Új privát üzeneted érkezett!

Na, jól elvoltam itt magamba' :lol: :lol: :lol:

Pussz, jóccakát!

tillidian
 
 


Sziasztok!

Gyorsban végigfutottam az előző oldalt, de mindjárt keltenem kell a kölköket oviba, így gyors leszek. :D Mindt mindíg... :P

bogi: üdv itt. :D Olvastam nálatok is 2 lány 1 fiú a felállás. Nálunk is ráadásul majdnem egyidősek a gyerekek. :D Tökjó. :D

zsrit: írtad, hogy Zoé nincs elegyedül, pedig nem ingerszegény környezetben van, hanem szupi cuccok között. Lehet ez a bibi. Anno láttam, olvastam, vagy mondta valaki nem tudom, de ha túl sok minde veszi körül a babát akkor attól is zizi lesz. Nem szabad telepakolni a kiságyat mindenféle színes dologgal. 1-2 nézegetnivaló bőven elég. Aztán ezeket lehet cserélgetni. Nálunk bejön. Bencus kapott egy szines puha kihajtható könyvet azt berakom mellé, fél órát elvan az egyik oldallal, aztán nyűgi van, olyankor kveszem, beszélgetünk kcsit és vissza az ágyba és megfordítom a könyvet. Ennyi. Próbáld ki hátha.

Én meg életmódváltozom fogyókúra helyett. Beállítottam a telefonomat, hogy 2 óránként jelezzen, hogy igyak ( mert mindíg elfelejtek inni... ). A reggelt laza tornával kezdem ( fél óra ) míg alszanak a kölkök, aztán a szokásos előreggeli ( kávé, kekszel ). És többször eszek kis adagokat, és este 7 után már semmit. Kíváncsi vagyok bejön-e. Jaa és meguntam a póló farmer eddzőcipő kombót, és megvettem életem első csizmáját és magassarkúját is. Nőiesedem bakker. Mert szeretem a testem. :mrgreen:
Na megyek ébreszteni. Majd jövök, ha tudok. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok,

Zsrit, az én lányom sincs el egyedül, a maximum a 10 perc, de az is baromi ritka. A legjobb nézegetnivaló eddig a karácsonyfa, le se szedjük tavaszig :D

Alvás: csak hason, háton maximum 10 perc, újabban már a babakocsiban sem alszik.

Kaki, puki irtó büdi nálunk is, mikor még csak anyatejen élt akkor sem volt illatos, de azóta azért fokozódott a dolog :D

Bobó, ezzel a hintával én is szemeztem, majd számolj be, hogy tetszik a kislegénynek!
Én azért is gondolkodtam nagyon, mert a lányomnak a rezgő funkció nem elég, csak ha kézzel ringatom még a széket attól nyugszik meg. :roll: :roll: :roll: De ott van a másik oldalon, hogy lehet, hogy mégsem tetszik, sokba kerül, ráadásul alig férne el a lakásban. :? :? :?

chardonnay
 
 

 
 

Csajok akik porszívóznak
A ti bébitek hogy viseli? Az enyém nagyon nehezen...nem akarom, hogy rossz élmények maradjanak benne.. :roll:

Tündér
Klassz lehetett a kirándulás! Hol voltatok? Én is vágyom már vmi erdőfélébe, tavasszal mennék akár arborétumba is, a fiam emlegette is a hétvégén milyen jó volt legutóbb :D.

Móni
Milyen képet vársz Petiről? Tettem fel a gmailre legutóbb télapókor..
Köszi a 3 hós köszöntést, drága vagy!!! Én ugyanezt kívánom ALexnek!!! Mekkorák vagytok?

Nálunk 3 hós adatok: 6950 gr, 64 cm. Mi is növögetünk, és szerencsére még tejcsi is van...bár túl sok nincs szerintem, mégis hízik valahogy a gyerek 8) Én sose fejek, ha néha mérem, 80-120 gr-ot eszik, tehát nem sokat... érdekes ...

Pattogó
3 gyerek mellett mintha egyre több idő jutna magadra :lol: Tök jó!!

Till
Én is fogyok, érdekes, lehet a szoptatás miatt...

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Hahó Csajok!

Először is, Ritám, semmit nem csinálsz szarul az ég világon!!! Én Toffeem sincs el magában, sak rövid időkre -elszaladok WC-re, reggelit csinálni...- közben be-berohanok felhúzni a forgóját...ez egy ilyen játék...! Pont most volt itt a védőnő, mondta, hogy hamarosan jobban fogják érdekelni a körülötte levő dolgok és jobban ellesz! Én lányom ráadásul a napokban jött rá, hogy tud kiabálni, így mostanában nem sír, ha valami nem tetszik neki, hanem gajdol olyan hangerőn, hogy reng a föld :mrgreen: :roll: pihiszékben is akkor van el, ha ott vagyok mellette, úgyhogy nem vagy egyedül a problémáddal hidd el, bár tudom, nem vigasztal, ha másnak is szar :lol:

Tegnap előtti szar éjszakánk után volt egy szar napunk, leányzó összesen 2x30 percet aludt, nyűgös volt...még séta közben sem aludt (!!!), pedig mindig szokott!!! Estére olyan szinten ette a kezét, hogy hányt!!! Lefeküdtünk, álmában felsírt, nem tudott aludni. Megint a fogzásra gondoltunk, úgyhogy adtam chamomillát, így elaludt. 2 után kelt, evett, chamomilla megint, aludt 6-ig. Én meg olyan nyomorultul voltam egész éjjel, tök beteg vagyok, tiszt takony :roll: persze éjjel nem fújtam rendesen az orrom meg nem köhögtem normálisan, nehogy felébredjenek rám, így reggel úgy keltem, mintha az agyam helyén is takony lenne :roll: nagy nehezen összeszedtem magunkat, fél 10-re jött a védőnő. Sajnos megerősítette, hogy nagy valószínűséggel fogzik a leányzó :roll: szerinte Dentinoxot lehet használni, mondjuk inkább csak alváshoz, ha meg a chamomilla bejön, ne is adjam a Dentinoxot, jobb a homeós persze. Úgyhogy most kaja előtt chamomillát kap, kaja után gripe watert a drágám :roll: meg veszek Dentinoxot végső esetre.
Vendég
 


Chardonnay, mi vasárnap leszedtük a fát.

Őzi, Sophia tök jól bírja a porszívót, kicsit fintorog, gondolom fura neki, ahogy szív, forgatja a fejét, de nem sír, vagy ilyesmi. Mondjuk én egyszer sem fogtam le a kezét, sem a fejét, maximum egyik kezemmel odafordítom az arcát magam felé, de hagyom hadd kalimpáljon, csak odateszem a nózijához a szívókát és kész. Van, hogy ő is fogja :D
Vendég
 


Hoztam egy videót Nektek, szerintem annyira ügyes!!!

http://www.videoplayer.hu/videos/play/440434
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Kezdjük a piszkos anyagiakkal: csp megjött, gyás nem :? Azt vajon mikor kűűűűdik???

Szuper éjszakánk volt, így kakitól megkönnyebbülve, 1:45ig ájult alvás. Majd apának telefon, megint ledöglött az egyik járgány...felpattan, elmegy. 3kor megjött, akkor ébredt babci is, ettünk. Majd nekiálltunk beszélgetni apával, úgy látszik, hogy ez az időpont a megfelelő, hiszen este fáradtak vagyunk, reggel nem együtt kelünk, amikor meg Kristóf ébren van, akkor vele foglalkozunk. De a beszélgetésből egyébként nem lett "semmi több", pedig most hangulatban lettem volna :roll: :wink:

Anyabébi - tokahavert imádjuk! :lol:

Eszti - szegénykém, te aztán nehezen bírsz kivergődni ebből a nyavalyából! Orrot fújni pedig muszály éjjel is, mert a pangó váladék okozhat arcüreggyulladást vagy egyéb szövődményt is! Van ez az új orrcsepp, a Nazopax, állítólag tök jó...vagy pedig kamillatea+tengerisó inhalálás (mármint a kamillateába beleraksz jó sok tengeri sót és azzal gőzölsz). Esetleg javaslom a sószobát, Győrben tutira van. Oda a babával is lehet menni, sőt neki is jót tesz.

Nita - mi van a bkv-nál? Se busz, se sofőr? Vagy pont a lerobbant buszok miatt kell túlórázni? Ott nem kell betartani a vezetési időt? Az én uramat többszázezerre büntethetik, ha túllépi a napi max vezetési időt....pedig nem embereket szállít??
Ez a bkv egyébként Mo. szégyene...illetve aranytojást tojó tyúkja az aktuális nagyembereknek :evil:

Tilli - én három lépcsőfokot sem tudom felcipelni a babakocsinkat gyerekkel együtt a ház előtt, úgyhogy elhiszem, hogy 3 emelet mennyire gáz lehet :?

Pattogó - ezek szerint meggyógyultatok hála istennek! Magas sarkú csizma??? Wow 8) Nekem is van két hosszú szárú csizmám is, de az egyik alig ér össze a vádlimon :?

Nekem sincs étvágyam semmi főtt ételre...de a csoki és a gyümi jöhet :P

Kép
kkia
 
 


Tokás babáink édesek, a klubba jövünk ezzel a képpel:

Kép
Vendég
 


Tokaklub :-)

Kép

Kép
kkia
 
 


Eszti
Video nagyon klassz, tényleg ügyes a kislány :lol:
Orrszívásnál én se fognám le, de pont mert annyira ficánkol és elkapja a fejét, félek a szemét bököm meg...mert azért neki nem kellemes, akárhogy is nem fáj...
Nátha, maszkot vegyél, nehogy elkapja a pici is...nálunk elkapta..

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Babócák nagyon édesek!!! :D :D

Megjött a hinta. Kisfiam eddig jól elvan benne, kb. 10 perce... :roll: :roll: A folytatást meglátom. :D
Délután fél 3-ra megyünk a dokinénihez a 2 hós oltásra. Már előre rettegek... :?

És akkor két kép:
Kép

Kép
bobóbaba
 
 


Csilla, cukiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
Ez a pihiszék nekem is nagyon bejön, meg kb. az összes Fischer Price, csak nem találtam normális áron :roll: meg nem vagyok sem a teszveszen sem a vaterán, úgyhogy én csak segítséggel tudok ott vásárolni.
Vendég
 


Eszti: Köszi. :D Igazából semeddig nem tart regisztrálni egyik helyre sem. Ahhoz hogy körülnézz meg nem kell. :wink: Ment egy privi! :wink:
bobóbaba
 
 


Na mi megyünk sétálni, mert Sophia extra nyűgös és csak az ölemben alszik vagy a cicin lóg vagy a TV-t nézi :shock: :D útba ejtjük a gyógyszertárat is...

Csilla, válaszoltam!
Vendég
 


Anyabebikém, chamomillát hányszor lehet egy nap adni? 15 ch
Vendég
 


Őzi, köszi :D

Tesóm, emlékszem pokrócba csavarva szívta az ikrek orrát, annyira nem bírták, csapkodtak, ordítottak szegénykék...úgyhogy ez is gyerekfüggő úgy látszik!

Védőnő szerint valószínűleg nem kapja el tőlem mert az anyatejjel kapja az ellenanyagot - remélem!!!
Vendég
 


Sziasztok csajok,

Babák gyönyörűek. Eszti, nagyon ügyes Sophi. Marci ilyenkor már ordít, hogy utál hason lenni.
Küldtem képet Marciról a gmailre. Nézzétek meg dagipókot. :lol:

Babó, nagyon király a pihiszék. Én is gondolkozom rajta. Mennyibe kerül ujonnan?

Till, én mikor levittem a babakocsit, 1hétig annyira fájt a császár helye, azt hittem megzavarodom.

Zsrit, Marci ugyanilyen. Sőt az apja rászoktatta, hogy fürdés előtt másfél órával sétál vele a lakásba. 6 körül elkezd óbégatni és csak kézben hajlandó lenni fürdésig. Szerinted? Napközben, ha már 10 percet el van valahol, az nagy szó. Én is úgy csinálom, mint Eszti, kiszaladok kajálni, aztán vissza. Ez van, azt mondták ha már ülni fog, jobbban el lesz. Remélem.

Hízás, konkrétan úgy nézek ki mint egy anyakoca. Nem is teszek fel addig magamról képet, csak majd valami távoltit. :wink:
Én is csak a szénhidrátot zabálom, nem is kívánok semmi mást.

Kép
gmelcsi1
 
 


Sziasztok mamikák.
Ma voltak vendégeink délelőtt.Na és mit gondoltok kik voltak????????
Csibe és Milánka.Hát az a gyerek olyan nagy és gyönyörű.Betettük mindkét fiut a járókába,hogy haverkodjanak.Nézték egymást aztán Martinka elkezdte Milánkát ütögetni.Valószínű szeretetből volt és simogatás akart lenni csak Ő ezt még nemtudja másképp kifejezni.Csibével jót nevettünk rajtuk.Nagyon édesek voltak. :D

Mindenkinek nagyon boldog hófordulót akiknek a napokban van,volt ,vagy lesz. Kép

Eszti Sophia nagyon ügyesen tartja a fejét. :D

Hajhullás:Nálam is játszik nem gyengén.Sok hajam van de akkor is zavar nagyon ,hogy rengeteg kihullik és csupa haj a párnám és a gyerek ruháján is találok mindig.Már vágattam is belőle de lehet,hogy jól felnyiratom aztán akkor had hulljon. :twisted: :twisted:

Zanikó már 5.-e van látod,hogy haladunk kifele a januárból is?Hidd el hamar vége lesz. aztán:Kép


Bobó: hinta nagyon nagyon szuper.

Sziszkó:horkolás nálunk is van néha,halkan ugyan de előfordul.Nyálzás,kézevés az mindennapos dolog.Csorog a nyála és még buborékokat is fúj.Puki szintén van jó nagyok és büdik.Sokszor azthiszem,hogy bekakilt ,és akkor nézek nagyokat,hohy csak puki volt.Amugy a kaki is büdi szokott lenni és zöld. Mi táposak vagyunk.Gondolom attól.

Tokás bébikék nagyon édesek.

Őzi porszivózás:Martinom nagyon jól tűri.Néha kicsit elfordítja a fejét mint aki megvan sértődve,de soha nem sír és nem is kell lefogni.Ha kész vagyunk utána nagyokat nevet.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kkia, csizma.......nekem is ugyanaz a gondom, alig tudom felhúzni a zipzárt a vádlimon :roll: .....pedig imádom a magassarkút, van 2 szép példányom, de kellett vennem egy lapossarkút kocsitologatáshoz, meg mivel kézben viszem le a torpét a harmadikról (nincs lift), nem szeretném, ha a magassarkúban elesnék vele :oops:

Bogianya, koszi a tornatippeket, muszály lesz elkezdenem, az unnepek alatt még feljott rám 1,5 kg, úgyhogy lassan 10 :shock: kg súlyfelesleg lesz rajtam a versenysúlyomhoz képest!

Nem tagadom, étvágyam az van rendesen, de szerintem kozrejátszik az is, hogy a terhesség elott dohányoztam és akkor letettem a cigit egyik napról a másikra....nem is hiányzott....de amióta megszultem, újra egyre gyakrabban gondolok rá :? :? , pedig NEM AKAROK visszaszokni, ha már eddig eljutottam........éppen 1 éve lesz pár nap múlva, hogy nem gyújtottam rá!
De így meg csipegetek, nassolok állandóan :x

Puki: hát a mi hercegnonk akkorákat rotyogtat,mint az ágyú (BabyCalm áldásos hatása) és oollyan budiket :lol: , hogy még egy felnott férfi is megirigyelhetné :oops:
Elso hónapban, amíg csak anyatejet kapott, nem volt szaga, sem a kakinak, sem a pukinak, de azóta, hogy kombinálva eszik, mindketto enyhén szólva szagos lett!

Vettem tegnap gorogszénamagot....csak nem tudom hogyan kell elkészíteni :oops: Tegnap este egy órán keresztul kerestem a hsz-ek kozott, mert tudom, hogy már egyszer leírta valaki, hogy hogyan kell, de nem találtam meg :roll: Légyszi, ha nem gond, leírná valaki még1x? nagyon szépen koszonom!

Eszti, akkor nálatok tényleg elkezdodott a fogzás?! Remélhetoleg segít a chamomila és próbáljátok ki a borostyánnyakláncot is! Sophia nagyon édes és ugyes babóka!

Ozike, eleinte nem volt gond az orrporszívózással, nem sírt, kicsit forgatta a fejét, de ennyi.....mostanában meg teljes erobol tiltakozik, rugdos, kiveri a kezembol a cuccot, a fejét meg úgy kitekeri, hogy egyedul nem sok sikerrel tudom kitisztítani az orrát.....pedig minden reggel sajnos ezzel kell kezdenunk, mert szurcsog már vagy 2-3 hete! Persze már a sírás is elojon azóta.....hát nemtom mi lesz így :? , a rossz élmény szerintem már megvan
ginuska
 
 


Bobó, nagyon szuper a hinta és a Chicco kenguru is!!!! Mi is ilyen hordozót akartunk, meg is rendeltem egy helyrol, ahol naon jó árban volt, oszt nem kuldték le, mert állítólag már nincs, nem forgalmazzák....úgyhogy azóta sem vettunk!
Még a Babybjorn-ost lesem, az is tetszik...valakinek van tapasztalata vele?!
Csilla, majd írd meg, mennyire van el Dorián a kenguruban..

Sziszkó, nyálzás, kézevés nonstop van nálunk, meg buborékfújás is.....állítólag nem ez a fogzás jele! doki mondta...
ginuska
 
 


hellllo,

képzeljétek, eddig nem engedett írni a babanet: egyszerűen nem jelent meg alul ez a szöveg box. :evil: már aszittem, h ki vagyok rúgva...

nita,

de most mi van a bkv-nál? nem mennek be az emberek dolgozni? vagy szabotázs vagy mi? a sztrájkot 12-re hirdették meg, ugye? az urad is sztrájkol?

kkia,

nekem megjött a gyás is. Az fizunapon jön, mert a melóhelyem kifizetőhely. Uh tele vagyunk lóvéval. Azt nem értem, h még kétszer nem sikerült ugyanannyit utalni. Pár ezer az eltérés, de ez mitől lehet.
Ha már az anyagiaknál tartunk: engem rohadtul zavar, h márciustól lószar pénzt fogok kapni.. nem szeretek függeni senkitől
:roll: :roll:

eszti,

jobbulást.
Megnéztem a videót, Sophie nagyon nagyon ügyes! Annyira jópofa, ahogy szemlélődik!!
:lol:

Őzi,
ma reggel a büfi után olyan enyhén sárgás cucc jött a baba szájából. Beparáztam, h taknyos, ezért előszedtem az orrszívót. Hát szegényt utána alig bírtam megnyugtatni, nagyon sírt. :cry:
ja, és csak átlátszó cucc jött, amire a dokinénim azt mondta, h ne szíjjjjam :roll:

Kkia,
gratula a kaka kicsalogatáshoz. Én úgy döntöttem, h csak akkor avatkozom be, ha szenved tőle... eddig a 3 kakamentes nap a csúcs. Remélem nem döntünk rekordot.
:?

Kicsike,

de szupi, h taliztatok Csibével és Milánnal
:lol:

Ja, nálunk uram beteg, lázas volt este, uh szeparálódtunk, baba nyügi volt, tököm kivan.
Most elbóbiskolt a pihiszékben.

Annyira fostos ma is az idő, h nem megyek sehova.

Kép
screen
 
 


Sziasztok!

Ööö. nem magas sarkú csizma, hanem egy csizma és egy magassarkú cipő. :D Sajna magas sarkú csizma nem volt a méretemben.. :cry: ( 42-es lábam van.. :evil: ).

Orrszívás. Én Vivi orrát 2 hós koráig porszívóssal szívtam. Amíg hagyta. Laráét abszolút nem szívtam, Bencusnak meg otrivin szájjal szívható orrszívót vettem. Az elv ugyan az, mint a porszívósnál, csak nem annira brutál. Szerintem. Az öszes Tokamatyi és Tokagizi naaaaagyonn édess. :D
Az én Tokamatyim :D
Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Szeretnek csatlakozni Hozzatok, ha nem baj!

3 kisfiunk van, egy hateves, egy 2 eves, es a picike, aki oktober 12-en szuletett.

Ginuska, gorogszenamag tea: vizben aztatsz 1 teaskanalnyi magot 10 percig, felforralod, majd elzarod. Utana hagyod meg 10 percig allni, ezutan leszurod. En a magokat is meg szoktam enni, pici mezet keverek bele, hogy jobb legyen az ize. Hálám orokke uldozi azt, aki beirta ide, nagyon jo!
Nekem meg az a malataital is bevalt, amirol szinten itt olvastam.

Nagyon edesek a babak!

udv: Agi
agi3
 
 


Pattogó,
én úgy röhögtem a nőiesedési szándékodon :lol: :lol:
ez most hogy jött?? 8)
úúúh, Bencére sincs rászáradva a bőre :lol: :lol:

Kép
screen
 
 


hello agi3, üdv itt!!
3 kisfiú, nem semmi :lol: :lol:
és máris egy hasznos infóval jössz! :lol: :lol:

Kép
screen
 
 


datolya hol van?

Kép
screen
 
 


Ginuska,

kicsi Gina mennyire szép! Tuti kiscsaj, gyönyörű kék szemekkel :lol:

Kép
screen
 
 


és Monica,

a füdős Alex szuper pasi. Sorszámot fognak húzni hozzá a csajok :lol: :lol:

Kép
screen
 
 


Szia agi3!
Üdv az újak táborában, én is nemrég jöttem! Ha jól számolom te vagy a harmadik 3 gyerkócös itt :P ! Szuper!

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


Bogi,

3 gyerkőcös Zsrit, Pattogó, Datolya is :lol:
kihagytam vkit? rem nem :wink:

Kép
screen
 
 


Csajok, kezdek a grafikonos orvosoktól és védőnőktől megcsömörleni!
Ma voltunka dokinál a 3 hós oltáson és megmérte a kiscsajt. Mérés közben is dicsérte, hogy milyen gyönyörűen fejlődik, stb. Aztán nézegeti-nézegeti a k..va grafikont, erre tesz egy olyan kijelentést, hogy a hosszához képest visszaesett a súlynövekedése. stb.stb. Nem írom le a teljes bezsélgetést, mert ha eszembe jut felb...m magam. :shock: Teljesen jól érzi magát a kiscsaj, jókedvű, látványosan fejlődik, erre ez a tulok elkezd nekem okoskodni a grafikonjával. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Azt hittem eldurran az agyam. Miért kellene minden babának a könyvek szerint fejlődnie? A másik meg, nem minden hónapban ugyanolyan ütemben nyúlnak és híznak. Ha nem a második gyerek lenne, még kétségbe is ejtett volna a beszólása, de így csak felhúztam magam. :x :x :x :x Na, mindegy hiába hőbörgök, aki hülye az hülye!

Ági3: üdv itt!

Fogyás: néhány napos kirándulásunk alatt további kilók mentek le, így újra szülés előtti. :D

Kép
Kép
tündér09
 
 


screen, koszi a kedves fogadtatast. :)

Megprobalok irni meg par sort, amig engedik a fiuk. :)

Sztercsi, irtad, hogy akartok venni masik legzesfigyelot, melyikre gondoltal? Amit a pelusra lehet csiptetni? A respisense-re? Nekunk olyan van, es nagyon szeretjuk! Mar a masodik gyereknek hasznaljuk, es tokeletesen bevalt. Hason alszik a babank, es igy is tudjuk hasznalni. Ha valami erdekel kerdezz, hatha tudok segiteni!

Bogi, de jo, hogy Te is itt vagy, sokmindenben megerositettel, amit eddig is sejtettem, de szakembertol valahogy mas ezt hallani.
Nekem egy olyan kerdesem lenne, hogy ha nagyon feszit a tej, akkor erdemesebb felebreszteni a babat, vagy inkabb fejjek? Bevallom, eddig felkeltettem, a fejot utalom, eddig 2x vettem elo. :oops:

Zsrit, kezet foghatunk, az en picim sem egy konnyu eset. Mondjuk Apa el is kapatta a szunet alatt. Most ebredt, megetettem, kakilt is, de ordit. En azzal nyugtatom magam, hogy legkesobb mire maszik tuti abbahagyja a nyugoskodest, es lefoglalja magat.

Nekunk is rezgo fisher price szekunk van, talan aktualis lenne vegre elemet venni bele....

Eszti, nagyon ugyes Szophia, szepen tartja a fejet! Tegnaptol en is probalom ebren is hasra tenni, hogy erosodjon.

Megirnatok, hogy Ti hogy altatjatok a babakat? Nalunk az elso cicin aludt el, a masodik egyedul a kisagyban, a picit meg ringatni kell, de meg igy is sir elalvasig. :(

Na ennyire futotta, most mar fel kell vennem.

Agi
agi3
 
 


Hiába, látszik, hogy még nincsen a fejemben a csapat :oops: ! Bocsi, többiek! De így még csak sokkal szuperebb :P !

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


Eszti , ne haragudj, Sophia. :oops:
agi3
 
 


Tündér
Ne is foglalkozz vele! Én sem szeretem ezt a minden áron beilleszteni a gyereket valami mesterkélt táblázatba, hogy milyen értéke hol van a görbén :? !
Tök jó, hogy ilyen jól ment a kilók lefaragása. Most irígy vagyok! Nekem most még a szopi alatti felszedem a kilókat időszak van.

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


megjöttünk és kezdek kiborulni :roll:
sem a rossmannban sem a dmben nem volt 3mas huggies vagy libero
de totál kifogytunk, úgyhogy kénytelen voltam babydreamet venni
remélem nem valami ócskaság
leányzó hazafelé felébredt és megint nem aludt vissza
sőt ha leteszem ordít :shock:
a csp-nek a seggére is vertem, pedig csak gyógyszereket meg pelenkát vetten

köszi csajok a dicsiket!

screen, miért kapsz lószar pénzt márciustól???

pattogó, Bencus gyönyörűűűűűűűűűű, tisztára, mint a csajaid :wink: :D
Vendég
 


szia agi. :) Üdv itt. :)

screen: Nőiesedési mánia. Hát nem tudom.. csak jött. Ja nem. dec 23.-án kikezdett velem a vonaton egy 18 éves srác.. :oops: Nézett egy nagyot csórikám mikor közöltem vele, hogy 10 év van köztünk, meg egy férj és 3 gyerek. De azért jólesett. Lehet ez váltott ki velőlem valamit. Hogy tán nem egy két lábon járó tejeszacskó vagyok. Meg a férjemet környékezik a sanyarú sorsú nők is.. :evil:

Na most megyek, mwert nyíg a kölk. Pá

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Csibe, akkor megnyugodtam, hogy nem csak Marcinak ennyi a súlya. :wink:

Bogi, köszi a nyugtatást, akkor nem aggódom, főleg, hogy a Te csemetéd, se kicsi. :wink:

Csajok, hogy kell a gmailen albumot csinálni? Én is töltenék fel képeket. Kicsit hülye vagyok ehhez.

Ági, üdv itt. Három fiú??? Le a kalappal előtted. :wink:

Pattogó, néha rám is rám jön a nőiesedési mánia, de nem tart sokáig. :lol: Nekem is 41-es patám van, nem egyszerű rá cipőt kapni. :shock:

Tündér, arra már rá jöttem, hogy bárhová hordod a gyereket, valamivel mindig elbizonytalanítanak. Szerintem ez dierkt csinálják, hogy hordjad mindenhova a gyereket és fizess egy valag lóvét.

Kép
gmelcsi1
 
 


pattogó, melcsi,

jó nagy lábon éltek csajok! :lol:
Vendég
 


Ági,

üdv köztünk!!!
Vendég
 


Ági,
udv. kozottunk és koszi a g.szénamag tea receptjét! :wink: Megyek is és fozok egy adagot! remélem nekem is segíteni fog! Apropó, mennyit lehet vagy kell belole meginni egy nap alatt?

A Karamalzt iszom, naponta egyet, sajnos nem mindig van itthon, ugyanis nálunk nem kapható, csak ha megyunk át Gyorbe, akkor szoktam belole bespájzolni egy idore!
A rohadt patikákban meg már 2 hete nincs Urtica :evil: Remélem csutortokre végre kapnak, mert lassan elapad az osszes tejem :(

Screen, Gina baby koszoni a dicsit :lol:
Azuradnak jobbulást ! :D

Boldogságos hófordulót Alexnek és Petinek!
ginuska
 
 


Eszti: azt írja, hoy a 15 ch-ból 5 golyó akár negyedóránként :shock: , a 30 ch-ból 2-4x 5 golyó.
Ha teszveszelni akarsz szólj megóggyuk!!!
Melcsi: "anyakoca" :lol: :lol: :lol:
Ginuska: én se akarok visszaszokni a cigire, de sokszor eszembe jut :oops: :oops: , attól kivagyok amikor valaki cigivel a kezében tolja a babakocsit :shock:
A görögszénát: asszem pocok írta
Orrszívás: gyereket rakd le a szőnyegre térdelj fölé úgy hogy a lábad között van és a térdeddel tartsd a kezeit az oldala mellett. Remélem érthető. Így marad két szabad kezed is pikk-pakk ki tudod szívni neki. :wink:
Screen: a gyás azért változik mert attól függ hány napos a hónap :shock:
Ági: Üdv itt nálunk :)
Pattogó: Tokamatyi Bence csudaszép :))))
Tündér: mi csütörtökön megyünk szurira, már épp azon gondolkodtam mi kifogásolnivalót fognak találni :shock: (sokat eszik, keveset, sokat hízott, keveset...)
Eszti: én is használtam babydreamet, nekünk jó volt. A pamperst például nem szeretem éjszakára, hanem a dm-est vagy ezt a rossmanost :)
anyabebi
 
 


Anyabebi, köszi az infót meg a teszveszelést is :wink: :D

De miután feljöttünk és Sophia még mindig nem aludt, sehogy sem volt jó, sem ölben, sem letéve, énekelhettem, verset mondhattam, csak gyűrte befelé az öklét és nyöszörgött meg sírt, lefertőtlenítettem a kezem és benyúltam megnézni az ínyét...tök kemény neki leginkább felül, de alul is...így feladtam az elveimet és bekentem picit a Dentinox-szal. Utána cuppogott kicsit és hagyta magát elringatni, azóta alszik...megkóstoltam a cuccost, tiszta kamilla íze van, nekem nem zsibbadt tőle a szám...nem akartam adi neki, de nem hagyom szenvedni és aludnia is muszáj!!! Ja és így délután fél 5-kor végre elmosogattam...! Fasza...!

Már ráadtam egy babydream-et, nem olyan rossz. A newborn kritikán aluli volt nekünk...vastag, kényelmetlen és kifolyt belőle minden... igazából azért szeretem a libero-t meg a huggies-t, mert gumírozott a derekuk. Nem is értem, a többit miért nem olyanra csinálják?! A Pampers-t pl. ezért utálom. Ahogy emelgeti a lábait vagy rugdalózik, simán lecsúszik a derekáról és ha jön a fosti, oda a ruhája!
Úgy látszik viszont ma mindenki csak 3mas libero-t meg huggies-t vett, hogy egy darab sem volt :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Ági3,
üdv a legjobb Csapatban! :D
(Enyém Lencselány is október 12-én született! :D )

Pusza, Csajok, annyi mindent írnék, de most nem hagynak :oops: :lol:
De resszkessetek, este teleírom az oldalt :mrgreen:

tillidian
 
 


Visszaszámlálás:8 hét és már március!!!!! :lol: jön a sok napsütéses sétálós idő!!! 8)

Gondolkodtam ezen a mama-baba talin: azért én szívesen taliznék bármelyikőtökkel!!! Akinek van kedve,várom nagyon,akár nálunk is...

Bobó: hinta nagyon frankó és benne a baba :lol: én is néztem ezt már,de azon agyaltam,h vajon hány hónapig tudjuk ezt használni?

Kép
jovana
 
 


sziasztok!

Először is NAGYON KÖSZÖNÖM NEKTEK, hogy mindenkinek volt egy jó szava hozzám és leírtátok hogy nem mindenhol fényes a helyzet!

Bocsi mindenkitől hogy így kiakadtam itt nektek tegnap --- de a három gyerek a vizsgaidőszakkal és az állandó fejfájással kicsit meghaladta az erőmet ...

Ma valamivel jobb a helyzet, bár tegnap egész éjjel jeges borogatással a fejemen feküdtem, mert annyira fájt a fejem ...

Ági --- üdv :)

Anyabébi :) --- tokakirályfi cukii!

Szonja a kis kedvencem is gyönyörűséges :)

Eszti :)
sajnálom hogy neked is sz@r napjaid vannak --- remélem megoldódik nálatok a dolog és nem tart soká a fogacskák kibújása :) dentinox szerintem nem árt, mértékkel lehet kenni nyugodtan :)
Sophie (is) nagyon édes! :):)

Pattogó :)
lehet igazad van és túl sok minden veszi körül, de valahogy magamból kiindulva mindíg azt hiszem hogy "megunja" a dolgokat ha folyton csak egyet lát ... én megmakkannék ha ugyan azt az egy dolgot kellene néznem nap nap után ...
de majd megkísérelem :)

Till :)
most nem tudom leírni a napjainkat -- de ha lesz időm megkísérlem :):) a lényeg hogy azért próbálom intézni a dolgokat itthon ehhez pedig le kell hogy helyezzem a kisasszonyt néha napján ...
amit változóan bír :lol:
--- de a tegnap ultra szar volt
nem irigyellek ezért a gyerekkel bkv-zésért!!!!!

Screen :)
valami pozitív "adatot" nem hoztál :lol: :lol: ??
Kááár

kajasztrájk még tart nálunk --- pedig próbáltam cumit cserélni Nita :) de nem jött be :(

TGYÁS - én még mindíg egy vasat sem kaptam a GYESES kavarás miatt :? :?

Hízás --- 4 kg plusz --- és lelappadt fenék valamint némileg megereszkedett szilikoncici -- nem vagyok feldobva!! de remélem nyárra helyrepofozom magam ...
tornázni kellene, mert a nem evés nem megy ... :(

Akinek nem írtam most BOCSI --- MINDENKINEK pusz

Rita

Kép
zsrit
 
 


Ági3
A feszülő mellek gondolom főleg éjjel jelentenek gondot. Ha rávehető a manó egy kis szopira, akkor nyugodtan tedd mellre. Éjjel erre nem is kelnek fel a babák, ha nem jár nagy mozgatással a dolog. Nappal is lehet ezt alkalmazni. Ha ez nem megy, akkor fejni annyit érdemes csak, amitől a kellemetlen érzés, fájdalom csökken.

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


tillidian írta:De resszkessetek, este teleírom az oldalt :mrgreen:


Nnnnnna, az előzőt Screen írta tele ezt meg majd Tilli, mi lesz itt? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
anyabebi
 
 


Ma hülyére aggódtam magam a Manóka oltása miatt, erre este 6kor beállítás a dokinő, kotor a táskában, majd közli, hogy az egyik oltóanyagból nincs nála, ezért holnap délelőtt visszajön és akkor adja be mind a kettőt :x Bár talán jobb, ha nem éjszakára leszünk nyűgösek, nem? Szerintem én jobban parázok, mint amennyire a babának fájni fog :roll:

Apa holnap nem dolgozik, úgyhogy megyek kimenőzni :D (hacsak nem lesz nagyon nyűgösködés az oltás után). Már a 2es pelus nekünk is kicsi, pedig nemrég váltottunk méretet. Ma kétszer lett pisis a body, át kellett öltözni...

Pattogó - 18 éves udvarló 8) 8) 8)

Ági
- üdv nálunk! 3 fiú? Elismerésem :D Bár minden többgyerekes anyukának elismerésem....

Zsritus - gyerkőcök, suli, fejfájás - csodálkozol? Én igen...azon, hogy "csak" néha vagy kiborulva :shock:

tgyás
- nem kifizetőhely a melóhely...akkor a MÁK-tól kapom? Bár tk mindegy, csak mikor???

Kép
kkia
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: