Új privát üzeneted érkezett!

Gio!
Nem gond! Szép lett!

Én hál'Isten megint itthon ülök kettesben a csemetémmel, mert apa lelépett. Mostanában elég sűrűn. Na de mindegy, fürdetni itthon volt, az a lényeg. És sok a gond is, meg a meló is, úgyhogy mind1. Csak pont akkor ment, mikor altattam Annát, persze ilyenkor tuti minden neszre figyel, apa meg frissen parfümösen suhog az ajtó előtt, meg telefonál, persze a lányunk teljesen bepörgött, most is 2 percenként felsír, küzdö a felvesz letesszel. De most hagyom kicsit, mert talán nyugszik 1 kicsit.

Nem baj Csajok, eljön még az én időm (a Mi időnk) is! Akkor apa fog itthon ülni!!! :twisted:

Judy!
Tündéri a BOSS!!!
Videóval én gondban vagyok, mert nincs videonk. Max kölcsönkérni tudok, vagy fényképezőgéppel felvenni. De majd alkalomadtán csinálok valamit.

Csillag!
Nagyon ügyesek vagytok!!! Igazi kis kakahős! Biztos nagyon megkönnyebbülhetett Pistibence!

Nálunk is pont akkor sikerült, amikor kibontottam a pelusból Csakhogy egyre jobbak a reflekszeim. :lol: :lol: :lol:
A változatosság kedvéért a múltkori nyálkás zöldesből most sárga nagyon habos lett. Vagyis inkább sárga hab lett. :shock:
Miket tud produkálni az én kis hercegnőm???!!!
Vendég
 


Ja! Pelus:
Nálunk kizárásos alapon csak a Huggies állta meg a helyét. Mintha afogamat húznák, annyira drága, viszont ebből még soha ki nem folyt semmi, még 12 óra folyamatos (csak kajcsimegszakításos) maratoni alváskor sem! :) Pedig mind a Liberótól, mind a Pamperstől a Drágám mellkasig pisis volt reggelre, ahogy hason aludt. Na meg persze a lepedő. Micsoda komfort feeling lehetett ebben aludni! :shock: A lényeg, hogy a Huggies bevált. Én inkább megveszem azt.
Pelenkázóalátétre én is dmes eldobhatós cuccot teszek. Már csak azért is, mert nem győztem áztatással mosással a dolgot. Amióta ez van, azóta még jobban figyelek, egyrészt mert +pénz, másrészt mert gyártom a szemetet, környezetszennyezés,.. blala, nem folytatom, így tökélyre fejleszetettem a reflexeimet és elővigyázatosságból is tanfolyamra jártam. :lol:
Vendég
 


Kriszti
nekünk sincs videjónk, fényképezőgéppel csinálgatjuk
Apa nálunk is sűrűn távol van, ma este tudtam meg hogy jaaa holnap farsangi buli...Úgyhogy most duzzogok csendben mert a gyerek alszik, persze kajálás helyett alszik épp. Én már tényleg nem tudom követni ezt az egészet :cry:
Vendég
 

 
 

Akkor duzzogjunk együtt. Én is morc vagyok.
Ki is zárom mindjárt!!!! :twisted:

Ha aludni akar Dórika, akkor hagyd. Ha éhes lesz, majd jelzi. Szerintem nem gond ez. Lehet hogy átalussza Neked az éjszakát! Na? Mit szólnál? :)
Vendég
 


Hűűű Gio!
Most nézem csak a hsz-eid számát! Anyám! Jól nyomod! Nekem nagyon fel kell kötnöm a gatyaszárat!
Vendég
 


Na jó. Lehet hogy megpróbálom magam eltenni holnapra. Jó éjt Mindenkinek!
Vendég
 


SZtem régebben regisztráltam mint Te Kriszti azér van.
Dóri ma alig evett...Sehol nem sír csak a cicin - bár most a kiságyban is...És én most annyira ki vagyok már akadva azon hogy a cicin sír, hogy kiolvasztok egy fagyasztott tejet, hátha
Vendég
 


cumisüvegből semi iszik...egyszerűen nem értem mi történt :cry: :cry:
Vendég
 


Kriszti, úgy megkönnyebbült, hogy utána bekajált és fél 11-ig aludt (kb. fél 6-tól) és a fürdést is ellinkelte. :lol: Persze a kaki után csap alá dugtam, de a rendes esti pancsiról könnyű szívvel lemondott. Most szopi, aztán szépen nézelődött a kiságyban, azt hittem elalszik mint mindig mostanában, erre elkezdett sírni. :shock: Én is fölvesz-letesz, most talán már bealszik...
Milyen méretet használtok Huggiesből és milyen súlyra? Lehet kipróbálom.

Videó nekünk sincs, fényképezővel csináljuk így nem túl jó minőségek, de legalább meg van örökítve.

Apa nálunk szerencsére csak a munka idején van távol, egyébként igazi otthon ülős típus, hétvégeken úgy tud örülni ha nem kell menni sehova. :)

Gio, szegénykém úgy sajnálom. Nagyon rossz lehet ez Neked. :( Tudom sovány vigasz, de ahogy néztem a videót nem lesz semmi baja a tündérkének ha egy kicsit sztrájkol az evésben, jó husiban van. Lehet, hogy diétázik? :oops:

Tévedtem, itt sírdogál manó... hát mikor tele volt kakával sokkal nyugodtabb volt. Nem értem én ezt! :evil:
csillag25
 
 


Sziasztok lányok!

Régen voltam itt nálatok,mikor még a manóka a pocakomban volt.....Azért is vagyok újra,mert olvasgatva látom,hogy egyforma gondok-bajok vannak a babákkal,hátha én is tudok tanácsot adni,vagy megfogadni... :oops:

Márkó baba 12.17-én született,a kiírt idöpont 26-a volt....

Ahogy olvastam pelus téma van...én most liberot használok, a 2-es méretet,3-6kg van,de váltok a 5-8kg-ig,mert már 5kg Márkó,de úgy látom kicsi neki mert hát olyan kis ducika és erős a lába hogy a nagyobb pelus kell neki...utána a pamperst fogom használni,lányomnál is az jött be....

most röviden ennyi....
remélem nem gond hogy újra csatlakozom hozzátok...

sziasztok Andrea

anda-vivibaba
 
 


Vendég
 



Szép napot!

Fél kettőkör aludt el végül Pistibence és 4-kor már sírdogált. Mire kiértem, már mozdulatlan volt, így visszamentem aludni. Akkor megint elkezdett nyüszizni, megint megnéztem, de semmi. Lehet, csak rosszat álmodott...(de engem felébresztett). :evil: Fél 6-kor már a pocija jelzett, így kómásan megetettem és visszabújtunk 8-ig. Elég darabos alvás volt. :?

Manócskák, volt valami konkrét oka az eltűnésnek vagy csak elhavazódtál a gyerkőcökben? :)
csillag25
 
 


Gio, én már nézegettem ezt, talán írtam is, akkor akartam, mikor úgy nézett ki, nem lesz tejem.
Sztem jó lehet!

Kriszti, mi is fényképezővel, v. telefonnal csináljuk a videokat. Mikor melyik van közelebb :lol:
Vendég
 


Jah, köszönöm a videokat, Apával csekkoltuk őket, és ő is olvadozott.
Vendég
 


Húúúú, mennyit írtatok, míg másfél napot kihagytam, nem volt időm mindent visszaolvasni, csak a végefelé!

Nos pelenka téren mi is pampers, a liberónál úsztunk folyton mindenben.... És már a 3-as méretet használjuk (sleep and day asszem..), az olyan szép színű és cukik a minták!

Gio, a barátnőmnek van ez a szerkentyű, amit belinkeltél, és jó szolgálatot tett, nem tud azóta sem kizárólagosan szoptatni, viszont előtte teljesen elment a tejcsi, és ettől azért szépen visszajött!

Már videók is vannak?! Hol???

KépKép[/url]
domi06
 
 


Gio!
Bocs, tegnap már nem tudtam reagálni! Ne aggódj, Dórikának tuti nincs baja. És most Anna nekem is keservesen felsírt cicin , de egy kiadós böfi segített a dolgon függőlegesben. íszerintem tartsd addig úgy, amíg ki nem jön egy böfci, és akkor hátha jobb lesz. Bár gondolom már próbáltad, nem tudom mit okoskodok itt. Csak tudom hogy nálunk az a gond, hogy Annácska rengeteg levegőt nyel.
A szoptanít készülékről hallottam, mert a kórházban a szobatársam használta. De neki nem ért sokat. :?

Na akkor én is fényképezővel nekiállok.

Csillag!
Én a 3-6kg-os Huggiest használom, Anna kicsit több mint 5 kg, de már vettem 5-9kg-osat is. De az még nagy. Viszont Anyukám hozott egy nagy csomag 3-6os Liberot ajándékba. 8) :o Most mi a frászt csinálok vele????
Kell valakinek?
Vendég
 


119 levél jött, húúúúú, tényleg aktív a csapat...... :shock:

KépKép[/url]
domi06
 
 


Domi levlista!

Csillag apa mit reagált az újságra?

Pelusok én most is felváltva használok liberot és pemperst. Jelenleg 3as méretet használ Zalán. Mint írtam, mindkettőnél fordult elő baleset, de rá kellett jönnöm, teljesen az én hibámból :oops: akkor folyt ki, ha az oldalánál nem gondosan igazítottam meg.
Most a 3as méretnél még könnyebb a dolog, itt inkább még a pempersnél fordul elő, hogy a combjainál folyik ki, mivel bővebb mint a libero. ÉS éjszakára csak is libi, mivel én úgy tapasztaltam, hogy jobb a nedvszívó képessége.
Újszölött méretben használtam a babylove-ot, az is a libire hasonlít, csak nagyobbak, mint a többi, így azokat bőven lehet használni a rájuk írt súly végén is. Most is akarok venni majd, mivel 3as méretet úgy tűnik sokáig fogunk használni.

Gabi
Vendég
 


Kriszti, köszi! Vettem én is Huggies 2-est csak az kavart meg, hogy ezen is newborn van írva, de mivel 3-6 kg is szerepelt rajta, ezért meg mertem venni. A dm-ben volt kisebb csomag (66 db-os) és nem is túl drágán, 2.329 Ft-ért, így 35 Ft körül jön ki egy. A pampers premium care ha jól emlékszem 3.300 Ft volt 72 db, így 46 Ft egy pelus. :shock:

Apa reakcióját írom, csak szólít a fiam...
csillag25
 
 


Csillag, várom én is , mit szólt Apa!

Gabi, mégegy hasonlóság! Én is éjjelre liberot használok, nappalra pamperst, mert a liberonak hátul van az a "szatyor"része, a pampersben meg a tarkóján végzi az anyag.
Pisi nekem is folyt már ki a liberóból, de elenyésző alkalommal. Gondolom, oldalt fekve, vagy arra állt a fütykös. Állt??? Nem vagyok komplett :lol: :lol:

De ma vettünk kiviből Tesco-színest, este referálok, Bár kicsit nagynak tűnik, pedig 5kg-tól van.
Vendég
 


Na ráadtam egy huggiest. Kicsit furi nekem elsőre, mert a pampersnek sokkal hosszabb pántjai vannak így bőven "körbeéri", ez meg olyan mint ha alig érné be a pocakját, a combjánál pedig elég laza. :oops: Meglátjuk mit bír...

Újság: Ma jött el a nagy pillanat, mert nem hoztak a lépcsőházunkba, így be kellett mennem a szerk.-be érte. Tegnap még összeszedtem pár egyéb szórólapot és közé rejtettem, mert úgy szoktuk végignézni őket. Szóval én már látványosan kiolvastam mindet és aztán odaadtam apának és vártam a reakciót. :oops: Persze ezt elkezdte félretenni, mert ez a leghosszabb -egyébként uncsinak is szokta nevezni- én meg már nem győztem kivárni. Aztán végre elkezdte olvasni és mikor odaért felkiáltott, hogy "Drágám mi ez itt? Ez olyan mint ha Te lennél!" Nagy csodálkozás! :D :D :D Akkor odamentem hozzá és elmondtam a sztorit mit/hogyan/mikor. Nagyon örült és mondta, hogy ettől szebbet nem is adhattam volna neki és ő ilyen értékeset nem fog tudni adni nekem. Még sokáig nézegette utána is az újságot, nem bírta letenni. :lol:
csillag25
 
 


Szia mindenkinek!

Végre nekünk is megjött a kaki! :lol: Már úgy aggódtam és azóta jobban is érzi magát Noel, hál' Istennek.

Csillag, annyira szuper ajándékot találtál ki és olyan jó, hogy apa ennyire örült neki. Megérdemled a szuper mami/ feleség címet!!! :lol: Még sok ilyen boldog pillanatot nektek!

Judy, nekünk, ha minden igaz holnap készül majd a videónk, ha már ennyire követeled...... :lol: :lol: :lol: Amúgy csatlakozom én is a videótakarok mozgalomhoz! :wink:

Gio, lehet, hogy én zizi vagyok, de én a képből nem látom, hogy mi is ez a szerkentyű és mire jó :?: Én most a More Milk kapszulát szedem kb 4 napja, de azt mondták az 5. napon várható a hatás. Mivel sokan dícsérték és asszem millának is bevált úgy döntöttem megpróbálom. Majd beszámolok érzek-e változást. Remélem több lesz a tejcsi, mert 10 ezer forintba voltak a kapszulák... :oops:
Az is lehet, hogy Dóri babának a póz nem tetszik. Nem tom. Fekve, vagy ülve szoptatsz? Én például nem tudok ülve szoptatni és Noel sem volt hajlandó úgy elfogadni a cicit. mi fekve nyomjuk a témát és így imádja!Próbáljátok ki, hátha... :wink:

Najda, én is szoktam durcizni, mert sokszor egyedül vagyok manócskával.Ma is egyedül mentünk sétálni... :? Sok a munka, menni kell edzeni, stb... Na de ahogy mondtad, eljön még a mi időnk, amikor mi programozunk és ők őrködnek a gyerkőcök felett. Ha-ha-ha :twisted:

Pelus:Mi a Libero 3-as méretet használjuk 5-8kg-ig, és az olyan jól passzol kiskirályfink formás testére, mintha ráöntötték volna. Nekünk bevált, tényleg csak néha csorog ki, ha már nagyon tele rakta a kis törpe vízerőmű! :D

Na, megyek is csajok, mert csemetém nyöszörög.. :roll:
Jó hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


Csillag
Hát vannak itthon egy kis gondok a párom és én köztem, így egy kis mosolyszüneten vagyunk egymással.
De amúgy minden oké.
A fiuk élvezik a havat, ma olyan jó idő volt délelőtt, hogy a Joakimet is kivittem a levegőre babkocsiba.

manocskak
 
 


Amit megrendeltem MT-t már a harmadik anyag amit választottam is elfogyott. 8) :(
Na most újat választottam. a ez sincs én befonom a hajam mostmár szálanként!!!! :evil:
Vendég
 


Manocskák!
Szegénykém! Remélem nem komoly!
Vendég
 


Csillag,
de jó lehetett, és Apa nagyon szépet reagált!

Manócskák,
sajnálom, remélem, helyére kerül minden!

Kriszti,
honnan rendelsz MT.-t?


Szopi:
Én is fekve szoptatok, néha ülve, de azt csak bal ciciből, jobb-ból egyszerűen nem megy.
Pedig bukós babának nem túl jó fekve.
De a babamagazinban most van egy cikk a pózokról, és ott írják a fekve-hónaljtartást. Nekem szimpi, ki fogom próbálni.(könyökölsz és hátúlról jön babó)
Illetve írtak még egy számomra érdekeset: ha szopi közben bukik, tovább kell szoptatni, mert ilyenkor csinálja a helyet a hátsó tejnek.
Na, én ilyenkor mindig felkaptam büfizni, azt hittem, megtelt.

Domi,
Nem tudom olvastál-e vissza, szeretném kérdezni, h. a nyakerősítést, hányszor szabad egymás után csinálni, és egy nap hányszor? Köszi


Mára én is ennyi, sziasztok, szép estét!
Vendég
 


Judy, ahányszor van naponta türelmed hozzá! és egy alakalommal kb 4-5x elég!

Én is azt olvastam, amit te, hogy nem kell a bukásoktól megijedni, mert pont azért van sokszor, mert a baba nem jutott elég hátsó (zsírosabb) tejhez, és kilöki a hígat, hogy legyen helye újra a jó táplálóval megtölteni a pocit!!!!

KépKép[/url]
domi06
 
 


Jah, mivel többen írtátok, h van sérve a picúrnak, ott hanyagoljátok a nyakerősítéses tornát, max a forgást gyakoroltassátok!!!

Domi az utóbbi 3 nap olyan jó gyerek, hogy leírni is alig merem, mert ilyenkor szokott rácáfolni!!! :wink:
És hasfájás sincs sehol..... 8)

KépKép[/url]
domi06
 
 


Csajok, hogy tudtatok még 1 vonalzót beilleszteni, nekem mindig azt írja ki, h túl hosszú!!??????

KépKép[/url]
domi06
 
 


Sziasztok! Jó sokat irtatok, alig győzöm olvasni.
Gio, most főleg Neked: péntek délután indultunk volna vidékre a szüleimhez. 10-kor evett Iván, kettőkor jött volna ugye a következő etetés. Leültem vele, erre elkezdett orditani...de nem akárhogy. Evett 30 ml-t, és csak orditott, orditott. Férjem is hazaért, és együtt néztük értetletül a történéseket. Legalább azzal tudtunk nyugtatni egymást, hogy másnál is előfordul...sétáltam vele, ha felemeltem, akkor elhallgatott, ha letettem szoptatni, akkor orditott: felve-ülve-még állva is kipróbáltuk, semmi eredmény. Akkor én már azt igértem neki, hogy beadom a Klapkához, és mondogattam, hogy Vámház körút 9. Iván meg csak vigyorgott, meg orditott. Akkor meguntam a dolgot, és letettem. Vártam egy jó órát. Aludt is egy kicsit. (Nem szórakoztattam, csak letettem, hogy valami legyen) Felébredt, én meg újra cicire tettem: és láss csodát. Evett, mint a kisangyal.
Amit mondani akarok ezzel: Ivánnak szerintem a négyóránkénti kajálással volt baja. Egyszerűen nem akart akkor enni, és kész. Gio, én már tényleg nem tudom mi lehet a baj, csak tippet adok, tudom, a milliomodik, és lehet, hogy egyik se jön be...elnézést, ha már az agyadra megyek.

MÁS. Nálunk olyan, hogy álometetés nincs. Iván vagy alszik vagy eszik. Este hat körül eszik, akkor leteszem, és simán alszik kettőig. Akkor eszik és megint alszik hatig. De mivel igy kimarad egy etetés, és ugyebár én a mérlegfüggők táborát erősitem, én felkeltem mindig 10 óra körül. Igy is felkel kettőkor, meg úgyis, úgyhogy nekem teljesen minegy. Viszont igy megeszi a szervizkönyvben előirt mennyiséget, vagy leglább közel annyit.

Mi is 3-as pelust vettünk, most épp Pamperst, és szerintem tök jó. Aztán találtam otthon egy csomag Liberot is...ha kipróbálom majd referálok.

Na megyek, mert éhen halok! A levlistát még nem is olvastam...

Ja, és még valami: üdv a visszatérőknek!
Anda-vivibaba, a Te férjed ment "külföldre" fél évre, ugye??? Csak érdekelne, hogy hogy birod egyedül...ha meg összetévesztelek valakivel, akkor sorry.
tedorka
 
 


Dorka
hát a gyerekeink hasonlóan pörögnek akkor tényleg! pont ugyanígy volt nálunk is 3 napig mint amit írtál Ivánnal. És amikor felvettem azonnal lehiggadt és vigyorgott is.

Ma már 2 óránként cicire tettem és ugyan nem sokat - mert a szervízadagtól messze vagyunk még, kb. 200al lemaradva, de nyugodtan, sírás nélkül szopcsizott. Okosabb nem lettem, de örülök hogy ma legalább higgadt nap van.
Azaz igazából a gyerekkel semmi gond, mert eszik-játszik-alszik. Jöttek ma anyuék és 2-6ig vigyorgott és gügyögött nekik, hihetetlen édes volt, utána beájult és f7-től tentézik, lassan már ébrednie kéne, mert még nem fürcsiztünk.
Jah, csak azért aggodalmaskodom, mert a védőnő szerint 3 hét alatt 40 deka hízás , legalábbis a mi mérlegünk szerint kb. ennyi, az nagyon kevés...Többen mondták hogy 3 hétre ez teljesen megfelel, 4. hétreeléri a félkilót 60 dekát akkor az egy átlag.

Nem tudom...Talán majd kialakul.
Vendég
 


Én is ma olvstam, h. a fél kló az átlag/hó. Akkor eddig miért mondták, h. 1 kiló.? Na mindegy. A héten Áron sem evett rekordot.

Domi, köszi a választ!
Vonalzó beillesztésnél, ne hagyj ki egy üres karakter helyet sem, akkor engedi. Én is 4x próbáltam, mire sikerült.

Tényleg, Anda-vivibaba, én is úgy emlékszem, neked ment a Férjed katonáskodni? Hogy vagytok?
Vendég
 


Judy
egy lapot olvasunk? :) Nem tudom miért mondták...azóta már több gyerekes anyuka megerősítette hogy nem gáz ez, mert van olyan is hogy nem híznak, hanem nyúlnak.
Nna mindegy. Ma mérlegfüggő lettem és 7re duzzasztottam az etetések számát
Vendég
 


Gio!
Örülök a higgadt napotoknak! 2-6-ig fent volt Dóri? Az igen. Anna 2 óra hosszat is alig van fent. Akkor már nagyon kivan. Este tartjuk ébren kb ennyi időre, hogy éjel legyen alvás. Max 1 órára van kalibrálva még!

Judy!
Hajtkám lesz. Kétoldalas, kapucnis. A takaró már itt van hozzá, meg egy kölcsön bébi méret. Nagggyon jóóóó! Főleg ha meg lesz az enyém. Gyönyörű anyagok vannak!!!
Vendég
 


Anna, köszönöm! :) Örülök, hogy nálatok is lett termés. Milyen öröm ez még nekünk... most még megdícsérjük őket egy nagy kakilásért, pukiért vagy büfiért, mire felnőnek meg már pironkodunk miattuk. :oops:

Manócskák, sajnálom! Ha gondolod levlistán írd ki magadból mi bánt.

Kriszti, ez a befonom a hajam szálanként jó szöveg, de azt sajnálom, hogy nincs a kiválasztott anyag. :(

Huggies pelus: tényleg jó nedvszívó, sokat pisit kibírt, bár a "nem éri be a pocakját" érzésem továbbra is megvan. :oops:

Tejcsi: manó ma 2 óránként cicin volt és elkezdtem aggódni a tejcsi miatt. Alig termelődött akkorra annyi, hogy elég legyen, bár nem reklamált, így talán elég volt neki. :roll: Csak nem szeretem mikor úgy indulok neki a szoptatásnak, hogy nem is tudok semmit kipréselni, de úgy néz ki babónak jó a vákumja. :)
csillag25
 
 


Sziasztok!

Dorka,judy:Köszi szépen hogy emlékeztek rám..igen az én férjem megy ki misszióba,afganisztánba,majd március 2-án indul...most még itthon van szabin,de ha van költöztetés akkor szokott menni segíteni havernak..

Fiam 5 kg és én is már a 3-as liberot használom,mert nagyon hurkás és kicsi már a 2-es....

6-7-szer szoptatok ülve,éjjel 1-szer kelünk fel,rendes szopi van,szoktam mérni de ha bealszik akkor nem teszem mérlegre hanem egyből az ágyikóba...hál égnek éjjel egyből elalszik evés után,nappal szokott többet fent lenni...

szép valentin napot... Kép férjem fiammal Kép lánykám

anda-vivibaba
 
 


Gio, én az e havi babamagazint lapozgatom. :lol:

Anda-vivibaba, szépek vagytok! Hát nem irigyellek márciustól, 2 csöppséggel. Lesz segítséged?
Vendég
 


Judy:igazából nem lesz segítség...nem is kell mert az alap dolgokat eltudom intézni,csak a bevásárlásnál fog a lányom keresztapja segíteni....azt ennyi...anyám szokott feljönni,de vele nem vagyok úgy jóban hogy nekem itt segítsen....inkább én megcsinálom a dolgokat...

anda-vivibaba
 
 


Andi! Jó hogy újra jöttél, gyere gyakran! A férjed meddig lesz külföldön? Neki is elég rossz lesz, hogy nem látja a fia fejlődésének mérföldköveit.

Csillag, teljesen meghatódtam a férjed reakcióján.

Mérlegfüggő mamik: én az első hónapban utánaolvastam, hogy mindig ilyen sokat híznak-e a babák (havi 1 kg körül), nem sok-e. És akkor azt találtam, hogy ha a babák megduplázták a születési súlyukat, kevesebbet fogna hízni. Illetve ha elkezdenek aktívabbak lenni, nem csak a szunya van, akkor is csökken a hízás üteme. Gio, szerintem nem gáz, hogy nem hízik olyan sokat Dórika. Azt nem tudom miért nyöszöröghet a cicin, de ha nem jelzi, hogy éhes, szerintem ne erőltesd.

Én Zétit nem értem mostanában: aludni ugye hason alszik (már néha háton is tud elég sokat nyugodtan aludni), de ha alvásidőn kívül teszem hasra, nyöszörög, nem szereti. A kiságyban ilyenkor még emelgeti magát nagyon szépen, de az ágyon vagy a földön már nem nagyon akarja, mintha tudná, ez most a cél.
A feje miatt meg egyre jobban aggódok: már ha úgy teszem a fejét, hogy balra nézzen, akkor is visszafordítja jobbra, még ha én balra is vagyok. Már várom a 3 hós oltást, akkor kérek valahova beutalót, most szabin van a dokink. Domi, tudom hogy Pécsen élsz, de estelg nem tudsz Pesten valami olyan baba-tornás foglalkozást ami hasznunkra válhat? Én a neten nem igazán találtam. A doki gondolom úgyis elküld gyógytornászhoz, de hátha segítene még a plusz torna is. Vagy ilyen picinek az már sok lenne? Hason nagyon szépen forgatja a fejét, csak háton vagy ülve ilyen. Ez is az izmok kötöttségére utal, vagy másra?
Vendég
 


Sziasztok!

Andi!
Kemény lehet így, hogy tudod hogy nemsokára megy a férjed. De nagyon lazán kezeled. Ügyes vagy.

Csillag!
Ugye hogy jó a huggies? Én nagyon elégedett vagyok. Az hogy nem éri körbe, azon ne aggódj, tuti körbeéri, de annyira erős a gumírozása, és mégis rugalmas, hogy húzzad csak nyugodtan azt a füllentyűt. Nem szorítja el a pocakot! :D

Ohara!
Anna sem hajlandó alvásidőn kívül hason feküdni. Pedig én nagyon szeretném!
A CsillagVirág videókat látva egyébként is nagyon írígy vagyok az átfordulásra.

Csináltam én is videót, majd felrakom ha séta után visszaértünk. De az is lehet hogy csak holnap. De előre kikötöm, hogy nem ér rajtam röhögni, mert én úgy beszélek mint egy idióta! :oops: Borzasztó volt visszahallgatni! Szegény gyerekem ezt hallgatja!
Vendég
 


O'hara, utánakérdezek, h ki foglalkozik gyerekekkel ott Pesten, és ha tudok valakit megírom neked!!!

Judy, próbáltam többször úgy is,de nem engedte, de akkor próbálgatom, hisz nektek is sikerült... :roll:

KépKép[/url]
domi06
 
 


Videót hogyan tudok feltenni, és hova tegyem, hogy meg tudjátok nézni???

KépKép[/url]
domi06
 
 


Gabi!
Volt a postás!!! :D
De nem csöngetett be, hanem hagyott egy értesítőt. :twisted: Nehogymá feljöjjön a másodikra! Minek is??? Ú.h. holnap megy Apa érte.

Köszike!!!
Vendég
 


Kriszti

Végre! Már aggódtam, hogy a postások magukévá tették... DE van egy hírem... lesz következő, ugyanis azóta találtam meg még a hozzávalókat ahhoz, amit küldtem... De azokat lehet apával fogom küldeni, mert a címetek alapján már tudom, hogy havonta kétszer arra jár felétek :)

Gabi
Vendég
 


Domi, levlistára írd meg, hová töltötted fel. Ha nem akarod feltölteni, akkor úgy, ahogy Melinda, óriáslevélben küldd el. Azt 1 Gb-ig engedi.

Kriszti, nem fogunk röhögni, szerintem ilyenkor mindenki lemegy egy-két szintet, hogy beszélgessen a Manójával :lol:
Vendég
 


Ohara,Najda:párom 4 vagy 8 hónapra megy attól függ hogy az ottani választások miatt ök maradnak e kint...igen nyugodtan kezelem ezt a dolgot,nem mélyedem bele mert akkor depi lennék szerintem...

A baba fejforgatásra én azt tanácsolom,nem kell orvos,lányom se forgatta a fejét és kinötte vagyis mikor eljött az idö szépen forgatta mindkét irányba...ez azoknál a babáknál fordul elő leginkább akik császárral szültek,mert a baba kiemelésnél meghúzodhat....mikor én orvoshoz vittem és látta hogy tartja a fejét a lányom egyből kérdezte a doki hogy császáros volt?ugy hogy én azt csináltam,hogy mindig másik irányba fektettem a kiságyba,és ez helyre hozta....
fiamnál is ezt csinálom a kezdetektől mivel ő is császáros volt....

de ettől függetlenül kérdezz orvost....csak gondoltam megosztom az én tapasztalatomat....

anda-vivibaba
 
 


Anda örülök, hogy ismét itt vagy :D

Gio már hiányoltalak, mikor is eszembe jutott... várjuk a beszámolót, akár fényképekkel is :D

Kata boldogságos első névnapot az egyik fiadnak!

Gabi
Vendég
 


Domi, köszönöm, hogy utánanézel

Andi! A 8 hónap nagyon sok. És ilyenkor haza tud jönni, vagy kint van végig? Köszi a tanácsot, de mint első gyerekes, mindenképpen rákérdezek a dokinál. Ha ültetjük, forgatja a fejét (tehát mikor magának kell tartania a buksit), de a pihiszékben ülve, amikor is nem ő tartja, már nem forgatja, illetve visszafordítja, ha én elforgatom neki. És nem császárral született.

Gio! Én is éppen most mondtam a férjemnek, hogy ma van a keresztelőtök, és gondoltam bekukk, hátha kapunk beszámolót.

Gombi! Már kérdezni akartam: Hogy sikerült a múlt hétvégétek? Jól bírta a csöpped? És te?
Vendég
 


Sziasztok!

Ti aztán termelitek a hozzászólásokat :D
Én egyszerűen nem jutok ide.Napok óta megint nem alszik Huba.Érdekes,mert abszolút nem vagyok ideges,hogy nem alszok éjszaka olyan természetesnek tűnik.Mondjuk olyko hulla vagyok.Tegnap meg az istenért nem akart aludni Zizu,na ezen úgy elkezdtem bőgni.Gondolom a feszültség tört ki belőlem.Szerencsétlen nem tudta mi van.Hihetetlen mennyit eszik Huba: tegnap benyomott 230ml tejcsit,de 3 óra múlva ismét kérte.Ha sokat eszik ha keveset,3,max 4óra hosszánál tovább nem bírja.NA de ezt vállaltam...

Anda-vivi!
A december 17 egy tökéletes időpont :D Akkor születtem én is és Hubus is 20 perc hiján :D

Csillag!
NAgyon édes lehett a párod,ahogy "meghatódott".Az én emberem szerintem soha nem tudna ilyen szépen szólni hozzám... :?

Gio!
Ne foglalkozz a hízás dologgal.Engem állandóan piszkáltak,hogy Zizu keveset hízik.Na és?Azért mert nem a protokoll szerint halad?Két gyerek sem egyforma.A lényeg,hogy hízik és nem stagnál vagy fogy.
Hubusra meg azt mondták,hogy sok amit hízott (2hét alatt 800g).NA bumm.Legközelebb majd kevesebbet.

O'hara!
Szerintem nincs ott gond!Egyszerűen csak nem szereti arra az oldalára fordítani a fejét.HA fájna valami úgyis jelezné stb.Az a lényeg,hogy fordítja arra is.Bár valószínűleg engem is idegesítene a dolog,és természetesen az a tuti ha orvos nyugtat meg.Bár sokszor az sem ér sokat,az embert ugyanúgy piszkálja továbbra is :D Tapasztalatból mondom :wink:

Kriszti,Gabi!
Mi azért elég közel lakunk egymáshoz,ha gondoljátok egyszer összehozhatnánk egy talit itt nálunk.Mi úgyis "fél" úton vagyunk.Persze csak ha nem zavar benneteket,hogy az esetek nagy többségében háborús övezetként funkcionál a ház Zizu jóvoltából.

Judy!
Iszonyat édes a főnökös ruci.Zizunak bodyja volt ilyesmi: kicsi vagyok,de én vagyok a főnök felirattal.
És milyen igaz :D Az ember egy hangjukra pattan :D

Briell!
Annyira megértelek az elvesztegetett napok miatt.Igaz mi "csak" 3 napig voltunk távol egymástól Hubával,de az pont elég volt neki,hogy megviselje a dolog.Érződik is rajta,hogy sokkal több anyai közelséget igényel.Hát még akkor nálatok!Én nagyon bízom benne,hogy azért mély nyomot nem hagy bennük a dolog,és hogy tudjuk egy idő után felejtetni velük.Nekem mindig az jutott az eszembe,hogy mekkorát csalódhatott akkor bennem,hogy hiába hívott nem voltam mellette.Épp ezért egy percre sem vonom meg tőle ha éppen egész éjszaka mellkasomon akar aludni.Gondolom ti is mindent megtesztek,hogy feledtessétek a nehéz napokat vele.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: