Új privát üzeneted érkezett!

jó reggelt!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Zsófi: villáskulcs :lol: Egyébként ezek a legtutibb játékok, nem is értem miért költünk egyébre. Nálunk a dobozok a nagyon nyerők. :lol:

Nyulasz: költöztök a kertbe? :lol:

Dömping nálunk sem volt, de lesz ma is anyuéknál, meg holnap anyóséknál. Mire hazaérünk a játékokkal, lehet mi is költözhetünk.
Nálunk volt legó, könyvek, gyurma, távirányítós autó (tudom, lányok, dehát apuka ezt akart nekik -vajon miért?! :lol: ). A legnagyobb örömet nálunk a karácsonyfa szerezte, Hanga szerint "karácsonyafa".
Anyuéktól laptop lesz, meg nem tudom még mi, anyóséktól porszívó meg tuti lesz még egy rakás apróság.

Törpi: hogy díszítettetek kommandózva, meséld már el!?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,na majd meglátjátok ha jöttök,hogy alig férünk.pedig tőlünk csak 1-1 dolgot kaptak,meg 5-5 darab vágható zöldséget. Babus,kész lett a ház?Képet várjuk!

KépKép
noba
Budapest
 
 

 
 

Jó reggelt!

Na, anyuék ajándéka annyira betalált, hogy arra ébredtünk, hogy lent játszanak. Laptop, kormányszimulátor, ikertelefon, na meg a tőlünk kapott legóval is játszottak. Ilyen még sosem volt, mindíg hozzánk jöttek először reggel (bár Alexa ott volt egész éjjel). :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


jó reggelt! Tegnap Nono elesett,és nem láttuk,de asszem az asztalba beütötte a szemét.azonnal feldagadt,borogattuk,jobb lett,aztán ma reggelre hatalmas monokli,és jó dagadt,majdnem feleakkora a szeme,mint a másik.Én mondtam apának,hogy menjünk be az ügyeletre azért megmutatni,de szerinte ez normális,hát nekem még nem volt mokeszom,ő biztos jobban tudja.Persze azt mondta ha akarom bemehetünk,én csak félek,nehogy a szeme is sérült.bár bevérzés nincs. Na,remélem ti jól vagytok!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: szegény Nonó! Hát én is erősen gondolkoznék az ügyeleten, de biztos nincs baja a szemének, nagyon könnyen bedagad a környéke. Gyógypuszi neki! :(

Nekünk ma még van egy menetünk délután anyósékhoz, aztán már jó lesz, ha vége ennek a pörgésnek, bár előnye azért van, este könnyen elalszanak. :lol: Majd rakok pár képet gmailre én is, ha gépen lesznek a képek.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


köszi lányok,felhívtam unokatsóm aki orvos,szerinte is mutassuk meg,így apuék elött jános kórház a program.szerencsére csak 1órát aüdtak,így már ébren is vannak. Nekünk még holnapra van Jézuska,aztán készülünk a nyuszira :lol: Zsófi,ügyesek,hogy aludtak dédinél,legalább bírták. Timi,én szeretem ha pörgés van :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: mit mondtak a jánosban? Remélem nincs gond!

Zsófi: ügyesek, hogy elalszanak dédinél. Én még nem mertem őket máshol altatni, pedig nagyon ideje lenne, hogy kicsit anyuékhoz le tudjuk passzolni őket. Mindíg anyuék jönnek át, vagy anyósék és itt vannak egész nap, ha mi el akarunk szabadulni egy egész napra. :?

Móni, Babus: helyzetjelnethettek ám ti is! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz: juj mivaaaaaaaan?????
jövök ám vmikor :oops: (minden oksa kicsit hisztisek de nagyon szupi kis Kari volt :wink: )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sZIASZTOK!
Mi nem voltunk itthon, ma meg vendégeink voltak, szóval nehéz lett volna jelentkezni
de nálunk is minden okés,
csajok nagyon örültek az ajándékoknak, meg a tortáknak is
aranyosak voltak
most meg a kedvenc filmem megy, úgyhogy majd jövök,
holnap délután felé

Móni
KépKép
reunion
 
 


Szia Csajok!
Nalunk is minden oke, de vagy nalunk van tomeg, vagy mi tomegelunk. Holnap meg mehetek melozni :-(

Nyuszi, mi van Nonoval? Doki mit mondott?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Rékának és Laurának nagyon boldog szülinapot!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Rékának és Laurának Nagyon Boldog 2. Szülinapot kívánunk!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Rékának és Laurának nagyon boldog szülinapot!!!! :D

KépKép
noba
Budapest
 
 


nem tudok kiemelést csinálni,mert telefonról vagyok.Nono szeme rendben,nem tört a szemcsont,legalábbis mondták nem röntgenezik most,ha hányna,vagy aluszékonyabb lenne,akkor vissza kell vinni.aztpan papáztunk... Én most végeztem a krumplisalival,hulla vagyok...jó éjt!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: jó, hogy Nonónak nincs baja! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


jaj de joooo akkor :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Na tegnapról dobok egy képet,karácsonyost majd később,most csinálom a délutáni menüt,ma még jönnek unokatesómék.

Kép

KépKép
noba
Budapest
 
 


Hú, szegényke, de csúnya tényleg. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

sehol senki?

Szegény Noncsi, jaj nagyon megüthette, remélem gyorsan rendbe jön

Csajok! Laura nagyon ramaty állapotban van, ömlik az orra vízszerű cucc
és a könnye is folyik az egyik szeméből
Valakinek van bármi tapasztalata ebben? a könnyezés zavar engem, mert ilyen még nem volt
remélem nem arcüreg gyulladás vagy ilyesmi


reggel 7.kor keltem, gondoltam jól kipróbálom milyen lesz, hát nagyon fáradt vagyok, délelőtt még el voltam, a nextben a kiárusításon még sorba is álltam vagy 1 órát,
de délután a bankban, amíg várakoztam rendesen behunytam

Móni
KépKép
reunion
 
 


Zsófi! ha fizetős lesz, én nem nagyon akarok bölcsödézni,
persze ez is sok mindenen múlik (lakáshitel alakulása, gyerektartás ha nem lenne)
mert ugye mi rendesen bejelentett adófizetők vagyunk, szóval tuti ebben is maximumot fizetnénk

de a mi polgármesterünk állítólag nem szeretné bevezetni, sem ezt sem az eb adót stb-t, persze ez biztos nem csak rajta múlik

Móni
KépKép
reunion
 
 


Én is vagyok.

Móni: foga nem lehet? (én már mindent rá tudok fogni :oops: ) Könnyezés lehet a fogától, ha nem köhög, nincs láza, csak vízszerű orrfolyás meg könnyezés, akkor a fog simán belefér. Arcüreggyuszinál sűrű sárga orrváladék lenne (halvány emlékeim szerint).

Mi délelőtt lefutottuk az utolsó körünket a bankban. :cry:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Alexa markolássza elöl a pelenkáját, majd komoly képpel közli: "fáj a kukim" Van némi identitászavar. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Én is vagyok.

Timi,mi volt,nincsenek jó hírek? :roll:
Az jó,ha a kukija fáj,csak dokihoz ne kelljen vele vinni. :lol: Nálunk most az megy,picit beüti valamilyét valamelyik,"menjünk doktorbácsihoz","kell csillapító"(panadol,nurofen...),"kell szopogós"(engistol szopogatós virusölő) és mossuk meg hideg vízzel...

Móni,ilyen könnyezés nekünk nem volt sose. :roll: a kötőhártyagyulladás az nem ilyen?Bocsi,lehet totál hülyeséget kérdeztem,mert azt sem tudom az milyen,csak azt,hogy a szemmel van összefüggésben :oops: Esetleg hívd fel a dokit holnap.
Szülinap hogy sikerült?Egész elötte héten eszembe voltatok,aztán belecsúsztunk a nagy karácsonyosdiba,meg jött a monokli,és kiment a fejemből.Képet rakhatnál!Végül te sütöttél tortát?Ilyenkor külön kapnak szülinapra,meg karácsonyra ajándékot,vagy hogy van ez?

Zsófi,enyémeket nem kell kelteni,sajnos ma is fél7-korkeltek,persze már 11 elött döglöttek a kanapén,és majd elaludtak.
Fizetős lesz a bölcsi? :shock:

Babus,bezártak a csajok a babaházba? :lol: KÉÉÉÉÉPET!!!

Törpikém,te most szabin vagy?Gondolom bölcsi nincs,értuik a csajok,hogy ez csak szünet?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi :-(

Mi nagyon jót nevettünk ma.Itt voltak unokatesómék a 6.5 éves fiúkkal.Ő kapott tőlünk egy távirányítós autót,valami trükkös,falra ugratós meg hasonlók,Balázs kapott tőlük egy távirányítós verdák autót,egy elektromos gitárt,Noémi meg egy barbie autót barbie babával.A nagy bontogatás után Noémi a verdás távirányítóssal játszott,Balázs a barbiet pakolgatta a rózsaszín autóba,unokatesó meg gitározott :lol: szomszéd játéka mindig jobb :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt! :D

KépKép
noba
Budapest
 
 


Móni,szép a vonalzód,de biztos jól számol? :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Móni: :D ugrottatok 1 évet?

Bank: lottó ötös, vevő, vagy bankrablás. Gyakorlatilag ezek a lehetőségeink. Mi az a kategória vagyunk, akiknek semmi segítség nincs, mert magas a hitelünk, de rendesen fizettünk eddíg. Ennyi.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt! :lol: :lol: :lol:
hmmmm..... lehet hogy jobb lenne már ott tartani?

még mindenki alszik, apa ki van purcanva (most ő) eddig én voltam, de úgy tűnik az ünnep helyre tett

Timi! de pont azt mondták, hogy a legújabb konstrukciójú rögzített árfolyamon fizetőknek (amiben átvállalják a kamatot az állam meg a bank és amiről még senki semmit nem tud) a halasztott tőketörlesztők lesznek a nyertesei

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: igen, abban az esetben, ha az adós meg tudja fizetni azt az összeget, ami így kijön, nekünk kiszámolták és képtelenek lennénk havonta annyit fizetni. Nagy beetetés az egész, mert amíg rögzítetten megy, addíg egy külön számlán halmozódik a különbözet, aminek egy részét a bankszövetség és az állam benyeli, a másik részét pedig hozzácsapják a tőketartozáshoz, onnantól meg majdnem ugyanott vagy, mint most. Sokan reménykednek, hogy pár év múlva jobb lesz, de nem lesz jobb a helyzet. A fizetésünk nem lesz több, a banki kamatokat meg szépen emelgetik ilyen-olyan jogcímen, mert nem fogják elbukni, amit így elbuknának. Végre sikerült egy nagyon rendes ügyintézőt kifognunk, minden lehetőséggel végigszámolta nekünk a havi törlesztőket, azt is elmondta, amiről még mélyen hallgatnak (legalábbis én még nem hallottam), hogy a végtörlesztés ugye most úgy van, hogy a bejelentéstől 60 nap, tehát február vége akár, na most ezt előrehozzák január végére, csak még nem jött ki a törvény.
Az állam több könnyítést nem fog kitalálni, mert ebben is megegyeztek a bankszövetséggel. Ez van és kész. Aki tud fizetni, annak jó, aki nem, az megy a levesbe, vagy a híd alá, mint mi.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


nálunk 2 dolog igazán nyerő,
a konyha mindig főzőcskéznek (pedig nagyon nem akartam még venni)
és a puzzle
ez olyan fajta ami fából van, fogantyúja van a berakandó daraboknak
igaz, hogy néhány kirakás után kívülről ment, de mégis folyamatosan kezük alatt van

Móni
KépKép
reunion
 
 


Zsófi: nálunk a kormányszimulátor (vagy mi a szösz) jött be nagyon, a laptop és a porszívó, de a kirakót is szereti Hanga rakosgatni. És a rajzolás még mindíg nagy kedvenc, bár a táblát mikulásra kapták.

Délután vendégeink voltak, nagyon ránk fért már ez a féktelen röhögés. Fáj az állkapcsom, annyit nevettem. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Na,én is itt,apa ugye nincs,így megvacsiztam,és enyém a gép :lol:

Móni,mi ilyen kirakót 1 éves szülinapjukra már kaptunk,de sokáig nem ment,aztán Noémi szokta rakosgatni,Balázs egyáltalán nem,pedig van rendőrös-tűzoltós,helikoteres is,de nincs elő,így ritkán jut Noémi eszébe.
Mondtam én,hogy jó lesz a konyha :D

Jujj,mi még 6 helyről kaptunk ajándékokat.Van egy nagy busz,lendkerekes,de semmi extra,azzal azóta sem játszottak.Noémi kapott nagyon helyes már nagylányos babát,esőruhában,esernyővel,az most nagy kedvenc,és Annipanni lett a neve.Meg kapott egy hatalmas plüss százlábút,majdnem akkora mint ő,meg a nyávogós macska,szóval Noémi plüssmániás :lol: de szívesen játszik a Balázs dolgaival.
Van egy ferrari autópálya,és van hozzá egy kilövő,na azt nagyon szeretik,egyedül hátra tudják húzni.A távirányítós autó nagyon telitalálat,és egész ügyesen kezelik,Balázsnak a kukás,ami gombnyomásra viszi a kukát,és borítja be,meg a mentőautó,aminek a hátulja úgy nyílik,hogy a tetején kell eltekerni valamit,és hátul kijön a rámpa,amire felrakja a hordágyat,és amikor tekeri vissza a tetején azt a valamit,akkor csukódik a hátulja,és behúzza a rámpát meg a hordágyat.Az eleén meg az egész ablakkeretet ki tudja nyitni,így abba könnyű a mentősbácsikat berakni.Aztán a barbie autó is nagy sláger,mert nyitott a teteje,nyílik az ajtaja,és a csomagtartó is,így abba jól lehet pakolni,de a barbie baba még nem jön be.
Eddig egy porszívónk volt,most kapott Noémi is egyet,szeretnek nagyon porszívózni,csak eddig mindig vita volt,mostmár hármasban nyomjuk. :lol:
És a vágható gyümölcsök nagyon-nagyon bejöttek,csak mindig nekem kell összerakni,mert amikor szétvágták mindet,akkor otthagyják :?

Asszem ennyi,még ván pár kisautó,meg legó,meg babák...

Törpi,Babus,ti merre?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi,milyen az a vonat???

KépKép
noba
Budapest
 
 


Vonatunk nekünk is van kis pályával, lhet majd bővíteni, az is bejön nekik.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,tecos vonat?Vagy milyen?És a távirányítós autóhoz mit szóltak?Vagy K ki sem adja a kezéből? :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nem tecsos, asszem coras, de tök ugyanolyan. Távirányítós autót az egyiket egy mozdulattal elrontották, a párját így elkoboztuk későbbre, a nagyot meg ugye K. kapta, tehát nem adja senkinek, amikor alszanak a csajok, játszik vele. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


ZSófi: K. tőlem heccből kapott karácsonyra távirányítós autót, vigyáz is rá, véletlenül sem hagyja szem előtt. Jó gyerek. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,óóó,hát hogy rontották el? :shock: akkor pakoljak össze? :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Taminak boldog névnapot! :D

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi,azt én is néztem,mármint a tescost,láttam van elemes mozdony is hozzá,nagyon jópofa.Na majd legközelebb :D G jobban van?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: földhöz vágták konkrétan. Remélem nem tesznek tönkre semmit nálatok! :oops: Bár ott nem szoktak durvulni. :?

Taminak nagyon boldog névnapot!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,ezen ne aggódj! :wink: max a távorńyítós autót kivonjuk a forgalomból :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Sziasztok!
Mi is megvagyunk, de innen nem tudok írni, olvasni se nagyon. Csak azért kukkantottam be, hogy mindenkinek nagyon boldog ünnepeket kívánjak!

Kép

Puszi

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


haho Csajok, ideértem :oops: kb eddig tartott jovilág most Apa garázsban szereli ismerös autoját hifi meg központi zár Csajok szunyálnak én meg jöttem :lol: ha felkeltek meg megyünk müllerbe :lol: délelött voltunk megnézni a savoyában a gildamax játszoházat nem rossz sokkal kisebb mint az eleven de igy is nagyon jo volt bejött Csajoknak mert nem akarok hazamenni hisztivel indultunk haza :oops: :lol: ha csak 1-1,5 orára megy az ember jobban megéri anyagilag ja és nagyon kevesen voltak szerencsére 8)
jaj igyekszem fotot is rakni de a fényképezövel csináltunk és még nem töltöttük le a teloval nem lettek jo képek :? háááát hatalmas lett :oops: alig fért be az ajton ugye alvásidöben hoztuk a fa alá a cuccokat még lepedöbe se tudtam rendesen becsomagolni :oops: igy maradt egy masni rá :lol: elöször azt se tudták csajok h mi az aztán elökerültek ugye a bababutorok és rájöttwk h akkor ez egy babaház :lol:
Nyulasz: h van Nono??? szegénykém jol megütötte magát :(
köszi köszöntést :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Utólag is Áldott ünnepeket mindenkinek, és új esztendőt! Remélem jól vagytok!

Az ünnepek elég rohanósak voltak, mert varrtam még akkor is, ajándékot, és megrendelésre. Férj dolgozik, pedig de nem vártuk ezt, másra készültünk, de persze hálásak lehetünk érte.
Gyerekek hajba kaptak, rémes a sok viszálykodás. Komolyan el tudok ezen kámpicsorodni :(

Amúgy jó vagyunk, csak olyan mókuskeréknek tűnik az élet, amit hajtunk, és csak múlik, és fáradunk. De bizonyára mindennek meg van a maga oka!

Szép napot nektek!

Kata
labkat
 
 


Nyulasz: köszi a vendéglátást! Úgy elszaladt az idő, legközelebb dobj ki minket nyugodtan! :wink:
Hazafelé Alexától meghallgathattuk mély együttérzéssel a hangjában mi minden történt. :D

Kata: állandó veszekedés van nálunk is, na meg mókuskerék. De előbb-utóbb ennek is vége lesz. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hali,

Timi,dehogy doblak,tök jó volt.És már 10 perce alszanak,hipp-hopp meglett minden :wink:
Alexa az esésekre gondolt? :lol:

Kata,Rana,nektek is boldog ünnepeket!

Babus,nem is tudtam,hogy van ott játszóház.De gondolom nem egy emberes :roll: vagy igen?
Meggyógyúltál?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Ja,Timi,itt maradt egy csomó mákos bejgli,meg hókifli,igazán megehetted volna.De asszem jövőre szólok nagyiéknak,hogy csak zserbót süssenek,inkább dupla-tripla adagot :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: