Új privát üzeneted érkezett!

Gabi, tokától-bokáig, ez jó, még nem hallottam... :lol:

Zalán is hajnalban aktív? A kis Drága, legalább nem vagyok egyedül :lol:
Vendég
 


Igen, Kriszti, aludjon, csak én meg jól elfórumoztam az időt, és tuti akkor kel, mikor érdemben tennék-vennék.
Na, már nyújtózkodik. Ilyenkor megzabálom, olyan édesen csinálja.
Na, viszlát később!
Vendég
 


Gio!
Hát tuti nekem is! Főleg hogy augusztus végén töltöm a 30-at. Na akkor tuti végem lesz, mint a botnak! 8) :lol: :mrgreen:
Vendég
 

 
 

Hát arra kíváncsi lennék, milyen lenne, ha a sok picúrt összeeresztenénk. Csillag, Pistibence lehet kedvet kapna a kakiláshoz, ha meghallaná Zéti mekkorákat rottyant. Én is szívesen részt vennék egy találkozón.

Oltás: nekünk a doki mondta, hogy fél kúpot alapból adjunk be Zétinek fél órával az oltás után. Nem is lázasodott be. Csillag! A kúpot nem hosszában, hanem keresztbe feleztem. Nem melegítettem, simán be a popsiba, azt kicsit összefogtam, bár felesleges volt, nem akarta kinyomni zéti.

Egyirányba nézés
: Gabi döbbenet számomra Zalán és Zéti mennyire egyforma. Zéti hason forgatja a fejét, viszont ha háton fekszik, csak egyirányba szeret nézni, a fejét nem vagy csak nehezen fordítja, és ha én elfordítom neki, akkor is hajlamos visszaforgatni a másik irányba. Trükkünk, hogy úgy tesszük a pihiszéket, hogy a tv-t nézni a nemszeretem oldal irányában tudja csak. (ne vessetek meg, de imádja a tv-t, gondolom a villogó fények vonzák. nálunk meg mindig megy. Ha nem is a tv, hanem a dvd, de nagyon szeretek filmeket nézni, így egész nap megy valami)

Csajok, én meg azon halok meg, mennyire apjára hasonlít Zéti. Nem csak külsőleg, hanem pl. az alvási szokásaiban is. Imádja a pelust a feje alatt gyürködni, meg belebújni. Eleinte a szívbajt hozta rám ezzel. De most már megzabálom, hogy úgy gyürködi a "párnáját" mint az apja. Néha fura is, hogy lett a férjemből még egy csak piciben.

Ha bámészkodik, most már én is békén hagyom, had fedezze fel maga a világot. Eddig lelkiismeret furdalásom volt, ha ébren volt, és nem szórakoztattam. Most is kicsit, hiába tudom, hogy kell, hogy egyedül játszon.

Judit, Gio ti hallottátok, hogy a babaúszás asztmát okozhat? vízben lévő klór váltja ki. A védőnőm mondjuk azt mondta, hogy heti 1 alkalom még nem vészes, így menjünk nyugodtan. (nálunk ez azért fontos, mert anyósom és a férjem is asztmás, így a hajlamot örökölte Zéti) Megkérdeznétek ti is a védőnőtöket, orvosotokat erről, ha majd mentek hozzá? Érdekelne több szakember véleménye is.
Vendég
 


O'hara
tényleg asztmát okoz? :-( A férjem korábbi gyerekei mind asztmásak voltak kicsinek, így is rettegek...Bár remélem exasszony miatt volt a hajlamuk rá...Megkérdezem a dokit majd.
Vendég
 


Judy az elmúlt pár éjszaka ezt játszotta Zalán is. Amikor is itt panaszkodtam, hogy még mindig 3 óránként kel éjszaka is, akkor megmutatta, hogy kitud ő hagyni egy ébredést, de akkor hajnalban annyira éber a sok alvás után, hogy nem hajlandó aludni.
Nnna kedves anyuka, fel van dobva a lecke, hogy melyik a jobb....

Így most harmadik éjszaka hajnali 2-4 között nézelődik, kacarászik, vigyorog és legújabban keresztbe fordul a kiságyba, kidugja a lábát, nem bírja visszahúzni és ilyenkor hangosan szólít... Ezt van mikor 3szor egymás után eljátssza velem :shock:

O'hara Zalán is gyürkészi pelust a feje alatt, 1 alvás után úgy néz ki, mintha sosem lett volna vasalva és a kutya szájából szedtem volna ki :shock:
Hasonlóságról még annyit, hogy valamikor a várandósság elején arról is volt szó, hogy Zétinek fogják hívni a mi fiúnkat is.

Gabi
Vendég
 



Rita, nem hallottam, de megkérdezem. Bár, már kicsit elbizonytalanodtam, a fertőzés miatt és az miatt, h. Áronnak hiperérzékeny a bőre, nem tudom, jó lenne-e?
Hétfőn úgyis beszélek dokinővel.

Asztmáról annyit, hohgy kiskoromban én is az voltam, de kinőttem.
Vendég
 


Akkor már csak annyi különbség lenne köztük Gabi, hogy az enyém nem olyan kis hajasbaba, mint a tiéd. :D
Vendég
 


Én azon is meglepődtem, hogy a vizet klórral fertőtlenítik a babauszodákban is. Az még a felnőttek bőrét is kiszárítja, így én is el kezdtem baba-mama tornát keresni, csak azt meg nem találok. Az Erzsébet királyné útjánál van egy tanuszoda, oda egészségügyi alkalmassági vizsgálat után lehet csak járni (babának és mamának is kell.) A Pólus Hotelban ilyesmit nem kérnek (kértem tőlük tájékoztatást), így oda nem mennék.
Vendég
 


Találtam a velveten egy kis jókedv csinálót:

Poronty-rap

Annyi mindenen átestél,
mikor a tested jelzett egy szép estén,
s nem volt hiába nézegetni feszt,
pozitív lett a terhességi teszt.
Siettél kikiabálni a gangon,
hogy mit láttál
az első ultrahangon,
s hogy a monitoron lüktető
kis semmit meglesd,
fogad szívva kidobtad az első tízezrest.
De minekazilyennekgyerek?
de minekazilyennekgyerek?

Tényleg te volnál,
ki erre úgy vágyott,
mikor a vécédeszkát
diszkréten lehányod,
s Ő rajongva nézi,
a melled, de nagy ma,
de jobb szeretnéd,
ha aludni hagyna.
És kell pár új ruha,
de semmiképp se gagyi,
legfontosabb mindjárt
egy jó kis lilabugyi,
mert a terhes nő szexi
és aktív és sportol,
s az otthona ragyog
és mentes a portól,
ilyen a címlapok
minden kismamája,
miért csak én vagyok
oly eszméletlen bálna?
minekazilyennekgyerek?
minekazilyennekgyerek?

S mikor túlvagy végre
az első trimeszteren,
munkáltatód előtt is
lehetsz már meztelen,
mert kérdez egyre,
hogy még hányat és hányszor,
hogy merre és meddig
és mennyit hiányzol,
adófizető lesz –
de ő ennek se örül,
gyorsan kiiratkozol
a megbízhatók közül,
nem lazít a jóga
se a terhestorna,
a gyeded a hitelre
tán elég se volna,
de minekazilyennekgyerek?
de minekazilyennekgyerek?

És régen éppen csak
letették a kapát,
te meg itt ugráltatsz
orvost, dúlát, apát,
a szülést nálad mindenki
százszor jobban érti,
ezer könyvet írt róla
ezer okos férfi,
minekazilyennekgyerek?
minekazilyennekgyerek?

De nem győzöl tűnődni
füstölőn, mécsesen,
ott van a kisbabád
mázosan-véresen,
két füle, két szeme,
keze-lába megvan,
hormonok robbannak
szerte az agyadban.
S pár nappal később,
tudod, örülni kéne,
hisz olyan gyönyörű,
és te nem örülsz mégse,
a melledből nem jön tej,
pedig majd' szétreped,
és leülni nem tudsz,
mert sajog a gátsebed
de minekazilyennekgyerek?
de minekazilyennekgyerek?

csak a te gyereked ordít,
csöndes mindenki más,
s ebben te vagy, te vagy, te vagy,
csakis te vagy hibás,
az anyád, a védőnő
a tanácsadó,
mind jobban tudják,
hogy mi volna jó,
minekazilyennekgyerek?
minekazilyennekgyerek?

Valahogy a gyerek
mégiscsak növekszik,
attól a szíved is
hamar felmelegszik,
és várod, hogy üljön
és járjon és szóljon,
hülye kérdésekre
szépen válaszoljon,
De mikor már rohan –
bár egy kicsit állna!
reggeltől estig
nem áll be a szája,
legyen tiszta ruha
és terített asztal,
de közben tolassunk
még egy kört Thomasszal
minekazilyennekgyerek?
minekazilyennekgyerek?

Agyilag az egész
a mélységbe húz már,
és ahogy intettek,
már dolgozni húznál,
de nincs bölcsi, szitter
és bezárt a céged,
a bank a nyakadon áll,
és úgy érzed, véged,
gyorsan szülsz hát megint,
és kezdődik, íme,
az egész processzus
da capo al fine
minekazilyennekgyerek?
minekazilyennekgyerek?

A jó anya azért van,
hogy áldozatot hozzon,
a gyerek általa
jól kibontakozzon,
tenisz, tánc, korcsolya,
uszoda és angol,
a másik a szobában
épp hegedűn hangol,
bezzeg a szomszédé,
na az is nagy öröm,
egész nap nyomja csak
a pléjsztésönön,
hát minekazilyennekgyerek?
minekazilyennekgyerek?

A haja lila és
az orrában ékszer,
hogy egyszer felismerd,
meg kell nézned kétszer,
s ő se emlékszik, hogy
te volnál az anyja,
de adj egy kis lóvét, mert
várja már a banda.
De elmúlik ez is,
s te tűnődsz, hogy ki vagy,
tükörben nézed,
hogy őszül a hajad,
férjednek exe,
banknak adósa,
valakinek vén
szipirtyó anyósa,
aki a Porontyon
naponta leokád,
mert beleugatsz, hogy
hogy él az unokád,
s hogy minekazilyennekgyerek?
minekazilyennekgyerek?

Ne félj, nem dob isten
senkit a szemétre,
halálod percében
is tudnod kell: megérte,
visszhangozza bár
az észak-déli pólus,
és zengje akkor is
a bezzeganya-kórus:
minekazilyennekgyerek?
minekazilyennekgyerek?


Brumibaby
Vendég
 


Én sem szórakoztatom ha elvan magától. Csak ha igényli, Noelünk elbeszélget simán a játékainak is és úgy mosolyog rájuk.

Brill! Tényleg elég nehéz fenntartani ha álmosak, sőt ha nagyon álmos akkor nem is lehet. Nálunk már beállta az evés után játék, és kb 1 órát fenn is van általában. Csak egyszer kellne valahogy legalább fél órát fenntartani és utána ugyis álmos lesz aztán alszik, és mire felébred újra éhes, de már kialudta magát és elméletileg fenn tud lenni fél órát. Hát így írja a Suttogó. Remélem beválik. Ha nem alszik el a kiságyban akkor sajna felvesz-letesz játék van. De mivel ez nem közvetlenül kaja után van ezért lehet ki-be pakolgatni a kiságyba.
Vendég
 


Jó ez a rap:-)) főleg az igazságtartama...hogy mindenki überokos...Nálunk főleg a férjem.
Vendég
 


Briell, nálunk is elálmosodik a szopitól Zéti. De mivel csak utána lehet tisztába tenni, a pelenkázón ki is pattan a szeme. Így jön a játék, majd altatás 1-1,5 néha 2 óra után. Most 2 órát volt ébren, és már 2 órája alszik. Fura is, mert eddig a 3 órás kaját nem bírta kivárni, most 1-2 napja, mintha ki-kitolódna egyik-másik

Ja, a pelenkázóra én is teszek textilpelust. Már csak azért is, mert szerintem hideg a kis testüknek az a műanyag, és tapadós is. Így viszont nem győzöm mosással a pelusokat. Vagy büfis, vagy kakis-pisis. Kellett venni a kezdeti 10 db-hoz még 10-t. Egyik fele alvós a másik popsi alá való

hát igen, a rap igazságtartalma vicces. Azért a vége elszontyolító. Nem akarok exfeleség, és valaki hárpia anyósa lenni! :) Nem is leszek az!
Vendég
 


Rita! Nagggyon jóóó ez a Rap!!! :D :D És igen, sajnos van igazságtartalma!! :cry:
Vendég
 


Igen, határozottan jó, de viccesen kell felfogni! :lol:
Vendég
 


O'hara.
ezt a dm-es eldobható alátétet nem próbálod ki? Olyan kicsit szövetes az anyaga, tehát nem hideg és mégsem kell mosni. egy idő után vagy ha baleset történik és kakis lesz, kidobod. Egy tasakban azt hiszem van 10
Vendég
 


Azta! Tényleg nem semmi Gabicika iwiw-es képei! :shock: :D :D :D A friss képeknél csak az ő képei! Tényleg jól eltünt!
Vendég
 


Melinda én is azt néztem :shock:
Vendég
 


Csillag, akrtam már kérdezni, jól emlékszem, te evés előtt adod PB.-nek a gripe-t? Csak mert az van ráírva, h. utána v. közben kell.
Van valami tapasztalatod, h. jobb előtte?
Vendég
 


KAKA! :D :D :D Éljen-éljen-éljen!
Adtam neki duphalac szirupot (kicsit más mint a laevolac) és 4 óra elteltével megszélcsöveztem. Szép adag krémes kakit kaptam cserébe. 8) Innentől minden nap kap kamilla teát, mert még egyszer ilyet nem akarok.

Judy, igen én evés előtt adom (adtam, most már csak ha eszembe jut 1-2 alkalommal emlékeztetőül) és így jó volt nekünk maximálisan. Halkan mondom, de szerintem nekünk már vége a hasfájásnak, rég volt már olyan ordítás, inkább csak puki miatt nyüglődik néha, ezért is merem hanyagolni. Nálatok még mindig tart az a durva hasfájás? :(
csillag25
 
 


Összehasonlítani sajnos nem tudom, mivel mindig előtte adtam mint az espumisant stb. és lehet ez is gyerkőcfüggő, plusz lehet hogy az idő oldotta meg és anélkül is jó lett volna... bár mikor nagyon durva volt a helyzet és az infacol és társai semmit nem értek, úgy éreztük ez javított a helyzeten.

Milyenek Gabicika iwiw-es képei? :shock: Ha lehet írjátok már le, mert megöl a kiváncsiság. (Én nem vagyok iwiw-en.)
csillag25
 
 


Küldjünk meghívót Csillag? Akarsz regisztrálni az iwiwre?
a képek jók, csak a mennyiségen vigyorogtunk, hogy már 157 kép van fent. Nehéz lenne szinte végignézni. :D de aranyosak és csodaszép a lánykája is.
Vendég
 


Nekem van több videóm is a Kiscicámról amit megmutatnék, de eddig nem tudtam hogy milyen formában lehetne mert elég nagyok. Tippek? Youtube-ra nehéz föltenni?
csillag25
 
 


Sziasztok Csajok,
továbbra itt vagyok ám veletek minden nap, mint zugolvasó, már amennyire Zénó fiam engedi.
Sajnos nagyon keveset alszik napközben, és hiába altatom, fél óránál többet nagy ritkán alszik két szopi között. Bezzeg,ha kimegyünk a levegőre, már ahogy megérzi a friss levegőt, bealszik. Igy ha nem esik a hó,bármilyen hideg van, megyünk délután sétálni, akkor tuti jót alszik.
Igazából,ami miatt most előbújtam zugolvasó üzemmódból,az az esti alvás. Fél 8-8 körül fürdetünk, és utána szopi,majd alvás. Ilyenkor egyből elalszik, nem is kell altatni,gondolom, napközben kimerül rendesen.
Azt szeretném kérdezni Tőletek, hogy Ti a Suttogó alapján (most sok szó volt róla itt) felébresztitek 11 körül egy álometetésre,vagy hagyjátok aludni a picurt addig,amig ő gondolja?
Én eddig hagytam, mert igy legalább fél9-től kb hajnali 2ig aludt egyhuzamban...aztán igaz,hogy utána össze vissza ébredt. Gyerekdokim is azt javasolta, ébresszem éjfél előtt még egyszer,mert igy a hajnali 2-es etetésről soha nem fog leszokni...
Ti mit gondoltok erről,illetve Ti hogy csináljátok?

Kép
she76
 
 


sztem is az a legegyszerűbb ha youtube vagy videa. Nekünk is van egy gügyögős már
Vendég
 


Én is kajcsi előtt adom a gripe watert, mégpedig csak azért, mert így gyönyörűen megissza pohárból, mert éhes. Cici után hiába próbáltam belediktálni, csak kiköpi.De így is ugyanolyan hatásos!

Gabicika tényleg nem aprózta el!!! :lol: De itt már nagyon rég láttuk!!! :cry:

Ohara! Ezt beilleszetted, vagy begépelted??? :shock:
Egyébként tényleg jó! Mondjuk én viccesen fogom fel. Nem hiszek a totál lesarkított dolgokban. :D
Vendég
 


Jaaa, értem. :) Megmondom őszintén én analfabéta vagyok az iwiw-hez. :oops: Nekem valahogy kimaradt ez az életemből... Ha küldötök meghívót megtennétek, hogy egy kis infót, tanácsot is adtok, az esetleges veszélyeire is felhívjátok a figyelmem?
csillag25
 
 


O'hara, szerintem is összeereszthetnénk Zétit és Pistibencét! :wink: Na meg a többi babót, olyan kiváncsi vagyok mit kezdenének egymással. :D
csillag25
 
 


Most még összeengedhetjük babákat... de 15 év múlva már nem lennék ilyen biztos a dologban!

gabi
Vendég
 


She! Szia!
Én nem tudom, mert mi pont ezért később fürdetünk. Fél9-nél hamarabb soha, hogy nehogy azt higyje a lelkem, hogy éjfél után nemsokkal kezdődik a nap!!! :lol:
Szóval elpancsolunk kb 8 50.ig, majd eszik, és még +idő amíg elalszik. Így alszik 5-6-7-ig. Attól függ.
De a suttogó szerint álometetést kell csinálni, hogy szinte fel se ébredjen, csak félálomba cicire, büfi nélkül vissza kiságy. Én így olvastam. És igen, 11-kor. Bár ez is attól függ hogy előtte mikor evett.
Vendég
 


Gabi!
Nem volt a postás. Talán majd holnap! Irgalmatlan távolság lehet köztünk! :shock: :)
Vendég
 


Egyre jobban érik legalább gondolatban a találkozó:-) Dejó! Elképzelem a nagy közös gyerekcsapatot mondjuk vízszintben - ha pl. mostanság taliznánk:-) Körberakhatnánk őket virágformában a földön vagy ágyon:-)
Gabi
hát 15 év múlva már nem baba-mama talik lennének:-))
Vendég
 


She! Én próbáltam álometetéssel és álometetés nélkül is. 2-kor mindig ébredünk. Most leálltam az álometetéssel mert este 8-tól 2-ig így is alszik. Amikor megetettem 11-kor akkor is így volt. Utána pedig 6-kor kelünk. Jó lenne már átaludni az éjszekát. Olyan jó annak akinek a babója átalussza.
Vendég
 


Bocs Csajok hogy duplikálom a vonalzóimat, de úgy szeretem látni mind a 2 formátumot! :oops: Foglalom a sok helyet!
Vendég
 


Hát, most írhatnám, hogy akkor már cukiba járunk pubok helyett, de NEM! Örökké fiatalok leszünk!

Csillag, az a durva nekünk sincs már, de még a pukik nehezen jönnek, pláne este.

Áron ma, és mindig... Kép
Vendég
 


Melinda: nálunk is ugyanilyen a menetrend, de én már ettől tök boldog vagyok :D Jobb, mint amikor háromszor kelt éjjel.

Ma már kétszer összepisilte magát a drága. Úgy néz ki, a pampers sem jobb, mint a libero, csak ebből ébrenlétben is kifolyik a pisi egyszerre két oldalt :x

Ma nagyon értékelte, ahogy énekelek neki. A leggyönyörűbb, bájos mosolyokat, és hö-ket a Padlásból az Örökre szépekre kaptam :D Már most tudja, mi a szép zene :)

Ja, és felfedezést tettem. Igazából már régebben is mondtam egyszer férjemnek, de most már tényként kezelem. Nekünk még muszáj napi legalább egy ölben, kendőben alvás. A délelőttöt végigaludta a kiságyban, pihiszékben, de most csak a karomban aludt el. Különben alig vagyunk összebújva. Én is hiányolom, hát még ő. De ez most olyan jó, hogy tudom, ezért nem megy a délutáni ágyban altatás. :) A kimaradt első hetet is be kell pótolnunk...

briell
 
 


Azért ne keseredjünk el, hogy 2 hósan még nem alusszák át az éjszakát. Akinek igen, az tegye össze a két kezét, de ez még nem elvárható, legalábbis szerintem. Majd ha 4 hósan sem megy, akkor lehet mérgelődni. Én is szeretném már, de így gondolom.
Vendég
 


MEgzabálom Áront mostmár tényleg egyszer!!!!:-)

Kriszti
kedvet kaptam a dupla vonalzóhoz, úgyhogy leutánoztalak. A gyerek más persze:-)
Vendég
 


Fmelinda: ugyanigy vagyok én is….6 hetesen csináltam álometetést 11kor, de akkor is kettőig aludt csak, azért hagytam abba. Nagyon egyformák a fiaink… Lehet,hogy Tapolcán programozták ezt beléjük? :oops:

Kép
she76
 
 


Judy: Áronnak meg a testtartása és az arckifejezése is illik a pólóhoz :lol: :lol: :lol:

briell
 
 


Igen Briell, mint valami gyúrógép :lol:

Gio, szép lett az új vonalzód is!!!
Vendég
 


Itt vagyok ragyogok! :D
Végre hazajött apaés babázik én meg gyorsan írok.

Elindítottátok bennem a bulis énemet és igen a régi képek néha megnézegetem őket én is, de olyan távolinak tűnik most.
A taliban én tutira benne vagyok!!! Olyan kíváncsi vagyok már mindenkire élőben. Jó lenne valami partyt összehozni. Gyerkőcöset és egy kis kimitszeretinnit is. Álom,édes álom.... :lol:

Kriszti, Briell nekem is ez a véleményem szórakoztatás témában. Kell hagyni, hogy magukban elnézelődjenek, mert ők ilyenkor fedezik fel a környezetüket és a külvilágot szemlélik. Nem kell mindig szórakoztatni, mert könnyen át lehet esni a ló túl oldalára és akkor túl sok inger miatt nem fog tudni elaludni, csak sírni, elégedetlenkedni. (Ez saját tapasztalat. :oops: )

Gio, sokat gondolkodtam kérdezősködtem, hogy mi lehet Dóri baba nyügizése a cicin. Szerintem tuti, hogy pocak probléma, vagyis a puki miatt sírdogál... Reméljük ahogy jött, úgy hirtelen el is múlik. :wink:

Csillag, Judy, örülök, hogy már nem hasfájósok a gyerkőcök! Öröm, boldogság, ha nyugi van és egy problémát ki lehet lőni, ami megríkatja manócskákat.

Gabi, nekem is csinált már iLyet Noel és amikor füstölt a fejem egyből elolvadtam a mosolyától. Édes kis "gazemberek"! :P :lol:

Nekem sem jött be az álometetés, mert ő is ébred ha olyanja can 2 körül, bár az utóbbi hetekben egyre többször hagyja ki és 4kor vagy5 kor kel este 8 vagy fél 9-es elalvás után. Most is durmol apa pociján, mert bealudt a játékba. Olyan cukik együtt!
Én is adtam ma neki kamilla teát, mert ma még nem kakilt és ilyen nem fordult elő csak, amikor 2 hetes volt. Szerintem az a gond, hogy tegnap este adtam neki 30 gramm tápi pótlást, mert nem hagyta abba a hisztit, pedig nem is volt igazán éhes, és beragadhatott. Nem adtam még csak kétszer neki tápit, szóval nincs hozzászokva... :? Reméljük holnapra megoldódik a helyzet.

Tegnapi hiszti: (visszakanyarodva a szórakoztassuk vagy hagyjuk témához). Nekem anyósom szokta túlpörgetni Noelt, mindenféle rossz szándék nélkül persze. De amikor feljön hozzánk 1 órán keresztül nyüstöli beszél hozzá, puszilgatja, tornáztatja, stb. és gyermekem rendszerint besokall. Ilyenkor meg csak úgy tudom megnyugtatni, ha cicire rakom és csendben sötétben álomba szopizza magát. Tegnap viszont a fárasztás előtt ettünk, aztán még fürcsiztünk is, szóval nem sok volt benne, mikor újra ráraktam. Nem jött nagy adagokban minden szívásánál és ezen kisdrágám még jobban begorombult. Így kénytelen voltam gyorsan tápi adni, mert a cumis üvegből persze jön, ha rászív, de csak 31 grammot evett. aztán le is nyugodott... :?

Gabicika tényleg jól eltűnt...

Csillag, én régen nagy iwiwes voltam, de férjemmel együtt letörötltük magunkat. Besokalltam a visszaélésekből, meg úgy voltam vele, akivel tartani akarom a kapcsolatot, azzal egyébként is tartom , így egy idő után nem láttam értelmét. Plussz nem szeretjük, ha olyanok figyelik az életünket, akiket nem akarunk. Mindig volt egy két rosszakarónk, aki belepiszkált a mindennpjainkba. Szóval sokkal jobban érezzük magunkat, hogy nincs iwiw!

Na puszi mindenkinek, megyek fürcsizni és aludni a kiscsaládommal!
Jó éjt!
Vendég
 


Jaj, azt kifelejtettem, hogy O'hara, vicces ez a rap és elég dúrva, az asztma -babaúszás téma. Pedig én is akartam vinni mackókámat, de így nem merem, mert én sajna asztmás vagyok, nehogy előjöjjön nála is. :?

Judy, szuper a kép. És igen, még nagyon sokáig ők a főnökök, de én imádom, ahogy itt mindannyian a főnökömet! :lol:
Vendég
 


Briell, én most a pampers pelussal meg vagyok elégedve, jó felszívja a pisit, max. a kaki folyik ki belőle nagy mennyiségnél. :oops: Liberoból csak újszülöttünk volt, de szinte minden másnap pisis volt a gyerek oldala. Most szívesen kipróbálnék a 2-esből párat, de azért nem veszek 80 db-os csomagot. :? A pampers ha nagyon megtelik kicsit nyirkos érzetű, de emiatt nem kell ruhatárat cserélni szerencsére. A libero vastagabb volt, nem volt nyirkos viszont kifolyt belőle... Most mérges vagyok magamra, mert vettem pampersből prémium care-t ami a "legpuhább, legnedvszívóbb még híg széklet esetén is", bla-bla de utálom a "rácsos" szerkezetét, a sima pampers sokkal puhább fedőrétegű, nem hinném hogy ez jó a popsinak. Én is utáltam az olyan betéteket ami ilyen rácsos... :roll:
csillag25
 
 


Judit, nagyon édes a kis főnök. Nagyon szép baba, és tényleg olyan fejet vág, hogy na, most megengedem anya, hogy lefotózz! A nagy szemei különösen tetszenek.

She! Én sosem csináltam álometetést. Nálunk az működik, hogy 6-7 között felkel a délutáni szundiból, utána kaja, kis játék, fürdés 7-8 között ami tart fél órát, majd újra kaja (kb. 2 órával az előtte lévő kajálástól) és alvás. Így aludt tegnap pl. 9-től 3-ig. Ma fél 9-től alszik. De van hogy csúszunk, és csak fél 10-kor alszik el, de a lényeg változatlan, 5-7 órát alszik egyhuzamban.

Csillag! Éljen a kaka! :D Remélem nem lesz több ilyen. Mármint ilyen sokáig tartó nem kakilás.

Gio! Nem próbáltam a dm-es pelenkázó alátétet, és nem is tervezem, inkább mosok. Sokszor kell ugyanis cserélni. Sokszor például azért lesz kakis, mert még a háta közepe is kakis Zétinek a nagy mennyiség miatt, és ahogy kihúzom a pelust, a hátától lesz olyan. Persze alig, de ahhoz elég, hogy a szennyesben kössön ki. A keresztelő vasárnap lesz?
Vendég
 


Ide is leírom, nehogy valaki ne lássa:
Akarok, szeretnék, kérek... minden babáról videót!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előre is köszönöm Kép
Kép Kép Kép Kép Tulip, bocs, lenyúltam a babydet.
Vendég
 


CSillag
pelus ügyben nálunk detto. A pampers vált be, a libero csak újszülöttként.

Anna
de aranyos vagy hogy utánakérdeztél! Én már épp ott tartok hogy biztos nincs elég tejem már...De akkor ha éhes marad reklamálna , nem?
Ehhez képest ha függőlegesbe rántom akkor megnyugszik és tök jól elvan a következő hisztis etetésig bármilyen pózban.
Vendég
 


Anna, köszönöm az iwiw-es hozzászólást, pont ilyenek miatt maradt ki az életemből, azt hiszem... Ha eddig megvoltam nélküle, ezután is megleszek. :)

O'hara, köszi én is remélem, hogy több ilyen nem lesz. Holnaptól kamillatea ezerrel, bár a gyerekorvos biztos leszól majd, hogy anyatejes babát nem kell teáztatni. :?

Judy, nagyon aranyos Áron, ma én is lőttem egy "mingyá lefejellek" és egy Bruce Willis-es mosoly képet.

Tök édi vagy ahogy videókat "követelsz". :lol:
csillag25
 
 


Judy, hogy kell youtube-ra feltenni videót?
csillag25
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: