Új privát üzeneted érkezett!

Törpi,azt gondoltam,ha nem fizeted,akkor fél órával elötte át kell venni,mint a mozijegyet :lol: Jó utat haza!

Babus,léci,mond el!
Nálatok reggelizik Jézuska? :lol:
Nálunk borsóleves lesz,meg szilvás gombóc vagy túrós :roll:

Timi,lustizol?Nálunk 5.55-kor jött Balázs,5.57-kor Noémi,mondjuk 6-ra volt állítva az ébresztő,lehet lassan nem is kell óra :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


na kitaláltam virslipörkölt :lol: viszont lehet lenyulom holnapra a turogombocot köszi :wink:
ja csak ugyanugy akartam irni a joreggeltet :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


nálunk már esélye sincs az ébresztönek elég rég ota ugye :? :cry: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Nyulasz: úh, nem korai az picit? Nem alszanak vissza mellettetek?
Enyémek ma kímélőek voltak, csak negyed 8-kor jöttek, ill. Hanga, rajtam végigmászott, aztán bedőlt közénk, 5 perc múlva jött Manó és ezzel elkezdődött a mindenen kuncogás, vihogás. :lol: De jó volt! :D

Babus: jézuska is, télapó is? Ez ám a protekció! :lol:

Törpi: szegény Emma! :( Jó utat hazafelé!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Na majd rajottok, mire is jo az ora. De kivqnom, minnel kesobb.
En is nagyon-nagyon jol ereztem magam, koszi Csajok, hogy osszehozta Mindenki! Bocsi, ha kicsit harsany voltam, tudjatok be a ket palinkamnak. Bar a bor jobban utott.
Csajoknak ma spenot lesz, holnapra jo otlet a turogomboc, mar csak turot kene hozza vennem :-D

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Babus, nem is tudom, h irigykedjek vagy sajnaljalak a vip vendegek miatt ;-)

Hu Csajok, ezek a hajnali kelesek! Bolcsi idoben nem gaz, de hetvegen megorulnek. Ill. bocs, van h kelnek, de kakao utan vissza is alszanak.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


össznépi turogomboc :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi,de korai...ez van.vissza már nem alszanak,bár befekudtek közénk,de csak 5 percig bírtak csöndben lenni. nálunk a túrós az nem gombóc,hanem derelye,csak nem tudtam milyen j-vel írják,ezért nem írtam semmilyennel :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Törpi,dehogy voltál harsány...vagy akkor mi is azok voltunk :lol: Babus,még ma is azpn nevetek,hogy milyen lelkesen vigyáztál az autóra :lol: :lol: :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


gyerekeim lapáttal rakják a vödörbe a havat

KépKép
noba
Budapest
 
 


mi is hogolyoztunk :lol: meg megvettük a turot :lol:
én derelyét még soha nem csináltam :oops:
Nyulasz: cukroskocsi este volt az bizti :lol: :lol: :lol: :lol:
Móni, Zsófi: rendeben hazaértetek? tessék bejelentkezni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Cukroskocsi :-D

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


2x ment

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


én se csináltam,mirelit :oops: :lol:

Timi,miaz,K nem enged a géphez?

Móni,nem büntettek meg este?hazaértél rendben?finom lett májacska?csajok eszik?Barátnak bizti bejön a liba-kacsa máj :wink:

Zsófi,te is írj ha tudsz,minden okés volt?G is rendben hazaért velük?Te mikor mész haza?Vonattal?

Babus,jaja cukor is :lol:

Törpi,lett jegyed?Cuccokat elbírod? :lol: Zsepid elég volt? :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Vagyok, csak délelőtt kint voltunk, ebéd után meg nem is kávéztam, sütöttem a mézeskalácsot. Isteni finom és PUHA! :D Majd dobok képet róla, olvasztott fehércsokival díszítettem egy részét.

cukroskocsi :lol: :lol: :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nem túl szép, de tőlem ez a díszítés is hatalmas teljesítmény és most csináltam ilyet életemben először. :oops:

Kép Kép

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


jó reggelt! :lol: :lol:
mi fél 10 kor keltünk össznépileg, persze ebben volt egy kis kitérő, Réka átázott 5 körül és fél 7 ig diskuráltunk,
de utána visszaaludt

Hát egen
nekem sokba volt a tegnap este, Boldog Karácsonyt kívánt a IX. ker
így
bebuktam csajok tortáját, majd én sütök nekik nem cukrászdából lesz rendelve

én is nagyon jól éreztem magam, jobban mint a múltkor, a hely is jobb volt meg mindenki ott volt :wink:

a kacsamáj libahájjal (már tudom) isteni finom volt, szóval még mindig azt mondom, hogy jól jártunk volna nálunk
persze a desszert csak mézeskalács vagy bejgli lehetett volna

csajok most sem alszanak, becsuktam őket megint, de csak játszanak
nem hatja meg őket
tök jó lesz egyedül 2 napig :x

Timi! szépek a mézeskalácsok de a múlt heti már elfogyott???

Móni
KépKép
reunion
 
 


Na,akkor mindenki rendben hazaért tegnap.Móni,sajnálom a büntetést :( Timi,ez nagyon szép!jöhet a recept!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi, ez nagyon szeeeeep!

Moni, auuuu, de sokkal fincsibb lesz a Te tortad! Hajnalban diskuraltatok? Hat nwgyon kis finoman irtad ezt le. Ilyen nyugalomban is telt az a masfel ora? :-D

Nyuszi, koszi, reggel kifutottam, megvettem a jegyemet. Mar a vonaton ulok!!! Hazamegyek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nyulasz, Törpi, Babus: nektek küldtem e-mail címre a receptet! Aki még kéri, az írjon e-mail címet, mert másét nem tom.

Törpi: édes otthon! :)

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, koszi!!!
Apa tegnap megrajzolta a lanyokkal a szombaton sutott mezeskalacsokat, az eredmenytol kicsit tartok :-D

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi,köszi a receptet!Asszem belevágok :oops: persze ha eljutok holnap a boltba alapanyagért :roll: díszítéshez mit is vegyek?És azt mibe tetted,sima zacsiba,vagy van valami spéci? :roll:

Törpi,tegyél majd képet :D

Képzeljétek,apa dolgozik 27-én is,28-29-30 pedig ország másik végében dolgoznak,így lent is alszanak.Most,amikor mindenki otthon van a családdal,csak én leszek egyedül.Még a mama is elutazik,igaz ő csak 29-én délelött.

KépKép
noba
Budapest
 
 


ja,megyek takarítani :lol: majd még benézek...

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: fehércsokit vettem, mikróba bedobtam olvasztó programon, aztán belekanalaztam egy mezei kicsi zacsiba és kiszúrtam egy tűvel, aztán úgy csináltam, ahogy a gyerekeim rajzolnak. :lol: Itthon leszünk két ünnep között, jöhettek nyugodtan, vagy megyünk mi is, ha gondolod valamelyik nap!
Én nekiálltam csomagolni, nagyon le vagyok maradva, ált, ünnep előtt 1-2 héttel már vigyázzban szoktak állni a csomagok, most meg a felénél sem tartok, pedig nincs sok, ill. a gyerekeknek van, meg aludni sem akartak, fél 11-kor lett végre csend, de addig párszor átrendezték a szobát, levetkőztek, buliztak. :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hű,jó kis este.Enyémek már 9 helyett fél9-kor mennek ágyba,mese,aztán lámpaoltás,és szunya.

29-én jó lenne,ha átjönnétek,nem érezném magam olyan elhagyatottnak :oops:

Ajaj,tényleg,ajándékcsomagolás :shock:

És miért nem alszol?Ja,persze a buli miatt :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Megyek teregetni,persze a takarítás nem megy :oops: illetve takarítok,a freemailemen 1600 olvasatlan levél,de az összes,az 2000 körül van,most oldalanként törlöm,mert vannak benne itt-ott olyanok,amiket nem kell törölni...negyvenvalahány oldalt írt,hátulról keztem,már csak 30 oldal van hátra :x

KépKép
noba
Budapest
 
 


Kész a freemail,2570 levelet töröltem :shock: asszem máskor inkább sűrűbben csinálom.

Na,akkor jó éjt.

KépKép
noba
Budapest
 
 


jo reggelt :wink: , de még kicsit korán van :? de látom volt éjszakai müszak is :? :lol:
Nyulasz: ooo :( meglátjuk h leszünk (bakker hiába szedek köptetöt semmi hatása kérek vmi mást ma a patikába :evil: ) ha nagyon unatkoztok jöhettek hozzánk is :wink:
jaja ajándékcsomagolás még rám is vár :lol:
Timi: szépek lettek nagyon lehet én is megprobálom ugyis megyek még bevásárolni felirom a csokit is :wink: remélem jo lesz enyém is ott pihen hütöben :lol:
Törpi: de jooooo otthon már :wink: mesélj örültek nagyon Csajok bizti
Móni: bakker :evil: :cry: sajnálom :( de örülök h jobban tetszett a hely :wink:
Zsófi: jaj én is nagyon örülök h jöttél :wink:
puszi Csajok majd benézek ha tudok de ma sok dolog lesz, Apa ugye leköltözik pincébe :lol: én meg takaritok sütök csajokkal azaz forditott sorrendben
és tuti megmondom Jézuskának h ne hozzon ponit koránkelöknek :oops: :lol: :lol: na jo csak vicceltem :lol: de ez ma tényleg megviselt :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Hali,mi is ébren :lol: illetve egyenlőre csak Balázs.Köszi Babus a felajánlást,majd meglátjuk :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: freemail :shock: , okés, akkor 29-én megyünk. :wink:

Babus: jobbulást!

Nekem szétmegy mindjárt a fejem. Ébresztőre keltem fél 8-kor, közöttünk Alexa kelt velem, illetve ő egyenesen rongyolt át Hangához ébreszteni (nehogy már ő aludjon). Hát igen, a későn elalvás! Nekem meg mindíg akkor kell felkelnem, amikor úgy tudnék aludni! :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Na,mi korán keltünk,de legalább haladok a takarítással.Kipakoltam a sátrukat,már vagy 3 hónapja nem játszottak benne,mert tele volt plüssökkel,most meg élvezik,hogy üresw,pedig ők hordták tele.De este megy is ki,mert a fa oda megy a sarokba.

Oké,Timi!

KépKép
noba
Budapest
 
 


jó reggelt!

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni,jó? :lol: képzeljétek 2 napja kenyeret reggeliznek.vééégre!Balázsnak mondjuk kell hozzá vagy ubi,vagy cékla,vagy valami,de nem kérik a pinguit,rudit meg társaikat :D

KépKép
noba
Budapest
 
 


Alexa második napja nem eszik, Hanga csak ma kezdett éhségsztrájkot. Ááááááááá! Púpom kivan ezekkel!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz! eddig jó volt, most kezd elszakadni a cérna :twisted:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: jaja! :wink: Én nyugodt vagyok, ajándékok becsomagolva, sajtosrúd sül, hal olvad, este befűszerezem -lehet be is panírozom, holnap csak sütni kell, majonézes-lilahagymás krumplisali a hűtőben és ezt mind az elmúlt 2 órában hoztam össze. :D Na, jó, K. segített -ő reszelte a sajtot, meg bevállalta a gyerekajándékok egy részét csomagolásra (2 doboz) :lol:

Móni: elszakadt a cérna, vagy beerősítettél? Nálunk este lesz szakadás, mert még mindíg alszanak- több, mint 2,5 órája. :shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hűűű jól álltok... :lol: :lol:


Nekem elszakad a cérna + elgurult a gyógyszer
de apa hazaért és most altatta el őket

engem már csak kiröhögnek hiába erősködök, ennyi...

még jó hogy kezdődik a bölcsöde, nem lesz teljes idegösszeomlásom így karácsonykor

Móni
KépKép
reunion
 
 


elsö ránézésre aszem jo lesz a mézeskalács :lol: Timi köszi a receptet nem az lett de a belisztezni a nyujtot onnan jött tuti hivtalak volna h most mitcsináljaaaaaaak :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


hali,nálunk fa feldíszítve,reggel jön a Jézuska.Szegénykéim,kérdezgették miért állok a konyhapult tetején,mondom letörlöm a port,mert holnap jön a Jézuska.Aztán míg aludtak,lenn a mamánál becsomagoltam az ajándékokat,és amikor hallottam,hogy kelnek,futottam fel.Kérdezik hol voltam,mondom mamánál,és erre kérdezik,hogy hol a Jézuska...hát igen,ők közben aludtak egyet,és azt hitték holnap van.De holnap apa tesójáék jönnek délután a mamához,meg mi is megyünk,így nem akartam kitolni velük,hogy csak fél órát örülhetnek az ajándékoknak,jövöre már nem így csináljuk,sehova nem megyünk szenteste,és akkor nem kell kapkodni. Na lépek aludni,és bízom benne,hogy a fa megússza a támadásukat.

KépKép
noba
Budapest
 
 


aludni hol van az még :lol: :lol: :lol:
joccaka Nyulasz :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Aludni, hol van meg? :-D
Mi meg csak most vegeztunk a csomagolassal, fa holnap alvasidoben, nem maradt ra mar ido, na meg apat sem tudtak igazan meggyozni.
De hogy hogyan vegzek holnap meg a furdo-wc-k takaritasaval, plusz a sutivel? (mert persze uj receptet probalok ki) Meg jo, hogy Gy megfozi az esti menut.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


:lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyuszi, nagyon ügyes voltál! De mit is csináltál Te a konyhapult tetején? :shock:
Olvasva Téged, már egyet kell értenem apával, hogy itthon töltjük a 24-e estét. Sebaj, jövőre már Ti is így alakítjátok. De nagyon jó kis programot kreáltál az adott lehetőségek mellett!!!!
Jah, hát én is néha elszólom magam korábban, mint kellene. Pl. holnap spenót lesz az ebég. Na, ők már vacsira azt akarnak. És igazuk van, hát kaja, az kaja, neki a következő alkalommal kell az a spenót, nem holnap. :roll:

Zsófi, igazad van, nem vicsorogni.
Nem sajnáltatásképp, de én ma még fél 4-ig dolgoztam. Hát szívesebben készülődtem volna ma itthon. Aztán persze a még mindig el nem intézett ajándékok után a rohangálás, zsúfolt Tesco-ban utsó hozzávalók bevásárlása... De holnap este már nem akarok kiakadni, nem akarok szenvelegni, csak örülni, hogy megint kicsit többet lehetek velük, és nézni a kis boldog arcukat, ahogy bontogatják az ajándékaikat.

Móni, már nincs sok hátra, és kezdődik!!!!!!!!!!! Hidd el, hiányozni fognak. Jó lesz már nagyon, jót fog tenni Neked is, nekik is, és a kapcsolatotoknak is.

Na most már tényleg kidőlök, eldugulok.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Drága, Te mit somolyogsz még itt ébren? Csak nem a babaház készül az éjszaka a kis manók segítségével? :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Jó reggelt és nagyon boldog Karácsonyt mindenkinek! :D

Látom éjjeli műszak nagyon dolgozott, biztos minden szép lesz!

Nálunk is alvásidőben lesz fadíszítés, aztán ajándékbontás. Nagyon várom már, de addíg is irány a konyha!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Boldog Karácsonyt kicsiknek és nagyoknak! Látom sokan éjszakáztunk :lol: Törpi,hááááát,a szekrény tetejét töröltem :lol: miíért mire gondoltál? :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyuszi, tényleg el sem tudtam képzelni :lol:

Fa ebéd utáni alvás alatt feldíszítve terveztetett, de mi tervezünk, gyerek meg végzett, és mielőtt befejeztük volna, csajok felébredtek (egy óra után - Murphy, hogy pont ma nem aludtak szombati szokásos rekordot)
Érdekes volt kommandózva befejezni :lol: :lol: :lol:

Ébredés óta viszont újra és újra eljátszák, hogy először látják meg és rácsodálkoznak. Éneklik a különböző karácsonyi dalokat :)
Míra egy alkalommal közölte, mikor kicsit nekiment a fának: "Nekijött a fa a testemnek!" Tuti ügyvéd lesz a nőből :lol: :lol: :lol:

Nagyon boldog, békés Karácsonyt kívánok Mindannyitoknak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Szép estét!

Gondolom mindenkinél nagy boldogság volt :D Nekünk ma ajándékdömping,kapták tőlünk,délután mamától,este apa tesójáéktól...még holnap meg holnapután lesz egy-egy ajándékozás,és ki is költözhetünk a kertbe :shock: :lol:

Már olyan rutinnal szaggatják a papírokat,emlékszem tavaly ez még nem ment így.Noémi kezdi kibontani a "nyávogós macskát",és pont a farka volt azon az oldalon,erre mondja:"úgy látom kabát van benne" :shock: :lol: azt hitte kapucniszörme :lol:

Törpi,testemnek :lol: Na,ettől én is tartottam tavaly,hogy hamarabb felébrednek,mert akkor még alvásidőben csináltuk,de ugye rácsos ágy volt,így ki nem tudtak volna jönni.Végül nem látták meg,hogy díszítitek?

Én azon gondolkdtam,hogy jövőre ugyanígy 23-án este díszítünk,aztán majd alváskor jön a Jézuska...vagy még nem tudom :roll: na mindegy,az még messzebb van.

Majd meséljetek ti is!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi,villáskulcs :lol:

Uncsitesó jobban van?

KépKép
noba
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: