Új privát üzeneted érkezett!

kkia írta:Hajnalocska - nálunk a tejkiütések kezdődtek így. A fülcimpája nem kiütéses vagy nem néz úgy ki, mintha foszlana? Bár ti nem tápszereztek, ugye?



Voltak tejkiütéseink már amikor pótlást adtam neki. Azok már elmúltak.
Most már csak tápszert kap. Inkább a hajlatokban piros, de arra kaptunk anno egy kenőcsöt, az segített.
Néztem képeket és ott láttam, hogy milyen az ekcémás bababőr, ill. milyen is lehet (persze kicsit durvább volt a kép), de hasonlított a milyenkre.
hajnalocska
 
 


Jovana
ne aggódj a depi miatt, sztem ezzel vagyunk így egy páran... Mostanában én sem vagyok a topon, és még itt a bazi hosszú január (bár Screen szerint ezt a leértékelések sűrű látogatásával lehet orvosolni :D )

Kép
szilveeaa
 
 


Szilvi
hát ha nagyon piros én ekcémát mondanék. az gyakran jön ki csecsemőknél. :roll: ha nem javul mindenképp vigyétek el bőrgyógyászatra. viszont én azt ajánlom, hogy amíg nem múlik el addig a gyógyszártári fürdetőt használjátok, nehogy máshol is kijöjjön! aztán ha kiderül, hogy télleg ekcéma, lehet kapni a gyógyszertárban kikevert ekcéma krémet azt hiszem az kimondottan gyerekeknek van.
Vendég
 

 
 

Sziasztok!
Hajnalocska
Én úgy gondolom, hogy amiatt lehet piros, mert összeérnek a bőrfelületek, és ezért kicsit irritálja az, ami esetleg ott marad. Pl. fürdés után kis nedvesség. Nálunk is ez van. Én be szoktam olajozni fürdés előtt, és aztán nagyon nagyon megtörlöm. Ez be szokott jönni.
Mi úgy megyünk a kendővel, hogy a pólót veszem fel, és felkötöm Zsombit. Aztán veszek pulcsit, meg kabátot, de az már nem ér össze rajtam. Így aztán van egy kis menetszél, és nem izzadok meg. Persze itthon a sok munka mellett összemelegszünk, és akkor ruhacsere következik :lol: mindkettőnknek!

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


Szilvi,
ha a szemhéja piros és nem a fehérje akkor valószínűleg csak megdörzsölhette túlságosan vagy belekapott ... nekünk pont tegnap volt ez, be is "szűkült" kissé Zoé egyik szeme. Mára elmúlt.
Kamillát én nem merném - mert nekünk amikor Bencének volt kötőhártya gyuszkója önszorgalomból kamilláztam aztán úgy bedagadt a szeme hogy ki sem látott rajta
:roll: másnap mondta a szemész barátunk, hogy manapság nem ajánlják a kamillázást mert allergizál(hat).
Viszont ha törölni kell, mert mondjuk csipás csöpögtetés előtt vagy valami, akkor forralt lehűtött vízzel.
De nálatok szerintem csak az lesz amit az elején írtam.

Na mek, mert ultra szar napunk van ...
- bár valahogy nem sok napot láttam szépnek mostanság :?

Kép
zsrit
 
 


na én itt vészmadárkodok :oops: :roll: remélem, hogy csak az lesz amit Rita írt. :wink:


úú Bogi még nem is üdvözöltelek kiccsapatunkban. :oops: :oops: hát üdv! :lol:

ha szeretnél bekerülni a 3 hós babatablónkba akkor küldj majd képet Zsombiról! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Nita!Hogy miért utálom a tüzijátékot?Panellakó voltam mindig,és ott szilveszterkorkor őrület,hogy mi van...petárdával célozgatják az emeletről az embereket,kutyákat.

Jovana,én is sokszor depis vagyok.Csak azt nem tudom,mitől.Örülnöm kéne,hogy itt a két gyerek,de állandóan parázok valamin.Hol a kakin,hol azért mert sokat alszik.Gáz vagyok....

Kép
Kép
zanikóó
 
 


sziasztok :!:

Vegig doglottuk a mai napot. Akkorakat horpasztott az egesz csalad hogy cak ugy
remegtek a falak a horkolastol. :shock:

Az ejszakai atalvas nalunk is megvan, pont 3 honapos koraban probaltuk eloszor es sikerrel azota minden ejszaka alszik. Reggel 9-kor kelunk, ebreszto orara. :D A gyerek ugyan olyan bagoly lesz mint en…

kkia: Nagyon edi a foto! Eloszor raneztem es azt hittem Patrikrol rakott valaki fel kepet.
Aztan jottem ra hogy hoppa, nem is az en fiam. :D:D:D De hasonlit Patrik Kristofra a kepen. 8)
Foleg hogy nemunk is van ilyen maci-lacis hacukank es kek sapocank. (Sajnos olyan edi kis cipocskenk nincs mint Kristofnak.)

Hajnalocska: nalunk is volt ilyen, a tejtol let kiuteses. (Illetve a taptol mert csak azt kap.)
De ez 1 nap alatt elmult Patrikrol. Nalatok tovabb tart? Vagy elmulik egy nap alatt?

Anyabebi: KENYAI LOGOMELL !!!!!!!!!!!!!!!!!! Ez a honap beszolasa, sirva-rohogtem!!!! :D:D:D:D:D (en jovore megyek, oszt’ veget vetek az en kenyaimnak! Mar lassan talicska kell hozza…. Foleg hogy az unnepek alatt kisse felrantottam par kilot, ha lefogyom meg rosszabb lesz a helyzet…. (Majd veszunk hozza toronydarut!) :mrgreen:

Hason alvas: erdekes, korabban imadott a hasan lenni (gondolom a pocak fajas miatt), most meg vonyit ha hasra merem rakni, szo sem lehet arrol hogy ugy aludjon.. :D Fura!

Sziszko: Martin a konfettik kozott! Nagyon edes!!!!!

Monica: kuldok fotot, de valaszthatsz is ha az neked jobb. A vonalzoim folott van a keptaram linkje. Ott van egy-ket erdekes kep. :D

LANYOK, HELP: Kikonyokolt az asztali gepem, mostanaban laptoprol nyomatom amig nem erkezik meg az uj hard drive-om. Az adataimat le tudtuk menteni de nem ferek hozzajuk igy nem tudok belepni a Googliba sem. :evil:
Kerem szepen valakitol a cimet es a passwordot. :D PLIIIIIIIIZ!
koszi elore is!

Megyek, a gyerek itt enekelget mellettem, de nem az örömódát...
puszka!

sünciboglya
 
 


CARTMAN !!! Kép

sünciboglya
 
 


Mia
Cartman Patrik csudaédi! :lol: :lol:
dehülyék vagytok :mrgreen: :mrgreen: kenyai logomell meg talicska meg daru...beszarok a röhögéstől. :mrgreen: :mrgreen:

privibe ment a jelszó! :wink:

szedek le képet ha úgy könnyebb! :wink:
Vendég
 


úú le is szedtem az egyik tingrincseset az nagyon vagi. 8) :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a véleményeket!

Tejkiütéseink már voltak, akkor sok pötty volt mindenhol, de most egybefüggő az arcán és a nyakán pöttyök vannak!
A tápszerre nem gondolnék, mert az szerintem eddig is kijöhetett volna.(Mivel nem váltottunk.) Ahogy most bekentük az arcocskáját nem nagyon tetszett neki, szerintem csípte. Minden esetre a ma fürcsinél csak a popsiját mossuk meg fürdetővel a többit csak vízzel, mert állítólag ez jobb ilyenkor. :roll:
A piros nyakra kaptunk krémet, mert a dokinő(bőrgyógyász) azt mondta, hogy kipállott, ez bevált a nyakán és a többi hajlatban is, de most ismét piros csak most nem úgy.

Minden esetre hétfőn elvisszük megmutatni a bőrgyógyásznak, biztos ami biztos.


Monica: Nem nekem akartad írni ezt az ekcémás dolgokat, a Szilvinek a szemes dolgokat írtad.:D

Sünci:Nem sajna, nem múltak el már kb. 3-4 napja piros az arca. :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hajnalocska 2010.01.02 20:13-kor.
hajnalocska
 
 


No, ma aztán termeltetek lányok! :wink: :D
Csak villámgyors bekukk, gyerek már alszik :shock: :shock: :shock: , én rohanok fürdeni meg kajálni valamit. :D Itt is rohadt gáz idő van, nagyon fúj a szél. Voltunk a bátyáméknál, utána levittem a kutyát, hát teljesen lefagytam. :evil: :evil:
Egy kérdés: Vajon mitől ordíthat a gyerek úgy mint a sakál, miközben totál kétségbeesetten néz ránk??? :shock: :? És bármit próbálunk, semmi sem jó neki. Ez általában este a fürdetés utáni időszakban szokott lenne, de ma már előtte elkezdte, azt is végigüvöltötte, nem is evett és úgy ájult be... :?
bobóbaba
 
 


Köszi Monica! szeretném, ha Zsombi benne lehetne, de a pontos részletekről írna valaki, hogy hova küldjem..stb. Bocsi, ha bénázok!

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


Moncsi: gmailre nemtok rakni képet,csak ide...az jó?
tali mikor hol? mi alkalmazkodunk... :lol:

Kép
jovana
 
 


Hajni
igazából az ekcémát is Szilvinek akartam, de a ti problémátokra is írhattam volna. :wink: :lol: szóval vedd úgy, hogy neked is írtam! :wink:
Vigyétek el Pantit bőrgyógyászhoz az a tuti!

Csilla
1. hasfájás?!? nem tekereg?
2. jön a foga?!?! mi Alex-szel küzdünk egy ideje, jön a foga 2 helyen is. :roll: nyúlj be a szájába és tapogasd meg alul az ínyét. ha kemény akkor az a fogacska lesz! :wink:
Vendég
 


Bogi
nekem küldheted privibe a képet! :wink: név Zsombor vagy Zsombi legyen vagy esetleg más?

Jovana
jó az is persze! :wink:
tali: nagyon jó lenne, ha megejtenénk, most egyelőre még nem látom be, hogy nekünk mikor lenne jó, de mindenképpen sort kerítünk rá,amíg még itthon vagyunk! :wink:
Vendég
 


Ok! Akkor küldöm. Nem tudom, hogy van -e táblázat súlyról, vagy ilyesmi. Most 7300g, és 63cm. Ja, és a név Zsombi lehet nyugodtan. Hol tudom majd a többieket megnézni? előre is köszi!

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


Anyabébi,
lehet, idén nyáron már a "kenyai mell" a divat, honnan tudhassuk előre??? :mrgreen: :lol:
(Amúgy Nagyfiainkat tényleg össze kéne egyszer ereszteni :lol: )
Kölökök gyönyörűek!!!!!!! :) :) :)

Kkia,
nem pótolok, sőt nem is méricskélek most már, mert frászt kaptam a mérlegtől :?
Mikor kevesebb a tej, óránként szopizunk (éjjel 2 óránként kér). Hál'isten, nem panaszkodik egyenlőre, elfogadja így. /Fiamnál lehetetlen lett volna! ilyen idősen már 170-eket evett, ha kevesebb jött az üvegből, addig óbégatott, míg meg nem kapta, ami neki jár :mrgreen: /

Sziszkó,
szijja!!! :D
Hason fekvés: Vackorom KIZÁRÓLAG hason tudott aludni! Sőt: ha háton altattam volna, valszeg attól fullad meg, annyira bukós volt :oops:
Martin baba szép nagyra nőtt!!! :P

tillidian
 
 


Bogi
ide felrakom majd a tablót is, és a méretes táblázatot is ha mindenki betölti a 3 hónapot! :D
Vendég
 


Anyabébi, Nitácska,
na épp erre gondoltam én is, hason altatás kapcsán :roll:

Sziszkó,
tuti a kép! :wink:

Szilveeaa,
akkó' Lányainkat mindenképp össze kell hozni egyszer! :lol:
(Mi is ébren töltöttük a koccintást: Lencsi a pihiszékben nyomult, mi mellette a földön társasoztunk hármasban. Bakker, így, hogy volt társasága, 2 órát üldögélt a székben, gajdolt, püfölte a csüngő jószágokat...máskor 5 percig se bírja :roll: )

Monica,
ha Te szemszakértesz, vígasztalj már meg: ugye nem fáj nagyon a könnycsatorna átmosás? :oops: Pénteken visszük Lencselányt, mert a jobb szeme születése óta csipázik, és hiába kamilláztam, tovább nem húzhatjuk a dolgot :(

Sünci,
éééédes a baba!!! :D :D :D

Bobó,
én hascsikarásra szavaznék :roll:
Hasmasszázst próbáltok ilyenkor? (Nálunk mikor indokolatlan ordítás van, kiderül, hogy mindig ez az ok :roll: )

tillidian
 
 


Képet szerettem volna feltenni, de nem jött össze! Még próbálkozom!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bogianya 2010.01.02 21:47-kor.

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


Tilli
hál' istennek ilyen nálunk nem volt, viszont ismerősünk babájának igen. nekik azt mondta a dokinéni annó, hogy nem fáj a babának, csak kellemetlen mégis csak egy cső. :? :roll: szerintem inkább az a rossz nekik, hogy közben lefogják őket. :? de gondolj arra, hogy ezen most túl lesz Lencsi és utána sokkal jobb lesz neki :D

Bogi
köszi a képet megkaptam, Zsombi eszméletlen édes kispasi! :wink:
Vendég
 


jah és még Tilli, sztem ez is az a tipikus beavatkozás, ami az anyukának sokkal rosszabb látni, mint a babának átélni. :roll:
Vendég
 


látszik, hogy ma nagyon ráérek. :mrgreen: :mrgreen:
Vendég
 


Bobó,nálunk is volt ma üvöltés.És tuti,hogy a hasa,mert azóta fordul elő néha,hogy nincs rendben a poci(illetve a kaki).
Bár az alsó két fogát is lehet érezni,két kis csík látszik.Mondjuk Tamara így született,már akkor látszottak a fogai.
Mindenesetre,ha a helyzet nem változik,kérek egy széklettenyésztést a jövő héten.

Hasonalvás:kizárólag hason alszik(légzésfigyelővel)

Van még valakinek sokat alvó babája?Minden szopi között másfél(esetleg két) óra alvás.

Kép
Kép
zanikóó
 
 


Anikó
Alex napközben 2 és fél, 3 órákat is van hogy alszik. :shock: :shock:
Vendég
 


monica: nagyon koszonom a jelszot! :) akkor en is leirom a 3 hos adatokba hogy mekkora nagy elefant a fiam...... bar meg szamomra is hihetetlen.... :mrgreen:

sünciboglya
 
 


BUÉK Mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!

Till, Szilveeaa csatlakoznék hozzátok, a mi éjszakáink is így néznek ki. Szemecskét tudtommal felforralt lehűtött vízzel kell lemosni.

Mi is átaludtuk a szilvesztert, pedig jópár tüzijáték volt errefelé...
De be kell vallanom én igazi pezsgőt ittam :)

Én is szeretnék átalvós éjszakát!!!!!!!!!!!!!!!
pocok001
 
 


Bogi: az oké, hogy te a kendőben pólót veszel de mit adsz a gyermekre?
Szilveeaa: anyatejet a szembe, nekünk ezt javasolta a dokibácsi
klub: sztem nem gáz a babakocsi, én horozóval megyek a kendőt meg viszem szatyorban :mrgreen:, oszt majd ott jól előkapom :)
Hajnalocska: én ekcématémában járatos vagyok a Barniból kifolyólag, de sztem nem kell bőrgyógyász a gyerekorvos simán elég. Az atópiás dermatitiszt (ekcéma) a gyerekek nagy %-a kinövi 2 éves korára és szteroidos kenőccsel jól kordában tartható. És fürdetőkrémmel fürdess, és az egész testét mert ugye az ekcémánál kiszárad és a fürdetőkrém visszazsírozza kissé + testápoló mert a legnagyobb baj ha kiszárad.
Sünci: mi régóta viccelődünk itthon a kenyaival még középiskolából maradt vissza :mrgreen:
Patrik baba pont olyan kisimult pocokfej álmában mint az én Kenézem :wink: , imádom a sovány tokáját :lol:
Szilveeaa 2: úgylátom kissé levagytok maradva Bogi Zsomborától súlyban :mrgreen:

Na megyek mert a pókerban elfogy apánk köcsög zsetonja

Jó éjt :)
anyabebi
 
 


Monica :) dehogy vészmadárkodsz!
csak azért írtam, hogy lehet hogy érdemes egy napot várni és csak aztán doki ...

Zanikó :)
ebben sajnos nem segíthetek :)
nálunk 3X40 perc az alvás napközben ... slusszpassz :roll:

remek az összes többi időben szórakoztatni őkelmét :lol:

Bobó :)
bár tudnék valami okosat!!
De sajna én is csak a szokásos tippeket tudom: kaki, poci, fog ...
nálunk ha a napi egy kaki nem jön időben akkor szokott ilyen/ilyesmi lenni ...

Ja és Szilvi :) --- mi nem vagyunk "versenyben" Zoé baba "csak" tápszeres :wink:

Kép
zsrit
 
 


Köszi lányok a tippeket, de tutira nem hasfájás. Nem húzza a lábát, nem tekereg, meg akkor máshogy ordít... :mrgreen:
A fogára mi is gondoltunk már, de többen is lehurrogtak, hogy még csak 2 hónapos, az biztosan nem lehet. Pedig van, hogy a mi ujjunkat veszi a szájába, és azt harapja... És ha a foga miatt van, akkor képek szépen ötleteket, hogy mit tehetünk, hogy megkönnyítsük a dolgot? :? :? Vettünk Dentinox gélt, de arra meg az van írva, hogy 3-4 hónapos kor alatt nem adható... (Nekem mindenesetre egy kicsit lezsibbasztotta a számat... :roll: :roll: :mrgreen: :mrgreen: )
bobóbaba
 
 


Mia
nemsemmi méretekkel rendelkeztek azér ti is. :shock: :lol: de a pálmát akkor is Zsombi viszi. :lol: :lol:

Anyabebi
az a krém amit az ekcémára kevernek a gyógyszertárban az a szteroidos kenőcs?
Vendég
 


Anyabebi
Zsombira overál jön, meg jól aláöltöztetem, mert a pléd itt kimarad, és így nem fázik, még akkor sem, ha fúj a szél.

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


Csilla
pedig az a foga lesz akkor :wink: :roll: na akkor köszöntelek a klubban, innentől nálatok is kezdődik a "jóbulik" sorozata.
1. vegyetek hűtőfolyadékos rágókát. (előre szólok az én fiam szarik rá, de hátha a tied nem fog)
2. Panadol Baby szirup, ez azonban csak 3 hónapos kortól adható. :roll:
3. nekünk az itthoni orvosunk ajánlotta még a Germicid-C kúpot ez is fájdalom csillapító ez azt hiszem adható 3 hónap alatt is.
4. alternatív módszernek borostyánlánc azt hiszem talán ez is erre való (de én ebben nem hiszek :oops: )

sajnos ennyi lehetőséget tudok. :oops: meg a Dentinox gélt én is.
Vendég
 


zanikóóó nekem 1x milliméteren múlott hogy a nyakamba kerüljön egy petárda.....az ijedtségtől sokkot kaptam.........
sünci eszméletlen szép fiad van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bobóbaba nyugodtan kenheted a dentinoxxal az ínyét...csak vékonyan.........
ha nem hat kend be vastagabban...semmi baja nem lesz..............

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Monica: jaaaaaaj az nagyon eeeedi! A Tescoban voltunk decemberben rugikat venni
En meg ratalaltam a tigrincsesre! Mar meg is van a kovetkezo “gazdaja”. Baratnomek nagyon akarnak babat, 3 eve probalkoznak, tul van a laparon is, most mennek inszemre. Mondtam neki, ahogy teherbe esik postazom a cuccot. :D
Tenyleg jon Alexnek a foga???? Lehet hogy nekem is ideje lenne belenezegetni Patrik szajaba, hatha azert skrizozik nehany napja??? Nem is gondoltam hogy ilyen Koran johet mar a fogacsaka!
talan a furdeto a ludas? Igazad van, a borgyogyasz a legjobb megoldas.
Babobaba: ez az orditas nalunk is volt/van. Par napja volt eloszor es ugyan ugy mint nalatok, furdetes kornyeken. Nekunk altalaban akkor indul be ha rosszat almodik, felriad, nem vagyok ott azonnal. Ma viszont fent volt, ugy hergelte magat be teljesen. Nekem bevalt praktikak: 1. Szzuloi agyba velem egyutt be, paplanba beburkolni mellem, hozzabujni es enekelgetni, dudolni cumi mellekelesevel. 2. Ugyan ez csak ringatasos verzioban. Elore hatra ringatatozni mikozben gyerek a valladra van teve (ugy mintha kaja utan bufiztetned). 3. Gyerekszobaban nalunk van egy agy is, oda teszem a babat, feloltoztetem mintha kimennek vele es kitarom az ablakot, igy a szoba lehul akar 12-14 fokosra is par perc alatt. Bele lehet tenni esetleg a “koporsoba” is vagy ha mozesed van az is tokeletes, csak kis helyen legyen es jol be legyen bugyolalva, mintha anyamehben lenne. Kozben szinten cumi+kornyikalas. (Az enekles nagyon halk legyen. Felvalthato suttogasra, kozvetlenul a fulebe sugj kedves szavakat.) En szoktam imadkozni is “egyutt” a babaval, mindig megnyugszik tole. (en is) :wink:
Nalunk mind a harom verzio hatasos, nehany perc alatt kuss van es alvaszat. :D
Bogianya: huuuuha! Azt hittem hogy en leszek a nyero Patrik elefantommal, de hat ahogy elnezem van mit fejlodnunk meg Zsombihoz kepest. :D Gratulalok, gyonyoru nagy babad van! :D
Zaniko: az enyem is kepes bealudni egesz nap.  A dokinenim szerint semmi gond, csak “csendben” fejlodik. :D

Megyek, valahogy benyulok a gyerek szajaba ha engedi….. Vagy talan csak holnap reggel! Ha mi is fogzunk, apat el kell koltoztetni valahova (mondjuk hid ala….) Mert nem birja ha Patrik sir. (Itt most inkabb a megnyikkanas merteku jelzest mondanam, a gyerek soha nem sirt 10 percnel tobbet eleteben…) Apa kisse tul erzekeny…. :D Igy hat mehet csovesnek ha Patrik fogzik… :mrgreen: (de gonosz vagyok :D

Joejt!!! Jovok ismet ha tudok!

sünciboglya
 
 


nitacska: a Cartman foto muris. Viszont ezen tenyleg olyan kis helyes a mucuskam:
Kép

sünciboglya
 
 


Moncsi, 3 hós képnek Gina babáról légyszi azt tedd be a tablóba, ami a gmailen van, utolsóként felrakva. Koszike :wink:

Csajok, tegnap este írtam nektek egy hosszú hsz.t......hát nem elszállt :evil: :evil: :evil: de se kedvem, se idom nem volt újra fogalmazni, úgyhogy így jártam :roll:

Taliban én is benne vagyok, remélem osszejon !!!
ginuska
 
 


sünci annyira szép gyerek Patrik......... :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Babák gyonyoruek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Mi veszunk borostyánnyakláncot, én hiszek benne........vagyis jobban mondva bízok benne, hogy majd segít ! :lol: :lol:
Mi is azt gondoltuk, hogy már jon a foga, mert sokat rágja az oklét (kajálás után is) és nagyon nyálzik az utóbbi idoben, de a doki direkt mondta, hogy ez még nem fogzás!!! háát, majd meglátjuk!
ginuska
 
 


Zsrit
Sajna több lesz ez a szemdolog annál, amit írtál... Az orra is el van dugulva úgyhogy valami náthaszerű cucc... Qrva jo... Van min paraznom ismét... :roll: :roll:

Zanikó
Szonja is viszonylag sokat alszik, két szopi között 1 - 1,5 órát minimum. De én ezen (még) nem paráztam. Viszont az is tény, hogy fél egy körül alszik el és 5-6 körül kajál egyet...

Kép
szilveeaa
 
 



Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Till, lányainkat összehozzuk, hátha elszórakoztatják egymást, mi meg addig alszunk egyet végre... :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


Mia
eszméletlen a tigrincses szerkó. :lol: Alexnek is van a H&M-es. imádom rajta :lol: hát igen nagyon úgy néz ki, hogy jön. kibírtam volna még, ha pár hónapig nem jön. :roll: végre hasfájás miatti sírások abbamaradtak, most jön a fog..hurrá! sose unatkozunk.

Nagyon édes Patrik baby. igazi kis vagány pasi. :lol: :lol:

Ginuska
lementettem. :wink: Ginus legyen majd a tablóba? vagy Gina? vagy Georgina? :lol:
Vendég
 


Moni bobóbabának küldtem mmsbe képet Barniról.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szil,
oksa!!!!! Alvás, aaaaz de jó lenne!!!!! :oops: :lol: :lol:

Topik-Tali: mindenképpen megyünk!!! :P :P :P

Monica,
köszi!!! :) /Apa fog bemenni a Lyánnyal, én tuti nem merek: mikor Vackornak kivették az orrmanduláját és kitolták a műtőből, konkrétan elájultam :oops: /

tillidian
 
 


Nita
rendben :wink:

Tilli
megértem én se mennék be...mondjuk Apa se szal nálunk a szomszédkutyája menne be vagy nemtom :mrgreen:
Vendég
 


Monic, teljesen mindegy, rádbízom :lol: Georgina vagy Gina :wink:
ginuska
 
 


Jó reggelt!
Sünci aranyos vagy! Csodaszép a nagyfiad!
Végre sikerült hoznom képet! Picit bénáztam :oops: !
Kép[/url]
[/img]

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: