Új privát üzeneted érkezett!

MINDEN KEDVES ANYUCINAK NAGYON BOLDOG UJ EVET KIVANOK!!!


Tulajdonkeppen mast nem is kivanhat az ember csak hogy egeszsegesek legyunk, a babak szepen cseperedjenek es hogy legyen az asztalon mindig finom meleg etel ami mellett minden este egyutt lehet a csalad. :D

Aki bulizik, jo szorakozast,
Aki lustizik, kellemes dagonyazast,
Aki eppen parjaval osszebujik, boldog olelkezest,
Aki babajat nezegeti, sok-sok mosolyt anyanak,

A maradeknak pedig, kellemes szilvesztert es boldog ebredest!!! :D

sünciboglya
 
 


Ja, Apa alszik a fotelban osszegombolyodve.... erdekes lehet a film Tisztara mint ket nyugdijas, olyanok vagyunk....

sünciboglya
 
 


Csodas ez a szilveszter, foleg a durrogatas kint....
a gyerek nem hogy almosodna, egyre duhodtebben zuzza a logos jatekat es kozben teli szajjal vigyorog.
A csaladban csak apa huzza a lobort..... a tobbi renitens meg Babanetezik es vigyorogva rombol.

Klassz...

sünciboglya
 
 

 
 

sziasztok!!!!!!!!
nálunk a gyerekek húzzák a lóbőrt :) ..most még api is....de mindjárt kel..... :) :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Én is itt vagyok kicsit.
Bébikém alszik itt mellettünk a járókában,Apa tévézik Én pedig kicsit tv kicsit net.Még nem vittem fel Martint mert itt 5-órától megy a tüzijáték és a petárdázás.nem akrtam,hogy felijedjen.Nemrég vacsiztunk nagyon finom lett a malacsült.Szóval nálunk is csendélet van.De Én már ennek is örülök,és VÉGRE MÁR CSAK 35 PERC VAN VISSZA 2009-BŐL.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


IGEN VÉGRE ITT AZ ÚJ ÉV!!!!!!!!!!!!!!
2010!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET CSAJOOOOOOOOOOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Ami itt volt éjszaka, mintha háborús övezetben lettünk volna. Annyira ideges voltam, hogy felébred a gyerek, persze aludt. Én meg összevesztem a felettünk lakóval, mert baszott szólni, hogy a hülye fia dorbézolni fog. Pedig tudja, hogy egy kisbaba van alattuk.
Szerintetek normális az ilyen???
De legalább a törpe aludt. Nekem nem sikerült. Kicsit fáradt vagyok. :?

Kép
gmelcsi1
 
 


BOLDOG 2010-es évet KÍVÁNUNK MINDENKINEK!

Új év, új remények! :D

Pantaleon 10-től húzta a lóbőrt 8-ig!

Most kicsit nyűgi.

Én meg fáradt. :roll:
Apa éjszakás volt, így hármasban a Nagymamámmal, és a Macskával töltöttük Pantikámmal a szilveszter éjszakát. Ittam egy korty pezsit, kivételesen ízlett, de nem mertem inni többet, mert ha nyöszörgött volna a fiacskám, akkor tuti nem keltem volna fel. :wink:
hajnalocska
 
 


BUÉK MINDENKINEK! :!: Olyan egészséges boldogságos békés évet kívánok mindenkinek amilyet szeretne!!!!

Én itthon nyomtam egyedül, a párom dolgozott :cry: mindenesetre ilyen punnyadós szilveszterem (2 gyerekkel..) még soha nem volt :wink:
Megcsodáltam a soksok tüzijátékot, hát akkora szegénység azért nincs ebben az országban, ha még a legkisebb falvakban is csak úgy repül a tüzijáték...

Screen
És mit mondott a doki, hogy kapjon a gyerek levegőt, ha nem kell orszívózni, és hogy kerüld el fülgyuszit és a tüdőgyuszit? Ugyanis sokszor emiatt fertőződnek felül a gyerkőcök...mármint a pangó váladék miatt..

Sajna nálunk is kb 1-2 hete náthás szegényke, és hörög, legszívesebben én köhögnék helyette...Elkpata tőlem basszus :cry:

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Hajnalocska
10-8ig :shock: Dejóóóó!!! Én ilyenkor amilyen hüle vagyok tuti felkelteném szopizni...az enyém is átaludná az éjszakát, de 5 óránként legalább kell a pelust cserélnem ha nem akarom átöltöztetni, és amikor szopizni kezdi a kezét álmában és cuppog, én felveszem és megszoptatom akkor is ha nem sír...

Melcsi
Lökött szomszéd :evil: Bár hidd el agyerkőcök olyankor képesek aludni, hogy nem is hinnéd... pl durrógó petárdák szomszédságában :D Legalábbis a mélyalvás fázisában, ami a kora hajnali órákig tart legalább..
[/b]

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Buék csajszik :).

Itt is volt az éjjel puskaropogtatás. Melcsi nekem is az jutott az eszembe, hogy ilyen lehet a háborúban :shock: . Gyermeknek járt keze lába, itt örvendezett nekem, igaz néha azért ő is összerezzent. Én aludtam el először :mrgreen: , a 3 fiú még bírta :), alig vártam hogy éjfél legyen aztán punnyadhassak.

Köszönjük a Kenéz dicsiket. Annyi örömöm van ebben a kis emberben :). Ránézek és elolvadok, de gondolom ezzel nem vagyok egyedül. Hogy tud az ember ennyire túlcsordulni egy kis embertől? IIIIIIIIIIIIImádom. A Barnit is, de az más, ő már olyan nagy és nem annyira igényli. :( :).

Na én elnézek a mamához, hátha van valami kaja :mrgreen:
Pusssssssz
anyabebi
 
 


B.Ú.É.K. mindenkinek :D :D :D

Mi szépen átaludtunk az egész szilvesztert :? Délután elmentünk "bulizni" szintén babás barátainkhoz, de Kristóf 7 után már nem volt igazi party-arc, haza kellett jönnünk, mert nagyon nyűgi volt. 8kor fürödtünk-ettünk, majd mindhárman bevágtuk a szunyát. Apa és én ébredtünk a géppuskaropogásra, baba és kutya aludtak (baba hajnal 5ig), mint a bunda :shock: :shock: :shock:

Megyek valami újévi kajcsit összeütni...

Kép
kkia
 
 


Sziasztok mamák,babák.
Nagyon boldog új évet mindenkinek, kivánom,hogy mindenkinek minden álma vágya teljesüljön ebben az évben,és a rossz messze elkerülje.Nálunk is háborús övezet volt az éjszaka.Mintha géppuskák ropogását hallotuk volna.Babócám persze végig aludt pedig a szomszédunkban is volt tüzijáték nem gyenge hangal.

Anyabéb Én is így érzek.Olvadozok martintól.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Bocsi Martintól nagy betűvel.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


sziasztok!!!!!!
gyerekek nálunk is aludtak este fél 10-től reggel 9-ig:))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép
bobóbaba
 
 


Én okos kisfiam aludt este 9-től reggel fél 7-ig, akkor volt egy kb. 5-10 perces szopi, és újabb alvás fél 10-ig... :shock: :shock: :D :D Itt is volt durrogtatás, ráadásul Apáék is csináltak egy tűzijátékot a ház előtt. A gyerek édesdeden végigaludta, a kutya meg föl-le rohangált a lakásban, nem tudta hova bújjon, annyira félt. :mrgreen: :mrgreen: Nekem semmi szilveszteri hangulatom nem volt, alig vártam hogy elmenjenek a vendégek, és lefeküdhessek. :oops: :oops: :roll: :roll:
bobóbaba
 
 


jövőre remélem mindenkinek jobb hangulata lesz....... :wink: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


BUÉK!

Csak én leányzóm kelt fel 0.35 kor enni? Hamar kívántunk neki Boldog Új Évet! :) PIZSIBEN! :lol: :lol: :lol: Apa felkeltett.

Gmelcsi!
Lizám is sajna nagyon be tud aludni. Légzésfigyelő nélkül nem rakom le aludni Már ott alszok vele egy szobába orvosi utasításra! Figyeld meg, lehet tévesen jelzett be! De a picik felületesen is vehetik a levegőt! Nem lesz gond. Ha eddíg egyszer csippant csak be, akkor végképp.Bár mi már a mobil légzésfigyelőn is gondolkodtunk!

Eszti!
A csuklyás régebbi fazon 6500ért babaneteseknek! Én így kaptam meg karira a Gmelcsiset! Ezt a fazont csak más mintával. Hello Kitys tényleg nincs :)

Kép

2 hós adatok!:

4760g, 60cm

Szval kva keveset híztunk! A kva szót nem emelem ki, de aggódok nagyon. Visszaolvastalak titeket, olvastam a suttógót, a netet, a köv taktikát ötlöttem ki:
-egy ciciből sokáig egyen, ébreszgetem, nehogy elaludjon.
-ha elalszik, vissza ugyan arra
-azután jöhet a következő cici
-mindez mikor ő éhes lesz, akkor kapja meg
-hipp tea bió ivás
-sok folyadék
-kaja, nem fogyókúra!

Pussz!

Sztercsi!
Vendég
 


képeket raktam a gmailre
Vendég
 


Sziasztok!

Nálunk olyan nap volt tegnap,mint máskor,semmi különös.Ma meg sajna egyedül nyomom megint a gyerekekkel.
A tüzijátékot szívből gyűlölöm évek óta,tegnap is másfél óráig hallgattam az iszonyatos dübörgést.A gyerekek meg aludtak,mint a bunda......

Kép
Kép
zanikóó
 
 


Helló csajok!
utólag is nagyon boldog új évet minden maminak és babónak!

Kép
szilveeaa
 
 


Zanikóó mért utálod a tüzi játékot? :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pussz,
csak beköszönök! :)
/Lencsi ilyenkor fekszik le :roll: , aztán egész nap horpaszt :shock: :lol: -tejcirkusz megint elkezdődött, én marha abbahagytam a bogyót, de már meg sem lepődöm, csak most megint indul a hókusz-pókusz :oops: /

Sztercsi,
nagyon jó képek, Kicsid gyönyörű! :D

Mindenkinek kellemes évkezdést, pusssza, Lányok! :P

tillidian
 
 


Na, csak olvasom, hogy van, ahol a babák már átalusszák az éjszakát!!! Aztaaaa!!! :shock:

Nálunk ez nem tom, mikor jön el. Eszünk 3-kor, 5 után, 7-8 között, (igaz, ezeket félálomban rendezzük) aztán meg napközben van, hogy óránként. 3 órát ritkán tartunk, max éjszaka :roll: Na dőlök :P

tillidian
 
 


hahó!

Igazi punnyadós nap :? Szerintem ma séta sem lesz, annyira fúj a szél...

Tilli - sajnálom a tejmizériát...nekünk néhány napja egész jó a termés (önmagunkhoz képest). Most nem is pótolsz?

Kristóf tegnap 5460 gr volt :shock:

Légzésfigyelő - az első 2 hétben nekünk is éjjel többször bejelzett, annyira mélyen aludt Manóka. De azóta nem hála istennek. De azért használjuk. Ezért is nem alszik a nagy ágyban éjjel velünk (többek között - de ez más téma).

Kép
kkia
 
 


Így indultunk a szilveszteri bulinak :lol:

Kép

Kép
kkia
 
 


Szisztok!

Egy gyors kérdés!

Sztercsi Nektek, hogyan kezdődött az ekcéma a picúron?

Milyen bőrelváltozása volt? Nekünk olyan az arcocskája, mintha kifújta volna a szél. Mind a két oldalán a pofiján, meg az állán. Abból gondolom, hogy ez nem szélkifújás, mert pont nem volt szél amikor kijöttek ezek, ill. tegnap olyan volt mintha kezdene hámlani is, és piros pöttyök kezdenek megjelenni a nyaka környékén és a "pajeszánál"!

Most léptem, mert extra nyűgi napunk van ma.
hajnalocska
 
 


Sziasztok.

Csak kutyafuttában beköszönök. Mindenkinek BUÉK!!
hétfőtől tudok jönni sűrűbben is. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Hajnalocska - nálunk a tejkiütések kezdődtek így. A fülcimpája nem kiütéses vagy nem néz úgy ki, mintha foszlana? Bár ti nem tápszereztek, ugye?

Kép
kkia
 
 


Sziasztok!

Hát ámulok és bámulok,hogy sok baba már teljesen átalussza az éjszakát!!!!! Nekünk mikor lesz ilyen???? :x :x :x :?
Na jó,azért nem nagyon panaszkodhatok,mert éjjel csak 1X kelünk,1-2 óra körül,aztán reggel 5.-6 körül. De ilyen,hogy pl este 10 -től reggel 8-ig aludjon,még nem volt! Irigykedem Csajszik! :lol:

Viszont a pezsikoccintást szilveszterkor Martinom is átaludta! :lol: :lol: :lol:
Nálunk is volt tüzijáték Tomim jóvoltából! :lol: Amíg kinnt voltunk az udvaron,anyósom állítása szerint (Ő utálja a tüzijátékot.De legalább vigyázott az unokájára :mrgreen: ) Martinom csak épphogy megébredt a durrogtatásokra,felemelte a buksit,körbenézett a szobában,aztán visszarakta a buksit és aludt tovább. Édes lehetett! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kkia:
Ezen jót nevettem:Kristóf 7 után már nem volt igazi party-arc! :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Nita!
Te írtd még régebben,hogy Barni csak hason fekve alszik.Ez mit jelent?Éjjel-nappal,bármikor ha alszik?Nem félsz,hogy megfullad?Vagy ez csak tévhit?
Mert Martin is ccsak hason fekve alszik huzamosabb időn át.
Ja,és képzeljétek mostanában az a heppje,hogy csak Tomi vagy az én hasamon alszik el! :roll: :roll: :roll: :shock:

Martin 2 hós paraméterei: kb 5650 gramm és kb 65 cm. ( a kb azért van,mert gipszben nem tudjuk pontosan lemérni)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Helló csajok!

Tilli: mi sem alusszuk át úgyhogy ne búsulj. Tegnap 4-szer szopott éjjel, ma csak egyszer. Még csak napirendünk sincs, sose aludt még két napon ugyanabban az időben. Ma például sok tejem van és kevesebbszer kér, de tudom, hogy két nap múlva kevesebb lesz és többet fog követelni :shock: . Sebaj, mit nekem kenyai lógómell? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kkia: neked is tündér drága kis alvósmackód van :)

Ma voltunk a Camponában. A gyerek nem nagyon élvezte úgyhogy kutyafuttában körbenéztünk, oszt jöttünk haza. Én sem élveztem és sokan is voltak. De a karácsonyi könyvem legalább kicseréltem :).
ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉss én is a kocsiban szoptattam hazafele. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kép
anyabebi
 
 


Ja és ma 2 hónapos a kislegény :).

Moncsi: csütörtökön mérlegelünk és addig készítek egy sztárfotót is :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyabebi 2010.01.02 15:46-kor.
anyabebi
 
 


Sziszkó: nekem is jobban alszik a gyerek hason, de éjszaka a hátára rakom le. Ma például háton bukott egyett és elkezdett fuldokolni ahogy leszippantotta, még jó hogy ott voltam. De ha hason lett volna akkor egyszerűen csak maga alá bukott volna. A hason altatást azért nem kultiválják mert jobban bemelegszik állítólag és azért asszem, hát nem kell agyon takargatni.
Jó nagyra nőtt Martinka is, és néztem a gmailon nagyon édes kis pofija van :)
anyabebi
 
 


Anyabébi!
Köszike a bókot! :lol: :lol: :lol: Te sem panaszkodhatsz! Igen szép pasikkal vagy körülvéve! :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

Itt egy szilveszteri kép: :lol:

Kép Szilveszteri hangulatban :-)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Anyabéjbi!
GRATULA A KISLEGÉNYNEK A 2 HÓHOZ!!!!!! :lol: :wink: :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Kkia tüneményes Kristóf:))))))))
szisz Barni igen éjjel-nappal hason alszik.....pont azért altato hason mert ha bukik akkor ki köpi és nem tud megfulladni...sajna a korházba oldalon aludt félrenyelt és már lilult a gyerek.úgy rohantam a nővérekhez hogy segítsenek.........és mióta hason alszik 1x se volt olyan........kop.....kop..........kop......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsba:

Judy: irtóó édes Domi baba. :lol: le is szedtem képet. :wink: még azt akarom kérdezni, hogy mit szeretnél mi legyen kiírva a tablóban: Dominik vagy Domi?

ANDI,CSIBE TÉLLEG MERRE VAGYTOK??? COSMIC?

tűzijáték: én is rühellem, de nagyon. :roll:

Anyabébi: örülök, hogy ilyen buzgó vagy, és nagyon kíváncsi vagyok Keni babyre, de a tabló 3 hónapos, úgyhogy még nőjjetek egy kicsit. :lol: :mrgreen: :mrgreen:

viszont képet várok még:
Barnusról, Ginusról, Kendéről, Patrikról, Milánról, Fédráról!


engedelmetekkel leszedtem Kistündérről meg Szonjáról gmailről. :oops: :wink: [/b]
Vendég
 


Sziasztok csajszik.
Kicsit bekukkantok.
ANYABÉB GRATULA A 2 HÓNAPHOZ. Kép

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Szisz - látom, nálatok is volt partihangulat :lol: Kristóf is imád az apján aludni. Rajtam nem annyira, szerintem nem vagyok kényelmes :? Martin is hasonló haspók-súlyban van, mint Kristóf :D

Anyabébi - a kendőben vitted Keni-macit? Abban hogyan öltözteted? És milyen könyvet cseréltél milyenre? Bocs, kíváncsi vagyok :roll:

Nita - köszi :D

Hasonalvás - Kristóf egyáltalán nem akar hason lenni. Körülnéz gyorsan, aztán konstatálja, hogy így nem lát annyit a világból és ordítani kezd. Pedig a gyerekorvos mondta, hogy napi 15 percet legalább legyen hason és emelgesse a buksiját :?
Ha nem büfizett valamiért, akkor a jobb oldalára szoktam fordítani és kitámasztom az oldalpárnával.

Eszti - képzeld, egy móvári barátnőm 25-én szült a győri kh-ban. Látom az iwiw-en a fotójukat, cumisüveg az apa kezében és eteti a gyereket. Írtam neki, hogy mi a baj, miért a cumisüveg? Erre felhívott bőgve, hogy nem akart indulni a teje, ezért már a kh-ból tápszerrel küldték haza és azóta is pótolnak. Senki nem mondott neki semmit a szoptatásról a kh-ban, csak azt, hogy sokat fogyott a baba, pótolja ki az anyatejcit. Mivel pont írtad, hogy a győri kh szoptatás-párti, ezért nagyon furcsállottam, amit mondott. Elmondtam neki a veletek már kitárgyalt technikákat, ők még tényleg időben vannak, hogy leálljanak a tápiról. Szegénykém ugyanazokat éli meg, amit mi itt néhány megéltünk szopi ügyben, úgyhogy remélem, hogy tudtam neki segíteni....

Buzi szél van még mindig, még a teraszra sem mentünk :evil: :evil: :evil:

Kép
kkia
 
 


Kkia: te kis érdeklődő :)
- nem mentünk kendőben mert pont az a bajom, hogy nagyon összemelegszünk és vékonyan meg nem mertem öltöztetni :(, babakocsit vittük de az apja cipelte a seggét.
- kaptam karira 2 fejős éva könyvet http://www.libri.hu/talalati_lista/?tex ... va&x=0&y=0 (nagyon szeretem :)) és a Lányom nélkül soha címűt (ezt cseréltem, számomra ez már lerágott csont, százszor láttam már) erre cseréltem: http://www.libri.hu/konyv/aranyhegyen.html. Ettől a szerzőtőlvan már az egyik kedvenc könyvem: http://www.libri.hu/konyv/hovirag-es-a- ... gyezo.html. Olvasd el, gyönyörű történet!!!
anyabebi
 
 


Bakker Moncsi pedig aszittem :mrgreen: . Azért a kedvedért egy kép kíséretében közlöm a méreteket :mrgreen:
anyabebi
 
 


Gyors életjel!

BÚÉK midenkinek: Babáknak Kismamáknak Kispapáknak Tesóknak!!!

Ünnepek jól teltek,napirend még mindig változatlan :lol: csak annyi különbséggel,h napközben van h 4x 20 percet alszik :shock:

Szisz: mi is hason alszunk éjszaka,valszeg ennek is köszönhető,h átalussza az éjszakát (nagyon szeret hason aludni) napközben viszont háton alszik

Moncsi: ha ide rakom fel a képet,az jó Neked? gmailre nemtom feltölteni program hiányában (elég régi ez a laptop)
Vagy iwiwen is vannak újak...
Meddig vagytok itthon? Találkozó nem lesz?

Én bedepiztem szilveszterre :?
Alig várom a tavaszt!!!!!!!!!!!!!
Nem bírom ezt a bezártságot...nem panaszkodom,örülök az egészséges gyönyörű kislányomnak!!!!!

Kép
jovana
 
 


Monica van már 3 hónapos kép Barniról de valahova elraktam a kábelt....valakinek elküldöm mmsbe...úgy jó?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló csajok!

Egy gyors kérdéssel kezdenék: a kicsi lánynak a bal szeme kicsit piros, olyan mintha huzatot kapott volna... Szerintetek kamillateával törölgessem, jót tehet? Dokinéni ki van kapcsolva, úgyhogy minden jótanácsot szívesen veszek.

Kkia
Kristóf tündéri, bár már induláskor sem tűnt partiarcnak :lol:

Anyabébi
Keni baba is micsoda pasi már! Kendőügyileg nekem is az a bajom, hogy így télen abszolút nem praktikus, mert képtelenség úgy felöltözni, hogy kényelmes legyen... Itthon meg nem használom, mert tök jól elvan a járókában, vagy ahova leteszem... Szal' mi szép lassan leszokóban vagyunk erről, pedig én imádtam hordozni... Mindenesetre tartsuk evidenciában a szombatot, mert kíváncsi vagyok egyéb eszközökre én is, meg úgy egyáltalán is tök buli lenne elmenni (babakocsival kendő klubba menni gáz? :mrgreen: )

Tillikém
Ismét megállapítottam, hogy Lencsid és Szonja bioritmusa nagyon hasonló (ergo a mi nyomdokainkba léptek... :lol: ). Mi pont ezért simán elléptünk egy szilveszteri baráti rendezvényre, mivel éjjel egyre (fektetésre) simán hazaértünk... :D

Moncsi
Az adatokat mingyá' beírom a tábliba...

Kép
szilveeaa
 
 


Szilvi
én a szemek szakértője vagyok ugyanis nekem ami lehetséges az minden baja van a szememnek. :roll:
A szemfehérje piros vagy a szem környéke?
Ha a szemfehérje akkor kamillázd nyugodtan, azzal rosszat nem teszel. Ha a környéke akkor az valami allergia lesz, azt meg kell bőrgyógyásznak mutatni. :roll: Ugyanakkor figyeld a szemfehérjét ha az a piros és ha rosszabbodik mindenképp orvos.
Vendég
 


Jovana
persze jó ha gmailre teszel. :D tali lehetne itt vagyunk még egy darabig. :wink:

Nita
küldheted mmsbe! :wink:
Vendég
 


Muhaha, most látom, hogy 6030 g-al listavezetők vagyunk a 3 hós adatoknál... :mrgreen:
(egészen addig, amíg Zoé adatai be nem kerülnek az oszlopba :wink: )

Kép
szilveeaa
 
 


Moncsikám, köszi a gyors választ. Konkrétan az alsó szemhéja piros, kicsit be is van duzzadva... A fehérje OK. Mit gondolsz?

Kép
szilveeaa
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: