Új privát üzeneted érkezett!

Általában nekünk is bejön az evés-játék-alvás, bár nem mindig.
Áron is van, hogy cicin alszik el, mondjuk ilyenkor legtöbbször csak negyed-félórára.
Ő is pasi, egyből enni akar ébredéskor. :D

Érdekes elméletek ezek a :-kiságyban ne játsszon, pihiszékben ne aludjon.
Ritával teljesen egyetértek, a játszószőnyegen még nem éri el a figurákat, a forgó a kiságyban van.
Meg, ha a pihiszékben van, és elalszik, akkor pakoljam át az ágyba? Az sem jó.

Tényleg kell egyedül is hagyni, úgyis jelzi, ha elunta magát és társaságra van szüksége.

Áron, van, hogy elalszik, van, hogy ringatom kicsit, van, hogy sehogy :shock:
Én mostmár azt szeretném, ha 4-5 óránál többet aludna egyben, és a visszaalvás után is nyugisan pihenjen, mert hajnalban egyfolytában nyög, nyújtózik, hörög, meg Isten tudja mit csinál, de hogy nem piheni ki magát, az tuti, mert pl. ma is 7-től evett, utána játék, fél 9 óta meg szunya.
Vendég
 


Hugomnak megvan a Suttogó ezért nem vettem meg még, mindig el akarom hozni és mindig elfelejtem :oops: Azt hallottam hogy sokaknak bejön.
Szégyellem hogy én még egy babakönyvet sem olvastam, azaz csak a kismamák nagykönyvét amiben van minden a csecsemőkorig.
Mondjuk egyelőre szerencsések vagyunk, mert Dóri sokat alszik és keveset sír, bár ha ez a kevés sírás a cicin van akkor az aggasztó tud lenni. Mindenesetre most mindenhol tud játszani és aludni is :)
Vendég
 


Judyka! Én ha észreveszem hogy ásítozik a hintában akkor átrakom a kiságyba és akkor ottmár csak pár perc az elalvás. De persze hogy játszhat a kiságyban, azt nem lehet meg nem is akarom megakadályozni.
Vendég
 

 
 

Gabi
kontrollom eredményét levlistára írtam
Vendég
 


Melinda, nagyon jó az a kiságy! Mi a márkája?

Gio, olvastam levlistán, hát nem hangzik túl jól, de drukkolok, h. magától megoldódjon!

LabKata, Johi jobban van? Lement a láza?

Kata, Gabi, a habra nem vagyok irigy, csak a tejre. Alig várom, hogy kiderüljön, Áron nem is allergiás és akkor végre én is ihatok egy igazi tejeskávét! Óriásbögréből!! Hmmmmm...
Vendég
 


Sziasztok!

m&g nekem azt mondta a védőnő, ha kifakad az oltás helye és pl. gennyes, akkor ki kell nyomkodni belőle mindent és az a lényeg, hogy teljesen szárazon kell tartani.

judyka szuper a kép! Apa örült neki?

fmelinda mi is próbálnánk a kiságyban alvást, de nem megy. Biztosan nem csinálunk valamit jól. Ha ásítozik és beteszem, akkor vagy nézelődik sokáig vagy sír hiába simogatjuk. Ilyenkor fel kellene venni és megnyugtatni és utána vissza letenni? Nekünk már 3 hete hason alszik, mert fájdogált a hasa.

Kép
Kép
akella
 
 


De hülye vagyok, Melinda, írtad, h. Top Rider. :oops:
Vendég
 


Tök jó, hogy ennyien írjátok, hogy sikerül a suttogós módszerrel ilyen jó napirendeket kialakítani. :D Főleg most jó olvasni, hogy én is elkezdtem, és sokszor működik. A legjobb az, hogy így az esti hisztit is jobban bírtam kezelni. Bár páromra nagyon kiakadtam, mert amíg én Emivel pihiztem a nagy ordítás után, ő a gép előtt ülve "elfelejtett" nekiállni a fürdésnek. Így olyan későn fürdettünk, hogy Emi már tök ideg meg éhes volt, elaltatni is nehezen ment :x Viszont egyig aludt :wink: Arra nincs csak ötletem, hogy a hajnali három-négy órai kaja utáni sírással mit kezdjek :( Ma is a kanapén aludtunk el hosszas sétafikálás után, annyira nehezen nyugodott meg. Mondjuk ilyenkor úgy sír, hogy az ágyába nem is próbálom meg betenni.

Ja, és megvettük a kiságyba a matracot. nappal szeretném oda átszoktatni, hogy mire kinövi a bölcsőt, már ne legyen neki idegen. Azt hiszem az első éjjel, amikor majd nem a mi szobánkban alszik, le sem fogom tudni hunyni a szemem :(

briell
 
 


NA sziasztok! :)

O'hara, Dominak is befelé áll a kis lába, ezt tényleg csak masszírozni tudod, ahogy mondták, a boka körül masszázs, aztán rögzíted a lábszárát és kifele átmozgatod! Ha ingerled a külső talpélnél, (pl ujjal végigsimized, csikized) akkor önnállóan is autómatikusan kifele fogja mozdítani!

Mi is eszünk-játszunk-alszunk(ezt nem sokat nappal..) :?
A kiságyban én sem játszok vele, csak altatom, a barátnőm telepakolta mindenféle ingerrel(játékkal) a kiságyat,mai napig csak játszótérként kezeli a gyerek az ágyat!
Nálunk nappal amúgy is egész nap a nappaliban alszik Domi, mindent ott csinálunk, és az utsó szopi után jön a kiságy, h tudja most éjjel és alvás van!

Judy, én más játékot felfüggesztettem a játszószőnyegre, így eléri, teljesen beindult rájuk, :lol: azóta rúgdos és kapálódzik és beszél hozzájuk! Próbáld ki, nagyon cuki!

Csillag, milyen volt az éjszaka???

Kakaó, kávé tejszínhabbal, hMMMMMM!!!!!!
Tegnap a kimenőn én is tejszínhaboztam forró karamellás csokival... :wink:

KépKép[/url]
domi06
 
 


Briell, valahogy én is így vagyok, csak most én alszom Áronnal külön, meg Apa is külön. Majd lassan vissza akarok költözni, de elég nehéz :oops:
Csak előbb kicsit többet kéne egyben aludnia.
Nincs még bébiőrzőnk sem, és nem közvetlen a két szoba.
Vendég
 


Akella! Igen ha sír a kiságyban akkor először csak susogással és finom ütögetésekkel próbálom nyugtatni. Ha igy nem megy akkor kiveszem, ha megnyugodott és már nem sír visszarakom. Ha újra sírni kezd kiveszem és így megy. Volt hogy 10-szer vettem ki míg elaludt. De nem a kezemben hagyom elaludni, max 3 percig tarom kézben és vissza az ágyba. Most ha sír akkor már csak 2-3 -szor kell kivennem és alszik is. Tudom hogy ez jó kis türelemjáték, de megéri, én most már tudom. Pedig Noel nálunk nem volt egy mintagyerek!!! Sőt!!!!! Én is nagyon ki szoktam borulni tőle.
Azt hozzáteszem, hogy így is sokminden megváltoztathatja a napirendet. Telihold, frontok stb.... De lényegesen könyebb nekünk egy hete. Én nem akarok senkit meggyőzni!!! Csak nálunk bejött!
Vendég
 


én is nemrég habostejekávéztam
Alkoholmentes sört iszom ugye tejserkentőnek - nekem nagyon bejött. ámde nő a pocakom tőle :shock: Ez tiszta gáz :D Kell találnom vmi más hatékony szert azt hiszem.

Sprite
dejó látni mégha villanásra is. jobban vagytok?
Vendég
 


Domi, akkor megpróbálom valamivel lentebb lógatni, jó ötlet!

Ezt én is nehezen döntöttem el, hogy napközben hol aludjon, pont ezért, hogy ha este beteszem a kiságyba, tudja, hogy most hosszú szunya jön. De végülis nappal is jó, mert ott tud a legnyugisabban aludni, kint velünk, pláne hétvégén, (focimeccs)
mindenféle zaj, meg inger éri.
Vendég
 


Csajok, majd jövök beszámolni az éjszakáról, (elég jó volt) de PistiBence vasárnap óta nem kakált, így most tornáztatom, hogy ne kelljen beöntésre mennünk. Nagyon nyüglődik szegénykém... :(
csillag25
 
 


Csillag, mecsek baby tea, jó kis meleg fürdő, ahol jó nagy pocimasszázs, mi így űzzük ki a gonoszt, talán nálatok is beválik!
Várjuk az éjszaka beszámolóját!

KépKép[/url]
domi06
 
 


Melinda köszönöm, megpróbálom. Egyébként a S mindent megold nekünk is megvan, de eddig nekem semmi időm nem volt olvasni :cry:

csillag remélem hamar megoldódik a gondotok!

Kép
Kép
akella
 
 


Ja, ezt már akartam írni, Áron kb 6 hetes koráig egész nap kb. 1-1,5 deci teát ivott, azóta semmit. Egyszerűen nem fogadja el sem a teát, sem a vizet. Ez mitől lehet?
A Drnő mondta, h. panelben (fűtés miatt száraz a levegő) nem árt ha iszik rendszeresen.
Így mi már a nem teázók táborába költöztünk.
Vendég
 


Nekünk meg a lábán a nagyujjon elég érdekesen nő a körme, nem lesz egyszerű levágni :shock:

Kép
Kép
akella
 
 


Én anno nagyon berágtam a suttogóra,mert bár okos dolgokat ír,meg a napirend,amit kialakít egy nagyon hasznos dolog.DE.Nekem nem szimpi,h szinte minden fejezetben arról regél,h SOHA ne aludjon el cicin...mert akkor nem szokik le róla,stb.De állandóan leírja,h bezzeg az tuti,ha rászoktatjuk a cumira és azzal alszik el,mert egy idő után a szopin is csak cumizik és az pótcselekvés,stb.Számomra ez elég fura,mert Dénes is mindig cicin aludt el az elején,de aztán ő maga szokott le róla és simán elaludt magától.Cumi és már segédeszköz nélkül.Gergő meg még előbb le fog erről szokni,mert ő már most gyakran elalszik egyedül.Szóval nem értem,miért derogáló cicin elaltatni,ha így mindenkinek megfelel?És legalább nem cumizik egyik sem(láthatóan ellenzője vagyok..)
Bocs,ha valakit megsértettem ezzel,csak ez egy ilyen vélemény.Szerintem sok mindenben nem ír igazságot.

Kép Kép
meli1118
 
 


meli1118 nem minden jó és használható a számunkra, de a jó dolgokat ki kell szűrni belőle :wink: Egyébként is minden baba más és más :lol: Nekem például eddig 2x cumizott kb 5 percig és nem akarja elfogadni.

Kép
Kép
akella
 
 


Én csak azt nem értem, h ha mindenki attól parázik, h cumisüveg után nem kell a cici, mi van az én gyerekmmel, h néha sztrájkol a cumisüveg ellen, mint pl tegnap, míg anyu vigyázott rá, újra eljátszotta, nem akart enni, ordított?!
Találkozott már valaki ilyennel???

KépKép[/url]
domi06
 
 


Akella! Én is este tudtam olvasni miután lefektettem. Bár addigra már az én szemeim is ragadnak.

Meli! Én nem olvastam hogy fontos kellék lenne a játszócumi altatásban. Én sem adok éjszaka mert 10 percenként kiköpné és akkor sír. És cumi nélkül is simán elalszik.
Szerintem a Suttogót igazán az próbálja ki aki már sok mindent megpróbált és semmi sem jött be igazán. Hát nálunk ez volt. Akinek megy más módszerrel az szuper!! Amugy nálatok miután elalszik cicin és felébred , utána nem éhes rögtön?
Vendég
 


Áron hetente kb 2-3 alkalommal kap estére tápszert, mikor szükséges(sajna néha estére nem elég a tejem, pláne, ha délután csak 2 óra marad ki, mert így van igénye), és elfogadja, de utána simán cicizik is. Mindig félek ilyenkor, de eddig nem volt gond, csak egyszer, és azóta sem.

Domi, nincs tippem, gondolom éheztetni nem akarod, csak hogy elfogadja a cumisüveget, mert csak ezt látom megoldásnak.
Előbb -utóbb olyan éhes lenne, de addig meg sírna szegény. Fú, ez nem jó.
Vendég
 


Áron, ha cumival alszik el, kiköpi, v. kiesik, és nem kéri utána :lol:

Melinda(f), nagyon ügyik vagytok. Komolyan. Noelnek nem fájt a hasa? Elmúlt, vagy rosszul emlékszem?
Vendég
 


Judy! Te már így is rengeteget harcoltál a cicizésért! A szememben már ezért hős vagy!!! És már lassan 3 hósak lesznek, már az is nagyon jó,de remélem hogy menni fog neked tovább is! A heti 2-3 alkalom tápszer az semmi! Egyébként nálunk is elfogadta a cici után a cumisüveget és fordítva is!
Vendég
 


Engem a cicin elalvásban az idegesít, hogy akkor nem büfizik. És mivel nagy nála a bukásveszély, én nyugodtabb vagyok, ha büfizik.
Ennek ellenére, sokszor előfordul.
Vendég
 


Na megyek lányok, mert nem tudom mi van. Tisztában van nem éhes és sír, de ölben sem akar lenni és nézelődni sem :twisted:

Kép
Kép
akella
 
 


Sziasztok!

Domi!
Anna sem hajlandó cumisüvegből enni, csak ordít, és az anyatej folyik ki a szája szélén. Csak cici. És természetesen a cumi sem kell neki. Az ujja az már annál inkább. De én úgy vagyok vele, hogy nem baj, az ujjáról majd valahogyan leszoktatom, a cumisüveg helyett kis poharat használok, mert abból meg iszik. Szóval ez teljesen jó így. Nekem is Tommee Tippee cumisüvegeim vannak, de még 1x sem sikerült kihasználni őket. Csak magamat húztam fel vele mikor kipróbáltam, na meg Annát.
Én nem igazán emlékszem hogy írtad a megfordulás gyakorlást. Nem emlékszel véletlenül hogy hanyadik oldalon lehetett? Mert érdekelne. Anna még jelét sem mutatja, hogy megfordulna, és én még azt sem igazán látom hogy tárgyak után nyúlna. Viszont tény, hogy az ujjacskáját szopizza, ami utal már tudatosságra.
Vendég
 


Köszi Melinda, ez most baromi jól esett!
Vendég
 


Judy! Csak akkor fáj ha pukiznia kell és ez minden napos. Kb 10 percet sír ez miatt. Ilyenkor tornáztatom és általában hamar kijön neki. Utána megnyugszik. Amugy nem fáj a hasa csak ez miatt. Pedig kapja a mecsek teát kamillával felvátva naponta, és most megint vettem espumisant. A tápszer sajna megfogja a szeleket is! :(
Vendég
 


Amit Gabi linkelt naplót, emlékezetek, vagy betegyem? -abban tök jól leírják, hogy mikor-hol tartanak átlagban a babák. Csak a Kismama újság különszámában meg ettől eltérő, de igazából ez csak támpont.
Vendég
 


Csillag!
Hőmérővel vagy szélcsővel nem próbálkoztok?

Judy!
Teát Anna sem hajlandó inni. De Ő eddig sem volt hajlandó. :lol: Bár azon gondolkodtam, hogy pohárból még nem próbáltam. Mindig cumisüvegből erőltettem. Lehet megpróbálom ma, és akkor talán menni fog. Csak nem tudom hogy mivel édesítsem kicsit, hogy megigya. Mert cukrot nem akarok, üresen meg szerintem nem fogja de megpróbálom. Nem ártana a kaki és a fűtés miatt sem. Te pohárból próbáltad már?

Suttogó:
Nekem úgy néz ki hogy bejött. Persze suttogom mondezt még mindig, mert egyszerűen nem akarom elhinni hogy ennyire jól mennek a dolgok, és mindig várom hogy mikor fog borulni minden.
Anna ma este 9-től reggel fél7-ig aludt kelés nélkül. Tegnap fél 10-től reggel fél6-ig. Azelőtt 2 napig este 9-től 4-ig, majd onnan 7-8-ig. Tehát napról napra jobb. És utána azonnal visszaalszik min 10-ig, minha még éjszaka lenne. Most raktam vissza nemrég az ágyba, most aludt el. És én vallom, hogy ebben nemcsak a suttogó van, hanem az is, hogy kijöttem a szobából, és visszaköltöztem Apa mellé a nagyágyba, nem érzi a tejcsiszagot álmában. Nem merem kijelenteni hogy így marad, mert 4 nap nem tendencia, de azt gondolom hogy bíztató. Ha így marad nem kell márciusban semmire sem szoktatnom Annácskámat, mert magától átalussza az éjszakát. :D

A habos kávésokhoz és kakaósokhoz csatlakozom a magam kiszuperált kávéjával.(ez felér egy csúfolással! :? )
Vendég
 


Kriszti,
ágy szélére hanyatt fekteted a babót egy félbe vagy inkább negyedére összehajtott lepedőn (hogy kicsit vastagabb, erősebb legyen a lepedő), a buksinál és lábánál megfogod és kifeszíted úgy a lepedőt, hogy az jó feszes legyen, majd kb 45 fokos szögben megemeled a kifeszített lepedőt (fejrésznél kissé magasabbra), és ebben a helyzetben megálsz vele, akkor pár mp múlva önnállóan elkezd kézzel-lábbal dolgozni, mígnem hasrafordul. ezt mindkét oldalon gyakorolhatod, majd hasról-hátra, csak mint írtam, ekkor a buksi feléd nézzen induláskor, kezét medence alá betenni, csak úgy tud átfordulni. Jó gyakorlást!

KépKép[/url]
domi06
 
 


Gio!
Most olvastam a levlistán. Válaszban meg leírtam a nagy semmit. Merthogy nem tudok mit írni. :(

Én is tegnap voltam, jól vagyok, minden ok. Én is a Mirenát választottam, át is küldött dr a patikába, és sehol noncs egy darab sem. Csak rendelnek. Pedig majdnem az összes patikát végigtelefonáltuk Szegeden. De mára megjön. 45e Ft. Aztán valamelyik nap be is pakoljuk. Na ettől félek egy kicsit. Nem fáj???? El sem tudom képzelni. :shock:
Viszont jóval olcsóbb mint a bogyesz, és 5 évig el lehet felejteni a témát! :D Csak ha kistesó projekt van, akkor kell tenni az ügy érdekében! (ami nálunk egyenlőre nincs tervben.)
Vendég
 


Kriszti, míg le nem írtad, h ti is átalusszátok az éjszakákat, olyan szimpi voltál!!! :lol:

Olyan irigy vagyok :oops: :evil:

Nem panaszkodhatom, mert nem vészes az éjszaka, de a súlyunk bőven megvan ahhoz, h Domi is átaludja, de nem akarja.....de kivárom a fránya 3 hónapot, aztán bekeményítek....hú de szigorú :mrgreen:

KépKép[/url]
domi06
 
 


Domi!
Köszönöm! Ha felébredt neki is állunk délután Séta után! :D
Vendég
 


Ebben Kriszti tuti van valami,Gergő is azóta mintaalvó éjjel,amióta visszaköltöztem a szülői szobába :lol: lehet valami a tejszagban :lol:

Judy,ebben igazad van.Nem büfizik este sem és úgy alszik sokat,ma pl.fél 10-től fél 5-ig mozdulatlanul.Ha bukós lenne,biztos nem válna be...Úgy tűnik sok mindenben szerencsés vagyok.
A tejen ne agyalj,mert csak még stresszesebb leszel=kevesebb lesz.Az aztán nem gáz,ha heti párszor tápit kap.Tudod mi a gáz???Amikor unokatesóm ostoba barátnője 4 hetesen elapasztotta a tejét,hogy ki tudjanak menni a hapsijával Thaiföldre,gyerek meg maradt otthon mamival....3 hétre :shock: no,ez a gáz....

Melinda,én az első részben kifejezetten erre emlékszem.De akinél beválik,természetesen az jó.

Gergő sem ász cumisüvegezésben.Heti max egyszer kellene,ha elmegyek Dénessel kettesben,vagy ügyintéznem kell.Inkább mostanában úgy alakítom,h amint beeszik és elalszik,akkor megyek.

Egyébként enyém kölyök mindig enne :lol:

Kép Kép
meli1118
 
 


Most tejcsivel próbálunk nyomni a dolgokon, itt lóg a cicimen. Aztán jön a fürcsi ha lejjebb ment a tej. Nem értem miért ragaszkodik ennyire az anyaghoz, minden nap kap laevolacot, minden nap torna, masszír. Fél hogy nem kap utánpótlást? :lol:

Szóval az éjszaka: este fél 7-kor megetettem, miközben apa a fülébe súgta, hogy ezzel hajnal 3-ig tessék aludni (mivel ő kelt volna hozzá) :twisted: és mindketten jót röhögtünk ezen hisz irreális. Aztán apa folytatta a poénkodást, hogy most lefekszek "lapos" cicikkel, aztán éjszaka úgy megtelik, hogy szépen felpumpál és hajnal 3-ra elemelkedik a fejem az ágytól és ébredek. :D Ezen is jót nevettem, a délutáni 3x-i sírás után jó volt egy kis hülyéskedés...
Betettem manót a kiságyba, ahol 2 órát nézelődött magának, majd fél 9-kor beszundított. Ekkor nem tudtam be merjek-e menni aludni ahogy itt írtam is, aztán úgy döntöttem nem várok mikor ébred. Apa is bejött fél 10-kor, bár volt egy olyan szakasza mikor azt mondta akkor ő le sem fekszik, hasonló okokból mint nálatok Gio, mert a hálóból már nagyon nehezen jön ki és bár ő felébred a sírásra, de sokkal nyűgösebb, mint ha be se alszik. Aztán rábeszéltem, próbálja ki azt amit én, mikor bealszik és legszebb álmából költi babó... :twisted: hú de gonosz vagyok! :lol:
Na de jól tettük, hogy bementünk, mert gyermekünk hajnal 3-kor ébredt!!! :shock: :shock: :D :D Én nem tudom hogy bírta az esti fél 7-es kajálástól, de mondtam apának, hogy akkor máskor is beszéljen már a fiával! :lol: Hozzáteszem én 1-kor olyan kipihenten ébredtem és néztem körül mi van, hogy magam is meglepődtem. Aztán aludtam tovább és 3-kor is magamtól nyitottam ki a szemem és akkor sem voltam nyűgös. Hát ezt teszi, ha nem éppen a legjobb alvás szakaszában ébresztenek fel, hanem magamtól kelek. Szóval mi ébredtünk előbb és épp akkor kezdett babó is mocorogni, sírdogálni és mivel cicik bedurranva este 7-től (milyen igaza volt apának), így felmentettem az etetés alól és megszopiztattam. Cserébe ő ébren volt az etetés alatt, csöndben beszélgettünk. Szopi után be is aludt volna a kicsike csak egy kis szépséghiba volt. Bár büfizett kaja után, hallottam az ágyunkból valami kis bugyborékolást, hát felkeltem és megnéztem. Még szerencse, mert olyan mennyiség bukott ki belőle, hogy teljesen elszörnyedtem. :shock: :( A kis nyakától a csuklójáig tiszta tej volt a rugija és alatta a bodyja is, a 4 rét hajtott textilpelus is átázott a feje alatt, szóval kezdhettem öltöztetni. Sajnáltam azt is, hogy ki kell mozgatnom -olyan békésen figyelt a tejtengerben- de úgy nem hagyhattam, hát óvatosan, lassan átöltöztettem, megtörölgettem. El is aludt volna utána, de elkezdett csuklani. :evil: Visszatettem cicire, gondoltam vagy a csuklás miatt jön ki a maradék tej vagy az újabb etetés fog kibukni, de legalább nem zavarja őt a csuklás. Apa is mondta, -szakmai tanácsadás- hogy adjak neki nyugodtan, mert nem sok maradhatott benne és ha a csuklás abbamarad lehet hogy bealszik majd így. Hál' Istennek gyorsan megnyugodott és be is szundított így letettem és mi is aludtunk 4-től 7-ig. 8) Összegezve: egy óra volt csak az éjszakai program és az is jó szakaszban kapott el, na 7-kor már nem magamtól ébredtem, de túlélhető volt. :) Apa ugyan megúszta az éjszakai etetést, de azt már nem ússza meg, hogy ezen túl esténként elbeszélgessen a fiával. :lol: Persze, lehet csak a tegnapi egész napos nyüglődés miatt ájult be annyira a mókuska, de mindig remél az ember. :oops:

Közben elnyomta az álom (a cicim) és betettem a kiságyba. :) Ennyit nem tudtam volna vele írni.
csillag25
 
 


Csillag, de jó, hogy ilyen jó éjszakátok volt. Lehet Pistibence is elkezdi szokni, hogyan is kell átaludni az éjszakát. Drukkolok, hogy így legyne.

Domi köszi, akkor továbbra is masszírozunk.

BCG oltás: védőnő azt mondta, nem baj ha vérzik. Csak ne nyomkodjuk (bocsi, nem emlékszem ki, de valaki itt azt írta, hogy neki éppen azt javasolták, hogy nyomja ki), és víz is érheti, csak ne ázzon benne sokat. Gézlappal lefedhető, más teendő nincs. Szóval szerencsére nem gáz a vérző oltás, csak én ijedtem meg, mert eddig csak a gennyes váladékról hallottam.

anya, taníts engem c. könyv letölthető arról az oldalról, amit belinkelt egyszer Gabi.
Vendég
 


GIO!
De aranyos vagy,köszönöm,hogy hiányolsz! :cry:
Jól vagyunk köszi,csak két pici mellett már nincs annyi időm jönni,vagy ha va időm akkor inkább Zizuval játszunk,rajzolunk stb.MA délelőtt pl együtt főztünk.Szoktalak benneteket olvasni meg a képeket nézegetni.Annyira szépek ezek a babók!!!

Szerencsére rájöttünk hogy jó Hubusnak,és így csak 2x kel éjszaka,akkor is csak eszik és alszik tovább.Fürcsizik 6kor,rögtön utánna szopi.Aztán 8kor is egy szopi.Ez így nagyon bevállt nálunk.

Basszus,most akartam reagálni mindenre,de Hubus "ebédért" kiabál.
Majd még jövök ma........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.02.11 11:49-kor.
Vendég
 


Kriszti, dokinő (magánban) nem nagyon javasolta a rendszeres hőmérőzést -ne piszkáljuk a kis záróizmát még ilyenkor- így csak végső esetben. Hát ma délelőtt már bevetettem a szélcsövet, de semmi. Felébredt (hű de sokat aludt :shock: ) mindjárt megyünk meleg vízbe pancsizni.
csillag25
 
 


Domi, nem lehet, hogy olyan közelségre vágyik manó amit csak Te tudsz nyújtani és ezért utasítja el a cumisüveget? Hisz a meleg cicibe belebújni sokkal jobb! :lol: :oops:
csillag25
 
 


Domi!
Köszi! Már nem vagyok az!!! :shock: :? :lol:
Hány kilósak is vagytok?
Mi is 2 napja alusszuk át! :D
Megéri kibírni azt a pár nap kényelmetlenséget! Olyan jó kipihentnek lenni! És Annácska is jobb kedvű! :D
Vendég
 


Cumivisszatologatás: régebben csak azzal aludt el és mivel aventes "fogós" cumink volt, sokszor beleakasztotta az ujját és kihúzta magának, aztán persze ment az ordítás. :twisted: Most este a nézelődés után cumi nélkül elalszik a kiságyban vagy ha előtte volt is a szájában szépen kiengedi és nem érdekli tovább őt. Azon szoktunk mosolyogni, hogy ha az arca közelében marad, sokszor kitámasztja a pofiját a cumi. :) Igaz ez mam-os újszülött amit én csak gombosnak hívok, de szerintem a másikkal is így lenne. Vagyis nem biztos, mert sokszor ahogy az kiesett vagy csak hozzáért a kis kezével csörgött ahogy a fogókarika hozzáért a cumi többi részéhez, lehet emiatt is felébredt párszor, mert még mi is hallottuk a hálóban mikor esett ki...
csillag25
 
 


O' hara, köszi reméljük így lesz! :)
csillag25
 
 


CSillag!
De örülök! Akkor kicsit kipihented magad ugye? Egész más ilyenkor az ember lányának a közérzete!

Olga!
Jó hogy jöttél! Jobban vagytok? Várunk vissza'

Gabi!
Hogy áll a hajad? Kíváncsi vagyok. Én is úgy elmennék már fodrász, kozmi, stb. :)
Vendég
 


Igen Kriszti, más ember lettem! :D Apa meg is jegyezte mikor éjszaka próbáltam kibontani a tejáradatból manót, hogy milyen türelmes vagyok most, milyen szépen beszélek hozzá. Hát igen, látta a multkori gripe wateres vetkőztetést is... :oops:

Visszaaludt a kicsike, azért lógok itt még mindig. :lol:
csillag25
 
 


Olga, nekem is hiányoztál! Te is olyan jó stílusban szoktál írni mint Lemon, hát rajta mindig behalok, sokszor apának is felolvasom. :) Gyere amikor tudsz, bár én egy gyerkőctől sem tudok mindig jönni. :oops:
Tényleg Lemon hol vagy?
csillag25
 
 


Csillag, szupi, h ilyen jól sijkerült az éjjel, nagyon örülők! :P
Tudom, h cicizni szeretne, ezért a sztrájk, csakhát azt a heti 1 babómentes pár órát nem adom,mert gyagyaanyu leszek!!! :oops:

Kriszti, csak vicc volt, csakhát irigyke vagyok..... :oops: :lol:
Amúgy 6,2 volt egy hete, már tuti 6 és fél is megvan... 8)

KépKép[/url]
domi06
 
 


Domi!
Csak vicceltem én is! :D
Hűűű! Mi még csak hétfőn voltunk 5 kg-osak. Akkor az még kevés ehhez? Ezen gondolkodtam is az éjjel. Bár szerintem nem. És akkor sem fogom visszacsinálni!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: