Új privát üzeneted érkezett!

Bogi: mindig akkor zöld amikor van egy kis tejválság (ami innen is látszik, hogy nincs is) sokszor szopizik, de mivel tök lapos a cici váltogatom és akkor valószínűleg túl hamar. Basszus, máskor átlátszó ciciket kérek karira, hogy tudjam milyen tej jön épp és mennyi :oops: . A Keni olyan baba aki sose engedi el magától a cicit, ilyenkor meddig érdemes rajta hagyni? Nem mintha tudnám amúgy, hogy meddig van rajta általában, sose nézem az órát, csak kb.-ra. Általában belealszik a szopiba.

A kendő nálunk csak az én heppem, mi kisvárosban lakunk mindenhova el lehet jutni gyalog, ha meg messzebb megyünk van autónk. Terhesen túl sokat múlattam az időm a net előtt és rátaláltam erre-arra :wink: .
anyabebi
 
 


anyabé:
nagy a buli nálatok éjfélkor.. :lol:

szilveeaa:
és különben a kiállítás milyen volt??
:lol: :lol:
a lelki szemeiddel laffadt csöcsöket vizualizáltál képszögön spottal megvilágítva? :lol:

na mi voltunk a doki néninél.
szerinte a fuldokló taknyos gyerek makk egészséges, ne porszívózzak és főleg ne csöpögtessek, mert csak rosszabb lesz :?: :?: :roll: :roll:
hát beszarok.

zanikó:
mi az ellentétes irányba haladunk, már egyre ritkább a kaki. Dokinéni szerint ezzel sincs tennivaló, ő már találkozott olyan anyatejes babával, akinél 11 napig nem volt semmi.. :roll:
és igenis menjünk telelni...

Bogi,
kakikérdésben mi a vélemény? :lol:

Kép
screen
 
 


Anyabébi: Igen, csak szoptatok! :D Úgyhogy ez nem igazságos!!! :evil: :evil: :evil:
Éjjeli műsoros képek nagyon tetszenek!!! :D :D :D Nálunk is van majd minden este, az nem tetszik ennyire... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bobóbaba
 
 

 
 

Anyabébi
Addig érdemes a mellen hagyni, amíg el nem engedi magától. Általában akkor következik be amikor elalszanak. Persze ehhez jó sok türelem kell, mert Zsombi is főleg este rajtam lóg. Nem tudom mennyi ideig, mert én sem nézem az órát, de elég hosszan.
Screen
Kakiügyben a hivatalos álláspont az, hogy napi 10 és 10 naponta 1 is teljesen normális. Szerintem mindig nézni kell, hogy a baba hogy van. Ha semmi jelét nem adja, hogy ez őt zavarja, akkor semmi teendő nincsen csak várni. Szerintem minket jobban zavar a dolog, mint őket.
Köszi azoknak is kedves fogadtatást, akik most írtak!

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


Anyabebi! Éjjeli képek tutik! Nekem energiám nincs a gépért nyúlni. Pedig hasonló a helyzet!

Tegnap rácsesztem. Nem voltam álmos, 11 kor gondoltam lefekszek, Törpi fél 9 óta aludt. Abban a pill, hogy letettem a fejem, már sírás fogadott. És ez egészen 1.30-ig, akkor tudtan elaltatni. Addígra 3x beraktam a kiságyba, körforgó bekapcs, én meg bólogattam pár percet. állva elaludtam volna!
Vendég
 


DÁVID BABYNEK IS BOLDOG ELSŐ NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!! :lol:
Vendég
 


Hello lányok!

Csak gyors bekukk, mert apa tényleg itton van :shock: :lol:

Moncsi - nagyon drága vagy, hogy a babák névnapjára is figyelsz :D Hogy telnek a kényeztetős napok itthon? A hideget megszoktátok már?

Anyabébi - tök jó az éjjeli kép! Főleg, hogy hasonlít a nálunk lévő szituhoz :lol: Éjjel 2, sírás. Bemegyek, felveszem. Rámvigyorog és azt mondja: göö! De kb. olyan hangsúllyal, mintha azt mondaná, hol a fenében voltál eddig???!!! :lol:

Kép
kkia
 
 


SZiasztok Csajok,

Anyabébi, Keni baba annyira cuki. :lol:

Bogi, nagyon ügyi vagy a témában. Nekem az esti utolsó etetésnél, legalább 1 órát lóg a cicin.

Bobóbaba nekem is megjött. Tartott két napig és alig volt valami, de teljesen ki volt akadva, hogy pont nekem jön meg.

Csajok az normális, hogy a fiam csak raajtunk tud elaludni???
Már tök álmos, fel kell venni, akkor elkezd ordítani, mint az állat, amíg rá nem kap a cumira és úgy alszik el. Mindig ezt csinálja. Meg fog ez változni??? Vagy mi csesztük el???

Kép
gmelcsi1
 
 


Kkia
nagyon jól telnek, teljesen el vagyunk kényeztetve, nekem semmit se kell csinálnom szinte, csak az Alex körüli teendőket. 8) :lol:
Szenteste is nagyon jó volt, összegyűlt a nagy család, jöttek bátyámék is Svédországból, húgom, nagymamámék, anyuék tök jó volt. :D Gyerekek kaptak rengeteg ajándékot, főleg Charlotte. :shock: :shock:
aztán 25.-én mentünk párom családjához, ott is kaptak nagyon sok mindent, aztán 26.án is még ott voltunk.

De aminek a legjobban örültem, hogy barátnőm Converse boltban dolgozik, és nagy kedvezménnyel vehet cuccokat, és hozott Charlottenak, Alexnek meg nekem is egy-egy tornacipőt. :shock: 8) :lol: nem is számítottam ekkora ajándékra, de nagyon vagányak. 8)

(magamtól eszembe ágába nem lett volna nekik venni, de így ajándéknak jóó.)

A hideget háát sztem nem lehet megszokni. :? Otthon is van hideg, de ott 10 fok alá nagyon ritkán megy a hőmérséklet télen is.

Holnap este pedig a barátainknál szilveszterezünk, babás szilveszter lesz, baráti körben rengeteg baba született az idén meg tavaly. :lol: ott lesz ugye a 3 éves lányom akkor egy kisfiú aki 4 hónappal fiatalabb Charlottenál, egy 9 hónapos kisfiú, egy 16 hónapos kisfiú, egy 6 hónapos és egy másfél hónapos kislány meg Alex. :lol: :lol: szval a mi szilveszterünk már délután kezdődik, aztán alvás idő előtt hazadobjuk a kölköket, és utána kezdődik a felnőtt buli. 8) :lol:

holnap már nem tudok jönni, úgyhogy

BUÉK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Melcsi
napközben Alex is rajtunk alszik. :roll:

én is remélem, hogy ez el fog múlni, és nem rontottuk el teljesen. :roll: és ha beakarom tenni az ágyába miután elaludt, felébred azonnal. :roll:

viszont éjjel meg simán alszik tovább ha lerakom.
Vendég
 


Melcsi: bammeg én meg azt hittem én vagyok a béna, a gyermek másfél órája aludt el rajtam a kendőben, még mindig fogom de a kendőt már kioldottam mert szakad rólam a víz. :oops: :shock: :lol: Ma már többször letettem, de 5-10 perc múlva felébredt és vinnyogott, muszály kicsit aludnia! :roll:

No lányok! Akkor úgylátom ez a rosszalkodós, virrasztós, rajtunkalvós babák topikja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Na ekkor aludt el :) Kép
anyabebi
 
 


rakok gmailre pancsizós Alexet. :lol: (még otthon készült)
Vendég
 


Lányok, nálunk ma valami döbbenet a helyzet. Szonja többször is úgy sírt, hogy alig tudtuk megvígasztalni. Az igazsághoz tartozik, hogy ma reggel kaptunk sms-t, hogy meghalt egy nagyon kedves barátunk, aki régóta betegeskedett, de én eléggé kikészültem... Az volt a hihetetlen, hogy az sms után tíz perccel ébredt fel sírva - sose szokott így... :shock:

Szal' szar nap ez úgy ahogy van. Kezd megint lenni tejem, de úgy látom, hogy Szonját még a felborult szoptatási rend is kiakasztotta a fentieken kívül és most meg alig eszik... Kész vagyok.

Anyabébi
Már én is gondolkodtam a Budaörsi kendő klubon – a csaj ajánlgatta, akitől az ényém kendőt vettem... lehet, hogy én is elnézek majd... Összefuthatnánk akár. :D
Keni tud élni bakker! Eszméletlen aranyos!

Screen
Kiállítás amúgy sem volt nagy szám, de mindegy is volt, mert ahogy írtad, a gondolataim laffadt csöcsök körül jártak...
Te gyerekdokid laza, mint a rigalánc... Persze, miért is lenne baja egy taknyos gyereknek?!

Melcsi
Szonja is csak cumival alszik el. Már én is gondolkodtam ezen, hogy nem gáz-e. Igaz, hogy nem kell fogni, bárhol elalszik vízszintes helyzetben, de csakis ezzel a segédeszközzel.

Moncsi
De jó kis szilveszteretek lesz! Mi is megyünk valahova, bár nekem nem sok kedvem van, de majd a gyerekre hivatkozva lelécelünk hamar... :D

Kép
szilveeaa
 
 


Anyabébi, ferde az elefántos kép a falon! Igazítsd meg! :D

Kép
szilveeaa
 
 


hello csajok!

bocs, hogy kisbetűs vagyok, de Sophia az ölemben szunnyad :D

Bogi, nagyon-nagyon örülök neked, üdv köztünk és köszönjük a tanácsaidat!

szopi-téma: képzeljétek nekem Sophia megoldotta a "bal cici kiürülés-parát", egyszerűen elkezdett ellentmondást nem tűrően szopizni a balból - előtte totál kényelmetlen volt neki, de ezt írtam is - és mára az lett a kedvence :D úgyhogy olyan szépen megindult benn a tejci, hogy nekem még egyszer sem kellett egy etetés alatt bevetnem mindkét cicit! amikor beparáztam, én az urticát ettem 2 napig, bevált!

kaki: nálunk napi 3x tuti van, bár egyre kevesebb a mennyiség, gondolom egyre több tejcit hasznosít a szervezete.
és mindig sárga. zöldes talán 1x-2x volt, de az is inkább sárga, mint zöld.

Anyabebi, köszia hiányolást, jól esett :D én rájöttem, úgy bírlak Titeket :wink: bár Apa itthon és keveset jövök, mert élvezem, hogy van segítségem plusz több a pihi is, de sokat gondolok Rátok és eskü, hiányoztok!!!
a kendőhöz tudtok linket adni? a mei taihoz tudom gremesét, de a Ti kendőtök is nagyon tetszik. melyik jobb, hasznosabb? fene tudja, mi? :lol: tervezek venni mást a babysling helyett, mert egyszerűen nem tudom beletenni Sophiát :oops: lehet én vagyok bazi béna, de a gyerek néz rám meredten, ahogy szuszakolom bele és végül elkezd bőgni plusz nem is tűnik túl biztonságosnak :shock: de mondom, lehet én csinálok valamit szarul...

karácsony lezajlott, tegnap tettünk pontot a végére, nem mondom, hogy nem örülök már...sajna nővéremék a Lányokkal pont tegnap jöttek, már az erőm végén voltam és nem hinném, hogy a legjobb formámat hoztam...mélyhűtőből elővett pörkölt, mellé gyorsan kifőzött tészta :oops: olyan rossz érzés maradt bennem emiatt plusz mi olyan szép ajándékokat kaptunk Tőlük, nekem meg ami jött kutyafuttában, azt tudtam venni, olyan gáz :roll: tudom, pici gyerek meg minden, de Nála is ott vannak az Ikrek és mégis...nálam meg épphogy nem állt a feje tetején minden, amióta anya vagyok...meg tudom, hogy nem az ajándékról szól a dolog, de akkor is...! mindegy, ezt már nem tudom "visszacsinálni", de megfogadtam, hogy nővéremet születésnapjára elhalmozom minden széppel!!!

hú, megnyugodtam, hogy nem csak én rontom el a gyereket, hanem itt majdnem mindenki :mrgreen: nem nagyon mertem mostanában reklámozni, mert azt hittem itt minden baba tuti saját kiságyban, külön szobában alvós gyerek, de mi még mindig együtt alszunk Sophiával és egyelőre nem is szándékozom változtatni ezen...most, hogy Apa szabin van és nem kell napközben "teljesítenie", 3masban nyomjuk a nagyágyban és tök jó :D amíg nem alussza át az éjszakát, nekem ez tök kényelmes, Sophia meg tobzódik, hogy jobbról is, balról is imádja valaki :lol: :lol: :lol:
de most a kari alatt újra megnyugodtam, hogy bírja a kiságyat is, mivel vendégek voltak és össze volt csukva az ágy, csak oda tudtam rakni, ha aludt és szuperul szunyál ott is :D

evés - téma: Sophia nagy átlagban úgy szopizik, hogy reggel 8-9 között, aztán 11 - dél között, aztán kb. 3-kor, 6-kor, 9-kor, 11-kor, éjjel 3-4 között és van, hogy nyekereg 7 körül, akkor is pár kortyot. Szóval kb. tartjuk a 3 órákat, éjjel kibír 4-5 órát ébredés nélkül. Éjszaka átalvás szerintem még messze, de nem bánom, nem panaszkodhatom így sem :D nálunk aztán igény szerinti szopi van, addig és annyit eszik, ameddig és amennyit akar. eddig bejött. nyugodt, kiegyensúlyozott, mosolygós és jól gyarapszik. változatlanul csak anyatejet kap, cumisüveget még nem is látott, cumiktól Lencsi-módra öklendezik. öklét szintén eszi, nyálzik, egyre többször sikerül már egy vagy max. 2 ujját szopnia egyszerre, mondjuk nem a hüvelyket, leginkább a mutatót meg a középsőt...

Szilveea, én is szoptattam már kocsiban :lol: Bécsben, nem is volt gond, de ha ott kellett volna tisztába tenni bajban lettem volna :shock:

ja, meggyógyultam már, köszönöm, hogy aggódtatok, torkom még érzem picit, de amúgy jól vagyok!!! tantum verdét aki kitalálta, nobel díjat neki!!!!!!!!!!

mit akartam még? ja, Sophia orrát pár napja mi is minden reggel szívjuk, éjszaka befikásodik a kisasszony - de átlátszó vagy max. fehéres fikusz jön ki...

na most aztán jó bőven kaptatok belőlem :lol: holnap valószínűleg nem tudok jönni, úgyhogy Mindenkinek nagyon boldog Új Évet és jó babás Szilvesztert kívánok!!!
Holnapra igen egyszerű menüt vállaltam csak be :wink: :D

Puszi, találkozunk jövőre!!! :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.30 19:28-kor.
Vendég
 


nem csak Csibe tűnt el, hanem Twinsandi is!!!
Vendég
 


Sziasztok lányok.
Anyabébi éjszakai fotó nagyon édes. :D

Pocok köszi.Próbálom a nózit felemelni.

BOGIANYA ÜDV KÖZTÜNK.a szopis jótanácsok mindenkinek jól jönnek,de mi sajnos táposak vagyunk.

PárizsEszti ugyanúgy mint Tillinek nekem sincs bajom az ünnepekkel sőt mindig haza szoktunk menni a szüleimhez vidékre.Idén ithon voltunk hármasban az is nagyon jó volt de semmi készülődés semmi hangulat nemvolt az egészhez.Aztán sokminden rossz is történt,úgyhogy ezért van elegem ebből az évből.Egy jó dolog történt a kisfiam születése és Ő tudja feledtetni a rossz pillanatokat.
Mi volt a nagy meglepi amiről titkolózott Roli éa Apukád?

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


A meglepi a Samsung Corby volt, amire annyira vágytam, csak Apukám nem tudta milyen színt vegyen, hívta Rolit, aki mondta Neki, csakis róóóózsaszííííínt! Apukám közben húzta az agyamat, hogy meg lehet csináltatni a régi szar Nokiát... közben meg már vette nekem a Corby-t! Aztán Apukám elszólta magát, hogy beszéltek Rolival telefonon...innentől meg tudjátok :D
Vendég
 


csajok csak gyorsba....
BÚÉK mindenkinek!

Kép
screen
 
 


Hello lányok!

Ilyen időpontban sem jöttem mostanában...

Apa és fia alszanak 7 óra óta...Manókának már 8kor fürcsi szokott lenni, aztán ilyenkor már bőszen szunyál. Most meg úgy horkolnak, mint a medvék a barlangban :shock: Mi lesz éjjel??? Manókám már hajnali 3-4ig (sőt néha 5ig is) alszik egyfolytában, igaz, hogy nappal aztán belehúz az ébrenlétbe és a kajálásba.
Ma egész nap szopiztunk, ahogy Bogi ajánlottad, váltogattam a ciciket szopi közben és egész jól beválhatott, ha Manóka ennyire alszik...? Persze azért volt pótlás, mert egy-egy evésnél 60 ml-nél több nem jött még.

Moncsi - a ti családotok is jól szanaszét van :D De talán így még jobban esik összegyűlni....Jó bulizást holnapra! Nálunk is babás szilveszter lesz (három család = három hasonló korú baba), de szerintem én nem élem meg az éjfélt és ahogy a férjemet most elnézem, ő sem, így fürcsire hazajövünk és itthon is maradunk, legfeljebb kettesben pezsegünk egyet :wink:

Kép
kkia
 
 


Till
Örülök, hogy bevált a More Milk :)
Én tényleg bátran ajánlom

Utánaolvasok , és jelentkezem :)

Mindeninek Buék!!!!!!!!!
pocok001
 
 


Eszti - majd elfelejtettem, Corby: végül rózsaszín lett? A görgetés megszoktad már? Én a névjegyzékben való kereséssel bajlódok néha még :roll:

Kép
kkia
 
 


Szilveeaa,
80 kgig 4x1, 80 felett 3x2 naponta. (Az adag összesen 4x2ig növelhető). Lehet folyamatosan is szedni, de ha bedurrannak a cickók, érdemes csökkenteni, ha fogyna a tejci, lehet ismét növelni...(a honlapon, amit belinkeltem, ezt bővebben is el tudod olvasni).
Barátot sajnálom, őszinte részvétem!!! :( :( :(

Chardonnay,
de hogyan szedted??? Meddig??? Lehet, hogy csak nem adtál elég időt a dolognak...
/Én 4 napig szedtem 4x1et, mire meggyütt a hatása!!! Azóta (múlt péntek) nincs hiány, kopp-kopp!/

Zanikóó,
nálunk is 3-4 kaki van naponta :) Nyáladzás, ökölrágás nálunk is kaja után van :roll:

Bobó,
sajnálom a pirit :?

Sztercsi, Kkia,
nálunk ez az éjjeli felkelés teljesen megszűnt, mióta Lencsi velem alszik!!! (Apát átköltöztettük Vackorhoz már az elején, hogy tudjon pihenni. Most viszont miénk a nagyágy, közepén megágyazok Lencsinek, mögé támasznak a szopipárna. Éjjel így eleve nem kelünk, mert a szopit "szundi üzemmódban" megoldjuk, és reggel pedig lazán visszaaltatom pelusozás után, egyszerűen úgy, hogy magamhoz ölelem, összebújunk és már alszik is :shock: - ezelőtt ez másfél órás ringatást jelentett :roll: (Eszti, látom, Nálatok is Családi ágy van! :) )

Gmelcsi,
szerintem is tök normális, hogy rajtunk alszanak el!!! (Nálunk dettó, nyugi, elmúlik, 16 évesen már nem fognak :mrgreen: -és hogy fog hiányozni :oops: :lol: )

Monica,
nálunk is ez volt: rajtam elaludt, és ha a kiságyba tettem vagy a pihiszékbe, 5 percet aludt max :shock: . Nna, erre is megvan a megoldás, mert én napközben is a saját ágyunkban altatom. Szerintem érzi a "mamaszagot", megnyugszik és 1-2 órákat ébredés nélkül alszik! :P

tillidian
 
 


Pocok,
örök hálám üldözzön!!! :D :D :D

Eszti,
biztos nem hiányolta a Nővéred, hogy minden a csúcson legyen, szeretitek Egymást és tuti ez számít csak! :wink: (Így is túltettél sokunkon -rajtam mindenképp - a karácsonyi helytállásoddal!!! :oops: :P )

Sziszkó,
megint merre vagy??? :roll: :P

Pattogó, Hajnalocska, Sünci,
Nektek is pusszancs, kujtorgók :wink:

tillidian
 
 


Szilveeaa:
Az elefántos nem is ferde. Megnéztem. Szerintem az a gyökér fényképezőgép ferdült el, mert a kanapé karfáján volt. :roll:
Klub: tényleg mehetnénk együtt, egyedül nincs kedvem. Juhéjj!!! De csak ha nem esik le addig több tonna hó, bár az újévre megint melegedést mondanak és ez végül is jövő szombaton lenne. Legalább jól lefigyelném azt a kis buddha menyemet :mrgreen: :mrgreen: . Mennnnyünk!!
Még valaki csatlakozik??? Screen? Tilli? Csibe?
Esztim: Namármost én a kendőmet (Nandu) a teszveszen lőttem, 4000 pénz volt a pk-el együtt, a Szilvié csöppet drágább de minőségibb. Én tökre örülök mert már 2 napja ha abba alszik el akkor nem ébred meg ha lerakom vagy nem olyan hamar (lehet hogy nem függ össz), de én akkor is imááádom. Szombaton megyünk apánkkal shopping by Campona (kaptam egy könyvet a drágától (vagyis 3-at)de ki akarom cserélni. Meg amúúúgy is itt rohadok vidéken már 2 hónapja, ki kell mozdulnom. Majd jól magamra húzom a csöppöm.
Kiságy :arrow: Muhahaha, nekünk is dís. Kb. 4-5 alkalommal volt megtisztelve, de ha berakom elnézeget benne.
Screen: neked akartam még írni az orrszívásról, hogy nekünk meg azt mondta a gyerekorvos hogy jól teszem ha kiszívom, megkönnyebbül a gyerek és nem szörcsög. Én be szoktam fújni sósoldatot előtte. (a DM-ben vettem olyan adagolóban van mint az orrspray), mert én utálom a Stérimart, egyszer befújtam magamnak oszt majdnem elgurultak a szememim az adagtól, hát még egy csecsemőnek. :shock: :shock:

Na mindenkit puszilok, meg ölelek. Jók legyetek, aki bulizik az mulasson jól! Én főzök holnap egy lencselevest gazdagon, meg kukisalit csinálok, meg vettem egy kiló virslit, a gyereknek kölyökpezsgőt oszt BUÉK!!!

Szal mindenkinek BUÉK!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Azér holnap még benézek!!!
anyabebi
 
 


Tilli, aranyos vagy :D köszi, csak tudod, ez olyan "belső rossz érzés", nem tudok szabadulni tőle...má' meg vagyok bolondulva :lol:
igen, családi ágy - tök tuti :D
nappal is nagy ágyban altatok dettó :D
néha kipróbálom, hogy alszik-e a kiságyban azért...

Kkia. é is bénázok a görgetéssel :roll:

Húúú, Gremesénél olyan tutkó mei tai szetteket láttam :D :D :D :D :D bele is szerelmesedtem kisszütyővel meg minden...de Apa engem is kivág, ha megtudja, hogy 12 ezerért kívánok egy általa értelmetlennek tűnő cuccot megvenni :roll: :lol:
Vendég
 


kár, hogy nincs hello kitty-s mei tai :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: na eldugulok...
Vendég
 


És tudod mi az igazi szívás Esztikém?
Az ha szólsz a gremesének akkor tuti beszerzi a hello kittys anyagot. Muhahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
anyabebi
 
 


Eszti nyugi Martin is velünk alszik a nagyágyban állandóan,pedig van saját ágya és szobája is.Nagy ágyban Apa,Anya,aztán a bébikénk a mózesben.Pedig Ő aztán 2-hónapos kora óta átalussza az éjszakát.Este legkésőbb 8-kor eszik aztán max 9-kor alvás és csak reggel legkorábban fél 6-kor kel.Eddig nem akartam reklámozni nehogy elkiabáljam.Ma viszont egész délután rajatam lógott és csak sirdogált a drágám.Fogalmam sincs mi lehetett.De olyan keserves sírás volt,hogy majd a szívem szakadt meg.
Én is néztem azt a telefont nagyon szép,és a Samsung kedvelő vagyok.Legalábbis telefonban.Nyáron kaptam egy Nokia 6120 classic-ot és 5percet használtam kb.rögtön ki is vettem a kártyámat mert nemtudom kezelni és nem szeretem a Nokiát.Eddig nézegettem próbáltam vele megbarátkozni de nem ment.Úgyhogy most eladom.

Sziszkó meggyógyultál?Hol vagy?Csibe?és a többiek?hosszú lenne most felsorolni de mindenki hiányzik.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Én is kívánok Boldog Új Évet mindenkinek!
Ja, és nálunk is megy az együtt alvás, csak kicsit nehéz egy 160-as franciaágyon 5 embernek elférni, de Zsombi sokat alszik a mellkasomon, és így tuti a dolog :lol: !

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


Sziasztok!

Pár dologra reagálnék...

Kaki: nálunk a leggyakoribb a 2 naponta 1x, de volt már olyan is, hogy csak 3 naponta 1x volt! De ilyenkor már nagyon szenved a drágám.. :roll: Szerencsére csak ritkán fordul elo! Aztán van, hogy naponta van 1-2, most például így van pár napja és ilyenkor "szebb" a színe és az állaga is! Zold kaki nem szokott lenni, viszont olyankor, amikor ritkábban van széklet, akkor az egész olyan barnás színu és nem szép sárga!

Alvás: Van kulon szoba és kiságy, de a mi lányunk is velunk alszik a nagyágy kozepén! Eleinte napkozben a kiságyában aludt, a szobájában, de mostanában a pihenoszékében alszik kint a nappaliban! Már idejét sem tudom mikor aludt a saját ágyában :oops: :oops: , remélem azért késobb tobbet fogja "használni" !

Mi babánk is nyálzik és eszi a kezecskéit, de azt mondta a doki, hogy ez nem fogzás, hanem normális tevékenysége a babának ebben a korban!

Kendo: írtam multkor, hogy vettem elasztikus kendot.....hát azóta sem használtam! Nem igényli a leányzó a hordozást, úgy veszem észre! Elvan a pihiszékjében, elnézegeti a játékokat, a kezecskéit, szal nem kell ot magamra kotnom...

Mi itthon szilveszterezunk hármasban+ a kutya :lol: nem is kivánkozom sehova.....

Ha már nem jonnék idén, akkor kívánok mindenkinek nagyon boldog új évet, sok erot, egészséget és szerencsét!!!!!!!!!!!
ginuska
 
 


Képzeljétek, éjszaka bepittyogott a légzésfigyelő. Annyira mélyen aludt, hogy nem vett levegőt. Annyira félek, nem merem lerakni se. :cry: :cry:
Felvettem, és akkor vett egy nagy levegőt, de fel sem ébredt. Egész éjszaka hallgattam a szuszogását.
Volt mát valakinek ilyen?

Akkor megnyugődtam, hogy nem csak én kapatom el a gyereket. Mondjuk az enyém éjszaka az ágyába alszik, de napközben rajtam, vagy a nappaliban az ágyon.

Kaki, nálunk is legalább napi 3-4. Néha zöldes.

Szilvi, őszinte részvétem a barátotok miatt. Biztos érezte a baba, hogy valami szomorú történt. :cry: :shock:

Till, megnyugodtam, hogy max. 16 éves korára leszokik erről. :shock: mondjuk addigra lenyomorodok a súlya alatt.

BOLDOG ÚJÉVET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!!!!!!!!

Kép
gmelcsi1
 
 


Jó reggelt.
Már sütöm a sajtos perecet és rudacskákat,aztán délután a malacot és szerintem ma még a lencsét is megfőzöm,hogy holnap ne keljen szórakoznom a főzéssel.Lencét mindenféle képpen főzök mert jövőre sok sok pénzt szeretnék.
Gmelcsi nekünk is van légzésfigyelő és még egyszer sem használtuk.De anélkül is észrevettem egyszer,hogy olyan mélyen bealudt és nem vett levegőt.Sőt biztos vagyok benne,hogy többször is volt ilyen csak nem vettük észre.A légzésfigyelő pedig állandóan a frászt hozná rám az tuti.Szóval nem is tudom mi a jobb ha használom vagy ha nem.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok,

Tilli, több mint egy hétig szedtem a more milket 3x2-t (nekem így mondták még a kórházban, pedig még ott se voltam 80kg), de semmi változás nem volt :(

Az éjszakákat szinte mindig átalussza (ma pl. 10-től 6-ig) lehet h ez sem tesz jót a tejtermelésnek, de hát keltsem fel? Még akkor is átaludta, mikor olyan kevés kajához jutott, hogy nem hízott egy hétig... Akkor küzdöttem két hétig úgy a tejért, hogy egyfolytában szoptattam, és csak minimális tápot kapott, de a tej nem lett több, engem viszont totál lesokkolt, hogy nem hízik, na azóta jóval több tápot kap. A tej meg ugyanannyi :?

Kaki ügyben pontosan ugyanazt írhatnám, mint Ginuska :)

És boldog új évet kívánok mindenkinek!!!

chardonnay
 
 


Sziasztok Lányok!

Remélem, mindenkinek szép karácsonya volt! Nekünk is eltelt gyorsan, és mondanom sem kell, hogy Domi volt a legszebb ajándék! :D

Bogianya, te nem FBogi vagy véletlenül a Nőivonalról? Gratulálok Zsombihoz!!!

Betegeknek jobbulást!
Mi is megértük az első takonykórt, holnap már két hete, hogy szörcsög, de szerencsére láza nem volt, így sós orrcsepp + orrszívó. Remélem, most már lassan vége lesz.

Amúgy Domi szépen gyarapszik, továbbra is csak szopik, és feltett szándékom, hogy 6 hónapos koráig ez így is maradjon.
2 hónaposan 4990 gramm volt, jövő csütörtökön megyünk a 3 hónapos szurira, kíváncsi vagyok mennyit hízott, jó kis súlya van cipelés alapján!
Kaki nálunk sincs minden nap.
Szerencsére a bukás múlóban van, és már nyugodtan teszem le a hátára aludni. Mostanában már 7 körül lerakjuk, 1/2 1 és 1/2 3 között ébred valamikor, így ettől függően szopizik éjjel 2x vagy 1x.
Egyébként pedig nagyon jó baba, egy földre szállt angyal. Talán így próbál a sors kárpótolni Szonjáért...

Monica (és akit érdekel) tettem a gmail-re 3 hónapos képeket. De tudod mit? Küldök egyet priviben, hogy ne neked kelljen kihámozni, jó?

Na jól van, idén már nem jövök.
Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!
Vendég
 


Na, jó, Monica, asszem nem sikerült elküldeni. Akkor mégis kiszeded a gmail-es albumomból? Az első 3 közül valamelyiket! Köszi!
Vendég
 


Szia Judy! De én vagyok, csak ide nem tudtam már ezzel a névvel regisztrálni! Én is gratulálok ám nektek Domi babához!

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


Anyabébi,
milyen pelust rendeltél? És majd számolj be a tapasztalatokról is!
Nálam is figyel itthon pár bambino mio és coolababy, de még nem vetettem be.

Kendő: én az elöl kenguruval bénázok, azóta sem bírom normálisan megkötni, asszem ideje kipróbálnom más kötési módokat. Kendőben előszeretettel alszik el, de letenni nem lehet, mert egyből kipattan a szeme.

chardonnay
 
 


Anyabé', köszi a kendős hsz-t, közben a neten kibogarásztam, hogy nandutok van. Nekem tök tetszik, de a mei tai is nagyon...! Hát ha még hello kitty-s :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Szilveszteri menű, szinte dettó, mint Nálad: fasírozott kukisalival, lencsefőzelék meg bécsi virsli oszt jó napot!!!

Nagyágyban együtt alvás rulez!!! :lol: :lol: :lol:

Ja még a szopi témához akartam tegnap írni, hogy azért k***a gáz amit talán Kkia írt a magánklinikán betápszerezésről :shock: én tök felhúztam magam rajta! Én szültem a győri kórházban, se választott orvos, se szülésznő, azt sem tudtam ki kicsoda, de mivel maga a kórház szoptatáspárti, olyan szinten figyeltek erre a születés pillanatától egészen addig, amíg ki nem tettük a lábunkat, hogy csak na! Ha valakinek gondja volt, kiskanállal segítettek etetni időt-energiát nem sajnálva...itt nem is adnak EGYÁLTALÁN tápszert, kizárólag patológiás esetben!!!

Azt hittem már megszabadultam anyósoméktól, de állítólag szombaton jönnek :roll: bár az ő szájukból még nem hallottuk, mindenesetre a Szilveszteremet ezzel már elcseszték :roll: anyjukat!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon Boldog Újévet Mindenkinek!
Békéset, sikereset, nyugisat, szerencséset ... kinek amilyet csak a szíve kíván!

Rita

ui:
Moncsi :) meddig vagytok itthon? :)

Kép
zsrit
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!

Csokiból van a punci
cukorból a pénisz,
Boldog új évet kívánok
moszt én isz!

Sokat gondolkodtam azon,
Mit kívánjak neked e napon:
Asztalodra jó sok nasit,
Az ágyadba két jó pasit,
Orális és anál szexet,
A zsebedbe jó sok stexet,
Vegyenek körül a barátok,
Boldog Új Évet Kívánok!



anyabebi édes Kenéz baba ahogy mosolyog:))))))))
eszti üdv a SAMSUNG CORBYSOK között:)))))))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Char: én innen nézegettem: http://www.didymos.de/cgi-bin/didy.pl?trage_init.htm, az elölkeresztet meg innen: http://www.wrapyourbaby.com/pretiedx.htm. A kengurut én nem bírom megkötni, qva hosszú hozzá a kendőm oszt itt botladozok közben :shock: . Nekem az elölkereszt bejött :).
A pelus BB rainbow nevezetű (http://fraasefamily.blogspot.com/2009/0 ... y-and.html, http://cgi.ebay.com/18-Rainbow-BB-Pocke ... 3ca7bdb62a) a coolahoz hasonló de mégis más. Talán január elején jönnek meg. Igazából a színe tetszett meg meg elég occsó is volt, próba cseresznye :lol:

Kedves Nita, úgylátom rád fér az új évre egy kis "én isz" :lol: :wink:

BUJÉK!!!!! :):):):):):):):):):)):)::)::):)::):):)):):))
anyabebi
 
 


Sziasztok

Csak gyorsan!
Köszönöm szépen mindenkinek a kedves "jobbulásos" szavakat! :lol: :lol: :lol: :lol: Már kezdek kilábalni belőle! :lol: :)
Ideje! :lol: :lol: :lol:

BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!!!!!!! Kép Kép

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet mindenkinek!!!!!!!!!!!

Anikó

Kép
Kép
zanikóó
 
 


LÁNYOK !!!!!!!!

HOZZONEZ AZ ÚJ ESZTENDŐ BÉKESSÉGET ÖRÖMET,HOGY MINDENÜTT
BOLDOGSÁGBAN NŐJENEK A GYEREKEK!!!!!
NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNUNK MINDEN MAMÁNAK BABÁNAK ÉS AZ EGÉSZ CSALÁDNAK. Kép

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


DRÁGA ANYUCIK!!!

EZÚTON KÍVÁNOK MINDANNYIÓTOKNAK NAGYON BOLDOG ÚJ ESZTENDŐT!!!!!!!!! VÁLJÉK VALÓRA MINDEN ÁLMOTOK A 2010-ES ÉVBEN!!!!! (BÁR A 2009-ES MÁR MEGKAPTUK MINDANNYIAN A JÓISTEN AJÁNDÉKÁT!!! :D )

Anyabébi: nagyon aranyos a nevetős kép!! tündéri a kisfiad!!!!

lányok, akik betegek, jobbulást kívánok nektek-nehogy már betegen lépjetek át az új évbe!!!!

milliószor puszillak benneteket!!!!!!

Betty
ui: a férjem még egy üveg pezsgőt sem hozott ma. Jó kis szilveszter pezsi nélkül :(

KépKép
KépKép
betty76
 
 


laptető? én? el sem hiszem. ezt is megértem még a 2009-es évben!!

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Sziasztok Lányok, helló Bogi!

Csak gyorsan pár szó. Betegeknek gyógyulást, vizsgázóknak gratula az eddigiekhez és kéz- és lábtörést a továbbiakhoz. A babácskáink gyönyörűen fejlődnek. Aki elutazik annak kellemes pihizést.

Egyébként meg B.Ú.É.K.!

Puszi Mindenkinek: Datolya és Benedek

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Üdv. Anyucik és Babucik!

Hazautaztunk 220 km-t a szüleimhez! (Ezért voltam ennyit kussban!)

Bogianya én is üdvözöllek köztünk!

Anyabébi: Kenéz nagyon csodaszép fiú, aranyos huncut mosolya van! :)

Zsrit: Dettó fogyókúra, én mától vezettem be, persze nem menne cukorgyógyszer és fogyást segítő gyógyszer nélkül, ma van az első nap...kissé remegek a gyógyszerektől, de majd elmúlik. (Az sem volt túl rózsás, hogy 1,5 órával evés után majdnem éhen haltam ismét...)


Betegeknek sok-sok gyógypuszit küldök!(Hátha gyorsabb a gyógyulás.)

A kari nekem is a leggyönyörűbb volt hármasban, de igazi feeling erre sem jött.


BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDEN KEDVES ANYUKÁNAK, BABUKÁNAK és APUKÁNAK!
hajnalocska
 
 


BÚÉK!!! :D :D :D
Pussz: Till, Tillapu, Vackor, Lencsi :D

tillidian
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?