Új privát üzeneted érkezett!

Tillike: ez az üveg
http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... e&store=32
Tegnap voltam a Teszkóban és van ott is :)
én a gyógyszertári testápolót kenem az arcára ha száraz
Az Activatort asszem Őzi kérte
Zsrit, Szilvi: mia za bevásárlóobjektum amit emlegettek?
Screen: a csipás szemre a gyerekorvos javasolta, hogy anyatejet csöppentsek a szemébe 1 hétig aztán meglátjuk
Zanikó: nálunk is az a szitu hogy amikor fogy a tejecske akkor estére lesz bazi kevés, de a fiatalember hősiesen szopizza a számomra üresnek tűnő cicit, aztán rakosgatom egyikről a másikra félóránként. Nekem 1-2 nap és rendeződik. Ma reggel konkrétan megint betontömbök voltak a cickók helyén :shock: .

Ez volt az eddigi legjobb éjszakánk. A két gyerekemmel elheveredtünk a kanapén, a naggyal néztük az Avatart (tök jó!!!), a kicsi pilledt aztán mind a 3-an bealudtunk. Éjfél körül kicsi nyígott átvonultunk a hálóba, szopi-alvás aztán 4-kor kelt szopizni majd 8-kor :). Most fél 10 óta alszik megint :)))). Hejj nyugalmas délelőttök :)
anyabebi
 
 


Kkia az én telóm is sárga!!:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok.
Tilli,Screen csatlakozhatok Én is a "nem várom Karácsonyt"csapatába?
remélem hamar túl leszünk az ünnepeken.az egészben csak az a jó,hogy van egy csodálatos Kisfiam és ithon van Apa is velünk.
Mindenkinek jó készülődést .

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 

 
 

Sziasztoookk!

Jelentkezem kicsit. Vivinek, Larának hólyagos torok és mandulagyuszija van. Lara lázas, Vivi már nem. Bencus lázasodik, kissé piros a torka... :( Hurrá... És ha még mindez nem lenne elég: a dédi is nyamvadt, anyám tiszta takony, éééééés a férjem is lázas lett.. :? :? Én vagyok az egyedüli egészséges a családban. Mondtam nekik, ha mind meggyógyulnak akkor én leszek beteg, és akkor engem fog körülugrálni mindenki... :twisted: :twisted:
DE. Sülnek a mézeskalácsok, fő a halászlé alapja, éééés ma megvettem a fenyőt is. Ja és karácsonyfadíszeket is csináltam. ( hajnal 3-kor keltem.. :roll: )
Nnna annyit pofázom, hogy odaégettem egy tepsi mézeskalácsot.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Hello Csajok!

Csak életjelt jöttem adni, bekaptam egy jó kis torokgyuszit, tegnap egész nap 38 °C-os lázam volt :roll: de készülődünk a Karácsonyra töretlenül...kiscsaj szerencsére jól van, ez a lényeg, én meg Ttantum Verdével meg ha kell Panadollal nyomom :roll:
Visszaolvasni most nem tudok, majd 2 ünnep között! Puszi Nektek és nagyon-nagyon boldog Karácsonyt!!!

Kép
Vendég
 


betegeknek jobbulást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én is elkaptam valami nyavalyát! :evil: :evil: :evil: :evil:
Csak félek,nehogy Martin is elkapja!tomi meg most lábalt ki belőle! :shock: :roll:

Mindenkinek jó készülődést,sütést,főzést karácsonyra!És sok-sok ajándékot a fa alá! :lol: :lol: :lol: :lol:
Az októberi (meg augusztusi,szeptemberi és novemberi :lol: :lol: ) babákat tegyétek a fa alá! :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:

Kép

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


NAGYON BOLDOG ÉS SZERETETTELJES KARÁCSONYT KÍVÁNUNK MINDENKINEK!! :lol: :lol:

A BABÁKNAK PEDIG FŐLEG BOLDOG 1. KARÁCSONYT! :wink:


Ákos,Mónika, Charlotte és Alexander
Vendég
 


Sziasztok!

Ma megkaptuk a 2 oltást és egyúttal dokibácsi átlotte Ginababa fulecskéjét, úgyhogy mi már fulbevalóban, csajosan unneplunk :D :D

3 hós adatok: 5550 g, 60 cm


Kkia, nekunk a szulésfelkészíton mondták így, hogy nem szabad semmit sem inni és enni a homeo bogyók bevétele elott, ill. után 20 perccel...állítólag részt vettek homeos tanfolyamon.....hát nem tudom, mi az igazság.......mindenesetre megpróbálom betartani a hatás érdekében!!!


Szilveeának:
Aszaltszilvás lencseleves

Hozzávalók: 25 dkg lencse, 3 db babérlevél, 3-5 gerezd fokhagyma, 1 közepes vöröshagyma, 1 teáskanál só (izlés szerint), cukor (izlés szerint), 1 pohár tejföl vagy tejszín, 1 evőkanál liszt, néhány szem aszalt szilva, ecet
Elkészítés:
A lencsét kb. 2 liter vízben feltesszük főni, hozzáadjuk a fokhagymát, az egészben hagyott hagymát, sót, cukrot, aszalt szilvát. Amikor a lencse már puha, a lisztet jól elkeverjük a tejföllel, és besűrítjük a levest. Aki szereti a savanykás ízű levest, még tehet bele néhány csepp citromlevet, vagy ecetet. Melegen és hidegen egyaránt lehet fogyasztani.


Teszek fel új képeket a gmailre és majd megpróbálok jelentkezni két unnep kozott, de addigis olvaslak Benneteket, már ha egyáltalán lesz mit és kit! :lol:

Meghitt, békés, boldog karácsonyi unnepeket kívánok Mindnyájatoknak!
ginuska
 
 


Sziasztok, csak bekukk...

Kicsike,
naná, hogy csatlakozhatsz!!! :P (Nekem mára sem lett több hangulatom a karácsonyoláshoz, de mindenki körülöttem "kari-lázban" ég :roll: )

Kkia,
Drága vagy, de dehogy lépek ki a klubból! :P :oops:
(ma sem jobb a helyzet tejügyileg, sőt :oops: -sajna döntött latexes cumira sem harapott rá, így maradt a mokkáskanalas pótlás :oops: )

Anyabébi,
köszi! :P

Kellemes készülődést, Lányok!!!
(részemről ez annyit jelentett, hogy ma kitakarítottam :oops: )

tillidian
 
 


Lányok,
aki szopi mellé pótol: leméritek szopi előtt a babát? Vagy csak úgy sacc/kb adtok tápiból valamennyit? :roll:
Nekem most ez a szívás: mérném a lányt, össze-vissza ficereg a mérlegen, de azért próbálkozom... :roll:

More milk: 2. napja szedem, egyenlőre nem hat :roll:

Sziszkó, Eszti, Pattogó-babák,
gyógyulást!!!!!!

tillidian
 
 


Betegeknek jobbulást!

Mindenkinek Áldásokkal Teli Boldog Békés Karácsonyt Kívánunk!

Datolya és Benedek

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Hát ez nem jött össze! Betűszínnek sötétpirosat választottam, méretnek nagyot, a szöveg helyett az aláírás lett az. Nem tudom, hogy én voltam-e ennyire béna. Próbáljátok meg hozzáképzelni a színt!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Tilli, igen, én minden szopi elott (és természetesen után) becsuletesen mérem és aszerint pótolom a tápival!
Kivéve éjszaka és reggel az elso szopi, akkor nincs mérés, sem pótlás! Igaz, éjszaka már nem kel fel, de hajnalban 5 és 9 kozott van, hogy 3x is cicizik.
ginuska
 
 


Sziasztok lányok!

Mindenkinek áldott, békés, boldog karácsonyt kívánunk!!!
Kép

Majd valamikor, ha lesz egy kis időm, jelentkezem!
Addig is puszi Mindenkinek!!!
bobóbaba
 
 


Till,
én is méregetem megszállottan, de nagy meglepetések nincsenek, a reggelek kivételével 30g körül szopizik, úgyhogy 100g tápot szoktam csinálni, max nem eszi meg mind. (Amihez közben böfiztetenem kell, különben egyben betolja az egészet, aztán sugárban kihányja :? böfi után viszont van h nem kéri vissza)

chardonnay
 
 


Békés Boldog Karácsonyt kívánunk mindenkinek!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Drága kismamák, babák, testvérkék és apukák!

Nagyon-nagyon boldog karácsonyt kívánunk mindenkinek!


Kép

Kép
kkia
 
 


Sziasztok!

Kicsi és nagy betegeknek jobbulást!!!

És mindenkinek Békés Boldog Karácsonyt kívánunk!

Rita

(2 hós adataink míg el nem felejtem:
6320gramm és 63cm)

Kép
zsrit
 
 


Zsrit jól megnövesztetted Zoét!!!!! :shock: :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


zsrita: én is azt néztem, hogy jól meghizlaltad a gyereket :mrgreen:

Mindenkinek Békés Boldog Karácsonyt!


Van egy sanda gyanúm, hogy a topik kihal pár napra :lol:

Puszi
anyabebi
 
 


Sziasztok Lányok, Babák!

MINDENKINEK, BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK!

Puszi!
Vendég
 


Nagyon boldog karácsonyt mindenkinek!!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Drága anyukák, kisbabák!!!!

EZÚTON KÍVÁNOK NEKTEK NAGYON NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT ÉS BOLDOG ÚJÉVET (ha nem jönnénk addig)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

millió puszi
Betty és kis családja

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Mindenkinek nagyon Békés Boldog Karácsonyt kívánunk!
Panti és Hajni
hajnalocska
 
 


Anyabébi: Miből gondoltad ugyan, hogy ki fog "halni" egy pár napra a fórum. :D

Áááá, nem is tűnik úgy!:D

Én babával nem terveztem nagy családozást, főleg ilyen szutyok influenzás időben, így nyugi lesz felénk.

Na jó éjt mindenkinek! Ez így vicces egymagamban.
:mrgreen:
hajnalocska
 
 


Hajnalocska,
én is itt vok még :wink:

Békés, boldog karácsonyt kívánunk mi is Mindenkinek:
Till és családja :P

(szép nap után nehéz esténk volt, órákig tartó ordítás (ringatás mellett) után most végre bealudt a Lány :roll: :oops: -így most értem ide...)

tillidian
 
 


Ginuska, Char,
köszi!!! Akkor mérek :roll: :P

tillidian
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánok!

Tejcsi visszatérőben!

Kép
Kép
zanikóó
 
 


Sziasztok!
NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!!!

Till!
Kitartás! Hidd el rengeteg tejet fog csinálni! Csak szedd rendszeresen, igyál sokat és pihenj is egy kicsit!

Betegeknek jobbulást!!!!!!!!!!!
Mi is picit betaknyosodtunk, de Fluimar és orrszívóporszívó és a probléma megoldva!!!
pocok001
 
 


2hós adataink 4750g és 55cm

Ja, Till és a mérelgtől már rég agylágyulást kaptam... ( most éppen 250-et mér, hogy annyit eszik a baby, az tény hogy kő kemények a cicijeim, és utána plöttyek,de azért ezt nem hiszem...
pocok001
 
 


Minden kedves Babának,Kismamának,Kispapának Nagyon BOldog 1. Közös Karácsonyt Kívánunk! Legyenek ezek a legboldogabb,legnyugodtabb napjaitok Szemetek Fényeivel!!!!
Minden kívánságotok teljesüljön!!!!

:lol: :lol: :lol:

Pusziiii Fédra & Eszter

Kép
jovana
 
 


Zanikó,
hurrá!!!! :D :D :D

Pocok, köszi!!!
Nekem is alakult mára a tej-állomány :roll: :P Viszont lányom ma nem hajlandó enni :shock: :( 480-at sikerült idáig szopiznia, de úgy kell a cicit a szájába erőltetnem, közben hányja-veti magát, hisztizik és nyelés közben fuldokol...ja, és 30-at eszik 2,5 óránként :shock:
Ez most a melegfront, vagy mi lehet? :roll: Mondjuk, nekem sincs étvágyam :roll:

tillidian
 
 


Békés Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánunk Mindenkinek!

Puszi!

Eszter és Liza

Ui: Bocsi Sztercsi, de ünnepekkor legyen az igazi nevem :)
Vendég
 


Lányok!!!

remélem mindenkinek szépen telt a karácsony estéje!!!
itt, a görögök nem csinálnak belőle nagy ügyet, nem is nagyon ajándékoznak, inkább csak újévkor. A nagy karácsonyi ebéd másnap van ,azaz 25-én. Mi azért itt a kis családunkban 24-én este ajándékozunk majd vacsizunk egyet, mint otthon. A férjem már megszokta annyira, ha én nem is jutnék el odáig, hogy ajándékot vegyek neki, ő mindenképpen megajándékoz Szenteste, mint pl. most is.
Tilli: nálunk is detto ua volt a probléma tegnap éjjel, bár én 3-ig ringattam a kicsi lánykámat. utána elaludt kb.2 órára, majd ismét megetettem és lefektettem magam mellé ahol egészen reggel fél 10-ig aludt. nagyon fáradt vagyok, mondanom sem kell és nem tudom ma éjjel mi vár rám, bár szerintem ma nyugodtabb a kincsem sőt a tejcsim is több. Egyébként nálunk is sokszor van, hogy üvölt, hánykolódik a cicin, főleg a jobb-on-valahogy nem kényelmes neki. most is az jobban tele van.

na megyek, mert fürdetünk.További boldog Ünnepeket Mindenkinek!!!
millió puszi nektek
Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Ja,még ha valakit érdekel tettem fel egy-két új képet a gmailünkre!!
puszi

KépKép
KépKép
betty76
 
 


olyan figyelmetlen vagyok mostanában: jobbulást kívánok minden betegnek!!!!!!ne haragudjatok, hogy az előzőekből lemaradt!!!

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Helló Lányok és Bébik! Mindenkinek nagyon-nagyon boldog ünnepeket!!! Betegeknek jobbulást!
Tegnap belegondoltam, hogy január elején még léha független nő életet éltem, terhes se voltam, aztán meg mennyi minden történt idén... :lol:
Én tegnap túléltem a 14 fős vacsit, ami itt volt nálunk, ma már lájtosabban nyomjuk. De tegnap annyira jól érezte magát mindenki, hogy holnap este is megismételjük ezt kis zártkörű összeröffenést... :roll:

Ginuska
köszi a receptet!!!

Till
Pástétom: fogsz pár libamájat, egy napig sós tejben áztatod, aztán egy napig édes szamrodni / aszúban, majd lerakod egy cserépedényben és kb. 100 fokon vízfürdőben sütöd... Ezután le kell nyomni súlyokkal, hogy a sok zsír kijöjjön, azt külön edénybe tenni és amikor kihült a cucc, ráönteni, szintén kihűteni. Így amikor szeleteled, van a pástétom és rajta egy csík isteni libazsír... Nem éppen idő- és ktsgkímélő, de évente egyszer belefér.

Zanikó
Örülök, hogy tejcsiügyileg jobban állsz!

Pattogó
Szétröhögtem magam a szado-mazo képeslapon!

Kép
szilveeaa
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól telik a karácsony! :wink:

Most csak azért jöttem, hogy:

VIKTÓRIÁKAT AZ ISTEN ÉLTESSE!! :lol: :lol:

(akinek inge magára veszi :P )

és:

BARNIRÓL,GINÁRÓL,KENDÉRŐL,KISTÜNDÉRRŐL,PATRIKRÓL,DOMINIKRÓL,SZONJÁRÓL ÉS MILÁNRÓL AZ ÜNNEPEK UTÁN 3 HÓNAPOS KÉPET KÉRNÉK!!!:wink: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Gyerekeim jobban vannak. A lányok már szinte teljesen meggyógyultak, Bencus nyelni már tud, csak szopizni nem. Nem tud még szívni szegénykém. :( így cumisüvegből eszik. A 24.-e katasztrófa volt. Már az ügyeletet hívtam, hogy hogy tudnám megnyugtatni a gyerekemet, meg mennyit kell minimum innia, hogy ne száradjon ki. 3 órán keresztül üvöltött, mert fájt a torka nyelésnél, és ahogy üvöltött mégjobban fájt neki. Ráadásul mivel nem tudott enni olyan éhes volt szegénykém. Ott bőgtem vele. :cry: Aztán az ügyeleten azt mondták, hogy ha már több, mint 5 kiló akkor nurofen szirupot adhatok neki és utána próbáljam meg etetni. És minimum 6 decit kell innia, hogy elkerüljük a kórházat. Na a nurofenszirup használt szerencsére. De olyan éhes volt szegény gyerek, szinte levegőt sem vett úgy ivott. De most már jobb szerencsére. :) Viszont 2 napja a kanapén alszok a gyerekkel, és fáááááj mindenem. Reggelre a torkom is. Remélem nem leszek dögrováson.. :?

zsrit: szépen felhízlaltad a csepplányt. :lol: :lol:

A betegeknek mielőbbi jobbulást!

Viktóriáknak nagyon boldog névnapot!

szilveeaa: Ügyes voltál, hogy ilyen jó kis összeröffenést hoztál össze. :) A pástétom meg issstenien hangzik. :D

till: Azért ez a hőingadozás eléggé kicsinálja a babákat. Szerintem e miatt vergődik szegény. :(

Na megyek, mert felkelt apus visszaadom neki a trónját.. :lol:

Ja megnéztem a gmailon az összes baba képet és imádnivalóan gyönyörűséges az összes picur!! Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


sziasztok!

esküszöm nem hizlaltam zoét :):) -nem is néz ki kövérnek, csak nagyon nagy ...
karácsonyból erősen kezd elegem lenni - két napja vendéglátok főzök pakolok nagy létszámra :(
plusz híztam rohadt 3 kilót (!)
ja és a lányomat elrontotta a család minden tiltakozásom ellenére --- kézbe gyereket csináltak belőle, hiába mondtam milyen melós volt megszoktani hogy ellegyen ...
na most kezdhetem elölről csak mostmár rafkósabb és kitartóbb a drága :):)

mindenkinek csók, és kitartás a továbbiakhoz :)

Kép
zsrit
 
 


Kép
KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET MINDENKINEK.

BETEGEKNEK MIELŐBBI JOBBULÁST.


VIKTÓRIÁKNAK NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok!

Most tudok jönni picit, Leányzó az ölemben alszik...
Remélem a logisztikai nehézségek ellenére mindenkinek jól
telik az Ünnep!

Én egy lázas nap után felszerelkeztem Panadollal és Tantum Verdével, így hamar rendbe jöttem, de muszáj is volt, bár
Roland rengeteget segített.
21-én hétfőn Sophia megkapta a 2 hós oltást+Prevenar-t,
nagyon hősiesen viselte, szinte nem is sírt. Súlya 5470
gramm
, hosszt most nem mértek.
23-án én voltam nőgyógyásznál, végülis annál, akinél szültem.
Emlékezett. Mondjuk ezen nem csodálkoztam :D viszont jót
beszélgettünk és jó volt visszagondolni Sophia érkezésére...
Velem minden rendben, méh szépen visszahúzódott, a méh-
száj varratai felszívódtak és minden a régi :D majdnem...
ja és jópofa volt, aszondja lehet próbálkozni a következő
babával :shock: :lol: ja persze, azon nyomban!!!!!! :mrgreen:

A 24-ét hármasban töltöttük, libát sütöttem, krumplipürével és
párolt vöröskáposztával, meg túrótortát, de sajna nem a
legjobb receptet fogtam ki, így azon jót röhögtünk :lol: az íze mondjuk jó volt...
Tegnap szüleim jöttek, Nekik almás-körtés csirketortát sütöttem steak burgonyával és majonézes kukoricával.
Ez a két nap kicsit kaotikusra sikerült, mert Sophia érezvén a kézülődést és a megváltozott lelkiállapotot, picit érzékenyebb
volt a kelleténél és legszívesebben egyfolytában cicin lógott
volna, de végülis Mindenki jól érezte magát, csodaszép ajándékok cseréltek gazdát, szuper fotók készültek és Apukám olyan harcsapaprikást hozott nekem túróscsuszával, hogy azóta csak azt eszem :D isteni!!!
Ja és kaptam Samsung Corby-t!!! RÓZSASZÍÍÍÍÍÍÍÍÍNT!!!!!!!!!!!!!!!!

Anyósomék ma jöttek volna, de NEM JÖTTEK!!! Részletezem később, ha valakit érdekel. Kretének...így ma délelőtt sétáltunk egy nagyot, gyönyörűen sütött a nap, délután meg pihentünk.
Szuper így hármasban! Bár indig így lenne!!! Próbálom kiélvezni,
hogy Apa még egész jövő héten itthon lesz!
28-án jönnek az Angliában élő barátaink, 29-én pedig nővéremék az Ikrekkel :D úgyhogy holnap még pihi.

Puszilok Mindenkit!!! Ahogy tudok, jövök!!! Gmail-t is csekkolom majd. És ha lesz időm, dobok képeket!
Vendég
 


Gyorsan visszaolvastam.
Köszönjük a 2 hós köszöntéseket! :D
Rita, Fiúknak utólag is boldog születésnapot!
Basszus, akkor Ők Karácsonyi Ajándékok voltak anno! :D
Szilveeea, konyhában Sophie-nak is nagy haverja az elszívó! :D
Vendég
 


Eszti,
szuper ügyes vagy, kitettél magadért a konyhában!!! :D

More Milk:
szedi ezt valaki? :roll: Lehet ezt folyamatosan szedni, vagy ugyanúgy kell, mint az urticát: szedni, ameddig be nem indul a tej, aztán szünet? :roll:

Nap poénja Tilléknél:
Vackor ölében Lencsivel meredten nézik az Animal Planet-et.
Kintről hallom, amint fiam okítja kishúgát:
"nézd csak, az a bálna. Teee, az még Anyánál is nagyobb!!" :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:
(pedig Apa szerint már alakulok 8) :oops: :lol: )

tillidian
 
 


Sziasztok Lányok,

Utólag is

BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDENKINEK.

Till, ez nem lehetett gyenge. :lol: :lol: :lol:

Eszti, hogy volt energiád ehhez. Főleg, hogy beteg vagy. Mi felpakoltunk, mint a sátoros cigányok és lementünk anyuékhoz vidékre. Ott főztek és kiszolgáltak minket. Vettünk utazóágyat, bele matracot, vittük a légzésfigyelőt. Marci úgy aludt, mint itthon. :D

A betegek remélem meggyógyultak.

CSajok a fiam 7 hetesen 6100g. :shock: :shock:

Kép
gmelcsi1
 
 


Till: igazán kedvesek tudnak lenni ezek a kölkök ha akarnak. 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

3 hós adat: 5420g, a hosszmérés mérőszalag hiányában elmaradt.

Holnap hajnalban elutazunk és már csak jövőre "találkozunk" :lol: . MA a csomagolással leszek elhavazva.

Mindenkinek nagyon boldog 2010-es évet kívánok és a szoptatósoknak sooooooooook-sooooooook tejet! :D

Kép
Kép
tündér09
 
 


Sziasztok!

Visszaolvasni se tudok.Sajna 3 napja arcüreggyulladással és takonnyal,lázzal vergődök itthon! :cry: :cry: :cry: Régen voltam ilyen ritka sz@rul! :shock: :roll: :roll:
Nagyon kell vigyáznom,Martin nehogy elkapjon belőle valamit.
Amint jobban leszek,jövök!

Puszi mindenkinek

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!
Remélem Mindenkinek jól teltek az ünnepek!!!


Till
A More Milket először felezd, aztán szedjél csak egyet ;)
Hogy ha legközelebb kell segítség, akkor legyen :)
pocok001
 
 


Sziasztok.
Karácsony eltelt szépen csendben.
Most várom ,hogy elteljen a szilveszter is és már kezdődjön a következő év.Na de senkinek a hangulatát nem szeretném lehúzni ezért hanyagolom a témát.

Tillikém gyerekek jó fejek lehettek nagyon.Mit szóltál mikor ezt meghallottad?Gondolom köpni nyelni nemtudtál.
gyerekkoromban nekem is volt egy hasonló beszólásom.
Osztálykiránduláson voltunk ,és mikor haza értem meséltem miket láttunk és akkor jött a mondat:"az eggyik kirakatban akkora állat volt ,képzeljétek még Apunál is nagyobb!!"Na ezen a szüleim is jót vidultak.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: