Új privát üzeneted érkezett!

Zsrit,

nagyfiúkat Isten éltesse sokááááá! :lol:
Akkor Te majdnem karácsonykor szültél 5 éve... :o

Anyabéb,

nem tom kinek az apósa volt, aki beterített, de csuklott rendesen, az biztos... :mrgreen:
most kimosógépeztem a tollkabátot, hááát nem látok rá esélyt se, h valaha visszanyeri eredeti alakját... 8)
így a -8-on kívül a kabátnélküliség és a hóbucka alá került kocsim tart vissza az utcárameneteltől...

Till,

eszembe jutott, h egy barátnőm babája nem akart a cicből szopizni, végigpróbáltak minden cumisüveget és végül a tommy tippee vált be.

Ginus,
a pihiszék nálunk is nagy királyság, szunnyad benne rendesen... most éppen a játszószőnyegen dőlt ki :lol:
ebben az a rossz, h a kanapén van és nem tudom odébbvinni vele, tehát ide vagyok ragadva mint egy matrica... pedig dolog lenne bőven.
Kiságyba én sem teszem napközben. Játszószőnyeg/hinta/pihiszék az opciók.

legrövidebb nap ma van. tralalalalalllllllla. 8)

Kép
screen
 
 


húúú, találtam 20K brendon utalványt a fiókban.
még nyáron kaptam a kollegáktól.
csak a seggére kéne csapni :lol: 8)

Kép
screen
 
 


Till az ilyen sötétsárga cumi..mi is olyat használunk mert Barni a szilikont nem szereti szintén azért mert kemény......

Pattogó fűtés terén nálunk is szar a helyzet....beszart a kazán!!!!!!!!!!!!!!!..most villannyal fűtjük a szobát.........remélem hamar megcsinálják a kazánt.....

Kkia én is féltem apit...ő buszvezető...és a bkv nem ismeri a téli-nyári gumi verziókat...náluk 4 évszakosak a gumik...csúsznak mint a szar....

Zsrit sok boldog születésnapot a fiúknak!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Screen - Brendon utalvány :lol: :lol: :lol: Én is kinyitom a fiókot, hátha :roll: :roll: :roll:

Nitácska - ja, tök vicces volt ma a hirekben, hogy a bkv egész éjjel járatta az 1200 buszt, hogy nehogy reggel ne induljanak :lol: :lol: :lol: Környezetvédelem éljen!

Kép
kkia
 
 


Krisfóf ma már másodszor alszik :shock: :shock: :shock: Mi lehet a levegőben??? Álmában megcsináltam a talplenyomatát apának kari ajándéknak :roll:

Kép
kkia
 
 


kkia,

Teo sem sokat volt ébren!
brutál melegfront jön.
Ezek szerint nekünk ez bejön. :lol:

Kép
screen
 
 


a melyik nap mikor mondták hogy több int 300 busz lerobbant....akkor api is köztük volt....igaz ne úgy robbant le hogy félre kellett állni........de a busz ajtajai nehezen záródtak vagy vissza nyíltak...api már tiszta ideg volt...mondtam neki mért nem áll ki.....azt is fizetik.. :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló!

Nekünk is o.k ma az alvás!Tényleg a melegfront műve?
Az ónos eső meg elmehet a picsába,mert mi meg szerdán megyünk Debrecenbe.
Jól hangzanak ezek a karácsonyi menük,csajok!

Kép
Kép
zanikóó
 
 


Zanikóó nagyon nagyon óvatosan menjetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Bocs, hogy csak így bepofátlankodok :oops: . A kisfiam is októberi baba, és tulajdonképpen már régen olvaslak titeket, csak nem szóltam hozzá eddig!
Remélem jól gondolom, hogy Nitacskaval ismerjük egymást az anyatanya, azelőtt meg a nőivonalról. Mindenkinek jó babázást! Puszillak Nita :D !
bogianya
 
 


Sziasztok!

Csak jelzek, hogy épségben hazaértünk, megvagyunk csak nagyon nehéz a belerázódás az itteni klímába. :? nagyon hideggg vaaann. :shock: :shock: :? Charlotte imádja viszont ezt a sok havat, Alex viszont nagyon rosszul viseli a hideget. :( :( (lehet mégse volt jó ötlet hazajönni... :roll: ) Egyébként mindenki imádja, el van kényeztetve rendesen, félek is mi lesz ha hazamegyünk, mert itt mindig kézben van. :D

na majd jelentkezek, ha kicsit helyrerázódtunk :D

GINÁNAK ÉS KENDÉNEK SOK BOLDOG 3.HÓFORDULÓT!!:wink:

képeket privibe légyszi ha tudjátok a babatablóhoz! :oops: NIta te se felejtsd el! :wink:

puszillak Titeket
Vendég
 


Bogianya hirtelen nem ugrik be......ciki nagyon.......mesél valamit hogy felismerjelek......
Moni dehogy felejtettem el........... :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok :)

tili:
Fejes segitene, hidd el hogy jokora mennyiseget lehet produkalni a folyamatos fejessel 1-2 het alatt. Es ha az anyatejet beteszed cumis uvegbe, el fogja fogadni onnan. A tap amit ajanlottam egyebkent meglepoen hasonlit izre az anyatejre.
(Persze a fejes is csak az elektromossal jo, annak is van olyan fajtaja ami 2 szivofejes. Igy 7-8 perc alatt max. kesz a ket cici, lehet fogyasztani a kajat. Igy 3 orankent fejsz mindkettobol, azonnal adhatod is melegen az Aprotalpunak. :)

Mi is AVENT-os cumisuveget (es cumit is) hasznalunk, nagyon bevallt, mar ugy eszik hogy a pelus szaraz marad aamit az alla ala teszek kajalaskor. :)


kkia:
mi a Suttogo mindnet megold c. konyvet kovetjuk teljesen. A gyerekre csak azt tudom mondani hogy nagyon jo kisfiu lett ezzel a nevelesi technikaval. (bar o sosem ellenkezik semmmiert, konnyen kezelheto.) Itt horkol mellettem :D


Jah, CUMI meg egyszer: a TOmmy Tippie-nek van egy jo kis cumisuvege! Kar hogy nem fer bele az Aventos melegitobe, de ha valaki melegvizes melegitest hasznal akkor ajanlom a megvetelet ennek a cumisuvegnek! Allati jo es a szivokaja a legjobban hasonlit a cici formajara. :)


sztercsi:
De jo hogy jol vagytok!!!! Ez a fo!!!
En is kimereszkedtem a gyerekkel a teraszra, amolyan ki-be allapotban fel orat voltunk a levegon. Persze o a karomban volt igy nem tudott ugy bealudni inkabb nezelodott es vigyorgott. (bar nalnk belul is Sziberia van, nem szeretjuk a meleget, a 21 fok lenne a legjobb, de a gyereknel 23-at tartunk folyamatosan. MIndezek mellett imadja a delutani hibernalasokat. (Beoltoztetem a szobajaba mintha kimennenk es ranitom az erkely ajtot.... a homero lemegy 8 fokig bent. Na akkor van am nagy vigyor egesz delutan. :D

gmelcsi:
napkozben mindig velem a gyerek a szobaban. Altalaban osszebujunk, ugy alszik el kb 2 perc alatt, utna csinahatok barmit nem ebred fel csak etetesre. Ejjel is velem alszik, igy nem kell a fajos terdemmel felkelni ha a cumit vissza kell dugni. Parom kiszorult a gyerekszobaba az agyra. :D De hat ez azra hogy nem o kell hajnal 5-kor etetni. :)
Ja a porontyom 3 napja vegig alussza az ejszakat. 9-kor eszunk este utoljara, a kovetkezo reggel 5-kor! (ma reggel elaludtunk, gondoltam ugy is jelez agy gyerek.... hat negyed 7-kor jelzett.... oops :D

screen:
7-es busz :(:(:(:(
Nekem sincs karacsonyi hangulatom, pedig ho is van. Nem tudom miert van ez igy most nalam. De azert jo kedvem van. :D

MENSI:
nyugodjatok meg, nekem oramu pontossaggal megjott a mensim szules utan. Vereztem 11 napig. Keszuljetek hogy az elso nagyon eros lesz. Ajanlom a TENA super-t ha mardt valakiek a szules idoszakabol, mivel a tampont meg nem lehet ilyenkor hasznalni, de nekem meg a masodik mensinel is nagyon nyomott....A TENA szuperalt a legjobban. :)

pattogo:
Jobbulast a gyerkocoknek!

joejt!

sünciboglya
 
 


Sünci akkor én most megcáfolom hogy sok lesz az első menzi szülés után........nekem semmi se voltszó szerint..... :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska:
Ugye te szoptatsz? Mert akkor keves van. (van akinek nincs is)
En nem szoptatok egyaltalan, azert volt egy dezsanyi az adag. :(
De mar kezdek visszaallni a normalis kerekvagasba, (altalanosan is sok jon minden honapban, viszont csak 2 napig tart.)
Volt egy olyan ismerosom aki nem mensizett egyaltalan szoptatas alatt (1 evig szoptatott.) Oh, mily szep idoszak lehetett. Utalom a mensit, mindig zombi vagyok es szornyen fajdalmas. (Talan ezert turtem jobban a szulest? :mrgreen:

Na en Lhullok aludni! puszka mindenkinek!

sünciboglya
 
 


Sünci én se szoptatok.........:::(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Semmi gon Nita :D ! Remélem tényleg te vagy akivel a nőivonalon kezdtük októberi babásokként, aztán átköltöztünk az anyatanyára exnőivonalas októberi babás címmel. Én most a harmadik gyermekünket szültem, két lány, Csenge és Sára után egy kisfiút Zsombit! Remélem így már beugrik! Ja, és ott fbogi néven vagyok.
bogianya
 
 


Hello lányok!

Nincs ónos eső :D :D :D Sőt, majdnem süt a nap! Ma tuti megyünk legalább a teraszra!

Moncsi - üdv itthon!!!! Mit szóltak Alex-hez a rokonok? Az nem baj, ha egy kicsit elkényeztetik :wink: Legalább kipihened a fáradalmakat...A repülőutat hogy bírta Alex? Azt meghiszem, hogy a klímát nem annyira komázza...mert én sem, pedig nem Dél-Franciaországban születtem 8)

Anyabébi - UH milyen volt?

Fejés - télleg segít, de már három nap után nagyon utálom :evil: De azért nyüstölöm kitartóan! Babókám alszik még és most először érzek olyat, hogy feszülnek a cicijeim! :roll:

Mindenki készülődik a karácsonyra? Sokan el vagytok veszve...?

Eszti - Corby megérkezett (csini darab 8) , de nem bírom áttölteni rá a Nokia-ról a névjegyeket :(

Kép
kkia
 
 


Nita írom a Mézeskalács receptet ha még aktuális.


45dkg.liszt,25dkg.porcukor,1kávéskanál szódabikarbóna,fahéj,szegfüszeg,1csomag vaniliáscukor,15dkg.méz,3tojás.
Ezeket öszzegyúrni,kinyújtani és formákra szaggatni sütni.
Ebből jó elkészíteni a házikót is mert ez egy kicsit keményebb,de van olyan receptem is ami puha írom azt is.

Mézeskalács puha:
50dkg.méz,2egész tojás és 2 sárgája,6dkg.cukor,50dkg.liszt,1kávéskanál szódabikarbóna,1késhegynyi őrölt fahéj,reszelt citromhéj.
A mézet meglangyosítjuk, a tojásokkal és a fűszerekkel habzásig kavarjuk.A lisztet apránként belekeverjük.A liszt fele lehet rozsliszt vagy kenyérliszt is.Jól kidolgozzuk.Zsírozott és lisztezett tepsibe öntjük,tetejét meghintjük vékonyra vágott mandulával,és egyenletes,de nem nagy tűznél 30percig sütjük.Ha kihül szeletekre vágjuk.Vagy formákat is lehet belőle.


Én most a Lajcsi szelettel szemezek még lehet,hogy megsütöm,aztán van még nagyon jó pogácsa receptem is ha valakit érdekel.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok!

Annyira kivagyok....Mára alig lett tejem.Basszus,Pannit 13 hónapig szoptattam,most meg tápszert kell kiíratnom,mert Tamara éhes.......
Nem tudom,mi a franctól van ez.
Till,te hogy állsz?

Kép
Kép
zanikóó
 
 


sziasztok!!!!!!!!!!!!
Bogi a régi neveddel már felismerlek!!!!!!!!!!!!!:):):):):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kicsike köszi a recepteket!!!!!!!!!!!!!!!!:)
Kkia milyen szinü a corby?:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na cső mindenkinek!

Moncsi legyél kedves engem is becsomagolni ha mentek vissza!!!!!!! Én is utálom ezt a hideget, ha nem muszály márciusig ki sem megyek többet.
Kkia: csípőuh: nemtom valami van. vissza kell menni 6 hét múlva. :shock: Ma meg ortopédiára megyünk. Majd este begépelem mit írtak az uh leletre, én nem értek hozzá, de biztos nem nagy gáz mert a doki nem mondta hogy lenne teendő vele.
Zanikó: tessék egész nap cicin lógatni, lesz tej!!!
Sünci: ugyis megyek a a teszkóba (minő öröm :)) veszek tomitipis üveget, a teát nemfogadja el sem az aventosból sem a nukból csak rágicsálja, pedig a poci miatt jó lenne inna egy pár kortyot. :shock:

Ez a büdöskölök éccaka megint nem aludt, a változatősság kedvéért most este fél 11-től nyomatta fél 4-ig. :cry: :evil: De legalább nem a poci miatt ordított, hanem hogy szórakoztassam.

A gyereknek tiszta nyalókaszagú az arca :), innen tudom hogy a barni megcsókolgatta. :mrgreen: :mrgreen:

na meek :)
anyabebi
 
 


Zanikó,

iszol eleget?
Én is mindig parázok ezen a tej kérdésen..

Ma car napunk van.
Itthon rohadok, mert beharangozták az ónos esőt. :(

Kép
screen
 
 


screen nyugodtan kimehetsz...nem esik semmi.... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mostmár mindegy, mert besötétedik :( :o

Kép
screen
 
 


Helló Lányok!

Mi ma relax napot tartunk – tegnap voltam pár helyen, incl. Pamut Bev.központ és annyira szívás volt, hogy úgy döntöttem, ma itthon nyomulunk. Szonjám díjazza a döntésemet úgy tűnik – fél órát csevegett az elszívóval, miközben én sütit sütöttem... Egyik nagyim sütötte még régebben, mindenki imádja, de senki sem vállalkozott rá, mert egyenként kell lapokat sütni és kétféle krémmel megtölteni...

Ginuska
Aszaltszilvás lencseleves nagyon izgin hangzik! Édes? Leírod a receptjét?

Screen
Ezek szerint mától hosszabbodnak a nappalok? Juhhéj!!! Mindjárt itt a nyár!!!! :mrgreen:

Nitácska
Van már fűtés?

Zanikó
Ne add fel!!! Nekem tegnap délután mindkét cickót kiszivattyúzta és még két etetés hátra volt... Inni inni inni inni... Én gyümilevet higítok fel rengeteg vízzel és azt szlopálom egész nap. Simán már nem bírok vízet inni... :roll:

Kép
szilveeaa
 
 


Sziasztok

zsrit: isten éltessek a fiúkat. :D

Én egy darabig nem jövök. Vivinek tüszős mandulagyuszija van, Lara meg egy órája lázasodott be és tiszta takony. Remélem Bencus nem kapja el.

Mindenkinek Nagyon Kellemes Karácsonyt Kívánok. És legfőképpen Egészséges karácsonyt! :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pusszancs!!!


Szilveeaa,
sajna nekem a napi 4 liter folyadék se segített :? (ásványvíz, teák-kamilla, gyümölcs-, karamalz és egyéb alkeszmentes sörök)

Zanikó,
tényleg NE ADD FEL!!!! Nekem péntektől nem volt tejem 4 napig (csak minimális), de mára épp lett annyi, amennyi Lencsinek kell!!!!! (4 napja szedem az urticát, 2 napja laktohetb teát, nem tudom, melyik hatott :roll: , és ma szerzett Apa More Milk-et, de abból még csak 1et vettem be, így erről nem tudom, hat-e...Jó, nem annyi van, mint 1 hete, hogy csak úgy dőlt, de tud szivogatni 3 óránként 80-at, és kb 30 tápit pótolok mellé kiskanállal, csak ugye macerás, mert mire a fele elfogy, a másik felét újra kell melegíteni...Tegnap mértem, kb napi 600 mili tejet tudok produkálni :roll: )

Lányok, nehogy félreértsetek, nem vagyok én ennyire tej-mániás, csak annyira beparáztam, hogy semmi mást nem fogadott el a Lány :oops: Kkia, Anyabébi, Zsriti, Sünci, Screen, Szilveeaa, Char, Pocok, köszi a tanácsokat és a drukkokat!!!!! (Viszont drukk és is mindenkinek!!!)


Anyabébi,
milyen at a tomitipis üveg? Tescoban árulják??? :roll: Valaki írta ezt még, de nem találtam, mikor visszaolvastam, hogy kinél láttam :roll:

Süncike,
melyik tápszert mondtad? Olyan figyelmetlen vagyok! :oops:

tillidian
 
 


Zsriti,
Fiúkat Isten éltesse!!! :D

Pattogó,
Gyógyulást!!! :oops: És Boldog Karácsonyt Nektek is!!! :P

Ma:
Görögszénamagot sehol se kaptunk :? More milket és valami latex-cumis képződményt vett Apa, épp most sterilizálom, aztán hajrá...

Sziszkó, Eszti,
remélem, csak süttök-főztök :P

Monica,
pussz Nektek!!!!!

Megyek, mert Vackorom itt sertepertél, vár a gépre, és megígértem Neki, hogy netezhet, de jövök még ma :P

tillidian
 
 


Till
Ez tök jó hír, hogy több tejed van!!!!
Nem lehet sehol sem kapni görögszénamagot? Bevallom én kiadtam Anyukámnak feladatnak, Ő a Lehel téri piacon vette a bioboltban. De remélem márnem lesz aktuáltis!!!!!!!!!!

Szerintem tejügyben ezek a frontok is bezavarnak!!!!

Ma végre voltunk kint levegőn!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon jó volt!
Remélem holnap sem fog esni az eső és akkor holnap is sétálunk egy nagyot!!!!

Pattogó!
Vivinek jobbulást!!!!

Zanikó!
Minden rendben lesz!!!! Pozitív gondolkodás! Hiszek abban, hogyha kell, akkor óránként kell ciciztetni, az tuti beindítja! Ajánlom a More Milket illetve a görögszénamagot!!!! ( Nem kapok jutalékot... Nekem sokat segített!!!) A másik csodaszer a pihenés és az ivás! Házimunka sztornó!!!!!!!! Kismanó az első!!!!
pocok001
 
 


na vok én is csak kicsit sok a dolog!!

fiúk nevében köszi a gratukat!

ma én is megjártam a Szilveaa által említett remek bevásárló objektumot és röpke 1 óra 10 perc alatt megvettem mindent --- hajam kihullott és tiszta idegbeteg lettem
közben anyám itthonról paráztatott hogy siessek haza mert neki dolga van ... de nem szólok semmit mert tök sokat segít és egyébként is bevállalta a 3 gyereket ...

Pattogó :)
jobbulást!
nálunk dettó: Bence tűszös mandula + Balu sima nátha .... két hete fordítva volt :?

Till :) 600 ml tök sok!!!! ügyi vagy!!!!!!!!!!

Zanikó :) ne aggódj... visszajön az!! biztos Te is többet stresszel meg aktívkodsz így kari előtt ... lehet attól is

Screen :) Te drága!! Hát mér' nem nézel ki, hogy esik-e az ónos eső vagy csak megint hülyeséget beszélt a meteorológus --- miért volt car napotok? :)

Mi ma - majdnem - kaptunk oltást DE NEM. Jött a dokinő és közölte hogy nincs oltóanyag . Nem kaptak.
Vicc. Megjegyzem ezek a KÖTELEZŐ oltások ... rotarixet megkapta mert azt nekünk kellett megvenni

R

Kép
zsrit
 
 


Zsrit
Ez komoly?! A XXI században kötelező védőoltás nincs?! Én tuti írnék valakinek!!!
pocok001
 
 


Köszi csajok!Semmiképpen sem adom fel,de megrémültem egy kicsit.Ráadásul Tamara nem tud cumisüvegből inni........csak öklendezik.

Kép
Kép
zanikóó
 
 


Zsrit
A Rotarix nem szájon át beadandó?
Nektek ajánlotta a dokitok?
pocok001
 
 


de igen ... szájon át.
de hát attól még én "oltásnak" hívom, mert hatását tekintve az ....
nem tudom, hogy ajánlotta-e volna de én magamtól is be akartam adatni ... szal nem kérdeztem

ja és Moncsi :)
üdv itthon!! ebben a f@sza időben :lol:

Kép
zsrit
 
 


Zsrit,
nagyon köszi! :P
Védőoltás: mi a manó, már ez is kifogy??? :shock:
(Ügyes vagy, hogy már bevásároltál!!! nekünk holnapra marad...)

Zanikó,
így van, ahogy a Többiek mondják: szoptatás ÓRÁNKÉNT, mindkét mellből! Aludj, igyál és szedd a "csodaszereket"!
(nálam jobban senki sem tud "tej-parázni", és már tutira vettem, hogy teljesen elment a 4 nap alatt...de az óránkénti szopi megvolt, kb 20 gramm a 2 ciciből :x -de mára alakult, és én minden cseppnek örülök!!! :P
Nálunk is ez van: Lencsi nem hajlandó cumiból inni :shock: Már kínomban varrórűt tüzesítettem és még pár lyukat szúrtam a szilikon cumira, hátha úgy majd issza, de nem :? Most akkor van már latexes is, de ma nem kellett pótolni, így még nincs tapasztalat :roll:
Ja. és nem a tápszer nem kellett neki, hanem tényleg a cumisüveggel volt gondja...de erre is, mire rájöttem, lett pár ősz hajszálam :x )

Pocok,
köszi! :P
Sétáltok? (én nem merem kivinni :oops: )

Lányok,
olyan száraz az arcocskája a Csajszimnak, mindta órákig a hidegen araszolnánk :shock: Ti mit használtok arckrémnek? :roll:

tillidian
 
 


Szilveaaa még nincs :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Till, nem tudok hozzászólni, mert nálunk a száraz bőr probléma - eddig még - nem jelentkezett... Amúgy nektek nem írt fel a doki olajat? Esetleg azzal át lehetne törölni az arcát fürdés előtt...

Holnap én is kiviszem őkelmét sétálni... És libamájpástétomot készítek. Ezzel asszem elleszek egy ideig.... :roll:

Kép
szilveeaa
 
 


sziasztok!


kisse horrorba illo volt a mai napom. Du.4-tol vasaltam este 8-ig. (Utalok vasalni!!!!!!) Ehez hozza tartozik hogy 5-kor a gyerek elkezdte a nyugos musort es ingaztam a vasalodeszka es a gyerekagy kozott idonkent. A vegere mar nagyon kivoltam, leultem az agy szelere, elmagyaraztam Patriknak hogy ezt nem csinalhatja velem, ne legyen ilyen gonosz. Erre meg teli pofaval ramvigyorog es tartja a vigyort a nagy fejen. Mondtam neki hogy viselkedjen szepen es egy vigyorral nem lehet megoldani ilyen globalis problemat. (Erre vigyorog tovabb, mar szelesen nagyra nyitott szajjal) Hat ennyi az en kis angyalkamrol. :)
Este apa hazajott, elmult a hiszti, apa etette meg, tette tisztaba azota se kep se hang, eldolt mint a lisztes zsak.... csak neha rofog egyet-egyet...

nita:
Huuh akkor nagyon szerencses vagy! (bar nekem a normal mensi is brutal mennyisegu.) Egesz honapban azert kell vertkepzenem ezerrel hogy ne patkoljak el a par piros nap alatt. De jo volt 9 honap mensi nelkul !!!!

anyabebi:
Az en porontyom sem teaivo, kiloki par korty utan a nyelvecskejevel es jelzi hogy ne nezzek ot hulyenek, ezt nem issza meg. Inkabb a vizet favorizalja ha nagy ritkan kell adni neki.

tilli:
a Brendon-ban tuti van tommy tippie cumcsi uveg. A tap neve pedig: Milupa Aptamil. (nagyban hasonlit az anyatej izere.)
Arckrem: en nem hasznalok semmit, viszont furdes elott a pofijat is atkenem olajjal (a gyogyszertarival). Mindig vigyorog tole es nem szaraz a pofija.


NO en most L egy idore, videken leszunk. :S
Kellemes unnepeket kivanok mindenkinek, puszka!

sünciboglya
 
 


Szilveeaa,
nem írt a doki olajat :roll: Nivea babaolajjal próbáltam kenni, irritáció nincs, de nem is igazán használ :roll:

Pástétom receptet kérem!!!!! :D :D :D

Süncike,
köszi!!!! :D (Vigyázzatok Magatokra, és élvezzétek az első közös karácsonyt!!! :D :D :D )

tillidian
 
 


Lányok,
totál lyukas az agyam!!! Valaki kért tőlem Aloe Activatort, de nem tudom, ki volt!!! :oops: :oops: A cucc megjött, át tudnám adni (vagyis inkább Apa, mert ő jár a városban)!!! Ki kéri? :wink:

tillidian
 
 


Szilveeaa, savanyú lencseleves és a végén megy bele az aszaltszilva, amitol kicsit édeskés lesz......holnap /vagyis ma/ estére megírom a receptet....
oltásokra visszuk a kisnyuszit délután, remélem nem fog utána belázasodni :roll:

Moncsi, milyen legyen a képecske a babatablóba? :D Egész alakos vagy inkább csak arckép? :lol:

Lányok, azt amúgy tudjátok, hogy az osszes homeo-t úgy kell szedni, hogy se elotte és se utána 20 percig nem szabad sem enni, sem inni és még fogat mosni sem....ja és rágózni sem!!!!! mert kulonben nem hatásos!!!
ginuska
 
 


jó reggelt!

Mától hivatalosan is beköszöntött a tél. :)

Zanikóó: nyugodj meg az utak szárazak, nem kell aggódni az utazás miatt. A tej meg vissza fog jönni!

Pattogó: lányoknak jobbulást!

Mindenkinek SZÉP KARÁCSONYT! Valószínűleg már csak az ünnepek után jövök. Elindult a nagyüzem.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Sziasztok,

Ginuska, igen mi is szopizunk és pótolunk, csak nálunk sajnos kb fordított az arány mint nálatok :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: azért persze még küzdök.

Csajok!
Boldog, hasfájásmentes, tejben gazdag Ünnepeket kívánok mindenkinek!!! :D :D :D [/img]

chardonnay
 
 


Hello lányok!

Hát, ez a nap is eljött! Karácsony előtti utolsó munkanap és apánknak már csak egy lerakója van és jön haaazzzzaaaaaaa! Anya meg megy fodrászhoz! JUHÉÉÉÉÉÉ! :D :D :D

Ja és babácska alszik a járókában...boldog lesz ez a karácsony, érzem! :D

Nita - telcsi sárga 8) És sikerült a számokat is áttölteni :roll:

Zanikó
- üdv a tejpara klubban :? A klubtársak már minden jót elmondtak (evés, ivás, pihenés, bogyók és tsai), még a fejést tudom javasolni. Igaz, hogy a melleim már totál kivannak, de megéri. Nem drasztikus az eredmény még, de már látszik!

Tilli - ügyi vagy! Lassan ki is léphetsz a klubból :wink:
Olajat adnak a gyt-ban recept nélkül is. Mi Babe-t használunk mindenből, az arcocskáját a testápoló krémmel kenem, mert a szteroidos cucc után kicsit kiszáradt.

Ginuska - szerintem csak erős aromás dolgokat nem lehet a homeo bogyók előtt-után enni-inni (kávé, tea, menthol, kámfor stb.). A More Milk előtt-után csak inni nem lehet nagyobb mennyiséget 20 percen belül.



[/b]

Kép
kkia
 
 


jó reggelit,

na én folyadékbevitel terén a mézes-citromos citromfű teára váltottam, mert sikerült betaknyosodnom :( :(
jókor...

rettegek, h Teo ne kapja el. Néha ő is köhög. :roll:
és a szeme megint csipás, ettől már kivagyok.
2 hétig OK, aztán csipásodik. Ez lehet könnycsatorna-elzáródás?

Uh ma elhaladunk sétaképpen a tanácsadásra szemcseppet íratni meg megkérdezem, h ha neagggyisten bebelegszik, akkor milyen homeopátiás cuccokkal szerelkezzek fel.

Szilveeaa,
nem semmi, h egy ilyen pöcsölős sütit megcsináltál :lol:
fogadd kérlek gratulációmat.
én csak olyat vagyok hajlandó, amikor a hozzávalókat egy vödörbe be kell vágni és összekeverni...

tegnap este csináltam tejszínes-barackos szűzpecsenyét krokettel.
fúúúú, bazi finom.
már bánom, h ellőttem a szűzpecsenyét, lehetett volna holnap is.
nálam gesztenyekrém leves lesz és lazac steak

Kép
screen
 
 


Kkia, én is pár napja kezdtem fejni, hátha. Most 20g-t sikerült szopi után, (ez nálam rengetegnek számít :)) lehet hogy mégis ellustultak a babák a cumisüvegtől? :?

chardonnay
 
 


Sziasztok!

Még egyszer köszi mindenkinek a biztatást!
Pótolni nem kellett,mert kisasszony este kiszívta minden cseppjét a cicinek(amire eddig nem nagyon volt példa).Tápival kínáltam utána,de csak bénáztunk az üveggel,így max. ha 10 gr. belejutott....De éhes nem volt,mert ugyanannyiszor kelt éjszaka,mint szokott,jóízűen aludt,nem volt nyugtalan.Szóval mindketten lusták voltunk:én fejni az utóbbi hetekben,ő meg kiszívni a végét.Így aztán cicik apadoztak.Ráadásul a hasmenés-para feszültsége is rájátszott nálam.Nem beszélve arról,hogy napok óta nem mozdultunk ki a levegőre...........
dE!Mától láblógatás,hülyérezabálás lesz anyáéknál.Hurrá!

Till,én is keresek vmi jó kis krémet Tamarának,neki is elég száraz az arca.

Kép
Kép
zanikóó
 
 


ja száraz bőr:
nekem a Bepanthen-t mondta a védőnő.

Kép
screen
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: