Új privát üzeneted érkezett!

gio, lehet enni, a gyerek jót alszik utánna.... :D

KépKép[/url]
domi06
 
 


gio én ettem már meg mákos beiglit is karácsonykor töménytelen mennyiségben

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Nyolcszor eszik egy nap még. Szopizás közben hallom és érzem, ahogy megy benne végig a kaja :shock: Azt hiszem ő még nem tudja jól hasznosítani a tejet, ezért sem tud ritkábban enni. De hízik rendesen, és jól van. Ez engem is megnyugtat.

Olyan jó volt, tegnap kitaláltuk, hogy Húsvétkor megyünk haza Sopronba. Annyira élveztük a tervezgetést, hogy majd elvisszük a rokonokhoz, meg megyünk együtt sétálni az ottani barátokkal :D Alig várom, addigra talán már jó idő is lesz végre.

briell
 
 

 
 

Sziasztok!

Meli én is azt hittem,hogy fényképész csinálta... :shock: ....nagyon ügyes párod van!Az utolsó a kedvencem,olyan édes a nagytesó,ahogy megpuszilja a pici buksiját! :D

Mi is kinőttük már a 62-es méretet is... :shock: ...3szatyor ruhát már kiraktam a szekrényből... :)
Én mondjuk szeretem,ezt az öltöztetősdit...tipikus lány vagyok.. :lol: ...csak régen a barbikat nyúztam,most meg a gyerekeimet!Olyan jó reggel kiválasztani az aznapi ruhát neki! :D

Manocskak, nagyon kis helyesek a fiaid! :)
Vendég
 



Tulip,én is nagyon élvezem,hogy mikor mit adjak rájuk,ez a fotóskodás is azért is jó,mert végre nem csak itthonit adhattam rájuk....pedig én nem vagyok tipikus csaj,sosem babáztam :lol: hogy oldjátok meg,h a fiad laktózérzékeny???Nem lehet egyszerű úgy főzni...

Manócskák,na nehogy pironkodód emotion tegyél!!!!Hát még jó,hogy büszke vagy rájuk,nekem is ők a büszkeségeim...4 fiú meg!!!!!Elképesztő teljesítmény csak kihordani,megszülni őket,nem még felnevelni.

Kép Kép
meli1118
 
 


manócskák: tényleg csudahelyes fiúk! :) És mindig ilyen jóban is vannak?

Itt a nagylábú egyhetesemről egy kép :lol:
Kép [/img]

briell
 
 


Húúú,tényleg jó nagy a lábacskája!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Egy napot csal a vonalzóm :? remélem nem kell újracsinálnom...

Kép Kép
meli1118
 
 


húúúú briell tényleg nagy lába van :D Ákiénál is nagyobb :)

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Meli!
Nagyon jók a képek! Ügyesek vagytok!

Briell!
Tényleg jó nagy lábacskája van Eminek!!! Bár mi sempanaszkodhatunk, Anna is a lábánál növi ki a rugikat. Már 62-68-as cuccokat kell ráadni, mert a lábai azoknak jó.

Gabi!
Nem adták be az oltást, csak jövő héten! :shock: :twisted:
Azt mondta múltkor a drnő, hogy most menjünk, mert így jönnek ki 2hetente a védőoltások, rota, mostani, újra rota, stb. Erre most mondja, hogy hát ne haragudjak, de mégse. Majd jövő héten. Szóval jövő héten és azután is mehetünk. Viszont újra megnézte a pöttyeit, és lehet hogy ekcéma. Viszont hivatalosan is 5 kg Annám, és 56 cm. Még 2 cm és 10cm növésnél tartunk! :) Zalán most hol is tart? Kis hajasbabánk.

Domi!
Ne legyél írígy, lehet hogy ma felrúgja az egészet. Így szokta. Bár igyekszem következetes maradni. Már a nagyágyban alszom apával 3 napja. Anna hősnő meg egyedül a kisszobájában a kiságyában. Édesem. (Kemény 3 méterre tőlünk, +1fal. De állítólag nem érzi így az anyaillatot (tejcsiszagot) és szépen lassan elhagyja az éjszakai evéseket magától. Na majd referálok. Én meg rendkívül jól alszom apa mellett ágyban. Kicsit sok volt már a földből. :oops:

Megint a MT-ban vittem Annát. Jó volt! :D Majd tényleg csinálok már fényképet. Csak nehezen jutok odáig.
Vendég
 



Sziasztok!
Most ment el a gyerekorvos, beadta a két szurit...úgy, de úúúúgy sírt a kis Iván. Legalább egy fél percig miután megkapta, meg persze közben. Szívem szakadt meg...de azért hősként viselkedett. Ő is meg én is. Tényleg ügyes volt, de én annyira sajnáltam, hogy nem is tudom szavakba önteni...anyám, de nehéz ez.
:cry: :cry: :cry:

Remélem nem lesz lázas vagy ilyesmi...most megyek, megpróbálom megetetni, hátha éhes.
tedorka
 
 


tedorka kitartás lehet a következőt észre se veszi.nekünk Andréval olyan jó volt meg se nyekkent csak már més évesen ahogy kapnak oltást pontosan nemtudom hányadik hónabban.hát már várom a csütörtököt hogy Áki hogy fogja viselni,eddig sajna a jó dolgokat nem örökölte a bátyjától mint pl éjszakai alvás

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Laktózérzékeny: hát egyenlőre olyanokat főzök amiben nincs tej...vagy pedig laktózmentes termékekkel főzök!Drágábbak,de legalább vannak,így neki is lehet főzni!Viszont erre még pár nap múlva jön a gluténmentes diéta(egy életen át) ami már durva lesz!Most veszünk kenyérsütőgépet...ami 20e körül van!Hogy mit tud ennyiért?Gluténmentes kenyérsütő funkciója csak ebben az árkategóriában van a kenyérsütőknek! :shock: :( Elképesztő,hogy mennyire lehúzzák az embert....!!!!Jah és 1kg gluténmentes liszt pedig 700Ft körül van!Nagyon szemét dolog ez!!!Beteg embereken nyerészkednek sokan!!!!Na mindegy,mi majd belejövünk...remélem anyagilag is! :)

Briell, a pici lányod nem nagy lábú,hanem hosszú lábú és gyönyörű ajkú!Csodaszép balerína lenne belőle! :)
Vendég
 


Tulip érdeklődöm, hogy állam részéről kaptok-e valami plusszt, hogy allergiás a fiatok? Nem kíváncsiskodni akarok, csak írtad, hogy horror összegbe kerül a hétköznapi étkezés is.
Egyébként hogy sikerült a páramentesítés otthon?

Kriszta pénteki méretkőzés alapján Zalán 59 cm., és 5037 gramm. Indult 52 cm-ről, valamint a kórházból 4830 gr-mal jöttünk haza.

Tedorka egyél egy kis csokit a nagy izgalmakra! Majd ha átalakul tejcsivé, akkor Ivánt is biztos megnyugtatja :)

Gabi
Vendég
 


Gabi: a lisztérzékenységre fogunk kapni emelt családi pótlékot...az kb 6000.-Ft-tal több,és havi 3000.-adójóváírást!Szóval ennyi!Hát nem sokmindenre elég ha a liszt kilós árát nézzük,de több a semminél!És megkapom a GYES-t fiam 10éves koráig!
Az az érdekes,hogy amíg nem derült ki ez a betegség a fiamnál,nem nagyon hallottam róla,és most ha bárkinek mondom,szinte mindenkinek van egy ilyen ismerőse! :shock:
Vendég
 


Iván kb. fél percnyi sírás után abbahagyta, aztán evett rendesen, és most alszik. Szerintem engem tényleg jobban megviselt, mint őt. AZtán majd este meglátjuk.
Mindenesetre most csinálok egy jó kis Tiramisut.
tedorka
 
 


Páramentesítés: végül nem a rendszert építtettük be,hanem vettünk egy nagyon jó páraelszívó készüléket!!!Az Aldiban volt 2hete 40e-ért,és nagyon jó!!!!!!!!Borzalom sok vízet szedett már össze a házból!!!több litert! :shock:
Vendég
 


ÓÓÓÓ Tedorka tiramisu!!!! :P :P :P
Ne kínozz!!!Imáááááádom!

A szuri az sajnos mindig megvisel minket anyákat...!Én sosem tudtam megszokni semelyik gyereknél sem!Én is mindig a síráshatár szélén álltam! :(
Vendég
 


Gabi Zalán még csak ennyit hízott?Mi 2640grammal jöttünk haza és 1 hete volt Áki 5150gramm :shock: .cm pedig 50 volt mikor született 6 hetesen 54 azóta tuti 56 cm fölött mivel azok a rucik kicsik,de csütörtökön kiderül.Ákos nől túl gyors iramba?
tuli nekem is van egy rokonom akinek az egyik kisfia érzékeny valamire de pontosan nemtudom mire :oops: /tej,tojás vagy liszt/mindenesettre mesélte hogy milyen nehéz az oviba is hogy ő nem eheti azt amit a többiek.és hogy még tényleg a betegekből húznak hasznod :x ez borzasztó

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


ez a páramentesítő jól hangzik.és tényleg annyi nedvesség van a házba?de legalább nálatok nem száraz a levegő :roll: nálunk a szobákba ez jelent problémát.viszont a konyhába elkezdett penészedni az egyik sarok pedig eddig még sose csinálta és a gáz fölött van páraelszívó

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Szerintem Gabi 3850-et akart írni, mert 4000-rel született Zalán.
tedorka
 
 


Anita szerintem a fórum legkevesebbet hízó gyereke az enyém :shock: de nem nagyon aggódom, hiszen a heti 150 g. megvan :)

Gabi
Vendég
 


Dorka igazad van! Elírtam :(

Gabi
Vendég
 


gabi azért a 3800 gr mindjárt jobban hangzik :D

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Szerintem mi meg a legtöbbet hízók vagyunk, 3150-el jöttünk haza, és 6200 volt Domi a méretkezésen...de a legdurvább, hogy 50 cm-ről 61-re nőtt, 11 cm :shock: 8)

A kis pióca szívja rendesen a véremet... :lol:

Ma nálatok nyugisak a kölkek?
Mert én már sok-sok boldogsághormont ettem ma, de ez sem segít, szakadnak az idegszálaim. :shock: :evil:

KépKép[/url]
domi06
 
 


domi Áki kicsit nyűgi bár ő az miatt hogy nem voltunk elég figyelmesek és elfogyott itthon a tápszer és mivel a faluban nincs gyógyszertár így csak este lesz ha a párom kiválltja és hát az én tejem édeskevés neki :( így most iszik bőven teát és sokszor cicizik.
Dominik tényleg szépen fejlődik akkor nem aggódom Áki még viszi túlzásba :D

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Anita, akkor ma biztos éri elég inger a cicit, lehet, mire Apa megjön Áki igazi tejcsárdát csinál belőled!!! :lol:

KépKép[/url]
domi06
 
 


Én ma hosszú idő után először bögtem el magam mérgemben, erre Domi nézett rám ráncolva a szemöldökét, majd teli szájjal vigyorgott rám! :shock:
Most hogyan haragudjak rá így... :oops:

de akkor mért idegel előtte ki :?: :?: :?: :cry:

KépKép[/url]
domi06
 
 


domi lehet bár én azért ezt kétlem
hát igen nehéz rájuk haragudni.az a baj h ők még nemtudják h rosszat csinálnak

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Nálunk nyugi van. Egész sokat volt ébren DÓri, de gügyögés, nevetgélés és játszadozás volt. Aztán megebédeltünk, apa is hazajött és délutáni szunyi. Most ébredezik, lassan kajaaa.
Vendég
 


rajtam is édesen szuszog egy óra ordítás után. :twisted: már a kiságyába is bepakoltam, de most mégis olyan jó így :lol: Ííííímádom. :D

briell
 
 


Enyém kelt 9-kor,aludt 11-től fél 3-ig 8)
Akkor atomszopi,majd 1,5 órás séta,aminek elején és végén dumált,vigyorgott.A közepén aludt.Most itthon evett és nézelődik...én meg netezek,jah,mer Dénes nincs itthon,ezért van ám nyugi most...

Kép Kép
meli1118
 
 



Áron ma szundi funkcióban volt, 5kor ébredt, a séta óta.

Dorka, gratula az oltásokhoz, Iván egy kis hős.

Kriszti, de jó neked, én is úgy aludnék már a helyemen.
Vendég
 


Sziasztok, csak gyorsan írok pár sort, mert mindjárt kajcsi megint.
Ma éjszaka több napi sárkányoskodás után végre minta gyerkőcre váltottunk és este fél 9-től aludt hajnali 5-ig!!! :D )-től pedig én is aludtam vele, hát ez azért életmentő pihi volt. :lol: Ma játszottunk szopizás előtt és képzeljétek hasra fordult az én ügyes nagyfiam. Gügyögtünk gurigáztunk, egyszercsak vett egy nagy lendületet és már hason is volt, majd kinyomta a mellkasát és úgy magyarázott egy-két percig. Nagyon édi volt! :lol:

Meli,nagyon szuperek a képek. Édes mindkét csemete és az a kosaras nagyon cuki ötlet volt!

Manocskak, te is büszke lehetsz a fiaidra, két szépszemű, huncutarcú!

Briell, szépséges kiscsajod lába tök rendben van és tényleg balerina alkat a drága!

Gio, én is úgy vagyok mint Kriszti, és muszáj kezdenem magammal valamit, mert nem bírom elviselni a plussz kilókat. Szóval ezért a nagy konditerembejárás, futkározás. Na persze, amikor megyek annyi kedvem van hozzá, mintha a fogamat húznák... :evil:

Najda, én kilóra pontosan ugyanezekkel a paraméterekkel rendelkezem. Tényleg nem semmi mennyit kaptam én is magamra, na de csak leküzdjük valahogy! :wink: Kitartás én veled vagyok! :lol:

Judy, Csillag én is abban reménykedek, hogy lassan elérjük a bűvös 3 hónapot és megszűnik ez a rohadt hasfájás, de már nem sok van hátra! Hajrá! :wink:

Már nem is tudom ki írta, de lehet, hogy Meli.. Az a lényeg, hogy mi az a tejpép, amit 4 hónapos kortól lehet adni nekik? Én mindenhonnan azt hallom, hogy 6 hónapos korig vagy anyatej vagy tápi, és csak utána jöhet a hozzátáplálás. Szóval mi is az a tejpép, ami laktatóbb? :)

Bocsi, hogy most csak ezekre reagáltam, de megint szólít kiskirályom! Még csak annyit, hogy drukkoljatok, mi holnak fél 2-re megyünk szurira. Már most tiszta ideg vagyok miatta, biztos ordítani fog Noel és már előre megszakad a szívem miatta... :?
Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Megint Giot nem emeltem ki, bocsi ez nem szándékos, csak ez a folytonos rohanás.... :oops:
Vendég
 


Domi, megjött, köszi itt is!

Anna, nagyon ügyi a kis drágád, hogy már hasra fordul. Áron csak fordítva tudja, azt is csak egy irányba :( , nem is tudom, hogy fog majd mászni, ha ennyire utál hason lenni.

Most pihiszékezés van, és még nem járt le a mosógép. Remélem, kitart addig, h. ki tudjak teregetni.

A tejem, megint nem az a húdesok. Visszanéztem, mit ettem-ittam amikor belódult, de semmi extra. :?:
Mostmár a 3 hónapért izgulok tejügyben is, addig tartson ki!!

Ki mikor akar elkezdeni hozzátáplálni, és mivel??
Vendég
 


Anna!
Akkor együtt küzdünk!!! :D Hajrááá!!!
Én ma eliptikuson nyomtam, meg haspadon, mert most nem volt kedven a dvdhez. Na meg a séta.
Viszont ma először 70-el kezdődött a mérleg. 70,4 voltam reggel. :D :D :D
Az a cél, hogy 2hós korára 6ossal kezdődjön, még ha 69,9 is. Most érzem először, hogy ez sikerülhet csütörtökig! :D

Gabi!
Zalán a ahjára gyúr most elsősorban!!! Azzal hódít, hozzá kell tennem, hogy sikeresen. :D

Judy!
Eljön a Te időd is!!!

Gio!
Jók is a nyugis napok! Nekünk ma annyira nem volt az. :?
Vendég
 


Anna nektek is drukk a szurihoz.
Én két több szúrásos vérvételt asszisztáltam végig, ahhoz képest az oltásokat meg sem fogjuk érezni :(

Kíváncsi vagyok, férjem mit fog szólni a balerina alkathoz :lol: Ő annak készült anno :)

Kata: Emilivel pusziljuk anyukádat! :D Teljesen meg vagyunk hatva, hogy rajongója van. Ja, és abszolút együttérzek Veled férjügyben :( Ennél vacakabb helyzet nincs. Nálunk is volt már olyan nap, hogy férjem nem látta ébren a lányát.

Gio: neked meg mindig elfelejtem mondani, milyen szuperek a képek az iwiwen! :D Te csinálod őket zömmel? Nagyon szépek vagytok rajta mind, persze főleg Dóri :wink:

briell
 
 


Csak még annyit, mert még durmol kiscemetém, hogy nem tudok dönteni pihiszék ügyben. Anita, nálad láttam a Fisher Price 2 in 1 széket és nagyon tetszik. Viszont aFisher Price macikás pihiszék is nagyon bejön. Az álomjáték.hu-n éppen akcióban van és ugyananni mindkét szék. A macikás elvileg többet tud, de azt írják, hogy a pulzáló mozgás különösen jó a babóknak és az anyai szívhangot imitálja. Most akkot vajon ez is rezgéstz jelent, mármint a pulzálás. Ha valakinek van kedve nézze már meg, mert lehet, hogy csak nekem nem egyértelmű... :oops: :lol: Mert nekem mindenképp olyan kéne, ami rezeg is. A másik kritérium, hogy stabil legyen és ne csak az asztalra feltehető, hanem kicsit magasabb, hogy a földre is rakhassam Anita, a tietek a képen a földön van, ugye?Előre is köszi a hozzászólásokat! :wink:
Vendég
 


Naiv kérdés:
hogy lehet szoptatni és diétázni egyszerre? Én annyit eszek amennyit csak bírok...
A mozgás pedig... Szóval már akkor boldog vagyok ha le tudok zuhanyozni! :D Ma sem csináltam semmit kb a rékázáson kívül, mégis úgy érzem mint akin átment egy úthenger. Minden energiámat igénybe veszi, hogy ellássam. Őszintén szólva azt gondoltam, hogy egyszerűbb lesz... :oops: Én mindent olyan pikk-pakk meg szoktam oldani. Lehet ez a lány isteni lecke, hogy "lám-lám, van aki rajtad is kifog." :lol: :lol:

Kép
apkata
 
 


Kata, veled vagyok, teljes mértékben. Nekem is eddig könnyebben mentek a dolgok, pléne a melóban, ahogy írod, pikk-pakk!
De Áron, kiüt mindennap. A sport még nekem sem fér bele, néha egy kis tánc-aerobic, de hogy rendszeresen????

És kaja ügyben nálam annyi, hogy abonettezek, néha reggel 1-1 zsemle, és hétvégén szoktam bűnözni.
De én úgy vagyok vele, hogy ami hónapok alatt jött fel, úgy egészséges, ha (nem is ugyanannyi idő alatt) nem 2 hét alatt menjan le.((azért nyáron szeretnék felvenni fürdőrucit)) :shock:

Gio, mi újság? Dóri, jókislány még? :lol:
Olga, te is eltűntél!
Vendég
 


Kata
én teljesen így vagyok! Pedig úgy tűnik Dóri nem hasfájós, mégis lefoglal egész nap, főleg ha ébren van. Meg akkor nem is akarom magára hagyni hogya a kiságynak beszélgessen, hisz olyan édes.
És én is arra jutottam főleg az első 3 hét után hogy Isten lassít szándékosan, és rávilágít arra hogy ezt a feladatot nem tudom úgy pikk-pakk megoldani mint egy munkát, egy banki ügyintézést....stb
Nem beszélve arról hogy én csak a férjemre tudom hagyni a gyereket amikor itthon van, szoptatástól szoptatásig. Hát majdcsak kialakul ha jön a tavasz
Vendég
 


Judy
szia!!
Igen azt hiszem nem kell panaszkodnom, bár ma du. bukott egy akkorát a hátamra onnan a földre, hogy azt már hányásnak tituláltam. Szegénykém. Sírdogált is cicizés közben, vmi pociprobléma biztos volt, meg többször jön bugyborékos nyál a szájából, erre a dokinő azt mondta múltkor hogy tipikus reflux tünet.
Hát jövő héten uhu. hátha kiderül valami - remélhetőleg az hogy nincs semmi gond
Ezt leszámítva, eszik-alszik-ébren gügyög és mosolyog. Nagyon cuki, csak már úgy mennék vele . Alig várom hogy elköltözzünk innen, pedig a kégli tök jó csak a környék nem bababarát.

Szervezzünk csúcstalálkozót lányok és akkor legalább elmondhatjuk, hogy érdemben kimozdultunk 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.02.08 20:28-kor.
Vendég
 


Hello!
Annyira felbuzdultam azon, hogy a gyerekemet megszúrták, hogy elmentem én is a kórházba, és beadattam magamnak a h1n1-et.
Anna, én is az álomjáték.hu-n nézelődtem, és a 18 kg-ig széket akarom megvenni.

Iván most alszik. Kicsit nyűgös volt, de csak elaludt. Remélem sokáig fog, és nem lesz semmi gond.
tedorka
 
 


Ja, és én is csodálok mindenkit, aki oda tud figyelni arra, hogy mit eszik. Nekem zabálnom kell, hogy legyen tejem. Azt hiszem Labkat írta, hogy a szénhidráttól lesz teje, hát én is az a fajta vagyok. Így nálam megy a kenyér ezerrel. Meg kétszer ebédelek és utána vacsorázok. Végülis a terhesség előtt annyit fogyókúráztam és koplaltam, meg számolgattam kalóriát/szénhidrátot/fehérjét, hogy most tényleg "megérdemlem" a lazaságot. Csakhát így biztos, hogy nehezebben megy majd le a sok kiló, ami még rajtam van.
Ja, és persze szerencsém van, hogy Iván nem hasfájós, és lehet enni szinte mindent.
tedorka
 
 


Manocskak : ennek a páraelszívónak van légszűrő funkciója is egyben,szóval nagyon jó gép :) Nekünk meg páraelszívó kellett nagyon mert penészesednek a falak,a magas páratartalomtól ezért ez volt a fő szempont nem a légszűrő-mert az nem szívja ki a párát a lakásból..!Ez tényleg literszámra gyüjti....naponta!!!
Vendég
 


Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: