Új privát üzeneted érkezett!

Csuppancs, na, ölülök, hogy túlélted a tegnapot.
Lányok még midnig semmi. Ha ma délután 1kor, 2kor jönne meg akkor már a holnap lenne az első nap? Mármint így kell számolni?

Kép
samimi
 
 


Reginand, ha normális az 50 napos ciklus, akkor szetintem is bele fér a korai peteérés :)

Csuppancs, én is kíváncsi vagyok az eredményedre.

Samimi, ameddig nem jön meg, én szorítok neked!

Amit magamon észre vettem, hogy a melleim mintha megváltoztak volna. Nem tudom mi, de valami más. Meg egy kicsit hisztis vagyok :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Én speckó most bőgtem egy nagyon, mert a főnököm egy köcsög. De ez már előfordult egyszer (mármint, hogy bőgtem miatta) és nincs gyerekem, szóval ez nem tünet :D

Kép
samimi
 
 

 
 

samini: Főnöködnek egy hatalmas seggbe rúgás!

Nálam sincs semmi. Egyébként nem jó nálam sem ez a hosszú ciklus, csak nem akar rövidülni. Mondjuk ehhez kemény diéta is kéne, amit egyelőre nem tartok. Meg sok mozgás. Hát ja.



vicky79
 
 


Vicky, mikor volt legutóbb meg? Peteérésed van?

Kép
samimi
 
 


Reginand! Ne keseredj el! Fogd fel úgy,hogy megtaláltátok az okát,hogy miért nem jön a baba. Gyorsan kezelitek és már jön is a trónörökös! Csak pozitívan!
:)
Samimi! Ne törődj a főnököddel! Attól,hogy idegesíted magad még nem lesz normálisabb a főnök! Nem éri meg! :)
Mikor tesztelsz?

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Samimi! Te vagy a Laptetőn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


samini: Karácsonykor volt meg utoljára és nem tudom van-e pé-m. Nem nagyon hiszem.



vicky79
 
 


Samini,laptető!!!Szorítok!A főnöködet pedig tojd le!Tudom,hogy nehéz,de érdemes a rossz dolgokat gyorsan elűzni magadtól!Vonzani kell a pozitív dolgokat,azokra kell jobban koncentrálni!

Most én is így vagyok a bevonzással,mert a dokibácsink most konferencián van,úgyhogy pár napig még bent kell maradni a picurkámnak! :wink:

Vicky, lassan itt a tavasz,majd a jó idő meghozza a kedved a mozgáshoz, meg a diétához!Ilyen sötét, szomorú időben nekem sincs soha kedvem semmihez! Különben is most jönnek vissza a gólyák is..... :wink:

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike, szorítsd össze a lábad addig :wink:

Samimi, hajrá, te laptető :) Reggel feltétlen tesztelj :) És igen, úgy olvastam, hogy a délután már másnapnak számít. Nekem könnyű, mert kora reggel jön meg mindig. Még sosem gondolkoztam ezen :)

Kicsit elcsúsztam, mert telefonról olvasom legtöbbször a topicot (azért vagyok ilyen eleven) és nem vettem észre, hogy új oldal van :)

Reginand, nem tudom, mit jelentenek az eredmények, de gondolok rátok, szorítok :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Vicky, hát én csak azt tudom mondani, hogy csodállak, amiért ilyen erős vagy... sztem én már az idegosztályon lennék!

Igen, laptető :)

Lányok, köszönöm hogy szurkoltok. De sztem én mindent bebeszélek már magamnak. És azt is egy jelnek veszem, hogy hazafele elgyengültem, bementem a gyógyszertárba tesztet venni (itt csak gyógyszertárban lehet kapni), és képzeljétek: nem volt. Szóval tuti nincs baba...

Már most hiányzik a férjem pedig még csak egy napja ment el :(
Igen, tudom, minden főnök szemét, csak most lelkileg olyan mélyen érintett, mert kb 200%-on csinálok mindent, a kollégáimhoz képest 400%-on és velem szemétkedik... nincs értelme hajtani!

Már csak 3a kell aludnom és újra látom Bét :)

Kép
samimi
 
 


Hú de sokat termeltetek. Már vagy a 3. laptetőről maradok le. :lol:

Eredmény ügyben majd a jövő hét vége felé telefonálok, mert nem tudták pontosan megmondani, de nagyfiam be tud menni érte. A dokinál a gépen meg is fog jelenni, mert egy intézményen belül van a meddőségi és a labor is. Persze nyilván beküldöm érte a kölköt, nekem azt tudnom kell még a doki előtt. :)
Azt elfelejtettem írni, hogy 8, azaz nyolc kémcső vért vettek le tőlem. Azért mikor a néni rakosgatta ki őket és ragasztgatta rájuk a címkéket, kicsit becartam, mi lesz ha rosszul leszek? (Még sosem fordult elő, na de a maximum eddig 5 fiola volt.) Persze nem volt semmi, a vénámnak is nagyon örült, merthogy jóóó nagy. Páromé is sikert aratott, mondta neki a néni, hogy még fejest is lehet bele ugrani. Azt mondta jól szúrtak neki, így pozitív élmény maradt, pedig nagyon félt tőle. A másik mintaadástól érdekes módon nem. :lol:

Reginand, sajnálom a magas prolaktint, de azt lehet gyógyszeresen kezelni. Bromocriptint szoktak rá adni ha jól tudom. Amúgy a Gynex csepp is lejjebb viszi állítólag, ezt még Bayar írta.
Majd feltétlenül számolj be a dokinál tett látogatásról! Párod mikor is megy orvoshoz?

Voltam ma a házidokinál, mammográfia beutalót beszereztem, illetve a neurológushoz is olyan megjegyzéssel, hogy az előző terhesség nem rontott az állapotomon. Az az ideggyógyász már nem dolgozik a Jánosban akinél tavaly voltam, vadidegenhez meg nem akartam "csak úgy" odamenni. A háziorvos véleménye meg csak számít már, ő végig látott a terhességem alatt, meg előtte és utána is.
Holnap beszélek még a biológus nénivel, hogy érdemes-e a chlamydia szűrést maszek alapon megcsináltatni, vagy nincs értelme "rohanni", hogy a 21. napig meglegyen, mert úgysem startolhatunk még márciusban. Párom is nyugalomra intett, de sajnos én olyan vagyok, hogy ha valamit kigondoltam, eldöntöttem, akkor adj Uram, de rögtön. :oops:

Samimi, kíváncsi vagyok nagyon! Tessék máshonnan beszerezni tesztet!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csuppancs 2013.02.06 00:32-kor.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Hát, ez az adj uram de rögtön rám is jellemző... milyen hónapban születtél? :)
Hát, uram is ezt írja most, hogy menjek máshova (kérdezte hogy mi újság, mondtam, hogy semmi kérte hogy ugorjak le venni tesztet de írtam neki h nem volt... erre most azt akarja menjek el és keressek egy másik gyógyszertárat).
Megvárom, hogy holnap reggelre megjön-e. Most voltam mosdóban és megint volt egy kis apró barna valami. Lehet hogy reggelre már megjön és akkor legalább nem lesz még egy negatív tesztem a nélkül is tudni fogom... :(
Próbálok nem reménykedni, de olyan nehéz!

Kép
samimi
 
 


Incifincivel mi újság? Nem tudjátok?

Kép
samimi
 
 


samini: Nem vagyok én erős csak ezt én már végig jártam, amit most ti. És 3 év alatt csalódtam már eleget, most nem vagyok hajlandó rápörögni a dologra. Néha azért elég nehezen megy. Neked kitartás, várjuk a holnapot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vicky79 2013.02.06 10:59-kor.



vicky79
 
 


Samimi, holnap szerintem tedd el a reggeli pisit és azzal teszzelj, ha szereztél. Persze, csak, ha nem beszélek hülyeséget és nem szabad :)

Én is adjuramistenderögtön féle vagyok, mrgspékelve egy kis tervezői rögeszmével -ahogy az előző bekezdés is mutatja-

A főnök meg nehéz tészta, sajnos nemsokára én is az leszek. Próbálj kevesebbet dolgozni és legyen elérhető egy kis "leszarom" tabletta :)

Jaés, mert nincs teszt, még lehet baba :) szetintem

Csilla, bámulatos nekem a hidegvéred. 80 fekát kérek belőle, ha eladó :)
Én nem parázok a vérvételtől, rendszeres véradó vagyok párommal együtt. Ő ráadásul nullás, fincsi a vére :)

Mondjuk vért nem sokszor vettek tőlem vizsgálatra. A tű látványát utálon, de elfordulok :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Reginand! Akkor kezet foghatunk!

Endokrinológushoz fognak küldeni, majd ő fog kezelésbe venni.
Nekem már lassan 7 éve van h magas prolaktint mértek, de nekem 1200 volt... sőt nekem már adenómám is van a hypofizisembe.
Neked nem kell MRi vizsgálatra menni?
Amúgy ha magas a szinted, akkor nem is tud összejönni a baba, ha meg véletlenül igen, akkor vetélés veszélyes... Nem akarlak ijesztgetni, de nekem ezt elmondták az elején.
Kapsz rá bromocritint, este vedd be bármit mondanak, mert nekem semmit nem mondtak és brutál erős volt. 2 hétig tántorogtam meg szédültem. Aztán megszokja a szervezeted.
Ha "CSAK" ennyi a baj, akkor ne aggódj, pár hónap jön is a baba :)

Nekem ez úgy derült ki, hogy elég rövidek kezdtek lenni a ciklusaim... aztán mondta a ngy. h hormonszint vérvétel, és hát kiderült.



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Ja és akkor most töltöm a 12. (kopp-kopp) és majd most kell elhagynom, mert akkor meg nagyon elfolytja a tejelválasztást, mert ez a hormon azt segíti elő.

Emiatt nem aggódj! Uncsimnak is ez volt fél év után nem jött össze, a -szerencséjére- rokon ngyógyásza küldte vérvételre, kiderült, elkezdte szedni, és már terhes is lett :)
Happy End!!!! :wink: Mindenkinek!!! ++++++



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Samimi, nyilas vagyok. :roll:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Vicky, kitartás, többet nem zaklatlak ezekkel. Én nagyon szurkolok neked, hogy összejöjjön a baba!
Csilla, igazából hirtelen azt hittem hogy értek ezekhez, de mégsem :D Én mérleg vagyok és megvan szinte minden mérleg tulajdonságom, de egyébként nem hiszek ezekben... :) A nyilas mondjuk annyira nicns emssze a mérlegtől, az november nem?

Reggel vettem tesztet, 1 órával korábban jöttem munkába, meg is csináltam (bár nem reggeli első vizeletből, és bár nem rápisilős volt de úgy csináltam mert máshogy nem tudtam, remélem ez nem baj) és negatív lett. Pedig most már kimutatná, úgyhogy tuti, hogy nem vagyok babás, de akkor meg miért nem jön meg??? :(
Egész éjjel nem aludtam, most írtam a férjemnek, erre csak annyit válaszolt, hogy "ne haragudj"...

Kép
samimi
 
 


Én is nyilas vagyok :cry:



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


* :)



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Skorpió.
Régen sokat foglalkoztam az ezotériával, de mára egy fikarcnyit sem érdekel, csupán emlékszem sok mindenre.

Samimi, én még mindig nem vagyok meggyőzve :)

És a vonalzómat is kijavítottam :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka, vonalzó: :) Én is kijavítanám, csak még nem tudom mit kell rajta javítanom... Ez a 40. napom!

Mindenki ősszel született? (Jójó, emgnéztem, a nyilas lehet téli is :))

Kép
samimi
 
 


Sziasztok!
Én is Skorpió vagyok! :)
Samimi! Én a 39. ciklusnapon teszteltem egy nagyon halvány pozitívat és 3-4 nap múlva már nagyon erős volt a 2 csík. Nekem is olyan hosszú ciklusaim vannak mint neked! Amíg nem jön meg addig van remény! :wink:

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Hát lányok, amint a csatolt új vonalzómból látjátok, az én ámokfutásom véget ért. :(
A legrosszabb, hogy mivel jövő péntekig leszek otthon, és a doki szerdán rendel utoljára, és nekem 7 napig minimum tartani szokott, ezért le kell mondanom az otthoni nőgyógyászt...

Kép
samimi
 
 


Samimi!
Sajnálom! De ne keseredj el! Új hónap,új remény! :)
Hol élsz amúgy? Bocs,ha már írtad,de nem emlékszem!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi megírom priviben hol élek, nem azért hogy a többiek ne lássák, hanem mert ha valaki olvasgatja a neten ezt a topikot akkor rájöhet hgy pontosan ki vagyok (mármint aki ismer), és ezt nem akarom (nem akarom hogy kirúgjanak előre, csak mert tuják hogy babát szeretnénk...)
Igen új hónap, és két pozitív dolgot is találtam abban, hogy most nincs baba (pedig nehéz volt): az egyik a már említett peteérés, szerencsére késett annyit a mensi, hogy Bé már itthon lesz pár nappal előtte.
A másik, hogy az esküvőn nem lesz hatalmas a pocim, éppen csak hogy látszani fog (húgom példájából, hasonló a testalkatunk). Most próbálok ezekre koncentrálni.

Kép
samimi
 
 


samimi: Dehogy zaklatsz, annak idején én.is olyan lelkes voltam, mint most ti. Kitartás és hajrá új hónap.

Én is skorpió vagyok. És ma vagyok az 50.napon. Holnap lehet hogy átnézek a nőgyógyászhoz, apa itthon lesz szabin. Csak nem tudom mikor érünk haza, visszük Barbust pulmonológiára.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vicky79 2013.02.07 20:32-kor.



vicky79
 
 


Samimi! Értem! Már néztem a privit. :)
Ez a beszéd! Fő az optimizmus! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok,
Koszi az erdeklodest, Lanyok:)
voltam tegnap a dokinal, nem volt eppen annyira pozitiv mint ti ..:( szoval a magasabb prolaktinra akart azt adni amit irtal,
Bayar, de en nem akartam beszedni.. kerdeztem a dokitol nincs e vmi homeopatias szer, ha nem gond.. Mivel nem olyan nagy az elteres, nem is mondott semmit, azt mondta meg lehet probalni azt is. Irtozom a szintetikus szerektol.. szoval amig lehet en mindig hazipatikazom..
Es tenyleg nem olyan magas, hogy egybol tovabbi vizsgalatot igenyelni. Azt amit adott megveszem, beszerzem es varom a csodat.
A parom eredmenye aggasztobb, arra azt mondta h. inszem.. ettol persze o kibukott.. meg nem volt dokinal meg mindig varunk a tenyesztes eredmenyere, h. van e vmi bakterialis oka az eredmenynek. Ha van, akkor azt hiszem hurra, mert 1-2 honap es ujra lehetne menni, es az valszeg jobb lenne, ha nem akkor pedig doki. De ugye mindenkepp meg kell varni ezt az eredmenyt is.
Penteken megyek ismet a dokibacsihoz, akkor peteerest nezunk. Remelem lesz vmi..

Csilla: a fentiek miatt meg nem tudom mikor megy dokihoz. Remelhetoleg az eredmeny mar nemsokara meglesz.

Amugy az en ciklusaim 27 naposak. Sztem ez atlagosan jo. Viszont, amire egyik doki sem mond semmit es nem hatja meg oket, igaz annyira nem zavar, h. a mensim nagyon gyenge es nem is tart tul sokaig...kb-4 nap, de akkor mar az nagyon gyér..

Samimi, tenyleg jol fogtad meg a dolgot :) Joh. ilyen optimista vagy.

Amugy en is felek h itt rajonnek h mi a helyzet velunk, vagyis h. probalkozunk.
Szoritsatok, remelem osszejon mihamarabb!
Ja, ezt az inszemes dolgot en most egyelore hnyagolnam, es a petevezetek atjarhatosagit sem hiszem h. a kov. ciklusban megcsinaltatom..
20140211131327
 
 


December 18-án születtem, abszolút télen. :)

Reginand, nekem meg nagyon erős a mensim és előtte napokig szórakozik. Mondjam azt, hogy rajtam kívül mást nem zavar?

Végül mit adott a doki? Homeos szert?

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Baránőm is aznap született :)

Most kaptam meg a vérvétel eredményemet, és kiderült, hogy nem csak pajzsmirigyalulműködéses (igen, az sem javult basszus), hanem IR-es is vagyok. Ahogy egyre süllyedek, szerintem még PCOs-m is van. Odalett a pozitív hozzáállás...

Kép
samimi
 
 


Reginand! Akkor próbálkozz homeóssal, az is segíthet, nekem csak rásegítés lehetett max., mert az adenóma miatt nem akartam kísérletezni, a látóidegem mellett van, ha egy kicsit növekszik, akkor elnyomja és megvakulok! Akkor inkább napi fél bogyó és minden rendben. Én életem végéig szedhetem, de már észre sem veszem!

Lányok a többihez nem tudok hozzászólni, nem tudom mik azok, de sajnálom. Ez én nyavajám azért egyszerűen orvosolható. :?

Én meg december 11 :D



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


samimi: A pcos és az IR sem jelenti azt, hogy az embernek nem lehet gyereke. Nézz meg engem. Ne csüggedj. Milyenek lettek az értékeid? Megírod őket?



vicky79
 
 


A HOMA-IR indexem 5,3. Terheléses vércukor (ötpontos) nem volt, mert itt nem csinálnak ilyet. Az otthon lesz jövő héten. De a doki (laboros) szerint ez már tuti, mert olyat még nem látott, hogy vkinek 4,4 felett volt és nem volt IR. Olyat már igen, hogy alatta és mégis, ezért is mondja pár doki h már 2nél is lehet...
A PCOs-nak még nem néztem utána, LH és FSH hormon kell tudom, de szinte biztos hogy az a bajom: 5 éve jól meghíztam, és azóta nem tudom leadni (azt hittem a pajzsmirigy miatt), hát szőrösebb vagyok mint szeretnék, és mint a családom többi női tagja, a mensim elég rendszertelen... Mondjuk patis nem vagyok. De szinte biztosra veszem, hogy az a bajom.
Csak azért is vagyok kiakadva, hogy akkor én mi a fenéért járok endokrinológushoz, ha az IR is azért derült ki mert ÉN úgy gondoltam hogy nem ártana utánanézni ÉN beutaló nélkül elmentem egy magánlaborba... Soha többé nem megyek vissza ehhez az endodokihoz, pedig ő már a 4. dokim volt...
Viszont hétfőn megyek prof. Dr. Balázs Csabához, aki Mo. legjobb endokrinológusa (ahogy olvastam). Plusz pályázom Breyer Helgára, mert ő kezdte el kezelni a pajzsmirigyemet, csak pár hónap után kiment külfödre és akkor kerestem meg a második/harmadik majd a negyedik dokimat. És most olvastam h IR és PCO szakértő lett :) Ezért volt külföldön :)
Próbálok még pozitív lenni, de nincs itt Bé és olyan nehéz nélküle, és csak vánszorognak a percek... de 48 óra múlva már együtt leszünk, csak nem tudom hogy bírom ki addig, amikor úgy szeretném hogy most átöleljen, még sosem volt ekkora szükségem rá :(

Kép
samimi
 
 


Samimi, sajnalom, de ne csuggedj, mindenre van am megoldas!
( na jo h epp en mondom:))

Csilla, igen, a preMens-t javasolta, ma be is szereztem. Ennek is baratcserje az alapja, de szeretnek egy baratcserje kapszulat is beszerezni, az ha jol lattam koncentraltabb..
aztan mar csak a parom eredmenyere varunk es megy a dokihoz. Biztos vagyok benne h. csak az antibiotikum miatt van es remelem mire oda eljut addigra meg javulni is fog a helyzet :)
Szedi mar a vitaminokat.
20140211131327
 
 


Jajj, nem jó ennyi mindent olvasni ami nem tetszik.

Samimi, sajnálom nagyon a dolgot, azt hiszem, először az elfogadást kell elérni és utána teljes erővel mehet, aminek mennie kell, hiszen babát szeretnétek :)

Reginand, szurkolok, hogy az a homeopátia hasson és rendeződjenek az értékek. És tényleg nézzétek Vicky-t mert ő tényleg szuper, tudom, nem kezdő még, de a hozzá állása segíthet a csüggedt pillanatokon. Szerintem.

Én nem érzek semmi extrát, pergetem a napokat, mindjárt itt a kedd :) Sok tenni valóm van az oviban, holnap délelőtt dolgozom, utána majd jól lefárasztalak titeket :) A telefonomat is elfelejtettem tölteni, ezért nem nagyon tudtam írni alvás időben sem.

Viszont horgoltam pár tojást és nagyon tetszik, csak meg kell erőltetnem magam, hogy vissza térjek a leendő ex főnököm búcsúajándékára :D

Az undok kolléganőm ma is felbőszített, de próbálok túlkerülni rajta. Nagyon rosszindulatú, fölényeskedő, ggrrr :?

Küldöm a pozitív energiákat, gondolok rátok és hajráf! :lol:

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


helenka: Köszi, de azért én már könnyen beszélek. Már van gyerekem. Szerintem a tesó már más tészta. Az első előtt én sem tudtam nyugodtan várni. Ha valakinek van türelme hozzá, akkor olvasson bele a blogom elejébe. Na ott kiderül mennyire nem vagyok türelmes típus. :)

samini: Nem ismerem ezt a vizsgálatot, de ne keseredj el. Nemsokára otthon lesz veled a drágád és minden jóra fordul.



vicky79
 
 


helenke,
igen, vicky nyugalma, hozzaallasa lenyugozo :D
Hajra Vikcy, es a Tobbiek is :D
20140211131327
 
 


Köszi a bíztatást lányok!
Igen, Vickyt én is nagyon csodálom, és olyan jóságos anyukaként képzelem el, aki mindig nyugalmat áraszt :)
Helenka, kezdek én is izgulni miattad!
Reginand, szerintem is csak a gyógyszer miatt van ez a férjeddel. Akkor már elkezdted szedni ezt a homeo-s gyógyszert?

Szerintetek a doki azonnal felír nekem metformin-t? Nagon izgulok, azért is, mert 5 éve minden sportot kipróbáltam, fogyókúrából is többet, és gyak. egy gramm sem ment le rólam, sőt abban a 2 hónapban amikor elengedtem magam (meglett a diplomám és kényeztettem magam :D) híztam 7-8at. És most azt olvastam, hogy lehet hogy az IR meg PCOS miatt, és hogy aki tartja azt a diétát, meg sportol mellé és kap gyógyszert, az végre elkezd fogyni. Na, az nagyon jó lenne!

Újra itt a pozitív hozzáállás, ha másra nem, legalább erre jó hogy ez msot kiderült, plusz amíg nem jön össze a baba, addig is élvezhetjük hogy nem kell védekezni... most ezeket a gondolatokat kergetem. Ma jobb lábbal keltem :D

Kép
samimi
 
 


Samimi,
Igen, elkezdtem, tegnap :)

En ezekrol nem tudok semmit, hal'istennek.
Amugy en is azt gondolom, amit Te. amig nem jon a baba lehet elvezni a vedekezes nelkuli hancurt :D
20140211131327
 
 


Hajrá, hajrá mindenkinek!

Én azt vettem észre, hogy evés után reggelente émelygek. -Várjatok, most ettem és megint nem jó a gyomrom- Először azt hittem, hogy azért, mert tele ettem magam (ami nem jellemző) de utána minden nap jelentkezett. Ma egy kifli után is émelyegtem és 11 óra körül is rosszul voltam és vagy kétszer öklendeztem is a szőnyegen ülve.

Ennyi, meg egy bembi :) Igyekszem nem felpörögni, mert akkor úgyis magamnak csinálom a bajt. Meg már vége a hétnek, a hétvége elrepül és máris kedd lesz :) Amikor nem fog megjönni :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Hát lányok, be kell hogy valljam, egyáltalán nem vagyok ilyen türelmes és jóságos anyuka. Pláne most, a dackorszak közepén. Kap a kisasszony néha a fenekére ám. És néha nem vagyok vele valami halk. :) De ez van, a gyereknevelés ezzel (is) jár.



vicky79
 
 


Sziasztok lányok!

Én most egy kicsit eltűnök, hazautazok és rohangálok dokitól dokihoz, plusz az esküvő miatt. Mire visszajövök legyenek ám jó híreitek!! (Helenka, lehet, hogy kedden idenézek, ha szerzek egy gépet otthon, nagyon szurkolok! ++)

Kép
samimi
 
 


samimi: Jó utat és amikor tudsz jelentkezz. Kitartás!



vicky79
 
 


Jo utat!
Vicky, van ez igy neha, de ettol szep az elet :)

Ma megyek nezetni Pét, de sztem semmit nem fog latni, Ma reggel felment a hőm..
Ha ez a resze rendben van, akkor van tuszorepedes, ugye? vagy ez semmit sem jelent?
20140211131327
 
 


reginand: Arra gondolsz, hogyha van peteérés akkir tüszőrepedés is van-e? Nem feltétlenül sajnos. Nálam érnek egy ideig a tüszők, majd megállnak, betokosodnak és ebből lesznek azok a kis cisztáim. De ha 20 mm környékén van már a tüsző mérete, akkor az már nagyon jó. A meddőségiben olyankor repesztenek már.



vicky79
 
 


Vicky, idokozben megkaptam a valaszt , voltam dokinal..
hat nekem most nem latott ilyen cisztas akarmit, mert ugye akkor ez latszodna mindig,nem ?
szoval, azt mondta h. nem lat semmit a 13. napomon vagyok de van vmi folyadek es kerdezte h ereztem e szurkat a jobb oldalon, abban talan volt vmi es a mehnyalkahartya sem tul vastag, csak 6,5 volt..:( de azt mondta erre meg nem kell gyogyszer, mert ez az also hatarertek felett van ( 6mm az also).
Es most nem tudom, a gorbem megindult felfele. Ja azt is mondta h. ha van LH pozitiv teszt, akkor az is azt jelenti. Az meg volt eddig amig volt tesztem is :)

Remelem h minden rendben lesz..
20140211131327
 
 


Bayar,
meg tudod mondani h. mennyi volt a magas prolaktin szinted?

Koszi
20140211131327
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: