Új privát üzeneted érkezett!

Hello osztom Brunhild szavait! Véletlenke gyerek, a másik hárommal soha nem hánytam ezzel viszont most kezdek jobban lenni.
klarissza36
Kecskemét
 
 


Vivcsen: Zétinél kétszer émelyegtem, most 6 hétig szinte minden nap. Akkor érzelmesebb voltam, és fáradtabb is, kb 6 órákat voltam fent, igaz akkor nem is dolgoztam. Viszont akkor tudtam wcre menni, amit most nem tudok. Ezek a fő változások. :-)

Alig várom már a tavaszt, h mehessek babaruhabörzézni. 8) Ti szoktatok menni? Annyira bírnék már most is kutakodni, de megérzésre csak nem megyek :oops:

Viszont amit a fejembe vettem, és lehet, h tök nagy baromság, és haszontalan dolog, de szeretnék egy lábtartós szoptatós széket kifogni jópénzért. Valamelyikőtöknek van/volt?

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Mindenben osztom Brunhild és Klarissza meglátásait. :)

anabique
Budapest
 
 

 
 

Klarissza, Anabique :lol:

Netty: nekem szoptatós fotelem nem volt, de a szoptatós párnák nem váltak be, volt kényelmes fotelem, abban sem volt jó.. a legegyszerűbb oldalt fekve :wink: Az tény, hogy ha ülve szoptatsz, kell egy olyan fotel/szék/kanapé aminek karfája van, hogy megtámaszd a karod.
Tapasztalatból mondom, az is fontos, mekkora melled van...mármint technika és pozició szempontjából. Akinek nagy, annak kényelmesebb, fotelben hátradőlve is tud szoptatni, vagy szoptatós párnára fektetve a gyerkőcöt...Akinek kicsi, mint nekem (és a terhesség/szoptatás alatt sem nő meg), annak nehezebb kényelmes poziciót találni, ülve 90 fokos szögben kell ülni, jól megemelve a babát, hogy elérje a mellet, fekve pedig jóformán nem lehet mozogni, ott is csak bizonyos szögben, nagyon közel a babához...Elsőnél rengeteget kínlódtam, szenvedtem emiatt, pedig éjjel-nappal tejben úsztam, csak ülve tudtam szoptatni, meggörnyedve, elzsibbadva..másodiknál rájöttem, hogy feküdve is megy, és attól kezdve már csak úgy tudtam, az volt kényelmes :)

Megint elkalandoztam, bocsánat :roll:
20140901114303
 
 


netty81 nekem van itthon ilyen székem.

Nagyon jó ,mind a két lányomat abban szoptattam.

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


Brunhild: köszi a tippet. Én mellügyileg alapból is el vagyok látva, és Zétinél ezért nem tudtam fekve szoptatni, mert akkora volt, hogy nem láttam a kis fejét. :oops: Első próbálkozásra sikerült is egy ödémát szívnia a mellbimbóm mellé, mert friss anyukaként örültem, h jár a szája, de azt nem tudtam, mit kéne érezzek, így mire levettem a mellemről, már két mellbimbóm volt és maradt is egy ideig :oops: 8)
Szóval jött az ülve szoptatás, ami elég macera magas karfa nélkül, ha a gyerek háromnegyed órákat szopik. És most sincs ez másként, egy fotelünk van, de az alacsony karfás... Ezért kéne valami.

De az tény, h az első gyerek után már annyi baromságot nem vesz meg a szülő, de azért ezt szeretném. :)

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Vivcsen: :wink: épp most happoltak el a teszveszen előlem egy Hauck-ost. Olyan szép volt, és hibátlan.... :cry:

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Netty,
én is csak fekve tudtam szoptatni, úgyhogy fotelre nem volt szükség :lol:

Nekem kb. mind a 3 terhességem ugyanolyan volt. Egyikkel sem éreztem semmit. :lol: Se hányinger, se semmi.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Hazaértem a munkából...

Megcsináltattam ma a 12. heti UH-t. Leo baby tökéletes :lol: :lol: :lol:
Nagyon szuggeráltuk, de nem láttunk semmit a lába között :lol: :wink:

Brunhild
Mi különbség van a sima és a terhes vércsoport között? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Nem mindegy, hogy azért kell a vércsoportmeghatározás, hogy terhes vagy, vagy esetleg valamilyen műtéted lesz?????
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
(nagy tragédia nem történik akkor sem, ha nincs vércsoportos eredményed :? )

Linácska
Tejallergia :cry: :cry: :cry: :cry: (sajnos, manapság nagyon sok mindenbe tesznek tejport)

Netty
Milyen a boci muffin? Recept????
Miért lenne baj, hogy most kisebb a hasad? MINDEN TERHESSÉG MÁS!!!!!!

Gydavid
Én már olyan 130 feletti vérnyomásnál óvatos vagyok... Főleg úgy, hogy a 12. hétben vagy...
Terhespatológián fektetnek, beállítanak gyógyszert, esetleg alaposan kivizsgálnak... (Sokszor már az is gyógyhatású, ha az otthoni stresszes környezetből kiemeljük a kismamát!)
Terhességben természetesen szaporább a szívműködés, a 100-as pulzus még nem annyira gáz...

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Mrsleo,

Örülök a hó hírnek, hogy minden rendben volt a 12. heti uh-on!!! :)

Én igazság szerint egyáltalán nem értem ezt a vércsoport meghatározást és ellenanyagszűrést. Ellenanyagot nem csak rh- anya tud produkálni rh+ magzat esetén? Ráadásul ha már korábban meghatározták a vércsoportomat, (és mellesleg rh- vagyok,) akkor miért van rá szükség újra?

anabique
Budapest
 
 


Sziasztok!

Hármaska nekünk is félig-meddig véletlenke lett. Még nem döntöttük el akarunk-e 3.-at. A sors eldöntötte: akarunk.

Minden terhesség más, mert a körülmények is mások.
Az elsővel még dolgoztam, naponta kb 10-szer meglépcsőztetett a főnököm, sok stressz stb.... A munkahelyen mindenki beteg volt körülöttem én egy betegséget sem kaptam el. A végére terhességi cukorbetegségem lett, a terheléses cukrom rossz lett.

A 2. terhesség mellett ott volt az 1 éves fiam, aki 24 órában "foglalkoztatott". A cukrom tökéletes volt végig, a terheléses is 5,8 alatt volt. Viszont a fiamtól minden vírust elkaptam, az első 12 hétben 2 antibiotikumot szedettek be velem, a második trimeszterben lázas voltam + csúnyán köhögtem. Az utolsó időszakban pedig összeszedtem valami húgyúti fertőzést, megint antibogyó + kísérőnek candida.

Most a 3.-nál az első 12 hétben egy kis émelygés. A 13. héttől utolért egy vírus és most csúnyán köhögök.

Az elmúlt éjszaka katasztrófa volt: a lányom hajnal 1-ig bulizott (jön a rágófoga), a fiam pedig hajnal 3-tól úgy döntött, hogy kialudta magát és szövegelt egyfolytában.
Ezt hosszú távon nem fogom bírni, remélem a mai éjszaka jobb lesz.

Nekem nem volt szoptatós fotelem, sajnos nekem mindig kevés volt a tejem, de az is lehet hogy én vagyok béna és nem tudok szoptatni.

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
lucababa75
Szeged
 
 


Mrsleo ez azt jelenti hogy lány lesz?
Gratulálok a jó eredményhez!
Szerinted a 12 és 18 heti alapos UH elég ahhoz, hogy kiszűrje egy jó orvos a rendellenességet? Én pont 35 vagyok, de nem szeretnék semmilyen plusz vizsgálatot csináltatni, ha nem muszáj.

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
lucababa75
Szeged
 
 


leo, örülök a jó eredménynek :)

Én szerencsére mindenhogy tudtam szoptatni, ez a kis korkülönbség előnye :lol: Szoptattam én uzsonnáztatás, meseolvasás közben, a WC-n egy kis fellépőn kuporogva, mert Zsófi épp akkor lett szobatiszta, asztalnál, ágyon, ülve, fekve, állva, fotelben, karfával, anélkül, autóban gyerekre ráhajolva, ment ez mindenhogy :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Ja, terhességek:

Zsófinál végig hánytam, más panaszom nem volt, Fruzsinál a 20. hétig hánytam, viszont hat hétig feküdnöm kellett a 29. héttől koraszülés veszélye miatt, Réka babával azt a 13 hetet végighánytam, és nagyon rosszul voltam, most is sokat hánytam, és de már talán múlóban :wink: , meg most volt ugye a vérezgetés.

Viszont a hasam most a legnagyobb :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Mrsleo,
terhesvércsoportnak legtöbb helyen azt hívják, hogy vércsoport+ellenanyag. Én Rh- vagyok, de eddig szerencsére mind a két gyerekem is az, útálok szurit kapni :lol:
De egyébként az igazi terhes vércsoport (még Pesten ilyet csináltak nekem) az az, amikor nem csak D antigénre nézik a vért, hanem E, C, K, meg még nem tudom mire. Nekem pl. C antigénre pozitív a vérem. Elvileg ha ez apánál lenne, ugyanúgy gond lehetne, mint a D-nél.
Van egy ismerősöm, akinél ez volt a helyzet, első gyerek egészséges, a következő kettő 6 hónapos magzatként meghalt, akkor jöttek erre rá, hogy anyuka egyszerűen lebontotta a gyerek vérét, és a 4. terhességnél jópárszor kapott a magzat köldökzsinóron át vért, és így kibírta 28 hétig, akkor meg megcsászározták.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ja, amúgy most már szinte 100% a tejallergia, mert Zinnat továbbra is van, ennek ellenére még ma nem is kakilt Levi.
Nekem Lili is tejallergiás volt 2 éves koráig, nem tudom mi lesz a harmadikkal. Szerintem ha szükséges, kezdetektől tejmentes tápit adok neki.

Panndi,
tényleg, te írtad, hogy neked mind a két gyereked az, Zsófira már járna magasabb családi pótlék miatta, tudtad?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Éppen én is arról akartam kérdezni, hogy milyenek voltak a terhességek.
Én messze most vagyok a legrosszabbul. Sokat hánytam, most is émelygek. A fáradtság meg brutális. Kb. 2 hete tört rám. Már reggel fáradt vagyok, munkában úgy ahogy felpörgök, aztán itthon 6-kor kipukkanok. Fáj a fejem, csíp a szemem, szinte nem is vagyok magamnál. A hasam eddig nagyobb volt, most valamiért kisebb, viszont a derekam teljesen eltűnt.

Még 11 nap van a 12. hetes UH-ig: Jó lenne már tudni, hogy minden rendben van-e vele. ha jó lesz a nyaki redő meg a komb. teszt akkor én sem csináltatok több vizsgálatot, úgy döntöttem.

Leo! Gratulálok az UH-hoz!

Netty! A két mellbimbón jót nevettem.

Én is kismellű vagyok és persze nekem sem nőtt meg a terhesség alatt. Ha vért izzadtam (Értsd: laktoherb, urtika, fejés-fejés! stb) akkor a jobb mellemben 90 g , a balban pedig 30 g tej volt. Ez kb. 4 hónapos korukig volt elég. Én is csak ülve tudtam szoptatni.
Ezalatt a terhesség alatt a mellem is nőtt, bízom benne, hogy ez azt jelenti, hogy egy kicsit több tejem lesz.
jjucuss
Eger
 
 


GYdavid! Gyönyörű a lányod! A kisfiad meg édes....és szerintem nevelhetőnek néz ki. :wink:

A vérnyomást tényleg komolyan kell venni. 140/90 felett biztosan sok, otthoni mérésnél meg jobb lenne, ha 135/85 alatt lenne. Írnak majd gyógyszert (Dopegyt) aztán rendben lesz,de biztosan rendszeresen kell nézni. + a vizelet fehérjét is ellenőrizni kell,kicsit gyakrabban, mint más terheseknél és ha dagad a lábad, azt mindenképpen jelezd!

Csökkentheted a vérnyomást, ha egy kicsit kevesebb folyadékot iszol és kevesebb sósat eszel. Ásványvízből is van csökkentett sótartalmú + sok előregyártott kaja van tele sóval(pl. májkrém).Tudatosan egyél sok zöldséget, gyümölcsöt. Amikor leülsz enni, mindig gondold át, hogy ami a tányérodon van, az vajon egészséges-e.
jjucuss
Eger
 
 


Ma megérte elmenni dolgozni, sikerélményem volt.

Egy kismamához mentem ki, aki 25-én szült és kedden jöttek haza. Édes kislánya van.Szegény anyuka mutatta a cicijét, pattanásig feszült a tejtől, már a hónaljában és a nyakán is tejmirigyek voltak szinte. Volt Aventes mellszívója, de nem tudta használni, mert nem csinált neki vákuumot és nem merte sokáig pumpálni, így nem jött egy csepp teje sem. Mivel nekem is ilyen volt, ismertem a trükköt. Kivettem belőle a szilikon betétet , kicsit bevizeztem, fasza kis vákuum lett egyből és 8 sugárban spriccelt a tej, aztán már ment a szilikon betéttel is. Szegénykém sírva fakadt örömében. Ilyen apróság okozott ma nekem nagy-nagy örömöt.
jjucuss
Eger
 
 


Linácska
Éltalában ma már nézik mindenhol az egyéb antigéneket is... és a vércsoportmeghatározáshoz szervesen hozzátartozik az ellenanyagszűrés is... függetlenül attól, hogy terhes vagy más miatt kérik a vizsgálatot...

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Leo: Gratula az uh-hoz. Csak nem egy kiscsajszi? Képed nem lett?
Én ebből a szakácskönyvből újítgatok, mert már kifogytam az ötletekből. Bár nálunk apáé a konyha, a hobbija a főzés, én meg hagyom kibontakozni. Nekem a sütis része marad.
Szerintem tök jó, mindenhez van kép, és komment is. nézzétek meg!
http://andi1976.gportal.hu/gindex.php?pg=33547351

Linácska: Rémísztő, amit a vércsoportról írtál. Én is A negatív vagyok, apa a+. Zéti az én vérem, és egyelőre minden ok az eredmények alapján. De azért most rendesen megijedtem. Sose lehet teljesen nyugodt az ember.....

Panndi: vérezgetésnek azóta se hír se hamva? Minden ok a hányást leszámítva?

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Sziasztok Lányok!

sajnos nem jó hírrel jövök.picibabánk elment.... :cry: :cry: :cry:
Nem akart megszületni.Ma mentem de. dokihoz beutalókért,kérdezte hogy vagyok,mondtam,h karácsony előtt volt egy kis vérzés.elküldött uh-ra,és nem volt szívhang a babónak,többször megnézték ,de semmi.Úgyhogy 2 kor be is fejezték ezt a terhességet.most nagyon kivagyok,testileg is ,de főleg lelkileg visel meg.
De ez ne szomorítson el benneteket,veletek minden rendben lesz!
így ezúton el is köszönök tőletetek.Nagyszerű kis csapat lettünk,sajnálom,h mennem kell.Mindenkinek boldog új évet és annál boldogabb babavárást kívánok!azért néha bekkukkantok,mi van veletek!
puszilok mindenkit!

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Jaj, de sokat írtatok!

Mrsleo: Gratulálok!
Szerintem is ugyanaz a vércsoport, ha terhes ha nem :D , de a nyomtatvány más, amin kérik :? Ezt mutatta a laboros néni, hogy ha terhesség miatt kell, akkor van egy típus-A4-es nyomtatvány, olyat kell vinni, és az állítólag csak a nődokinak van :? Én is Rh negativ vagyok, mindhárom fiam pozitiv, mindegyik szülés után megkaptam a szurit. Úgyhogy értem én, hogy nézik az ellenanyagot, de a vércsoportot miért nem elég egyszer egy életben meghatározni és bevinni a gépbe vagy valahova? A kiskönyvbe én is bediktáltam a védőnőnél, hogy O Rh neg, be is írta, de mondta, hogy mindenképp csináltassam meg..

Lucababa: jobbulást a gyerkőcöknek és jó pihenést!

Linácska: nincs tapasztalatom, de nem lehet könnyű a tejallergia miatt :(

JJucuss: akkor jól sejtem, te tulajdonképpen gyerekorvos vagy? :)
A szoptatás olyan természetes dolog, mégis annyi baj van /lehet vele vagy miatta :( Nem akarlak kioktatni, de hidd el, a mell méretének nincs köze a tejmenyiséghez! Az én mellméretem az A kosarat is alig tölti ki , melltartó nélkül lapos vagyok..terhesség alatt ez valamelyest javult, de nem látványosan, semmi extra..de tejem az mindig volt; elsőnél a gyerekorvos amikor kijött rámnézett és azt mondta, ilyen kicsi mellekkel nem lehet szoptatni és felírta a tápszert (baba nem gyarapodott), én pedig nem győztem cserélni a melltartóbetéteket, úgy ömlött belőlem a tej :roll: Mire rájöttem, hogy nem a mellemmel és nem is tejemmel van a baj, hanem a pici lusta és nagyokat alszik mellen, szopizás helyett, már késő volt, rászokott a tápszerre :( A következő kettőnél nem dőltem be senkinek, illetve mégis, a középsőnél arról győzött meg a gyerekorvos (egy másik) , hogy túl sokat szopik agyerek és ettől hasfájós lesz..na ekkor majdnem elment a tejem, 2 hétig tápszert is kellett adnom a kicsinek, de pár napig félóránként fejtem, sokat kínlódtam, de visszajött a a tejem és aztán egy évig szoptattam , és a harmadikat is egy évig. És nekem is Aventes mellszívom volt :wink:

Netty! Szurit kaptál szülés után? akkor elvileg nem lehet gond... Én O negativ vagyok, mindhárom gyerek pedig O pozitív, egyikkel sem volt gond...
20140901114303
 
 


Jaj, Ancsa, annyira sajnálom! Ez borzasztó :(

Olyan szép nagy pocid volt és ki is tetted boldogan a képet :( Csak sejteni tudom, hogy érzed magad, nagyon sajnálom. Őszínte részvétem :cry:
20140901114303
 
 


Ancsa sajnálom és sok erőt kívánok neked. Tudom milyen érzés, nekem is elment az első babám a 10. héten.

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
lucababa75
Szeged
 
 


Ancsa! én szóhoz sem jutok a döbbenettől! ennyi :cry:

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Honey: rettenetesen sajnálom. Nem találok szavakat. Legmélyebb együttérzésem.

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Ancsa,
Annyira sajnálom! :( Ez borzasztó. Lélekben Veled vagyunk!!! Jobbulást kívánok, lelkileg és testileg egyaránt!

anabique
Budapest
 
 


Ancsa! Én is rettenetesen sajnálom. Mielőbbi felépülést és kitartást kívánok!

Ne búcsúzz el Tőlünk! Gyere ha úgy érzed, hogy segíthetünk! ha van olyan érzés amit megosztanál, akkor is ha szörnyű, tedd meg! Hallgatunk!

u.i: az idő majd segít...
Puszi
jjucuss
Eger
 
 


Honey: sok erőt és kitartás kívánok Neked, sajnos sokan tudjuk, min mész most keresztül. Meríts erőt a gyerekeidből, gyógyulj testileg, lelkileg, sokat gondolunk Rád!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Honey,
nagyon sajnálom!!! Nekem ez olyan hihetetlen, hogy ha már egyszer van szívhang, akkor mi "romlik el"?????? Mert az ok, hogy ki sem fejlődik a baba, nem osztódik rendesen, na de már ilyenkor??? Sok erőt kívánok!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ancsa
Ez borzasztó!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Sok erőt kívánok a tragédia elviseléséhez! És kívánom, hogy hamarosan egészséges babád legyen!

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


Ancsa!

Nagyon sajnálom!!!! :( Jobbulás tívánok!

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


Ancsa
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


[quote="brunhild"]J írta:brunhildaj, de sokat írtatok!

Mrsleo: Gratulálok!
Szerintem is ugyanaz a vércsoport, ha terhes ha nem :D , de a nyomtatvány más, amin kérik :? Ezt mutatta a laboros néni, hogy ha terhesség miatt kell, akkor van egy típus-A4-es nyomtatvány, olyat kell vinni, és az állítólag csak a nődokinak van :? Én is Rh negativ vagyok, mindhárom fiam pozitiv, mindegyik szülés után megkaptam a szurit. Úgyhogy értem én, hogy nézik az ellenanyagot, de a vércsoportot miért nem elég egyszer egy életben meghatározni és bevinni a gépbe vagy valahova? A kiskönyvbe én is bediktáltam a védőnőnél, hogy O Rh neg, be is írta, de mondta, hogy mindenképp csináltassam meg..



Nálunk uaz. a nyomtatvány a klinika minden osztályán, ha vércsoportmeghatározást+ellenanyagszűrést kérünk (a kettő együtt érvényes csak) és ezen a nyomtatványon lehet vérkészítményt is igényelni szükség esetén.
Nekem a pesti eü. rendszer nagyon átláthatatlan... :cry:
Vércsoport: a transzfúzió lényegében szövetátültetés... nagyon sok veszélye van, ha nem megfelelő vérkészítményt adnak be... és inkább többszörös biztosítással csinálja az ember...

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


mrsleo,
de korán keltél :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Honey
Csak most olvastam, mi történt! Borzasztóan sajnálom, őszinte részvétem! Remélem a sors hamar kárpótol Titeket a veszteségért! Ha segíthetünk valamiben, akkor gyere és oszd meg velünk az érzéseidet.

Brigi

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Linacska
Küldtem Neked privit a táblázattal kapcsolatban.

Ti hol töltitek a szilvesztert? Nekem hosszú idő óta ez lesz az első, amit otthon. Fura érzés, de mivel este fél 9 felé úgyis kidőlök, ezért nagyjából mindegy :)
Eddig úgy aludtam reggelig, mint a bunda, mostanában pedig éjjel rendszeresen felébredek és nem tudok visszaaludni :( Valahogy semmilyen póz nem kényelmes, pedig még nincs is hasam... Mi lesz később?

BÚÉK mindenkinek :)
Brigi

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Kép
20140901114303
 
 


Jó reggelt!

Netty, köszi, én már jól vagyok :) Vérzés szerencsére két hete semmi, már a duphastont sem szedem, hányás is ritka, hányinger van, de ennyi :) Elég fogyókúrás terhesség, mert délután már nem nagyon bírok enni, de nem baj, ebédnél kiélem magam :)

Linacska, köszi az emelt családi pótlékos dolgot, majd utánanézünk, mi kell hozzá.

Mi Fruzsi keresztszüleinél leszünk ma este a lányokkal együtt, tavaly ők voltak nálunk, van egy Fruzsi korú kisfiúk. Na és persze nem kell messze mennünk, mert egy házban lakunk :lol: Sorház, két lakással odébb laknak :wink: Igazból semmi extra nem lesz ma este, mert amúgy is sűrűn összejárunk, meg anyuka ott is babát vár, szóval kis lightos buli lesz :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Honey nagyon sajnálom sajna mi is már átéltük ezt kétszer is és szokás szerint most is ettől rettegek.
Lassan itt a hétfő megtudok én is mindent.
Kívánok neked jobbulást és a jövő esztendőben egy kisbabát!

Leo, de jó akkor te már túl vagy rajta, lehet lány lesz?

Mi itthon szilveszterezünk feltéve ha nem a sitten kötök ki gyerekbántalmazás miatt!!!!!! Mindjárt megőrülök!!!! Na jó ez csak vicc, nem szoktam Őket bántani mint már mondtam, de teljesen kiidegeltek már a nagyok reggel óta, csak a vita és a verekedés megy. Én meg takarítanék mert vendégeket várunk, de állandóan rohangálok villámhárítani. :cry:

Minden kedves topikosnak és családjának boldog új évet kívánok!
klarissza36
Kecskemét
 
 


Sziasztok!
Mi természetesen dolgozunk a kocsmában. A törzsvendégeknek malacot sütök, krumplisalátát gyártok egy vájlingal, bólét készítek,kocsmát díszítek. A lakásba a lányom barátnői jönnek. du értük megyünk, úgyhogy nem unatkozom.
BUÉK!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Na, hogy nekem se legyenek nyugodt napjaim, éppen egy kis barna trutyi távozott belőlem...remélhetőleg a bevérzés, mondta is a doki, hogy majd amikor végre távozik, számítsak barna, fekete darabokra..na meg vártam is, hogy végre megszabaduljak tőle..Csak hát ilyenkor az ember arra is gondol, mi van, ha ez mégsem a hematóma :roll: Izgulhatok megint... időpontom már csak 11-én van, a kombinált tesztre, de lehet megnézetem magam valahol előtte...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20140901114303 2011.01.28 22:57-kor.
20140901114303
 
 


brunhild, nyugi! Ha a doki is mondta, hogy számíthatsz rá, pláne nyugi!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi, köszi, remélem igazad van!

Csak az a helyzet, hogy megint voltam wc-n, és megint jött, nem sötét barna, tehát alvadt vér, hanem világos barna, és mintha piros cérnaszálak is lennének benne :( Ráadásul olyan menzesz-szerű érzésem van..nem fáj, nem göcsöl, de furcsa valami... :( Rossz előérzetem van :cry:
20140901114303
 
 


brunhild, nem tudsz elmenni dokihoz? Ügyelet, kórház, bármi?

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Hát ilyenkor elég kihalt minden, meg egyelőre várok...lássuk mi lesz...Arra gondolok, ha baj van, már úgysem lehet semmit tenni, úgyhogy felpolcoltam a lábaimat és várok (és állandóan rohanok vécére ellenőrizni a helyzetet). Azt hiszem holnap férjemet egyedül küldöm a fiúkért, majd azt hazudjuk, hogy Nimród belázasodott, azért maradok vele itthon :oops: Nincs kedvem igy 3 órát oda és majd vissza autózni, zötykölődni... meg nem is biztos, hogy jót tenne..

Na, nem akarom elrontani a szilvesztereteket , biztos rendben lesz minden...

:roll:
20140901114303
 
 


És hétfőn el tudsz menni dokihoz?

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Brunhild, szorítok, hogy minden rendben legyen. Hátha tényleg csak a hematóma! És szerintem is menj el orvoshoz, ahogy tudsz. Ha még ma elmennél, és kiderülne, hogy csak a hematóma, legalább nem idegeskednél fölöslegesen.

Az meg nagyon jó ötlet, ha nem zötykölődsz most sehova. Pihenj, pihenj, és próbálj meg pozitívan gondolkodni!

anabique
Budapest
 
 


Hétfőn sem tudok dokihoz menni, csak szerdán rendel és mindig rengetegen vannak; telefonon nem lehet elérni, korházban próbálkozhatnék, de nincs kedvem esetleg órákat keresni és várakozni...viszont találtam és foglaltam időpontot hétfő délelőttre egy 3d-s uh-ra...Ott legalább jó alaposan megnézik, megtudom, hogy mi a helyzet.és ha minden okés, talán még azt is megtudom, hogy van-e kukija vagy nincs :D Persze most ez az utolsó dolog, ami számít, azon izgulok, hogy megmaradjon...
Éppen benyomtam egy nagy adag krumplisalátát, az étvágyam az egyelőre megvan, melleim is fájnak..remélem így is marad...
20140901114303
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?