Új privát üzeneted érkezett!

Noémi
Neked már igazi kismamis pocakod van :lol:
Vendég
 


Köszönöm!

Hát végre valaki megkérdezte hogy hol vagyok/vagyunk (többiek).
Mivel nekem nem írt senki semmit így én sem írtam, de gondolom ez nem baj. De elolvastam mindent hogy ki mit írt kinek :lol:
Mivel idáig nem volt alkalmam hozzászólni a témákhoz ezért most megteszem :lol:
Babakocsi: mi is mindíg nézegetjük a neten, az tuti olyan színűt veszünk ami kislánynak és kisfiúnak is megy, és nem 3 kerekűt és nem olyat aminek szarva van :lol:
Babaágy: már kinéztünk a szomszédnak is olyan van. A Brendonban lehet kapni átalakítható gyermekheverővé és nem kell hozzá külön pelenkázó komód mert az is van hozzáépítve. Csak az a baj hogy nagyon ritkán lehet kapni :cry:

Mimi: rendesen látszik már rajtad is a babóca :lol:

És egy jó hír legalább is számomra, amit idáig híztam 3 kg azt most leadtam :lol:
Mától elkezdtem szedni a Femibion 400-at ha jól tudom már más is szedi?

Kép
Vendég
 


Piroska
Milyen szarva van a babakocsinak? :roll:
A 3 kerekű nekem se tetszik...
Vendég
 

 
 

Piroska!!Na végre írtál!
De figyi,nekem sem szokott szinte senki személyesen írni ha nem írok senkinek. :lol: :lol:

Köszi köszi!Tényleg növöget a pocak.De úgyi én már szültem 2gyereket vagyis majdnem hármat,és többedik terhességnél teljesen normális,hogy hamarabb nő.No meg az a +15kiló :oops: :lol:
Én az elevitet szedem továbbra is.Néztem ma ezt a femibiont,de egy árva összetétel leírást nem találtam róla.
Amit találtam a terhes vitaminokró,meg amit eddig is tudtam,hogy majdnem ugyan az mindegyik összetétele,így hót mindegy mit szedünk..

A brendonban szerintem mindig van olyan kiságy ami pelenkázós és átalakítható.
Nekünk nincs is pelenkázónk,de nem is nagyon hiányzott a Szabival sem.Amíg kicsi volt,volt az a lap,amit a kiságyra lehetett tenni,az bővel megfelelt.Utána meg vagy a nagyágyon vagy a földön vagy ahol épp volt ott tettem tisztába.

Tényleg milyen szarvas babakocsi?? :lol:

mimi12
 
 


Sziasztok Lányok!

Üdv az újaknak de jó, hogy sokasodunk, viszont vannak akik már régen nem írtak ők merre járnak???????

Piroska: hogy csináltad? Én most felszedtem majdnem egy kilót magamra. Nekeünk is kombi ágyunk van és átalakítható nagyon jó mert 90x210 ágyat lehet belőle csinálni.

A lányommal még ilyenkor nem látszott semmi, most meg rohamosan nő a pocakom. De nem vagyok ezzel hál istennek egyedül. De nem is bánom igaz nem szeretnék sokat hízni majd oda figyelek mit eszem és mikor sajna rókakoma még mindíg látogat és csak este tudok enni.És ez az egész napos émelygés már unom.

Nekem kedvezményes az Integrált teszt mert szerződése van a dokimnak egy céggel. Így csak 14 000 ft. Igy nem kell a dupláját fizetnem. Már várom, hogy megcsinálják. De már csak másfél hét és megint látom kicsikincsem.

Üdv
Bea
Kép
Kép
Kép
beusmimi
 
 


Mimi
Milyen "kis" helyes pocakod van :D
Piroska
Sajna Nekem sem írt még anno nagyon senki névszerint semmit....sőt sajna volt amikor kérdeztem valamit és nem kaptam rá választ ,mert más volt a fő téma és valahogy senki nem akart nekem válaszolni vagyis hozzászólni ahhoz amit írtam :D:D
De itt vagyok és írok! :D:D

Nekem sem tetszik a 3kerekű kocsi és pont ezért választottam ki az ABC design kocsit...az olyan kis formás :D
Aztán mi lesz még az elkövetkezendő pár hónapba.....ki tudja.
A kiságy azt hiszem olcsóbb ott ahol Nekem ajánlották most néztem!
Na,de az sem most lesz megvéve.
Nekem még nincs tapasztalatom pelenkázó téren,de azt tudom,hogy kifejezetten kértem a Páromat ,hogy olyat keressünk ami külön van.....vagy amit Mimi is írt,hogy a kiságyra tehető lap...na az jó :D:D

Kép
noki&potyi
 
 


Pedig nekünk is van 3kerekünk.Okés nekem sem tetszi8k,viszont nagyon könnyű itt a főld utakon tologatni.
Kép

mimi12
 
 


Bea
Kitartás Neked is....Engem azzal vigasztalnak,hogy ha megmozdul Bébike akkor elmúlik ez a fránya rosszullét!
Ma pl egész nap csak öklendeztem ,de hála égnek nem rókáztam....viszont nem is tudtam semmit sem csinálni,mert húzott az ágy...... :roll: :cry:
Enni is csak 1kiflit ettem,de viszont vagy 1.5 L tejet megittam!
Holnap remélem nem rókázok le senkit és semmit ?! :roll:
A zsebembe azért teszek egy két zacskót......nálam nem lehet tudni....ha jön akkor jön és nincs megállás! :wink: [/u]

Kép
noki&potyi
 
 


Nekem most ekkora a pocakom
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.07 20:18-kor.
Vendég
 


Noki
A barátnőm az egész terhességét végig hányta... :cry:
Vendég
 


Earhart
Jaj neeeee...engem is ijesztgettek ezzel is,de Én maximális nagyon bízom benne ,hogy ha megmozdul Bébike akkor minden jó lesz és ehetek majd nagyokat és nem lesz róka!!!
Amúgy Nekem a védőnénim mesélte,hogy amikor terhes lett elkezdett hányni és egészen a szülésig hányt...tízen sok kg-ot leadott....
Amikor a Párja szerette volna ,hogy legyen még egy gyermekük akkor Ő kézzel lábbal hadakozott,hogy Ő bizony még 1x nem akarja átélni azt ami volt neki első terhességénél.
Biztatták,hogy ne aggódjon ,mert két egyforma terhesség nincs :roll:
Mondanom sem kell,hogy a másodikkal ugyan úgy a szülőágyon is hányt és csak amikor a baba kijött akkor múlt el neki!
húúúú...nagyon kemény...Én nem is tudom,hogy ezt hogyan lehet bírni?!
Már most nehéz pedig egy hónapja ,hogy ebbe a hányós állapotba élek mi lenne még 6hónapig?!
Bediliznék
:oops: :roll: :wink:

Kép
noki&potyi
 
 


Hmmm, Earhart, szerintem nézz utána mert a 12. héten KÖTELEZŐ uh van, akkor mérik a nyaki redőt.
Amúgy így utólag is szia :lol:

Én ma voltam végre uh-n. Minden rendben, de akkor ébredhetett talán, mert akkorát ugrott szegény ijedtében, hogy lefejelte a plafont :)
Fotót most sem kaptam, nincs még képem a bébimről :cry: Nem baj, nem szúrnak ki velem, hétfőre bejelentkeztem 4d-sre :wink:

Képzeljétek, miközben a doktornő csinálta at uh-t és diktálta az adatokat az asszisztensnek, eldarálta nekem a kötelező felvilágosítást az amnióról. Nem is figyeltem rá,bámultam a monitort. Egyszer csak megkérdezi, na hogy döntött? és ott állt fölöttem egy bazi nagy bökővel! Utána azt mondta, ilyen gyorsan még senkit nem látott lepattanni az asztalról... Basszus, képes lett volna ott helyben leszúrni!

Rengeteget írtatok, nem is tudtam követni... Örülök, hogy mindenki jól van!

Piroska, csúsznak még a kakaóscsigák? Remélem jól emlékszem, hogy te nyomtad őket befelé...
Vendég
 


Jó sokat írtatok délután óta :)

Piroska!
A Femibion 400-at a második trimesztertől kell szedni?
Nekem még a hétre elegendő a vitaminom, ezért lassan vennem kell, csak vacillálok, hogy milyet vegyek. És érdekelne a Femibion, csak nem tudok róla sok mindent. Neked az orvosod ajánlotta?
A Hipp-Natalról is hallottam már, de azt sem ismerem.

Kata (earhart)!
Te még csak a 8. héten voltál UH-on és azt mondták, hogy legközelebb a 18 héten kell menned? Bocsi, ha félreértettem, de ha így van, akkor valami nem stimmel, mert a 12. héten csinálják az első genetikai UH-ot, amit általában szonográfus csinál.

Noémi!
Nagyon jók a fényképek :D és nem tudtam nem észrevenni Szabi mellett azt a gyönyörű kutyust sem. Én nagyon kutyapárti vagyok.
A labrador a mindenem, majdnem kaptunk is egy kölyköt, de közben bebabásodtunk, így vissza kellett utasítani.

Van egy ismerősöm, nekik olyan kombi kiságyuk van, hogy át lehet alakítani ággyá és a pelenkázó részét pedig komóddá.
De mi még nem nézegetünk bútort, majd a nyáron.
Még ki kell festeni addig a kisszobát.

Mónika
Vendég
 


Na jó az igazsághoz az is hozzá tartozik hogy tegnap egész nap nem volt időm számítógép közelébe kerülni :lol:

Mimi: a föld utakon nem is csodálom, ott tényleg jó a 3kerekű. Meg ha tudnám magamról hogy én majd futkározok a babakocsival akkor biztos olyat vennénk, mert azt olvastam hogy az sportoláshoz nagyon jó.

Kinek látszik már a hasa közepén a csík ami majd sötétebb is lesz?
Nekem már igen.

Én ezt hívom szarvas babakocsinak :lol:

Kép szarvas babakocsi

Kép
Vendég
 


Cscsi: Tegnap este csiga, ma reggel csiga, és du. is csiga :lol:
De nem azért mert kívánom hanem mert tegnap voltunk vásárolni a Tescoban és friss csiga volt :lol:

Napsugár: A Femibion 400-at a terhesség 13. hetétől kell elkezdeni szedni és a szoptatási idő végéig kell. Én előtte a Femibion 800-at szedtem amit a terhesség 12. hetének végéig kell szedni. És ezt a dokim írta fel. Csak ajánlani tudom mert ebben van folsav is és azt külön nem kell szedni, csak ha az orvos úgy rendeli. De mindjárt írok róla többet mert a neten én is rákerestem és semmit nem talátam róla.

Kép
Vendég
 


Piroska!
Én is néztem a neten, de nem sok mindent találtam róla, ha valamit találsz tedd már a linket, amit előre is köszönök.
Egyébként mennyibe került?

Nekem még nem látszik a csík.

Csilla!
Örülök, hogy minden rendben, de ahogy leírtad elég horror lehetett, "és ott állt fölöttem egy bazi nagy bökővel!" Úristen :)
amúgy is az AFP után szokták javasolni az aminot, ha indokolja az eredmény. Még jó, hogy feleszméltél :)[/quote]
Vendég
 


nagyon elírtam, szóval csapó indul :)

Piroska! Ha találsz valamit a Femibion-ról akkor másold már be a linket :)
Vendég
 


Noki!
Biztos nagyon rossz lehet hányni mindig, én kb. 4 napig ölelgettem a wc kagylót esténként és szabályosan féltem már az estétől, de most mégis hiányzik, bárcsak hánynék, mint ez a semmilyen állapot :D
Szívesen cserélek veled :)

De viccet félretéve, nagyon drukkolok neked, hogy hamarosan elmúljon és tudjál enni jókat, mert a babának is kell a tápanyag és tudj félelem (zacskó) nélkül sétálni nagyokat a friss levegőn.
Vendég
 


Napsugár:
Femibion:
Folsavat, metafolin-t (kalcium-L-metilfolát), vitaminokat, jódot tartalmazó étrendkiegészítő tabletta és DHA-t tartalmazó kapszula.
DHA: többszörösen talítetlen esszenciális zsírsav (a zsírban gazdag tengeri halakat pótolja)
Vitaminok: B1, B2, B6, B12, C, E, biotin (bőr, haj, köröm felépítéséhez nélkülözhetetlen), pantoténsav (a hormonok termelődéséhez szükséges), nikotinamid (részt vesz a bőr és a nyálkahártya egészségének fenntartásában), jód.
Tehát 1 kapszulából és 1 tablettából áll amit egy fő étkezés során egyszerre egy pohár hideg folyadékkal kell bevenni, 1 havi adagot 5700 Ft-ért vettem.

Ha van még kérdés csak nyugodtan :lol:

Kép
Vendég
 


Napsugár megtaláltam:

http://www.merck.hu/uj/

Kép
Vendég
 


Napsugár: a fejlécen a Pharma üzletág-ra menj rá aztán Vény nélküli üzletág és a bal oldali felsorolás utolsójaként ott a Femibion.

Kép
Vendég
 


[quote="cscsi"]H írta:cscsimmm, Earhart, szerintem nézz utána mert a 12. héten KÖTELEZŐ uh van, akkor mérik a nyaki redőt.
Amúgy így utólag is szia :lol:


[quote="napsugár'74"]
írta:
napsugár'74Kata (earhart)!
Te még csak a 8. héten voltál UH-on és azt mondták, hogy legközelebb a 18 héten kell menned? Bocsi, ha félreértettem, de ha így van, akkor valami nem stimmel, mert a 12. héten csinálják az első genetikai UH-ot, amit általában szonográfus csinál.


Áááááááááááá... itt nincs kötelező vizsgálat...
Vendég
 


Hu de jó kis aktív topikba csöppentem! :)

Erhart,honnan írsz,hogy nincs kötelező 12hetes uh-tok??

Piroska,jó is a friss kakós csiga :wink: Nekem nem volt csíkom Lucával :? A köldököm sem fordult ki,kíváncsi leszek most mi lesz a helyzet :)

Teccik ez a "szarvas babakocsi".Nekünk Bergonunk van,és marad is ez a kistesónak.Egy dolgo avn benne amit nem szeretek,hogy baromi nehéz :roll:

Csilla,örülök,hogy minden rendben volt az uh-n.Kórházi uh-n vagy magánrendelésen voltál?Mert nálunk a kórházban nem adnak képet,csak magánba.

Szépek a pocakos fotók!! :) Jó vékonyak vagytok :wink:

Jó éjt mindenkinek!Bocsánat akinek most nem reagáltam,de a kisasszony már türelmetlen!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Én is Femibion400-at szedek és már megvan a 800-as is :D amit 13héttől kell szedni.....már nem sok van addig ezért gyorsan beszereztem :D
Napsugár, Na ezt nem kéne kétszer elmondanod,hogy ha valóban cserélni szeretnél velem......Én ezt az ellenségemnek sem kívánom,hogy ennyit éhezzen és hányjon :roll: :cry:
Piroska, ezt a fajta babakocsit nagyon nem szeretem Én sem!
Semmi pénzért nem vennék ilyet!!!!
Earhart, Én sem hallottam még olyat ,hogy valakit ennyi ideig ne vizsgáltak volna meg?!
Főképpen mert valóban 12héten mérik a nyakiredőt na meg a genetikait amire Én is holnap megyek!
Szerintem a biztonság kedvéért konzultálj a dokiddal....hátha csak félreértetted....előfordul ez ilyenkor!
Mimi
Látom Neked sem kell féltened a gyermekedet a kutyusotoktól :D
Az Én kutyum is imádja a gyerekeket.....halálra tudná őket szeretgetni :d
Kíváncsi vagyok,hogy mit fog szólni ha meglesz a Bébikénk :D
Amúgy nem kicsi kutyink van :D Cane Corso :D egy igazi csajszi :D Imádom!!!
Ja :D és a babkocsitok nem is rossz.....Én nem teljesen ezekre a 3kerekűekre gondoltam ami nem tetszik...hanem a futó babakocsik ormótlanok szerintem!

Kép
noki&potyi
 
 


[quote="earhart"] írta:earhart
[quote="cscsi"]H írta:cscsimmm, Earhart, szerintem nézz utána mert a 12. héten KÖTELEZŐ uh van, akkor mérik a nyaki redőt.
Amúgy így utólag is szia :lol:


[quote="napsugár'74"]
írta:
napsugár'74Kata (earhart)!
Te még csak a 8. héten voltál UH-on és azt mondták, hogy legközelebb a 18 héten kell menned? Bocsi, ha félreértettem, de ha így van, akkor valami nem stimmel, mert a 12. héten csinálják az első genetikai UH-ot, amit általában szonográfus csinál.


Áááááááááááá... itt nincs kötelező vizsgálat...

Nem Magyarországban laksz??

mimi12
 
 


Jó éjt mindenkinek!
És kérlek drukkoljatok Nekünk holnapra :oops: :oops:
Nagyon ParaMami vagyok,de ezt már írtam egy párszor :oops:
Ne haragudjatok érte!!!

Kép
noki&potyi
 
 


Húúú mennyit írtatok...

Piroska,
van olyan kocsi is, aminek tényleg szarva van... Pierre Cardin, de nem tudtam feltenni a képét...

Na végre idejutok, erre apa pont kihozta a kádból a lányom...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


[quote]c írta:scsi írta:
Hmmm, Earhart, szerintem nézz utána mert a 12. héten KÖTELEZŐ uh van, akkor mérik a nyaki redőt.
Amúgy így utólag is szia Laughing


napsugár'74 írta:

Kata (earhart)!
Te még csak a 8. héten voltál UH-on és azt mondták, hogy legközelebb a 18 héten kell menned? Bocsi, ha félreértettem, de ha így van, akkor valami nem stimmel, mert a 12. héten csinálják az első genetikai UH-ot, amit általában szonográfus csinál.


Áááááááááááá... itt nincs kötelező vizsgálat...

Nem Magyarországban laksz??


Csak nem OLASZORSZÁGban? :wink: :lol:
Vendég
 


Piroska, képzeld... itt Pomázon én a péktől veszem a kakaóscsigát. És annnnnnyi kakaó van benne, hogy a közepéről mindig kikaparom, mert már nem bírom megenni :lol:
Vendég
 


Nos igen Linácska hiányoltalak is ma! :)

Noki! Nagyon-nagyon drukkolok, amint tudsz írj holnap, de szerintem fülig fog érni a szád :)

Piroska! Köszi az infót, az ára elég húzós, de meggyőzőnek tűnik.
Megnéztem fürdés után a pocimat, és láttam valami csíkocskát, de mivel hajlamos rá az ember lánya azt látni, amit szeretne (képzelet) odatolattam a pocakommal a párom orra alá, hogy nézze meg ő is és képzeljétek ő is lát egy halovány csíkot.

Mindenkinek nagyon szép éjszakát és boldog álmokat kívánok.
Noki kezem-lábam szorítom értetek holnap :!:

Mónika
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Noki: Nekünk is cane corsonk van egy nagyfiú, és mi is imádjuk és ő is szereti a lányomat csak mivel egy óriás sajna nem tudnak játszani mert feldönti a lányom de csak hízelgésből. Megy a drukk!!

Piroska: a mi ágyikónk ilyen, én nagyon szeretem. Igaz nem sokat használtuk mert Jázmin hasfájós lett.
Kép Ágyikó


Jó éjt!
Bea
beusmimi
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy csak most irok,de tegnap csak elolvastam az iroményokat és mentem pihenni.

Ma voltam vérvételen.Ha jól emlékszem vki kérdezte,hogy miért kellett meignt ellenanyag.Sajna az előzőnél pozitiv lett a szűrés.

Linácska.azért ez nagyon nagy különbség.De persze a vénás sokkal jbb eredményt hozott.
Ezek után érdekelne,hogy az én mérőm(optimum) jól mér -e.Bár én csak ritkán kapok rossz eredményt azt is inkább az ebéd után.Amikor nem tudok ellenállni a fincsi kajáknak.
Ma paprikás krumpli volt az ebéd és maradt holnapra is.Szerintem annnyira finom lett,még repetáztam is és igy is 6.9 lett az eredméyn. :D

Holnap megyek délután a akörzetihez kiváncs leszek mit mond a vércukorra.

Noki:holnapra mennek a drukkok.

Üdv az újaknak.

Kata(earheart)nagyon szépen gömbölyödik a pocid.

Mimi:neked i szépen látszik már.

Nekem sajna erre még várnom kell mivel nem vagyok egy vékonyka. Igaz a diéta miatt már 2 kiló lememnt.

Piroska:de jó neked.,hogy ehetsz kaakóscsigát. Mondjuk én annyira nem kivánom,de egy jó túrós táskát vagy sajtos croissant szivesen megennék.
Vendég
 


Jó reggelt sziasztok!

Noki!Cane Corso :lol: (barátnőmékét pár hónapja lopták el,8éves szuka volt)
Azok jó fejek,no meg én szeretem a masztif szerű kutyákat.Nekem bullmasztifom volt,de az is hót zizi volt.A lányommal nőtt fel,és az is imádta a gyerekeket.De ezek ilyenek.

Beus!Nektek is Cane Corsotok van?Össze kell hozni a kutyikat :lol:

Babakocsi!A miénk azért eléggé ormótlan .Viszont azért a lányom születése óta szert tettem némi tapasztalatra babakocsi terén :lol:
Ide mindenképp olyan kellett ami könnyen tolható,nem repül ki belőle a gyerek,és jó strapabíró.Hát ez hála égne eléggé strapabíró.

Ja Szabi és a kutyák.2kutyánk van.Van egy szobacirkálónk is,egy jorki keverék,és frankón 1,5kiló :lol:
Szóval én is kutyák macskák közt nőttem fel,már a lányom is a kutya mellett nőtt fel,és a Szabit sem féltettem,max a kutyát a Szabitól. :lol:

Pocak csík.Na erre viszont nem tudok mit mondani.Engem az elvesztett babával császároztak,és hosszába vágtak.Így nekem tuti van csíkom.

Piroska.Annak a babakocsinak nincs is olyan nagy szarva :lol:
De azt hiszem értem.Nem szereted az esernyő kocsikat,vagyis neked nem jön be a kinézete :lol:

mimi12
 
 


Tábli, nincs frissítve...de írjatok, hogy mit írhatok bele. Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.11 13:54-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Noki :lol: megy a drukk mára! nem Diósdi vagyok, de Tbányáról nem cucc elmenni érte, nem?? A tiétek milyen árban van??

Piroska :lol: nekem a kakaóscsigát lassan leváltja az áfonya lekváros briós... :P , de ha friss a kakaóscs, én sem tudok ellenállni!!hmmm! Kiváncsi vagyok, azonos nemű lesz-e a bébink?? Van egy tippem... :wink:

csajok, nekem még mindig nincs kiskönyvem. Csak a jövő heti uh után tervezem, hgoy elmegyek... Nem késő még, ugye?? ha jól tudom, a 12. hétig kell meglennie.
Utána gyorsan tervezek egy fogorvos-látogatást, hgoy az is meglegyen. Ti voltatok már??

babakocsi :roll: nekem tetszenek a háromkerekűek, de a fő, hogy variálható legyen és könnyen össze lehessen csukni, meg persze, hgoy beférjen a kocsiba... A szarvas szerintem nem is praktikus!! gyakorló babakocsi-használók?? vélemény?? Mimi :lol: a Tiétek tök tetszik! Mi a márkája?

Beus :lol: nagyon szép a babaszoba! miénk még tök üres, de már nyílászáró-csere megvolt, és ki is festettünk. Már csak a bútor meg persze a bb hiányzik!!! :wink:

ma csak 10.30-ra megyek...hu, de jó!

Noki :lol: hányra mész uh-ra? délután?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Noki
Drukkkkkk ++++++++++++++++

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Anettoo, :lol: Köszi a táblát. Nálam még nincs mit frissiteni...
HOgy vagytok, meggyógyultatok? Hogy bírod a strapát? :roll:
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Anettoo, na végre! :lol:
Hol van a több lógós??????? Ahogy a táblát olvasgatom, a fele elblicceli a bejelentkezéseket! :wink:

Akkor az én adataim:
Csilla 35 év, 08.09. Máv Kh, Milán 07. 06. 11., kontr: 02.09
Vendég
 


Jó reggelt!!!!

Noki,ezerrel megy a drukk!!!!

Madaran,nekem Lucával a 9ik hét körül kellett mennem kiskönyvért,de itt abonyban nem kell csak a 12.hetes uh után.

Anetto,jobbulást nektek!Csatlakozhatok a tábliba én is?Ide írjam az adatokat vagy priviben küldjem el?Hogy szoktátok?

Beus,nagyon szép az ágyikótok.Nekünk is átalakíthatós van,meg a pelenkázó is az.És most nem is tudom hogy kistesónak vegyünk másik kiságyat,vagy Lucának vegyünk gyerekágyat,hisz ez átalakítható.

Piroska,mi Abonyban lakunk,látom ti meg Cegléden.Itt vagyunk a szomszédban :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


[quote="madaran"]
írta:
madaran
babakocsi :roll: nekem tetszenek a háromkerekűek, de a fő, hogy variálható legyen és könnyen össze lehessen csukni, meg persze, hgoy beférjen a kocsiba... A szarvas szerintem nem is praktikus!! gyakorló babakocsi-használók?? vélemény?? Mimi :lol: a Tiétek tök tetszik! Mi a márkája?



Madaran!AZ egy BéBé confort.Én k..vára sajnáltam rá a pénzt,mert nem volt olcsó(bár akkor is akciós volt)Viszont a rokonom 1év alatt 2 olcsó 3kerekű babakocsit amortizált le 1 gyerekkel,de annyira,hogy a kis tesónak ők is vettek egy ilyen bébét.
Én a nagy de nem ormotlan kerekei miatt döntöttem e mellett,no meg állítható a rugózása is,ami itt nálunk nem lényegtelen.

Szarvas babakocsi.Olyanunk is van.Én nagyon szeretem.Viszont itt a mi környékünkön azt eléggé macera végig tolni.Végig lehet tolni,de pl egy kisbabának nem hinném,hogy túl jó lenne.Viszont a kocsiban kis helyet foglal,kényelmes,sokáig használható,jól strapálható a miénk,és újszülött kórtol használható.
Én amúgy azt mondom,aki teheti inkább drágább de strapabíróbb kocsit vegyen,olyat aminek van neve is!DE!! ha soknak tartjuk az árát,egy jó babakocsit nyugodtan meg lehet venni használtban is,és fele annyiba kerül úgy.

mimi12
 
 


Sziasztok Mamcik, tegnap voltam dokinál, végre bejutottam :lol:
Ésss minden rendben van :lol: A baba 77 mm ülőmagassággal rendelkezik. Apa is bennt volt. Olyan jó volt látni :lol:
És 2 nappal idősebre mondta a doki a mérete alapján mint ahogy eddig számoltuk.De nem írom át a vonalzómat. Február 12-én kell mennem AFP vérvételre. Utánna való héten meg a dokihoz kell mennem. Azt hiszem be is jelentkezek 4D-re a jövő hét utánra.
És nem engedi hogy visszamenjek dolgozni, és még egy hét intenzív pihenés :oops:
Épp az elöbb hívtam a főnökömet. Szerettem volna dolgozni amíg tudok, szerettem volna aktív kismama lenni. Persze a baba miatt ha kell végigfekszem az egészet ne értstek félre.
Szóval tudomásul vették, h ez van a melóban.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Mimi :lol: Köszi a sok babakocsi infót, lassan elkezdem majd nézegetni... Nálunk is strapabíró kell, mert elég sz@rok az utak errefelé, tehát a nagyobb kerekű fog bejönni. Ill. tök sokat autózunk, kirándulunk, úgyhogy az összecsukhatóság is szempont lesz. Ráadásul egy kétszintes ház felső szintjén vagyunk, úhgyogy az sem lenne rossz, ha nem túl nehéz.... :wink: na, ilyen fogok-e találni...
Idő még van... :wink:

Tündi :lol: valahogy én is így fogok, mert a múltkor, ahogy megvolt a kiskönyvem, hetente jött látogatni a védőnő---nem is értettem, miért. :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Anetto!
Lehet én vagyok a vén,de engem valahogy nem vonz az iwiwen egy klubb :oops:

Viszont tényleg!!Olyan sokan írtunk pár hete,hogy nem tudtam követni ki kicsoda.Mostanra nagyon megfogyatkoztunk :cry:
Azért remélem,hogy aki nem ír az is jól van!!

mimi12
 
 


Irdab :lol: :lol: gratu a bb méreteihez, meg hogy minden oké!! Hová mész 4D-re? Tatára? Ott van, ha jól tudom...

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Irdab de jó!!
Húú már majdnem 8cm a bébike??Azta.Hogy nőnek mi??
Amúgy teljesen jogos,hogy nem enged vissza a doki melózni!!

mimi12
 
 


Irdab,szép kis mérete van a babucinak!Jobb az ha otthon vagy,attól még lehetsz aktív kismama.Nem feltétlen kell ahoz dolgozni menni :wink:

Madaran,nekem az előző védőnőm,meg az itteni sem viszi túlzásba a látogatást! :) De a mostanit bármikor hívhatom,nagyon rendes. :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


na megpróbálok mindenkinek írni, h ne érje szó a házelejét :wink:

Mandaran: de jó, h van egy topik társam aki a szomszédban lakik. Mi a 4-en lakunk, de hál isten van lennt babakocsi tároló, így csak a gyreket kell felcipelnem.
Nem, nem Tatán megyünk, hanem Bp-re a 4D Genesisbe szeretnék. Fele áron van mint a tatai, és fél óra, a tatai meg kb 10 perc. Azért tudom, mert több ismerős is volt mind a kettőben, illetve szeméy szerint nem nagyon csipázom azt a dokit aki itt csinálja.
Általános isiben vagy, vagy szakközép, vagy esetleg gimiben?

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Mimi szép a pocid a gyermeked és a kutyátokat meg megzabálom.
És még a babkocsitok is tetszik :wink:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


cscsi/Csilla ez a tűs sztori durva, ugye csak viccelt?
Nem gondolkodtál rajta, h orvost váltsál?

Amúgy azt szerettem volna kérdezni, hogy mit jelent ha valaki az édeset kívánja? Mint te meg Piroska a kakaóscsigát? Én most meg nem tudnám enni de a sós dolgok azok csúsznak :wink:

Piroska, de ügyi vagy hogy fogytál, hogy csináltad?
Én nekem sajna nem megy a fogyás de tartom a súlyomat. De talán a székrekedésemnek köszönhető, h nem tudok fogyni, pedig nagyon oda fogyelek h miből mennyit eszek.

Piroska/Mónika Femibion: Hát én is azt eszem, de vettem Hipp Natalt is. Én "csak+ 5 e ft vettem a femibion 400-at. A Hipp Natalt meg 20 napra valót 1000 ft ért a Rossmanban. De ha elfogy a Femibion 400 e havi adagom azt hiszem kipróbálom a Hipp Natalt, mivel abban van vas, de én a femibion 400-ban nem láttam. Vagy ti igen? Ja és azt olvastam a neten h a székrekedősöknek kifejezetten bevált a Hipp Natal, hát így majd kipróbálom

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Noki drága annyira sajnállak. És illatósítokkal vagy illóolajokkal nem próbálkoztál esetleg a róka ellen?
Hányra mész ma? Várunk a hírekkel :wink:

Anetto, köszi a táblát :lol: Örülök, hogy gyógyulgattok, gyere gyakrabban ha tudsz.
Ha a doki számítását vesszem alapul ugyan azon a napon járunk :wink:

Sissi, tökre jó, h rendeződik ez a cukor téma körülötted. De a papríkás krumplit most én is megkívántam.

Linácska tudtál beszélni a dokiddal az eredményeidről? Mit mondott? Amúgy ez elég érdekes, h ennyire eltérő adatokat kaptál.

Tündi, üdv itt és gyere sokat, mikor is mész dokihoz? És még mindig van barni?

Beusmimi, tök jó hogy ennyiből megúszod az integráltat :P szép a bútorotok.

Earhart, szép a te kis pocakod is, titok hogy merre laksz amúgy?

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?