Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Mamikák,

én is üdvözlök minden új csapattagot!
Tök jó, hogy vannak külföldön élők is! hi everybody!

Ma teljesen feltöltődtem :lol: , összevásároltam egy kisebb kollekciót magamnak a terhesség-terebélyesedés idejére.
Vettem többek közt egy terhes-farmerszoknyát a gólyában!Tényleg nagyon kényelmes, hogy sehol nem szorít, főleg azután hogy az ember lánya jól megvacsorál benne :wink: , meg jó pár új melltartót is, ugyanis sztem nagyon fontos már most, hogy jól tartson, nehogy lógó mellekkel végezzem. :shock: (mondjuk nekem egy kosármérettel már nagyobb kell)
Én is jövő kedden megyek egyébként a 12.genetikai uh-ra.

uh-gal kapcsolatban: lehet, hogy tényleg nem túl jó a sok uh (pl külföldön egyentalán nem ennyire gyakori), de sztem is teljesen megnyugtatja az embert, hogy látja minden rendben...és mint tudjuk a kismama pszichés állapota sem mindegy...

puszik
norco
 
 


Sziasztok!
CSak bekukk, hogy nem vesztem el mert szaladós napom volt ma is. Úgyhogy a szokásos helyzetjelentés- lassan naplót írok ide.. :lol: :lol:

:!: Üdv az újaknak, írjatok sokat és bátran!!! Nem ér eltűnni senkinek!!!! Annyi de annyi mindent tanulunk egymástól! :!:

Lexa, Drága Dinnyém! Az a korgás lehet mocorgás ám :wink:
Én napról napra többször érzem. Olyan édi!! :D Mondjuk másodszorra könnyebb, mert tudod, mit kell figyelni :wink:
Ja, a másodikról csak annyit, hogy nem merek pocifotót feltenni, mert akkora brutál méretű a pocim, hogy mindenki 4-5 hónaposnak néz :shock:

Rosszullét múlik, enyhül, remélem hasonlóan áll nálatok is. Inkább estére lesz még pocsék, de akkor az. :? De azért kezd az enerdzsim is visszatérni, yeah!!!! Meg apát kezdem pedzegetni, bár eddig nem állt kötélnek, lehet, hogy beújított míg én fetrengtem??? Na jó, meg kezdek nem éppen publikusan bálnásodni... :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

JIMM! MERRE VAGY???? Hahóóóóóóóóó!

Ja, még annyi, hogy lett 3 esélyes fiú nevünk: Ivor, Farkas, Norton (na mi se az egyszerűeket szeressük :oops: :lol: ) A fiam bekómált a Farkasra, a Gordon mellé mindekinek bejön a Norton és apa meg az Ivort szeretné, Nekem mindegyik tetszik, mondjuk egyebek (póribbak :lol: ) is mint a Benedek, Koppány, ZSolt) dehát ha már kispasi, apa mondja a nevét, ebben egyeztünk meg. Úgyhogy majd a kalapból válogathatok. :roll:

Nektek nem viszket a poci-bőrötöK?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Marha sokan lettünk!
Lexus, nem dobsz egy táblicskut?
NAgggyon kiváncsi vagyok, hányan vagyunk.
PÖRÖG A TOPIK, YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!
:D

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 

 
 

Sziasztok!

Én se tűntem el, csak a hétvége elég mozgalmas volt.

Üdv az újaknak! :)

Évi,
nagyon aranyos a pocaklakód! :)

Lányok, minél többen tegyetek fel UH képet, ha lehet, annyira jó nézegetni. A babácskám 12. heti UH képét kitettem a munkahelyemen az asztalomra, sokszor azon kapom magam, hogy több perce mélázok a képen és nem tudok vele betelni. Meg eszembe jut az UH, amikor láttam a monitoron, hogy csak úgy ficánkolt az édes.

Hajfestés: sajna őszülök, és nagyon ronda a hajam, hogyha nem színezem. A hajfestéket még nem mertem bevállalni, mert félek a lenövéstől (bár a fodrászom szerint ezek a mostani hajszínezők is festékek, mindegy). Azt olvastam valamelyik internetes honlapon, hogy peroxid nélküli hajszínező javasolt kismamáknak, találtam olyat: Schwarzkof, Palette instant color a neve és tasakban van. 6-8 hajmosásig tart. Ezt fogom használni, mert ezzel nem roncsolom úgy a hajamat, másrészt meg nem ártok vele a babának.

Lexi,
bocsi, nem írtam, amikor beteg voltál. Remélem már jól vagy! Megfázásra hársfateát ajánlok mindenkinek, nagyon jól kitisztítja az eldugult orrot és füleket, na meg a fájós toroknak is jó.

Mpatr,
annyira jókat derülök, amikor írsz. :D Azért feldobhatnál magadról egy képet, kíváncsi vagyok arra a nagy pocakra! :wink:

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Sziasztok Csajok!

csak beugrottam egy gyors reggeli olvasgatásra..
Tényleg kezdünk nemzetközi topic lenni :D yupiijééé!!

Lexa,betennéd a tábliba, hogy szept.11én megyek köv. ultrahangra dokihoz? nagyon köszi!
Apropó UH: furcsa, hogy van ahol össz-vissz kettőt csinálnak a terhesség alatt, nálunk meg tényleg elég sokszor mehet az ember..személy szerint én mindig nagyon várom, hogy lássam, jól van-e Babóca és, hogy mekkorát növögetett..de egy a lényeg:
az ultrahang nem árt a babának, ez tévhit! szóval ne tessék aggódni! :D

Rohannom kell az okmányirodába, nyáron volt az esküvőnk, és most intézem minden hivatalos papíromat a névváltozás miatt - ez az új hobbym - minden nap órákat ücsörgök ott :( de lassan majdcsak a végére érek, és boldogan lobogtatom, hogy hivatalosan - ...NÉ lettem én is:D

Legyen szép napotok, pusz mindenkinek!!!!

KépKép
kmanna
 
 


Jo reggelt!!!!

Ma megyek a szulesznomhoz (nalatok ez vedono?), itt a szulesznovel minden honapban talizol, majd az utolso par honapban 2hetente, majd hetente, es a szules utan egy ideig jar segiteni, szoptatas, stb... o vezeti le a szulest, a doki itt ritkan latott a szulesek alatt...

Lexa! En is azt hallottam, h a korgas mocorgas is lehet :) ! en is erzem!

Nagyon szep napot mindenkinek!
rima
 
 


De jó nektek, hogy már érzitek! Én azt számolgatom, hogy még lehet, hogy másfél hónap is hátravan addig...

Én is akarom már! És türelmetlen is vagyok!!!!!!!!!

István kórházas anyukák!

Segítsetek légyszi! Kórházat kellene váltanom, mert a János iszonyat messze van, az István van a legközelebb... Van olyan, aki oda jár magándokihoz? Írjátok meg légyszi priviben, hogy milyen, mennyibe kerül, mennyire vagytok elégedettek, stb... Nagyon-nagy segítség lenne, mert senkit nem ismerek ott, viszont a 16. heti vizsgálatokat már célszerű lenne ott csináltatni, ha át akarok menni!

Köszi előre is!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Sziasztok!

Üdv az újjaknak! Tényleg klassz egy nemzetközi topik...

Lexa! Szegénykém. Hát jól beindult nállad a munka... Látszik az írásaidon. (Meg konkrétan írod is.)Szept 20 a következő doki. Tábliba!

Mpatr! Hát az írásaid mindig feldobnak. Én is mintha tegnap éreztem volna valamit,valami másmilyen buborékot de szerintem ilyen hamar nem lehet érezni a mozgásukat. Nem lehet, hogy csak beképzeljük... Orvossal kapcsolatban hogy döntöttél? Ja pocibőr nállam is viszket egy hete. Gyorsan el is kezdtem kenegetni Dm-es mama massage krémmel kennegetni. Ha eszembe jut....

Norco! Én is feltöltődtem egy kismamanacitól, meg egy klassz felsőtől. A nadrággal végűl is nem vagyok annyira elégedett, nem lesz sokáig jó félek (7 hónapig azért biztos) meg fel is kellhajtani.
De a fölső szuper édes. Lehet, hogy rakok is fel róla képet..

Eszter! Én is állan dóan pizzát kívánok.... Hát ennek tényleg nem lesz jó vége! Bár én még nem híztam semmit, de én elég jó kis felesleggel indítottam.

Én is el voltam tünve jó pár napra. volt, hogy nem volt túl jó kedvem, vagy nem értem rá. Múlthét szerdán kiderült, hogy nem kaptam meg a kinevezést mégse. Egyáltalán nem értem az egészet. Elvettek óráimat, mert úgy se lehet tuni meddig dolgozom címszóval, szóval megkaptam az iskola aljamunkáját: összevont 4-5 osztályos napközi. Hát.... Ahhoz képest, hogy tavaly ofő voltam... :twisted:
És mint égi jel... Csütörtök reggel úgy ébredtem, hogy egy kicsit vérzek. Persze ennek nem örültem, de jelnek vettem Szerencse a szerencsétlenségben pont aznapra kellett menni dokihoz. Így már de meg lettem nézve. Nem a méhlepénytől jött a vérzés, csak a méhszájtól (Délután, már csak barna volt) Én meg lelkiismeretfudalás nélkül kiirattam magam 2 hétre. :twisted: De azért duzzogtam két napig rendesen. Két napja meg csak könyveket csomagolok meg füzeteket, Kartonokat vásárolok, matekdobozt csinálok stb...

Bocs, hogy ilyen hosszúra sikeredet :D :oops: :D

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


nállam = nálam stb Bocs a sok hibáért.

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Eszter, mi újság a munkahelyeden? Már tudják ki az apuka?
Én csütörtökön megyek UH-ra, már nagyon várjuk! Ma lesz értekezletünk és be kell jelentenem a babát, mert eddig még csak a főnök tudja... pedig én megvártam volna az UH-ot... biztos, ami biztos! :) Úgy izgulok!

KépKép
KépKép
mni
 
 


Kép
Ez maga a póló, 3/4-es és szebb bordó, mint a képen.

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Kép
A lényeget pedig közelebbről is lefényképeztem. A nagyobb pocin édes lesz ez a rajz. Ez az én stílusom...

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Csá Csajszikák!

Melinda, köszi, hogy megírtad a festék nevét. Tök jó, hogy így együtt a tudásanyag beadódik a közösbe, ha értitek, mire gondolok
Eszter, szerintem az Istvános tapasztalatokat te se priviben kérd, mert az is hasznos lehet másnak is.

Pumperka! Mi ahelyzet a dokiddal? Úgy tűnik, én váltok, de csak 18-20. hét körül, mert az AFP-t még itt csináltatom meg (ki van fizetve a magánlabor :evil: :wink: ). Meg nem akarok forró fejjel dönteni, de már 90% hogy lépek.
A vérzés ugye teljesen megszűnt? Szurkolok!!!

Mni! Majd mesélj az értekezletről, mi volt. MAjd az arcokat figyeld!! :lol:

Rima! Hogy kerültél Londonba? Mesélsz még az ottani kismam-ellátásról?

Lexa, tényleg sokat dologozhatsz ha ennyire nem írsz. Jövő héten már én is megyek (kizárólag a magam szórakoztatására) dolgozni. Legalábbis ha így javul a hányinger.
Mikor is mész uh-ra és hova?

Képzeljétek, ma reggel mentem (reggel???? a 6 órás kelés nem reggel :roll: ) apu kőmíveseiért be Pestre, persze késésben voltam, erre Érden előttem néhány autóval ütöttek el egy bácsit, szerintem kb. 1 perccel korábban. Csak ott állt a sok méla ember a fekvő, vérző ember felett és néztek ki nagggyon bután a kicsi fejükből... Tipikus!!!!!!!!! Természetesen megálltam, odamentem (elvileg kötelességem mint állatorvosnak, meg rajta is van a kocsimon, hogy állatorvos, elég gáz lett volna továbbmenni. :roll: Szerencsére nem volt olyan sérülés, amit el kellett volna látni a mentőkig, csak vérzett a feje (nem gyengén..) meg fájlalta a lábát. Kirángattam a kocsimból törölközőt, takarót, végül is annyit tudtam segíteni, hogy betakargattam, a feje alá tettem a törcsit és nyugtatgattam, hogy ne mocorogjon. Meg ellenőriztem időnként a keringését, amíg megjöttek a mentők. Fasza volt, mert tegnap raktam ki az orvosi tatyóm a kocsiból, arra meg persze nem gondoltam, hogy mentőláda is van a világon :oops: Így aztán gumikesztyű híján nyakig véres voltam, mehettem haza mosakodni és fertőtlentíteni, jól elkéstem a munkásoktól.
Azon röhögtem, hogy babásan nekem mindig ez jut...
Gordonnal 5 hónaposan balesetes kutyához hívtak le a lakótelepen (akkor még Bp-en) éjszaka.
8 hónapos pocival meg egy hajnali kutyastáltatáson egy 80 kg-os kaukázusit téptem le a saját kutyámról (ez szó szerint így történt, több métert repült a kutya, idegből..., nem volt ott senki, nem volt más választásom, az a köcsög dög meg kiszökött otthonról. Ezután hazavittem a sajátomat, majd a kaukázusit, újgazdag pöcsé volt, ismerem :twisted: addig az esetig 4 kutyát sebesített meg (egy belehalt) na gondolhatjátok, mit rendeztem nagy hassal ezek után.. :oops: :twisted: :twisted: mondtam neki hogy én lesz.rom a pénzét, kap 2 hetet arra, hogy bezárja a kutyát, kennelt építsen vagy megkösse vagy akármi, ha azután meglátom kint a kutyát, en nem fenyegetőzni fogom, meg feljelentgetni, meg cirkuszolni, hanem elmegyek éjszaka hozzájuk és beleállítom a kutyába a végleges altatót. :roll: Természetesen ezek után többet nem volt kint a kutya).
Szóval pocival mindig ez van :roll:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Szia Mni,

Most elkezdték azt csinálni, hogy jönnek hozzám fúrni az apukát, de azzal a szöveggel, hogy " Fú, ez az x.y. szörnyű! Tudjuk persze, hogy a haverod, de agresszív, lusta, stb..."Mindig közlöm, hogy ha akarja, mondja el, ha nem, akkor úgy is jó, és persze mindenki elmondja, hogy mi a baja vele... Csak azt nem értem, hogy akkor mit is szeretnének elérni?

- hogy tudjam, hogy tudják? - egyrészt, sz@rok rá, másrészt, akkor minek szídják

- hogy szakítsunk? - tudják hogy terhes vagyok, meg egyébként sem lenne esélyük

- irigység? -kit érdekel

Amúgy ezeken kívül már nyugi van, nem jönnek vissza pletykákkal (sajna, pedig olyan jól szórakoztam).
Néha vannak fellendülések, beszólások, hogy hogy képzelem, hogy zárásban hazamegyek este fél nyolckor (9-kor kezdünk), de tulajdonképpen már nem is igazán érdekel. Én jól elvagyok itt, pénzt kapok, villany van, társaság is van, lassan fűtés is lesz :lol:

Nekem ma is egész nap fáj a fejem, ti hogy vagytok ezzel?

Jaj, a hasam nekem is viszket, nem segít rá a DM krém sem...

Pumperka,

Vigyázz magadra nagyon, a baba a legfontosabb, pihenj inkább otthon és ne a benti dolgokkal idegesítsd magad!!!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Pumper, Lexa, Beus..(?):
minden elismerésem, akik ma tanárként dolgoznak...
én és a férjem is abszolúte pedagógus családból származunk és eszméletlen az a szivatás, amit mostanában művelnek ezen a területen! (is!)
fel a fejjel, a leendő gyermekeink fejlődése a ti kezetekben is van!

eszter,
István kh.: megírom kihez járok. Igazándiból én először orvost választottam és ő épp ott rendel! :)

rima,
lehetséges hogy otthon fogsz szülni?
tök jó, hogy a szülésznővel ilyen klassz viszonyt lehet kialakítani. :)
norco
 
 


Szisztok,

Ma reggel végre sikerült megennem egy teljes zsemlét a kedvenc felvágottammal, 1,5 pohár 50% baracklével, hát gondoltam az elevitemet is beveszem, rosszul tettem, az egészet kihánytam...Mikor múlik ez már el???

Norco: teljesen egyetértek az uh miatt, én azt sem bánnám, ha hetente mehetnék, mert én is nagyon megnyugszom, ha látom, hogy a babánk teljesen egészséges, és mocorog ezerrel.

Melinda: nagyon jól tetted, hogy kitetted a képet, mert ez hatalmas erőt tud adni az embernek, ha el vag ykeseredve. Csak nézegesd sokat...

Pumperka: remélem azóta nem volt vérzésed, sem barnázás, pihenj sokat és ne idegeskedj!!!

Mni: drukkolok a bejelentéshez, ez nem könnyű dolog, pláne egyszerre sok ember előtt, várjuk a híreket.

Eszter: szerintem ne foglalkozz azzal, hogy ki mit mondd, csak kérdezd meg a legközelebbi pácienstől, aki szídja a párodat, hogy tulajdonképpen mi a franc baja van vele, és miért téged traktál ezzel, hát nem hiszem, hogy fog tudnio válaszolni, azt azért mégsem mondhatja, hogy mert te vagy apárja...

Lányok, nem akarok senkit elkeseríteni, de meg kell osztanom veletek valamit, a kolleganőm húgának meghalt 14 hetesen a babája, és kéthetente járt uh-ra, az egyiken még minden a legnagyobb rendben volt, a másikon már nem élt 2 hete a babó. Meg kellett szülnie, és most szövettanin vizsgálják a kicsit. Borzasztó, azóta nagyon megam alatt vagyok.

puszi mindenkinek!

KépKép
bnesz.eva
 
 


Lányok megtudja valaki mondani, hogy miért nem működik a vonalzóm? Minden nap újból kell csinálnom, mert nem vált magától...

KépKép
bnesz.eva
 
 


Úristen, Évi, ez szörnyű!

És mitől volt ez, lehet valamit tudni? Meg kellett szülnie... ilyen korai terhességben már lehet normálisan megszülni? Nekem olyan barbáran hangzik, mert még végigcsinálni azt is, amire már 14 hete vársz, hogy majd egyszer... na de nem most!!!!

És semmi jele nem volt? Most parázok rendesen, mert nekem az örök félelmem, hogy miből veszem észre, ha odabenn nincs valami rendben??? Eddig nyugtatott mindenki, hogy azt aztán meg lehet érezni, mostmár elég nagy ahhoz, hogy nem tud csak úgy felszívódni, stb... de ezek szerint... ő sem tudta két hétig, hogy baj van...

brrrrr.... részvétem a kolleganőd húgának!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Évi én is ettől rettegek, mert UH-on utoljára július 16-án voltam. Azóta semmit nem tudok... augusztusban nem csinált a doki UH-ot, de ráírta a papíromra, hogy szívhang rendben. Holnapután minden kiderül! Remélem minden OK lesz! :)

KépKép
KépKép
mni
 
 


Évi!

Ez engem is elrettentett és egyben elszomorított.

Azért, ha valamit megtudsz az estről írd le. Igaz, hogy mindenkit megrémít az ilyesmi,de szeretnénk is mindennel tisztábban látni.

Mpatr!
Elég lelombozó, de úgy láttam a dokira a pénz jó hatással volt. Szóval én várok... Úgy is az a tapasztalata, hogy adni ugyis mindeggyiknek kell.....
Egy főiskolás barátnőm férje szülész- nőgyógyász. Lehet, hogy, ha hozzá mennék nagyobb figyelmet kapnék, de valahogy nem akaródzik az embernek a barátnője férjéhez menni.

Éva!
Azóta semmi barnázás, csak egy nap volt. De fel is voltam fázva szerintem. Lehet, hogy azzal is összefüggöt a vérzés.

Ma aztán jó pihenősre vettem a délelöttöt. Semmi hasznosat nem csináltam. Majd ha egykor hazahozom a gyerkőcöket akkor beindul az élet. Úgy döntöttem főzni is akkor fogok csak... Még kiélvezem ezt az egy órát :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Évának vagy Évinek szereted, ha szólítanak? Most vettem észre, hogy egyszer így egyszer úgy írtam.
Az én vonalzóm is valahogy elmászott. Elvileg én ma 12+6 napos vagyok. Ha csütörtöki napon volt az utolsó mesi, akkor mindig csütörtökön kezdek egy új hetet, igaz? A kalkulátorok meg tiszta zizik... :D

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Még eszembe jutott valami!
Ti milyen fényképet készítenétek a következő címmel: Szépség és egészség. Sulis fotópályázatra kell. Csak ha valakinek beugrik valami jó..... :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Én kimennék a budakeszi vadasparkba és egy szaladó őzet fényképeznék le, vagy pl. valamilyen izmos kutyát (pl. egy vizsla), amin látszanak az izmok, inak, stb... nekem erről mindenképp valami állatos jut eszembe, nem ember :lol:

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Pumperka! Akár egy szép gyümölcstálat is le lehet fotózni. Jó elrendezéssel. De még gondolkodom... :)

KépKép
KépKép
mni
 
 


Lányok,


nem tudom mitől volt, de engem is nagyon megrémített. Én is attól félek a legjobban, hogy nem érzem, ha baj van odabenn, hisz ő sem érzett semmit. A szülés igazából egy gyógyszerrel volt, ami kitágít és görcsölsz, miközben elvetélsz, megszülöd... A baba szövettanijáról még semmit sem tudni, csak annyit, hogy visszzsugorodott két hetet.

Nem akartam senkit megrémíteni, de nekem elég nehéz ezt feldolgozni. De nem szabad úgy gondolkodnotok, hogy valami baj lesz, mert azt a baba is megérzi, nem lesz senkinél semmi baj!!!!!!

Pumperka: nekem a szépségről és az egészségről egy nagy pocakos nő jut eszembe a parkba, aki piknikezik a családjával. Bár lehet hülyeség, de nekem ez az első gondolatom.
Az Évit jobban szeretem megszólításnak.

Mni: én nem hagytam volna, hogy vizsgálat nélkül ilyent beleírjon!

Évi

KépKép
bnesz.eva
 
 


Helló mamik!
Üdv az újaknak!
Mommy! A nővérem is az USA-ban él, New Yorkban. Nem tudom az mennyire van messze tőletek.
Mpatr! Le a kalappal a hősiességed előtt. Bírom az ilyen belevaló csajszikat!
Lexa! Még az első oldalon megadtam az adataimat a táblihoz. Ha nem nagy kérés feltennél engem is? Kíváncsi vagyok, hol tartok a többiekhez képest. A könetkező vizyg szept. 16-án lesz. Előre is köszi.
Hasviszketés nálam is van.
Tud valaki segíteni abban, hogyan kell vonalzót készíteni? Én sík hülye vagyok hozzá. Sajna nem nagyon tudok sgítséget kérni senkitől.
Tegnap nézegettem babakocsikat a neten. Ti újat fogtok venni vagy használtat? Én nem tudom még!
Na puszi mindenkinek!!!!!

livi
livike
Tatabánya
 
 


Nem tudom bekerült e amit előbb írtam

livi
livike
Tatabánya
 
 


Évi,

Szerintem a rossz tapasztalatokat is nagyon hasznos megosztani, legalább annyit már tudunk, hogy a félelmeinkkel nem vagyunk egyedül és nem megőrültünk, csak rossz érzés, hogy egyelőre nem tudjuk kontrollálni, mi folyik odabenn.

Állítólag a 13. héttől már a védőnő is meg tudja hallgatni a szívhangot a Dopler-rel, huhh, jut eszembe, védőnő... másfél hete fel kellett volna hívnom, de nem nagyon szívlelem... na mindegy, holnap rácsörgök, legalább megmutathatja a szívhangot, hadd nyugodjak meg!

Livike: vonalzó: rákattintasz bárkiére és kiadja a honlapot, ahol csináljuk. Ha elkészült a vonalzó, akkor nem kell sehova elmentened, elküldened, stb... hanem juss el addig a lépésig, hogy kiadja a bcc kódot.

Ezután gyere ide vissza egy új ablakban és a profilba (legfelül lehet kiválasztani, ahol alapban az látszik, hogy segédletek) másold be ezt a bcc kódot, majd pipáld be, hogy az aláírásodhoz mindig adja hozzá!

Évi: a kismama tök jó ötlet szépség-egészségre!!!

Livike: én csakis használt babakocsit, annyian írják, hogy nem is használták ki.

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Pumperka: igen, akkor csütörtökön vagy a fordulón, pl. 13+0-n, és szerda a 13+6, majd csüt. 14+0.

KépKép
bnesz.eva
 
 


Sziasztok!

Valaki tudna segíteni abban, hogy a nagy felbontású képeket hogyan lehet kisebb méretűvé varázsolni. Már rengeteget kínlódtam. A Kbyte-ot már sikerült csökkenteni de a felbontást nem.
Köszi előre is. Úgy szeretném a kisfiamat feltenni!

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Pumberka!

Szépség és egészség-ről nekem Horváth Ágnes ugrott be. :shock: :lol:
Nem hsizem , hogy díjnyertes lenne a pályázatod. :lol:

Mpatr!
Tetszett a milliomos kutyás történeted!
Nem egyszerű a szegény állatorvosok élete sem. :lol: :lol:

Most ennyi vagyok.

Nagyon bírom a topik hangulatát.

Lexa dráa azért ne dolgozd halálra magad. :roll:
Vendég
 


A dátumot nem tudom miért írta rosszul....

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Éva
Szomorú, ami a barátnőddel történt...

De én inkább arra gondolok, hogy a terhességek nagy része problémamentesen telik és a végén szép, egészséges baba születik...

Judit
Van valami képszerkesztő programod?
Photo Editor? Picture manager?
Nagyon jó free program az Irfanview is...
ha nem megy, küdl el emilben... kicsinyítek neked...

Livike
New York nagyon messze van tőlünk... az a keleti part, mi meg inkább középnyugaton vagyunk...

Már a munkatársaim is észrevették, hogy babám lesz... :lol:
És az egyik radiológus kolléga csinált UH-t... :lol: :lol: :lol: :lol:
Junior tökéletes babácska :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Végre van időm idejönni. Annyi a munkám, hogy hú... elég nehezen bírom sajnos :( De remélem, belerázódom, mert úgy tűnik, h mostantól ez lesz a normális, vagyis minden nap ennyit fogunk melózni.

Tegnap voltunk vásárolni, vettem magamnak egy pulcsit, meg két felsőt. De ezek még mindig nem kismama felsők, és nadrágom sincs, pedig azt is kéne beszereznem, mert szépen kerekedik a pocakom! Pénteken lehet, h elcibálom apát nagybevásárolni az ilyen cuccokból, előbb alig ha lesz rá időm! Olvasom, Norco, h vettél szoknyát, de jó, azt én is nagyon szeretnék, szintén farmert! Majd nézelődöm. Melltartót én is vettem tegnap, kettőt, nagyon jók.

Zsu! Én a helyedben nem idegeskednék azért, mert a jósnő rosszat mondott. Én konkrétan nem hiszek az ilyenekben, mégis mindig elolvasom a horoszkópomat, és van, amikor be is jön, de nem tulajdonítok neki jelentősséget. Ne aggódj! Örülök, h újra itt vagy!

A hízás valóban inkább alkati kérdés. Én még egy grammot nem híztam (OK, ez persze túlzás), csak a pocak kerekedik. Iagazából remélem, h így is marad a végéig, de nem fogok összetörni, ha egy-két kilóval több lesz rajtam, sőt.. nem is jönne olyan rosszul.

Pati! Dinnyém ;) Mocorgás??? Ezt most komolyan mondod??? Jézus úristen! De jó lenne! De ilyen korán lehet mér érezni? Na most felpörgettél, hallod-e :D Örülök, h múlik a rosszulléted!!! Az enyém is!!! Tegnap csak reggel meg este volt, ma csak a kocsiban. Bár esti még lehet. De inkább ne!
Nekem a neveitek közül a Norton jön be leginkább, no meg a Benedek ;)

Tábla :idea: Akik most csatlakoztak, küldjék légyszi az adataikat nekem PRIVIBEN!!!

Judit! Küldök egy privit az email címemmel, ha elküldöd arra a képet, lekicsinyítem neked.

A munkám marha sok tényleg(Pumperka), de én nem tanár vagyok (Norco) :)

Évi :( :( :(

KépKép
lexus
 
 


Aranykavics
Te más idődimenzióban élsz? Ez az örökélet titka? :wink:
Elküldve: 2007 Július 18 Szerda - 6:24
(ezzel a dátummal jelent meg a hozzászólásod :roll: )
Vendég
 


Aranykavics! Aranyos vagy, igyekszem :) Olyan jó lenne, ha úgy tudnék jönni, mint eddig is.. de ez kilátástalannak tűnik :cry:

Livi! Beteszlek a táblába!

KépKép
lexus
 
 


Judit!

Méret csökkentés: paintbe való beszúrás után a felső menüsoros kép/nyújtás-döntés, és leveszed 100%-ról 50-re, ha még mindig nagynak találod, megint 100%-ot ad alapba és leveszed megint kissebbre.

KépKép
bnesz.eva
 
 


Már a rendes időt írja ki...
Vendég
 


[quote="bnesz.eva"]J írta:bnesz.evaudit!

Méret csökkentés: paintbe való beszúrás után a felső menüsoros kép/nyújtás-döntés, és leveszed 100%-ról 50-re, ha még mindig nagynak találod, megint 100%-ot ad alapba és leveszed megint kissebbre.

Ugyanígy szoktam ;)

KépKép
lexus
 
 


Mommy! Néha megzakkan a babanet órája (is)..

KépKép
lexus
 
 


Mommy!
Az én számítógépemen korrekt dátum és idő van. :roll:

Én ma találtam meg álmaim kismama nadrágját. Csütörtökön meg is veszem. Egyelőre felsőkre még nincs szükségem, de nadrágokra annál inkább. :roll: :lol:
Estére azért rendesen kidomborodik a pocakom. :D

Cuppp.

Úgy belaktam gyümölcssalival.... :roll: :oops:
Vendég
 


Aranykavics! Kőbunkó vagyok, ha megkérdezem, h mennyi a naci? :oops: Bocsi, de így elsőterhesen a ritka béna kategóriát képviselem, és ahogy már írtam, minden ilyen adat érdekel :oops:

Én almát ettem sajttal, fini volt :D

KépKép
lexus
 
 


mommy82

Köszi a segítséget. Nem találok semmi programot a felsoroltak közül. Hova küldjem a képeket? Privát üzenetben lehet nagyobb méretet küldeni?

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Judit! Én küldtem neked privit, amiben benne van a mail címem, arra küldheted a képet, lekicsinyítem és felteszem. Ha neked így megfelel.

KépKép
lexus
 
 


Kép

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Sikerült a paint-el. De miért van ott a fehér alap?

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Judit! Mert legutóbb, amikor vki használta közülletek a Paint-et, akkor ekkora képet készített vele, és ő annak a méretét "elraktározza". A csúcsainál fogva tudod húzogatni, és el is tudod tüntetni.

Nagyon aranyos egyébként!!

KépKép
lexus
 
 


Köszönöm szépen!
Küldtem e-mailt.

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Nem kaptam meg :(

KépKép
lexus
 
 


Elküldve: 2007 Július 18 Szerda - 7:08

Nekem most ezt írta. Jó is lenne, ha még nyár lenne.. Iszonyat idő volt ma! :(

KépKép
lexus
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?