Új privát üzeneted érkezett!

Bárkit szívesen látunk a keresztelőn _Bp. XV. KOssuth u. 1. Ha úgy adódik gyertek, nézzétek meg.
Vendég
 



Sziasztok!

A köpönyeg.hu-n azt írják messze még a tavasz :cry: :cry: :cry: Én kész vagyok! Tegnap végre sétáltunk, azt hittem, most már mindennap tudunk menni. Bár csak annak köszönhető, hogy "terepbabakocsink" van, és ketten mentünk. Ma már esélyünk sincs kijutni a kertből az utcára. Mondjuk értelme sem lenne, mert ott sincs eltakarítva sehol a hó. :(

Ma megint hasamon alvás volt hajnalban :? Remélem, nem lesz ebből rendszer. Nagyon nyügi az éjjeli második kelés után :(

Emi mindent megeszik kiskanálból. A normaflort mondjuk mindig egy kis cukros vízzel elkeverve adtuk. Mit ne mondjak, ízlett neki...

briell
 
 

 
 

Anna!
Én is tornázom, csak itthon, és a kajám is kb ugyanez. Na meg az is, hogy veszettül kívánom az édességet. De nem maradhatok így. Én ezt nem bírom. Ráadásul a térdeim is fájnak a súlytól. 60-ról indultam, lefogytam 57-re 3hónap alatt, majd bementem szülni kicsit több mint 82-vel!!!!!!!!!!! Naggggyon durvaaaaa!

Az én Annám alvásmaratont rendezett ma!!! Este 9-kor alvás, felkelt éjfélkor egy kis ciciért, majd rögtön alvás reggel hatig, cicire vákum, majd alvás reggel 9-ig. :shock: Kirááály volt! Isten tartsa meg jó szokásában!!!

Csatlakozom ahhoz, hogy nagyon szerencsések vagyunk!!! Sajna nálunk is lett a távoli rokoni közegben, aki nem ilyen szerencsés. Szinte egyszerre szültünk. Nehéz dolgok ezek!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk...csak nem bírok ennyi "emberrel" :lol: családtaggal...párom beteg...szóval most már így 4gyerekem lett! :(
És még most akarok pizzát sütni!
Esküszöm mazoista vagyok...imádom túlhajszolni magam! :oops: Vagy is inkább lehetetlenségeket bevállalni! :oops: :lol:

Körömvágás: én mindegyiknél sima körömvágó ollóval vágtam,és akkor amikor ébren voltak,mert jobb ha megszokják miharabb,hogy ez is kell!Nem is cirkuszol a két nagy,ha eljön az idő...! :D

Muffin: tegnap este én is sütöttem csokismuffint! :P Már nincs belőle! :wink:
Vendég
 


Tulip, le a kalappal!

Mi csillagunk, ma megint elromlott. Reggeltől du. 3-ig ébren, ennek 90 %-a sírás, vagy nyöszörgés. Fájt a pocija, és mikor végre kijöttek a pukik, már olyan fáradt lett, hogy nem bírt elaludni. Aztán végre ez is sikerült, kézben persze. Mire letettem, Apa is horkolt, én meg megmostam végre a hajam. Kiteregettem, ettem, és most netezek. :D
Marha furcsa, de most hiányzik a pocakmanó, hogy dumcsizzon nekem, lehet, unatkozok???????????
Vendég
 


Nekem meg már etetnem kéne. MA vhogy felborult a "rend". Volt egy kis hami 9 körül, majd 11 körül majd f1 körül anyóslátogatás előtt - hogy ne ott kelljen etetni és most sztem időszerű lenne, de olyan édesdeden alszik, hogy nem nagyon van szívem felkelteni.
Férjem elment programba, én meg szintén unatkozok :D
Vendég
 


Enyém manó 1 óra óta alszik, de úgy, hogy 11kor evett utoljára :shock: Ha tudom, hogy ilyen jót alszik, akkor én is ledőltem volna... rekordalvás mindenképp :D kíváncsi leszek esténkre.

Körömvágás... sima olló, ami mi is használunk, ébren, de úgy, hogy közben valakivel beszélget :)

Orrtisztítás: porszívóval, illetve tengervizes orrspray-t használok nála.

Tulip kitartást a négy gyerekhez! Gondolom, a legnagyobbal van a legtöbb baj 8)

Gabi
Vendég
 


Judyka, sajnálom hogy rossz napotok van. :(
Nekünk még mindig angyal, délelőtt éber volt és csak addig sírt amíg ki nem jött 3 napi kaki torna segítségével (hiába adtam minden nap laevolacot).
Egyébként tök kommunikatív lett, egy csomót lehetett vele beszélgetni és megint mosolygott nyitott szájjal. Én annyira boldog vagyok!!! :D :D :D Teljesen más így a gyerkőc, érzem hogy örül nekem, ha fölé hajolok és dumálok neki viszonozza. Most pedig alszik 2-től ugyanúgy mint tegnap. 8) Apa el sem hiszi! Azt mondta ha az elejétől ilyen lett volna, észre sem vesszük, hogy van gyerekünk. :lol:
Szabadidőnkben takarítottunk, apa porszívózott -mikor még ébren volt a kicsi- én felmostam, mosogattam, mostam, megkopasztottam apát és most mennék valamit kotyvasztani, de előbb pihizek itt kicsit. :)

Tulip, Te nagyon ügyi vagy, mindjárt elszégyenlem magam, hogy nálunk még nincs kaja, pedig csak egy kölök van. :oops:
csillag25
 
 


Hát lányok, eljött ez az idő is, hogy "unatkozunk". :lol:

Gabi, nekünk tegnap volt hasonló program, délben evett, 1-kor elaludt, de én már 3-kor nem mertem lepihizni, hogy biztos mindjárt kel. Aztán 4-kor bementem aludni apa unszolására -bár sejtettem, hogy nem lesz hosszú szunya- végül 5-kor felkelt a kis lurkó. Apától meg nem győztem hallgatni a "miért nem mentél be már sokkal előbb" okoskodást. :twisted:
csillag25
 
 


Nálunk is a férjem mindig tudja mikor kéne aludnom. Esténként szabályosan beparancsol az ágyba. MOndjuk addig ő dajkálja a kicsilányt ha igénye van rá.
Remélem ilyen jógyerek marad:-) Ma is olyan jó volt 3asban kimozdulni, egy hangja nem volt. Igazából akkor reklamál ha szaladgál benne a puki.
Vendég
 


Na, én ezért nem merek még kimozdulni vele, csak a séta, és a shopping marad egyenlőre, míg tart ez a fránya hasfájás.

Ma is jött tesóm, erre csak sírást kapott :oops: :(
utána elaludt Áron, úgyhogy nem élvezték egymást.

Én meg tudtam nézni az új Dr Csont-ot is, most meg kaja lenne, még gondolkodom, keltsem-e.
Vendég
 


Sziasztok..
csak gyorsan bekukkantottam, Maja ma egész nap ébren van... mi lesz így éjjel? :shock: ("felpörgetve")

For info: a Brendonban egy csomó minden féláron van..
(plüssoverállt kerestem, ami van 68-as és a pont kényelmetlen kategória szegénykémnek.. az ázsiában tegnap nem találtunk csak hasonlóan "nagy" méretet és többezer ft-ért. csak "nézzük meg hátha" elven mentem fel a br. honlapjára és 3ezerért olyan overáll van, hogy megszólal!)

K vitamint mi nem eszünk a tápszer miatt, a D vitamint meg este fürcsi után-kaja előtt cseppentem Majának.. és tényleg borzasztó a csepegtetője.. volt hogy több ment, akkor másnap nem adtam)

A normaflort meg 3 részletben nyomom a szájába az ampullából..
kóstoltam, tényleg nagyon keserű, de Maja csak nyeli, meg nyeli, mntha tudná, hogy segít neki!
A nap híre: ma délelőtt egyedül rakta tele a pelust, mindenféle segédeszköz nélkül :) Úgy nyögött közben, azt hittem megzabálom! Az eksön után fél óráig csak vigyorászott.. már úgy várom, hogy Maja is nyúlkáljon a játékai felé... egyelőre csak magyarázni próbál, formálja a kis száját, de hang még ritkán jön, inkább csak nyögések, meg morgások :)
Vendég
 


Na újra itt.....!...túl vagyok a pizzasütésen...(4 pizza+ketteskének külön tejmentes variáció) :oops: :D 8)
Ettünk is....fürdettem is....!
Na de most pihi...lenne...ha Ajsi nem reklamálna 10percenként! :)

Gabi igazad van :lol: ,tényleg a legnagyobbal van a legtöbb gond!Eszméletlen,hogy ha betegek,akkor gyerekké változnak,és képtelenek ellátni magukat! :lol:
Na de mi jófeleségek ezért vagyunk,igaz? :roll: Vagy mondhatnám úgy is ,hogy született feleségek! :lol:

Na látom dög vagyok már,mert akkor fárasztok ilyenekkel mindenkit!Nem maradok tovább,lelövöm mára magam!Mindenkinek hosszú jóalvós éjszakát!
sziasztok :wink:
Vendég
 


Gombi
és milyen király film a Felpörgetve ! :-) remélem azóta már szundiztok azér.

Dóri egész nap evett-aludt. MOst néz tágra nyílt szemekkel, úgyhogy az apja hasára pattintottam, hátha bealszik. EZ a varázsszer. Valahogy ott soha nem sír.

Tulip
ez jó, igen, született feleségek vagyunk:-)én olykor született sárkány tündérrel keveredve. :oops: 8)
Vendég
 


Gio, a Felpörgetve egy nagggyon jó film :)
Hja dehoggggggyiss alszunk, itt virgonckodik... mindjárt küldök vhova egy kis tápszert elemezzék mán' ki mi van benne :)
holnap megyünk csípőszűrésre, tutira úgy kell majd felébreszteni délelőtt :roll:
Vendég
 


Gombi,
aranyos lehetett Maja a kaki után! 8) Bírom amikor önelégülten vigyorognak miután összef..stak mindent! :lol:

Tulip,
le a kalappal!! Hozzád képest én eléggé le vagyok lassulva - itt önsajnálkozok naphosszat hogy miért kell itthon lennem egyedül bezárva! :P

Gio,
néhány napra cserélhetnénk gyereket. Tejem nekem is van, észre sem vennék a változást a csajok. :lol: Te annál inkább észrevennéd... hihihi :twisted: Réka nem hagyna unatkozni az tuti! :lol:

Judy
tartsatok ki mert a hasfájás egyre kevésbé fog jelentkezni, ahogy telik az idő. És azért már nemsoká itt a 3 hónap, akkor már tutira kisangyalotok lesz! :)

Olga,
merre jársz? :shock:

Mától kezdődik a férjemnek a suli, úgyhogy 6.30-kor indul itthonról, és 10-re fog hazaérni... Szerintetek?!?!?! Meg fogok vadulni, vagy meg fogok vadulni itt egymagam???? :evil:
Ráadásul Réka este 9-től már alszik, reggel meg még nem kel fel fél 7-kor, szóval apa nem is fogja látni, csak hétvégén... :cry: :cry:

Kép
apkata
 
 



Manocskák
ELTE progmat MSc, második félév...
Főiskolai diploma mellé kell az egyetemi is, ezért vállalta be.

Kép
apkata
 
 


Jó reggelt!

Csak beugrottam, mert nemsokára indulunk szurira. Jaaaajjjj!!! Szegénykém. Én úgy izgulok.
Még mielőtt felkel még tornáznom is kellene, meg enni valamit, meg tusolni, stb. Ehelyett olvasok. 8)
(Csak zárójelben írom, mintha le sem írnám, hogy ne is kelljen lekopogni, hogy Annácska már 2. napja 12órát lenyom éjszaka 2 ébredéssel. Ma pl este9 alvás, fél4kor kajcsi, majd 7 órakkor, és még alszik. Tegnap 9kor alvás, éjfélkor kajcsi, majd 6kor, és 9ig szunya. De ismétlem, ezt nem kiabálom el, vegyétek úgy hogy le sem írtam, max suttogtam :D )
Vendég
 


Kriszti
elvégre a suttogót olvasod vagy mi? :-) Suttogj csak!

Én gyerekem 9kor evett, 2kor, majd 6kor és még 8kor is kért. Úgyhogy én most nem vagyok olyan kipihent , mert legédesebb álmaimból ébresztett. Persze most ájultan alszik :shock:
Vendég
 


http://palyazat.picibaba.hu/20096-het-s ... orrend=abc
sziasztok.
nézétek meg gyerkőceimet és ha gondoljátok szavazzatok:).

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


csillag gratula a mosolyhoz látod mondtuk hogy nálatok is lesz és nem kell aggódni.
pókica az expresszen találtam rá 8000re volt hirdetve de 7000ért oda adta végül.szerintem nagyon megérte.
olga az ízével szerintem nem lehet gáz mert elfogadja ugyanúgy de a mennyiség.az bizony nagyon megcsappant.eddig legalább reggel jóllakott belőle mert estétől termelődött annyi reggelre kökemény volt a cicim.hát most már ez sincs me :?
és még mindig meg van holnap már egy hete lesz :shock: nem túl erős de már nagyon unom főleg hogy ugye ilyenkor még tampon nem igazán ajánlott hát a betét meg mintha pelenka lenne rajtam és mindig úgy érzem h büdi vagyok :oops:

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Sziasztok.
Hát ez a jó alvás nem tartott soká, pénteken este ugyebár elaludt este 9-kor és reggel 1/2 7-kor kelt majd 1/2 9-kor, de azóta elég sokat van fönn éjjel, szerintem ez az idő miatt ugyan úgy megérzi ezt a hideg időt mint anno a Joel amikor kicsi/kisebb volt.

Kata
Sok sikert kívánok a párodnak :wink:
Móni

manocskak
 
 


manócskák pedig írigykedve olvastam milyen jól aludt Joakim

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Na Sziasztok!

Kriszti, abszolút nem vagyok irigy az éjszakáitokra..... :evil: :oops:
Bár ma nem panaszkodom, mert én meg megfáztam, fél éjfél körül sikerült elaludnom, cserébe Apa meglepett azzal, h éjjel és reggel odaadta a lefejt tejcsimet Dominak, így csak 9 előtt tápászkodtam fel... :) Ilyen már nagyon régen volt.... És olyan mélyen durmoltam, h egyszer ébredtem éjjel, h tele a cici, és lefejtem.... :D

Apkata, megértelek, én is alig várom este, h Apa hazaérjen,
kitartás!!!!

Csillag, örülök a mosolyotoknak, és csak most fog beindulni, nemsoká mindenre mosolyog (kivéve, mikor sír :lol: , mert legalábbis nálunk szélsőséges a gyerek kicsit... :D )

Judy, nekem is minden reményem a 3 hós váltás, de már közel vagyunk!!! :D (csak nehogy csalódás érjen minket, mert én éjjeli alvásra, rövidebb szopira, kevés sírásra gyúrok.... :lol: :wink: )

KépKép[/url]
domi06
 
 



lehet én már nagyon várom a tavaszt.szépek a fiaid és hogy hasonlítanak :D

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Hát nekünk sem tartott sokáig az éjszakai hosszú alvás. Elpihent ugyan fürdés után 8-kor, de 10-kor felébredt és csöndben nézelődött, mire én megszoptattam. Lehet, hogy én rontottam el, de 7-kor evett és gondoltam így talán kihúzza 3-ig. Hát nem, 1-kor már felsírt, de mivel abbahagyta visszafeküdtem. Épp hogy bealudtam, ébresztett manó. Megetettem, de csak nyüszített utána meg sírt a kiságyban. Pukik kínozták, tornáztattam és sikerült is produkálnia, de akkor sem akart visszaaludni. Fél 4-ig kínylódtunk mire a pihiszékben elaludt. 7-kor kelt, azóta is nyüglődik, sír lehet a tegnapi rántottával tettem be neki vagy a túrórudi a hibás...
Szóval zombi vagyok és együttérzek az éjszakázókkal! :evil:

Anita, köszi! :) Tényleg eljött a mi időnk is. :wink:
Nem irigyellek a vérzés miatt. Meddig nem lehet még tampont használni? :?: Én kis naiv úgy gondoltam csak a gyermekágy alatt nem lehet, utána mensinél már igen.
csillag25
 
 


Én sem vártam még ennyire a tavaszt, mint most, a következő babát tényleg nem decemberre tervezem.... :wink:

KépKép[/url]
domi06
 
 


Sziasztok!!!

Esélytelen mindent elolvasnom és reagálnom!!Nagyon sűrű napjaink vannak,pedig sajna hol még a tavasz???Csatlakozom én is,nagyon kivagyok...Gyűlölöm,hogy ennyi cuccot kell felvennünk,2 gyerekkel elindulni egy fél órás sétára egy órás előkészület.....Pláne,ha Dénes makacsol és nem hajlandó felöltözni,aztán meg süvölt,h menjünk sétálniiiii!!!!

Köszi csajok az iwiwes képreagálásokat,arra sem volt időm válaszolni :o ide is teszek fotókat mindjárt.Apával csináltuk a gyerekszobában.Olyan ügyes már K,egyre profibb képeket csinál.Szerintem.Én meg persze az ötletgazda voltam,ő a tehetség,én a kreatív.Majd csinálunk még jókat,van egy csomó ötletem:)


Tegnap keresztelőn voltunk,unokatesóm kislányáén.Dénes az évszázad hisztijét adta elő :cry: én meg kiborultam tőle,nagyon csúnyán beszéltem vele,utána nagyon megbántam,de kihozza belőlem az állatot :cry: szerencsére Gergő csak bárgyún mosolygott a jeleneten a hordozójában,ha ő is rácifráz,tuti vihettek volna az idegosztályra.Utána az étteremben viszont mindkét gyerek angyal lett.Dénes csak bújt egész nap,mintha szégyelte volna magát ő is(hát szégyelhette is)Gergő meg hozta a formáját.
Aztán este itthon mindkettő kiborult a fáradtságtól,nagy hiszti után mindkettő elaludt fél 9-kor.ÉS!!!Gergő csak fél 6-kor ébredt egy rövidke szopira és aludt utána 9-ig :shock: :shock: :shock: :shock: ha ez így megy tovább,átalussza az éjszakát hamarosan.
csak az én melleim nem bírják ezt,reggelre szétdurrantak...de hát majd alakul az is.Lényeg,h éjjel 10(!!)órát aludtam egy megszakítással!!!!!

Mindenkinek sok puszi és ne haragudjatok,h csak magunkról....

Akkor a képek

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép Kép
meli1118
 
 


csillag a rántotta a bűnös tuti múltkor én is ettem fogalmam sem volt h baj lehet belőle és Áki 3 napig nem kakált fájt a hasa aztán egy lázmérő segítségével sikerült 3. nap este mert már muszály volt tennem valamit.hát én is úgy tudom hogy már lehet tampont használni de én azért hagyom még.André után is úgy voltam h kb egy évig itthon csak betét ha valahová mentem akkor mini tampon/bár én egyébként is azt használom/de nem volt túl kényelmes :? az igaz hogy a betét sem az de azért az mégis más.főleg így hogy tényleg nem erős a vérzés.hát hajnali evés után Áki is másfél óra volt mire vissza aludt én jó 1 óra múlva már ébredt is.tegnap előtt sikerült kihúznunk az éjszakai kajálást reggel negyed 6ig. felébredt 3kor ahogy szokott de adtam neki cumit és vissza aludt igaz kb fél óránként nyüszögött de mindig vissza aludt gondoltam így hátha leszokik az éjszakai kajáról de most éjjel ez nem jött be :( én már nagyon várom hogy 4 hónapos egyen és kaphassa a tejpépeket azok sokkal laktatóbbak

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


meli nagyon jók a képek.megkérdezhetem milyen gépetek van?
ne aggódj nálunk vannak kiborulások André miatt neki például az a mániája hogy állandóan zörög ordibál ha Áki elalszik direkt persze.

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Kata, meg fogsz vadulni! Tapasztalat...,de hajrá a Párodnak!

Domi, én is ezekre gyúrok, és sok mosolyra
Kérdezhetek? Áron inkább balra fordítja a fejét. Jobbra is, de 70%ban balra.Akkor is, ha másik karban fogom, vagy ellentétesen fordítom a tv felé. Van valami javaslatod, miket csináljak vele? Gyógytorna lesz a vége, de előbb megpróbálnám én itthon.
Előre is köszi

Áron ma is 4-2-2--ben aludta meg a nyolcat. :shock:

Most akartam lemenni, de belealudt a szopiba.
Vendég
 


Meli, de jó képek, nagyon szép a 2 fiad!!! :D
Tökre meghoztad a kedvem ilyen cuki fénxyképeket készíteni!!! :D

KépKép[/url]
domi06
 
 


Meli, nagyon jók a képek, a kosarasokat megzabálom...

Manócskák, a nagyfiaid is helyesek!
Vendég
 


Judy, valószínű nálatok is az lesz, ami Csillagéknál, kevés helye volt a pocakban a babának, és megrövidült az egyik oldalon a "SCOM" (M. sternocleidomastoideus) nyakizom, aminek kettős szerepe van, fordítani a fejet egyik irányba, illetve, ha mindkettő együtt dolgozik akkor a fej bólintását hozza létra. Privibe átmásolom neked, amit Csillagnak is küldtem!

KépKép[/url]
domi06
 
 


nálunk is volt az elején hogy egyik oldalra rakta a fejét és feküdni is csak az egyik oldalán szeretet úgy ahogy a pocakomban is feküdt de mi "erőltettük " hogy a másik oldalon isaludjon és szerencsére elmúlt

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Köszi lányok!
Anita,Canon,tükörreflexes.A többit nem tudom...de van hozzá minden speckó cucc.Apa nagy szaki,én nem :lol:

Én is kimegyek vele szerintem ha felébred,olyan szép az idő!!!
Anita,Dénes is ezt csinálja,de ő nem akkor,amikor alszik,hanem amikor altatom.És persze már félálomban van szegény,ez az ördög meg odamegy a fejéhez és puszinak álcázva egy nagyot üvölt a fülébe,hogy:aluggyá,Gejgő!!!!!! :roll: :roll: :roll: kikészít,de nem akarok állandóan veszekedni szegénnyel sem,mert ő meg azért most sokat szorul :cry: :cry:
áááá,nem egyszerű,csajok,ha elfogadtok egy tanácsot,vagy nagyon kicsi korkülönbséget,vagy kicsit nagyobbat.De a nagy már mindenképpen túllegyen a dackorszakon,mert ez téboly.Én szó szerint beleőszülök....pedig Dénes nagyon okos és viszonylag szófogadó(ha a többi gyereket az ismerettségi körünkből veszem alapul...)

Kép Kép
meli1118
 
 


Domi: nekem is elküldöd, ha kérhetem? Nálunk is inkább balra fordítja. Bár azt csináljuk, hogy mindig jobbra rakjuk tőle az érdekes cuccokat, meg jobb oldalára teszem le aludni, és akkor amikor a hátára fordul alvás közben, jobbra fordítva marad a buksija.

Meli: azt hittem fotósnál voltatok! :shock: Szépek a fiúk nagyon :wink:

Nálunk most jó éjszaka volt. Fél óra alatt peluscsere, szoptatás, fejés, visszaalvás mindketten. :) Csak reggel öt-hat után nem tud aludni, mert addigra már tele van a pocakja pukikkal. Ilyenkor férjem mindig megszélcsövezi, és mondja, hogy egy köbméter gáz jön ki :(

Van még rajunk kívül valakinél napi nyolc-tíz kakis pelenka? :shock: Van, hogy két kaja között is háromszor pelenkázok. Mondjuk most már a legkisebb mennyiségért is szirénázik a leány, de akkor is soknak érzem.

Ja, és képzeljétek, megvannak nálunk is az első kinőtt ruhák. Örülök, de kicsit meg is sirattam :oops: Ja, és főleg a lábfejét növi ki a ruháknak. Szerintem extrém nagy lába van Eminek.

briell
 
 


meli egyetértek korkülönbséggel kapcsolatban.amúgy André is jó fiú meg szereti hozza neki a cumit játékot beszél neki puszilgatja de az hogy alszik az zavarja őt.
briell Ákinak volt olyan ruha aminek alapból pici volt a lábfeje pedig amúgy a ruha jó volt.zoknik is ami Andrétól maradtak neki már kicsik a picik pedig azokat André ilyenkor még simán hordta :)

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Domi én is kérem.... bár lehet, küldhetnéd a levlistára, és akinek kell, az elolvassa, akinek felesleges, azt törli :)

Kriszti hogy viselte Anna az oltást?

Meli szuperek a képek, de itt is csodálkozom, hogy a nagyobb hogy fért bele a kosárba :shock:
Én a nagy korkülönbségre szavazok! Min. 6 év.

Nekünk még nincs kinőtt ruhánk :cry: ezek szerint sikerült kezdésnek nagyokat venni :shock:

Borzasztó napom van... migrén... ritkán szokott lenni, de akkor nagyon... alig látom azt is amit írok, de már kínomban muszáj volt gép elé ülnöm, mert megőrülök a fájdalomtól. Szerencsére a gyerekem most alszik :)

Gabi
Vendég
 


gab a 6 év már sok legalábis köztem és húgom közt 6 év van és mióta megszületett azóta megy az állandó vitatkozás köztünk.és a szomszédunkban is láttam ezt

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


ok, akkor levlistán elküldöm, akinek kell hasznosítja...

KépKép[/url]
domi06
 
 


Köszönöm Domi!
Vendég
 


Csajok,mi már a 62-eseket is kihíztuk.Gergő most 6030g és 59cm....durvaaaa

Mindenki azt hiszi,hogy fotós csinálta,ami tul.képpen igaz :lol: csak épp ingyen és itthon....Dénes úgy fért bele,hogy 3 szennyeskosarunk van,egy garnitura.G a kicsiban,D a nagyban :lol: a legnagyobba én is beleférek,de nem akartam bohóc lenni :lol:

Briell,annyi gáz :shock: miért??????Nálunk is rengeteg a kakis pelus,bár már éjjel nem kakil szerencsére.És ő is nagyon hepciás,ha egy kis kakicsík is megjelenik a peluson.Addig el nem alszik,amíg nincs kicserélve.Dénes bezzeg,volt,hogy már aludt,amikor berobbant a pelusba és nyakig szarban aludt 3 órát :oops: :oops: őt nem érdekelte..

Nagylábú gyerekek :lol: :lol: na,az enyém nem az még...de ruhánk van bőven kinőtt.És nem nagyon jelentkezik senki,hogy kellene....pedig olyan szép,alig használt ruhák...csak ezért bánom,h nem szülök újra :lol:

Kép Kép
meli1118
 
 


Briell
és hányszor eszik Emi? Nekem soknak tűnik a 8-10 kaki, de mondjuk az elején nálunk is minden étkezés után volt, mostmár csak napi 3-4 max. de volt már olyan is hogy 1 - bár az kitett kb. 5 adagot:-)
Szval szerintem amúgy minden normális ha ababa közérzete jó és gyarapszik. Én már ezen az elven vagyok
Vendég
 


nálunk általában 1 kakis pelus van ritkán 2

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Kérdés: mákos tésztát lehet enni szoptatósan?

Nálunk még jók az 56os kisruhák, sztem majd most fogunk lassan váltani mert már feszülnek kicsit
Vendég
 


Nálunk is egy kakis pelus van már....de most volt, h 2,5 napig semmi, nyűglődött is szegénykém, mecsek baby tea után este jól átmasszíroztam a hasát fürcsinél, mert akkor mindent hagy, úgy élvezi a locsit, és láss csodát, még apát is megszégyenítő adagot produkált! :lol:

KépKép[/url]
domi06
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: