Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!
Törpi 1-1,5 órámként eszik vmi eszméletlen keveset, majd elalszik. Bűfi, majd nézeget. cicci, beájul. 10 perc és újra sír!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mi a fene lehet??????? Ma a levegőn volt 30 percet, majd mikor ellenriztem, nem éreztem, hogy lélegzik.............ráztam, semmi...........apja kicsomagolta, rázta és akkor mozdult, maj sírt kb azért, mert az eszméletlen mély álomból felkeltettük. most alszik a kzemben, de meddíg????
Nem tudok énekelni neki, mert bőgök, úgy megijjedtem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Hú Sztercsi ne sírj!!!!!!!!!!!!próbálj megnyugodni mert ő is érzi ha feszült vagy!:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hú,csajok! Mi van ma?
Nálunk is gáz van.Tamara tegnap óta minden alkalommal produkál székletet,ami hol zöld,hol nyákos cuccos.Ez még nem is annyira gáz állítólag,de amikor délelőtt cicivel kínáltam elkezdett ordítani.Nem akart enni,csak üvöltött majd egy órán át.Aztán felhívtam a dokit ,bevittem hozzá,megvizsgálta.Azt mondta nem lát semmi problémára utaló jelet,de holnap vigyem vissza hozzá.
Most délután nem sírt,csak nem nagyon akaródzott neki aludni,nagyon nyugtalan volt.
És 2 napja nekem is kevesebb a tejem,szóval elkezdtem az Urticát én is.............................

Kép
Kép
zanikóó
 
 

 
 

Ja, Szilveeaa, engem is zavar,hogy belassultunk a hízással.Sőt én már attól is félek ,hogy a sok fositól fogyott is.

Kép
Kép
zanikóó
 
 


Hello Csajok!


Látom Többeteknek nagyon szar napja van, sajnálom! :( :roll:
Nálunk nyugi van, a Gripe Waternek hála én visszakaptam a mindig mosolygós, gőgicsélős kis tündérbabámat! :D
Urtica nekem is bejött, szépen gyarapodott a tejcsim, ugyan a bal mellemben valamiért nem ált helyre a rend, azért naponta egy-két kajáztatást abból is meg tudok oldani! És iszom...iszom...iszom! Mint a terhesség alatt, nyomatom a kamillateát ezerrel, úgy emlékszem talán Csibe itta még nagyon anno :D
Voltunk sétálni (posta, Rossmann), csajom azóta úgy alszik (itthon is), mint a tej :D
Szilveeea, azt hiszed én megúszom csirketortával? :mrgreen: Muhaha! Csak a férjem 3 féle kaját rendelt...a mézeskalácsnak vasárnap neki kell állnom, mert annak ugye puhulnia kell. Gyümölcskenyereket 23-án meg szerintem a húsételeket is összedobom, hogy 24-én csak sütni kelljen...én sem hiszem, hogy sokat leszek jövő héten :roll: :lol:
Vendég
 


Először is:
Eszti: gyümölcskenyér és mézeskali recepteket kérem. :)

Másodszor:
Felhívtam a tündér dokibácsinkat és kaptunk egy Papaverin nevezetű csodaszert, gyógyszertári, asszem 141 ft volt, remélem használ. A neten mindenki dícsérte, cseppet nyugtató is. Aszonta a doki, hogy először próbáljam meg mokkáskanállal szopi előtt, a legrosszabb ami történhet, hogy elalszik tőle. :) (ránkfér) Ha esetleg nem használ akkor növeljem az adagot. Naggyon naggyon remélem,hogy használ. :) Ja és mondta, hogy a szopival próbáljam meg kihúzni a 3 órát (ha tudom), mert ilyenkor az sem túl hasznos ha folyamatosan csak rázabál. :shock:
anyabebi
 
 


Hú csajok sajnálom hogy mindenkinek ilyen car napja van!!!

Kitartás Nektek!!!!!!!!!!

Nita, kicsit megkésve Barninak Boldog Hófordulót :)

Till, Szerintem a Milumil és a Humana jött szóba mint "fincsi" tápszer ... bár nekem simán megeszi a BEBA HA-t.
A lényeg hogy HA legyen ... de azért van ilyen car ize állítólag ennek, hogy aki tejcsi mellé adja ott se okozzon zavart hogy finomabb mint ami a ciciből jön

Sztercsi!! Ne sírj !!!!!!!!! Nincs baj! Csak aludt!

Szerintem a babák érzik hogy jön a hideg - - 20 fok - azért van így megkergülve mindenki ...

Zanikóó :) na ha már Tamara is feszkós akkor az a vég :) ő mindíg nyugis és problémamentes szokott lenni --- lehet bekapott valami gyomorfertőzést :( bár a zöld kaka akkor is tud lenni ha túleszi magát állítólag

Anyabébi :) infacol = espumisan ua. az a hatóanyag úgyhogy valami más kéne, próbáljatok Gripe Watert szerintem az nem rossz, vagy valami homeós --- vagy a Screen féle hasmasszást

Mindenkinek csak azt tudom mondani hogy amikor szar napunk van mindíg arra gondolok -- hogy minden napnak vége lesz egyszer!!! És nincs két egyforma nap!!! :lol:

Kép
zsrit
 
 


Nálunk is furi nap... Szonja egész nap alszik, vagy kómában cumizik... próbáltam vele kommunikálni, de nem sikerült felcsigáznom az érdeklődését. :roll:

Sztercsi
jaj szegény, annyira tudom mit élsz át...!!! Nekem a múltkori két levegőtnemvevős megijedése után volt idegösszeomlásom. Borzalmas volt ráérezni, hogy milyen szörnyű lenne, ha bármi történne vele...

Zanikó
Áh, én is azon parázom, hogy azért van, mert mostanában sokat bukik. De amíg toka van, nagy gáz nem lehet, nemde??? Mindenesetre Tamarának jobbulást, remélem csak átmeneti a dolog...

Nita
Tényleg, most látom, hogy 3 hónaposak vagytok! Gratula!!! Azért az már szép kor :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


dobok képet az ünneplős fiaimról - ma volt a kari buli az oviban- Balunak krémes az orra mert náthás és bekentem ez kicsit rontja a képet :)
plusz Zoé mostani képe --- Kép Kép

Kép
zsrit
 
 


Zsrit,Szilveaaa köszi:)

én a karácsonyi menüt 24-én állítom össze..........addig apáé lesz mind a 2 gyerek!!!!!!!!! :P :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szilveeaa: nálunk nem lapul ki a rágó, csak pl a kávésbögrét ragaszja az asztalhoz.. :evil: :evil:

Nálunk tegnap óta van gáz... zanikó, sztercsi: ugyan ez. Alszik 10 perceket, aztán veszerttül üvölt. Kaki ma segítséggel volt, de olyan büdös volt, azt hittem lefordulok a lábamról.. Rendesen rosszul lettem.. pedig 3. gyerek, de ilyet egysem produkált.. :shock: :shock: :shock: Arra gondoltam, hogy tán nem volt jó a tápi? vagy mi.. Passz, de jó lenne nem állandósítani ezt.. :? :?

Ma viszont rekord idő alatt csináltam ebédet. :D Gordon Remzi elmehet a pi..ba :mrgreen: 3/4 óra alatt hortobágyi husos palacsintát.. És ehető volt. Na ez aztán a valami. Ja meg kiolvastam reggel az alkonyat utolsó kötetét is. hüüüüüüüüüpppp :cry:

Karácsonyi menü: Halászlé, Rántott csirke rizzsel, almásmajonézesuborkászüldségescsirkemelles saláta, mézeskalács, bejgli, túróspogi...Asszem ennyi. :roll:

Ja és van 2 db egerünk a lakásban, piszok módon nappal is simán előjönnek nézelődni, a ragacsba nem ragadnak be, ellenben szobatiszták, mert egérszart nem látok sehol.. :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:

Na húzok aludni. :) jóéjt

Ja zsrit: imádnivalóak a gyerekek. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Na, Csajok, nehéz napon vagyunk túl :oops:

Sztercsi,
gyógy-léleksimi!!! :oops: Szegénykém, jól megijedtél!!! :(

Pattogó,
egerek monnyanak le!!! :evil: :lol:

Kariaji:
én idén senkinek nem veszek! Lévén, hogy ki sem tudok mozdulni a lakásból, neten rendelni meg nem fogok. Idén a nagyszülők unokát, a nagyfiam hugit, tesók-sógorok unokahugit kaptak, oszt slussz :D

Menü:
a fiúk bevállalták, hogy megsütik :shock: roston pisztráng lesz majonézes waldorfsalival, meg csinálnak habcsókot :D Halászlevet, káposztát, beiglit anyósom ígért :wink:

Nálunk avvan, hogy teljesen elapadtam :? -nálam pénteken-szombaton sosincs tej :shock: , ez 3. hete megy így :roll: eddig mindig sikerült visszahozni, most is kínlódom rajta, mert csajszim nem hajlandó megenni a tápszert továbbra sem :oops:
Lehet, jól ki kéne éheztetni :roll: :oops:

Apa Humana 1 banánosat vett, egyefene, kipróbáljuk ezt is :? (nem HA) Holnap megint mérős napot tartok, és ha kell, megtömöm :mrgreen:

tillidian
 
 


Zanikó
Hogy alakultok? Nálunk dettó ez a probléma, de sajna már 2 hete tart...amíg elvileg hízik a kicsi, nincs nagy baj, lehet összeszedett valami fertőzést :cry: Az ő kaksija büdi is lett, leginkább savanyú.. azért én is aggódom, főleg mivel elhúzódik..

Sztercsi
Van ilyen mély álom, főleg a hideg levegön..nyugodj meg, nincs baj!

Zsrit
Nagyon szépek a fiaid!! Ez a mellény annyira nagyfiús már 8)
Zoé pedig tündérke :)

Szilvi
10 dk az OK. Aggódni akkor kell, ha fogyna!
És minden hét más amúgy is. Mindíg olyan jön ami eddig nem volt :?

Anyabébi
Igen elvileg a túl sűrű etetés is okozhat hasfájást, mert csak az előtejeket szopizza ki, ami laktózban gazdag, és az (lehet) felelős a fájó pociért.. hagyni kell jó sokat az egyiken, utána legalább 2,5-3 órát várni kellene.. Igaz ezt néha én is megszegem, ha látom nem volt neki elég, vagy éhesnek tűnik :roll:

Eszti
A bal mellre tedd rá sűrűbben most, szerintem még vissza tudnád csinálni...

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Pattogó a almásmajonézesuborkászüldségescsirkemelles salátának megadnád a receptjét???????
Till figyeld a banános tápszer után Lencsit...ha kiütéses ne add tovább neki.....elméletileg a banános tápi 9.hónapos kortól van.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szépjóreggelt

nita: baromi egyszerű. Mexikói zöldségkeveréket kevés vajon puhára párolsz. Veszel 2-3 db nagy almát, kis kockákra vágod. Egy üveg csemegeuborkát is felkockázol. Főzöl csirkemellet és azt is felkockázod. Egybeöntöd az egészet és leöntöd majonézzel. Anyám maga csinálja hozzá a majonézt. Ennyi meg egy bambi. Nagyon egyszerű és isteni finom. Általában hatalmas adag készül ebből és 3 napig élünk rajta. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Nálunk is tegnap volt az ovis karácsony. :D Vivi egyedül mondott verset, tiszta büszke vagyok rá. :D Lara a közös játéknál leült a szőnyegre és épített. :D Bencus meg nagyon jó fiú volt végig.
Ja az első képen Vivi és a kis ovis szerelme van. A kisfiú is szerelmes Vivibe :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Csajok,

fantasztikusak a képek!

Zsrit,
iszonyat jóképűek a kis csibészek :lol: és az, h egyformák, csak dob rá még egy lapáttal :lol:
nyilván omlanak utánuk az oviscsajok :mrgreen:

Pattogó,
gyönyörű szőke tündérek!!! :shock: :lol:

tegnap akartam még este írni ezt-azt, de nem jelent meg alul az ablak, ahova írunk....
persze mára elfelejtettem....

Bazi hideg van.
De: holnapután lesz a legrövidebb nappal, azután egyre hosszabbodni fognak... nemsokára újra világos lesz még 9-kor is :lol:
Januárban üresek lesznek a plázák, elfagy a h1n1 és kezdődnek a leárazások. :lol:
na ilyenekkel vigasztalom magam...

szép napot mindenkinek. Hasfájás, sírás-nyígás nélkülit!!!

Kép
screen
 
 


Tilli - A BANÁNOS TUTI NEM 1ES TÁPSZER!!!! NE ADD NEKI!!!!!

Kép
kkia
 
 


Tilli - bocsi, nem akartam ilyen drámai lenni, de tudod, "ott" dolgozom...a banán-vaníliás 3-as tápi, 8 hónapos kortól adható csak. Az aromaanyag miatt allergiát okozhat, inkább ne próbálkozz vele. Minden anyatejpótló-helyettesítő tápit csak orvos írhat fel, de ha könyörögsz a patikában, adnak tutira 1es tápit, legfeljebb majd visszaveszed a receptet, ha ír fel a doki.

Kép
kkia
 
 


Helló!

Screen,nagyon csípem benned,hogy ilyenekkel biztatsz minket.Esküszöm jobb kedvem lett tőle. :D

Őzi:Szóval nálatok is?És már két hete?
Én őszintén szólva a tejfogyasztásomra is gyanakodtam.Kipróbálom,hogy tejmentesen élek egy hétig.....bár nehéz lesz a koffeinmentes kvmat tej nélkül,de ez legyen a legnagyobb bajom.Délután vissza kell vinnem Tamit a dokihoz.Eddig minden alkalommal volt kaki,változó állagú,de üvöltés még csak egyszer(kopp-kopp).

Zsrit:gyönyörű pasijaid vannak!És Zoé is nagyon szép kislány!
Pattogó:A te kiscsajaid is tuti szépek!Szobatiszta egereid jöhetnének tanítani a lányomat.

Kép
Kép
zanikóó
 
 


A jóisten áldja meg azt aki ezt a Papaverin-t kitalálta.
Klasszisokkal jobb éjszakánk volt, a tegnapi után azt is mondhatnám tökkéletes.
Éjfélkor apával még megvacsiztunk aztán gondolt egyet, hogy tisztába teszi a gyeret majd ő lefekvés előtt. Eygszer csak visítás: "anya gyere gyorsan", hát a gyermek körbefosta a fürdőszobát. Kezdte az apjával akit melltől térdig fosott le, a falat, a kádat, a fürdőszobaszőnyeget, pizsamát sikáltam, a mosógépről folyott le. :mrgreen: A gyermek boldogságosan és mosolygósan nézte mindezt, mi meg csak röhögtünk és örültünk, hogy a bélproblémák megoldódtak. Valszeg ez volt a baj. Fényképeket készítettem és elteszem a távoli jövőre emléknek. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Rita
: hát ha jópár évvel fiatalabb lennék, szívesen mennék hozzátok menynek :), ezek a fiúk valami eszméletlen jóképűek. Azta :shock: :lol: .
Pattogó: hozzá kell tennem nálatok meg nászasszony lennék szívesen. Szépek vagytok így családilag :).
Őzi: nem csak az előtejet szívja ki, hanem az egészet. Sűrűn eszik és akkor is sokat ez a bibi. Úgyhogy most tartom a 3 órát (ha bírja). Inkább fejek kicsit ha már nagyon feszít és akkor meg nem is fulladozik és nem nyeli be a sok levegőt. Miért nincs a cicin szelep?
Screen: Gyanús vagy te nekem! Figyelek ám, ezt a rövidebb nappalt már a múlt héten is mondtad :lol: aztán azóta is csak rövidülnek :mrgreen: . Az hogy most a karácsonyi dömping miatt nem megyünk sehova engem is csak azért nem zavar, mert januárban leárazások :), amit most nem tudok elkölteni azt elköltöm januárban :mrgreen: és napközben, hétköznap még tömeg sem lesz :wink: .

Na megyek főzni, holnap jönnek apósék előkarácsonyozni, mert ők ünnepkor dolgoznak (BKV, Rádió). Székelykáposztát gondoltam, egy kicsit ehetek vajon? Vagy inkább hanyagoljam a tegnapi napra való tekintettel? Mondjuk megfogadtam, hogy több gyereket karácsony előtt nem szülök, mert a káposztát imádom és nem ehetek :shock: :roll:
anyabebi
 
 


Ritus, Pattogó - tényleg gyönyörűek a karácsonyozó nagyok :lol:

A picikéink is ripsz-ropsz ekkorák lesznek??? :?

Anyabébi - halleluja Papaverin és fürdőfosás :D Nem is hallottam róla eddig...Vészötletnek jó lesz...

Nálunk most nyugi van a pocakban. Bár az új tápiból minden nap visszajön egy kicsi, de már nem minden kajálásnál. Szerintem ez jobban ízlik neki és eszi, mint kacsa a nokedlit... :roll: Ja és nem elhanyagolandó szempont, a kiütések is múlnak. Csak a szteroidos krémtől meg száraz a bőre... :?

Tilli - remélem tényleg, hogy nem rémisztettelek halálra. Egyébként nagy baja nem lehet tőle a kicsinek, csak kiütések vagy hasfájás...
Próbáld ki szerintem a [size=9]Milupa Milumil HA1et vagy a Humana HA1-et[/size].
Mi most a Milupa Pepti 1et esszük, finom édes, de ez már gyógytápszer tejérzékeny babáknak. Lehet, hogy inkább a cumisüveg a baj, nem? Mert általában fordítva szokott lenni, a tápszert előnyben részesítik a babák, mert könnyebben jön, mint a tejci... :roll:

Császáros mamik - vajon mitől van, hogy 6 hét után elkezdett fájni a hasfalam, hol a jobb, hol a bal oldalán a vágásnak? Vagy csak a baba és babakocsi cipelés miatt?

Vettem babalábnyom készítő szettet, hétfőn, amikor apa nem lesz itthon, elkészítjük a talpi lenyomatot :lol:

Kép
kkia
 
 


sziasztok!

nálunk ma is pihi van, mert rájöttem, hogy legalább délelőtt hagynom kell itthon punnyadozni és maximum délután vihetem, mert akkor nyugisabb és nem is bukik annyit. Hiába, kell nekik az állandóság - tök másképp eszik idegen helyen, mint itthon...

Zsrit
Annyira jó pasik a fiaid! Ezt mindig megállapítom...

Őzi
Köszi a bíztatást! Amúgy én meg pont mostanában kezdtem el tejet és joghurtot nyomni, mert volt, hogy napokig nem volt kaki és ez megoldotta a problémát. Gondoltam, ha én nem igazán bírom ezeket (legalábbis nagy mennyiségben), neki is tuti meghozza az ihletet.. És lőn...

Anyabébi
Elképzeltem, ahogy fotózol az összefosott fürdőszobában, mint egy helyszínelő és szétröhögtem magam... :lol:

Screen
A remény hal meg utoljára! Hurrá!!! :mrgreen:

Pattogó
Lányaid tündériek továbbra is! Ha jól látom, most nem az apa szalonból öltözködtek... :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


Nézzétek, ezt kreáltam a NLCafé-n:

Kép

Kép
kkia
 
 


szilveeaa,

a kardhal meg először... :mrgreen:

anyabé,
fürdőfosás rulez! még jó, h nem a perzsaszőnyegre csinálta rá!
:lol:
ez a papaverin folyékony cucc?

én most megint a tejmennyiségre paráztam rá, mert nálunk is lassul a gyarapodás. (konkrétan kevesebbet mértem, mint a tanácsadáson egy héttel ezelőtt... biztos csal a mérleg :oops: )
Megittam egy mecsek tejszaporító teát, de később gondolkoztam, h nem arra írtátok, h egy filter egy literhez kell? :?:
Én 2 decihez tettem.

Kép
screen
 
 


Screen - az egy filter egy literbe kevés lesz most már. Az elején javasolják, hogy hígabban igyad, hogy nehogy fájjon a baba hasa tőle, mert ezekben a teákban is van édeskömény stb.

Egyébként biztos a mérleg csal... :evil:

Kép
kkia
 
 


Pattogó köszi a receptet:)))))))))
édes a kis szerelmes pár a képen:)
Anyabebi imádom a kis Kenéz macidat:)))))))))))))))))).....jókat tud produkálni:))))))))))
szerintem töltött kápit csinálj..ott a tölteléket megeheted és Kenének se lesz baja:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok:) Bekukk egy rovidkere amig Patrik nem kezd uvolteni unalmaban. :) Mar sikongat....

Tilli: Igen a Milupanak van egy 0-6 honaposig Tapszere, hypoallergen, lehet venni a DM-ben. Vagy recire felirja a doki akkor joval olcsobb.
Nekunk ezt eszi a babo mar a kezdetektol, semmi gond nincs vele. (se a gyerekkel, se a tappal.)

Pattogo: edik a kepek!!!! :D


Most rohannom kelll, elnzest hogy mindig ilyen hianyosan jovok :(

puszka

sünciboglya
 
 


tilli:

Milupa Aptamil

sünciboglya
 
 


A doki szerint ilyen hidegbe nem vihetjük ki! Majdnem elveszítettük..................................perceken múlott :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Mos egy darabig nem jövök, remélem megértitek!
Vendég
 


Sztercsi jaj istenem!!!!!!!!!!!.......nyugodj meg.....most már minden rendben lesz!!!!!!!.....ölellek titeket!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj istenem Sztercsi! Nagy ölelés Nektek! De hát mi lehetett a baj?! Én Sophiem akkorákat alszik kint, lehet nem kéne kivinnem?! :shock: :shock: :shock:

Anyabebi, recepteket esküszöm HOLNAP begépelem!!! Remélem lesz időm, sajna nincs meg elektronikusan, csak papíron :oops:
Fosáson halálra röhögtem magam, én csak pelóban muattam Apának egy istenesebb adagot, de öklendezett, úgyhogy le a kalappal az urad előtt!!!!!
Ez a Papaverin nekem annyira ismerős, mintha gyerekkoromban kaptam volna ilyet én is...papaverinum a hatóanyaga, nem?

Én összes ajándékot megvettem, vagy gyorsban egy-egy séta alkalmával vagy neten rendeltem. Tilli, miért nem rendelsz neten?!

Kiscsajomnak rendeltem Scamp rucikat, ma jött meg 5000,-, elugrottunk Tescoba, vettem Neki rucikat 4000,-, rendeltem Leo-Poldi rucikat, jövő héten jön meg 3000,- asszem most már le kellene állnom, de mániákus lettem :roll: :D

Ritus, fiúk nagyon helyesek és irtó nagyfiúsak, Zoé édibédi!!!

Pattogó, hát a Te családodtól meg abszolút el vagyok ájulva, de ezt már írtam! Lányaid gyönyörűek még mindig, Picurod édes ahogy szemléli a karifát :D
Vendég
 


Till!
Nekem is kevesebb tejem volt ebben a pár napban, de a görögszénamag jól feltöltötte ;) Próbáld ki!

Sztercsi!
Nagyon szurkolunk! Minden rendben lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tuti!!!!!!!!

Nehéz napok vannak mögöttünk. Dupla oltás, hisztis napok, kevés tej sok-sok sírás, 5perces alvások, óránkénti cicizés és most bejött a szájpenész is...
pocok001
 
 


Puszi Csajok,
csak gyorsan, mert 5 perceket alszunk...

Nitácska, Kkia,
aranyosak vagytok!!! Pedig ez Humana 1, banános és újszülött kortól adható! :shock: Ezt ajánlotta a patikus Apának :roll:
Egyenlőre megnyalogatta, ennyi. Talán tényleg a cumisüveg zavarja :roll:

Eszti,
röstellem, de nincs kedvem az ajándék-mizériához :oops:
(Vackornak Apja mindent megvett, amit megbeszéltünk, Apának meg nem lehet venni, egyszerűen mindent megvesz magának szinte azonnal, amit akar...mindig befürödtem vele idáig, csak tessék-lássék örült, mert neki a ruhaféle nem ajándék, könyve meg egy könyvtárnyi van :roll: Majd rajzolok neki :mrgreen:
A többiekkel meg megbeszéltük, hogy mi sem kérünk, mi sem adunk, de lesz közös nagy ebéd :P )

Sztercsi,
hogy vagytok ma???

Anyabébi,
örülök, hogy jobb a helyzet :wink:

Sünci,
köszi a tippet!

tillidian
 
 


Ez a banános tápszer (újszülött kortól)
http://www.pirulapatika.hu/230132117/adatlap

Pocok,
görögszénamag??? Hol árulják, hogy kell szedni? :roll:

tillidian
 
 


Till
Bioboltban. Én asszem 260Ft-ért vettem vagy valami hasonló... Fél liter vízbe beleraksz egy teáskanálnyit, áztatod 10 percig, felforralod, újra hagyod 10 percet, leszűröd. A leszűrt magokat megeszed ( nagyon szörnyű íze van, de én is lenyomom kismanó kedvéért), a teát meg elkortyolgatod. De telnek a cicik. ( A More Milkben is ez van, csak az 11ezer Ft...)

Kkia
Nekem is volt ilyen, de csak egyszer, nehéz volt a babakocsi ;) De ha nem múlik mindenképpen menj el orvoshoz.

Monica
Késve bár, de köszönjük a dicsiket!!!
pocok001
 
 


Helló csajok!
Itten mostan nyugoccccság van. Éljen-Éljen!!!

Kkia: a Barnit is szteroidos krémmel kell kenni a mai napig amikor előjön az ekcé(r)mája :lol: . Nekünk a doki bórax-glicerines krémet Elocommal keverve ír ki. Ez bevált és a bó-gl miatt jó kis zsíros. A szteroidosat nagyon vékonyan szabad csak kenni mert bőrsorvadást okozhat (de ezt te biztos jobban tudod), mi mondjuk már 7 éve használjuk és hála istennek nem vettem észre hogy gond lenne, és nagyon nagy segítség mert más nem használ.
Szilveeaa: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Majd mondom neki nagykorában: "szaron-hugyon felneveltelek most meg már le se szarsz, bezzeg régen" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Screen: a papaverin folyadék igen, a teára azt mondta nekem a védőnő, hogy napi 4-5 filter. Nem a higítás a mérvadó, de én is 1 filter/literrel iszom, néha 1 laktoherb+ 1 kamilla (magába nem bírom).
Most, hogy 2-3 napja fejek szopi előtt, hogy ne fuldokoljon annyi tejem lett, hogy muszály fejnem :shock: , 1 ciciből evett 2x egymás után (2 óra) és még így is van benne a másikat meg ki kellett fejnem, mert már beton volt :shock:
Sztercsi: :shock: :shock: :shock: , na erre én sose gondoltam volna, hogy baja lehet :shock: , de azért a doki lehetett volna kevésbé drasztikus :cry:. Puszi nektek!!!!
Eszti: hát az összetételt nemtom, mert ilyen béna barna gyógyszeres üvegben van és csak a gyerek neve van rajta. De hatásos és ez a lényeg!!!!!
Pocok: honnan lehet megállapítani, hogy szájpenésze van?
anyabebi
 
 


csajok, létezik, hogy nekem meg fog jönni...??? :shock:
és ha igen, ez ugye nem fogja befolyásolni a szoptatást???[/b]

Kép
szilveeaa
 
 


lányok itt szakad a hó....már legalább 25 cm-es!!!!!!!!!!!és még szakad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szilveeaa
Sajnos létezik, nekem másodpercre pontosan 8 hetes korában jött meg. :((((((((((((( Nálunk simán ment közben a szopi ;)

Anyabébi
Olyan fehér lepedék van a kis nyelvén és nem jön le... Szerdán a dokinéni pont megdícsérte, hogy milyen tiszta a szája... Tudom, hogy gonosz vagyok, de szerintem akkor kapta el... Mindegy, megoldjuk. A cumiját be boraxolom és állítólag 2 nap és elmúlik. Szerencsére még nagyon picike.
pocok001
 
 


Pocok: szájpenészes dokinéni monnyon le!!! Vagy igyon bóraxot!!! Minek nyúlkál a gyerek szájába?

Nita: itt is esik a hó :shock: , mit esik? Szakad mint állat, egy pillanatra nyitvahagytam résre a konyhaablakot és beesett 5 cm hó :shock: Tesómék most jönnek a camponától hazafelé 1 órája :shock: és azuram is kocsival ment, majd éjjel jön :shock: VAZZEG!!
Ja és 2 éve nem esett, úgyhogy az idén már nem vettem a gyereknek csizmát :shock: , most meg telemegy a bakancsa :shock: PICSÁBA!!!
anyabebi
 
 


Sziasztok!

Gyerekek nevében köszi a dicsiket!!!
Ma nyomtam egy vizsgát aztán meg havat lapátoltam mostanáig :?
de annyi esett hogy kezdhetem elölről --- éljen a kertes ház!! :)

Anyabébi örülök hogy jobban vagytok!!!

Sztercsi --- hát ez durva! Kitartás!!! Tényleg ezt mondta a doki?? :shock: :shock:

(bár én nem hiszem hogy nem lehetne -5ig kivinni a gyereket ... sosem gondoltam hogy ez lehet)

Még jövök

R

Kép
zsrit
 
 


én szánkót akartam venni de már nem veszek mert ugyis a jövőhéten el fog olvadni........... :cry: :cry: :cry:
babakocsival most kis se tudnék menni akkora hó van már!!!!!!! :shock: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sztercsi,
Istenem! :oops: /a sétától? :shock: :shock:
Most már nyugodj meg, Drága!!!

Pocok,
köszi!!!! :P

tillidian
 
 


Pocok, köszi...

Itt nálunk is hóhelyzet van - úgy érzem magam, mint valami osztrák síparadicsomban... Csak sajnos nem a félpanzióra fizettem be, hanem az ellátás nélkülire úgy látszik... :mrgreen:

Kép
szilveeaa
 
 


Szilveeaa
Milyen igaz!!!!!!!!!!!!
Szerencsére mi szerdán bevásároltunk, egy darabig kitart.
Vészhelyzetre beizzítom a kenyérsütőgépet ;)

Ma már az autó se indult el...
pocok001
 
 


lányok tudjátok mi ment el az előbb az utcánkba?????????

HÓKOTRÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:
szerintem eltévedt...... :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sztercsi: bassszzzuuusss!!!! hál' istennek,h résen voltál!!!!
azt hittem ez csak az ágyban fordukhat elő,kint a hidegben nem :shock:

Zsrit: én a héten már lapátoltam a havat,laza 200 négyzetm-t,éljen a kertes ház...olyan izomlázam volt 2 napig,h csak na... :?
most meg 20cm van megint mindenhol...

superwoman voltam a héten: járókát összeszereltem,redönyt javítottam,szekrényfogantyút szereltem,minden nap főztem,tnap még sütit is sütöttem,kari ajik megvannak...hnap a kaja nagybevásárlás is meglesz,hétfőtől nekiűllok sütni a sütiket..
Nekem nagyon jó dolgom lesz,m nem kell főznöm 3-4 napig.. 24.-27.-ig anyum,anyós felfáltva főz... :lol:

Kép
jovana
 
 


Kérés: vki elküldené azt a felsorolást,ami a méhszáj számokat tartalmazta?
köszi előre is

Kép
jovana
 
 


Jovanna
Tényleg superwoman vagy!!!!!!!!
pocok001
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: