Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok?

Nita,köszi a linket,átgondolom ezt a pelenka dolgot.
Nálatok is hiszti?Az van itt is.Jó kis nyafogós-csajos.

Bobó:Hülye rendőr,mi a szart képzel?

Ez a csirkemelltorta....nagyon jól hangzik.Előtte meg egy jó kis tárkonyos raguleves.............nyammmmmmmmmmmm

Szex:gumi.

Oltás.Nálunk nem volt láz.De viburcol mindig van itthon(germicid is),azt szeretjük.

Kép
Kép
zanikóó
 
 


Zanikóó van hiszti ne is kicsi...olyan hogy egy utat hiszti nélkül tegyen meg Máté még SOHA NEM VOLT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x
nem tudom mikor növi ki de mr a faxom ki van.....remélem Barni ne lesz ilyen mert esküszöm hogy felakasztom magam az első fára!!!!!!!!! :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Barninak boldog 3. hófordulót!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bobóbaba 2009.12.17 14:31-kor.
bobóbaba
 
 

 
 

Nita: Barninak jókedvű hófordulót! :lol:

Kkia: szélcső használ, de valóban csak akkor, ha már az alsó bélszakaszban van a puki és a kaki. Nekünk bevált, használtuk néhányszor az Espumisannal együtt, és ma már nincs is rá szükség. 8) Espumisant adok fürdés előtt és szépen beálltunk az este 10-től reggel 6-ig tartó alvásra. :D :D :D :D Csak arra figyelj, hogy egészen mélyre fel kell nyomni a csövet csak akkor használ! Hallani fogod, ha jó helyen van. :wink:

Anyabebi: fiaid nagyon hasonlítanak. :)

Sziszkó: ne aggódj nagy valószínűséggel nem fog belázasodni a kicsid. Ha mégis, akkor 38,5 C fölött egy FÉL kúpot kell adni neki. Hosszában vágd félbe és úgy dugd fel neki a popsijába aztán ne felejtsd el néhány percig összeszorítani a farpofáit, nehogy visszalője mielőtt felolvadna a kúp. 8)

Kép
Kép
tündér09
 
 


Tisztelt Állampolgárok! :lol: /csak, hogy stílusos legyek/

Hát, khmmm...az én drága férjem mindenki közutálatának örvend itt azt hiszem, mert RENDŐŐŐR! (És, ha nem jön a baba akkor már lassan én is az lettem volna!)

Megállapításaim:
Igen van ilyen szabálysértés. (Ma reggel pl. azért kapott egy nő 3 ezret, mert piros jelzésen ment át, persze ez nem ugyan az.)
És a férjem azt üzeni, hogy ráfér az emberekre a bírság, mert nagy ívben leszarják a jogszabályokat! Bár azt mondta, hogy ő ezért nem bírságolt volna.) :) Azt mondta ők ilyenkor csak azt kérdezik, ha látnak ilyet, hogy mi van rúg a zebra, nem mersz rálépni? :mrgreen:
Ja és helyszíni bírság=csekk (Ginának írom), de ha aláírtátok azzal elismertétek, akkor fizettek, ha nem is be a csekket, akkor adók formájában behajtják.
Igen vannak tahó paraszt rendőrök is, ahogy paraszt orvosok, óvónők, tanárok, boltosok...(És ezekre is mind rá van szorulva az ember) stb.,stb.

Amúgy meg nem azért vannak a rendőrök, hogy szerssék őket, arra ott van a családjuk.:D

Séta a hidegben:Állítólag -4 fokig ki lehet vinni. Hááát, nem tudom, most mondjuk sétálnak, de qurva hideg van... :roll:

Ma volt a védőnő, ő azt mondta, hogy 5 hónapos korig tápszert adjunk neki, ha megy. De pont tegnap beszéltem én is erről a Ramival, hogy no cukor max. ahogy Eszti is írta túrórudi inkább, joghurt, nem sok fehér lisztes szar, inkább gyümölcs és zöldség. Meg a vizet nem nagyon csípjük, így 100%-os saját facsarású gyűmilé, vízzel higítva.(Ezek vannak tervben.) Én szívem szerint teljeskiőrlésű kenyereket adnék neki, mert ugye az rostban dús, de megkaptam, hogy persze és az oviban, majd biztos azt fogják adni neki. (Mondtam, hogy jó, akkor vegyesen.) Amennyi szemetet megeszik az ember, nem kell gyerek korban elkezdeni, és hát ez az idő amikor megalapozhatom a jövőjére az egészségét. :wink: :roll:

Azzal sem értek egyet, hogy ha majd közösségbe megy elromlik. Ha nem szeretek valamit, nem eszem meg, vagy nem sokat.

Viszont ha már nagyfiú lesz ő dönti el, de remélem addigra majd már rá fog jönni, hogy mi a jó, mi nem.
hajnalocska
 
 


Zsrit:Mi tápos csibék, 3 óránként eszünk. Reggel 7-10-13-16-19-22h-kor. Általában tartjuk is, bár nem katonai szigorral, ha nem alszik úgy is hisztizik, hogy éhes. És elosztásban, 130-al kezdünk, majd 100 és 130-100..., mert mindig úgy sem eszik meg ugyanannyit.
Ja és hozzátok hasonlóan mi költöztünk be a szobájába, hogy ki mikor fogunk azt még nem tudom.
És grat. az 5-höz.:D Zoé gyönyörű. Ő le van már foglalva?:D
hajnalocska
 
 


Sziasztok!

bobó: sajnálom a bírságot... Jófej karácsony előtt... :? :evil:

zsrit: gratula az 5-öshöz :D :D :D

vcsibe: azt a husos mindenségit neki.. ejj :lol: :lol: :lol:

szex: ömm.. mi nem védekezünk sehogy sem.. Hazárdírozunk. :roll: 8) 8) Addíg, míg meg nem jön addíg tán no para, aztán meg naptárazunk.

na megyek Viviért. Már csak holnap megy oviba aztán januárban. Remélem januárig lefut ez a vacak járvány. :?

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Hajnalocska: Sorry, de az igazság az, hogy azért örvendhetnek ekkora közszeretetnek a rendőrök, mert van jópár ilyen majom, mint pl. akivel tegnap összehozott a sorsom... :roll: :roll: Nem utálom az összeset, de azért valljuk be, a 90%-uk, nagyon el van szállva magától, meg attól, hogy ő rendőr és mindent megtehet (gondolja ő)... :evil: :evil: Na, erről ennyit! Nem akarom szítani a tüzet... És bocsánat, ha megbántottalak akár Téged, akár a Férjedet!!! :oops:

Zsrit: Gratulálok az 5-ösödhöz! :D Nagyon jó kép, aranyosak vagytok! :wink:
bobóbaba
 
 


hali,

sziszkó,

az én védőnőm azt mondta, h 5kg testsúly fölött 1 egész kúp adandó.
Teo sem lázasodott be.

bobó,
azt hittem rosszul olvasom. Gyalogost megbüntetni? Még ilyet sem hallottam... főleg karácsony előtt
:oops: monnyon le, kocsog!

tarthatatlanná vált a térdhajlatomban a viszketés és pirosodás, így ma estére kisírtam egy időpontot egy jónak mondott bőrgyógyásztól. Ha már ott vagyok, akkor megpróbálom az anyajegyeket is megnézetni, totál para vagyok, mert egyik-másik elég szarul néz ki.... :roll:

Teo kinyúlt a jógától, alszik... majd iccaka meg nem fog.
Ja, én befejeztem - asszem - a löttyök (Infacol, Gripe water, etc) adagolását. Tegnap este megmasszázsoltam a hasát (lájtosan) és jobb volt mint valaha. Mármint az iccaka :wink:

Kép
screen
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsba Barni baba miatt jöttem, mert pakolok ezerrel. :lol:

BOLDOG 3 HÓNAPOT KICSI BARNINAK! :lol:

Nita
Képet kaphatok a 3 hós tablóhoz? :wink:


millió puszi minden mamának és babának
Vendég
 


Lányok,köszi a lázzal kapcsolatos infókat! :lol: :lol:

Tündér ezen jót nevettem:"aztán ne felejtsd el néhány percig összeszorítani a farpofáit, nehogy visszalője mielőtt felolvadna a kúp."

Levegőzés:Én ma is kiraktam cirka egy órát a teraszra.
De persze jól bebugyoláltam! :lol:

Eszti!
Köszi!Már megvan,én voltam figyelmetlen! :oops: :oops: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Hajnalocska, tudod a jelenlevők mindig kivételek :wink: :D amúgy vitatkozni nem akarok, de én nem értek egyet ezzel a "megérdemeljük a bírságot"-dologgal :twisted: :twisted: :twisted: szerencsétlen magyar embernek nincs elég baja, nem húzza le épp eléggé az állam stb. a rendőrökben sincs egy csepp emberség sem! Ráadásul csak a "kisemberrel" mernek keménykedni, megnézném hogy szólnak be az Q7-ből kiszálló 120 kilós fukszos kopasznak :roll: van is erre sztorim; Fehérvárról Mórra tartottam a kórházba, mert szült a barátnőm, évekkel ezelőtt volt ez, kis kávédaráló Suzuki Marutim volt, a Móri út egy 4 sávos, nincs gyalogosforgalom, ugyan valóban még városhatáron belül...70-nel mentem kb. épp gyorsítottam elhagyván a várost, amikoris kiinteget a köcsög rendőr a Fehérvár tábla mögül, helyszíni bírság...amíg ellenőrízte a papírokat, olyan 120-140-nel húztak el mellettünk a Mondeók, Audi A8-ak, BMW-k, mondom a buzinak, ezeket miért nem kapkodjátok ki a forgalomból bazzeg?! Aszongya; nem áll meg, mi meg nem érjük utol!
Jaaaaaaaaaaaaa elnézést! Hülye idióta!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Eszti: Ennyi... :evil: :evil: :evil:

Most látom, hogy nem is mutatja az egész nagyonbabás vonalzót... Hááááát, az új babanetről is megvan a véleményem... :roll: :roll:
bobóbaba
 
 


Rendőrök: alapvetően nekem sincsenek jó tapasztalataim, de a nyáron bekanyarodtam a Camponánál záróvonalnál úgy, hogy jött mögöttem a rendőr :roll: Naná, hogy megállított, de a nagy pocakomat látva figyelmeztetett, hogy vigyázzak jobban, és most az egyszer nem bűntet meg, nehogy idegeskedjek...szóval ilyen is van. De hogy gyalogost...? A nyugdíjas nénik mondjuk elég veszélyesek, akik gátlás nélkül rohangálnak az autók előtt, de egy fiatal pár, aki siet??? És karácsony előtt??? Emberséggel és normális szóval többre mentek volna...

Séta - mi ma is sétáltunk egy órácskát, muszály volt a patikába felmennünk az elkészült krémekért. Én kockára fagytam, a szél lefújta állandóan a kapucnimat, de közben Mester Tamást hallgattam MP3on, baba az igazak álmát aludta három réteg ruhában és gyapjúzsákban, szóval minden OK volt. És tök könnyű volt tolni a kocsit a letaposott és jéggé fagyott havon :roll:

Az új tápi ma is kijött, de nem az egész és csak két evésnél...mi lehet ez??? Az újdonság "varázsa"???

Ja, a szélcső 1000 Ft volt!!!! Bakker, egy darab gumi???!!! Még a gyógyszerész is meglepődött rajta...

És egy fotó Manótörpről:

Kép

Kép
kkia
 
 


Alul írd be a neved és submit!

http://mikulas.at/modules/movie_23/stream.php

Hanggal nézzétek meg! :lol: :lol: :lol:

Kép
jovana
 
 


Screen nem jöttem ma,m nincs autóm... :roll:
Most már tényleg csak jövőre érek oda a jógára... :roll:

Kép
jovana
 
 


Sziszkó: mi sem lázasodtunk be,és nekem is azt mondta a védőnő,h 5kg fölött egészet,alatta elég egy fél...de ha esetleg nyűgösködne,nyugodtan be lehet neki adni egy felet a nyugodt éjszaka érdekében.

Kép
jovana
 
 


Kkia: legénykéd kerekedik 1000-rel :lol:
Vcsibe: nem semmi méretekkel rendelkezik a kiscsávó (szalonna éjszaka,mi?! :lol: )

Kép
jovana
 
 


basszus nem úgy jön be a link,ahogy kellene...

Kép
jovana
 
 


Kkia: Hajasbabád elbűvölt!!! :wink: :D
bobóbaba
 
 


Kkia!
Még mindíg tiszta apja a Kristóf! :lol: :lol: :lol: :lol:
De hát,valakire ütnie kellett ennek a kölöknek! :lol: :lol: :wink: :mrgreen:

Eszti!
A csirketorta mennyi adag lesz abból a mennyiségből ,amit írtál? Csak azért,hogy hogy készüljek.A szűk család 11 fő.Abból mondjuk 3 gyerkőc,ők keveset esznek. :roll: :roll: :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Hahó!

Sziszkó :P
Nekünk kedden volt a 2 hós oltás, hál'isten, még hőemelkedés sem volt!!! A szurihoz eleve vittem kúpot (mert Vackornál ott helyben mindig kellett nyomni), de úgy látszik, változott ez is, mert most nem kellett adni :roll:
Hurrá nevetgélés!!! :) :)

Oltás:
Szegény Lencsim 2 szurit kapott mindkét combiba :oops: (Pneumococchust is kértünk), volt nagy bömbi, de megvígasztaltam :(

Védekezés:
nekünk nem kell :wink: (ez az előnye a meddőségnek :? ) Amúgy megszakításossal védekeztünk anno :roll:

Zsriti :P
8 litert ittál egy nap??? :shock: atttyaég :oops:

Nitácska,
boldog hófordulót! :P

Bobó,
bakker, ilyet még nem hallottam :shock:

Pattogó,
jó Téged is látni! :P

Szilveeaa,
merre jársz? :roll:

tillidian
 
 


Bobóbaba,Tündér köszönjük:)
Hajnalocska.......a könnyem folyt a nevetéstől.............."Azt mondta ők ilyenkor csak azt kérdezik, ha látnak ilyet, hogy mi van rúg a zebra, nem mersz rálépni?"
:)))))))))))))))))))))))))))))))

Monica csinálok róla képet...és apival fel is tetetem!!!!!!!!!
ja és a 3.hós adatok:5340gr és 60 cm:)
eszti igazad van......az ilyen debelláknak ne mernek szólni mint ahogy a cigóknak se...nagy ívbe elkerüli mind a rendőr mint a fasz ellenőrök is..bezzeg ha nekem van valami helytelen rögtön lecsapnak.......:(
Kkia gyönyörű Kristóf!!!!!!!:))))))))
Szisz nekem elég sok adag szokott kijönni a csirkemelltortából:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Boldog hófordulót :lol: Hihetetlen hogy telik az idő :shock:

Hajnalocska
Egyetértek veled, mindenhol vannak bunkók és tisztességesek is!
Azért eszembe jutott egy rendőrvicc (és nehogy megharagudj 8) )

Miért borotválkozik a rendőr civilben?
Mert egyenruhában túl nagy a pofája... :)


Kkia
Nagyon édes a fiacskád mosolya!

Tényleg mikor kiviszitek a hidegre, kentek a pofikára valami védőkrémet?

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Na jöttem kimérgelődni magam ...

Tököm tele!
Az oké hogy a karácsonyi hajtás miatt nonstop egyedül vagyok a 3 gyerekekkel --- oviba menni értük, vacsiztatni meg csak úgy egyáltalán terelgetni őket ... DE bakker elkezdődött nálunk a te gyereked én gyerekem vita, amitől nagyon tartottam ...
Balu náthás és köhög, azon indult megint az egész --- ebből a rohadt betegeskedésből is elegem van, hogy állandóan kikapunk valamit ...
szóval jól összevesztünk --- aztán meg elhúzott kártyázni az uram, legalább 1 órát volt itthon :?

Till :)
Nekem minden csodaszernél jobban használt az hogy ennyit ittam!! Egyszerűen éreztem, ha iszom egyfolytában van tej, ha nem nincs ... úgyhogy ittam. Almalét vízzel higítva általában.
És utána simán visszaálltam normál folyadékfogyasztásra pár nap alatt ...

Kkia :)
Kristóf tündéri!!
Sajna ez a táp téma nem könnyű, nehéz megtalálni a megfelelőt ...
én is parázom, hogy ha nem lesz szebb az arca Zoénak megint tápszercsere --- pedig ez már a 4. féle nekünk
:roll:
Ezért kezdtem átállni 4 óránkénti etetésre, hátha jobban bontja a szervezete így a tápit ha több idő van megemészteni ... mert azt mondják akkor üt így ki, ha lebontási probléma van ...
meglátjuk!
Reméljük Kristóf is megszokja hamar az újat!

Mi az oltást 23-án kapjuk!!! Remek!!
Szerintem én azonnal fogok kúpot adni, nem várnám meg míg szenved ... az azért talán fájdalmat is csillapít ... Szerintetek?

R

Kép
zsrit
 
 


Ja és köszi mindenkinek még1szer a gratukat! :):)
nagyon kedvesek vagytok!!!
--- bár most szombaton tuti meghúznak annnyira sok időm volt tanulni hogy ihaj

Hajni :) --- apja ki is nyírna ha már most foglalt lenne!!
ő azon örömködik hogy legalább 14 évig ő lesz az egyetlen és "A nagybetűs férfi" az életében :):)

Kép
zsrit
 
 


Zsrit,
mi is 23-án kapjuk az oltásokat :evil: :evil: :evil:
Nálunk egyébként 3 hósan adják,nem 2 hósan, mint nálatok!

Nita,
boldog 3. hófordulót Barninak!

Hajnalocska,
nálunk a helyszíni bírság, az készpénz helyben, ha nincs nálad készpénz, akkor írnak csak ki csekket! Mi is nemrég fizettunk egy pitiáner dologért, most nem írom le,mert hosszú,de
Eszti, megcáfolom azt,amit írtál, hogy a Q7-ben ulo 120 kg-os pacákokat bezzeg nem bírságolják meg, ugyanis az én uram is 120 kg-os és Q7-el jár :D :D :D
Na jó, azért igazad van, nekem is volna storym egy egész konyvre való!!!!

na menjek, mert megint éjszakai bagoly vagyok...... :roll:
ginuska
 
 


Sziszkó: Screen-nek, Jovanának és nekem is jó az infóm csak hiányos. Vettem a fáradságot és megnéztem a hűtőben a kúpokat :wink: :lol: : Suppositorium Noraminophenazoni nevű lázkúp amit a dokik írnak ki 2 féle adagban van. Ha a dokid a 100 mg-osat írta fel, akkor 1 egész kell neki, ha a 200 mg-osat, akkor elég a fél ebben a korban. Ha már nagyobb lesz, akkor a 200mg-osból is lehet egészet adni napontna max.3*. Így teljes az infó. De a biztonság kedvéért kérdezd meg a dokidat. :D

Őzi: a rendőrös vicc baromi jóóóó. Terjeszteni is kezdem a családban. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Erre mondják, hogy minden viccnek van valami alapja? :wink:

Zsrit: én gyerekem, te gyereked? :shock: :shock: :shock: :shock: Ne hagyd magad! Küldd el a halál hóótkórosára, ha genyózik! :twisted:

Tegnap este én is egyedül voltam a kölkökkel. Elkezdődtek az évzáró mulatságok.

Kép
Kép
tündér09
 
 


tündér,

köszi, h a lázcsillapítós dolgot helyretetted. Persze, h nem mindegy miből adjuk az egészet és a felet.
Én nem tudtam, h van 200 mg-s kiszerelés is.
Nálunk a 100-as figyel a hűtőben abból a kimondhatatlan nevűből, amiről Te is írtál :lol:

zsrit,
nemáááááááá, h kinek a gyereke sztori van :roll:
ezéé is nemgyerebe a karácsony, mindenki full feszkó lesz gyertyagyújtásra..
Laktam Olaszo-ban egy ideig, nahát ott nem volt ilyen. Panettone, limoncello oszt arrivederci :lol: :lol:

Máma az én pasim is céges karácsonyt ünnepel. Még jó, h holnap munkanap van, így talán nem írja nullára magát. Múlt héten ünnepelt az osztály, ma meg az egész cég.

Ja, nincs bőrrákom :lol: van viszont ekcémám :cry:
18 ropi volt az anyajegyszűrés, tetőtől talpig átvizsgált a nő, képeket rögzítette gépen. Nem tudtam, h pl a talpon és a hajas fejbőrön lévő anyajegyek nagyon gázosak lehetnek...
aztán újabb 8 ropit a patikában hagytam. Persze szoptatás alatt olyan krémet, ami ütős (szteroidos) nem lehet használni, így maradt a karbamidos, ami majd szíjjelcsípi a térgyem hátulját....

kkia,
nagyon nő a babácska! Gyönyörű!

Kép
screen
 
 


Screen, mi van a hajas fejbőrön levő anyajegyekkel??? Nekem ott van :roll:
Vendég
 


eszti, no para!
Csak azt mondta, h azokat gyakrabban kell vizsgálni, mivel irritációnak van kitéve, könnyebben válhat rosszindulatúvá!!! :!:

Kép
screen
 
 


Basszus :shock:

Gina, a lilypie-os vonalzót hogy a fenébe lehet beilleszteni? Nekem állandóan azt írja ki a hülye babanet, hogy túl hosszú aláírás :roll:
Vendég
 


Okés már sikerült! :wink:
Vendég
 


Jaj, tegnap kiment a fejemből és bocs érte, de Nita, boldog 3. hófordulót Barnikának!!!

Kkia, Kristóf nagyon cukipofa! :wink:

Rita, mi az, hogy te gyereked - én gyerekem?! Ti így vagytok egy család és kész! Eddig nem volt ilyen probléma, nem? Tényleg ezek a faszik néha megbolondulnak :roll:

A mackó valamiért nem jó helyen van a vonalzómon :roll:
Vendég
 


Őzi: nekünk felírt vmi kencét a doki néni,elég zsíros krém,a gyógyszertárban úgy kutyulták ki...

Kép
jovana
 
 


Csak panaszkodni jöttem.
Babácska éjjel 11-től fél 3-ig üvöltött mint a sakál, semmi nem volt jó. A végén már csak panaszosan nyöszörgött (énis)
Aztán elájult reggel 7 -ig azután nyomta az üvöltést többé-kevésbé délig (az apja teljesen ki volt akadva, nem értem miért? Esténként ez a műsor csak ő persze nincs itthon olyankor, el meg gondolom nem hiszi, hogy ennyire gáz :cry: :evil: ), most dél óta alszik, nem tom mi lesz estére. Én a 4-5 óra alvásommal nem vagyok túl kipihent és idegesít, hogy mi a lószar lehet a baja?
Ha cicire rakom kortyol párat, megfeszíti magát és elkezd üvölteni, néha elpilled a kezembe és nyel egy nagyot és akkor is üvölt. A hasa lehet??
H_E_L_P!!!!!
anyabebi
 
 


Anyabébi -
szerintem a hasa lesz ... amiket leírtál az alapján legalábbis sanszos ... Te méred hogy mennyiket eszik és mennyi időnként?
--- tudom sokak szerint hülyeség de ilyenkor azért hasznos tud lenni, abban hogy rájöjjünk mi baja ...

Kép
zsrit
 
 


TUTI A HASA!!!!!!!!!!!!!!! SOPHIE UGYANEZT CSINÁLTA ESTÉNKÉNT A GRIPE WATER ELŐTT :roll:
Vendég
 


Anyabebi: hasra tippelek én is. Vessétek be a szélcsövet, sokat segíthet. Te meg menj aludni amíg alszik!

Kép
Kép
tündér09
 
 


Sziasztok Csajok,

Nita, Barninak boldog hófordulót. :wink:

Anyabébi, tuti a hasa. Espumisant adsz neki, akkor próbálj ki mást, mondjuk infacolt. Nagyon sajnálom, gondolom, mennyire kipihent lehetsz. :( :(

Csajok Marcika 6 hetesen 5830g, tegnap este mértük. Annyira nehéz már. Ja és nem vettem be két nap az urticát, és tegnap este mindkét cicit oda kellett adnom, hogy elég legyen neki. Ma már bevettem és majd szét durran a mellem. Én szedni fogom végig. Ja és fél 9-től fél 5-ig aludt a drága.

Kép
gmelcsi1
 
 


nem mérem, már visszavittük a mérleget
kb 2-2,5 óránként kér, van hogy előbb vagy később
én ma még nem ettem :cry: seemitse, csak egy kv-t
kicsit meg akartam purgálni a popsijáát, de a barni tegnap eltüntetre a hőmérőt :cry:
anyabebi
 
 


Anyabébi,
igen, a pocak a bibi!!!! Nálunk dettó :oops:
Hasmasszázst próbáltál? :roll:

Csajok, nekem is HELP:
urtica urenst hogy kell szedni????
Tejem zéró, :x csajom viszont kifújja a tápszert, konkrétan éhezik ma :oops:
Zsriti, köszi a tippet, iszom, mint a gödény :roll: -és fél percenként pisilek (rosszabb, bakker, mint a terhesség alatt :evil: ), de tej még nincs...tegnap este óta :roll:
Tápszer: Milupát mondtátok, ami finom? :roll: Most nem tudok visszaolvasni :oops: (Nestlé Beba HA cukorral is visszajön :? )

tillidian
 
 


Enyém Lencse 30-50 körül szopik ma 2-3 óránként :oops:

tillidian
 
 


Till,

urtica: napi 1-2x 5 szem.

Kép
screen
 
 


Sziasztok,

Till, nekem úgy mondta a védőnő az urticát hogy 5-6 napig 2x5 golyó utána 5-6 napig 1x5 és aztán 1 hét szünet.

Nekem sajna nem hat...semmi se hat :cry: :cry: :cry: :cry: vettem more milket is, de hiába, semmi változás. Most már csak reggel van elég tejem, utána már csak kb 30g-ok, úgyhogy most már minden kaját pótolnom kell. Mi milupa milumil ha startot eszünk, nem tudom mennyire finom, de a lányom nem tiltakozik :)

Szélcső jó dolog, pár napja használjuk mi is, sikerült már két kakit is kicsalogatni vele :)

Mi is a baba szobájába költöztünk be, úgy tervezzük fél éves koráig alszunk vele, de majd meglássuk...

chardonnay
 
 


Screen, Char,
köszi!!!

(Apát most ugrasztottam le tápszert lőni :oops:
De lehet, hogy a cumisüveg is zavarja, így poharazni is fogunk, ha az se jön be, kiskanál...éhen halni csak nem hagyom :oops: )

tillidian
 
 


Sziasztok!

Na itten vagyok, nem tűntem el a sunnyogósba... csak valahogy iszonyat gyorsan megy az idő, amióta mobilizáltam magunkat. Na meg nyakamon a 14 fős karesz, úgyhogy jövő héten tuti nem leszek, mert itten tatárjárás lesz.... És nem úszom meg csirekes tortával sajna (pedig jó a r ecept, eltettem!), a párom pl. azt szorgalmazza, hogy süssünk beiglit saját kezűleg... Sztem agyára ment a tél...
Viszont minden kari ajit beszereztem – soha az életben nem voltam ilyen hatékony, mint most!

Paráim: Mi megálltunk 6 kg alatt – az elmúlt héten csak 100g-ot hízott. Na jó, tokaszalonna még megvan, úgyhogy ez csak lájtos para most...

Hozzátáplálás hsz-ek érdekesek voltak, kíváncsi vagyok kinél mi lesz a gyakorlat. Én is azt tervezném, hogy 6 hós korig szopi, utána némi gyümölccsel betámadok.

Pattogó
Keblemre barátném! Az én pasim is állandóan a konyhapult különböző helyein hagyja a rágóját! Nem vagyok egy undorodós fajta, de a különböző nonfiguratív ábrává keményedett rágótól a hajam kihullik... és én azt hittem, egyedül vagyok ezzel a problémával!
Én ruhát még nem készítettem ki, de ennek az az eredménye, hogy mindig ugyanazt a három pólót hordja: ami felül van...

Ginuska
Ez a pihiszék nekem is dilemma: ha elvan benne, lelkiismeret furim van, hogy hagyom ott egyedül, ha meg éppen nem, akkor alig várom, hogy beletegyem... Sehogy se jó...

Csibe
Te jó ég! Milánka jövőre suliba megy, az tuti!

Sztercsi
Lizácska gyönyörű! És legalább olyan barátságtalanul tud nézni, mint Szonjám!

Zsrit
Hú, erre az „én gyerekem, te gyereked” témára én extra módon vigyázok... Nem akarom, hogy a nagyok úgy érezzék, hogy ki vannak rekesztve vagy hogy az apjuk most a kicsivel sokkal többet foglalkozik. Pedig naon fasza, amikor végre hétvége van és akkor sincs itthon, mert a srácok meccsére megy...

Anyabébi
jó volt a malacos smacizós kép!!! :lol:

Tillikém
Kitartás!!! Vantejvantejvantej! Ne add fel!

Screen
Nálunk is aktuális a "mikor tegyük át a gyereket a saját szobájába" c. kérdés. Nem bírom rászánni magam, pedig attól félek, hogy később még nehezebb lesz... :roll:

Kép
szilveeaa
 
 


nekem meg kihányta az egész ebédet.... áááááhhhhh.

Kép
screen
 
 


micsoda car nap :?

Szil,
köszi, puszi :P

tillidian
 
 


Őzike,Ginuska,Eszti,Gmelcsi köszönjük:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: