Új privát üzeneted érkezett!

cukor:
én is úgy tervezem, hogy nem adok cukrot a gyereknek, amíg lehet! Szerencsém van, mert a vizet és az ízesítetlen teát is megissza, nem reklamál! Mondjuk nem itatom ot ezerrel ilyenekkel, csak néha adok neki csuklira vagy két etetés kozt olyan 30-40 ml-t.

kajálás:
Anyatejet kap + mellé tápit, Nutrilon HA-t, nem tudom nálatok van-e ilyen, nálunk ezt tartják a legjobbnak, állítólag legjobban ez hasonlít az anyatejhez! Az arány kb. 1/3-2/3 az anyatej javára...egyenlore!!! Szerencsére apadni egyenlore nem apad a tejem már hosszú hetek óta, de sajnos tobb sincs.....amiket már bevetettem: teák, Urtica, Ricinus, Karamalz, szolos udito/vinea/- szeretném, ha a kicsit 6 hónapos koráig tudnám szoptatni legalább ebben az arányban, de ugye éppen most fogja tolteni a 3 hónapot, jon a hirtelen novekedési ugrás.....hááát nemtom mi lesz! Amit akkor akarok bevetni, ha úgy érezném apad a tejem, az a "More Milk", eléggé borsos az ára, de a szoptatásért mindent!

Pattogó, gyonyoruek a gyerekeid, de gondolom ezt te is tudod :lol: és a Vivi szoke hajáért meg egyszeruen odavagyok!!!!

Oltoztetés: nekem a férjem magát sem tudja feloltoztetni normálisan, osszekombinálja úgy a színeket, hogy ihaj, de sokszor még az idojárás szerint feloltozni is gondot okoz neki....ami van legfelul, azt elveszi, oszt kész.....
úgyhogy abban nem is reménykedem, hogy valaha is a lányunkat fel fogja tudni oltoztetni :D
ginuska
 
 


Milán csak anyatejen él és bár néha úgy érzem, hogy alig van tej, bőven jól lakik. Csak úgy bugyog vissza belőle. Néha még kell neki az édesköménytea. Ezt én filteres teából főzőm, én is iszom vödörszám (általában ízesítés nélkül) és Milán is kap néhány kortyot ha éppen eszembe jut. :D

Jaj, három hónaposan lesz újra növekedési ugrás? Hát még hova nő ez a gyerek? Olyan bicepszem lesz... :roll: :D

Öltözködés, a párom bajban van, amióta együtt vagyunk. Jócskán megszaporodott a ruhái száma. És ott áll a szekrény előtt kétségbeesett arcal, hogy most mit vegyen fel? :shock: Mint egy bálba készülő lány... :lol: :lol: :lol:

Zsrit, gratula a vizsgádhoz! Nekem már négy jegyem megvan (megajánlott jegyek), hiányzik még egy beadandó és két vizsgám lesz januárban.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


CSibe, hogy Milánka mennyit változott?! nem semmi, hatalmas legényke már :lol: jó, hogy jottél!

Zsrit, udv. téged is újra itt! szépek vagytok :lol:
Nincsenek illúzióim, kihasználom ezt a pár napot, amíg még újdonság neki a pihiszék, én meg legalább tudok készulni a karácsonyra, meg van kicsivel tobb idom magamra, úgyse tart sokáig :D
A probiotikum nevét leírom ide Neked, remélem kapható nálatok is:
a gyártó: Swiss (Kanada)
a neve angolul: Infant acidophilus (probiotic & prebiotic)
1-tol 36 hónapos korig adható
esetleg érdeklodj utána a dokitoknál
ginuska
 
 

 
 

Sikeresen megnyitotta a 2. oldalt nekem :evil: :evil: :evil: :evil:
Na én meg azt hittem a Nitácska megint terhes :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Kép

Ilyen szép lett a pofink :)

Moncsi: Éljen, hiányoztál. Köszi a dicsit!

Eszti! Nekem is apad az egyik mellem :oops: :oops: Akkor most tea meg minden ??? A másikba meg anniy van, hogy fejek sorba! Kilövetted a fülét Sophinak?

Milán mekkora már! Nagyon szép!És mekkora.....van neki :D :D :D

Karira kapok Mei tait! Csütörtökön postázza Gremese!!!!!!Ujjé!!!!!

Zsrit! Kitartás!!!! Már nincs sok a vizsgákból!

És olvasok továbra is, csak nincs annyi időm jönni!

Alvás: Este 21-22 től 2-ig majd kb 3 tól 4-ig. És mi panaszkodunka védőnőnek, alig alszik :oops: Bár délután....nem az igazi...
Vendég
 


Rita, gratula a vizsgához! Nem semmi, 5ös :shock: :shock: :shock: nagyon ügyes vagy! Én nem lennék képes :oops:
Sophia egész ügyesen kanalazza a Gripe Watert :D félre még nem nyelte, csak dolgozza kifelé oldalt a nyelvével, közbn vigyorog, nem győzöm visszakanalazni, ne menjen kárba :D
Ja és nem akarom elkiabálni, hogy használ, de tegnap ordításmentes esténk volt! Gripe Water mellett döntöm magamba a kamillateát, hátha a tejen keresztül az is segít valamennyit a pocakján!

Csibe, azta mekkora ez a fiúcska :lol: :lol: :lol: nem semmi súly! Mondjuk én sem panaszkodom, Sophia 5 és fél kiló :D izmosodunk legalább :D

Sztercsi, az a nézés! :lol: Tényleg szép lett a pofija! De ez az ekcéma csak ilyen babakori vagy megmarad Neki???
Még nem lőttünk fület. Szerintem majd januárban...most elég lesz az oltás jövő hétfőn...kettő ráadásul! :(

Tegnapi fürdésről vannak nagyon édes képek, majd felrakom a gmail-re, mert ide meg iWIW-re nem szeretnék pucér fotót tenni, annyi beteg ember van és ez mégiscsak nyílt fórum :roll: de most szaladok tisztába tenni (egy rövid alvás alatt sikerült lezuhanyoznom és betennem egy mosást :) )
Vendég
 


Liza baba nagyon szép lett.Ügyesek vagytok.

Csibe végre itt vagy már nagyon hiányoztál.Kis időre eltünsz és olyan mintha nem is Milánról tennél fel képeket olyan nagy,és nagyon édesen mosolyog.

Zsrit gratulálok a vizsgádhoz .Bébikéd nagyon édi.


Pattogó köszönöm,hogy leírtad ahogy Te csináltad nagyon hasznos Én úgy gondolom.Próbálok belőle"lopni"ötleteket.A cukros dolgokkal és fogakkal kapcsolatban is egyetértek.Nem csak azon múlik,hogy ki mennyi édességet eszik.

Anybébi köszi neked is.
Nagyon kíváncsi leszek mi lesz az a tea amit majd elfogad mert eddig az édeskömény nemjött be és az ánizs sem.Ja és már cukroztam is és úgysem kellett neki.A víztől meg ugye fuldokol.
Lehet,hogy marad a langyosított víz pici táppal csak az íze miatt.
Hát igen tápos az Én Fiam.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kérdés: Hol lehet fület lövettetni? A picit a kozmetikába vagy a tetoválószalonba vigyem be???Ez hüleség!
Vendég
 


Utsó üzenet:

http://www.koponyeg.hu/

Itteni idő várható!!! 30 cm havat jósolnak!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Csibe,

de jó, h megkerültél! Mekkora már Milánka, Atyaég!!!! :lol:
Lassan kinövi a mei-tait, ha ilyen ütemben halad! Nagyon megnőtt :lol:

Zsrit,
gratula a 5-öshöz, no comment, hiába, vág az agyatok, mint a beretva. Besz@rás, h Zoé milyen szépen tartja a kis fejét :lol:

Sztercsi,

Liza arciján már nem is látszik semmi! Micsoda? 30 cm hó?

Mi az imént elhaladtunk a Sparba egy kis betevőért, Teo kenguruban, én meg lépkedtem, mintha hímes tojásokon tenném. Pont a lábam elé nem láttam. :(
nem vicces ez a tél. Kicsit sem.

Viszont jó hír, h megérkezett a 2 havi családi pótlék, asszem múlt héten sikerült beadnom az igényt. Extra gyorsasággal dolgoznak. Üdvözlet a MÁKnak :wink:

Azt gondolom, h januárban kiköltöztetjük a kislegényt a saját szobájába. Kik alszanak szeparáltan??

Kép
screen
 
 


Köszönöm a gratukat!!
arik vagytok :)
de sajna még sok van hátra és nagggyon nincs kedvem hozzá :?

Liza tündéri!!! tök szépen helyre jött az arca :)

Milán meg igazi kispasi ... és tényleg jó nagy :lol: :wink:

Screen - na én nem üdvözlöm a MÁKot --- ma kaptam meg az elutasítást a gyes vs. tgyás ügyemben minden rimánkodásom és kérvényem ellenére úgyhogy egy havi tgyásom ugrott amiatt hogy nem tudtam hogy szülést követően 10 napon belül le kellett volna mondanom a gyest a fiúk után - egyszerre két ellátás nem jár ők meg persze nem azt veszik ami sokkal több :?

Kép
zsrit
 
 


No, szétbatyott az ideg anyám miatt. Itt vagyuk ugye Dújvban, voltunk sétálni, vásárolgatni, bankozni. Baba a mei-taiban rajtam, anyám hozza a táskákat és a szatyrot. Hát a pelenkázótáskát simán elhagyta!!! :evil: :evil: :evil: Ritka szuper mert benne van Milán ÖSSZES irata!!! :evil: :evil: :evil:
A boltokat már felhívtuk, most kiment a buszhoz, de megfojtom, ha nem lesz meg! Egy pelus nincs nálunk és minden irat, oltásikönyv benne volt... :cry:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Mázlija van anyámnak, meglett... :? :? :?

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Zsrit,

akkor kapja be a MÁK.
Ez akkora genya dolog. 10 nappal szülés után örültem, h lik van a s...emen :oops: :(

küldtem a gmail-re karácsonyi recepteket.

Egytől egyig gyönyörűek a babák! Alex és Bence nagyon pasik :lol: az a nééééézés! :lol:
és a Mikuláskák is tündériek!

Kép
screen
 
 


Csibe,

hol volt????? :?: :?: :?:

Kép
screen
 
 


Persze hogy a buszon hagyta el. Aszongya, nagy volt a kapkodás? Mondom, he??? A végállomáson szállunk le, ezer az idő, 5 perc múlva indul csak vissza. Tanulság, semmit sem adok ezentúl a kezébe úgy, hogy leveszem róla a szemem. :evil:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Na nekem is be kellett mennem a városba a hóesésbe :evil: mert beszart az e-bank, így bankba kellett rohanni :evil: így persze vásárolgattam is ezt-azt :oops: :lol: akkkkkkora kardinális szeletet vettem magamnak :shock: meg sem bírom enni, itt figyel mellettem a tányéron :D hazaértünk, Sophia azóta itt alszik az ágyon bundazsákban, én meg szétfagyok, mert lehúztam a fűtést, nehogy bemelegedjen :roll: viszont közben tudtam végre egy kiadósat dumálni telón a nővéremmel éééééééééééés olyan isteni kaját csináltam (csirketorta-Csibe, ajánlom figyelmedbe!!!), hogy csak na plusz befejeztem a mosást és kiteregettem. Na az ilyen napokat szeretem. Basszus akármilyen hideg van, ennek a leánynak egyszerűen KELL a kinti levegő, hiába!
Rakom is a képeket a gmailre mielőtt felébred!
Csibe, de jó, hogy meglett a cucc!!!!!!!!!!!!
Sztercsi, inkább kozmetikus!!! Bár én szeretem a tetoválószalonokat is :D
Vendég
 


3 óra óta vagyunk itthon, azóta alszik a bundában :shock: :shock: :shock: előtte meg a babakocsiban :D jó gyerek :D ma

Két új képet tettem a gmail-re, a fürdős a legújabb kedvencem!!! Gina, én is szerelmes vagyok a Lányomba!!! :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Milán még mindig alszik, szerencsére olyan a bundazsák, hogy teljesen ki lehet csomagolni, így nem sül meg.
Milyen az a csirketorta? :roll: :)

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Én egy kiló csirkemell filéből csinálom, Roli mellett kevesebből neki sem kell állni :lol:
Csirkemellet vékony szeletekre vágom, lisztbe, tojásba és reszelt sajtba forgatom. Jénaiba baconszalonnát teszek, nem túl sokat, ne legyen zsíros a végén, épp hogy ízt adjon majd a cuccnak, mert én a csirkét ennél a kajánál külön nem fűszerezem (csak sózom). Jön rá egy sor csirkemell, megint bacon, megint csirke, amíg el nem fogy, nekem 3-3 sor lett. Tetejét tejszínnel leönteni, be a sütőbe, kb. 30 percig alufólia alatt, utána 20-30 percig nélküle sütöm 200 °C-on és issssssssteni lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Mi zsákunkat is szét lehet teljesen cippzározni a lábfejéig, de azért a keze-lába benne van, nem bolygatom ilyenkor, jobb a békesség :lol: csak 4-kor ennie kellett volna :shock:
Vendég
 


Eszti, lehet ma valami a levegőben. Milán fél egykor evett és még mindig alszik. A mi bundizsákunknak még a lábát és a kezét is szét lehet bontani, csak a lábfeje maradt benne. :D

A csirketorta tetszik, lehet hogy kipróbálom a héten. Ha beválik, karácsonyi kaja lesz belőle. :lol:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Nálam is ez lesz az egyik karácsonyi kaja :D
Vendég
 


figyi, ha dörzsöli a szemét a baba akkor álmos?
Ilyen picik már csinálják ezt?
Vagy viszket a szeme?
:oops: :oops: :oops:

Kép
screen
 
 


Sophia is szokta dörzsölni, amikor alszik el meg amikor ébredezik. Drágámnak alig ér még el odáig a keze, de azért dörzsöli :D
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!
tegnap apitól meg kaptam álmaim telefonját!!!!!!!!!!!!!!!!
ja és voltunk méreckedni.Barni már 5340 gramm és 60 cm:)....az oltást nem kaphatta meg mert még beteg:(

Anyabebi ne hagyd annyit aludni nappal.........ezért nem alszik éjjel....próbáld fent tartani........Barni minden etetés tán alszik...1,5-2 órát és este fürdetés előtt 1 órával felkeltem és játszok vele........így jókat alszik éjjel......:)
kössük össze a párjainkat......ha meg szólalok hogy ezt vagy azt akarok venni a gyereknek..kiakad.....:))))

Monica már alig várjuk a Moncsi féle hozzászólásaidat!!!!!!!!!!!!!:)))))))))

Screen privibe leírod melyik utcába?ha meg gyógyultam és arra járnék meglátogatlak......

Zanikóó itt a link:
http://www.pelenka.com/index.php?action=2&pid=47

Kicsike mi 1 hónap mulva már hozzá táplálunk:))))))))

Pattogó ne semi a férjed.....jót nevettem:)))))
nagyon csini a lányod a fotókon:))))

Zsrit Barni már hetek óta napi 4x eszik 170 miliket.........ezt magának alakította ki.....
édesek vagytok nagyon:))))))

Vcsibe gyönyöűek vagytok a képeken:)))))))))

Sztercsi isten mencsen hogy megint terhes egyek..........:))
gyönyörű pofitok lett:)))))))))))))))))

Parisz ezt a csirkemell tortát rengetegszer csinálom........IMÁDJUK!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok, tiszta ideg vagyok!!! :evil: Lefutottunk a Plázába a Rossmann-ba pelusért, meg még 1-2 dologért. Erre a köcsög rendőr megbüntet a Pláza előtt, mert nem a zebrán mentünk át! :evil: :evil: :evil: Aszongya, hogy 5000 ft, helyszíni bírság. :shock: Mondjuk neki, hogy oké, csak ne szutykoljon, mert otthon van a kisbabánk, és sietnénk haza, erre ez a rohadt buzi: "akkor fejenként ötezer." :shock: :shock: :shock: Mondom mi van??? :shock: :shock: Ez totál beteg, és ráadásul még jó ráérősen írta meg a papírokat... Ja, és úgy beszélt velünk, mint akiket a seggéből rángatott ki... Hát az az egy szerencséje volt, hogy mindketten Doriánra való tekintettel visszafogtuk magunkat... De így is kellemes ünnepeket kívántam nekik, mikor eljöttünk, és volt pofája viszont kívánni, na akkor már elszakadt a cérna, és mondtam neki, hogy: ANYÁD!!! :evil: :evil: :evil:
Na, jól kipanaszkodtam, kidühöngtem magam, csinálok valami kaját, amíg az okos kisfiam alszik.

Puszi Mindenkinek!
bobóbaba
 
 


Bobóbaba......tegyetek bejelentést..a ilyet ne szabad annyiba hagyni...mert a köcsög rendőrök azt hiszik nekik mindent szabad..........hát a nagy lófaszt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
én tuti még 1x át mentem volna a zebra mellett......csak azért is....köcsög!!!!!!!!!!!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Mindenképpen bepanaszoljuk... Az már más kérdés, hogy úgysem lesz belőle semmi!!! De az is tuti, hogy nem fizetünk be egy fillért sem... Ja, és poén az egészben, hogy végig ott állt egy másik rendőr (csaj), aki anno osztálytársam volt. Csak nekem itthon esett le, hogy ő volt az. Na mindegy, az is kinyalhatja a seggem...
Milyen telefont kaptál??? Enyém pénteken jön meg. Én is Apától kapom karácsonyi ajándékként a mosógép mellé. :roll: :roll:
Barni is jó nagyra nőtt már... Repülnek a gyógypuszik a kis drágának!!!
bobóbaba
 
 


Sziasztok lányok!

Zsriti - igazad lett, ma jött a doktornő: tápszercsere! Nem tejallergia miatt vannak a kiütések+fülcimpa kiszáradás, de azért magasabban hirdolizált tápszert (gyógytápszert) kaptunk, Milupa Pepti 1-est + homeo bogyó (Graphite) + szteroidos krém.

Hullafárasztó napunk volt, 40 perc alvás a teraszon (többet nem mertem kint hagyni) + kb. 17szer 5 perc a lakás különböző pontjain, leginkább a kezemben. És közben annyi puki, hogy el sem tudom képzelni, hogy hol lehet ennyi levegő a gyerekben...???

Doktornő szerint a különböző szerek (Infacol, Gripe water, teák) csak ideig-óráig segítenek, szerinte a fizikai út a leghatásosabb, a szélcső. Holnap veszek is egyet, mert még egy ilyen nap és a hátam le fog szakadni. Próbálta már valamelyikőtök a szélcsövet?

Ja és a tejci is tök kevés megint...úgyhogy én is urtica-zom megint és iszom a tömérdek levet, közben pisilni alig jutok el, edzem a hólyagomat :roll:

Ma kellett volna 6 hetes kontrolra mennem, de a hóhelyzet miatt lemondtam. Pont a dokim vette fel a telefont, azt mondta, hogy ha jól vagyok, akkor ráérek januárban menni, de arra vigyázzak(zunk), hogy ne legyek terhes megint. Mondtam neki, hogy egyelőre valahogy kihagynám a dolgot...

Megyek, mert apa most jött meg, számlát kell írnom neki. Addig ő dajkál...

Pusssssz!

Kép
kkia
 
 


Kkia, én sem mentem a 6. héten, sőt még mindig nem jutottam el :oops: talán jövő héten :oops:

Csilla, ez kurva gáz! :roll:

Nita, milyen telót kaptál? Én Samsung Corby-t szeretnék nagyon!!! Rózsaszínt!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Vendég
 


Eszti - és milyen fogamzásgátlási módszert alkalmaztok vagy akarsz majd alkalmazni? (ha nem titok :wink:

Corby - ÉNISÉNISÉNIS.... :? De most egy laptopnak örülnék először is, hogy a baba mellett is tudjak egy kicsit sűrűbben jönni...mert messze van a dolgozószoba :?

Kép
kkia
 
 


Samsung Corby nekem nem gyere be... :oops: :oops: De a rózsaszín telefon igen! Kaptam egy LG KP500-ast (természetesen rózsaszínt), de eladtam, és most Samsung S5230-at rendeltünk, persze ez is rózsaszín lesz... :oops: :oops: :D :D És ha esetleg nem tetszik, akkor ezt is eladom, és veszek egy KP500-ast megint, mert azt nagyon szerettem... :D :D Apának LG Arenája van, jó, de nekem túl bonyolult, és nem lehet rózsaszínben kapni, úgyhogy nem is érdekel... :oops: :oops: :roll: :roll:
bobóbaba
 
 


Bobó jól teszitek hogy nem fizettek semmit!!!!!!!!!
telóm az ő:Kép....samsung corby... :wink:
Eszti szerintem a rózsaszint felejcsd el.....én is sárga vagy fehér közül választhattam.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Csaje-k! :D

Zsrit: annyira de annyira örülök neked!!, Én nagyon azt érzem, hogy sokkal kiegyensúlyozottabb vagy mostmár :wink: . Zoé nagyon édes, és milyen ügyesen tartja magát :), és hol a harmadik feled? ő fényképezett?
Csibe: :shock: uramisten de megnőtt ez a gyerek is :), ráadásul tiszta anyja, jóképű kislegény már most :). Szereti a mei tait? Én most raktam bele először úgy hogy kilógott a lába, nem törik ki neki?
iratok: hát biztos felképeltem volna azt aki elhagyja a babatáskát :shock: , muterodnak szerencséje volt :wink:
Sztercsi: Nagggggggggggyon édes Lizababa :), pont úgy néz mint a Kenéz :), összehúzott szemöldök :) imádom :). Örülök hogy rendbejött az arca.
Eszti: én ezt a csirketortát úgy szoktam hogy sonkával és tejföllel rétegezem, tetejére tejföl és sajt és azt betakarom a kilógó baconnel. Mi is nagyon szeressük :)
Banyek én is a Samsung Corbyról álmodok, rózsaszínben :), de én most kaptam új telót szülés előőt úgyhogy álmodozok még egy darabig.
Nita: Már próbáltam ébren tartani de vagy üvölt vagy látványosan belealszik a képembe, magyarázhatok én neki. Még jó hamisan énekelni is szoktam, azt kifejezetten élvezi :mrgreen: .
Bobó: hát az a bunkó rendőr költse gyógyszerre amit ezzel keres, az ismerős rendőrök meg a legrosszabbak!! Engem is ismerős büntetett meg egyszer, ráadásul úgy hogy a barátnőmet vittem az 1 hónapos gyerekével orvoshoz mert beteg volt és a házuk előtt megálltam, hogy kivegye a gyereket és akkor megállt mögöttem rendőrkocsival és úgy. Nem véletlenül utálják a rendőröket. Faszkalapok egytől egyig!!!
Kkia: Én hétfőn voltam a 6 hetesen, írt fel a doki Cerazette-t de nem fogom szedni, inkább gumizok!! Én semmiképp nem akarok terhes lenni újra ebben a gyogyiban meg nem bízok.

Ma jött a barátnőm és hozott nekem friss képviselőfánkot ebédre :), hát nem tudom lett e volna valami aminek jobban örültem volna. :)
Ja és nagyon finom tárkonyos ragulevest főztem :)
anyabebi
 
 


Kép
Ez lemaradt :)
anyabebi
 
 


csajok nagyon jó a samsung corby...hisztizzetek érte....én ezt tettem....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
anyabebi a levesből hagyjatok ám NEKEM IS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pusszancs, Lánykák! :P

Mindenkit olvastam hősiesen, de nincs energiám írni :roll:
Megvagyunk, semmi extra, csak extrém fáradt vagyok :oops:

(Zsriti, Neked gratula! :D
Ikreket 7 hónapig szoptattad? :shock: Bakker, egy 3 hónapos már napi 1000 grammot is megeszik, 2 litert is "termeltél" naponta? Aztaaaa!!!! Le a kalappal!!!!)

Pusz

tillidian
 
 


Bobóbaba, f.szkalap rendorok!!! Utálom oket en is.....uresfeju gennyládák.....persze tisztelet a kivételnek!!!! Én nem is tudom mit csináltam volna a helyetekben! Jó, hogy nem fizettétek meg helyben és hogy nem fogjátok késobb sem, én sem fizetném!

Eszti, ugye-ugye? :lol: Nem csak a fiús anyukák tudnak szerelmesek lenni a fiaikba, hanem mi is a lányainkba! :wink:
Csirketorta nagyon jól hangzik, ki fogom próbálni! És mit szoktál hozzá készíteni koretnek?

Nita, nekem Gina most ugyanannyi kg, mint a Barnid! :lol: Hosszra nem tudom, mert én nem tudom pontosan lemérni, de olyan 60 korulinek tippelem, úgyhogy még az is stimmel :lol: Hiába, a gyerkoceink kozott csak 3 nap van, majdnem egyszerre szulettek! Jovo héten megyunk dokihoz, akkor fogok tudni pontos adatokkal szolgálni!
Hogy rohan az ido, ugye? Már 3 hónaposak a porontyaink!

Nekem is kb. 160-170-eket eszik Gina, de olyan napi 5-6x, viszont nekem valamivel tobb, mint a fele anyatej, csak a tobbi tápszer, úgyhogy az meg nem annyira tomény!

Nem merem elkiabálni, mert eddig ha leírtam ide, akkor tutira megváltozott, na de halkan megsúgom, hogy az éjfél koruli kajálásunk már kimaradt, mert már szerencsére hamarabb elalszik a kismókus, és csak reggel 6-7 korul kel fel, ekkor szopi és alszunk tovább úgy 9-ig!!! Néha elofordul, hogy 5 korul is felébred egy kis szopira és utána 7kor megint, de maximálisan elégedett vagyok ezzel a rendszerrel,bárcsak így maradna! Mondjuk furcsi+etetés után nem alszik el mindjárt, de egyáltalán nem bánom!!!

Anyabébi, imádom a tárkonyos ragulevest, a férjem úgyszintén, milyen husiból készíted?
Nagyfiad Rád hasonlít a kicsike pedig tiszta apja! Ééédesek egyutt nagyon!

Szélcso, mi használtuk hasfájós idoszakban elég sokat, de a pukiknak a mai napig inkább masszázzsal vagy tornáztatással segítek...már egy hónapja nem használtuk a csovet, az biztos! azért akárhogyis, de nem tartom jónak hosszútávon csovezni a kicsi popóját.. :roll: :roll:
De szukség esetén nagyon jó szolgálatot tud tenni!!! Csak bátran próbáljátok ki!

na lépek,mert napok óta 1 után kerulok ágyba.....aztán meg reggel meg akarok halni, annyira nehéz felkelnem... :oops:

jó éjt!
ginuska
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk! :lol: :lol: :lol:

Babócák nagyon szépek!!!!!!!! :) :) :) :) :) :)
Raktam a gmail-re én is friss képeket! :lol: :wink: :wink:

Holnap megyünk megint gipszelésre!Amúgy jól vagyunk! :wink:
Kedden meg a 2 hós szurit kapjuk! :roll: :roll:
Lányok,aki már volt!: Nektek belázasodott a babóca?
És ha belázasodik egy egész kúpot kell neki adni??? Olyan tudatlan vagyok még ebben! (is :lol: )

Bobó!
Le a rendőrökkel.... :mrgreen: :mrgreen: :evil: :evil:

Pár napja panaszkodtam Nektek,hogy Martin még nem nevetgél! Erre kb 2 napja már nagyon mosolyog meg gagyog,hangokat produkál! :lol: :lol: :lol: :lol: Tiszta happy vagyok! Olyan zabálnivalók olyankor,mikor Rátoknevet,nem???? :lol: :lol: :wink:

Csirketorta:Ennek a receptjét hol találom???? A Mindmegette.hu-n kerestem,de ott nincs! :roll: :shock: Help!!!

6 hetes kontroll: Én is 7 hetesen voltam! :lol: De rendben minden! :)

Olyan rossz,hogy martint nem tudjuk rendesen megmérni a gipsz miatt! Így foggalmam sincs,hogy mennyi lehet,csak úgy nagyjából!Mert uyge a gipsznek mindíg más a súlya.Van,hogy kevesebbet sikerül rárakniuk,van hogy többet! :roll:
Képzeljétek a múltkor olyan erős volt a kis drágám,hogy az egy réteg gipszet eltörte!!!! :shock: :shock: :shock: Így a dookinak még eyg réteget kellett ráraknia! :roll: :shock: Csak így olyan vastag volt szegénynek! :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó,kicsit feljebb leírtam, hogy készül a csirketorta!!! :wink:

Csilla, rendőröket én GYŰLÖLÖM :evil: buta parasztok, én eddig csak idiótákkal találkoztam, pedig volt dolgom (nem úúúúúgy) egy párral sajnos...!

Nem tudom ki írta, hogy a dokija szerint a hasfájásra való szerek helyett szélcső :shock: hát azért szerintem ez annyira nem jó ötlet, mert a szélcső ugye a kis beleiből tudja a levegőt kifelé segíteni, de ha a hasa fáj, akkor a gyomrában van a bibi, akkor hiába szélcsövez az ember. A Gripe Waternek és társainak pl. pont az a lényege, hogy feloldja a táplálék+levegő által keletkezett habot, ami a gyomorban képződik, a szélcső csak pillanatnyi megoldást nyújt!!!
Nekem a keresztfiamnál bejött, mert nem tudott kakilni a szélcsvel meg sikerült, de Sophia rendesen kakil, csak a hasa fáj, felesleges lenne tuszkolni a csövet a popójába!

Ginus, rizs, krumplipüré, francia saláta, majonézes kukorica, krumplisaláta - ez mind megy hozzá! :wink:

Nita, nekem van egy kis hátszelem a T-mobile-nál, ha Corby vásárlásra kerülne sor, biztos lenne egy rózsaszín...de amúgy a fehér is nagyon tecccccccccik!!!

Anyabebi, pasikák nagyon édesek! Nagyfiad tiszta Te, kisfiad tiszta apja!

Képzeljétek, anyukám tegnap elszólta magát, hogy Karácsonykor nagyon nagy meglepetésben lesz részem :shock: apa meg, hogy beszélt a Rolanddal telefonon (nem szoktak) - úgyhogy most majd megdöglök a kíváncsiságtól, hogy ki hívott kit és miért, ki fogja a meglepit okozni és MIT :D :D :D
Vendég
 


Oltás utáni láz-téma engem is érdekelne, mi hétfőn megyünk és kettőt kap, mert a Pneumococcus ellenit is kapja :roll: Viburcol-t vettem a biztonság kedvéért.
Vendég
 


Védekezés: mi gumival - ez van...
Vendég
 


Sziasztok!

6 hét után az első nagyon gáz éjszakánk volt...(bár talán közel sem annyira gáz, mint amiket néhány írtatok már, csak nekem volt szokatlan...). Kezdődött azzal, hogy fürdetés után szopi, majd új tápszer, majd új tápszer kihányása (benne a D-vitamin és a Bonolact Pro+ Kid). Átöltözés. Felébredés. Újra cicizés, 10kor elalvás. Éjfélig. Aztán evés. Aztán onnantól két óránként ébredés, közben egy ágyhúzás és átöltözés, mert a Huggies 1-esből kifolyt minden pisi. Persze ettől felébredés. 7 óra óta pedig most aludt el a drága először, de már 20 percre alszik, nem akarom elkiabálni.
Tudom, hogy ez közel sem olyan szörnyű, mint amiket néhányan átéltetek, de én hullára merítettem magam ettől, főleg az idegességtől, hogy miért hányta ki az új tápit...? Pedig szerintem még finomabb (édesebb), mint a sima HA1-es ???

Szélcső - Ginus, Eszti - köszi a hsz-eket. Kristófnak a pukizással van baja, nem a hasa fáj szerintem. Olyanokat pukizik, ha végre sikerül kinyomni, hogy az egy férfinak is becsületére válik...Valóban az Infacol és a többi cucc feloldják a habot, ami a gyomrában van és vízzé és nagy buborékokká változtatják, csak állítólag minél nagyobb a gyomrocska és minél többet eszik a baba, annél kevésbé tudja az egész habot feloldani...? Nem tudom...én sem örülök az ötletnek, hogy a kis végbelét birizgáljam állandóan, de amikor egész nap görcsöl és mégsem jön a puki, akkor talán jó lehet...Az Espumisan-t még nem próbáltuk, így még az is szóba jöhet.

Ginus - köszi a babakocsi hsz-t is. Nekünk is pont a narancssárga és fekete színű van :) Én emlékszem rá, hogy a Brendon-ban azt mondta az eladó, hogy be lehet kötni a mózest, de most láttam a barátnőm Giordani beköthető mózesét és azon tényleg vannak olyan kallantyúk, ahová be lehet kötni...Szóval akkor ezzel is átvágtak... :? Kristóf sem annyira szereti a hordozót, meg én is úgy látom, hogy nagyon nyeklik benne szegény gyerek...

Fogamzásgátlás...ja, gumi...Első "légyottunkon" hülyére röhögtük magunkat és megállapítottuk, hogy ez nem nekünk való :lol: De most mégis kénytelenek leszünk ezt bevetni :roll: Bár igazság szerint már tök mindegy, csak legyen normális szex 8)

Csináltattam Kristóf-fotós pólót apának, Papa is the best felirattal, tegnap megjött! Annyira édes
:wink:

Kép
kkia
 
 


Még fogamzásgátláshoz:

http://www.sagerpharma.hu/cikk.php?id=24

Kép
kkia
 
 


Már annak, aki tudja, hogy mikor fog szexelni :roll: :wink:

Kép
kkia
 
 


Sziasztok :)

Screen - tegnap elfelejtettem: szóval mi beköltöztünk a baba szobájába és nem az ő ágyát raktuk be magunkhoz -- gondolván, hogy akkor a saját szobáját szokja majd meg ... úgyhogy ott alszunk 2 hónapja, de 3 hós korában tervezek kiköltözni és visszatérni a saját hálónkba :)

Till - igen! fénykoromban megvolt a napi 2 liter :) bár kb. 8 liter folyadékot ittam :)

Bobó - ultra gááááááz!
nem is tudtam, hogy ilyenért LEHET büntetni ...
kapják be

Anyabébi :) --- nagy csók megy, drága vagy hogy így értékeled a javulásomat :):)
és hát bizony én is keltegettem Zoét nappal ... éjszaka köll aludni!!!!!!!!

még jövök

Kép
zsrit
 
 


ma jó car napunk van
lányom nyűgös extrán
tuti fáj a hasa, azért nem tud aludni rendesen ... tököm tele már a hasfájással, igazából tényleg semmi nem használ rá ... csak az idő, remélem

Kép
zsrit
 
 


Hellóbelló :)

Az első "normális" éjszakán megvolt :)
Mivel a gyerek napközben nem aludt túl sokat csak egyszer egy hosszút meg többször keveset, éjjel 11-kor szopott aztán letettem a hálóban hasra, mert úgy nagyon szeret. Fél 1 körül mellé bújtam, szopizott kicsit és elaludt. :)
Pedig én már felkészültem a virrasztásra.
Kelt 4.-kor, hátközépig összefosta magát, az apja kitakarította, aztán újabb szopi és fél 8-ig szunya.
Szuper kipihent vagyok.
A barátnőm elment fodrászhoz és 10-kor áthozta a 15 hónapos lányát, enyém gyerek aludt 11-ig aztán a kicsit szoptattam a konyhában a Lilit meg etettem kanállal. :shock: És egyesek mire vállalkoznak. Úgyhogy Zanikó, Nita meg akinek 2 picije van le a kalappal. Ráadásul a barátnőm most 12 hetes terhes. Én biztos letenném a hajam a szitutól. :shock:

Kkia: én az Espumisant adom most a gyereknek, anyukám szerint az infancol jobb. Meg nem mondom, hogy használ-e. Fingom nincs, hol görcsöl, hol nem. Tegnap csak egyszer kakilt, de olyan embereseket rottyant napközben, hogy néha szétröhögöm rajta az agyam. :lol:

Eszti: nektek nem írt fel a gyerekorvos Germicid-C kúpot? Én azt azért szerettem mert kicsit nyugtatta is a babát, mondjuk Barni egy oltástól sem lett lázas, de biztos ami biztos estére mindig adtam neki ha oltást kapott aznap. A Viburcol az homeos ugyi?

Zsriti: nem lehetett nem észrevenni, hogy a depresszió már a múlté, soha ilyen bőbeszédű nem voltál :) Pusszantás neked :)

SZILVEEAA most te vagy nagyon lapulóban, mi a nagy büdös helyzet? A nap is kisütött neked :)
anyabebi
 
 


Barnika ma 3.hónapos!!!!!!!
Ginuska bizony...valahogy mst olyan gyorsan telnek a napok........:)
Eszti kiváncsi vagyok mit fogsz kapni karácsonyra:))))))Anyabebi én esküszöm hogy könnyebb most hogy már van Barni is Máté mellett..........minden tökéletes volna ha Máté nem hisztizne és feleselne vissza....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: