Új privát üzeneted érkezett!

Na kakukk :P

Most aludt el :shock: :oops: (pocakfájás ezerrel -ringattam jobbra-balra /avagy a lá Anyabébi: "riszáltam a valagát" -imádom ezt a szólásodat, lenyúltam itthonra :mrgreen: :lol: )

Nitácska,
UGYE, hogy keserű a Nestlé tápszer? :shock: Megkóstoltam és azt hittem, nem jól érzem, így gyorsan mást is kóstoltam, hátha az ízlelőbimbóim fuccsoltak be, de ezek szerint mégse :roll:

Eszti,
sajnálom a veszekszést! :oops: -holnapra múljon el!!!!!!! :roll: :P
(örülök, hogy megnevettettelek azért kicsit :P )
Fogzás :shock: -biztos ez???? Ilyen hamar? :roll:

Sziszkó, Drága,
cuppanós gyógypuszik Martin lábinkóira :oops: - de rendbe jön, és gyorsan el is felejtitek!!!!!

Kicsike,
Isten éltessen! :P

Bobóka,
kád fürdő???? Isteni lehet!!! :roll: :D (épp én is ma gondoltam ilyen bujaságra, de nem merem, mert elég éberen alszik csajszikám, és nem tudnék olyan gyorsan kipattanni, ha köll...De Neked jó fürcsizést :D )

Szilveeaa,
hol kujtorogsz? :D

Lencsém ma először aludt délután!!! :shock: (Eddig ugye max napi 5 perceket :roll: ) Ezalatt megcsináltam a holnapi rakott krumplit
2 KÉZZEL, yeeee!!! :lol: Holnap csak benyomom a sütőbe oszt jóvvan :D

Jó éjt, Csajok :P

tillidian
 
 


Betty, megkésve ugyan, de annál nagyobb szeretettel kívánok boldog szulinapot! :D

Kicsike, Isten éltessen sokáig névnapod alkalmából!

Szurcsogés: sajnos nálunk is van :? Minden reggel azzal kezdjuk a napot, hogy porszívós orrszívóval kiszivatom az orrát! Valamennyire javul, de még napkozben is hallom :roll: Mitol lehet? Mert náthásnak nem náthás, mert akkor folyna is az orra és zold lenne a dolog, vagy nem??

Eszti, Chamomillát én hasfájásra is adtam a babócámnak, én 3 golyócskát oldottam fel vízben és napi 3x adtam, de tényleg lehet akár 2 óránként is! Gina is nyálzik az utóbbi idoben, valószinu nálunk is hamarabb fognak jonni a fogacskák az átlagosnál és én is fogok neki adni újra homeot és veszek neki borostyán nyakláncot!

Bobóbaba, zabálnivaló Dorián, ahogy eszi a kezecskéit :-) étvágya az van a kismanónak :-)

Ma délután baba-mama találkozón voltunk :lol: Azokkal az anyukákkal és babócákkal találkoztunk, akikkel a babamasszázs tanfolyamra járunk! Most lesz az utolsó alkalom és megegyeztunk, hogy továbbra is tartani fogjuk a kapcsolatot és találkozni fogunk :lol:
egy kép a tanfolyamról:
így tornázik Gina baba Gita nénivel a fit labdán: Kép
ginuska
 
 


Tilli, Lencsinek boldog hófordulót ! :wink:

Sziszkó, sajnálom, hogy operálni kell Martin lábacskáját, de a lényeg, hogy aztán már minden OK lesz, hamar túllesztek rajta! :wink:
ginuska
 
 

 
 

lányok, egy kérés......nem tudja valaki elkuldeni nekem azt a babakelengye listát, ami anno rajta volt a gmail-en? Barátnom várandós, igertem neki, hogy elkuldom, mert én is az alapján vásároltam ossze a cuccokat és most meg nem találom azt a listát... :roll: elore is koszi
ginuska
 
 


Till gyógyszertárba lehet kapni szőlőcukrot...azt tegyél a tápszerbe.....tuti meg fogja enni...nem lesz tőle baja....nyugi!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm szépen mindenkinek a névnapi köszöntést.
Sziszkó biztosan hamar rendbe jön Martinka lába a műtét után .Tudom könnyű ezt mondani de nyugi.veletek van itt mindenki és nagyon nagyon szurkolunk Nektek.


Eszti Ti is tudtok veszekedni?????? :shock:
Ezt nagy sajnálattal most először hallom .Szerintem amikor ezt olvasod már ki is békültetek.Nagy levegő aztán BÉKE!!!!!!!!


Nita jobbulást.

Gina baba nagyon édes.

Az Én Martinomnak is nagyon folyik a nyála.kérdeztem a gyerekorvost,hogy miért de nemtudott mondani semmit.Mondtam neki,hogy gondolom a foga még biztosan nem jön.Erre azt válaszolta,hogy nemvalószínű,bááááár volt már rá példa,hogy 2hónaposan jött a foga a babának.Na hurrá.Karácsonykor meg már talán eszi a töltöttkáposztát is?

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


csajok please segítség :!: :?:

A lányom tegnap délután óta olyat produkál hogy a szívem megáll ---
tegnap amikor elszunnyadóban volt csuktam össze a vasalódeszkát és felriadt és rémült szemekkel görcsös üvöltésbe kezdett ... megnyugtattam azt hittem túl vagyunk rajta ...
DE NEM!
Este fürdésnél is ugyan ezt csinálta, pedig semmi nem történt ...
és ma már egy csomószor ...
olyan mintha nagyon megijedne --- látszólag ok nélkül -- és széttárt karokkal vörös fejű üvöltésbe kezd ... alig vesz levegőt :roll:
MI LEHET EZ??

pedig már tök nyugis volt minden ... most meg ...

R

Kép
zsrit
 
 


Anyabébi nagyon édi zsákod van. :D


Bobókám éhezteted Doriánt?Szegénykém megvan még a kezecskéje?
Naggggggyon cuki.
Én Marrtinom is úgy cuppog,és annyit szoktunk nevetni rajta frankón szopja a mutató újját.Hát nagyon vicces.

Zsrit nálunk is volt ilyen ,hogy minden ok nélkül elkezdett nagyon keservesen sírni de nagyon hamar abba maradt.Néhányszor fordult csak elő aztán ahogy jött úgy ment is .Ne aggódj egyenlőre szerintem elfog múlni.Martin álmában rezzen össze tök sokszor drnő azt mondta ez is elfog múlni.Csak ugye ijesztő.Olyan mintha vami megijesztené a babát.


Apa nálunk is dolgozik reggeltől estig .Majdnem mindig fürdés után ér haza.Nekem sem a segítség hiányzik hanem az,hogy velünk legyen ,vagy végre egy kicsit kimozdulhatnánk mert így befordulok teljesen.

Karácsonyi sütkérezés:semmit nem sütök mert Hugom cukrász és ez az Ő feladata minden évben.Persze lehet,hogy idén is meglepem valami saját készítésűvel amit Ő nem szokott sütni.Mézeskalács sütit biztosan készítek az olyan hangulatos,és az illata.mmmmmmm

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Zsrit ilyet Barni is szokott ha háton elalszik....egyszerűen csak megilyed a nagy tértől.....semmi gond nincs.........


lányok én ilyen mézeskalács házikót szeretnék csinálni...SEGÍTSETEK,HOGY KELL??????????????????? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita a mézeskalács receptet megkeresem és leírom,hogyan szoktam készíteni,de Én eddig csak figurákat sütöttem házikót még nemcsináltam.

Lányok nem akarom elkiabálni de Martinom este 8-kor eszik és alvás van reggel fél5-ig.Ez volt már az 5.napja.Alakul a dolog úgylátszik.

Csibe hol vagy?Moncsi,Sünci,és még sokan mások.Nagyon eltüntetek.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kicsike köszi előre is!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló csajok :)

kiccsit összevissza leszek, gyerek ma csak rajtam alszik :shock: :lol:

Rita: Kenézem akkor üvölt fel hirtelen amikor a görcs áll a hasába és azzak kínlódik, énis mindig megijedek :shock:
(meg néha eszembe jut, hogy lehet hogy a szellemek ijesztgetik :oops: )

Nita: nehogy azt hidd hogy lefogytam :mrgreen: :mrgreen: csak jól behúztam a hasam meg direkt oldalt álltam, muhaha még mindig verem a 65-öt simán :oops: , lehet ez nem sok de hozzám képest igen, én 54-57 vagyok alapból.

EEEEEEEEEEszti: nanemá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ginus: többféle takony létezik, a zöld a baktériumfertőzéses, a vírusos vagy megfázásos (lehet az színtelen is) is eltömíti a légutait. Nekünk most konkrétan taknyos a gyerek, sokat szívok le és ma vettem Nasivin orrcseppet neki, és nekünk sem zöld.
Ginababa tündéri :)!

Tillikém: gratulálok a kétkezes rakott krumplihoz
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Megyek mert jött a tesóm :wink:
anyabebi
 
 


a 2 gyerek előtt nekem is 57 kg volt az álom súlyom!!!!!!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kérhetek akkor valakitől egy gmail-es jelszót???
Plíííííííííz!

Kép
Kép
zanikóó
 
 


Helló csajok!

A héten ma voltunk itthon először egész nap - egy gyors sétától eltekintve... Meg amúgy is utolért a téli depresszió vagy mi, szal’ nem akartam itt rontani a közhangulatot...

Jó hogy írtátok ezt a fogzás dolgot. Szonja is napok óta nyáladzik és azt teszteli, hogy belefér-e az ökle a szájába... Én is gondoltam a fogzásra, de gondoltam, talán még korai - de hát ezek szerint nem.

Szopi para nálunk is hullámokban, de már kezdek hozzászokni. Szerencsére nekem az Urtica homeós bogyó mindig segít - ha már nagyon necc a helyzet bedobok 2x5 golyót és ez eddig bejött.

Enyém apjuk sincs itthon sokat, de nem csesztetem, mert annyira szarul megy a biznisz, hogy örül, hogy él... Mellette edzésre is jár, plusz vannak gyermekek az előző alomból – hát nem sokat lógatja a lábát itthon, na. (ezt vehetitek felvételi levélnek a Fasza Klubba)

Álomsúly: rajtam kb. 8 kg-val van több, mint anno... :shock: :shock:

Na megyek, mert itt van anyós... ez persze nem segít a depressziómon :roll:

Kép
szilveeaa
 
 


SZiasztok Csajok,

Valami van a levegőbe, mert mi is összeveztünk, de már kibékültünk. :D
Képzeljétek el akartunk ma menni vásárolno, apa kocsiba a gyerekkel, ém meg megveszek mindent. Hát fél óra múlva telefonált, hogy ordít a gyerek és nem lehet megnyugtatni. Egész nap egy órát aludt és csak rajtunk hajlandó aludni. Ha leteszem napközben akkor felébered és ordít. De előtte fél órával az ujját próbálja a szájába venni, de nem talál bele és ez felidegesíti. Éjszaka is ez van.

Szisz, sajnálom hogy műtét kell. :cry:

Szilveeaa, én az urtica folyamatosan szedem, nem lehetne? Vagy hagyjam abba néha?

Nita, gyorsan gyógyulj meg. :wink:

Csajok valami vitamint szedtek? Mert nekem fáj mindenem és görcsölnek a lábaim is. Valamit szedni kéne?

Kép
gmelcsi1
 
 


melcsi: bakker az enyém is egész nap kézben, már leszakad a karom, persze ilyenkor nem jön senki látogatóba én meg wc-re is csak akkor megyek ha épp le tudtam rakni de már ordít is 1 perc múlva............

A cumitól öklendezik ez is :shock:

Na megyek mert műsor van itten vagy mi... :cry: :cry: :cry:
anyabebi
 
 


Sziasztok!

Lányok,mindenkinek köszönöm a bíztatást a műtéttel kapcsolatban! Pozitívan kell hozzá állnom,az egy biztos!És hinni abban,hogy hamar túlleszünk rajta! :roll:
Augusztusban már menni akarunk nyaralni!És hát ott pancsizni kell,nincs mese! :wink: :lol: :lol: :lol:

Elég gáz lett,hogy így összenyomták az oldalt,nem? :roll: :shock:

Kicsike!
Te Martinod nagyon ügyes fiú,hogy így hagyja anyucit és apucit alukálni az éjszaka! Csak így tovább! :lol: :wink:
Mi még éjjel 1 körül kelünk és aztán reggel 5-6 körül.AZért én se panaszkodhatok! :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Melcsi
ne szedd folyamatosan az urticát, mert akkor nem hat. Hagyd meg véstartaléknak. Meglátod, nem lesz kevesebb a tejed, ha abbahagyod...
Izomgörcsre Calcivid jó - nekem még terhesség alatt mondta a szülésznő és bevált!

Ma amúgy nálunk is nyűgi van. De anyós lelécelt hála a jó égnek. :lol:
Amúgy igazán nincs is vele komoly baj általában, de olyan baromi zajos, hogy Szonja mindig frászt kap tőle... Nemtom miért gondolják egyesek, hogy a babák szeretik ha öregasszonyok rikoltoznak a képükbe... :roll:

Kép
szilveeaa
 
 


Sziszkó, túl lesztek a műtéten hamar - mire járni fog, már semmi gond nem lesz! Drukkolok!!! +++++++++

Kép
szilveeaa
 
 


Sziszkó köszi a dicsit.Csak el ne kiabáljam,hogy jó gyerek,mert ilyenkor szoktak elromlani,de akkor kiteszem a hóra.Megígértem neki.Sőt már akkor mikor még csak a pocakban volt.Hidd el nekem jók ezek a Martin babák. :wink:
na és még azthiszem vannak itt anyukák akik szintén nem panaszkodhatnak a babára.
Jóéjt lányok.
Eszti ma nem volt.Remélem azért mert édes a békülés. :wink:

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Hahó! Mi lelte a babanetet? :shock: Alig engedett be ez az új dizájn :?

Zsriti,
ezt általában akkor csinálják (Lencsi is a frászt hozta rám), ha bélgörcs/szélgörcs jön. Van rendesen széklete csajszidnak? :roll:

Anyabébi,
próbáld ki a "Till-módszert". porszívót bekapcs és uzsgyi wc-re, én is csak így tudok :mrgreen: -másképp ordít :roll:

Szilveeaa,
mi az az urtica? :roll:

Nitácska,
és mennyi szőlőcukrot rakjak bele a Beba-ba?

Többiek,
ti milyen tápszert használtok? (Ez a Nestlé Beba télleg gáz, keserű :? )

Eszti,
remélem, csak pihiztek :roll:

tillidian
 
 


sziasztok!

De reg nem voltam a topicban!!!! Latom gyonyoruen fejlodnek az Aprotalpuak!!!

:D

Latom all a bal mindenkinel, van bombi dogivel!

Az enyem is nyomja a visitast, ha faj a hasa. Maskor csond van es vigyorog. Sajna a hasfajas gyakori igy a decibelek is egyre novekvo tendenciat mutatnak... Ha igy halad a fiatalur, operaenekes valik belole. (tolem meg a parom valik akkor!) :mrgreen:


Patrik nem kezben levos tipus, sosem vettuk igazan fel, csak simi-simi a pofira, puszika es egyebek. Erdekes igazan nem is a felvetel nyugtatja meg (talan pont emiatt?) ot le kell fektetni az agyba, (persze hogy a mienkbe!!! :D) es ott mellefekudni, atolelni es a fulebe suttogni nagyon halkan hogy "minden OK, anyu vigyaz rad, nem harap a birka", stb.... :D:D:D

A Tilli-porszivos otlet nagyon joooooooooooooooo :D

sünciboglya
 
 


Nehany gondolat, csak mert regen irtam, aztan eldugulok megint egy idore :mrgreen:

Nos, ugye Patrik, mint altalaban a ferfiemberek, pocakfajasos, de nagyon. Csorikam, nem volt konnyu hete, de nekem sem. Ma is volt rapli, uvoltott parszot, nehez ilyenkor megnyugtatni. De most vegre csond van, bar 20 perce meg nagy hadonaszas folyt Patrik altal az agyaban fekve. Ilyenkor kifesziti a karjait, ossze-vissza kapalodzik veluk es kozben nyunnyog hozza. Ezt a tevekenyseget nagyon elvezi, viszont amikor belefarad elkezd bombizni. Jo mi?

Van egy birkaja A Picasa-s albumban fenn is van a birkapuszilos kep ott a link a vonalzoim alatt ott van sok foto a gyerekrol, nezzetek meg ha van idotok!

http://picasaweb.google.com/mariaoakley

Na az a birka az omen. Odatettem ma melle, nezegesse azt mert a felakasztott kek kutya (masik omen!) beparaztatta, igy nem tudott elaludni. Szoval birka betamasztva Patrikkal szemben... Csond...csond... Gyanus csond...Utana uvoltes.
Parom megy, megnezni belezik-e a fiat...
Patrik fekszik az agyban, csavarja a birka fulet, idonkent pedig ra-ra ver a birka hatara es bombizik kozben.
Parom erre kozli a gyerekkel hogy ne felj kisfiam, nem bant a birka.
Erre Patrik azonnal kuss-ba csendesedett es csak nezett butan ki a fejebol. Na erre varjal gombot!
(Persze gondolom csak parom hangja volt nyugtato neki, meg a jelenlete, azert hagyta abba a sirast.)
Utana, valahogy odahuzgalta a birkat az arcahoz, egesz kozel, sodorgatta tovabbra is a fulet (ja, a ful zorog ha megerinti) es a birka idonkent kapott egy tockost a fejere Patriktol….
Na szoval vannak a gyereknek dolgai….

TV: Monika Show a kedvenc, az a legszinesebb. Ezek utan mar tv-t sem nezek amikor etetek, mert a gyerek tisztara ra van komasodva a szinekre, enni meg a nagynenim fog…. Elfelejt mindent, csak a kepernyot sasolja. J
:mrgreen:


Na ennyit mara belolem, pont eleg, meg sok is! Joejt, puszka mindenkinek!!!

sünciboglya
 
 


Meg egy gyors valasz tillinek: Mi Milupa Aptamil Prematil-t hasznalunk, ugye en nem szoptathatok igy mi csak tapszert tomunk a gyerekbe. Szepen fejlodik tole es a cucc ize meg hasonlit is az anyatejhez. Nincs allergia tole, mindig megeszi, nem csomosodik, jol emulgalodik mindennel (Pl a hasfajasra adott cseppekkel, szirupokkal, D-vitaminnal, stb)
Szoval en csak jot tudok mondani!

Na megyek! Lemondok mara tenyleg! puszka, joejt!

sünciboglya
 
 


Kép

sünciboglya
 
 


Sziasztok.

Rég voltam én is. Apus szabin volt a héten. :D Nem igazán lehet kivakarni a gép elől. Szabad perceimben varrok, gyerekeket terelgetek, vásárolok éééééss olvasok. :D
Tegnap Bence ooolyan jó gyerek volt, hogy el sem hiszem. Reggel 10-kor megetettem, aztán elvonatoztunk, buszoztunk az osanig, tötyörögtünk bennt, és negyed 4-kor kelt fel mikor a pénztárnál álltunk. Ekkorát aludt.. :shock: :shock: :shock: Hasfájás múlóban, vagy legalábbis espumisannal jól kezelhető.
Hoztam 2 képet.
Imádom, hogy felemelt kézzel képes órákig aludni mozdulatlanul. :D
Kép

Kép

Ja és Betty-nek boldog szülinapot, kicsikének meg boldog névnapot! :D

Majd jövök.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Hello Anyócák! :D

Na szépen sorjában:

Datolya, tejcsökkenés sajnos valószínűleg az én balf@szságom miatt van :roll: este, éjjel és reggel kényelmi okokból csak a jobb mellemből szoptattam, mert azon az oldalon alszik Sophia. Amúgy valahogy Neki is jobban "kézreáll" a jobb cici, mintha arra "jobban rápasszolna" na de jó hülyén fogalmaztam ezt meg :lol: de értitek remélem! Szóval kevesebbet szoptattam a balból jóval :oops: én marha plusz az utóbbi időben elkomolytalankodtam az ivászatot és nem figyeltem oda, hogy visszavettem a lendületből, de rendesen.
Most újra vedelek (Pickwick hibiszkusz-csipke, Milupa Milusan, Lord Nelson kamilla és az elmaradhatatlan kakaó :D ) és veszek majd homeós cuccot vész esetére! Szilveeea, mi az amit szedsz és hogy szedjem?

Veszekedés: bizony, mi is szoktunk :lol: de még hogy, olaszok kutyaf@sza hozzánk képest! :lol: Egyébként baromságokon persze... Roli eléggé kivan a meló miatt, fáradt, kimerült és hát itthon sincs sok pihi plusz hozzá szokott, hogy rengeteget foglalkozom Vele, most meg nem így van... kicsit ki vannak az idegei (valamelyik nap betette az üres bögrét a mikróba, hogy Ő teát melegít - úgy ahogy kell szét is repedt :roll: meg ilyenek) és nehezményezi, hogy sokszor nincs időm még Rá is... nem tudom Nálatok hogy van ez, de időhiány miatt nálunk gyakoribban a súrlódások, így volt ez amikor mindketten sokat dolgoztunk, így van ez, hogy Sophia szinte minden időmet kitölti. Egyszerűen férfi, így tudom megfogalmazni :D a vita egyébként azon robbant ki, hogy 9-re ment a vacsira és 8-kor még nem volt kivasalva az inge, én Sophiát hurcoltam egész nap, mert nyűgös volt, még fürödni sem volt időm, csak este, alig segített egész nap, mert Ő fáradt... és beszólt valamit az ingvasalással kapcsolatban, én meg vissza, aztán jól összevesztünk :roll:
Éjfélkor már itthon volt, ki is békültünk - nálunk nincs haragtartás, nem bírjuk ki sokáig a rossz hangulatot, meg egymás nélkül sem, de amikor veszekszünk, akkor megadjuk a módját :oops: :roll: :D hát ez volt...

Milyen szar lett a babanet, nm lehet teljes képernyősre csinálni???!!! Plusz nem látszik, ha jön privi :roll: ezért kár volt megváltoztatni!

Fogzás: már magam sem tudom mi van...a tünetei full fogzásra hajaznak, közben meg ugyanazt produkálja, mint Rita Zoéja, ez meg hasgörcsre utal :roll: chamomilla mellett is csinálta, úgyhogy kipróbáltuk a colocynthis 5 ch-t, ami ugye hasfájásra van, reggel-délben-este 5 golyót adok Neki tegnap óta én meg visszatérek a kamillatea ivászatra, hátha azzal is segítek Neki, aztán majd elválik. Meg beszerzek Infacolt, Viburcolt, Espumisant, legyen itthon minden, nem bírom ha szenved!!!!!!!!!!! Kipróbáljuk mi hat...persze tanácsokat nagyon szívesen veszek Csajok!

Ami elmaradt:
Bettykém nagyon boldog születésnapot!!!

Kicsike, boldog névnapot!!!


Tegnap azért nem voltam, mert Bécsben voltunk vásározni. Indultunk 1-kor, fél 3-ra ott voltunk, kocsiban szoptattam, sétáltunk fél 6-ig, kocsiban etettem, aztán irány haza, 7-re itthon voltunk, Sophia szinte végig aludt, csak mikor evett akkor nem :lol: szóval a lányunk igazi kis kozmopolita lett :mrgreen: így 1 hét híján 2 hónaposan :D kevés fotót csináltunk, mert irtózat hideg volt (sokkal-sokkal hidegebb, mint itthon) és nehezen váltunk meg a kesztyűtől, de azért teszek párat!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.14 11:54-kor.
Vendég
 


sziasztok, csak gyorsban ...

Tilli :)
lehet, nem tudom, de eddig is fájt a hasa ... és eddig nem csinálta ...

Eszti :)
lehet ez valami "korosztályos" okosság, mert mi pont egyidősek vagyunk ... Szilvinek is ez időtájt csinálta ugyan ezt kétszer ---
hasfájásra én Gripe Watert adok - az mégsem gyógyszer ....

Még jövök

R

Kép
zsrit
 
 


Indulunk
Kép
Sophie mutatja, hogy kettőre oda akar érni :D
Kép
Megjöttünk
Kép
Belvárosi díszek
Kép
Konflisok
Kép
Anya Kép
Apa
Kép Kép
Christkindlmarkt
Kép Kép
Díszek sötétben
Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!!!!
Máté már egész jól van!!!!!!!!már játszik és dalolászik is!!!!!!!éééééééésssssss 2 napja nincs láza már!!!!
Sziszkó hamar tú lesztek a műtéten és utána Martinkát meg se fogod tudni fogni..úgy fog rohangálni.:)))))))))))
Kicsike jó kis fenyegetésed van Martinkának:)))))
én Barninak azt szoktam mondan hogy ha rosszalkdsz ki tapétázlak..........erre a képembe szokott nevetni:)
Till 1 szem elég bőven......mi MILDIBÉ 1-ET használunk
Pattogó de édes Bence!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))
Eszti gyönyörűek a képek.........szép csaj vagy ám!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Panni nem hajlandó elaludni,sajnos ez néha előfordul.És ez egyenlő az esti hisztivel.............. :evil: .Ja,és az én szunyám is ugrott így.

Eszti,nagyon klasszak a képek,szépek vagytok.
Urtica-t én is szedtem.Panni 6 hónapos volt,amikor megjött a mensim,és ilyenkor nagyon kevés lett a tejem.Ekkor kezdtem el szedni,és nagyon jó volt.Sajna már nem emlékszem hanyas ,de 2-3szor 5 golyócskát szedtem.Urtica Urens a neve pontosan

Na,ha jól érzem,Panni besz@rt......................

Kép
Kép
zanikóó
 
 


Nita, Anikó köszi :D
De jó, hogy Máté jobban van!
Anikó, képzeld, tesóm ikrei (majdnem egyidősek Panniddal) hetek (vagy talán már hónapok :roll: ) óta nem alszanak délután :shock: képzelheted ott mi van esténként :roll: ráadásul tesóm terhes...!
Sophia egész nap nem aludt. Muszáj volt betennem a babakocsiba, hogy elmosogassak, erre elaludt, pedig gyógyszertárba meg DM-be akartam menni :roll: na mindegy, majd később elrohanunk...
Veszek Gripe Watert meg Urticát, köszi Csajok a tanácsokat!!!Espumisant és társait egyelőre hagyom, maradok a homeós és természetes cuccoknál!

Rita, nem tudom mi ez már, de én ugyanúgy szenvedek, ha Ő szenved, olyan rossz!
Vendég
 


Hello csajok!

Eszti
Klasszak az éjszaki fények Bécsben, és persze a kisasszony is gyönyörű :lol:

Gina
A tied csajszi is szépséges!

Megnéztem a gmailt és mindenki nagyon helyes!! Én is tettem fel télapós képeket :D

Pattogó
Ennivalóak mikor így tartják a kezüket!! Tudsz olvasni 3 gyerek mellett, ezér úúúúgy irígyellek....nekem már nem jut rá energiám, hiába vágyom rá :wink:

Ma én vagyok hasmenős, gyomorfájós kedvemben :cry: parázok nehogy a kicsi is elkapja, nem tudom hogy tudnám ezt kiküszöbölni....még mindíg így is napi 5-6szor neki is van kaki a peusban :cry:

Betty
Én is kívánok boldog szülinapot így utólag is :oops:

Till
Te használod az Aloe Activatort? Most akarok rendelni a párodtól :) Az utrica tejcsináló homeopátiás gyogyi..nekem is bevált..

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


sziasztok!

Nagyon jó hétvégén vagyunk túl. Teljesen fel vagyok dobva. :D :D

Kiscsaj megtalálta a hüvelykujját így nagyon gyorsan megnyugtatja magát és elalszik.

Sziszkó: ne aggódj, gyönyörűen fog járni a műtét után, a hiányolni pedig nem fog, mivl maradhatsz vele végig a kórházban a műtét idején kívül.

Utrica urens: 5CH higítást vegyetek akinek kell, mert csak ebben a higitásban tejserkentő.

Paris: baromi jóó képek! Az esti fények különösen tetszenek!

Zanikóó: Panni szobatiszta már? A fiam 1 nappal fiatalabb nála és most próbálkozunk újra. Egész ügyes de csak lépésekben haladunk előre. A tesó érkezése átmenetileg visszavetette, ahogy azt vártuk is, de úgy látom újra próbálkozhatunk vele.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Eszti nem is tudtam hogy a tesód babát vár?!!!!!!mikorra van kiírva?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, a névnapomra, :D május 24-re :D
Vendég
 


hú az de szép névnapi ajándék lenne neked is:)))))))))))
drukk neki!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


urtica urens 5ch illetve ricinus communis 5ch tejserkentésre.
Valaki írta, h állandóan szedi. Az nem jó.
Csak akkor kell, ha kevesebb a tejcsi.

Bazi hideg van, de azért sétáltunk a Városligetben minimum 1 órát és meghosszabbítottuk a mérlegbérlést egy hónappal.

Kép
screen
 
 


és abszolút nem tetszik a babanet újítása!
:?

Kép
screen
 
 


Hello lányok!

Ma a hó és k..va hideg ellenére nagyon jó napunk van, sétáltunk is egy órát, én kockára fagytam, Kristóf nagyon élvezte a babakocsi és a gyapjútakaró melegében...És most alszik apukáján, mivel ő is hazaért ma kivételesen (de azért üröm az örömben, 8ra megy vissza pakolni :?

Eszti - Bécs miatt nagyon-nagyon irigy vagyok...de tök szuper, hogy eljutottatok! És vásárolni is tudtatok?
Az alkoholmentes sört vagy a Karamalz-ot is próbáld ki, én mindig este iszom meg, amikor már nagyon fogyóban van a tejci és éjszakára mindig szaporodik.
Kristóf a kórházban csak a jobb ciciből tudott szopizni, nekünk sem állt a bal cici sehogy sem kézre (szájra). Mai napig a jobb ciciben több tej keletkezik.

Sünci - birka sztori :lol: :lol: :lol:

Pattogó - úgy látszik, hogy Bence is ügyes shoppingoló lesz 8)

Szilveeaa - fasza-klub felvétel visszaigazolva :wink:

Ginuska
- Ginababa is nagyon csini csajszi! Micsoda szemei vannak! Nektek is Brevi babakocsitok van, ugye? A mózest azt hogy lehet bekötni az autóba? Mert úgy emlékszem, hogy be lehet, de nem találom a használati utasítást...

Tilli - mi is Milupát eszünk, de a Milumil HA1-et. Nem akarom reklámozni, ezért kisbetűkkel: állítólag a Milupa és a Humana a két legjobb és legfinomabb, de állítólag a Humana krémesebb állagú, jobban szeretik a babák. De még mi sem próbáltuk...(pedig ott dolgozom)

Tejkiütéseink vannak néhány napja...szegény Kristóf úgy néz ki, mint egy pattanásos kiskamasz, de még a haja alatt is...igaz, hogy semmivel se kell kenni, csak magától elmúlik majd? A doktornénink ma sem ért ide, nem akartam felhívni ezzel a problémával, azt olvastam, hogy ártalmatlan...

Kép
kkia
 
 


Sziasztok!

Tündér,sajna Panni semmi hajlandóságot nem mutat a bilizésre.Nyár elején nagyon jól indult minden,de egyszer csak visszafejlődtünk.Pedig nem bánnám,ha csak Tamarának kellene venni a méregdrága pelusokat.

Eszti,tesódat nem irigylem.Nem lehet könnyű...

Pattogó,Bencéd nagy fazon!Az a séró!

Kép
Kép
zanikóó
 
 


Screnn hányadik kerbe laksz ha meg kérdezhetem?a városliget miatt kérdezem....mamám a 7.kerbe lakik.....holnap megyünk pont arra.....
Zanikóó milyen pelust veszel Panninak?
van egy oldal és tök olcsón lehet pelusokat venni..én is innen veszem......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

koszonjuk a Gina dicsiket :-), konkrétan én szerelmes vagyok a lányomba :D

hasfájás: anyucik és babucik, akik szenvedtek még a hasikával.....emlékeztek rá, hogy az elején mennyire hasfájós volt az én babucim? Mi is próbáltuk az Espumisant, Infacolt és a Babycalmot (ami olyan, mint a Grape Water)......nem nagyon segítettek....talán még a Babycalm volt a legjobb.....na de aztán a dokibácsi írt fel baby probiotikumot, minden este egy kapszulát kellett a tejecskébe szórni és azóta se híre, se hamva a hasfájásnak! Ennek már 1 hónapja!
Nem tudom biztosra, hogy ez segített-e, de szerintem érdemes lenne kipróbálnotok!

kkia, igen, nekunk is Brevink van! Tudtommal ezt a fajta mózest nem lehet bekotni autóba......éppen amikor rendeltem a kocsit Olaszországból, jott ki újfajta, muanyag mózessel, na azt be lehet kotni, csak sajna akkor nem volt raktáron én meg már nem tudtam várni:( Sajnálom azóta is, mert a hordozót utálja Ginuska..... Kristóf hogy érzi magát benne?

kuldok képet róla, minden maradt a régi, csak a mózes új: Kép

Séta: jól tettétek csajok, hogy kimentetek....én utálom a hideget, az orromat sem dugtam ki ma, de legalább foztem, mostam és ágynemut cseréltem. Mi lesz velunk ilyen idoben? Hallottátok mit mondtak ma a TV-ben? Hogy holnaptól jon a kemény tél :evil: Hány fokig szabad kivinni a kisbabát, tudja valaki?

Csajok, multkor kérdeztem....nincs meg valakinek elmentve a számítógépén az a babakelengye lista, amit Monica tett fel a fórumra annakidején?nagyon megkoszonném, ha el tudná valaki kuldeni!

További szép estét!
ginuska
 
 


Pusza Lányok,
csak bejelentkezek (elolvastam Mindenkit, holnap írok, de most elterűlök, reggel megyünk 2 hónapos oltásra)
Pussssz

tillidian
 
 


Na, behuhogok gyorsan:

Szopi: Urtica Urens, napi 2x5 golyó. Nekem elég csak két napig szedni, utána sokkal jobb. Ja, és egy időben én is ellazultam ivásügyileg - de mostanában megint napi 4 litert nyomok. Muszáj sajna. Teszek a vízbe gyümölcslevet, úgy ihatóbb... :roll:

Eszti
Jók a fotók - kicsit olyan, mintha ott lettem volna. Tavaly voltunk ilyenkor a csajokkal, nagyon klassz volt...! Forralt bor hegyek, stb.

Pattogó
Bence egyre jobb pasi! Séró állat!

Kkia
Köszi :lol:

Screen
Elemet is vettél a mérlegbe? :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


Zanikóó: akkor megnyugodtam. Nem vagyok elkeseredve, mert szerintem nincsenek még elkésve. Egyre ügyesebb. Napról napra egyre többször csípjük el a pisit és a kakit. Igaz az előbb is ganéznom kellett, de a lelkesedésem eddig töretlen. 8) Lassan ő is helyretette szerintem magában a tesó kérdést, kezd megnyugodni, így elkezdett újra érdeklődni a dolog iránt. Jó kis ultramagos pelusok nem tesznek jót a szobatisztaság igényének, az biztos. :? Ami az elején áldás, az most nem túl előnyös. :roll:

Esik a hóó. Éljen! :lol: Kedvem a magasban! :lol: :lol:

Kép
Kép
tündér09
 
 


ÉÉÉS, a lányka tegnap este 1/2 10-től reggel 6-ig húzta a lóbőrt. Akkor is már én vettem fel. Szegény azért kezdett el sírni, mert megijesztettem amikor odamentem felvenni, mivel ő még aludt volna. :shock: Remélem marad ez a jó szokása.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Jó napot mindenkinek!

Én tegnap voltam a 6 hetes kontrollon, hát rájöttem, hogy még mindig friiss a szülés élmény :shock: , a rákszűrésnél beremegtem :cry: .

Újabb focstalicska éjszakánk volt.
Gyerekecske alszik egész nap és este ébred 10 11 körül és onnan vircsaft, csak kézben illetve cicin van el. kb 15x szoptattam, hogy elaludjon, de neeeeeeeeeeeeeem kb.2-ig üvöltött. :cry: Kivagyok mint a picsa.

Tegnap olvastalak titeket de nem volt erőm írni.
_viszont Süncinek és Pattogónak is nagyon örültem :).
Mia, megnéztem a képeket :), Patrik tisztán te vagy :).
Bence meg egyre szebb, de ilyen csajok után mit is vártam :).

Eszti: olaszos szemlélet szintén zenész, mi is így öljük egymást és persze mindig apróságkon. És Robi sem egy nagy segítő :(. Én azon akadok ki, hogy eszik és otthagyja a tányért, nem ám berakná a mosgatóba és vizet engedne bele. Ááááááááááááááááá nem. Aztán meg ő akad ki hogy én is otthagyom :mrgreen:
Én most veszek kendőt, mondtam Robinak , hogy kell!! Rajtam lógva elvan a gyerek. Neked is már csak az nincs :mrgreen:.

Mi ma kapjuk az első rota oltást, még jó hogy ezt nem szúrják :)

Tündér, Zanikó: nekem a Barni 2 és fél évesen (vagyis 32 hósan) májusban skarlátos lett ekkor 1 héten belül szobatiszta lett, mert a kiütések miatt nem bírta a pelust elviselni a popóján és inkább nem pisilt be többet. Öröm az ürömben.

Csatolok pár képet, én jót vidultam rajtuk reggel :)
Kép Kép Kép Kép

Szép napot mindenkinek, itt süt a nap :) (mi nem voltunk kint már vagy 4 napja, nem bírom a hideget :oops: )
anyabebi
 
 


Azt még mi mondjuk hogy Buddhák a kölkök :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
anyabebi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: