Új privát üzeneted érkezett!

Sreen: Ekcémás gyógyszertári kevert krémet. Annó én is ezt kaptam a kezemre.

Nem akarok állandóan a fényképünkkel bombázni titeket, de most már OLYAN GYÖNYÖRŰ a pofija :)

Anyabebi: Na neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!! Mondhatjuk azért ekcémának is. Nekem se gyógyult meg a kezem, sose fog, csak ideiglenesen tünetmentes. na de egy Tündérnek a pofikáján nem múlik el? Na ha az apja ezt meghallaná............................
Kislányom is úgyan így fuldoklik...Mohó gyerekek. Ennél az a rosszabb, mikor abban a pillanatban köpi ki, mikor spriccel a tejci ezerrel :)

GINUSKA EGY TÜNEMÉNY!!!!! Hétvégén a mienk is megjön :) Azt hiszem hasonló

Betty! BOLDOG SZÜLINAPOT!!!BOLDOG SZÜLINAPOT!!
Vendég
 


Bobó nagyon édes a kis vasgyúród.
Lányok kilőttétek már az anyós űrhajót,vagy még van szabad hely?
Budha klubba lehet még nevezni?mert oda is szeretnék,azthiszem már eléggé felhizlaltam. Kép

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sztercsi jöhet nyugodtan a fotó Lizáról.egyáltalán nem bombázol senkit szerintem.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 

 
 

Anyabébi,Eszti,Sztercsi,Bobó,Kicsike: Babák gyönyörűek!!!!!!!!!

Ma mi is ruciban voltunk,mert jött 2 bnőm egy 2 évessel és 2 pocaklakóval látogatóba... :lol:
olyan jó volt és az én édes Lányom hangosan beszélgetett velük,olyan cuki volt. 2 éves nagy legény elkezdett hisztizni,mert anyja nem engedte neki,h szétszedje a lakásunkat,erre Fédra is el kezdett hüppögni...úgy látom nagyon együttérző lelke van... :lol:

Screen: tegnap én csörögtem Rád,m nem találtam a bejáratot... :roll: aztán mire meglett,jól elkéstem és nem jöttem be a jógára.. majd jövő héten újra próbálkozom,hátha eljutok végre... :?

Kicsike: szegénykém,tuti jól megijedhettél...

Hétfőn volt a "Józsi barátban" beteg gyerekekkel beszélgetés: hát én úgy,de úgy bőgtem,fogtam a babám simiztem és nem győztem hálálkodni,h Velünk minden rendben...
Amúgy nálam ez a "felelős vagyok egy kis emberkéért, Úristen" minden nap előjön... ilyenkor átölelem,puszilgatom és mondom Neki,h Őaz életem értelme és mennyire szeretem,Ő meg visszamosolyog rám...hát ezekért a pillanatokért érdemes élni!!!!!!

Tündér: mennyi idő alatt gyógyul be a fülkilövés?

Kép
jovana
 
 


Betty: Boldog Szülinapot Kívánok!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
jovana
 
 


Betty, szülinapod alkalmából sok boldogságot kívánok!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Betty!Nagyon boldog születésnapot kívánok!

Kép
Kép
zanikóó
 
 


Akikről már rég hallottam:
Édi,Tündér,Sünci,Judy,Őzi,Aisha,Gnemoni,Melcsi,Betty,Datolya,Pocok,Moncsi,Vcsibe,Zsrit,Andi....

Minden ok Veletek?

Kép
jovana
 
 


jovana: ezer bocsi, mostmár elmentem a számod!! Jaj, de sajnálom!
Jövő csütörtökön nem biztos, h tudok menni, de most úgy néz ki, h kedden is lesz.

Betty, boldog szülinapot kívánunk!!

Kép
screen
 
 


lányok!!! NAGYON KÖSZÖNÖM A KÖSZÖNTÉSEKET, TÜNDÉRIEK VAGYTOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ma lettem 33 éves. Szép kor, mi??
A férjem tegnap éjfélkor odaadta az ajándékomat: egy pár fülbevalót és hozzá passzoló nyakláncot.Nem bírta ki máig. Nagyon szépek, örültem nagyon nekik!! Ma volt tortám és felbontottuk a pezsit is, amit még apuék hoztak otthonról amikor Mariangela megszületett. Sikerült elrontaniuk a szülinapomat a telefonhívásukkal (másfél hónapos!!! hallgatás után), de nem baj, már nem töröm magam rajta.

Csodálatosan növekednek a picurkáitok, olyan szépek-Sophie tényleg nagyon hajas baba, mint az én kislányom. Iliasz is ilyen volt, sosem volt kopasz baba, csak amikor megnyírtuk másfél évesen!!
Mi jól vagyunk bár a kisfiam megfázott és egy kicsit sikerült elkapnia a picinknek is-folyik az orrocskája- mondanom sem kell, frászt kaptam, amikor megláttam. De nem vészes, szerencsére csak kevés van és nem zöldes szinű, más tünetek pedig nincsenek, szóval nem aggódom tovább annyira!!
még mindíg probléma az alvás nálunk. Napközben hason, éjjel pedig oldalt, vagy hanyatt, de ez útobbiakat nagyon utálja. Tegnap fél 8-tól (este) hajnali 2-ig nem akart elaludni. Utána felkelt 5-kor, majd 8-kor. Reggel megint nagyon nehéz visszaaltatni. Mit csináljak?
most megyek, mert lassan kelnek (mindkettő alszik.a lányom lent a babakocsiban, a fiam meg a szobájában.)
sok sok puszi Nektek és mégegyszer nagyon nagyon köszönöm, hogy gondoltatok rám!!!!!!!
Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Kicsikének pedig holnapra előre boldog névnapot!!!

Kép
screen
 
 


Pusza!


Betty,
Isten éltessen! :D

Babaképek gyönyörűek!!! :D :D :D

(én mára megint elapadtam :oops: :( -most masszírozok fél óránként és óránként tömöm meg Lencsit a csöcs-duóval, hátha :oops: ...legutóbb múlt csütörtökön volt ilyen egész nap, de kitartottam és péntek estére8!) lett tej, aztán hét közben meg dőlt...de egyik pillanatról a másikra szok' így elapadni...holnap mérős napot tartok osztan meglássuk a pótlást :roll: :? )

tillidian
 
 


Helló csajok!

Először is Bettynek Heppi börzdéjt :)!!

Én beteg gyerekekről szóló műsorokat nem nézek!!!!!! Borzasztó, hálás vagyok anélkül is a sorsomnak az egésuzséges gyermekeimért!!!!!!

Banyek a Barninak kihúzták ma előlről a tejfogát, mert a maradandó már jött ki mögötte, marha komikusan néz ki. Jót röhögtem rajta :).

Bobó: :shock: :shock: :shock: Jól látom te is hörcsögöt nevelsz? :lol:

Na jó majd jövök késöbb mert nem bírom így egyballkézzel :)
anyabebi
 
 


csajok,egy gmailes jelszót kérhetek?Ugyanis az is eltűnt a gépről... :oops:

Kép
Kép
zanikóó
 
 


Sziasztok!
Remélem Mindenki jól van!
Ti nem tudom, hogy csináljátok de én mindig el vagyok úszva, mindig van mit intézni és így már nem nagyon fér bele a napba a netezés..
De most próbálok visszaolvasni.
Jovana
Köszönjük jól vagyunk :) Izgulok, mert jövő héten oltások sokasága.
Till
Nekem hajnalban van rengeteg tejem, de délutánra szinte semmi... Úgyhogy úgy érzem, pihenni kéne... De nem nagyon hagynak ;) Ha nem Kismanó, akkor Apa..
pocok001
 
 


Szóval.
Mi még 1-es pelust hordunk, még van egy csomag aztán jön a 2-es.
Ti hány kilók vagytok? Kezdem azt gondolni, hogy pici a kislányom, hogy jó még rá az 1-es pelus, pedig nagyon követeli a kaját, igaz egyre gyakoriabbak a balesetek, de még van egy csomag.

Kkia
Fel a fejjel!

Nagyon szépek a babák!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ti hogy álltok a cumikérdéssel?
Kb négy hetesen adtam neki először és nagyon igényli. Szerintetek ez gond? De megnyugszik tőle.
pocok001
 
 


Sziszkó, Betty
Boldog szülinapot!!!!!!!!!!
pocok001
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!
ma reggel voltunk dokinál.........Máténak hörghurutja van!!!!!:((((
Kkia mi is sokat vagyunk egyedűl...párom főállásba bkv-zik ha ott szabad napja van akkor volánnál dolgozik..szóval egy hónapba 1 hétvégét van itthon.......
Paris apikámnak nagyon tetszik a lányod!!!!!!!!!gyönyörűűű!!!!!!!!
Till én akarok abba az aqva világba menni de api nem enged.....:(((((((((.....a nyári faszság miatt.....
Bobóbaba édes Dórián:)))))))Barni ugyan így maga alá gyűri a pelust:))))
Kicsike tüneményes Martinka is.:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pocok: cumit add neki nyugodtan, nekem a Barni nagy cumis volt 4 éves koráig cumizott 5 napos korától, szívta ezerrel :shock:
Kenézem meg szarik a cumira, próbáltam 2 fajtát is cumizgat pár percig vagy addig sem és köpi ki, egyre inkább nem kell neki és nem nyugtatja hanem felhergeli. Úgyhogy én amondó vagyok hogy ezt (sem) nem mi döntjük el látható. :)
Nita: az én párom 1 hónapban 1 hétvégét sincs itthon úgyhogy ne rinyáljál :mrgreen: , egyik héten szombaton, másik héten péntek-szombat szabadnapos és mivel éjszakás akkor sem érek vele szart sem. De mindegy már berendezkedtem 2 gyermekes egyedüllálló anyukának. Ja és MINDENNAP EGYEDÜL FÜRDETEK!!!! Mivel délután 3-4 körül elmegy és hajnalban 4-5-6 felé jön haza, nappal meg alszik indulásig. Ja és Decemberben 1 szabadnapja sincs kariig mert akkor meg beiglit gyártanak ezerrel. Evvan, már megszoktam 8) :wink: .

Képzeljétek meg tudtam fürödni és most vacsizok :), meg főztem grízpudongot, lurkóm meg alszik, Barni meg az apjánál :) úgyhogy Hawaii van :), 2 napja csak reggel tudok tusolni mert délutántól hajnalig nem lehet letenni akkorra meg már énis elájulok.
Úgyhogy jó napom van, ráadásul voltam ma a helyi teszkóban EGYEDÜL!!! :) és elköltöttem egy csomó pénzt :) (mamának kellett bevásárolni, persze az ő pénzén de nem ez a lényeg :))

Na most már jóccakát megyek megnézem az egyik kedvencemet: az Afrikai szeretők-et.

Jóéjt, pussz :)
anyabebi
 
 


Anyabebi..... :) :) :) :) :) lehet én vagyok ilyen hülye picsa de nem tudok illetve lehet ne is akarok ebbe beletörődni hogy alig látom...... :cry:
sok köcsög fasz akinek meg nincs családja vagy gyereke otthon rohad!!!!!!igazából ez dühít!!!!!
én is egyedűl fürdetem a 2 gyereket minden nap:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát fasza csajok vagyunk mi itt vagy mi?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Télleg megyek csak megváltoztattam az avatarom ;)
Két kis hülyém :)
anyabebi
 
 


ahogy mondod FASZÁK VAGYUNK ÁM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hello lányok!

Betty - boldog szülinapot![size=12] Te sem úsztad meg a 33-at :roll: [/size]


Anyabébi, Nita
- "fasza csajok" :lol: Én is csak azért rinyálok, mert nekem rohadtul hiányzik a nagypasi, ha nincs itthon...nem azért kell, hogy helyettem csináljon meg dolgokat, hanem mert így vagyunk egy család. OK, hogy pénzt kell keresnie, de azért ennek is megvannak a normál határai. Eddig csak mi voltunk ketten egymásnak, én is sokat dolgoztam, de a többi idő csak kettőnké volt. Egyszerűen hiányoznak a férfi energiák! Ez most nem csak a szex (de az is :wink: ), hanem a Jin és a Jang...Nem tudom, hogy valamennyire érhető-e amit itt hablatyolok :roll:

Én is voltam tegnap délután Tesco, Brendon, Humanic-olni :lol: A fele családi ajándék megvan! És a hűtő is tele van! És én is kaptam egy csizmát...Közben apa volt Kristóffal és végig!!!!!! aludt. Apa el sem hiszi, hogy este szokott a babci nyűgös lenni...Szóval tuti, hogy a gyerek tőlem nyűgös :roll:

Ja és 4,36 kg, egy hét alatt 370 g-ot hízott :shock: :shock: :shock:

Kép
kkia
 
 


Sziasztok Csajok!!

El vagyok tűnve mert el vagyok havazva ... DE MILLIÓ csók Nektek és kitartás mindenkinek,
Betegeknek jobbulást!!
Szülinaposoknak sok boldogságot!!
tegnap nyomtam egy vizsgát ... remélem sikerült .... már csak öt van hahahaha

Anyabébi :)
mehetek én is a "faszák vagyunk" klubba ??
:lol:

Vigyázzatok magatokra - próbálok követni mindent - aztán meg jövöööööööööök

R

Kép
zsrit
 
 


Dicsa, egy elveszett Rita! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Fasza klubba van még felvétel (háromgyerekkel pláne) :lol:

Az énuram eltélázott már dolgozni úgyhogy csöppemberrel kettesben nyomjuk, van ám nyugalom :), mosógép megy, nincskedvem főzni de enni muszály. Asszem délután meg videjózunk (dvd-zünk) punnyadozzunk :)
Tegnap óta teli szájjal vigyorog ha dumálok neki :lol: , aaaaaaaaaanyira édes :), mostmár látom hogy a csöcsön túl is van élet :)
anyabebi
 
 


Tillike: nincs aggódás, kölök nem hal éhen!!!
Nekem is hol volt hol nem volt, rendszeres fejéssel fent lehetne tartani a mennyiséget, de a lustaság nagy úr. Én onnan tudom hogy kevesebb hogy a baba egyfolytában rajtam lóg. Ma pl. a tök üresből még 40-et lefejtem meg a teliből hozzá, hogy legyen 100 ml. Hétfőn megyek a 6 hetesre, lepasszíntom a mamának a dedet és kell mellé a táplálék :).
Nekem nincs itthon táp direkt, mert akkor pótolnék amikor kevés és akkor bezárul a kör. :shock: :wink:
anyabebi
 
 


Anyabébi, Tilli - nekem a táp hozzáadásával lenyugodott a lelkem (és az apjáé is, hogy nem hal éhen a gyerek) és azóta többé-kevésbé egyenletesen van tejci. Ma például már három szopinál is 70 g cicinként, ami nálunk már nagy szó! De fejni már nem tudok belőle egy grammot se...Biztos kínozhattam volna magunkat tovább, de nekem nem volt elég kitartásom hozzá...

Kép
kkia
 
 


Sziasztok Csajok,

Anyabébi, Nita az én uram is keveset van itthon, ezért sokszor kibukom. Ahogy Kkia is mondja ő hiányzik, nem hogy csináljon valamit. Majd a január nyugisabb lesz. Ezért nem szeretem a karácsonyt, mert előtte végkimerülésig dolgozik és alig látjuk.

A kisfiam egyfolytában szörcsög, éjszaka és kaja közben nagyon. Szívom az orrát meg nyomok bele Sterimart, de csak egy kicsit jobb. Azt mondják, hogy ez normális. Szerintetek is az? Valakinek csinálja még ezt a gyerek?

Én sem fejek, hanem annyi van, amennyit szopizik. Én is lusta vagyok. :wink:

Csajok babák gyönyörűek. Eszti a csajod cucca kib... jó. Annyira gyönyörű kiscsaj.

AZ én férjem valamit állított a fényképezőn, ezért ha le akarom kicsinyíteni, akkor széthúzza az egéssz képet, és nem tudok így felrakni. Nem tudtok valami tuti programot, amivel lehetne?

Kép
gmelcsi1
 
 


Persze az egész az egy sz. :wink:

Ja és még annyit, hogy tegnap megemeltem a babakocsit, és fáj a császáros vágásom. Lehet valami gáz belül. Vagy csak érzékeny?

Kép
gmelcsi1
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!
Gmelcsi Barnika ugyan ezt csinálja.....kiszívom....szörcsög...megint szívok+orrcsepp és már sokkal jobb.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


bobóbaba
 
 


Panaszkodhatok én is egy kicsit?
Apának sok a munkája (szerencsére),reggel megy este ér csak haza... ezt már megszoktam,baba előtt volt h én még később értem haza,mint Ő...de most alig várom a szom-ot,h együtt legyünk,de neki mindig van vmi elintézni valója,ezért én itthon ülök és várom,h hazajöjjön...és úgy csinálnék vmi progit együtt,de neeeem,mert ő mire hazajön nincs kedve kimozdulni,hiszen hétfőtől péntekig jön-megy,hétvégén nincs kedve csak itthon ülni :evil:
megbeszéltük h kimegyünk a Vörösmarty térre nézelődni,múlt szombat nem volt jó,mert szar idő volt,gondoltam majd ma elmegyünk,hát nem,m neki megint dolga van,ma pl. akváriumot szerzett a sógoromnak,most azt pucolja... :evil: gondoltam ez eltart de., de még mindig nem jött haza,mi elmentünk hozzájuk h legalább együtt legyünk,de ott még nincs teljes rend(még nemlaknak a házban,most fog költözni) unatkoztam,így eljöttem...
most itthon ülök Fédrával.... de jó h 7vége van... :evil: :evil: :evil:
Miért mindig az ő dolgai a legfontosabbak?!

Na,mindegy..

öröm az ürömben: megvettem keresztfiamnak és unokahugomnak a kari ajándékot,meg Fédrának is egy kis apróságot,és most várom öcsémet,elmegyünk vásárolni...

Kép
jovana
 
 


Buzgó mócsing akartam lenni és be akartam írni a 2 hós adatainkat a táblázatba a gmail-en,erre látom,csak a 3 hósakat "kell"... :roll:

Kép
jovana
 
 


Pusszancs,

mi ma 2 hónaposak :wink: (tegnap Lencselány 4660, tehát ippeg 2 kilót hízott születés óta :wink: )

Anyabéb', Kkia,
na Csajok, úgy jártam, hogy a lány nem eszi meg a tápot :shock: !!! Először ilyen szemekkel meredt rám este, mikor csak 30 milit szopott éskészítettem neki tápit: :shock: . Utána összeszorította a száját és nem volt hajlandó bekapni a cumsüveget :? . Az üres csöcsre meg ráharapott és inkább azt szívogatta, most mikaszösszenetet csináljak? :oops:
Nestlé tápszert írt a dokinéni...ööö...aki tápol, milyet ad? Biztos van finomabb is, amit megenne :roll:
(Anyabébi, ma mi úgy nyomjuk, hogy másfél óránként 40-50et szopik tök lapos csöcsökből. Estére így tán csak összejön a kívánt napi adag :roll: - Lány egész nap ellógna mellyen, neki nem ügy :mrgreen: -Vackor látott valami mesét, amiben volt Cicatündér, azt Apjával cicitündérre változtatták és így becézik Csajszikát :lol: .
Szal ha akarnék, se tudnék most tápolni :roll: )

Jovana, Nita, Anyabébi
kitartááás!!! (Egyém apa meg alszik egész nap :? -mondván, hogy iszony kimerült, és mi nem hagyjuk dolgozni itthon, így majd megvárja, míg lefekszünk és akkor fog :? - szal effektíve ő sincs itthon, csak testben :roll: )

Gmelcsi,
ígen, normális a szörcsögősdi, nyugi!!! (Mi évekig (!!!) nyomtuk így Vackorral, de elmúúúúlt!!! :D )

Anyabéb',
én is mindig egyedül fürdetek :? (Néha Vackorral :P )

Pocok,
hagy cumizzon csak!!! Én is benyomnám az arcába szívesen, de öklendezik tőle :roll: -így a cumigyűjtemény itt porosodik :roll:

tillidian
 
 


Hello Csajszikáim!

Köszönjük a dicsiket, arik vagytok!

Csilla, Dorián ténylge egy kis pocok! Nagyon édi!!! Kjolja ám a kezecskéjét!

Tilli, cicitündér-de jó, van humoruk a srácoknak!

Este mi is kettecskén leszünk a bébimmel, Apának karácsonyi céges vacsija lesz bár semmi kedve menni, remélem tudok jönni!
Le a kalappal a hasfájós babák anyukái előtt, basszus, mi úgy néz ki, kifogtuk a korai fogzást (bár Sophie szinte fogakkal született, tiszta fehéres, hegyeskés a kis ínye-ráadásul nem én vettem észre, hanem a védőnő, ő mondta, hogy van baba, aki foggal születik, nem is olyan ritka!!!), pár napja szegénykém napi 1-2 alkalommal keserves sírásba kezd (általában estefelé), alig lehet vigasztalni (MÉG CICIVEL SEM :shock: ), láthatóan fájdalma van, nyugtalanul alszik, eszi a kezét, nyálzik...hasa nem lehet, mert rendesen kakil, Roli sokat tornáztatja a kis lábait, hogy a puki is kijöjjön. Tegnap estétől adom Neki a Chamomillát, azóta jobb a helyzet.
Tesómék topicjában kértem tanácsot a homeóval kapcsolatban, de csak hülyének néztek meg fikázódtak, úgyhogy asszem befejeztem az igen tudatos ikres anyukákkal :roll: maradok csak a Tietek :lol: ha kellek :lol: úgyhogy 3 golyót oldottam fel vízben és reggel-délben-délután-este adom egyelőre...szerintetek?

Én újra elkezdtem fejni (bár én is utálom és unom és fúj...)-egyik mellemet, mert képzeljétek a balból KIFOGYOTT A TEJ, szinte csak a jobból tudom etetni a babócámat! A balban egyszerre kb. 30-40 ml van, a jobban kb. 130-150 :shock: ez hogy lehet?!!!
Vendég
 


Bobóbaba édes Dórin ahogy szopizza az öklét!!!!!!!!!!!
Barni már ki nyújtja a hüvelyk ujját és azt szopizza......
Till mi mildibét eszünk..nem olyan keserű......
Eszti Barninak is érezni valamit a kis inyén...nyálzik is.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Eszti, 5 golyócska. Ha pedig nagyon nyűgi, akkor akár kétóránként is adhatod.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Eszti, és jobbulást Sophinak! Remélem nem tart majd el hónapokig mire kinő az a fogacska!
Honnan gondolod, hogy kifogyott a tejci?

Kép Kép Kép
datolya
 
 


'estét!

Orrszörcsögés nálunk is van, de addig szívtam az orrát amíg nem jött ki, most már jobb, viszont köhécsel és az egyik szeme könnyezik gyengén meg csipásodik. :shock: Ajaj.

Tillike: egy a sorsunk :) cicitündér-ciciperverz :mrgreen:

Eszti: a 15 ch-t adod? a könyv azt írja, hogy ebből a higításból akár negyedóránként is lehet adni, és mindig 5 golyó a homeóknál :) én is kultiválom a homeos dolgokat :), én veled vagyok :)

2 kép nektek:
Kép

hátamon a zsákom... :)
Kép
anyabebi
 
 


Sziasztok!

Eszti,én is 5 golyócskát oldottam fel vízben mindig Panninak,és így nagyon jól vészelte át az első fogacskákat.(Az utsó 4-et még mindig nyögjük....na annak minden csücske kínszenvedés+hiszti)
Tamarának is jól kivehető az alsó kettő,így született.Olyan,mint ami bármikor áttörhet.

Na megyek,Panni hív............

Kép
Kép
zanikóó
 
 


Sziasztok Csajok,

Akkor megnyugodtam, hogy nem csak az enyém szörcsög.

Anyabébi, Kenéz maci nagyon cuki, az a komoly arc, biztos azon gondolkodik, "mindegy mit ügyködik anyám, egy a lényeg, hogy rajta lógjak".

Eszti, nekem is ez van mindig, hogy az egyik cicimben sokkal kevesebb van. Nekem a fejés sem segített, az segített, hogyha többet aludt és később került arra a cicire, akkor több volt benne. A homeos dolgokat én is csípem, tuti én is ilyet fogok neki adni. Marcinak is kis fehéres valamik vannak az ínyén, és nyáladzik is. Remélem nem a foga jön még. :shock:

Till, az f....a lehet, ha egész nap szopizik a cicitündér. Nem vagy fáradt? Ja és megnyugtató, hogy ez a szörcsögés évekig is eltarthat.

Jovana, ettől én is kiakadok, hogy végre nem dolgozik, erre a kocsit kell szervízbe vinni, beszalad anyukájához. Tudom, hogy ezek természetes dolgok, de nehéz elviselni, mikor én egész nap őt várom itthon.

Nita, mindenki meggyógyult a nagyon kívül?

Kép
gmelcsi1
 
 


Gmelcsi,
jajj, Drága, nem akartalak ijesztgetni :oops: csak annyi a lényeg, hogy kinövik!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
(de cs@szett fáradt vok, bár a melleim bírják, hál'Isten!)

Anyabébi,
igen, sok az egyezés! :D :D :D

Eszti,
igen, mondják páran, hogy abban a bizonyos topikban eléggé ortopéd búrák laknak :roll:
Fejés jó ötlet, ne add fel!!!!!! (Én masszírozom fél óránként, ha kell :roll: - ma így nem is kellett pótolnunk! :P )

Sírunk, léptem, pussz

tillidian
 
 


Anyabebi,nagyon cuki kis zsákod van :D

Kép
Kép
zanikóó
 
 


Véééégre csend és nyugalom... Dorián alszik, Apa a telefonját b@cogatja... :roll: :roll: :roll: Én meg gyorsan bevágódok a fürdőbe, és veszek egy jó forró, relaxáló, nyugtató, stb. fürdőt... :oops: :oops: :D :D Csak mert megérdemlem. :D :D :D

Anyabébi: Kenéz baba nagyon cuki! És a haja még mindig nagyon bejön... :D :D :D Én lassan már nem hörcsögöt, hanem tengerimalacot nevelek... :roll: :roll: :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mindenkinek köszi a Dorián dicsiket!!! Ja, és az éhenkórászos videó kaja után készült... :shock: :shock:
bobóbaba
 
 


Ja, karácsonyi menübe én beleveszem a kijevi csirkemellet. Finom is, és aránylag gyorsan elkészül (persze csak ha a gyerek hagyja)... :roll: :roll: Ma nekiálltam, és még jó, hogy jött anyum, mert neki kellett megcsinálni, mivel kisfiamnak mérhetetlen anyahiánya volt, és csak az ölemben volt hajlandó ellenni... Persze, hogy nincs se kengurunk, se kendőnk!!! Minek is az, ugye??? :twisted: :evil: :twisted: :evil:
bobóbaba
 
 


Anyabebi Kenéz maci tiszta apja!!!!!!!!!!!!!!
ja és sokat fogytál ám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gmelcsi én ujra vissza estem..köhécselek és orrcseppen élek.... :?

aki szereti a horror filmeket ajánlom ezt az oldalt:
http://www.megavideo.com/?v=INB75KIX

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


bocs csajok, mégsem jöttem, de összevesztünk apával elég csúnyán mielőtt elment a céges vacsira
kedvem a béka segge alatt...
jó éjt mindenkinek!
és köszi a chamomillás tanácsokat
puszi!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


visszaolvastam pár hsz-t
"ortopéd búrák"-kal Tilli visszahoztad az életkedvemet
olyan jót röhögtem :mrgreen:
köszi
Vendég
 


BETTI!
UTÓLAG IS NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!!!!


KICSIKE!
NEKED PEDIG NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Eszti!
Ha nem titok és elmondható,min vesztetek össze Rolival? :roll: :shock:

Fel a fejjel,ne legyen rosszkedved! :wink:
Ott az az édes babucid! :lol: :lol: :lol: Mi is kettesben vagyunk Martinnal! :wink:

Képzeljétek,tegnap levették a gipszeket,és most pihentetjük 1 hétig a lábikójit!Kenegetem neki ezerrel,mert nagyon ki van neki száradva a gipsz miatt! :roll:
De sajnos kicsit elszomorított a doki bácsi.Azt mondta,hogy a bal lábikóját meg kell műteni,olyan 4-6 hónaposan.Úgyhogy máecius körül feküdhetünk be a kórházba.Pár napot biztos bennt kell töltenünk. :roll: :cry: De a lényeg az,hogy rendbejöjjön neki,mire járni kezd! :roll:

Jó éjt! :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: