Új privát üzeneted érkezett!

Tüsszentéstől fosás???? :D :D :D :D :D Aranyos lehetett :)

Liza akkor csinál ilyeneket, mikor kibontom és megtörlöm a popóját. Na ha nincs gyors reakcióm, akkor sikálhatok, magamra vessek :mrgreen: :mrgreen:
Vendég
 


Sztercsi, gondolom már ott volt a kanyarban a cucc, a tüsszentéstől meg megindult :lol: :lol: :lol:

Szegény Liza!!!!!!!!!!!!!!! Remélem hamar rendbejön a pofikája!
Vendég
 


Nahát,engem még nem fostak le eddig a csajok(mármint Panni sem produkált ilyet soha) :D
Viszont már mi is a 3-as Liberot használjuk egy ideje,mert a fosi Tamara hátán landolt állandóan,úgy mint nálatok Eszti.

Az eddig precíz kisebbik lányom,meg beújított.Eddig csak 3 óránként volt hajlandó enni.Még akkor sem fogadott el hamarabb cicit,ha csuklott.Ma meg vhogy nem akaródzik neki könnyen elaludni,és etetés után 2 órával kaját kért.Lehet,hogy most van nála fejlődési ugrás,vagy mi a szösz..... :shock:

Liza pofijára sok-sok gyógypuszi!!!

Kép
Kép
zanikóó
 
 

 
 

sziasztok!

Nincs asztali gépem, mert apa bepöccent a fiamra amiért folyamatosan meséért regnált vacsi helyett és hisztizett, így fogta magát, szétszerelte, és még a lakásból is eltávolította. Most laptpozok, amikor alszanak a kölkök. Mikor kelnek eldugom a gépet jó mélyre. :lol: :lol: :lol:

Tegnap én is felavattam az első 3-as csomag pelust, mert többször a hátán landolt a kaka a csajnak. :)

Szülinaposnak utólag BULLDOG-ot! :wink: , a lázasoknak meg gyógypusszancsokat küldök.

Till én is várom a fagyos vírusölő hétvégét! 8)

Kép
Kép
tündér09
 
 


Anikó, Tündér!

Üdvözöllek Benneteket a 3-masok klubjában! :lol: :lol: :lol:

Most értünk haza a sétából, Lidl-be beugrottunk, mert brassóit akarok csinálni és csak darálthús volt itthon, abból meg nem szerencsés :D :D :D vettem némi csokit is :mrgreen: :wink:
És olyan szééép idő volt, kár, hogy csak pár órán át tartott :roll: kurva tél!
Vendég
 


Lányok, az a baj, hogy attól még hogy kint fagy, a sok vírusgazdából nem fagy ki a betegség!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Jövök egy kicsit bőgni megint :cry:

A kispasimmal minden OK, ma várjuk a doktornénit látogatásra, ruhástól 4,40 kg a súlya a kis haspóknak :shock: UH-k és ortopédia rendben, kicsit a bal csípőizülete kötöttebb, ezért sokat kell tornáztatni és 8 hét múlva kontrol.

A nagypasim viszont szinte egész héten este későn kerül haza, 16-18 órákat dolgozik...Tudom, hogy karácsony, meg hajtás, meg örüljek, hogy van munkája, meg ebből fogunk élni a télen, ha nem lesz meló, de akkor is megtanulhatna már nem-et mondani! Miért mi vagyunk az utolsók a sorban? Tegnap nem fürdettem meg Kristófot egyedül, csak lecsutakoltam szegényt, erre az uram ma se ér haza fürdetésre. Viszont a megkérdezésem nélkül felhívta a sógornőmet, hogy jöjjön át segíteni. Mintha én béna lennék és egydül nem oldanám meg. A sógornőm meg veri a mellét, hogy ő a szupernő, aki nélkül megáll az élet :evil:

Még jó, hogy ma sütött a nap és hatalmasat sétáltunk, közben az összes elmaradt telefonhívásomat bepótoltam és megismerkedtem egy kétgyerekes anyukával, akik szintén rótták a köröket a faluban. Jobb híján.

Ne haragudjatok, hogy csak panaszkodni jöttem :cry:

Kép
kkia
 
 


Kkia, fel a fejjel!
Mi is sokat vagyunk egyedül, de legalább
ketten vagyunk, én mindig arra gondolok
milyen rossz volt, amikor terhes voltam és
úgy voltam egyedül egész nap, alig vártam,
hogy velem legyen a kisbabám! :wink:
Vendég
 


Kkia szia.Miért is haragudnánk a panaszkodás miatt?Itt mindenki elmondhatja baját,bánatát.Ha segíteni nem is tudunk mindig egymásnak de a bíztató szavak és a meghallgatás is jól esik.Mindenkinél vannak fontoskodó emberek ne aggódj,akik azt hiszik nélkülük megáll az élet.Igen a munkának pedig örülni kell sajnos a mai Világban.Nyugi hamarosan karácsony és pihi lesz.


Lizának nagy gyógypuszi az édes kis pofijára Kép

Eszti hamarosan tavasz ne aggódj.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


pelóból mi is hármasra váltottunk a héten. A kettessel már napi szinten történtek balesetek.
Most DM-est vettem, nem vagyunk márkahűek :lol:

Kiszortírozott 56-os szerkókból is összejött már egy zsákra való.

Sztercsi,
jobbulást szegény Liza pici arcának! Mit adtak rá?
:?:

kkia,
kitartás, 2 hét és itt a karácsony.
Akkor talán minden kicsit nyugisabb lesz! :oops:
És további jó hír, ami ma jutott eszembe: már csak 10 nap kábé és elkezdenek hosszabbodni a nappalok.
Ez az optimista felfogás, pesszimistában még 10 napig egyre szarabb lesz. :lol: :lol:

Teonak megint csipás a szeme. Nyomatom a szemcseppet. Jajj, ne kelljen már átmosni, mert belehalok :cry:

Megint elkezdett miniket kajálni (úgy 5 perc). :roll: :roll:

Kép
screen
 
 


Kkiáról jutott most eszembe: emlékeztek mennyit nyűglődtünk itt amikor még odabent voltak a bébik? Valakinek mindig rossz napja volt, a többi meg öntötte belé a lelket :D állandóan csokit, chipset kívántunk kólával és elkívántuk, amit épp a másik főzött és az aznapi saját kajánkhoz már semmi kedvünk nem volt :D alig bírtunk már mozdulni, mert se erőnk, se kedvünk nem volt :D milyen messze járunk már ezektől...! És milyen jó kis csapat vagyunk!!! :D

Nekem ma kifejezetten nagy az életkedvem, mert
1. Apa a héten ma dolgozik utoljára
2. holnap megyek fodrászhoz :D
3. Sophienak is nagyon jó napja van
4. tudtunk sétálni
5. ettem csokit :D
6. tudtam fürödni, hajat mosni :D
7. holnapi ebédet fullosan előkészítettem, csak meg kell csinálni
8. mindjárt eszem tejberizst :D

Akartam már kérdezni, csak mindig elfelejtettem:
Nem szokott rátok törni ilyen hatalmas nagy rémisztő felelősségérzet??? Én néha egy pillanatra megrémülök ettől, pl. amikor adtam be tegnap a K vitamint Sophienak és nézett a szemembe olyan hatalmas bizalommal és nyitotta a száját...aztán amikor alszik és csak nézem - hogy mennyire rám van utalva, még megfordulni sem tud nélkülem...aztán el is múlik a félelem...szoktatok így érezni???
Vendég
 


Screen és ilyenkor keveset is eszik???
Mert Sophie a múltkor kb. 5 perc alatt 120-at evett :shock:

Sziszkó, Neked akartam még a múltkor írni, hogy én
asszem szét is vágnám a Rolit, ha otthagyna a
szülinapomon és elmenne haverozni :shock: mondjuk én elég heves vérmérsékletű vagyok :oops: :lol:

Manika sóban most:
Maunika: Ugye nem baj ha tegeződünk?
Réginéger nő: Persze!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vendég
 


Screen,jó ez a felfogás a téllel kapcsolatban,nekem nem is jutott eszembe.De én is vágom a centit,annyira gyűlölöm ezeket a hosszú sötét délutánokat.
Kkia:akkor sorstársak vagyunk.Nekem is egyedül kell ma fürdetnem+altatnom,csak nekem még itt a kétévesem is.Annyira utálom ezt egyedül csinálni....... :?

Ja,tegnap voltunk u.h-on.Tamarának vesetágulata van.Azt mondta a nő,ez még ebben a korban nem gáz....de azért mégis idegesít.Egy hónap múlva kontroll.

Kép
Kép
zanikóó
 
 


Screen Martinomnak is van olyan napja,hogy keveset eszik.
Tegnap este viszont nagyon megijedtem és úgy félek,hogy megint ez lesz.Este lefektettem és fél11 körül felébredt nézelődött és egyszer csak olyan hangokat adott mint aki megakar fulladni és nemkap levegőt.Nagyon megijedtem.Felkaptam gyorsan és mikor újra letettem megunt ezt csinálta.Úgyhogy éjszaka 3-ig tartogattam és úgy aludt.akkor odatettem mellém mert már sajnos nembírtam tovább és aludtunk kicsit.ma napközben nem csinálta.a ruhája nem volt szoros.Mi lehetett a baj?Valakinek van ötlete vagy csak Velünk történik ilyen?Meleg volt,vagy száraz a levegő???Vagy fogalmam sincs.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Eszti,igazad van,nekem is össze kéne írni a pozitív dolgokat,biztosan több lenne,mint a negatív.De alapvetően én pesszimista vagyok kissé....elég baj.Le kéne szoknom róla :(

Kép
Kép
zanikóó
 
 


Kicsike, de konkrétan fuldokolt??? Jézusom...!
Vendég
 


Eszti Én is szoktam ilyet érezni és néha kétségbe vagyok esve,hogy vajon jól csinálom a dolgokat,megteszek érte mindent?Olyankor csak nézem és a szemeim megtelnek könnyekkel és újra elmondom Neki,hogy mennyire szeretem és mindig fogok rá vigyázni.Tudom,hogy túl érzelgős de ezen nemtudok változtatni és azthiszem nem is akarok.Ő az ÉLETEM ÉRTELME.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Anikó, én sem vagyok mindig ilyen :roll:
de a fodrászhoz menetel pl.nagyon jó kedély javító :D
és már nagyon várom a Karácsonyt, Apa 20tól VÉGIG
ITTHON LESZ január 4ig!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
Vendég
 


ja és a Maunika só is nagyon jó kedély javító :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mindig örülök, hogy én embernek születtem ...! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Eszti olyan száraz köhögő,nekem fuldokló hangnak tünt.Reszketett mindenem nem akartam mutatni mennyire megvagyok ijedve mert akkor lehet a férjem ismét rosszul lett volna és akkor már kettőt kellett volna ápolnom vagy hívi újra neki a mentőket.Gyorsan itattam vele egy kis tápszeres vizet kevés tápszerrel.Ugyanis a sima víztől konkrétan megakar fulladni.Tiszta rémálom volt.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Hú Kicsike, én ugyanígy vagyok ezzel...amikor
rámtör ez az érzés mást nem tudok csinálni,
össze-vissza puszilom és mondogatom Neki,
hogy mennyire szeretem, a világon a legjobban...!
És bőgök...
Vendég
 


Mai képek:
Kép Kép Kép

Kicsike, fúúúúúú nem tudom mi lehetett ez, de ijesztően hangzik :shock: nem tudok okosat mondani, de ügyes voltál!!!
Vendég
 


sziasztok!

Mai jóga: lányom 35 percig egyszer sem nézett rám, mindenkit megvizsgált, nézelődött, a szomszéd kismama totál lekötötte, azt meg magasról lesz@rta, hogy én tépem a számat, mondókázok, énekelek... Majd az egyik feladatnál egyszer csak rám nézett és egy „jé, te is itt vagy?” kifejezés ült ki az arcára... De legalább némi örömet véltem felfedezni, amikor ezt nyugtázta... :lol:

Fosás: tök irigy vagyok... Nálunk ez a harmadik nap kaki nélkül... Legalább megint van min paráznom...


Anyabébi
Köszi, igyekszem fenntartani a Buddha állapotot... Amúgy Szonja is csak szigorúan kaja után méltat figyelemre: elfekszik a szopipárnán, karjai szanaszét, elégedetten röfög és vigyorog rám.
Amúgy tőgyileg te is jól állsz!!! Nem semmi!!! :mrgreen:

Eszti
Igazad van! A dolgok jó oldalát kell nézni. Én tegnap voltam fodrinál és manikűrösnél. Szuper volt! Ma meg fazon gyantán - ezt sem gondoltam volna, hogy egyszer ez is élményszámba megy... De már muszáj volt, mert megint bozótvágó-közeli állapotba jutottam...

Sztercsi
Lizának jobbulást!!!

Kicsike
Nem értem mi lehetett ez a dolog... És amikor felvetted, akkor nem csinálta?

Kép
szilveeaa
 
 


Eszti, most láttam a képeket! Egyre szebb ez a lány! És micsoda szerója van, őrület!

Kép
szilveeaa
 
 


Szilveeea, :D :D :D köszi, hát hajunk az van!
Jóga jó lehetett :lol:
Kaki miatt ne aggódj, ha eszik rendesen, semmi
baj, anyatejes babáknál normális ez!
Vendég
 


Szilveeaa,
én ilyenkor átmasszírozom a pociját, és ha ez sem segít, lázmérővel kell picit a popsiában segíteni - a fém részéig szabad betolni és olyan mozdulatokat kell végezni óvatosan, mintha fület tisztítanál...nekünk bevált :wink:
Jóga jó lehet :)

3-as pelus:
mi is ezt hordjuk már 1 hete, jó rá :wink:

Kicsike,
mindenképp kérd ki orvos véleményét!!!!! Valszeg semmi komoly, de ki kéne szűrni, nem kruppos-e, vagy asztmás (ne legyen!!!!!!!)

Zanikó,
Vackornak is volt vesetágulata, szépen ki is nőtte (kezelést nem igényel, no para :wink: )

Eszti:
"Lányok, az a baj, hogy attól még hogy kint fagy, a sok vírusgazdából nem fagy ki a betegség!!!!!!!!!!!!!!!"
Lehet, de otthon maradnak ünnepelni :lol: :lol: :lol:

Nálunk itt volt ma Puszedli barátosném (lombik-sorstárs) Lencsi nézőbe :P -csajszi kapott Tőle egy gyönyörű szoknyát, vadi divatosat, olyan húzott gumis az alja 8)

Anyabébi,
télleg jókora mellytartód van :D

tillidian
 
 


mrsparis írta:Manika sóban most:
Maunika: Ugye nem baj ha tegeződünk?
Réginéger nő: Persze!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Szar napom volt, ...eddig :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a gyereket leröhögtem a csöcsömről.
anyabebi
 
 


Till, köszi, de időközben megoldódott a kaki para... Huggies 2-es pelus jól vizsgázott, pedig annyi cucc volt, hogy a csap alatt végeztük... :lol: :lol:

Csajok, mi az a Maunika show? Melyik csatornán van?

Kép
szilveeaa
 
 


Eszti: mondták már hogy ez a lyány tiszta anyja? Aaaaaaannyira édesen néz ki,nem csodálkozom rajtad, énis összepuszilnám :lol: .
Tilli: érdeklődnék nem vennél e át egy lejárt szavatosságú gyereket? Te úgyis jól bírod :mrgreen:
Sztercsi: nem akarlak elkeseríteni, de a Barninak ugyanilyen volt a bőre ennyi idősen. Atópiás dermatitisz, azt mondták 2 éves korára kinövi. Nem nőtte, de javulgat.
3-as pelus: Banyek nekünk még majdnem 3 nagycsomagos van itthon a 2-esből :shock: , hülye anyja sokat vett?
anyabebi
 
 


Szilveeaa: Mónika show- RTL Klub asszem 17:20.
anyabebi
 
 


Anyabebi, én is rakom már félre a tesómnak a pelókat, amiket kinőttünk; eddig van 1 cs. Rossmann-os 1-es, 1 cs. TESCO-s 1-es meg egy Pampers Giant Pack 2-es (108 db-os :lol: )
Örülök, hogy megnevettettelek!!!!!!!!!

Szilveeea, hát az RTL-en a Mónika Show!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


megvettuk tegnap végre a pihenoszéket :D , Ginának nagyon tetszik, most így szunyókál benne: Kép Kép
ginuska
 
 


Ginuska, KisGinuska nagyon édes!!! :D
Vendég
 


ginuska írta:megvettuk tegnap végre a pihenoszéket :D , Ginának nagyon tetszik, most így szunyókál benne.



Jéé, Ginus, mi is pont tegnap vettünk (ill. tegnap szállították ki) ilyen (kinézetre is pont ilyet választottam) Fisher Price-os pihiszéket.:D
Nagyon bejön nekünk!:D

De látom Nektek is! :wink:
hajnalocska
 
 


Ginuska imádnivaló! :D

Az a gondom a pihiszékkel, hogy túl közel van a földhöz :roll: , szerintem így télvíz idején nem túl praktikus :? (és az istennekse akarja hintáztatni a gyerököt az ebatta :mrgreen: -rezgőset vegyetek, aki még nem vett!!! Én már lábikra-görcsöt kapok :mrgreen: :mrgreen: )

Anyabébi,
kűggyed azt a gyereket!!! (az enyémek már alszanak :wink: ) :lol: :lol:

Szil,
szuper :lol:

tillidian
 
 


Valaki lőjje már ki ezt az agresszív Aquaworld-ös reklámbigyót, hülét kapok tőle, hogy kapcsolászni kell :evil: :lol: (uccse megyünk oda a nyári történés után :oops: )

tillidian
 
 


Hajnalocska,
igen, úgy néz ki bejon a kiscsajnak:D remélem így is marad!

Eszti, koszi
néztem a Sophie-s videókat, egyszeruen zabálnivaló, ahogy beszélget :lol:

Sztercsi, szegény Liza :cry: gyógypuszikat kuldok neki
ginuska
 
 


Kicsike,
ez a fulladozás nagyon rosszul hangzik, húúúú, hős vagy, h nem paráztál be látványosan.
Azért a dokinak említsd meg feltétlenül!
Teo kaja közben csinál olyat, h nem vesz szerintem levegőt, majd hirtelen nagyon fura hangokat hallat :roll: Frászt hozza rám!

Ginuska,
kisasszony gyönyörű! Milyen jól érzi magát a pihiszékben! Nálunk is nagy sláger, bár azt olvastam, h a teljesen vízszintes felület jó a hátgerincnek. Mikor ezt a dilemmámat említettem orvos barátnőmnek visszakérdezett, h a hasamban volt-e egy vasalódeszka? :roll: :lol: Nem, de ott vízben volt. Na mindegy...
Teo is épp így horpaszt benne, egyik kéz lent, másik fent...

Extra szar esténk volt 1 óra üveghangon ordítással. :( Megszűnhetne már végre ez a hasfájás :roll:

Ma fejés projektet csinálok, h holnap tudjak végre vmi ajándékot lőni.
Még sose ivott cumisüvegből, kiváncsi leszek...

Kép
screen
 
 


és a fagyasztóból elővettem egy azonosíthatatlan ételt (talán UFO :?: ) így meglepetés, h mi lesz ebédre :lol: :lol:
Remélem nem káposzta, amitől a baba lökhajtásos lesz 8)

Kép
screen
 
 


Kicsike, sajnálom ami Martinnal történt! Nagyon jól tetted, hogy megnyugtattad és megitattad. Mindenképpen vidd el orvoshoz! Én Ákossal (középső) hasonlókon mentem keresztül, bár ő már idősebb (8 hónapos) volt ekkor. Sajnos (vagy hál'Istennek) kiderült, hogy kruppos. Szerencsére kórházban egyszer sem kötöttünk ki. Általában roham kezdetkor megnyugtatás, hideg folyadék, Fenistil csepp és hideg párába tartás a megoldás, illetve minél hidegebb levegő. Van itthon vészmentő kúpunk is, de szerencsére még nem kellett bevetni.
Nálunk amint fűtésszezon kezdődik onnantól kezdve minden éjjel megy a gyerekszobában a párásító.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Megjött az új mosógépem!!! :roll: :roll: :D :D
bobóbaba
 
 


Akkor Mossál Masa!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Amúgy helyzet? :wink:

Screen: nálunk is van kaja közben fuldoklás ami a követkeőképp néz ki:
- gyerek szopik mint állat, tejci dől
- cigányútra meg a korty
- gyerek megmerevedik néz, gyorsan kortyol még vagy 4-et 5-öt
- lilul a feje
- baromira elkezd fuldokolni, köhögni
- én lerántom a ciciről és veszettül ütöm a hátát
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mondtam én hogy malac :)

Most kelt fel, persze hajnal 6-kor fent volt, nyakig befosott aztán reklamált a kómás anyjának :shock:

Na megyek összecihelődök mert Barnit viszem a fogorvoshoz :shock: :shock: :shock:

Pussz
anyabebi
 
 


Zanikóó: nekünk is ez van,kérdeztem is itt,h van-e még vkinek,de senki nem felelt..
Drnénink megnézte a héten a leletet amit az uh-n kaptunk és azt mondta ne törődjek vele,jan.végén megyünk kontrollra,de 1 éves korára kinövi...
ne aggódj!

Kép
jovana
 
 


Mosok baszkikám, mert már 1 hete vártuk, azóta nem mostam... :lol: :lol: :lol: Gondolhatod, hogy halmokban áll a szennyes... :mrgreen: :mrgreen: Amúgy köszi kérdésed, megvagyunk, helyzet nem sok. Szinte semmi nem történik velünk... Ma megyek délután 4-re a 6 hetes kontrollra. :D :D A héten összetalálkoztam egypár kedves varrattal...

Fuldokolni mi is szoktunk kaja közben, ami hasonlóképpen néz ki, mint Anyabébiéknél... :roll: :roll:

Most természetesen megint ordít, mert le mertem ülni a gép elé... :evil: :evil:

Pussz Mindenkinek!!!
bobóbaba
 
 


Hello lányok!

Hová lennék én nélkületek? Gyorsba elolvastam, amiket tegnap meg ma írtatok és először meghatódtam, majd végül már jókat röhögtem :lol: (abban a 10 percben, amíg Életem alszik :roll:
De ma jó kedvem lesz, ha esik, ha fú' (márpedig esik és fúúúú) :evil:

Ma apa 3kor haza fog jönni (megígérte!!!) és utána megyek vásárolni :P :P :P

Tegnap egyébként hazaért fürdetésre, mert jól berágott a fuvarszervező f..szságán és végre nem-et mondott! Viszont cserébe éjjel 1kor elment és az autóban aludt, miután megrakodták a mai fuvarra. Annyira sajnálom szegényt, hulla lesz karácsonyra .... (velem együtt :roll: De nem baj, úgysem megyünk sehová sem, csak pihenünk 8)

Ja és a tengapi napomat még az is tetőzte, hogy a dokinéni nem ért ide...biztosan sok a kis betege, mi meg egészségesek vagyunk és ők vannak előbbre, de azért ideszólhatott volna. Kutyát egész napra bezártam és a sétából is azért jöttünk haza előbb, hogy várjuk őt...

Eszti - Sophie csinibaba :lol: De jó neked, hogy Roli ilyen sokáig otthon lehet!

Zanikó sorstársam - hű, bassszus két gyerekkel ugyanez...de tudom, hogy én amatőr vagyok még és mindenen parázok...anyám is simán ellátott hármunkat (sose felejti el megemlíteni a tényt...), semmi segítséggel...Egyébként én sem a feladattól vagyok ki, hanem az egyedülléttől. Attól, amit Eszti is írt, hogy a felelősség csak az enyém...bármi történik (ld Kicsike) egyedül vagy, neked kell megoldani...Én egy mindent megoldó karrierista p.csa voltam eddig, most meg pánikolok egy fülig kakis gyerekkel :lol: :lol: :lol:

Képzeljétek, tegnap elmeséltem kétszer is az Őreg néni őzikéjét Kristófnak és úgy tűnt, hogy figyel rá, főleg a számra, ahogy formáltam a szavakat és a hangsúlyokat, dallamokat. Nagyon boldog voltam, hogy ő boldog :lol: Karácsonyra is fog kapni tőlünk pár könyvet.

Mounika-show - bennem is tartja az életkedvet :lol: Ahogy Pattogó mondta volt, nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítése :wink: Ja és észrevettétek, hogy egy ideje már nem verekednek benne? Pedig milyen izgi volt 8) 8)

Kép
kkia
 
 


köszi lányok mindenkinek a fuldoklásos hsz.-t.Én is beindítottam tegnap az elektromos párásítót és rettegtem az éjszakától de hál Isten semmi nem volt.kop kop kop.A gyerekorvos hova küldi el kivbizsgálásra,hogy asztmás-e vagy valami ilyesmi.Mit csinálnak vele?
Martinnak sem volt 2 napig kaki aztán ma bepótolta úgy rendesen.Bokától tokáig,szép csendben besunnyogott.Aztán gyereket lemosni,ruhát beáztatni.Ezt múlthéten csütörtök éjszaka játszotta el velem.Úgylátszik hetente megismétli.

Eszti mikuláslány nagggggggyon cuki.

Screen kiderült mi lesz az ebéd?

Ginuska pihiszék nagyon szuper,látszik,hogy a babóca is jól érzi magát.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kicsike,

asszem húsleves házi metélttel :lol: :lol:
Hidegpárásító nálunk is üzemel.
Ez a krupp nagyon félelmetes dolog, és ha jól tudom, inkább a kisfiúkat sújtja...

Anyabébi,

akkor egy az étkezési koreográfiánk.
Tegnap óta viszont hányással/bukással fejeződött be minden étkezés :!: :!: most fogom a kanapét letakarni :oops:
és 20-at sikerült fejnem... phüüü, hogy én mennyire utálom a fejést.

Hol van Monica, Csibe, Sünci és a többiek?

Kép
screen
 
 


Kis vasgyúró Hókuszpókom:
Kép
Kép
Kép
bobóbaba
 
 


Betty:
Kép
bobóbaba
 
 


BETTY Kép

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: