Új privát üzeneted érkezett!

megjöttünk a dokitól.

2 hós adatok:
5970 gr
63 cm


nő, mint a gomba.

:lol:

rotát kiitta, hősiesen viselte a szurit, persze volt hatalmas üvöltés, de megvigasztalódott. Azóta is alszik.
Tekeregtünk egy kört még a babakocsival, ami arra volt jó, h rendesen szétázzak :?
valahogy ez sem az én napom. :roll:

Kép
screen
 
 


ja fej nem emelés:
a mellkasa alá gyürkészte a kezecskéit, úgy persze szépen tartja. Azt mondta, h naponta szadizni kell egy kicsit. :roll:

Eszti: hova és mi lesz a következő tetkó?

Kép
screen
 
 


Sziasztok :)

köszi a hiányolást ...
vagyok, csak semmi érdekes nincs -- nyomjuk a napokat egymás után.
hol jobb hol kevésbé - ma pl. egész nap tiszta nyűg a kiscsaj, tegnap meg egy zabálnivaló kisangyal volt :)
de nem panaszkodom rá, mert éjjel hagy minket aludni és az nagy kincs :) -- csak maradjon így ...
hétvégén vizsgázom, úgyhogy kevesebbet leszek
DE BETEGEKNEK JOBBULÁST!!
és mindenkinek kitartás

sok puszi

R

Kép
zsrit
 
 

 
 

Datolya,Screen,Kkia!
Köszönöm szépen a szülinapi köszöntést!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


kurvára elegem van a gyerek dokiból!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tegnap 38 ma reggel 39.5 volt a Máté láza....adtam láz csillapítót és elvittük a dokihoz.....addigra csillapodott a láza...ilyet szól minek vittük ha nem is lázas........ :x ......mondom neki de az csak kapott csillapítót.....meg nem kel rögtön rohanni elég ha 2-3 nap mulva megyünk láz esetén........a jó édes anyját azt!!!!!!!!!!!1. kis baba van..2. influenza járvány van...de ne rohanjak!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Eszti - szimpi háziorvos lehet...de az a lényeg, hogy megkapjátok! Tegnap volt itt a védőnő és azt mondta, hogy az "infektológusok szerint" védetté válik a baba az anyatej által...De azért ez nem tűnt nekem 100%-osan megnyugtató válasznak...

Képzeljétek, azt is mesélte a védőnő, hogy minden héten kapnak valami új irányelvet vagy tanulmányt, amit EU-s pályázatokon sokmillióért írnak okos emberek. Most pl. azt kapták, hogy az újabb tanulmányok szerint az anya táplálkozása nem befolyásolja az anyatejen keresztül a baba emésztését, tehát zabáljunk babot káposztával nyugodtan...De azt mondta, hogy ő ezen túl is óva fogja inteni a kismamákat ezektől az ételektől...

Zsrit - háááát, kellemes vizsgázást...nem irigyellek, sőt csodállak téged is, mint Vcsibét. Hogy honnan veszitek az energiát :?: :!:

Anyabébi - köszi, kitartok...mit tudok mást csinálni...? Lehet, hogy januárban amikor meg nulla munka lesz, akkor meg egymás agyára megyünk majd az urammal? :roll: Ma már fél2kor hazajött, most szuszókálnak a babával. Aztán hamarosan indulunk uh-ra meg ortopédiára.

Anyós megjött a kajával?

Nekem egy csini futárfiú hozza az ebédet minden reggel már fél9kor :P :wink:

Összes kis betegnek jobbulást!

Kép
kkia
 
 


Ezt elfelejtettem:

A kép címe: "olyan álmos vagyok, hogy aludni sem bírok" - N. Kristóf előadásában :roll:

Kép

Kép
kkia
 
 


Nita, mekkora buzi ez a gyerekorvos!!!

Screen, egyik tetkómat el akarom takartatni (remélem sikerül) és magamra varratom a kislányom nevét meg születési dátumát, még nem tudom hova, de vannak ötletek :D
Vendég
 


Kkia, Kristóf de édes! Ilyet Sophia is szokott csinálni, aztán egyszer csak elájul :D

Sziszkó, BOLDOG SZÜLINAPOT!!! Hogy ünnepeltek?
Vendég
 


Kkia, nekem gyerekorvos azt mondta, sajnos nem megy át az anyatejjel a védettség, bár ne így lenne!!!

Rita, mennek a drukkok hétvégére +++++++++++++++++++ és maximális riszpekt!!!!!!!!!!!!!!!!

Na megyek gyorsan lezuhanyzok most talán sikerül míg alszik mert nemsokára menni kell arra a k***a oltásra!
Vendég
 


Eszti,
hogy kell eltakarni???

Kép
screen
 
 


Kkia: hülyék ezek a tanulmányírók. Méghogy nem befolyásolja. Valamelyik nap ettem párolt káposztát a sült bárány mellé, gondolván, hogy úgyis lassan 3 hónapos lesz a kicsi, lassan biztosan hozzászokik ezekhez a kajákhoz is- hááááááát, néhány óra múlva megvolt az eredmény. Üvöltött, mint akit nyúznak, pedig mostanában nem hasfájós. Szóval ne mondja nekem senki, hogy nincs összefüggés az első időszakban a mama táplálkozása és a baba hasfájása között!

Amúgy is a gyerekdokik is össze-vissza beszélnek a H1N1 oltással kapcsolatban: a múltkori orvosi látogatásnál a gyerekorvos foggal-körömmel ragaszkodott hozzá, hogy oltassuk be magunkat és a nagyobbik gyereket is, nehogy megfertőződjön ő is és a kicsi is. Na, erre most mit mond nekem? Azt, hogy mivel gyerekeken nem tudták tesztelni a vakcinát ő azt javasolja, hogy magunkat oltassuk csak be. :shock: Na, most akkor mi van? Ahogy telik az idő és jönnek vissza orvosi berkeken belül a visszajelzések a reakciókról, úgy változik az ajánlási kedv is????? Újabb adalék volt, hogy jól döntöttünk és nem adatjuk be magunknak a szert. Nem is beszélve róla, hogy Hg-t tartalmaz, ami állítólag néhány nap alatt lebomlik a szervezetben. A Hg????? Eddig meg ment a hiszti, hogy mindenki aki csak teheti cseréltesse ki a fogaiban az amalgám töméseket, mert mérgező és mindenféle betegségeket okoz, erre most megpróbálják beadni, hogy a vakcinában található Hg nem veszélyes???? Komolyan teljesen hülyének nézik az embert! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Bocs csajok, akik már beadatták. De dögöljek meg ha ezügyben felkeresem a dokit.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Tündér, azért ez nem olyan Hg, mint az amalgám tömésben az a tömény szar, ez Hg származék. Bár megértelek, mert én sem akartam beadatni, de most már félek és így döntöttünk. Nem szeretném, ha bármelyikünk, netán Sophie kerülne kórházba. Mert aztán már hiába bánom meg...!

Screen, úgy, hogy rátetoválnak mást. Elég nehéz ügy, de remélem menni fog :D

Sophia Enrique Iglesias-t hallgat :D :D :D
Vendég
 


Kkia olyan édes Kristóf a képen!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

jobbulást a betegeknek!

Sziszkó, boldog szülinapot!

Én a változatosság kedvéért tegnap megint belázasodtam egy újabb mellgyulladástól, tejcsi meg már alig van :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: , szóval mi sem csak szemezünk a tápszerrel sajnos :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Csajok! Aki szoptat is és tápszert is ad, az h adja a babának? Kiskanál, pohár vagy cumisüveg?

chardonnay
 
 


Lányok,

megzöldült Till jelentkezik fezik -fél kézzel :oops: Reggel 6 óta ringatok, ha leteszem a Lányt, ordít :oops: Nem tom, mi van :oops:
Már aludt 3x fél órát és 2x 5 percet :roll:

Char,
sajnálom :cry: gyógyulást!!!
/én cumisüveggel próbálkoztam, de nem iszik belőle :roll: /

Tündér,
már azt hittem, egyedül maradtam, aki nem adatta be családilag :P és nem is fogom!!!

Sziszkó,
itt is Isten éltessen :P

pusz, jövök majd

tillidian
 
 


Én pont múltkor kérdeztem ezt a Hg dolgot a gyerekorvostól. Nem ez az első oltás amiben ez van csak most erre lett kihegyezve az egész, van egy másik oltás amit 30 éve adnak és úgyanugy ez a triklo-akármi van benne mint ebben az influ-oltásban. És arról soha senki nem terjesztett semmit. Érdekes. Mi még élünk és virulunk, egyébként meg sose tudhatom mikor üt el épp egy autó, annak is megvan az esélye úgyanúgy mint hogy ettől az oltástól lesz bajom. Tökmindegy, ha mennem kell úgyse maradhatok!!
anyabebi
 
 


Túl vagyunk rajta, túléltük :D
Most már bennem van a chip/halálos vírus/halálos higany :lol:

Én tök megértem azt, aki kételkedik az oltással kapcsolatban, mert én is ezt tettem DE nem szeretném sem a férjemet, sem a gyerekemet lélegeztetőgépen látni és verni a fejem a falba, hogy nem oltattunk. Szerintetek az az apuka, akinek előbb meghalt a babája, aztán a felesége 1 hét különbséggel mit érez?! Bele sem gondolok...

Itt a győri kórházban is van már lélegeztetőgépen kismama meg más beteg is :roll:

Én nem kockáztatok, ennyi!
Vendég
 


Sziszkó, boldog szulinapot!

Betegek
nek mielobbi gyógyulást kivánok!

Fosifolt: nekem is a DM-es szappan vált be!!!! Mindent kipróbáltam, Vanish, Ariel professional, Lidl-s folttisztító....egyik sem szedte ki...már majdnem landolt a kukában a rugdalózó....akkor jutott eszembe, hogy hiszen van nekem ilyen mosószappanom....na és egyre kiszedte!! azóta csak ezt használom! :wink:

Koszonom a gratukat a keresztelohoz! :lol: Mi nem tartottunk sokszemélyes bulit, keresztszulok+nagyszulok és csókolom! 8)

Vcsibe és Zsrit, emelem kalapom elottetek én is a suli miatt!! Most, hogy jott a baba, abbahagytam az egyetemet, elég volt a 3 év...majd amikor ovis lesz a kiscsillag, akkor megcsinálom a +2 évet! Bevallom, nem tudnák baba mellett tanulni :oops: :oops:

Voltam mult héten azon a kendokoto tanfolyamon....hát mit mondjak....nem volt egy nagy szám.....foleg az elasztikus kendot mutogatta, annál meg csak egyféle kotési mód van.....azt megtanultam,vettem is egy elasztikus kendot, de valahogy nem vált be! Annyira nyúlik, hogy a baba állandóan lóg benne és egy kézzel legalább tartanom kell......ráadásul izzad benne szegényke, úgyhogy nemtom.......persze még gyakorolnom kell, lehet, hogy szorosabbra kellene kotnom, meg szoknia a babának is.........de sokáig úgysem fogjuk tudni használni,ugyanis ez a fajta kendo újszulotteknek való, olyan max. 6 hónapos korig, aztán valószinuleg eladom és veszek rendes szovott kendot, persze csak ha úgy fogom látni, hogy Gina szeret felkotve lenni! Majd meglátjuk!
ginuska
 
 


Chardonnay, én Aventos cumisuvegbol! Hasonló a cumi kialakítása, mint az anyamell és ezért állítólag nem okoz "cumizavart"!
Babácskámat minden 3 órában böcsuletesen mellre teszem, szopizik mindkét mellbol, utána jon a pótlás cumisuvegbol, ha kell! Éjjel és reggel csak szopi van, napkozben és este már kell a pótlás! Sajnos novelni nem sikerult a tejmennyiséget, de legalább apadni nem apad már jópár hete!!!!
ginuska
 
 


lányok nekem most lett elegem....rákérdeztem apinál hogy akkor karácsonyra kivesz e szabit......erre ő nem dolgozni fog.......innentől kezdve szarok mindenre.....semmi hangulatom nincs......anyuékhoz se tudok menni karácsonykor.....ez lesz a legszarabb karácsonyom és szilveszterem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

remélem nektek viszont annál boldogabb lesz!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Eszti,Char,Till,Ginuska!
Nektek is ksözönöm szépen a szülinapi köszöntést! :lol: :lol: :lol:

Eszti:Hogy,hogy ünneplünk? :roll:
A helyzet az,hogy Manómmal vagyunk itthon kettesben.Párom elment bulizni! :evil: Na jó,elengedtem.De egy kicsit akkor is rosszul esik,hogy pont ma ment el itthonról!Na mindegy. :shock: :cry: Azért kaptam egy rózsacsokrot! :)
A családdal majd csak 19.-én tudjuk megünnepelni.Jönnek hozzánk a szüleim,Tomi szülei és a tesójáék.Semmi extra felhajtás.Főzök valami fincsit és vacsizunk egyet itthon.

Nita!
Sajnálom,hogy most ez a sziti nálatok! :cry: De vigasztaljon a két kisfiad!Ha másnak nem,nekik érdemes élni! :lol: :wink:

Kkia!
Kristóf naon cuki! :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok Csajok,

Én is vagyok. Mi már 5,5kg-osak vagyunk, 130-akat szopik a törpi egy ciciből, nagyon durva. Olyan mint egy kis hörcsög. :lol:
Azt mondta a védőnő, hogy egyen amennyit akar, anyatejjel nem lehet túletetni.
Most éppen lehet, hogy magától elalszik a pihiszékben. Napközben csináltam neki inger gazdag nappalit. :lol:
Kaptunk egy Fisher Price játszó szőnyeget ott magyaráz a lógó pillangóknak. Ha megunja akkor beteszem a pihenőszékbe (ahol most aludt el magától). Ha azt is megunja, akkor kicsit babusgatom és kezdjük előről.
Éjszakáink úgy néznek ki, hogy fél 8-kor fürdünk, evés, fél9-kor alvás, 1-kor kelünk, majd 4-kor és utána csak reggel. Nagyon ügyes. Egy szavam se lehet.


CSajok, valakinek érzékeny egy ponton a cicije??? Nem érzek benne csomót, de az egyik cicim oldalt nagyon fáj napok óta, hiába szívja ki a gyerek.Mi lehet ez.

Bőrgyóygászat, mi nyáron a Kálvin tér környékén voltunk dermatológusnál. Minden anyajegyet egyesével megnéztek és ami veszélyes lehet, azt rögzítették a gépbe és egy év múlva menni kell. Én is gondolkodom, hogy elmegyek, mert nekem is lett egy csomó új és néhány régi megváltozott.

H1N1: én örülök, hogy beadattuk. Remélem átvészeljük.

Eszti, Kkia babák gyönyörűek.

Nita, én is pont tegnap fakadtam ki, hogy alig van itthon a férjem és hétvégén is dolgozik. Szabadnap max. 1 hetente. Mondtam neki, hogy álljon már a sarkára és vegye ki a szbadnapjait, mert jó lenne, ha itthon is lenne. Megértem, hogy így nincs kedved az egészhez, nekem se lenne.
Gyerekorvos meg kapja be.

Char, sajnálom a mellgyulladást, remélem nekem nem lesz. Sajnos, ha nincs más, akkor kell a tápszert, ne csinálj ebből problémát, te mindent megpróbáltál. Az a lényeg, hogy hízzon a baba.

Nekem az Aventos üvegből sem iszik, néha megpróbáltam egy kis vizet adni neki, de kiköpte.

Kép
gmelcsi1
 
 


Melcsi: Húúúúúúú bammeg, tényleg hörcsög az a gyerek, 4 hetesen 5,5 kg :shock: , Az enyém 4,1 volt uekkor és ez is úgy néz ki mint egy puffancs :lol:
A cicim nekem is fáj az alsó részén néha meg egy ponton beleszúrkál de nincs benne csomó énis néztem. Nemtom mi lehet :shock: .

Tegnap a csöppöm alig aludt, fájt a hasa. Akkorákat nyög hogy még énis megirigyelném (közben meg sajnálom persze). És ha jön a puki akkor a rotyi is, bár a puki nagyobb. Nagyon kínlódik. :cry:
Délután cicin elalvás, lerakom 5-10 perc és ébred kínlódik megint cici megint belealszik. Ráadásul elkezdte, hogy amikor ürül a cici elkezdi rángatni és tök ideges lesz, gondolom azért mert szívni kell??? :roll:
Szóval hajnal 2-ig ment a móka, már majd kiszédültem a szopifotelból (közben ringatom majd elszédülök), és nem jó neki ha ülök (mondjuk a gépnél) hanem sétálgatni kell vele. Aztán éjjel 2x vagy 3x kelt szopizni nem emlékszem pontosan, most meg alszik, én meg kezdem újra. Én nem tudom az enyémek mit csinálnak de minden nap mosok és a szennyestartóból folyik ki a ruha.

VILÁGGÁ FOGOK MENNI!!!! Ki tart velem??? :wink:

Tegnap volt örömöm is! Megérkezett a nyári babakocsink. A Robi majdnem szívrohamot kapott (azért vettük, hogy könnyebben beférjn a csomagtartóba :oops: , meg mert nagyon tetszett) és nem sokkal kisebb mint a másik. Na jó azért kisebb, de bemagyaráztam neki, hogy jó lesz, ráadásul naon occsóért vettem és tökkkéletes állapotban van!!!. :) (a teszvesz ördöge :lol: )
Kép Kép

Pattogó: te a gépen olvasod a könyveket vagy kinyomtattad? Amúgy köszi, köszi!!! Pussssssz

Ja! Eszti nem is mondtam: elképesztő mennyi haja van a Szofidnak, ehhez képest a Keni kopasz gyerek :shock: :lol:

Tegnap megnéztem a G-mailt.
Ezek a babácskák gyönyörűek!!!
De olyan hamar megnőnek :cry: :cry: :cry:
anyabebi
 
 


Sziasztok!

Nita!Sajnálom a karácsonyotokat!Elhiszem,hogy így nincs sok kedved hozzá.

Anyabebi!Vagesz kis járgányt szereztél!

A cicim nekem is szokott fájni.Főleg oldalt,vagy alul,ahol nehezebb kiüríteni(legalábbis gondolom)Kicsit meg szoktam masszírozgatni,lefekvés előtt,meg teljesen lefejem.

H1n1:kezdek bizonytalan lenni.Lehet,hogy beadatom....a francba,nem akarok parázni egész télen.Panninak is be kell adni.

Sziszkó!Utólag bár,de annál nagyobb szeretettel kívánok neked boldog szülinapot!

Kép
Kép
zanikóó
 
 


SZISZKÓ UTÓLAG SZÜLINAPOD ALKALMÁBÓL: Kép

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok,mostmár talán többet tudok jönni.


Nita jobbulást Máténak és Apinak is.

Ginus gratulálok a keresztelőhöz.Mi húsvétra tervezzük.

Anyabébi Barnus,hogy van?Jobbulást kivánok.Recepteket Nekem is elküldöd?

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok.....
voltak apival a reggel dokinál mert éjjel is lázas volt....reggel meg sírva kelt hogy nagyon fáj a gyomra.........össze szedett valami vírusos szart........tele van a gyomra levegővel....most sok folyadékot kell innia......

Anyabebi szuper a járgányotok!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita vigyázz a pasikra és itasd őket,mégegyszer jobbulást. Kép






TEGNAP VOLTUNK MARTINNAL GYEREKORVOSNÁL ÉS EGYBEN VÉDŐNŐNÉL A 2HÓNAPOS VIZSGÁLATON ÉS OLTÁSOKON.
SÚLY:4490g.
TESTHOSSZ:54cm.
SOKAT NŐTT ÉS HÍZOTT IS 1 HÓNAP ALATT.MEGMUTATTA DRNÉNINEK IS,HOGY TUD FORGOLÓDNI ÉS NAGYON MEGDICSÉRTÉK MILYEN ÜGYES ERŐS FIÚ.NAGYON BÜSZKE VAGYOK RÁ MINT ITT MINDENKI A BABÁJÁRA.SZURI KÖZBEN AZTÁN VOLT SÍRÁS ,DE ÖLTÖZÉSNÉL SIKERÜLT MEGVÍGASZTALOM.KÖZBEN A SZÍVEM MAJD MEG SZAKADT.EZ VOLT DÉLUTÁN 2-KOR.ESTIG ALUDT AZTNÁN ESTE 7-KOR KEZDŐDÖTT A SÍRÁS.FÁJT SZEGÉNYKÉMNEK A SZURI HELYE.LÁZA NEM VOLT ÉS NEM IS DUZZADTAK MEG A LÁBACSKÁI.MERT,HOGY MINDEGYIK OLTÁST KÜLÖN KÜLÖN COMBIKÁBA KAPTA.DEHÁT NAGYON FÁJT NEKI ,ÍGY MUSZÁLY VOLT ADNI EGY FÉL LÁZ-ÉS FÁJDALOMCSILLAPÍTÓ KÚPOT FÉL8-KOR.RÁ 1 ÓRÁRA SZÉPEN ELALUDT ÉS CSAK ÉJSZAKA NEGYED2-KOR KELT FEL ENNI.UTÁNA PEDIG REGGEL 6-KOR.MA MÁR NINCS SEMMI BAJ.AZ ÉN KIS HŐSÖM. :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kicsike köszi!!!!!!!!
tényleg egy nagy hős Martinka!!!!!!!
puszika neki!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kicsike,

boldog 2 hós szülinapot! :lol:
Martinka is egy igazi hős!

Nita,

mindenkinek jobbulást!!

Kép
screen
 
 


Anyabébi,
nemáá, ugyanolyan napunk volt tegnap? :oops:
Reggel 5.30-tól este 22.15ig tartott a műszakom, jó, ha összesen aludt másfél órát a Csajszim...közben csak ölben és csak járkálva bírta...derekam, gerincem kivan...végül úgy altattam el tegnap este, hogy háromnegyed 10-kor mózesban kiraktam a konyhába, ott ordibált (hisztizett, az tuti, most már megismerem :? ) 10ig, akkor felvettem és végre bepunnyadt...aaztán kelés 1-kor, fél 5-kor, és fél 7től ébren vagyunk.
ma azért jobb a szitu, már aludt 2x1 órát, mert Apa elvitt minket kocsikázni -be a melóhelyemre papírokért

H1N1:
hétvégére telet mondanak mínusz sokfokkal. Szal annyi a vírusoknak 8)

Kicsike,
ügyesek vagytok!!!

Nita,
jobbulást! :oops:

tillidian
 
 


lányok engem mért ver a sors?????????????????????????
Barninak olyan meleg a feje.megmértem és 38.9 a láza.............adtam kúpot neki..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj Nita!!! Menjetek az orvoshoz gyorsan! Szegény Picike! Gyors gyógyulást!!! Mennek a gyógypuszik :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

Képzeljétek, ma megtörtént az ELSŐ IGAZI MOSOLY, nem az az önkéntelen álomban mosolygás, vagy evés utáni vagy puki utáni :lol: hanem rámosolyogtam és visszamosolygott!!! Jaj, majdnem elolvadtam meg bőgtem :oops: :D annyira imádom!!!

Ja, karom bezöldült-lilult az oltás helyén (pedig nem feszítettem és nem adta bénán az asszisztens) és reggel hánytam éhgyomorra :shock: :shock: :shock: már jól vagyok!

Lányom rengeteget beszélget, nem győzöm videózni :D most is az ágyában dumál a zenélős virághoz :D és annnnnyira élvezi a saját hangját :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: egyre többféleképpen trillázik, olyan édes!
Vendég
 


Eszti annál szebb nincs mikor már úgy mosolyog vissza rád.....Barni nagyon sokat nevet ránk...........beszélget is sokat.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló csajszik!

Olvasgattam ugyan, de valahogy nem jutottam odáig, hogy írjak is... Annyi minden volt mostanában, rohangásztam, stb.
Szonja két napja megint keveset eszik, bukik egy csomót, nemtom mi van... Tejem persze azonnal kevesebb lett, úgyhogy tegnap este ki volt centizve az anyag... Na de no para, vantejvantejvantej...
Amúgy édes, vasárnap hasról hanyatt fordult (na jó, lehúzta a Buddha fej oldalra, onnan meg már fordult a kis teste is... :lol: )

Eszti
Tündéri a kis Sophia, megmutattam páromnak is, ő is odavolt... Ti már 3-as pelust hordtok??? Mi még 2-est, pedig már lassan 6 kiló körül járunk...

H1N1: ingyé’ van, én direkt felhívtam a házidokit. Mondták, hogy szóljak oda, soron kívül beoltanak... De még mindig hezitálok... Annyira fel van fújva az egész, de már engem is sikerült beparáztatni. Persze csak a gyerek miatt, ha nem lenne, lesz@rnám az egészet.
Arról – szintén – megoszlanak a vélemények, hogy átmegy-e a tejen keresztül... Ha legalább ez biztos lenne, akkor tényleg beadatnám azt' kész...

Ginuska
Gratula a keresztelőhöz

Nita
Jobbulást a családnak! Háziorvosnak szívlapát!!!

Kkia
Álmos Kristóf tündéri!!!

Anyabébi
Én megyek veled világgá!!! Legalább majd jókat röhögünk útközben! Azért Keni gyerek mellett nem unalmas az élet! Ez a bepörgés Szonjára is jellemző amúgy – amikor már kifogyóban van a cici, totál kikészül és előadja a dráma szakkört...

Kép
szilveeaa
 
 


íme egy mostani fotó buddha bébiről

Kép

Kép
szilveeaa
 
 


Screen köszönjük szépen ,és Nektek is boldog 2-hós szülinapot.
Együtt ünnepelnek a Fiaink. :D Kép


Köszönjük mindenkinek a dicsiket.

Eszti nagyon ügyes Sophia.Igen ez nagy boldogság.Nekem is kicsordultak a könnyeim az első mosolynál.(és persze azóta még hányszor) :wink:


Nita jobbulást a Fiadnak.szegénykém remélem hamarosan jobban lesz.Nagy ölelést küldök és gyógypuszikat. Kép Kép

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok!

Jötttem én is panaszkodni.

Lizámnak az arca nem tejpöttyös, hanem átalakult és ekcémás lett.
tegnap sírt...sírt...jaj, szegénykém...Védőnő rossz kémet adott, amitől lángolt az arca és iszonyű vörös lett. Usgyi a doki. Újabb krém. Na úgy néz ki az segít valamelyest, de hosszú lesz a gyógyulás.

Nita: Jobbulást a pinduriknak!
Anyabebi! Nektek is! Neked is ekcéma volt az arcodon ugye? Szerintem hasonló a Lizának is.:(

Rohanok..gyors vacsi aztán fürdés :)

pussz!

Ui: Apa ballábas a sok szabi miatt. Uncsizik otthon, így a gép az ő tulajdona mostanában :(
Vendég
 


Hoztam Nektek mikulásos fotókat. Kép Kép

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sztercsi!
jajj szegény Liza! :cry: :cry: Gyógypuszikákat küldök az arcocskájára! :lol: :lol: :lol: :lol:

Nita!
Máténak és Barninak is mennek a gyógypuszik!Vigyázz rájuk nagyon!Ne nagyon menjetek ki otthonról,csak ha nagyon muszály!

Lányok,most kicsit parázok! Többen írtátok,hogy a babócák már nevetgélnek csak úgy spontán! Az én Martinom miért nem nevetgél????? Persze egy-két mosoly elhagyja a száját,olyankor is nagyon édes,de nem nevetgél még!!!!Ugye fog????

Mindenkinek köszönöm a szülinapi köszöntést!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Szizkó: nyugi az enyiém sem nevetgél, csak a csöcsnek én meg a másik végén vagyok (leszarva).
Persze arra má megint jó vagyok, hogy rajtam szunnyadjon.
Ha kiságyat ér a valaga iszonyúan megsértődik :shock:
Szilveeaa
: meg mondom őszintén meg vagyok veled elégedve. Jó húsban van a menyem, imádom azt a durcás pofáját. :mrgreen: :mrgreen: Tökre összeillenek, az én fiam ugyanígy méreget mindenkit. :)
Kicsike: kispasi Martinka zabálnivaló :lol:
Sztercsi: nekem Barni volt ekcémás (Apafej c. filmben-ekcérna :mrgreen: ) ő brutál szinten, főleg télen de ahogy nő már múlogat. Hallottam most a sheavaj-ról, ez teljesen természetes és áll. nagyon jó rá. próbáld meg. :)
Nitáékhoz menjen a gyógyfelhő!!! És a sok gyógypuszi!!!!
Tilli:: Én holnap megyek veszek valami bazi erős ragasztót oszt magamra ragasztom a kölköt, mert nélkülem még levegőt sem vesz ugy néz ki :shock: , most is itt morog álmában mint a bolháskutya :lol: Eljutottam ma odáig, hogy vettem neki Espumizant hátha jobb lesz, azóta legalább nem nyíg egyfolytában :wink:
anyabebi
 
 


bammeg a gyerek telefosta a hálózsákot :mrgreen: , a pelenkába kevesebb jutott :mrgreen: , nem tom mit csináltam rosszul :)
anyabebi
 
 


Na kukk :P

Sziszkó,
Vackorom soha nem mosolygott!!! Kb 4 hónapos volt, mire jött az első mosoly, úgyhogy nyugi!!! Neked egy komoly fiatalúr jutott! :wink: (minden kölök más, a következő majd vigyorog!!! Lencsim 5 napos kora óta nyomja a vigyorokat. Nem tudom, mikor vált igazivá, ez észrevétlenül történt, mert most már konkrétan visszavigyorog, teszek majd képet a g-mailre)

Anyabébi,
mondomén, hogy kezet foghatunk! :lol:
ma nálunk úgy indult a nap, hogy pelusoztam Lencsit és épp alátettem az újat mikor bokáig lef@sott engem -nem voltam résen :lol: -, mögöttem a zuhanyfüggönyt, a padlót, a pelenkázót és az egész ruháját :shock: ojjé, még mondják, hogy a pasik tudnak csak ilyet :mrgreen:

Nitácska,
gyógyulást Nektek!!!!!!!! :oops:

Sztercsi,
ölelés és gyógyulást!!!!! :(

Kicsike,
nagyon édes!!!!! :D

tillidian
 
 


Szilveeaa,
csodaszép!!!!!! :D :D :D

Kidőlök, jóéjt :P

tillidian
 
 


Tillike: a zsákba fosás ma már a második tréfa volt, délután a kezembe fosott és mire elfordultam pelusért meg vissza addigra még maga alá is pisált :mrgreen: és én rutinosan beletettem a pelust :shock:
Így alszik a kezemben, ha megmozdítom ideges lesz annyi a történés, hogy néha kilógok a szájából :mrgreen: ilyenkor veszem észre mekkora a mellyem, felőlem maradhatna :lol:
Kép

Na menjek má énis a 'csába, bár mire lefekszek úgyis felkel :cry:
JÓ ÉJT!!! Nekem pláne!
anyabebi
 
 


Hohohohóóóóóóóóóóóóóóóóó
Na végre :)
anyabebi
 
 


Jó reggelt!

Helyzetjelentés: nem lázasodtunk be az oltás után és nyűgös sem volt.... :lol: mázlista vagyok... :lol:
Minden ok velünk,semmi extra...

Megszerkesztettem a naptárokat,már csak elő kell hívatnom,spirálozni és kész a kari aji :lol:

A többit is kitaláltam már mindenkinek,a héten megrendelek mindent és akkor hátradőlhetek... :lol:

Kinéztem a sütiket is,5 félét fogok összedobni...(elvileg,aztán majd meglátjuk :roll: )

És megjött a héten az anyaságim,juhéééééééjjjjj :lol:
Küldhetnék a családit meg a gyedet is már!!! lenne helye :roll:

Beteg Babáknak gyógypuszzziiiiii :!: :!: :!:

Szisz: utólag Nagyon Boldog Szülinapot!!!!pussszancs :lol:

Szociális mosoly: 3 hetesen és az APJÁRA!!! ( a hálátlan :lol: ,hát nem tudja ki ad Neki enni?! :? ) Azóta bepótolta nálam is,sőt tegnap televigyor közben még hangot is adott ki,olyan CUKI!!!!

Kép
jovana
 
 


Szilveea, de aranyosak vagytok! Ti vagytok az első rajongói a Lányomnak, akik nem a szülei :lol: :lol: :lol:
Igen, 3-mast hordunk hétvége óta, mert a 2-es már szorította a combját, plusz hátul szinte minden alkalommal kijött belőle a fos...

Most épp Malackával beszélget a pihiszékben :D pedig jó lenne, ha aludna egyet, mert csodás napsütés van, mennénk sétálni, csak valahogy össze is kell készülődnöm...

Anyabebi, Tilli fosás :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tudom, nem vicces engem egyszer fosott le Sophia, de az nagyon vicces volt, tüsszentett egyet és kirobbant belőle egy adag fos, de olyan nyomáson...! Rá az egész a hasamra!!! :lol: :lol: :lol: a férjem arra jött be, hogy majd' megpusztulok a röhögéstől :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

javulgatunk...már szebb a pofi
Így nézett ki:

Kép

Mosoly: nincs két egyforma gyerek. Akár a mozgásfejlődés, akár a mosolyt nézve. Liza 4 hetesen msolygott nagyokat. 5 hetesen gügyögött. Ki tudja a töbit mikor kezdi el majd. Ilyeneken nem szabad stresszelni magunkat. :wink:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: