Új privát üzeneted érkezett!

Ercsi, én megértem az előzmények alapján a te véleményedet, gondolkodásodat a dologról. De amíg velem nem történik ilyesmi, addig nem fogok falat építeni magam köré, én ezt a babát a férjemmel együtt vállaltam, és vele is tervezem végigcsinálni. Sok mindenen átmentünk már, én látom, hogy hogyan viszonyul egy gyerekhez, hiszen van egy 10 éves fia, így valamennyi rálátásom talán van, még ha ez nem jelenti azt, hogy a mi babánkkal is hasonlóan fog bánni. De ettől függetlenül nem tudok és nem is akarok mást tenni, mint hogy 100%-ig bízom benne, hogy mindenben mellettem lesz. Nincs okom rá, hogy kételkedjek, 6 év alatt nem adott rá okot. Ha meg mégis valami szarul sül el, akkor meg majd jól pofára esek :roll:

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Én is nagy mértékben számítok a férjemre, aztán van, hogy jön a csalódás, de valahogy mégis bízom benne, és tudom, hogy ha nagy szükségem van rá, akkor még vidékről is visszarohan.
Ha hármasban vagyok itthon a gyerekekkel, az rettentő nagy felelősség, főleg ebben fáradok el. Viszont mikor hazajön, furcsa, hogy ott van, és meg lehet kérni, hogy segítsen. Egy pár napig nem is tudok mit kezdeni a helyzettel, annyira megszokom ilyenkor az egyedüli helytállást. DE: azt nem akarom, hogy egyáltalán ne vegyen részt a gyereknevelésben, a háztartás körüli döntésekben. Bármennyire is ő az, akinek egy nap több órát kell dolgoznia, mint nekem, a gyerekek lelkének nagy szüksége van arra, hogy ő is foglalkozzon velük!!! Sokszor feladhattam volna már, és mondhattam volna, hogy ok, akkor nem is kell, hogy velünk legyen, mert sokszor nagy küzdelem, hogy működjön a dolog, de végeredményben rájövök, hogy csak együtt tudom elképzelni a családunkat. És most is látom, hogy nagyon hiányzik a gyerekeknek. Ilyenkor én is a túlélésre játszom, amíg hazajön. Olyan nehéz ezt elmagyarázni, mert hiszen mikor itthon van, akkor is keveset látjuk...

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Sziasztok!

Megvolt a vérvétel, holnap mehetek is az eredményért (AFP). Régen úgy emlékszem, hogy több idõt kellett várni rá. A védõnõ jó letolt, hogy miért ilyen sokára mentem, mert 9 hetes terhesen voltam nála utoljára. Mondtam neki, hogy dolgozom, nem tudok állandóan eljönni a munkahelyrõl.

Viki, milyen excel tábla, és hol lehet elérni? Az email címem: bognar_bea@citromail.hu, ha nem az kell, amin keresztül ide regisztráltam, hanem jó másik is:)
baboca0104
Balatonalmádi
 
 

 
 

Szia, elküldtem, elvileg kellett kapnod egy e-mailt, ott megvan a link, amivel eléred a táblázatot. Ha nem, akkor szólj :) Simán tudsz beleírni, nem kell menteni, meg semmi, csak beírod magad és kilépsz.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki, ez jött át: I've shared x

Click to open:
x

Google Drive: create, share, and keep all your stuff in one place.

Lehet, hogy béna vagyok...:D
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Kattints az X-re és meg fog nyílni :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Próbálkozom:D
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Bejelentkezõ email címet kér és jelszót. Mit kell ide írni?
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Szia Viki,

Ment a privi.

Előre is köszönöm, Lívi

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Hú, baboca, akkor ahhoz kell google account. Nincs gmailes címed? Azzal egyszerűbb lenne.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki, kreáltam egyet: bbea801203@gmail.com. Köszi, és bocsi, hogy ilyen bonyolult vagyok :)
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Na én készen is vagyok :D
Kitöltöttem :) Tényleg sokan nincsenek már, akik benne vannak a táblázatban :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Livike, neked tegnap vették le az AFP-t, ugye? Mikor lesz eredmény?
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Babóca, igen tegnap. Nem mondták, hogy mikor lesz eredmény, de most hogy mondod, mindjárt be is telefonálok és megkérdezem :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Nekem azt mondták, hogy holnap mehetek érte. Nagyon meglepõdtem, mert számítottam rá ilyen hamar. De most izgulok, hogy milyen lesz.
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Sziasztok!

Üdv. az újaknak!

Én is eltűntem kicsit, ui. eléggé rossz 2 hét van a hátunk mögött. Pozitív lett a kombinált tesztem Down sy.-ra, így meghoztuk a nehéz döntést a korionbiopsziáról. 1 hete végezték a beavatkozást, most várjuk az eredményt. Bízunk benne, hogy nem lesz már probléma, meg jó az eredmény is. Egyébként az Uh alapján semmi sem utal, hogy Kismaszat beteg lenne. 1 hetet mondtak, hogy ne emelgessek meg pihenjek. Még 1 hét kímélő életmód. Tegnap voltam én is a terheléses cukorvizsgálaton, szerencsére annak az eredménye rendben van!

Babóca, mi nem szeretnénk tudni a baba nemét. Rá is írta a genetikus a kartonra nagybetűkkel, hogy ezt ne vizsgálgassák.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
füles33
 
 


Füles, drukkolok, hogy rendben legyen a lelet! Pihenj, amennyit tudsz! Biztos nagyon nehéz lehet nyugodtnak maradni ilyenkor.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Füles, Pihenj nagyon sokat, szorítok, hogy minden rendben legyen. Mikor lesz meg az eredménye?

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Füles, nagyon szorítok értetek!
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Ez most egy nehezebb időszak mindenkinek, hogy most vannak soron a fejlődési rendellenességes tesztek. biztosan sok a téves eredmény, így a felesleges aggodalom is, kitartást mindenkinek, most különösen Fülesnek!

 Baby Birthday Ticker Ticker
natasa7
Budapest
 
 


Füles, biztosan minden rendben lesz, szorítok nektek! Egy barátnőmnek pár hónapja ugyanez volt, és kiderült - neki az amnion - hogy minden rendben a babával!

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Füles! Én is szorítok neked! Ahogy már írtam korábban is, a kombinált teszt anno nálunk is "tévedett".
andi1982
 
 
 
 
 


Füles,
nagyon szorítok! Mikor várható eredmény?

Dana,
te is próbálj meg a lehető legkevesebbet idegeskedni az AFP miatt. Az nem szól másról, mint a pénzről. USA-ban van egy hasonló, férfiaknak, prosztatarákra. Ugyanez van - csomó pozitív eredmény, ami után kötelező(!) az invazív vizsgálat, ami persze többnyire negatív. Férfiak meg stresszelnek, amúgy meg csomó pénz. Szóval minden rendben lesz, szorítok!


Bár ez így most furi, de velünk minden rendben, baba kicsit több mint 5 centi, végig ficánkolt, szopta az ujját - mindezt egy tök gagyi géppel is láttam. Imádom, már most, hihetetlen. 1,3 cm a tarkóredő.

Natasa, holnapra drukkolok - könnyű megjegyezni ám a dátumaidat :)

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem illetve zugolvasó üzemmódban voltam. Nálunk minden rendben van, a múlt héten voltam kombinált teszten, teljesen rendben van az eredmény, sőt a doki azt is megtippelte, hogy fiú. A jövő héten megyek dokihoz (legutoljára 8 hetesen voltam).

Füles: szurkolok neked és küldöm a ++++++++++++ energiákat, hátha ez segít.

AFP: nekem az AFP-vel nem lett valami fényes az eredményem a lányomnál, szóval ha a doki megnyugtat sztem nem kell különösen aggódni.
csutak27
 
 


Füles! Megy a drukkk ezerrel!!! Nagyon remélem, hogy rendben lesz a kicsi :roll:

Lányok! Nem régen jöttek meg a genetikai kombinált eredmények, idézem amit a doktornő mondott telefonban :
" A lehető legjobbak az eredmények, minden negatív"
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Mindenkinek ezer köszönet a drukkért!!!!

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Dana! Örülök nagyon a jó hírnek! :)
andi1982
 
 
 
 
 


Dana, szuper hír :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Dana :)))))

Drukk mindenkinek, aki igényli :)
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


jajdejó, Dana!
Noémi, Ti is szupik vagytok!:) már aggódtam értetek, m nem jelentkeztél tegnap!

 Baby Birthday Ticker Ticker
natasa7
Budapest
 
 


Bdana, szuper!

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Füles: kitartás biztos minden rendben :wink:

Bdana: hurrrrrrrá :lol:

Én ma megyek Elintéztem Náray a magzati adókedvezményt mert már 5 hete járna és nem indítottam el :roll: Igy ma megyek az én meló helyemre majd ferj meló helye aztan a tb...
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Dana,
de jó!!! :) :) :) Veled örülünk mind!

Lányok, mindjárt túl leszünk ezen a néhány héten, és aztán már csak azon kell izgulnunk, hogy kapunk-e olyan színben rácsvédőt és éjjeli lámpát, amilyenben kinéztük... :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat, kedves szavakat! A genetikus doktornő 1,5 hetet mondott eredményre a mv.-től számítva, hogy akkor hívjam a mobilján. Aki végezte a beavatkozást, ő azt mondta, hogy 2,5 hét múlva küld a labor sms-t. Azért eléggé gyorsan eltelt már ez az 1 hét is, én sokkal rosszabbra számítottam, szóval várunk majd türelmesen.:)

Oui, gratulálok Borihoz. Nekünk Borkánk hivatalosan Borbála.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
füles33
 
 


Viki, én próbáltam neked privát üzenetben elküldeni az e-mail címem, de nem sikerült. Hogyan kell?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
ercsi82
Szlovákia
 
 


Megvan az AFP eredményem :) Mom 1.07, korrigált Mom 1.09, a védõnõ szerint tökéletes :)

Kép

Kép
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


megjöttünk az uh-ról! könnybe vagyok lábadva.
a matrjoskababám adatai: 66 mm, tarkóredő 3 mm alatt (erről csak ennyit mondtak).
az a szép az egészben -meg vagyok hatva magamtól is :D -, hogy annyira figyeltem, hogy mit mond a nő a testrészeiről, méreteiről, hogy esssszembe se jutott megkérdezni, h fiú v lány.
amúgy lánynak néz ki arcocskája:)
szóval megvan mindene, még két agyféltekéje is van!!!:)
meg se mozdult, a nő szerint napozópozícióban volt, sztem még nem ébredt fel.
odafelé nyafogtam összevissza, h nem akarok kórházba menni, meg jaj, de mogorva mindenki, de kifelé azt mondtam, h azért jó ilyenekre járni, mert így annyira meg akarom szülni...valóságosabb az egész, nemcsak a hányás van :P
apukáját nem engedték be, pedig annyira szeretett vna jönni, de nem a normál uh-ba mentünk, m nem volt orvos, hn egy olyanba, ahol de a nemfizetősre nem engednek be mást, du fizetősre igen...vá, megjelenik, nem megy dolgozni, akkor se...öccázé' adtak képet, azóta is azt mutogatom a beavatottaknak:)

 Baby Birthday Ticker Ticker
natasa7
Budapest
 
 


Baboca,
örülök a jó AFP-nek :)

Natasa,
de örülök neked is :) Milyen furi, elvileg kb. egyidősek, és mennyivel nagyobb a ti matrjoskátok :)
Az nem semmi, hogy az apja nem mehetett be :( Ez szemétség!

Ma megyek lánybúcsúba, hát részegen fetrengeni biztos nem fogok :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Sziasztok,

Örülök a jó híreknek :) , és drukk azoknak akiknek még hátravan!!!

Tegnap betelefonáltam, hogy meg van-e az eredményem, de nem az az orvos rendelt, aki múltkor, ezért nem adtak információt. Ma délután viszont már ő van, szóval ismét telefon....

Na ezért rossz, hogy nincs saját orvosom... :cry:

Natasa, azt mondod, hogy nem engedték be apukát a vizsgálatra? De miért?

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Natasa, de jó!!! :) Olyan jó érzés látni õket! :) Én is nagyon várom már az uh-ot.

Livike, nekem sincs saját orvosom, eddig még nem éreztem a hátrányát. Bár aki az SZTK-s orvos, egy segg, de azt az egy-két alkalmat, amikor kell hozzá menni, azt kibírom. Anno a lányomnál sem volt dokim, szintén így jártam orvoshoz, szerencsére akkor még nem õ volt, s olyan szerencsém volt, hogy a szülésemnél éppen õ volt ügyeletben, és 100%-osan ott volt mellettem.
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Babóca, grat!!

Noémi, persze, h nagy, 3 óránként eszem!:) nemhiába a sok émelygésre evett sajtos tallér, áááá. uh alapján 2 nappal idősebb, beértünk Titeket!

Livi, a Péterfyben kétféle rendelés van. egy sima, erre mentünk vna, ahová bejöhetett vna. a másik meg olyan, ahol csinálnak 4d-t is, de:
http://homar.blog.hu/2010/08/02/hogyan_ ... or_utcaban

beszarás komolyan, ha tudtam vna elején, h orvoshiány miatt kerültünk oda, kihisztizem, h bejöhessen. a vicc az, h nyilván ha délután bejöhet, akkor nem technikai akadálya van, h mondjuk nincs szék, amire leülhet...gondolhatod, elindul befelé és mondják neki, h nem jöhet be, ki van írva az ajtóra...
akárhogy is van, mekkora f*sznak kell lenni ahhoz, h egy ott toporgó édesapát ne engedj be?

sztetek folsavval 3 hónapnál le lehet állni?

én úgy terveztem el, h ez után az uh után váltok magánorvosra és választok kórházat. a Szt Istvánra gondoltam, főleg a gátvédelem és a fürdőkádas szülés, meg úgy általában bababarátsága miatt. Szt Istvános lányok, van tanácsotok, dokiválasztásban pl?

 Baby Birthday Ticker Ticker
natasa7
Budapest
 
 


Nekem az Istvánban Boros Judit az orvosom. Nagyon leterhelt, de gondolom azért, mert jó.
Mást sajnos nem ismerek.
Nekem mind a 2-nél varrtak, szétment a gátam, ilyen típus vagyok gondolom.
Fürdőkádasba nem is akartam menni, szóval jól kihasználtam az adottságokat:).
A Szt Imrét szeretik még nagyon alternatív szülések kapcsán.
Ami szuper volt az Istvánban, az a fizetős szoba, ahol egyedül voltam a gyerkőccel! 3 nap alatt teljesen kipihentem magam, nem úgy, mint az első szülés után, 4-es szobában fekve.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


igen, a kettő között hezitálok tkp. a gátvédelmet nem lehet kiszámítani, de legalább törekedjenek rá, attól nagyon félek...elnézve most Matrjóska fejméretét...
a fürdőkáddal meg az van, h mivel egy van belőle, ha előtted elfoglalja vki, akkor csalódás. de olvasok olyanokat is, h abban az állapotban pont nem érdekelte már semmi alternatív.
fizetős szoba kell, fizetni akaroook!:))

 Baby Birthday Ticker Ticker
natasa7
Budapest
 
 


Jelentem végre sikerült a magzati adókedvezményt elintéznem röpke 4 óra alatt :roll:
Végre a következő utalasnál hozzá csatolják :lol:
Most azt hiszem le is pihenek egy kicsit :wink:

Vásárolni vásárol már valaki!?!?!?

Én még mindig figyelem a babakocsinkat :wink: Még le van árazva :wink: Sajnos van a raktáron :roll: Ami nekem nem jó :roll: Mert még nincs meg a pénzem :roll: De ha tudnám hogy rendelésre mehet, mert elfogyott akkor az kurva jó lenne mert 3-4 hét mire meg érkezik és addigra biztos a pénz is nálam van meg érkezik :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


A fizetős szobát én is csak ajánlani tudom! Főleg, ha valaki annyira retteg a kórházaktól, mint én.
Mi ráadásul úgy csináltuk, hogy a férjem is bent aludt velem minden éjszaka és szuper volt!

Gátvédelem: nálunk esélytelen volt, mert Nócinak 36 cm volt a buksija. Két metszést is kellett csinálnia a dokinak és mellette még repedt is - a repedés sokkal rosszabb volt nekem...

Kád: először a kádas szobában voltam, de nekem akkor épp a magzatpózban fekvés esett jól, később kínálgattak labdával, meg sétával, de akkor meg inkább aludtam. :)

Sose lehet tudni, de az mindenképp jó, ha van rá lehetőség. :)
andi1982
 
 
 
 
 


Jaj nem azt akartam irni, hogy a fizetos a jo szoba, hanem hogy az egyagyas a jo... Ha ingyen lenne, az lenne a legjobb, de sajnos sztem sehol nincs olyan. Van, aki egyebkent arra eskuszik, hogy tobben egy szobaban jobb, mert van kivel beszelgetni. Hat nekem nem volt ra igenyem. Orultem ha alhatok :lol:

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


á, nem értettem félre, egyágyas-fizetős, szinoníma:)

 Baby Birthday Ticker Ticker
natasa7
Budapest
 
 


Csajok!
Ha va
Aki magán uh-ra, babamozira készül, akkor a Dóri Ultrahangot messze messze kerülje! Ilyen tirpák brigáddal még nem találkoztam.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey? Az hol van?

Nekem a G1-be csinálták, de a Róbert Magánklinikát is nagyon ajánlották. Mondjuk még várnunk kellett volna vele, mert még kicsike volt a 4D-hez ,de azt mondták legközelebb inkább a 28-30. hét tájékán menjünk 4D-re akkor nagyon tuti lesz! :-)

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Oui' Mivel nekem programozott császár lesz és ragaszkodunk a választott orvoshoz, így abba a kórházba megyünk ahová ő mondja. Mivel ez magánorvos, így előre megmondta, hogy természetesen családbarát szobát kapunk, ahol Apa is ott lehet és ott aludhat, külön szobában. Még nem tudjuk mennyibe fog kerülni, de nekem nagyon sok kockázatom van és ezért -sajnos- a TB-s rendszerben biztosan megölnének engem vagy a babát vagy mindkettőnket! Elég szomorúnak tartom, hogy magánrendelőbe, magánorvoshoz KELL járni, csak mert nem egy egyszerű eset vagyok... :cry:

Nagyon sok rosszat olvastam itt is és más fórumokon is a TB-s ellátásról, mondjuk olvastam jót is és olvastam rosszat magánorvossal is :roll: :roll: :roll: hát szóval nem tudom....Csak azt tudom remélni, hogy mi a férjemmel jól választottunk orvost....

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Natasa,
Én anno Istvános voltam, onnan mentem át az Imrébe.
Nekem 2 hatalmas bajom volt az Istvánnal:
1, a frekventáltsága miatt a kisebbség volt a többség. Ez még annyira nem is izgatna, mert nem vagyok rasszista alkat, de....
2, az István (számomra) rákfenéje, hogy szabad bejárása van bármilyen látogatónak ki-be a szobába!
Képzeld el azt a szitut, hogy foglalt a fizetős egy ágyas, bekerülsz a 4 ágyasba. Alig tudsz ülni, állni,dől belőled a vér alul, sajog a feszülő melled, üvölt a tök friss gyereked. Próbálnál "lazultan" szoptatni, de a másik 2-3 anyukának pont ott van az egész családja, férjestül, kamaszfiústól, apósostul. Nem túl szupi szitu. Vagy az sem amikor a tied végre elaludt, te is aludnál, te tuti a másik 3- ból valaki üvölt.
Ja és azt se felejtsük el,hogy január a kezdődő szupi influenzaszazon!!! Napi 8-10 vadidegen látogató sétál be az újszülötted mellé.
Pfffff ha fizetnének se....

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: