Új privát üzeneted érkezett!

Gabi
ok, máskor írok :!: :wink:
nekem is a mellső falon van :!: akkor nem aggódom, köszi nagyon drága vagy :!: :wink:
nekem is a lábujjaim is elég jól néztek ki, így is olyan kis husis, már az otthoni papucsomba alig bírom beletuszkolni a lábam :roll: :wink:
fotók... :lol: :lol: :lol:

Vivi
Örülök, hogy jobban vagy, majd csak csillapodik a köhögés is :!: :roll:
nem gondolnám, hogy nyugodt lesz, mert Én is állandóan izgek-mozgok, apácska meg főleg...de adj isten :!: :lol:
miért kellett volna kelned vele :?: én is kíváncsi vagyok arra a kárpótlás témára :!: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Andi tegnap nem jelentkezett!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
Igen, tegnap volt az NST-n, reméljük minden ok volt :!: :roll: ma biztosan ír majd :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

 
 

Lanyok! A fozes inditotta be a fantaziatokat? :twisted:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Lehet, h már meg is van az első fórumbaba? :)
Bár most néztem Andi blogját, még nincsen fotó, sem bejegyzés...

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Nomi
Nekem kicsit.
Most egy finom gyümölcslevesen jár az eszem, amin sok-sok tejszínhab van... :D :D :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


vagy amit még nagyon-nagyon meg tudnék enni most, azt egy jó nagy adag sült krumpli rengeteg majonézzel.....
(Azt hiszem mindegyik Norbi update 1 kaja :D :D :D :D :D )

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
már az is lehet, hogy Andi éppen szül vagy szült :!: :roll: :lol:
ne is foglalkozz a norbis kajákkal, sztem semmire sem jók, csak egy nagy reklám :!:

Én nemsokára dinnyét eszek :roll: nyami-nyami :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Csajok ezt egy ismerősöm küldte nekem tovább, meg kell veletek is osztanom, egyenlőre rendkívül viccesnek tűnik..... :D


Amit addig nem tudsz, amíg nincs gyermeked…

Az első 6 hónap

- az a hatalmas méretű fej, amit szülés után egyfolytában nézel, hát az tényleg átfért azon a kis lukon, amibe addig azt a pirinyó tampont dugdostad.
- a lefejt tej becsesebb, mint egy 200 éves bor.
- úgy tűnik, az egész nap egy végtelen szoptatás.
- napi 4-5 óra alvással is lehet élni.
- ha választhatsz a szex és az alvás közt, az utóbbira fogsz szavazni.
- egy kisbabából valamelyik nyíláson mindig folyik valami.
- a séta csak neked séta, ő ebből semmit nem vesz észre.
- elindulni otthonról egy 2 órás procedúra.
- ha eddig nem kötötted be a biztonsági öved, ezen túl befogod.
- kurva nehéz a babahordozót cipelni, gyerekkel együtt.
- minden babazokninak szűk a szára és bevág.
- a legszebb ruha is csak 1x kerül sorra, azután kinövi.
- aki a fürdetőkrémet kitalálta, azt lapáttal vernéd agyon.
- az egész terhesség alatt azt várod, hogy végre megint hason alhass. Szülés után a 2 irgalmatlan méretű csöcsöd miatt továbbra is csak ábránd marad...
- már nem szereted a vendégeket.
- sírsz, ha az alvó gyereked nézed.
- sírsz, ha valaki hangosabban szól hozzád vagy ingerültebb veled.
- sárkány leszel, mindenért baszogatod a férjed.
- egész nap várod, hogy este legyen és a gyerek aludjon, reggel meg azt várod, hogy mikor kel fel végre.
- ha elszabadulsz otthonról pár órára, amit addig alig vártál, akkor egész távolléted alatt otthon jár az eszed.
- a férjed túl csinos, túl szexi és minden nő biztos őt akarja.
- akik eddig hívogattak a szülés előtt, hogy "egyben vagy még?", na azok mostantól nem fognak. A napok múlásával, már senki nem fog hívni, csak a család.
- a nagyszülők azt hiszik, nekik szülted a gyereket.
- kiderül, hogy mindenki tehéntejet ivott 2 hónaposan régebben.
- kiderül, hogy anyád nem tud semmit a babákról (már).
- anyósod még annyit sem.
- fél óra bohóckodás és cigánykerekezés után egy 2 mp-es mosoly teljesen reális egy babától.
- a digitális mérleg egy szar, csak arra találták ki, hogy idegesítsen.
- amelyik ruha lábközt nem patentos, az a gyerek emelésekor a nyakában gyűlik össze.
- a híg fos a legjobb pelenkában is utat vág a hátközépig.
- van 70 dekás teli pelenka!!
- a zenélő forgó a kiságy felett nagyon kevés ideig forog 1 felhúzással sajnos.
- a mélyhűtőben már csak a fagyasztott anyatejnek van hely, kajának nincs.
- egész nap otthon vagy, még sincs este meleg vacsora és kupi is van pluszban. És még fáradt is vagy.
- a melltartóidat sárkányeregetésre is használhatod.
- zuhanyzáskor meg kell emelned a melleid, hogy alatta is megmosd.
- a hátközépig fosás mindig akkor jön el, amikor sorra kerülsz a dokinál és le kell vetkőztetned a vizsgálathoz.
- a babagondozással kapcsolatban nincs egyetlen téma sem, amiről ne adna teljesen eltérő tanácsokat a védőnő, az orvos és az anyád.


Nem tudom honnan szedte,de nagyon jó! :D :D :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi!
Ismertem eddig is,de mindíg jókat mosolygok rajta! :lol: :lol: :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Csajok én már nekiálltam a rakott krumplinak,baconnal!Apa rendelte!Meg lehet ma én is sütök palacsintát.Ezt meg én rendelem. :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Suzy

Norbi kaja:
Anyu szokta mindig mondogatni, h remekül lehet fogyni Norbival. Csak kiteszi a fényképét a hűtőajtóra és egyből elmegy az étvágya, ahogy megközelíti és nem lesz kedve enni. :D :D :D

Egyébként nem is gondoltam komolyan. :) Nálunk ez olyan szállóige a finom kajákra, h nem Update1. :D


Akkor lehet, h most nagyon kell drukkolni Andinak?!?!
Mindenesetre az nem árthat ha gondolunk rá. :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
Hát igen...aranyos nagyon, de sok igazság van benne :!: :wink:

Gabi
Én is, Én is kérek belőle :D a palacsinta annyira nem csigázott fel, de a krumpli... :roll: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gabi
Nagyon jól hangzik! :)
Mondom a címet... :D :D :D :D :D :D

Annyit emlegetitek a palacsintát, h lehet, h nekem is muszáj lesz sütni párat...
Túrós mazsolásan, vagy csak rengeteg nutellával,...vagy..... lekvár..... vagy ezek egymás után.... :D :D :D :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
Hát kb. ennyire jó az egész norbis mizéria :lol: :lol: :lol:

Nem tudom mi lehet vele, megnézem már hogy hova szokott még írni...hátha esetleg oda már írtak róla valamit :roll: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Csakis fahéjas és nesquick kakaós!!! :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Vivi
Ez igen, ha ezt a sorrendet mind betartod :roll: :lol: a védőnőhöz nem kell menni egy darabig :D (csak vicceltem), tudod ami jól esik az nem árthat :!: :D

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Andi elvileg 12-re van kiírva :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Hát az a 4 nap már semmi.... :?

Suzy
Azért vagyok most ilyen "vagány", mert egy teljes hónapig nem kell mennem "bátorításért" a védőnőhöz! :D :D :D :D :D :D

Gabi
Hűűűű, fahéj és kakaó....
Azt hiszem még bővült a lista.... :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok Csajok!

1 napig nem jövök és úgy pörög a fórum, hogy követni sem tudom:)
Jelentem még egyben vagyunk:)
Tegnap voltam nst-n és uh-n, minden rendben van, már 3410g, úgyh akár jöhetne is. Annyi van, hogy az átlagosnál kevesebb a magzatvizem, amivel sajnos nem tudunk mit csinálni, ilyenkor már nem termelődik. A dokim azt mondta, hogy most már bármikor találkozhatunk. Hétfőre vagyok kiírva, ha Dóri baba addig nem bújik, akkor be kell mennem hétfőn vizsgálatra és megbeszéljük a továbbiakat, mert utána már mindennap kell mennem nst-re.
Visszaolvasok és még írok, bár ahogy látom jó 2-3 oldalt kell olvasnom:)
Aranyosak vagytok, hogy gondoltok rám/ránk.

andicsiga
 
 


Vivi
Inkább vagánykodj, mint sírj :lol:

Andi
Már nagyon súlyban van a baba, akkor bármelyik pillanatban szinte... :roll: húúúúúúúúú, de izgi, nagyon drukkolok++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Andi
Nagyon szép a pocakod :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
:D

Andi
Drukkkkkk!!!!!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


A mi táblánk:
(ha valamit nem jól írtam szóljatok!)

Kép

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Elgondolkodtam rajta, h ki a következő Andi után...
Így könnyebb.
Legalábbis a dátumok szerint! :) :) :)
Aztán majd kiderül, h a babák szerint pedig hogy lesz. :D

Ugye nem hagytam ki senkit?????

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
Nagyon jó ötlet, köszönjük :!: :wink:
Nálam a kérdőjel az marad is 8)

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Nagyon szépek a pocakfotók lányok:)

Suzy!
Nekem 21.héten mozdult meg először a pici, vagyis akkor tudtam hogy biztosan ő az, aztán azóta meg sem áll:)

Vivi!
nagyon jót nevettem és elképzeltem az első hat hónapunkat:) Remélem most már rendbe jössz és elmúlik a köhögés meg a torokfájás.

Súly!
Én eddig összesen 11 kilót híztam, amire a védőnőm és a dokim is azt mondta, hogy rendben van, teljesen jó!Aztán meglátjuk mennyi megy le a szüléskor.

Gabi!
A vas sajnos szinte minden kismamánál lecsökken, nekem is 2X1-et kell szednem, a lényeg, hogy minden más rendben van, ez pedig nem olyan nagy gond.

Orsi!
Remélem nem lettél rosszabbul, úgy látom ez a torokfájás is mindenkit utolér, elég kellemetlen, de tényleg 1-2 héten belül teljesen elmúlik. Nekem többször is jelentkezett a terhességem alatt, remélem most már nem fog előjönni a szülésig.

Bettike!
Gratula a bébihez, a női megérzés általában be szokott jönni (a nemekkel kapcsolatban is) És tényleg én is hallottam olyat, hogy végig lányt mondtak és végül kisfiú lett. Én tegnap megint rákérdeztem, hogy biztos lány, és azt mondták igen.

Na megyek, mert a párocskámnak ma van a szülinapja és csinálok neki egy kis gyümis tortát, meglepi lesz:)
Amíg a sül majd a piskóta még visszanézek.

puszi

andicsiga
 
 


Vivi
Akkor majd lesz babás is, mert remélem, hogy akkor is marad a topik :roll: :wink: :?:
Még volt egy Viki nevezetű csajszi, de Ő róla semmit nem tudunk :roll: :?: nagyon az elején volt még, kérdezte is, hogy nem túlzás-e már vonalzót csinálni :?: de utána eltűnt :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
Ok! :D (Nekem tuti nem lenne ennyi akaraterőm....)
De a neveket beírhatom "/" -jellel, ha gondolod, és kitaláltátok. :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Andi
Isten éltesse a párocskádat, még bírsz ilyeneket csinálni :?: ügyi vagy :!:

Majd a párod írni fog a topikba, ha van valami fejlemény :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Vivi
Dehogy is nem lenne :wink:
megvannak a nevek, de még nem publikus :oops: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
Persze, h lesz babás is! :D És akkorra te is "beszínesedsz" :D

Andi
Jó sütögetést!
:)
És boldog szülinapot a párodnak!
Majdnem szülinapi ajándéknak kapja a Picit!!!
Vagy majd megkésett szülinapi ajándék lesz! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
ok :!: :lol: :lol: :lol:

Most nézem, hogy Ágica és Én közöttem 2 nap eltérés van :roll: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szerintem, ha ez a csajszi újra jelentkezik, akkor beírom, és sok bocsit kérek tőle. :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


úgy látom mindenki kivánós :D

KépKép
bettike83
 
 


:D
Igen, mi meg egy csomóan vagyunk okt. vége, nov elején. :D
Ott nagyon borulhat a sorrend :D :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


úgy látom eddig a csapatban én vagyok aki legkésőbb szül :) de nem baj az :)

KépKép
bettike83
 
 


Köszi mindenkinek párom nevében is!
Vagy ide fog írni, vagy a blogba még nem tudom, majd meglátjuk milyen állapotban lesz:) Remélem nem felejti el.
Szerencsére egy piskótát még meg tudok sütni, az nem tart sokáig, bár a párom lelkemre kötötte, hogy most már csak pihenjek, na dehát mégis a szülinapja van. Én meg úgyse tudok egész nap feküdni.

Amúgy igen mindenképp a baba az igazi szülinapi ajándék, akármikor érkezik is:)

andicsiga
 
 


Andi
Nálunk már most elég jó idő van, biztosan nem kapcsolnám be a sütőt :roll: erre gondoltam...akkor is ügyi vagy :!: :lol:
Várjuk a híreket :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


ja, hát igen az idő kicsit itt is meleg. Erre nem is gondoltam :oops: :D

andicsiga
 
 


én ma gulyás levest csináltam csirkből meg tepsis husit krumplival :) már éhes vagyok :)

KépKép
bettike83
 
 


Andi! A parodnak boldog szulinapot! Es persze hogy gondolunk Ratok :wink:

Vivi! Nagyon aranyos "az elso 6 honap". En meg nem olvastam,de nagyon tetszett. Ja es ugyi vagy,kosz a tablazatot.

Ma en is foztem :!: :!: :!: Ez nalam az utobbi idoben ritkasag,de most hogy itthon vagyok,muszaj. Lecso lett,es finom :lol: :wink:

Anna nem jelentkezett...remelem minden ok

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


fincsi a lecsó :)

KépKép
bettike83
 
 


Vivi!
Jó a tábla!Eddig fel se tűnt ez az okt végi-nov eleji zsúfoltság.

Andi!
Na már azt hittük................
Párodnak boldog szülinapot!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Megérkeztem...ma mozgalmas napom volt.A férjemmel reggel be mentem a városba és így nem kelett fizessek a buszra.Ő rendezte a saját dolgát és Én pedig az én dolgomat...a munkahelyemre még el mentem be vittem a papírokat amit még Áprilisban kaptam ezzel kellett járjak betegszabadságért minden hónapba.Délután értem haza ettem és lepihentem már laig vártam sokat járkáltam...magamnak vettem két nadrágot,mert már ami volt nem jött rám.Nagyon sajnálom h nem bírjátok meg nézni a blogomat :( .

Suzy!Azt hiszem h küldtem privát üzenetet tegnap,meg kaptad :?: és még sem sikerült be lépned :?:
Akkor próbáljátok máskép...a keresőbe írjátok be h (ingyenblog.hu),jobb oldalra kell be írni a felhasználó nevet ami erika134 a jelszó pedig bK4rAim ezután jelöljétek ki a kockából h "jegyezz meg" utána katt a bejelentkezésre,remélem így sikerülni fog.

Vivi!Jó ötlet a táblázat,köszönjük szépen,nekem is tetszik...apácskával beszélgettünk nevekről,de még nem döntöttünk...neki tetszik az Ádám nekem is :) ...még nem végleges de való színű h ez fog maradni.

Gabi!Rakott krumpli...nyami...nyami... :lol:

Andi!Akkor nincs már sok hátra,h meg szülessen Dóra...örülök h minden rendben van .Drukkolok :!: +++++++++++++++
Apácskának boldog születésnapot :!:
Gyümis tortát Én is kérek...nyami...már elég régen ettem,de lehet h szombaton Én is sütök.

Szép estét mindenkinek :!:

Kép
erika12
 
 


Erika
Nem kaptam privit tőled :cry: nem tudom, hogy miért pedig az mindig átjön :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Ma vásároltam egy rózsaszín igazi nyári ruhát, majd apácska lefotózza rajtam és felteszem a képet :!: :wink: nagyon tetszik :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Belépni be tudtam, de tovább... :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


A bejegyzésed hogy tudom elolvasni :?: :?: :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok Csajok!

Sopronban beszart a netem....
Most meg már Pesten vagyok...Csepelen!

Apa elhúzott legénybúcsúra...:-S

Én meg ejtőzök a szobába...olyan meleg van itt a lakásba, bődület...pffff..

Nah, látom mindenki rendbe kisebb-nagyobb dagadások.....
Andink még egyben....

Torkom nem jobb...van nekem is Tantumom.....megpróbálom!

:wink: :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?