Új privát üzeneted érkezett!

Egyébként azt írtad Ági, hogy az ikreknél is ennyi volt, akkor meg? Pedig az elején szépen fejlődtek, ugye?

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora
Most már látom a görbédet, egyenlőre még nem tudok hozzászólni.
Még nem szedem az utrot, még ki sem váltottam.
Megtennéd nekem, hogy a mostani terhességednél megnéznéd, hogy mikor mentél és hogy mekkora volt. Mikor derült ki, hogy baj van?
Az ikreknél nem volt semmi gond, tökéletesen fejlődtek szinte egyező volt a méretük csak velem volt a gond mert a 23 héten teljesen kinyílt a méhszáj. Ott a 5 héten azt mondták, hogy nem vagyok terhes és az 5 hét 5 napon volt 3mm.

Krisz
Nagyon aranyos vagy, hogy próbálsz nyugtatni bár ilyen egyszerű lenne. Én teljesen pontosan tudom, hogy mikor fogant és azt is, hogy mikor ágyazódott be.

Balimama
Különben nekem is alig látszott még, az elején néztem és azt hittem, hogy üres a méhem mikor a doki észrevette a kicsi pontot. Lehet, hogy tényleg ez egy szar UH volt. Ez a legegyszerűbb erre fogni.

Kép
[/url]
ági2
 
 


Ági! Sterintem semmi gond, az én babám nem fejlődött sajnos, 6 hetesen derült ki, mert csak 5mm-es volt és semmi szívhang.1 hét múlva estem túl a műtéten. Ne aggódj kérlek, de ne is éld bele magad túlságosan ettől függetlenül. Picit legyél realista, még ha nehéz is és bízz a babádban. Ez nem ellentmondás!

Zora
Kép
zora7
 
 

 
 

Ági!
Ez egy szar UH!
Ha nagyon nyugtalan vagy jelentkezz be gyorsan egy 4D-s UH-ra!
Igaz, hogy fizetni kell érte, de addig keresik, amíg meg nem találják és pontosan meg nem mérik!
Biztosan találsz olyat, ahol akár azonnal fogadnak! Eszter is volt többször, amikor még minden rendben volt vele, csak egyszerűen aggódott és nagyon megértően fogadták!
Eszter a 17. ker-i HT Medical centerben volt és senki nem nézte érte hülyének!

Éva

Kép
balimama
 
 


Szia Ági!

Én többet voltam Uh-on,mint más egy terhesség alatt,és sosem néztek hülyének,pedig voltam ám mindenhol.Amúgy nagyon eltérő eredményeket mérnek az UH-ok.Voltam pl dokinál,aki azt mondta,hogy kisebb,mint kéne,3 nappal később egy másik meg nagyobbnak mérte,mint kéne lennie.Szóval nyugi.Ha izgulsz.Irány a kórház,ahová tartozol és hazudj a cél érdekében.Monnd,hogy görcsölsz,vagy véreztél,vagy fáj,vagy akármit.Kötelességük csinálni egy UH-ot,amiről ugye bizonyított,hogy nem árt.Ne izgulj,mert az többet árt,mintha nem is törődsz vele.Az meg ugye nem megy,így hát hajrá.Szaladj be egy kórházba.Terhes nőt sehonnan nem zavarhatnak el,akár milyen kis terhességről is legyen szó.Én nem vagyok szívbajos,ha bármi gond van sprintelek dokihoz. :wink:

puszi
Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter
Azért egy kicsit mégis várnék mondjuk egy hetet. Mert akkor már ne csak a petezsák látszódjon hanem a baba is ha van. Most nem sok értelme lenne elmennem mert tegnap óta nem hiszem, hogy akkorát nőtt volna. Különben mindenképp elmegyek előbb mert az 5 hetet nem bírom úgysem kivárni.

Kép
[/url]
ági2
 
 


Ági, most néztem meg a tavalyi hozzászólásaimat, és képzeld, akkor a 28. dpo-n voltam UH-n, amikor 10x7 mm-es volt a petezsák, és 1,3 mm volt a baba, de már volt szívhang!!!

Jövő héten szerdán a 27. dop-n leszek, akkor megyek dokihoz, így nagy az esélye, hagy megint lesz már szívhang. Neked is!

Tarts ki, ha másért nem, hát azért, mert akkor már várhatóan Te is hallgatod a kicsi szívét dobogni!!!

Ezért pedig megéri várni!!!

KépKép
titi_27
 
 


Ági!
Ti mindig átsiklotok afelett, amit írok. Már említettem, hogy én 6 hetesen voltam először és ugyan nem tudom, hogy hány milis volt, de az orvos csak a vizsgálattal nem is érezte, csak utána látszott uhán a petezsák, amire mindta, hogy írtó kicsi. 8 hetesen már nagyobb volt, de még mindig nem volt szívhang. 10 hetesen lett normális méretű. Lehet, hogy a te babád is ilyen lustácska.
Különben mi mindent tettél meg azért, hogy lány legyen?
Én is szeretnék lányt, de én csak azt gondoltam, hogy pont a pé naPJÁN NEM LESZ AKCIÓ, MEG ESETLETG ELŐTTE. De nem nagyon görcsölök rajta, inkább egészséges babát szeretnék és minél hamarabb.

Jelentem a vacsi jól sikerült. És kedves barátunk is jól megtömte magát. (ő evett legtöbbet.) Júniusban lesz esküvőjük. Azt hittem, oda már nagy hassal megyek majd, de most már beérném kis pocakkal is, csak legyen vm.

Ma 36.5 volt a hőm, előtte 2* 36.1. Mondtam, hogy nekem tök felesleges mérnem, mert nagyon zavaros és nagyon alacsony.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind!
Mostmár mérges vagyok Rád! :twisted:
Nem igaz, hogy nem figyelünk!!! :twisted:
Ne mond ilyet, mert lelkiismeret fúrdalásom lesz és amúgy is olyan vacak a hangulatom..... :oops: :lol:
Én igazság szerint annak is örülnék, ha bármilyen baba jönne, lehet akár több is!
Egyáltalán nem felesleges mérned a hődet! Észre fogod venni, hogy tüszőrepedés után szépen följebb megy! Érdemes egy kicsit figyelgetni. Nekem sokat segít, hogy vezetem a grafikont, mert 3-4 tizednyi emelkedés nem is biztos, hogy feltűnne! Így viszont egyértelműen látszik!

Eszter és Titi!
Nem hiába szeretlek annyira benneteket! Akkora szívetek van, soha sem mulasztanátok el a segítséget!! :D :D :D

Éva

Kép
balimama
 
 


Ezt csak arra mondtam, mert már leírtam egyszer, hogy milyen gondok voltak az elején Bennel és mégis szép nagy baba lett belőle, közben pedig itt izgul az Ági és ezzel csakárt a pici lányának.
Nekem is az a fő lényeg, hogy leszen és egészséges leszen. De te azért könnyebben beszélsz, neked már van lányod és fiad is. Ha nekem lenne mindkettő, akkor utána születhetne kár 5 fiú is, de míg nincs egy kislány, addig mindig benne van az emberben, hogy azért jó lenne egy olyan is. De azért nem kell senkinek azt hinnie, hogy csalódott lennék, ha nem aZ LENNE. Csak jó lenne már most lefixálni egy lányt is és akkor a következő 3 már nyugodtan lehet bármi, akkor lehet, hogy nem is akarnám megtudni. A MÁSIK PEDIG, HOGY CSAK LÁNY NEVEKET TUDOK KITALÁLNI.

Mit érek a 3-4 tizedes emelkedés figyelésével.
Most is emelkedett, mégsincs semmi.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!

Tegnap megjött. Honap megyek a dokimhoz receptért mert szerintem akkor lesz még egy inszem a lombik elött.

Kivel mi történt?
Vendég
 


Különben azt is írtam,hogy nem magával az ikrekkel leene bajom, hanem azzal, hogy én nagyon szeretnék legalább egyszer term.en szülni és akkor nem lenne rá sok esély. A másik a koraszülés veszélye. Ha rendben is lesznek később, akkor is lehet, hogy az első napjaikat (heteiket) inkubátorban töltik én, nem lehet őket megfogni, megszoptatni és rohangálhat az ember a lakás és a kórház között, közben pedig a nagyobb gyerekkel is kellene foglalkozni.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Jaj Pandácska sajnálom is meg nem is. De így legalább halad a dolog a babásodás felé! Nagyon szorítok, hogy végre sikeres legyen!

Lnd! Remélem sikerül egyszer rendesen szülnöd! Én nem szeretnék, mert félek a fájdalomtól!

Képzeljétek kaptam apától egy csodaszép orhideát nőnapra! Megmutatom:
Kép

Ezt meg akkor kaptam amikor Manó született:
Kép

Na szép estét mindenkinek. Most megyünk oltásra, aztán meg haza.

Pusza!
Vendég
 


Éva!

Én is szeretlek nagyon.Ja és jó is,hogy ezt ebbe a topicba írom neked,mert ugye ez itt a csöpögés helye. :lol: Én is nagyon várom a babát már és már teljesen mindegy a neme,sőt,néha arra gondolok,legyen csak fiú,mert olyat már sikerült kihordanom és egészséges lett,úgyhogy ha csak ilyet tudok akkor fiú lesz.Erre apa azt mondta,hogy akkor szeretne egy harmadikat is,hátha lesz lánykánk is.Bárcsak már itt tartanánk.Én is örülnék az iker babáknak,bár a komplikációktól én is tartok,de ugyanúgy tartok tőle egy ,mint több babánál.Nem gondolom,hogy fokozható az én aggódó természetem. :lol: Egyébként nekem is nagyon gyanús vagy,csak azért nem mondom,mert nem tudom,mennyire van hatással rád az utro.Ez a neve a hüvelykúpodnak ugye? Utrogestan.Azt mondt a adoki,ha + lesz a tesztem én akkortól kapom majd.Nagyon várom.Most úgy érzem,hamarosan meg is jön és aztán indul a hajrá.Szerintem a nagy türelmi idő miatt nem lesz gond az időzítéssel és az együttlétek gyakorisága sem lesz csak babagyártós. :oops: :lol: Nagyon drukkolok neked.Jó volna együtt babásodnunk. :wink:

Puszi nektek

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Ind!
Ne legyél ilyen negatív! Csak rajzold szépen a görbét majd meglátod!
Azt is meglátod, ha nincs peteérésed! Az már egy jó támpont lehet az orvosodnak is!
Igen, az embernek mindig a meglévő, élő egészséges gyermeke legyen a legfontosabb!
Sok veszélye van az ikerterhességnek, de még többször jól végződik!
Ne agyalj még ezen! Majd hozza a helyzet magával a megoldást is!
Annyi fiad és lányod lehet még!!!
Megjegyzem van egy kedves ismerősöm, akinek 12 gyermekéből a 12 lett fiú! :lol:

Pandácska!
Most akkor örüljünk!!! Persze biztos csalódás, hogy nincs baba, de valahol készültél is erre. Viszont! Kezdődik az utolsó inszem!!!
Már annyira közel vagy a célhoz!!!
Közelebb, mint a legtöbbünk!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


aZ 5. FIÚ UTÁN LEHEt, HOGY ÖRÖKBE FOGADNÉK EGX KISLÁNYT

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Eszter!
Már kicsit szomorú voltam, hogy rólam mindig megfeledkezel!
Hidd el hamarosan együtt babázunk!!
Sőt! Talán még mi is kedvet kapunk a továbbiakhoz!
Jó érzés, hogy újra mersz bízni! Hidd el meglesz az eredménye!
Ma titokban csináltam egy tesztet!
Tudod milyen vagyok! :lol:
Hát persze, hogy negatív! Nem elég, hogy a 10. napon, még délután is! :oops:

Éva

Kép
balimama
 
 


Majd csere-berélünk! Kinek mi kell?!

Krisztinka!
Nekem az alsó kép egy kicsit jobban tetszik! És nem is annyira a virág! :oops: :lol: :lol:
Gyönyörű!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Krisz,
Köszönöm :D

Balimama,
Nem biztos hogy közelebb vagyok hiszen itt bárki bármikor bebabásodhat ez nem kiszámítható. És csak babásodjatok is :wink:
Vendég
 


Szia panda! Már nagyon vártunk! Dehogy vagy te messzebb a megvalósulástól! Hiszen, ha jól számolom, kb.10 nap múlva már lehet, hogy útnak is indul a babád és ez nagyon izgalmas. Utána már magad sem érted, hogy történhetett mindez.

Zora
Kép
zora7
 
 


Éva! Elég nyomi vagy, hogy délután csináltad a tesztet! De értem én, így legalább biztos lehetsz benne, hogy téves az eredmény! :lol: :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Épp most akartam szemrehányóan írni, hogy nem ezt vártam Tőled!
Még azt se mondtad, hogy mekkora hülye vagyok!
De megelőztél! :lol: :lol: :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Balimama,
teszteltél? Írjatok le minden infót mert lemaradtam...

Zora,
:D :D
Vendég
 


Pandácska!
A 10. DPO-n délután! Ilyenkor csak egyféle eredményt adhat!
Hacsak nem vár az ember ötösikreket!! 8)
Na jó! Titokban ere számítottam! :oops: :wink:

Éva

Kép
balimama
 
 


Jaj lányok! Olyan jófejek vagytok, nem birom ki, hogy el ne mondjam, de pont erre vágytam, amikor megnyitottam ezt a topicot! Na kész, adjatok egy nyálkendőt! És külön megható, amikor más rendes csajok is benéznek és ellátnak jó tanáccsal, együttérzéssel, ha kell. Azt hiszem, erről szól ez az egész és nagyon örülök!

Zora
Kép
zora7
 
 


Balimama,
Ejnye bejnye lehetsz csak sima ikreket vársz és nem ötöst ezért nem lett pozitív az a teszt :D Majd pár nap múlva két csíkod lesz :wink:
Vendég
 


Éva tényleg hülye vagy! Reggel meg majd véletlenül a wc-be esik a teszt! :lol: :lol: :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Na , így öntse ki a szívét az ember! Rögtön mindenki eltűnik!

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok! Mutatom a hőmet:

Kép
Vendég
 


Bocsássatok meg, ha most még csak nem is olvastam el, amit ma írtatok, de nagyon gyorsan előtte leírom a "bánatom".
Most tök hülye kérdések jönnek, készüljetek!!!
Szóval: a hőm viszonylag magason van. Szerintem, még holnap se fog megjönni. Nem érzek semmit, pedig ha megjönne a napokban, akkor már görcsölgetnék...

Késhet pé. után 16-18 napot a mensim, ha nem jött össze a baba?Viszont, ha ez babás görbe, akkor meg nem túl alacsony ez a hő?
Vendég
 


Csak gyorsan, mert megyek Süsükés tortát rendelni!
Mo!
Nem! A ciklus második fele mindig 14 nap!
Legfeljebb és szerintem ez nagyon valószínű, hogy 1 nappal később volt a tüszőrepedésed.
Ha nem érzel semmit, akkor tessék már tesztelni!!!!
Erzsike babás görbéjén (és szerintem ő az egyetlen olyan mamink, akinek semmi baja nem volt) végig alacsony volt a hő a ciklus második szakaszában.
A teszt most jobb lenne, mint a találgatás! :wink:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sajnos én ehhez csak annyit tudok hozzászólni, hogy mindenkinél más a normális. És megérzésem szerint van egy pirinyó élet benned, de ez pusztán a megérzésem.

Megvettem az első macát. Mit is mondtatok, mennyi a legolcsóbb helyen? Én most 3999ért vettem Dmben. Zora te hányat veszel belőle?
Az a furcsa, hogy sehol nem látom rajta azt, hogy ez "ajzószer" lenne, csak, hogy betegség után, meg fokozott szellemi meg fizikai blablabla. Úgye azért jót vettem. Már bevettem egyet és vm bűnrossz íze volt, nem készítettem rendesen ki az italt.

Most akarok venni Bennek átmeneti cipőt, Eszméletlen milyen drágák a jó cipők. Ilyenkor mindig gondolkodóba esem, hogy biztosan ennyivel jobb-e a siesta, mint mondjuk a deichman. Mondjuk nem ezen akarok spórolni, főleg mert nekem mindig volt lúdtalp, meg geriuncproblémám és ha jól tudom, ezek szorosan összefüggnek.

Krisztinka! Hogy viselte kismanó a szurit? Beni űvöltött 3 hete, alig bírtam lefogni. Te egyedül fogtad? Szerencsére nálunk egyik betegség tünetei se jöttek ki. Agyhártya ellen beoltattad? Én még nem, de már ott van a fridzsiben az oltóanyag elég régóta csak nehezen szánom rá magam. Balimama! Ti kértetek?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Hát igen balimama, nálatok mindjárt 2 éves lesz a kiskrampusz. Nem te sütsz tortát? Vagy nagyon szereti süsüt? Ben is szereti. Kapot vktől egy régi süsüs bábot és megtanítottuk, hogy az süsü, de már elég rég nem vettük elő. Múltkor volt a tévében és rögtön mondta rá, hogy süsü. Nagyon meglepődtem, hogy így felismeri és emlékezett is rá. Félreértés ne essék, nem engedem tévézni. Ti hogy vagytok a tévézés kérdésével?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Nézegettem a mai görbéket. Tök jók!! Zorának ugyan még egy kicsit "furcsácska", de néhány nap múlva már azon is többet látunk.

Ági! Egy akcióból baba lett? Ezt nevezem!!

Éva! Sajnálom, hogy a rosszullétek nem szűnnek!!
A gyors segítségedet nagyon köszönöm! Hétvégéig várok még a teszteléssel. Ha később volt a repi, az is jó, mert volt akciónk.

Ildi! Az akciókat miért nem mutatod nekünk?! Olyan kis titkos vagy!

Zora! A diétás recept tetszik. Talán nekifogok én is...

Krisz! Micsoda bokrétát kaptál?! Hűűűű, azannnnyja! Szerintem egy baba jár érte! :wink: Ma már a feleségekre se foghatjátok!! :lol: :lol:

Eszter, Titi! Örülök, hogy ide is írtatok! Köszönjük a segítséget és a kedves szavakat!

Ind! Elhiszem, hogy sikeres volt a vacsora.... ilyen menütől még a vad böjtölők is elcsábulnak. :lol:

Pan! Örülök hogy megjött, mert most aztán újult erővel újra bevetheted magad. Megy a drukk az inszem miatt.++++++++
Vendég
 


Mororo! Miért vagy te Mororo?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Zora! Nem tudsz vmt a húgodról? Csinált új tesztet?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind! Nagyon olcsón vetted. A gyógyszertárban majdnem 6000Ft.
3x1-et vettem be belőle.

Most olvasom Éva! Délután teszteltél?????? 10.napon????
Vendég
 


Ind! Ugye ez csak költői kérdés volt?!
......és folytatni akartad, mondjuk így: "Tagadd meg neved, és én sem leszek Ind tovább!" :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Én is ezt gondölom és már majdnem remdeltem gyógyiban 5600ért. Már nagyon megakartam venni, mert jövő héten utazunk és már szedni akartam. Nemsokára letelik a 30 nap és abban bízom, hogy most hátha rásegítenek a szerek.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


A Maca szerintem segíteni fog... főleg, ha néha-néha kortyolgatsz egy kis cickafarkot is.
Vendég
 


A kérdés valóban költőien hangzott, de komolyan kérdeztem, hogy ez miből alakult. Persze ha titkos, nehogy eláruld! Nekem a nevemből

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Fehérfagyöngytea?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Különben te miben látod leginkább a hatását? Szerinted mennyi idő alatt hat? Nekem kb 1 hét van hátra, de most nem tudom pontosan.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind
Bocs, ha elsiklottam az írásod felett nem direkt volt.
Nekem is teljesen mindegy hogy mi lesz de ha válsztani lehetne akkor most kislányt szeretnék. Azért nem görcsösen "csak"ezt akarom. Annyit tettem, hogy peteérés előtt 2 nappal voltunk együtt és többet nem. Az mondják, hogy a lány spermiumok lassabbak de tovább élnek míg a fiúk gyorsabbak és kevesebb ideig élnek. Persze ez nem 100% csak gondoltam, hogy kipróbálom. Azt írta az újság, hogy ha lány szeretnél akkor a pé előtt 48-72 órával előtte kell együtt lenni. Ja és az is benne volt, hogy vagy ecetes, vagy szódabikarbónás vízzel kell öblögetni. Az egyik savas, a másik lúgos már nem emlékszem melyiknél melyiket kell mert ezt nem alkalmaztam.
Legyél egy kicsit türelmes a hőd mérésével. El kell telnie egy kis időnek mire látni lehet valamit. Ez nem derül ki három nap alatt.

Pandácska
Na végre, hogy megjött. Így már egyre közelebb kerülsz a lombikhoz.

Krisz
Én is orhideát kaptam apától, meg a Petra is és az Olivértől meg mind a kettem egy cserepes játszintot kaptunk. Most nagyon jó illat van a lakásban.

Balimama
Ennyire türelmetlen voltál (ezt pont én mondom) nem úgy volt, hogy csak hétfőn csinálsz? Most reggel jön a következő vagy már nincs holnapra?

Kép
[/url]
ági2
 
 


aZ is lehet, hogy most el se kezdődik semmi.
Éva még nem írtad le, hogy a Closty milyen mellékhatásoaitól félsz!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ági! Csak mondtad, hogy kiváncsi vagy beválik-e, amit a Czeizel mondott és azt hittem, voltál nála ez ügyben. A hőmat még az első babánál mértem másfél hónapig és már akkor is követhetetlen volt.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


A nevemet egy gyermekkori játszadozásból vettem. Akkoriban azt játszottuk, hogy máshogyan szólítjuk egymást. Kitaláltunk magunknak neveket (már akkor sem voltam egészen normális). Én is kitaláltam magamnak egy nevet: Morvai Rita lettem... Egy nyaralás alkalmával megvicceltük azokat a gyerekeket, akikkel együtt nyaraltunk. A barátnőm valamilyen Barbara lett. Rara lett a beceneve. Az enyém meg Mororo. Persze semmi köze a rendes nevemhez....

Milyen fehérfagyöngy? Mesélj csak! Az is jó?
Vendég
 


Mo
Ez változó. Én már 36,5 nél vérezni szoktam de nekem megemelkedik 37 ig vagy a fölé. Nem csinálsz egy tesztet? Az lenne a legbiztosabb és nem kellene tovább aggódnod.
Még csak petezsák, ne kiabáljuk el. Lehet, hogy kettőből baba is lett volna

Ind
Szerintem ennyivel jobb. Én ruhából bármit rájuk adok de szerintem a cipő nagyon fontos, hogy kényelmes legyen és tartsa a bokáját.
Nekem mind a két gyerek kapott agyhártyagyulladás ellenit és kullancs ellenit is.
TV: napi egy mese és kész

Krisz
Mi volt az oltással?

Kép
[/url]
ági2
 
 


Ez a tea is jó, csa ezt hideg vízbe kell áztatni egy éjszakára. Hasonló a hatásas. Na most mennem kell.
Puszi mindenkinek! ÉS Írjatok, Írjatok, Írjatok!!!!!!!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind
Dehogy voltam nála, a storyba írt egy cikket erről. Fentebb már volt szó a closty mellékhatásairól csak ez meg a Te figyelmedet kerülte el.

Kép
[/url]
ági2
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?