Új privát üzeneted érkezett!

heló lyányok,

kaka: nálunk is szok zöld lenni. Aztán meg sárga... Aszonygyák, h anyatejes babákál az is előfordulhat, h akár 10 :!: :!: napig nincsen. Még az is elméletileg belefér. Egyébként nálunk is ritkul...

Kicsike:
együttérzek... nekem szegény nagyim van május óta kisebb megszakításokkal kórházban. Bipoláris zavar, de durva. Most éppen a rehabilitációban lett rosszabbul, uh megy vissza a kórházba. Bazi nyomasztóak ezek az osztáylok..
Jobbulást a férjednek, jó, h beutalták, mert így be tudják állítani a gyógyszerét.

Jovana:
gyere a jógára, hívj nyugodtan!

Csibe,
hú, Milánka óriási lett! :lol: :lol:

mi 7végén párom anyjáéknál voltunk, 300km, Teo szó nélkül bírta az utat, aludt oda-vissza és ott is jó fiú volt. Szokásosan ester ordított egy órát.

Még nem értem utol magam, mert ma is egész nap csaviztunk, de majd jövök (nem fenyegetésképpen)

Kép
screen
 
 


Hahó!

Apa és fia együtt henyélnek az új kanapén (szuper kényelmes és hatalmas!), így gyorsan bekukk hozzátok.

Megkaptam ma a H1N1 oltást+a normál influenza elleni vakcinát is, a H1N1-es felén kicsit fáj a karizmom....bár ez a felem kezd egyébként is bedurranni, mert babcit a bal kezemmel tartom általában :roll:

Csibe, mi is 2-3 naponta kapunk kakicsomagot, de akkor nagyot! Ma is séta után éreztem, hogy valami büdi van, hááááát, megjött a csomag :P Szombaton fürdés után jött, újra kellett fürdeni :roll:

Kicsike - jobbulást a férjednek! A pszichiátria tényleg gáz...már mi is előre félünk, ha az apósom oda kerül...márpedig jó esélyei vannak, mert most éppen ki van kötözve, mert haza akart indulni megint...

Anyabébi - köszi, hogy kölcsönadtad a VANTEJVANTEJVANTEJ mantrát :D No, azért még nem teljes a siker, de a háziorvosom is mondta ma, hogy annak idején neki is több héttel a szülés után állt be a tej normális mennyisége. Szerinte lelkileg megviselt az, hogy császáros szülés lett és ezért vagyok még "akadályoztatva"...

Csütörtökön megyünk plázázni babcival és a barátnőmékkel 8) Még nem tudom, hogy hogyan logisztikázzuk meg, de akkor is megoldjuk!

Kép
kkia
 
 


És egy újabb buddha-klubtagsági fotó:

Kép

Kép
kkia
 
 

 
 

Csak egy villámgyors jelentés: ma voltunk az egy hónapos vizsgálaton, minden rendben, 4860 gramm, és 57 cm az én nagyfiam! :roll: :roll: :roll:
Majd később, fürdetés után még jövök. Persze, ha engednek...
bobóbaba
 
 


no az előző üzim úgy elszállt, mint a győzelmi zászló! Kék halál, amiatt a hülye internetes sticker miatt. :evil:

Sztrecsi, ennyire tériszonyod van, hogy még a zár épületben is ver a víz? Juj, nem irigyellek. Ne gondolj majd erre és kísérjen el valaki.

Jovana, nagyon cuki a két rózsaszín plüss nyuszi. :wink: :D

Kicsike, nem lesz gond a pároddal, remélhetőleg most már jó kezekbe került és ezután nem lesz több rohama. A kórházi napok pedig hamar eltelnek.

Köszi a tippeket, a hőmérőzést már próbáltuk, majd még igyekszünk. Szerencsére azt mondják, hogy ha az étvágya jó, akkor nincs gond. No abban nincs hiba! :D

Babajógára lassan nekünk is el kéne mennünk...

Anyabébi, én egy kifutó mintájú mei-tai-t választottam, nagyon tetszett és olcsóbb is volt, mint az újak:

Kép

Bobó, Doriánnak is lehet étvágya. :lol: :lol:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Na 2x már elszállt.... :evil: az agyam is..... :evil:

Kicsike:húúúúú kitartás!!!! szorítunk ++++++++++++

Szilveeaa: és az a durva,h ez a csíkos rugi még az enyém volt :shock:

jövünk csüt-ön...mit kell vinni a manin meg babán kívűl?

Kép
jovana
 
 


Kkia: plázázás...hmmmm én is mennék,1000éve nem voltam,csak most nem akarom most még vinni Fédrát ilyen helyre... :roll:

Kép
jovana
 
 


sziasztok!!!!!!
reggel Barni is lázas volt már.....este nekem nagyon magas lázam volt.most már jobb......

Jovanna tüneményes a lányzód!!!!!!!!!!:)))))

Anyabebi nagyon jó volt az éjszakátok.....sok ilyet kívánok!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kkia: örülök, hogy bevált a mantra :lol: , nekünk is valószínű jót tett, mert most a héten 370 gr-ot hízott a malackám :lol:
Csibe: nekem csak a lábtartó kellene külön mert az a drága csak fotelt vett és az asztal meg vágja a lábam :mrgreen:
Nekem is régi fajta mei-tai van, nekem megfelel ez is feleannyi volt mint az újak :shock: :shock:

Plázázásért irigy-irigy, én sem merek menni még sehova, nem hiányoznak a bacik.

Teszek egy pár képet, már ha valakit érdekel :mrgreen:
Kép Kép Kép Kép Kép
anyabebi
 
 


Nitus! Gyógyuljatok meg!!!!!! Gyógypuszik mennek!!!!
anyabebi
 
 


Anyabebi köszi!!!!
gyerkőcök gyönyörűek!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anyabébi
Nagyon helyesek a pasik 8)

Zöld kakira köszi a megnyugtató szavakat :roll:

Most a következő témát dobnám fel:
Másnak is szokott a babcija akkorákat nyögni, mint egy ház? Ja, és fúrni a fejét hol a vállamba, hol a lepedőbe? Nem is tudom mi lesz ha már szilárdakat fog enni, ha már most ennyire nehezen megy az emésztés.. :roll:


Nita

Jobbulást!! Szegény pici, mit adtál neki? Mennyire volt magas láza?

Szilvi
Jóga jól hangzik...a mondókákba majd belejössz...nekem már kívülről megy legalább 10-20 ..6 év gyakorlás után :D

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


őzike a láz 37.4 volt de szájába mértem ne a popóba.....nem tudnám oda dugni..... :oops: :oops: ..kapott kúpot......egyenlőre nem lázas már.......kop...kop.....kop....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


őzike: nekem is nagyokat nyög a kispasim, én nem aggódok emiatt, énis szoktam :oops: , fene azt a szorulásos mivoltomat :lol:

Az előbb nagyon megijedtem :shock: , itt pilled mellettem a picúr és egyszercsak minden előjel nélkül elkezd zokogni. AAAAAAAAAAAAanyira sajnáltam :? , összevissza csókoltam. (most tovább pilled a karomban :wink: )

mostmát jóéjt, nézem a keddi sorozataimat :wink: :lol:
anyabebi
 
 


na bassz, kurva éhes vagyok :shock:
itt meg sehol senki????????
ma itt vagyok oszt senki nem huhog??????????
ez az én formám, sebaj megyek szalonnázni-hátha jönnek a kölkök is :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
anyabebi
 
 


Hahó!

Anyabebi: szalonna este nekem is jól esett volna. De nincs itthon :? . Most meg már nem kívánom. 8)

Nita: 37,4 C a gyerekeknél nem láz. Kúpot 38,5 C fölött szoktak adni. Addig semmit. MOndjuk ártani nem ártottál neki. Nekem meg este óta a torkom fáj és folyik az orrom, emellett be van dugulva. :?

Őzi: nálunk is nyög a kicsi, zabálja a kezét- ha bömböléssel párosul a dolog, akkor én nem sz@rozok, hanem bevetem a szélcsövet, így hamarabb túlesik a gáztalanításon 8) és nem szenved feleslegesen még akár órákat. Remélem, hogy ezzel a szélcsővel nem fogom hozzászoktatni a bélrsz-ét, hogy csak így ürítse a pukit. A doki szerint nem, de az élet adja meg majd a választ. Ja, ami még beválik szélcső helyett az a torna. SZépen nyomja kifelé belőle a pukit a láb hashoz tolása háton fekve. :P Ha ennyit segíthetek neki, akkor megteszem.

Panka: jó a fiad ágya. Nem zuhan le róla? Én a fiamnak most gondolkodom rajta, hogy lassan el kellene kezdeni a normál ágy kialakítását és ötleteket gyűjtök. Egyelőre azért még marad a babaágyban, mert nekem is kényelmesebb és még bőven elfér benne. Napirend kell. Jól csinálod. Persze gondolom ti sem ragaszkodtok kőbe vésve egy-egy mozzanathoz. Mindenképpen könnyebb a gyereknek is ha van egy biztonságot jelentő napirend, amihez alkalmazkodhat és amire minden nap számíthat. (Nem túl értelmesen írtam le a gondolataimat ezzel kapcsolatban, de a lényeg azt hiszem érthető :oops: )

ÉÉÉÉÉÉÉÉs: ma éjjel 22.15-től reggel 5.20-ig nyomta a kiscsaj a szundit. Aztán vetett és most nyomja tovább a szunyát.Isten tartsa meg ezt a jóóóó szokását! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
tündér09
 
 


nem vetett hanem evett :oops:

Kép
Kép
tündér09
 
 


tündér09 írta:Panka: jó a fiad ágya. Nem zuhan le róla? Én a fiamnak most gondolkodom rajta, hogy lassan el kellene kezdeni a normál ágy kialakítását és ötleteket gyűjtök. Egyelőre azért még marad a babaágyban, mert nekem is kényelmesebb és még bőven elfér benne. Napirend kell. Jól csinálod. Persze gondolom ti sem ragaszkodtok kőbe vésve egy-egy mozzanathoz. Mindenképpen könnyebb a gyereknek is ha van egy biztonságot jelentő napirend, amihez alkalmazkodhat és amire minden nap számíthat. (Nem túl értelmesen írtam le a gondolataimat ezzel kapcsolatban, de a lényeg azt hiszem érthető :oops: )
:


Szia! :)

Nem, nem esik le, de mi nagyon hamar elhagytuk a kiságy témát!
9 hónapos volt, amikor mát azon a "heverőn" aludt, ami a jelenlegi ágya alatt látszik, bár a képen épp csak a rácsa látszik, rendezkedőben voltunk még éppen:)
Szóval, amióta jár, azóta már nem kiságyban aludt, nekem folyamatosan az volt a parám, hogy mivel mindenre felmászott amikor még nem is járt...ki fog mászni és nagyot koppanni a kiságyból. A heverőn volt mellette pár hétig összegöngyölgetve egy pokróc, aztán azt is elhagytuk. Szerintem ha érzi, hony "nincs helye", akkor nem esik le, de ha reggel átjön hozzánk és mi kimászunk mellőle, tutira végigkússza a nagyágyat és onnan már volt, hogy leesett:) "Felpattant, hoppá, leestem:)"

panka80
Budapest XXII. kerület
 
 
 


Nitácska, a láz múlik már?
Te nem mered a baba popsijába dugni a hőmérőt??? :shock: Én meg nem győzöm hőmérőzni, hogy végre kakiljon. (még nem sikerült)

Anyabébi, már úgy várom hogy megérkezzen a mei-tai. Pénteken megint leugrunk Dújvba (kontaktlencsét veszek és ott van az optikusom) és már az új cuccban vinném Milánt.
Mmmm... ennyi jó pasit! :D Édes a nagyfiad a babával... :D

Őzike, Milán folyamatosan nyikorog. Néha a puki miatt, néha nem tudni miért, csak szórakozásból talán. De mivel ezt már az első naptól csinálja, nem aggódok. :D
Az emésztése jobb lesz az idővel, mert még nem fejlődött ki teljesen a bél baktériumflórája, és a beleket mozgató izmok. Sőt, ha már kap rostos gyümölcsöt, zöldséget, könnyebb lesz az emésztés.

Tündér, anno én is emeletes ágyon aludtam kb. három éves koromtól. Egyetlen egyszer pottyantam le róla, de mivel az öcsém ágy merőlegesen volt alattam, semmi bajom se lett. Sőt, fel sem ébredtem!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk, mert nálunk is helyzet van ...
Balu 39 fokos lázzal ... Bence épp csak hogy jobban van ...
Rettegek hogy Zoé meg ne kapja ... mondjuk minden oltással be vagyunk oltva már rég mi is fiúk is, úgyhogy remélem csak valami sima vírus :( de így is gáz ...
Dokinő azt mondta izoláljam a gyerekeket .. jó fej!!
Hogy izoláljak egy 5 évest és hogy duplikáljam magam hogy külön legyek minden gyerekemmel????

Nita jobbulást Nektek is!

nem tudom mikor tudok jönni, de puszi Nektek, mindenki vigyázzon magára!

Kép
zsrit
 
 


Halihó!

Ma reggel fél 8-kor :shock: megérkezett a postás a pihiszékkel :D Roli gyorsan összerakta, de kiscsaj még nem próbálta ki, mert ugyan a postásra felébredt, de 2-3 perc szopizás után vissza is aludt :D

Kicsike, Párod remélem már jobban van! Kitartás!

Rita, betegséget sajnálom nem irigyellek!Gyors gyógyulást! Gyógypuszik mennek ++++++++++++++++

Anyabebi, jaj olyat Sophia is szokott csinálni, hogy álmában felsír, nekem meg majd' megszakad a szívem, én is mindig összepuszilgatom, de úgy sajnálom! Mitől lehet ez? Ők már álmodhatnak rosszat???

Jovana, lehet, hogy van beképzeltebb kismama Nálad - én :oops: :lol: én is úgy járkálok a gyerekkel, mint egy páva :D de hát legyünk is büszkék Rájuk!!!
Fédra csoda édes! :D

Csibe, Milán súlya ne semmi, Sophia ehhez a hosszhoz 5 kiló :lol: éjszakai szalonnázás :lol: :lol: :lol:

Kkia, tejcsihez gratula!!!

Nita, jobbulást! Gyógypuszik oda is ++++++++++++++

Tegnap Roli szabadnapos volt, mentünk az okmányirodába személyit csináltatni Sophiának (fotón csukott szem, nyitott száj - extra mély alvás :lol: ), utána Roli orvoshoz ment (lumbágó basszus :roll: ), mi addig sétálgattunk, aztán elhúztunk Mekizni, olyan rég voltunk már, nyomtam egy Big Mac menüt :shock: :D Sophia végig békésen aludt kezdve a fotózástól :lol: pedig pakolgattuk ám ki a kocsiból, be a kocsiba de ezt az új babakocsit annyira jó, hogy megvettem, villámgyorsan lehet szét- meg összepattintani!!!

Gyűlnek fejben a kariaji ötletek, még a menüt kellene kitalálni, bár az nem lesz nehéz :D [/b]
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Csodálatos éjszakán vagyunk túl, mindenkinek ilyet kívánok! :wink: Éjfél körül aludt el Dorián, és reggel 8-ig húzta a lóbőrt... :shock: :shock: :shock: :D :D :D Akkor azonnal követelte a kaját, csak aranyom túl mohó volt, és életében először bukott. Jól meg is ijedtem, de nem csak én, ő is. Olyan kétségbeesetten nézett rám... :roll: :roll: :roll: 9-kor kért még egy kicsit enni, azóta a kiságyában fekszik, és vagy alszik vagy ha felébred csak csöndben nézegelődik. :roll: :roll:

Kicsike: Párodnak jobbulást, Neked meg kitartás! :wink:

Anyabébi: Pasijaid eszméletlenek! :D Annyira tetszik Kenéz sérója. Doriánnak elkezdett kihullani a hajacskája, és most úgy néz ki, mint a Hókuszpók... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ( A hülye anyja meg állandóan énekli neki, hogy : szegény hókuszpók, mindig melléfog, aztán persze mérgesen morog...)

Nita: Jobbulást Nektek! Küldök gyógypuszikat! :wink:

Zsrit: Nektek is jobbulást, és persze a gyógypuszik oda is repülnek!!! :wink:

Vcsibe: Étvágya az van rendesen, sokszor úgy érzem, hogy még az agyamat is kiszívja... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Eszti: Rolidnak is jobbulást, és vigyázzon magára! :wink: Meki: nyami-nyami... Asszem hétvégén rábeszélem Apát, hogy menjünk el. :roll: :roll: Beszámolót kérünk majd Sophia és a pihiszék első találkozásáról, és kapcsolatáról. :D :D


Most megyek, mert jön a védőnénik (elvileg 10-re :roll: :roll: ).
Puszi
bobóbaba
 
 


Hellóka :)
Rita: Oda is meg a Gyógyuljatok mantra :) Tarts ki!!!
Bobó: A Keninek is kezd magasodni a homloka :), de én már látom, hogy ott is van már a kis babahaja :) (szőrös homlok :mrgreen: )
Eszti: sztem igenis álmodnak rosszakat, meg az jut mindig eszembe, hogy nekik még nyitva van a hetedik érzékük vagy mi és látják a szellemeket amiket ugye mi nem. Ha ez eszembe jut mindig beparázok :shock: :shock: :shock: .
Egyébként a személyi minek kellett? Tőlem is kérdezték a kórházban én meg néztem nagyot :shock:

Ma reggel annyira dőlt a tejci, hogy az orrán folyott ki :shock: , aztán elkezdett prüszkölni, meg szörcsögött az orra, rossz volt hallgatni úgyhogy a maradékot kiszívtam neki az orrszívóval. Nem szólt semmit csak nagyot nézett. Édes pofája :))))

Megjött tegnap az adókártya :)
A családit is küldhetnék már, lécci, lécci, lécci. :P

Itt a szánsájn, megyünk egy körre :)

Pussssssssz

Pattogó!!!!!!!!, Sziszkó, Moncsi, Zanikó,.... többiek. ÉLETJEL???
anyabebi
 
 


Köszi mindenkinek a jókívánságokat.Ma már jobban van Apa csak még szédül.Holnap talán jöhet haza.Martinnak is nagyon hiányzik látom a viselkedésén.
Nita ,Zsrit jobbulást kivánok.

Anyabébi nagyon szépek ,aranyosak a fiaid.

Jovanna kiscsaj nagyon gyönyörű.

Kaki színe nálunk is zöld,de Mi tápszeresek vagyunk nagyrészben.

Szalonnázás:Nekem is este esik a legjobban.

Őzike kardiológiai vizsgálat nem volt most.Ezelőtt 3-éve volt akkor negatív lett minden.Szülés történetem még mindig nem írtam meg de ígérem mostmár igyekezni fogok.

8.-án megyünk 2hós oltásra ,és a védőnőhöz is.Tegnap este mértem 4120g.Martinkám.Havonta 1kg.-ot hízik és tokásodik is.Akkor Mi is nevezhetünk?

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok!

Jövök, kiöntöm a szívemet...meghalt egy 35 éves barátnőnk, nővérem volt osztálytársa, gyerekkori barátunk...egyszerűen felfoghatatlan és most, hogy leírom, még így sem tudatosul bennem...két hónapja vizsgáltatták a tüdejét, elhúzódó köhögéssel és kóros soványsággal. Egy hete derült ki, hogy rák és már a csontjaiban is áttét volt, de rohamosan terjedt tovább. Szegény lánynak nagyon rossz élete volt, lelkileg is padlón volt, gazdag család, tele tragédiákkal, rossz kapcsolatokkal...szóval ő már nem is akart élni, bármennyire is próbáltuk meggyőzni arról, hogy 35 évesen még annyi boldogság vár rá...Most már elhiszem, hogy a rák lelki betegség...

Bocsi, hogy ilyen negatív dologgal jöttem, de jól esett leírni...

Íme egy az élet legszebb pillanataiból...

Kép

Kép
kkia
 
 


Megjött a csal. pótlék és végre az októberi táppénzem is...!

Kép
kkia
 
 


Eszti Rolinak jobbulást.

Hol vannak a többiek Nekem is hiányoznak.

Szombat este csináltam egy nagy jénai Tiramisut,hétfőre jól összeértek az ízek és tegnap estére már semmi sem maradt belőle.Hozzáteszem Én ettem meg az összeset.Most készítettem először és nagyon finom lett.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Szisz-szel váltottunk iwiw-en üzenetet, jól vannak, csak múlt héten is Pestre jöttek kh-ba a baba lába miatt. Olvas bennünket, ha minden igaz, csak írni nincs ideje :?

Kép
kkia
 
 


Kkia Kristóf nagyon szép baba.
Fogadd részvétem a barátnőtök miatt.Sajnos a betegségek nem válogatnak,hogy idős vagy fiatal.Ezek nagyon szörnyű dolgok.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


halihó!!

ismét úgy adatott, hogy van két percem írni pár sort nektek

lányok, Ti hogy csináljátok, hogy a gyermekeitek átalusszák az éjszakát?? nálunk a tegnapi volt a csúcs- vagy 1 óránként kelt fel vagy pedig egyből felkelt, amikor visszatettem a kiságyába. Olyan 3-4 óra tájt aztán magam mellé fektettem, szopiztattam és végre elaludt, de akkor meg azon paráztam nehogy összenyomja a párom. Ráadásul egész délután semmit nem aludt és rengeteget sírt. Éhes nem volt, mert a kiegészitőt kétszer is megpróbáltuk, hátha nem elég neki az enyém, de nem kérte. Csináltam kamillás teát is, de nem igazán itta azt sem. Az egyetlen dolog, ami megnyugtatja, az a cici. Amikor Anyabébi írta ,hogy 76-szor szoptatott, együttéreztem vele, mert kb. én is ennyiszer ciciztetek egy nap. van hogy fél óránként.
szóval olyan vagyok mint egy zombi!!! :( :(

Panka, én nem is üdvözöltelek itt köztünk!! nagyon megható volt a napló idézet , amit írtál!!! A fiaink akkor kb. egy idősek, Iliaszom is 2007-ben született, csak áprilisban.

Szuperek a babafotók, én is feltennék ide, de nemtudom lekicsinyíteni a képeimet, ezért rakok az iwiwre, meg a gmailre.
Kicsike:Szegénykém!!!! jobbulást a férjednek!!!

Pattogó, Sziszkó, Moncsi, merre vagytok???????????????????? :?: :?:

sünci: jó hogy jöttél!!!

na megyek, mert lassan felkel a kicsi lányom
mindenkit puszilok!!!betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Kkia,

szörnyű. Ez valóban felfoghatatlan :cry: :cry:

Kicsike,
Tiramisu nyaminyami... én is kérek. Spenótos rakott palacsintát szándékozom csinálni délután.

most várom egy barátomat, Angliában dolgozik, most itthon van és meglátogat bennünket.
Teot beöltöztettem vendégváró viseletbe :lol: , erre úgy befosott, h új ruha kellett neki. Most játszósban fogadjuk a vendéget :lol: :lol:

csibe,
szuper a mei tai-od. Én is nagyon filózok vmi rámkötőn. El fogok menni a hordozó klubba tájékozódni. Szilveeaa küldte a linket, már regeltem, remélem küldik, h mikor lesz a legközelebbi klub.

Kép
screen
 
 


Kkia, ez szörnyű! Én totál kiakadok, amikor ilyet hallok :cry: :cry: :cry: és be is parázok

Csilla, íme Sophia első találkozása a pihiszékkel és Micimackóékkal :D

Kép Kép

Screen, Sophia ma már két settinget összefosott :roll: :lol: asszem váltanunk kell 3-mas Huggiesra :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Anyabebi, személyi külföldre menetel miatt kell, nem akarom az anyakönyvi kivonatot cincálni, ha igazoltatnának...13-án megyünk Ausztriába!!!!!!!!!!!!!!! :D

Szellemes témától én is beparázom, főleg amikor Sophia meredten néz a szoba egyik sarkába :roll: :roll: :roll: de rémálma mitől lehet???!!! A rémálom nem az, hogy az emberrel történt rossz dolgokat/TVben látottakat stb. a tudatalatti összerakja? Nekik még nincs mit...
Vendég
 


Csibe most olvastam csak vissza Milánka szééééééép nagy fiú lett.Micsoda paraméterekkel bír hűha. :wink:


Eszti Sophia nagyon rácsodálkozott az új szerzeményre de úgy látom tetszik neki,és Ő is szép nagy baba.


Felhívtam a házidokimat a H1N1 oltás miatt és mivel pici babánk van úgy tudom ingyen járna az injekció.Erre azt mondták,hogy elfogyott az ingyenes szuri és csak fizetőset tudnak felírni.
Mit tudtok ez ,hogy működik??Miaz egyáltalán,hogy elfogyott az ingyenes ha egyszer nekünk az járna??

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


kicsike,

én 3 ropiért oltattam be magam oltóponton.
és nem kommentálnám, mert még politizáláson kapnátok :?

Kép
screen
 
 


Anyabebi a te soraidat olvasva akármilyen szar kedvem van tuti felvidulok:))))))))))
Tündér köszike:))))
Vcsibe igazából nem is az van hogy nem merem hanem nem is akarom.........azzal azért vigyázz nehogy rászokjon hogy hőmérőzésre kakiljon...
láz már egyikünknek sincs hála égnek!!!!!!!!!
Kkia részvétem a barátnőd miatt:(((((((
Kristóf egyszerűen gyönyörű!!!!!!!!:))))))
betegeskedőknek jobbulást!!!!!!!!!:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszi azoknak,akik hiányoltak! :lol: :lol: :lol:

Kkia jól írta! Olvaslak benneteket,csak írni már vagy nincs időm vagy nincs energiám! :cry: :cry: :cry: :cry:
Martinom jól van.Jelenleg mindkét lábija be van gipszelve!De jól viseli! :)
Raktam a gmail-re képeket,nézzétek meg,ha kíváncsiak vagytok rá! :wink:

Kkia!
Őszinte részvétem a barinőd miatt! :cry: :cry: :shock: :shock:

Lányok,mindenkinek köszönöm a popóval kapcsolatos jótanácsokat,hozzászólásokat! :lol:
Már rendbejött a popónk! :lol: :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


szia Szisz!!!!!!!!!!jó hogy jöttél....Martin gyönyörü........és milyen nagy már!!!!!!!!! :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Drágák, bekukk (csak életjel)

Sziszkó :P
de örülök, hogy jöttél!!! :D

Sajna über-brutál tegnapunk volt: reggel 9.17-től volt ébren EGÉSZ NAP :shock: - néhány 5 perces alvással, így estére nem volt tejem a fáradtságtól :? fél éjfélkor nem bírtam tovább, mert mellettem sem aludt el simogatásra, játszani akart, én meg nem...így gyerek be a mózesba, ki a konyhába, villany lekapcs, anya melléül de mozdulatlanul. Lencsi torkaszakadtából nehezményezte, mire én adtam fel :? 20 perc után felkaptam (Apa röhög :x ), és végre negyed 1re bealudt...ma meg egész nap alszik :roll: akkor most megfordul az éjjel-nappal reláció? :roll:

Visszaolvasok és jövök majd - remélem

tillidian
 
 


Till inkább pihenj amikor csak tudsz....ne jó ez....előbb utóbb elfáradsz de nagyon....és az senkinek e lenne jó!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tillikém: eggyüttérzek :cry: , ez a tündérbogár egész nap itt kushad, alszik, nézeget, bezzeg este amikor ledőlök abban a pill-ban nyílik a szem és nem nézelőd, nem kushad, hanem lármázik és bőg ha nem lármázok vele :shock: .
Én meg nem tudok napközben fetrengeni vele. Nem is akarok! Aludni éccaka köll!!! És kész, na majd megmutatom neki :mrgreen: :mrgreen:

Eszti: képzeld van egy ismerősöm akinek annyi idős a lánya mint a Barni. Amikor picik voltak az kiscsaj mesélte, hogy a "néni" este bejön az ablakon és nagyon kedves, nem fél tőle. :shock: Na én azóta parázok :shock:
anyabebi
 
 


Anyabebi, de para :shock: :shock: :shock:

Tillikém, nem irigyellek. Mi lelte azt a Lencsilányt???

Voltunk sétálni. Amikor leértem, rájöttem, hogy csak a nap süt, de kurva hideg van :roll: mondjuk Leányzó be volt bugyolálva. Megjártuk a Rossmann-t -- anya vett magának hajfestéket, de hogy hajat festeni mikor fog? -- vásárban vettünk kariajit nagypapinak, nagymaminak (természetesen az ÉN szüleimnek :twisted: :lol: ), Ikreknek megvettük a Mikulás hozta ajit, meg voltunk pékségbe, ahol az eladó bácsi jól megcsodálta Sophie-t :D

Anya hotdogot ebédelt -- de egészséges!

Össze kellene dobnom egy túróscsuszát :roll: :P
Vendég
 


Ma megy!!! Milán ma egész jól működik! :D Eddig sikerült mindig eltalálni, ami megnyugtatja.

MrsParis, mókás ez a baba személyi. Meddig érvényes? Mert szerintem egy évesen már nem igazán fog hasonlítani a mostani fotóra...
Mi lesz a karácsonyi menü? Ötlet ide is kéne.
Mi már jó egy hete 3-as pelust használunk. Teszkósat.

Bobó, kopaszodik a babácska? :lol: Milánnak úgy nő a haja, hogy ami kihullik, azt pótolja is, így nem kopasz.

Anyabébi, én nem aggódok a babák hetedik érzéke, meg a szellemek miatt. Van egy macskám, állítólag az is látja a szellemeket. Eddig nem látott, legalábbis nem szólt. :lol: És persze nem indián temetőre épült a házunk. :lol: :lol: :lol:

Kicsike, mi holnap megyünk az oltásra, már előre félek... :?
Az ingyenes oltásból a házidokinak KELL rendelni!

Kkia, Kristóf egy szőke kis tündér. :) A barátnőt nagyon sajnálom... :?

Betty, Milán is felkel éjszaka is szopni egyszer.

Screen, már nagyon váron már, hogy kipróbálhassam a mei-tai-t, sokkal bátrabban fogok majd közlekedni. :D :D :D

Nitácska, Milán nem fog rászokni a hőmérőzésre, mert nem működik... Bár egy ici-pici kaki már volt...

Tilli, ilyen vacak napom már nekem is volt... De minden nap más... Lesz jó is...

Itt isteni idő volt, sétáltunk vagy másfél órát a Dunaparton.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziasztok!

Köszi az együttérzést lányok! Én azóta sem térek magamhoz...

És a Kristóf-dicsiket is köszi!

Eszti - itt is ezer ágra sütött a nap, de nagyon hideg szél fújt...mi 2 órát sétáltunk, babci élvezte a jó melegben, én meg szétfagytam...holnap meglepem magam egy faluban-sétálós-kabáttal :roll:

A plázázás után holnap jelentkezem!

Puszi!

Kép
kkia
 
 


Csibe, 3 évig érvényes és -láss csodát- ILLETÉKMENTES!!! Szerintem az egész fotó-dolog felesleges, mert ugyan én tudom és látom, hogy az én gyerekem van rajta, de egy vadidegen rendőr/határőr/akárki marhára nem...
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok, átfutom néha a topikot, igyekszem naponta. írni semmi energiám nincs. Bence tünemény, az egész napunk kb este 6-7 ig tökéletes, aztán már többet akar kézben lenni. De nagyon jó gyerek. Vannak még mindíg szopi gondjaink, de kiderült, hogy ez sajna senki hibája, Bence is és én is mindent jól csináltunk, csak gótikus szájpadlása van és ezért a mellem rosszul fekszik be a szájába ami miatt folyton szétreped körbe. De amíg nem vérzik addíg szopi van, aztán tápi, míg gyógyulok és megint szopi. Bazira fáj, de legalább anyatejet kap. Ebben a szar időben meg jól jön az anyatej. :D

Igazság szerint annyiban változtam, hogy többet takarítok. Szabadidőmben meg végre 5 év után újra élvezek olvasni. Megnéztük az alkonyatot apával és mivel nem tudunk moziba menni, hogy megnézzük az újholdat elkezdtem olvasni. jajjj de jó könyv.. Tegnap kezdtem, és 70 oldalt kivégeztem este. Alig tudtam abbahagyni. :D

Nem tudom mikor jövök, nem igérgetek inkább. :D Addíg is mindenkinek puszi és tudjátok, ha egy problémára van megoldás akkor minek aggódni? Ha meg nincs megoldás akkor ott az aggódás sem segít. Ezt Buddha mondta és ez így van. Fő a pozitív hozzáállás. Meg persze: "amíg cseperedő gyerekek vannak a lakásban, addíg a takarítás olyan, mint havat lapátolni hóesésben.." És zárásképpen Murphy felesége mondta, hogy minden anya testi fogyatékosnak számít, ha csak két keze van. :lol:

A betegeknek jobbulást,
a rossz alvóknak
nyugodt éjjszakát.
A türelmetleneknek türelmet,
kesergőknek jobb kedvet.
És persze mindenkinek egészséget,
boldogságot, békességet.

Boccs. :oops: Ezt most költöttem.. 8) :oops: :lol:

Na megyek, mert ahogy egy mondás tartja: " Apa kezdőődik, kezdőőődik, kezdőőőőőődik.." :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Ja és neveznék én is a tündéri kisBuddhák közé ezzel a fényképpel. :lol: :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Anyabébi: az az első kép,nagyon ott van... :lol:

Tündér: nekem 2 napja fáj a torkom,sós vízzel öblögetek (hát mit mondjak,majdnem jön a utána vuk is :shock: ), tantumverdét szopogatok,arra rá van írva,h lehet kismamiknak is... így mára kicsit jobban nyelek...

Zsrit: jó fej a doki :shock: igyál vmi varázslöttyöt,hátha megkétszereződsz :roll:

Felsír: Fédra is szokott,általában 1 órával lefekvés után este,rohanok mint a hülye hozzá,ha látom,h csukva a szeme,akkor tuti,h felsírás után jön a pukiiii 1000-rel :wink: nem merem kivenni ilyenkor,mert akkor felébred,hanem simizem a hátát,míg látom,h nyugodtan alszik

Kkia: ez így van,rák=lelki betegség...a kimondatlan szavak,bosszúságok elnyomása,mind vmilyen betegség formájában jelentkeznek....sajnos.... :cry:

Screen: Fédra ezt minden nap eljátsza velem min.1x de inkább 2x :lol:
és mindig a legtutibb öltözékét tiszteli meg a fostival :shock:

Anyabébi: húúúú bakker... én olyat láttam már Fédránál,h néz (sztem) elmerengve a vakvilágba és vigyorog :shock: na de miért? nincs ott senki,aki mulattatná!!!
Igen,ők közelebb vannak még a szellemvilághoz...
(én is parázok...)

Mi is kopaszodunk,oldalt. jön helyette másik,de az olyan kicsike még....

Na én ma úgy levegőztettem a kicsajt,h elmentem pedikűrre,utána boltba,ő meg elaludt a kocsiban mire hazaértünk,sajnáltam volna felébreszteni,így kinyitottam a kocsi ajtót,őt meg benne hagytam.. :roll:

Kép
jovana
 
 


Babócék: csodaszépek Lányok!!!!

Köszönjük a dicsiket 8)

Eszti:tartsunk össze beképzelt Eszter-kismamik!!!!! :lol: :lol: :lol:

Screen,Szilveeaa: mit kell vinnem hnap?
Szisz: szia :lol:
Pattogó: végre egy elveszett bari :lol:

Kép
jovana
 
 


Pattogó gyönyörű Bence!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: