Új privát üzeneted érkezett!

Sziszkó,
merre jársz??? :roll:

tillidian
 
 


Andi, csodálatosan szépek a kismanók!!! :D

Koszonjuk a képdicsiket, majd rakok fel szembol is fotót!

Napirend: nálunk nincs, pedig nagyon szeretném, hogy végre tudjak kicsit elore tervezni! Annyi van csak, hogy 3 óránként eszik és esténként (néhány kivételtol eltekintve) csak éjfélkor alszik el! Viszont teljesen változó,hogy mikor és hányszor kel fel éjszaka és hogy mikor ébred reggel!
Valamikor tobbet alszik napkozben, valamikor szinte semmit......szal nem lehet nagyon mellette sokmindent csinálni, pedig az én babóm már 10 hetes! Ami viszont jó, hogy nagyon szeret nézegetni és délelottonként akár 1 órát is elvan, elnézeget a kiságyában egyedul, ami után vagy elalszik, vagypedig nyugoskodni kezd! Ilyenkor nem kapom ki ot mindjárt, várok egy kicsit és ha már nagyon sír, akkor kiveszem és kicsit járkálok vele, beszélek hozzá! Nálunk a kajálással megy el sok ido, ugyanis 2 mellbol adok neki, ami úgy 45 perc, utána még ha kell, kipótolom táppal, ami újabb 15 perc + a bufiztetés 10 perc.....és innentol számítva 1 és 3/4 óra mulva minden kezdodik elolrol! Tehát a 2 etetés kozt így nem egész 2 órám marad csak!
De nincs okom panaszra, nagyon jó baba a lánykám, sokat mosolyog, nevetgél, a hasfájást szerencsére kinottuk, hetek óta nincs, szóval nagyon jól elvagyunk! :D
A napirend pedig remélhetoleg lassan, de biztosan magától beáll! Vagy túl naiv vagyok? :roll:
ginuska
 
 


Till :)
köszi :wink: remélem így lesz ...
és csodállak a rend miatt ... hát nálunk azért nem a régi --- pedig én is aztán mániákus vagyok :)

Ginus :)
persze hogy kialakul!!
Nálatok meg a nézelődés szuper!!! tök jó hogy ilyen jól elvan!!

Bence fél éjszaka hányt meg fosott ... én meg fertőtlenítek :roll:
remélem Zoé nem kapja el ... bakker
jó kipihent vagyok :lol:

Kép
zsrit
 
 

 
 

Ja és Moncsi --- mi nem tartunk névnapokat úgyhogy fogalmam nincs mikor van Zoénak névnapja, de majd utána nézek ... :)

Kép
zsrit
 
 


Sziasztok Csajok,

Till, Eszti én sem hagyom Marcit sírni. Főleg azért, mert ha jó napja van, nem sír, eszik, alszik, nézelődik. Vannak nyűgösebb napok, amikor jobban igényli, hogy babusgassuk, és meg is tesszük. :wink: Lehet később megbánom, de most ez van.
Egyébként 9-kor lerakjuk 2 körül kel fel enni, és utána visszaalszik. Egy szavam se lehet.
Viszont délelőtt van, hogy óránként eszik. A kiváncsiság kedvéért ma mérem a kajálásokat.
Képzeljétek 1-kor és fél 5-kor 140-et evett. Utána óránként 80-at és 10 körül 110-et. Normális ez egy ekkora gyereknél? 5kg-nál járunk, tehát több mint 1kg hízott egy hónap alatt. :shock:

Zsrit, jobbulást Bencének. Az én gyerekem is van, hogy elnézelődik egy órát, és van, hogy 5 percet sincs el egyedül.

Ginuska, mindenkinek beáll egy napiren előbb vagy utóbb. Remélem előbb, már én is nagyon várom. :wink:

Andi, ikrek gyönyörű szépek, és milyen jó kedvűek.

Kép
gmelcsi1
 
 


Helló csajszik!

Napirend: Muhaha...
nálunk borzasztóan szoros napirend alakult ki:
-minden este fürdünk (7-kor, vagy fél 7-kor vagy 8-kor vagy....)
-minden este eggyütt alszunk (én alszok, gyerek nem)
-minden éjjel fent van a gyerek egyre többet (éjjel apukája kicsit elbeszélgetett vele, mert majdnem kivágtam már, 76-szor szopott aztán bukott kicsit és nyivákolt, félórás rendszerben)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Délelöttönként húzza a lóbőrt a gyermek, de délután nem fogom hagyni, mert lassan kezdek zombisodni :shock: .

Rend nálunk is van, itt ott hevernek játékok, meg pihiszék, hordozó, mózes..., de nincs kosz és azt sem lehet mondani hogy kupleráj van. Azért igyekszem megtartani az állapotot, bár 3 pasi mellett nem egyszerű, ráadásul ebből 2 borzasztó trehány a 3. meg majd alakul. Gyerekszoba ajtaját csukva tartom és akkor nem áll égnek a hajam egész nap (évben) és néha szatyrokkal bevetem magam és szanálok. A sértődést meg kibírom pár napig :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tilli: figyelmedbe ajánlanám az alábbi oldalt már csak a címe alapján is :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://foznijo.freeblog.hu/
anyabebi
 
 


Melcsi: van hogy nekem is eszik 110-et, aztán 50-et vagy 70-et aztán 90-et. A héten nem nagyon mértem (tegnap elfelejtettem a tisztasúlyt mert annyira üvöltött, na majd ma) visszamértem ugyan a ruháját meg levontam amennyit evett és elvileg 370 gr a heti hízás, de sztem ez sok, majd ma lemérem este. Mondjuk ki van gömbölyödve mint a kiskondás :lol: .
anyabebi
 
 


Valami idióta állat ütvefúróval fúr alattunk :evil: :evil: :evil:

Viszont ma eddig nagyon termékeny napom volt; mostam egyet, kiteregettem, kivasaltam a napok óta várakozó vasalnivalót, hajat mostam, rendberaktam a körmeimet. Igaz, kaja még nincs, de majd lesz az is :D és a rendtől elég messze állok :roll: bár kosz itt sincs, de kupi az van és idegesíííííííííít, de nem tudok 100 felé szakadni mondjuk a egy nap nem 24, hanem 30-40 óra lenne...! :lol:

Ha Sophie felébred, megyünk sétáni meg bankolni, elutalom a piiszék, zenélő forgó, játszószőnyeg árát.

Itt van pici szánsájn!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Lányom 10 óta alszik :shock: közben megfőztem az én ebédemet, Roliéhoz kikészítettem mindent (nekifogni nem mertem, mert tuti félbe kellene hagynom)...szánsájn elmúlt!
Vendég
 


Csajok

Zöld kaki van vkinél? Mostanában egyre többször fordul elő... nyűgösködés nem múlik, bár vannak jobb időszakok.. pl tegnap este 6-tól éjfélig aludt, már úgy nézegettem mikor akar enni... :shock: kicsit előrébb hozta az éjszakát..

koszmó fellángolt, találkozott valaki piros fejbőrrel, sárga lerakódással?

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


No a hétvégén megint suli volt, most egészen jól bírtuk, kivéve anyunál a fürdetést. Fagyhalál volt a fürdőszobában, ahol hiába kapcsoltuk be az elektromos hősugárzót, fázott a baba.

Ma viszont voltunk a védőnőnél és a két hónapos adatok:

Súly: 6550 gr :!: :!: :!:
Hossz: 58 cm

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Őzike31 írta:Csajok

Zöld kaki van vkinél? Mostanában egyre többször fordul elő... nyűgösködés nem múlik, bár vannak jobb időszakok.. pl tegnap este 6-tól éjfélig aludt, már úgy nézegettem mikor akar enni... :shock: kicsit előrébb hozta az éjszakát..

A zöld kaki általában túlevésnél fordul elő. De érdemes megnézni a babanet rendelőjét.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Őzi
Nálunk zöld a kaki de a tápi miatt - de én is úgy tudom, hogy a túlevés lehet az ok ...
amúgy nekem túl is eszi magát ... evvan

koszmóhoz sajna nem tudok okosat ...

Kép
zsrit
 
 


Csibe :)

szép súlyban vagytok :lol: Milán sem éhezik :lol:

Kép
zsrit
 
 


Hahó!

Kisbabám délelőtt megkapta a fülbevalóját. Üvöltött mint a sakál. Az oltástól nem sírt ennyire. :? Most szép csajos. :D

Őzi: nekünk viszonylag sokáig zöld volt a kaki. Nincs megfázva a baba? A gyerekorvosunk mondta, hogy akár attól is lehet. Amúgy meg nem kell foglalkozni vele. Nálunk a közelmúltban sárgult vissza.

Koszmó: fürdés előtt olaj, sapi, fürdésnél kefével finoman dörzsölni.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Zsrit, Milánnak igen jó az étvágya, rengeteget eszik. No persze ezért én is. :lol: :lol: :lol:

A hétvégén megvettük a fotelt, amit már kinéztünk. jól lehet benne hintázni és van hozzá egy puff is. Nagyon klassz. Beülök a tévé elé, a puffra teszem az összes távkapcsolót és a bimbóvédőt, a karfára a szopipárnát és jöhet a baba. :D

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Csak bejelentkezek....és visszaolvasok....késöbb reagálok....

Kép
jovana
 
 


Sziasztok!!!!!!
Anyabebi 76x szopott?????????????????nem semmi!!!!!!!!!:))))))))))
:shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

csak egy kézzel helyzetjelentek: ma voltunk két hós oltásokon: mindkét combjába kapott szegénykém, úgyhogy most az ölemben aluszkál, miután fél órája minden átmenet nélkül elkezdett ordítani... :roll: Már akkor bömbölt, amikor felébredt és meglátta a doktornőt - az sem segített, hogy plüss rénszarvas agancs volt rajta :shock: , gondolom a Mikulás miatt - úgyhogy mínuszból indultunk már eleve.

na, visszaolvasok...

Kép
szilveeaa
 
 


nitacska007 írta:Sziasztok!!!!!!
Anyabebi 76x szopott?????????????????nem semmi!!!!!!!!!:))))))))))
:shock: :shock: :shock: :shock:


ebből is látszik, hogy nem alulról felfele kell visszaolvasni... így hirtelen nem tudtam hogyan értelmezni a fentieket... persze rossz az, aki rosszra gondol... :mrgreen: :mrgreen:

Kép
szilveeaa
 
 


Ginuska: Gina nagyon ügyes... :lol:

Kkia:húúúúú szegénykém...kitartás!!!!!

Sztercsi: kösziii a dicsit! Dm-es baby still tee ,ritkán adoi Neki,m a tejen kívül nem nagyon fogad el semmit,amikor a kép készült épp csuklott és kivételesen elfogadta a teát(mert Apja adta csak azért :lol: )

Tilli:fejfé
ájás:ha már masszázs sem segít,akkor panadolt veszek be,ezt engedték terhesség alatt is
nekünk azt mondták,h ha nem emeli a fejét,akkor majd el kell vinni vmi dolihoz és tornáztatni,masszírozni a nyakát...nem volt problémánk ezzel,csak tájékoztatásképp mondták

Moncsi:írj,h mi van Veletek? hiányoznak a hsz.eid :lol:
Hova költöztök,ha nem titok?

Zanikó:egyetértek.. nálunk is úgy alakult ki a napirend,h fogalmam sincs,h csináltam...egyszerüen alkalmazkodtam Fédrához...Ő meg hozzám,így nekem szabad a de. Neki meg ott van a du. :lol:
Nekem is fontos a napirend,de nem mondom,h mindig teljesen úgy van minden ahogy azt eltervezem,hiszen Ő a legfontosabb...


Judy: de jó,h jöttél...és hogy minden ok Veletek :wink:

Andi:ikrek csudaszépek... :wink: húúúú de irigyellek a vásárért,én is akartam menni,de aztán meggondotam magam,m nincs kedvem a kocsiban szoptatni,így csak a Vörösmarty térre jutok el idén :cry: sebaaj,majd jövőre

u.azt a gyereket etettem: :lol:

Eszti: én is séta mániás lettem,tuti talizok vmi ismerőssel,dumcsizunk..stb. évek óta nem sétáltam ennyit,mint most a 2hó alatt :roll:
Szerintem nálam beképzeltebb kismama nincs,feldobom a napszemcsit,kihúzom magam és tök büszkén tolom a kocsit a városbn... :oops: olyan jó érzés, mikor valaki látogatóba jön és leesik az álla, hogy pici baba mellett hogy a csodába bír ilyen rend lenni?



Tilli:"


"olyan jó érzés, mikor valaki látogatóba jön és leesik az álla, hogy pici baba mellett hogy a csodába bír ilyen rend lenni? "na ezért kell nekem a napirend,én de. csinálok meg mindent...hátha beugrik vki...


olyan jó érzés, mikor valaki látogatóba jön és leesik az álla, hogy pici baba mellett hogy a csodába bír ilyen rend lenni?

Vcsibe: jó húsban van a kiscsávód :lol:

Tündér:én még vacilálok,m éjszaka nagyon jól alszik hason,szted nem fogja nyomni a füli,nem fog fájni Neki míg be nem gyógyul?

Kép
jovana
 
 


Hnap 8.30-tól- 17.30ig ÁRAMSZÜNET lesz,kvázi gázkazán leáll,nem lesz fűtés se,k..va anyját az elmünek,miért nem lehet a karbantartást nyáron végezni?!

Kép
jovana
 
 


Jovana, egész nap nem lesz áram??? Ez durva!!! :evil:

Karácsonyi vásár, a Vörösmarty térre én is el szeretnék idén menni, máshova mi sem tudunk eljutni. Talán most hétvégén...

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Csibe :) - b@sszus nem tudom hogy Te hogy tudod nyomni a sulit ... itt ülök, gyerek alszik és írnám a beadandót de nem tudok oda koncentrálni tök szétesem ... állandóan lesem hogy mindjárt felébred, ide oda kapkodok, meg csapong az agyam ... Te hogy oldod meg a tanulást?

Kép
zsrit
 
 


Sziasztok, ismet itt vagyok!
[size=12]
En mar teljesen elvesztettem a szalat....
Minden esetre November 13.-an (penteken :) ) elkoltoztunk es tegnap (!!!) lett vegre Net otthon. A telefont mar pentek delutan bekotottek (naja, 2 het utan!!!) csak valamit nagyon eltoltak es cammogott az egesz. De ma mar minden OK.


Most csak annyit hogy jol vagyunk, gyerek szepen novoget, jatszik, alszik, vigyorog teli pofaval. :) Szoval minden rendben van velunk!

Kicsit tobb idom lesz jelentkezem, addig is puszka mindenkinek!!

sünciboglya
 
 


Szilveaaa semi baj..néha én is rosszra gondolok:))))))
Sünci üdv ujra köztünk!!!!!!!!!:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok.próbálok jönni mert akkor elterelem a figyelmemet talán.
iszonyú éjszakám volt.hajnali 2-től vagyok fent.férjem hajnal óta kórházban van.ez az átkozott pánik betegség!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hajnali 4-kor hívtam a mentőket.totál elvagyok keseredve. Kép

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


jaj Kicsike..............jobbulást a párodnak!!!!!!!neked nagy ölelés addig!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kicsike:miért kellett hívni a mentőket?

Vcsibe:igen,egész nap nuku áram!!!! remélem azért sötétedésig visszakapcsolják...
Reggel jól felfűtök,sztem 2-3 óráig még jó idő lesz a házban,aztán amikor kezd hűlni,bébit átviszem anyóshoz 1 órára,én elmegyek az auchanba,megnézem a kari kínálatot,aztán,ha nem esik,elmegy Vele sétálni...

Kép
jovana
 
 


Hello lányok!

Csak gyors bekukk. Túléltük a hétvégét, most próbáljuk kipihenni...
Macika itt pihen a vendégágyon, de háttal ülök neki és nem nagyon tetszik neki :D

190 grammot híztunk 6 nap alatt :roll: Olyan büszke vagyok a kis csibémre és most már nem aggódok tejci ügyben sem. Tegnap reggel 110 grammot szopott, igaz, hogy előtte meg 20-at :?

Apósom kicsit jobban van, de ha haza is engedik, egy kortyot sem ihat többet, amit szerintem nem fog tudni megállni...szép karácsonynak nézünk elébe.

Puszi nektek, holnap megpróbálok kicsit vissza is olvasni...

Kép
kkia
 
 


Sziasztok!

1 Hós adatok:
4100g
55 cm (nőttünk 6 cm 1 hó alatt :shock: :lol: :shock: :lol: )

Anyabebi:
Szétröhögtem magam a hszeden :)
Néha olvasom vidításképp a Amit addig nem tudsz, amíg nincs gyermeked! című szösszentet és a köv találtam benne neked:
-úgy tűnik, az egész nap egy végtelen szoptatás.

Napirend:
A férjem nem érti meg, miért van félkész állapotban a ház miért hagyom ott a kajám, miért nem vittem ki a kakis pelust a fürdőből.....ogyan is érthetné meg...a legjobb, hogy miért nem sütök süti!!! Ha fogná magát és egy picit sétálna a lányával, akkor nekiállnék vmi gyorsnak, de így...ha van dőm, akkor pihi vagy takarítás! És akkor nem is foglalkoztam magammal!!!!!

Mára ennyi, mert most jön a zuhany és a JÓBAN ROSSZBAN. Talán nem kel fel a Liza és hagyja, hogy megnézzem!

Pussz!

Sztercsi
Vendég
 


kicsike:
Veled erzek! Jobbulast kivanok parodnak, neked pedig rengeteg kitartast!

sünciboglya
 
 


Őzike: nekünk csak a szaliciles krém tüntette el a sárga cuccot a barni fejéről, gyerekorvos írta fel. Az olaj smafu, legalábbis nálunk csak "olaj volt a tűzre" :mrgreen:
Csibe: és a puffot is a jyskben vettétek? van külön is? és hogyé adják?
Te a Milánt hova növeszted? :shock:
Nita: dehülyevagy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Szilveeaa: rólad ne is beszéljük, de mit is vártam? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:
Kkia: hajrá szopi, LÁTODÉNMEGMONDTAM!!!! Csak így tovább, no para.
Sztercsi: de tényleg! Az egész napom konkrétan szoptatás. Most is itt lóg a csecsemen :mrgreen: :mrgreen: , majd meg fullad úgy eszik.
Sétálni is azért járok, mert addig pihen a cickóm :mrgreen: :mrgreen:
Kicsike: jobbulást a párodnak
Sünci: üdv újra itt, te örök visszatérő :lol:

Ma mértem tisztasúlyt: 4060 gr a csemőkém :lol: , ma 4 hetes :wink:
anyabebi
 
 


zsrit írta:Csibe :) - b@sszus nem tudom hogy Te hogy tudod nyomni a sulit ... itt ülök, gyerek alszik és írnám a beadandót de nem tudok oda koncentrálni tök szétesem ... állandóan lesem hogy mindjárt felébred, ide oda kapkodok, meg csapong az agyam ... Te hogy oldod meg a tanulást?

Zsrit, nyugi, én is így vagyok vele. Csak valami csoda árán sikerült eddig mindent időre megcsinálnom. Az utolsó pillanatban nekiugrok és villámgyorsan megcsinálom. De még kettővel adós vagyok... Ajaj...

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Kicsike, jobbulást a párodnak, neked pedig egy naaaaaaaagy puszi!

Jovana, ha jó a ház szigetelése, nem fog kihűlni a ház, nyugi.

Anyabébi, a fotelt és a puffot az Auchanban vettük, együtt volt 10ezer! Tök jó!
Milán nem tudom titokban mit eszik... :D :D :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Kicsike
Jobbulást a párodnak!!! Neked pedig ++++++++++

Jovana
Szóval te napszenyában vagizol a babakocsival a városban??? De jó neked! Én maximum a turistaigazolványt viszem magammal... :cry:

Csibe
Nekem gyanús Milánka... Sztem éjszaka kioson a spájzba...
Szonja tuti valamikor szalonnázgat - mai adataink ui.: 5500 g és 60 cm....

Sünci
Jó hogy jöttél!!!

Kép
szilveeaa
 
 


Jovana: túl vagyunk az első éjszakán, én az oldalán altatom és nem sírdogált egyáltalán, azért hogy szúrná a fejét. De azért mielőbb ki fogjuk cserélni a normális arany fülbevalójára, ami nem hátul bedugós. Én nagyon utáltam a saját fülemben amikor a második lyukat fúrattam rá. Amúgy tegnap délután már olyan volt, mintha észre sem venné, hogy kilyuggatták a fülét és beletettek egy "idegen" tárgyat.

Kicsike: férjednek jobbulást. Miben nyilvánult meg nála a betegség, hogy mentőt kellett hívni hozzá?

Esik. :?

Kép
Kép
tündér09
 
 


Nálatok milyen gyakran van kakis pelus? Péntek óta csak pisi van, semmi kaki. Tegnap a védőnő megnyugtatott, hogy az is normális ha csak 3-4 naponta van kaki, de eddig naponta volt, néha többször is. :o Mondott olyat is, hogy anyatejes babáknál előfordul, hogy igen jól dolgozzák fel a tejet és azért csak pisilnek. De ez nekem akkor sem tetszik. Mondjuk Milán elégedett a világgal. Jó az étvágy (ami a súlyán is látszik) és mostanában ritkán nyekereg a hasa miatt. Naponta kap néhány korty édesköményteát.

Szilveeaa, én múltkor úgy toltam a babakocsit, hogy szűk farmer, fekete csizma, fekete kapucnis pulcsi, fekete bőrkabát + walkman mobil a fülben. 8) 8) 8) Ooooolyan laza voltam... :wink: :lol: :lol: :lol:
A gyerkőcök egy helyen kosztolnak az éjszaka titokban? :D

Eladom a kengurumat, vettem helyette Gremesénél egy Mei-tait! :D Azt tovább lehet használni. És a kenguruban nagyon lecsúszik a baba, ami persze nem tetszik neki. Amúgy nagyon jó dolog, akkorákat alszik benne. Szombaton úgy voltunk a piacon. Volt ám édelgés a piacos nénik részéről. :D :D :D

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Tündér:köszi... lehet,h akkor megpróbálom még kari elött...
azon gondolkodtam,ha esetleg sírna,h zavarja,akkor kiveszem a füléből és majd 1 év múlva újra megpróbálkozom vele...

Sünci:üdv újra itt :lol:

Szilveeaa: itt vagizok... 8)
Ma mondjuk rohadtul nem,mert pocsék idő van,sétának lőttek...

Tudjátok miért nem a pasik mennek vásárolni?! mert annyi f@szságot vesznek össze :shock: Hiába írtam Neki listát,megvétózta :shock:

És miért van az,h anyós mindig sokkal "okosabb"?! mindig rákontráz arra,amit mondok :evil:

Kép
jovana
 
 


Kép Kép Buddha-klubtag Kép

Kép
jovana
 
 


Screen,Szilveeaa: elmentettem a számotokat,ha nem baj,m elvileg jövünk mi is csüt-ön jógára :lol:

Szisz: ha olvasol még minket: májusi topicból Farkas puszil és gratulál Martinhoz :lol:

Kép
jovana
 
 


Eszembe jutott a két kismama,akik elhagyták köreinket,na velük mi lehet? Babák mikor születtek és vajon jól vannak?

Kép
jovana
 
 


Köszönöm mindenkinek a bíztatást.Rám fér nagyon........
Jovana pánikbeteg a Férjem és rosszul lett,a DUNAHARASZTI ÜGYELET NEM VETTE FEL A TELEFONT !!!!!!!!FELŐLÜK MEG IS HALHAT AZ EMBER!!!!!!!!!ezért a mentőket hívtam.Ők segítettek.

Tündér ez abban nyilvánult meg,hogy heves szív dobogás,reszketés,szédülés,zsibadt a bal fele.Jötekk a mentősök Szigetszentmiklósról és az orvos mondta,hogy adhat injekciót,de egy idő mulva újra rosszul lesz és ezt kikell vizsgálni mert lehet nemjó a gyógyszer beállítás vagy valami.Szerencsénk volt úgy érzem mert nagyon rendes doki volt.Máskor is voltak rosszullétei de ettől kissé gyengébbek.Akkor is ügyeletre vagy háziorvoshoz rohantunk és nyugtató injekciót szokott kapni.Viszont senki nem küldte tovább.Ez a doki viszon nem volt hajlandó szurit adni hanem ahoz ragaszkodott,hogy most azonnal kórház.Így hát itt maradtam a babával.Pszichiátriai klinikára vitték.Tegnap voltam látogatni és vittem a cuccait. :( nagyon nyomasztó az egész kórház.Rácsos ablakok stb..és azok a betegek........szóval a Férjem nem oda való.Esküszöm még betegebb lesz az ember.Nagyon remélem ,hogy 1-2 nap és hazajöhet.Drnő azt mondta bekell állítani a gyógyszereit,és estére a labor eredmény megvolt.Kiváncsi vagyok már nagyon.Ma éjszaka sem volt valami jól.Mi jön még ezek után?????Szülés után Nekm voltak problémáim,örülök,hogy életben maradtam erre most Ő. Kép
Próbálok erős lenni és összeszedni magam csak nagyon elvagyok keseredve.Annyira összejött most minden.Talán holnap már jobb lesz minden.mindig ezt próbálom mondani Magamnak.Egy új nap.........
Bocsi a siránkozásért.Vigyázzatok magatokra és a babákra.
Puszi.
(megkaptuk az októberi családi pótlékot tegnap :oops: )

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kicsike, sok-sok erőt kívánok ezekben a nehéz napokban! Egyáltalán nem siránkozás, ha leírod mi történ(ik)t Veletek. Remélem a Férjed tényleg hamar veletek lehet újra otthon! Azt lehet tudni, hogy mi váltja ki belőle a rohamot? Sokan fele ennyit sem bírnának idegösszeroppanás nélkül. Sok-sok puszi Nektek.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Kicsike!
Nagyon sok erőt!!!!!Tudod te is, hogy nem lesz semmi baj. Sokáig nem tartják bent. Nyugtató+ vmi szakbogyó és otthon lábadozzon.
Dehogy baj, hogy leírtad. Ugye, hogy jobban érzed magad, hogy elmesélted?

Jaj, mi lesz velem is dec 21.-én. A hülye pánikom miatt most mrá 1 éve nem voltam 3 emeletnél magasabban, erre a hallásvizsg a 7. lesz!!!! Kép

Éjjel meg 4X bejelzett a légzésfigyelő!!!! Kép 3 órát aludtam. Most egyedül vagyok, várom a férjem, addíg le sem hunyom a szemem. Nem vagyok nyugodt.

MEgyek beadatom a H1N1 oltást. Beparáztam. Reggelre meghalt az egyik kismama!
Vendég
 


Kicsike :)

nagyon sok erőt és kitartást!!!!!!!
férjednek jobbulást +++++++++++++++

Jovana :)

Fédra nagyon cuki!!!!

Kép
zsrit
 
 


Sziasztok:)

Kicsi babók GYÖNYÖRŰEK :)

Néhány kiegészítés a "napirendünk" témához, mert látom nagyon port kavartam vele:)

Először is...a kialakítását a 6. hét után kezdtük...nálunk az első 6 hét ügyeletre járással telt :) Szerencsére Erikkel minden rendben volt, nekem nyílt szét folyton a császár hegem. A hagyjuk sírni a babát kb 1 hétig tartott, addigra megszokta, hogy délelőtt bizony anya mos, főz takarít. Déli alvása után viszont az ő ideje volt mindig !!! És ugyan úgy kényeztetve volt (van), mint bármely más kisgyermek...csak megvan az ideje. Azt hiszem azért a délután 2től este 7ig való szeretgetés, játék, masszázs, készségfejlesztés nem mondható a kényeztetés elmulasztásának:)
Nem hiszem, hogy meg tudtam volna e nélkül oldani az életünket, hisz építkezőfélben voltunk már akkor is, ami sajna minvel mindent mi csinálunk, így azóta is folyamatban van... Szóval én úgy gondolom, nem ahhoz kell az elismerés h mi kialakítottuk a napirendet...hanem szerintem azoknak jár minden elismerés akik meg tudják tenni, hogy mindent a gyerek igényeinek idejében csinálnak! Én biztos, hogy nem tudtam volna így se takarítani, se főzni, de épp nappalit festeni, vagy falat verni:) (Itt jegyzem meg...nyüves lakásfelújítás...még vége sincs, de amit Erik születésekor csináltunk, már lehet is újra csinálni tavasszal...végtelen munka ez a lakás téma:))

Ez ma is így van, csak most a hétköznap annyival rövidebb, hogy bölcsiből haza, közös játék, együtt leül a család vacsizni. Fürdés, még egy kis játék (összes vonat lefektetése egyeségel a fűtőházba: Jóéjt Thomas, jóéjt Gordon....és az egyéb állatkertbetakargatása:)) aztán Eriknek jóéjt. További fél óra: Annnnnyyya hopppi és néz rám nagy kerek szemekkel, hogy márpedig nálunk alszik...Jön Apa: Ki nem alszik még, na erre Erik egyből "alszik" :) Általában fél9re húzza is valóban a lóbőrt. Aztán hajnalban megérkezik menetrendszerűen... Hozza a párnáját, a takaróját, a Mááááúúút, a csücsikét és ha sikerül megfognia, akkor még bármit, ami roppant fontos lehet az alváshoz :)

Nem is értem az éjszaka közepén holt kómásan hogy pakol le mindent és hozza át...magas ágyon alszik:

Kép Itt még készülőfélben volt az új szobája

Szóval a felsoroltakat innen hordja át minden hajnalba...át egy előszobán, egy konyhán :D

Aztán nálunk 6kor indul a nap, fürcsi, reggeli, öltözés irány bölcsi, munka.

Pontos napirend hátránya: a gyerek tökéletesen tudja, hogy minek mikor van itt az ideje..... lesz@rja, hogy vasárnap van...6kor: Anyaaaa...kakaóóóóó, bundáskenyér :)

panka80
Budapest XXII. kerület
 
 
 


Panka
Szerintem ügyesen csináltátok, és nem hiszem hogy a te kicsid ne kapna meg minden szeretet :D
Egyébként ahol másik gyerek is van, elkerülhetetlen a hasonló bánásmód, hiszen a nagyobbik is figyelmet igényel, adott esetben a kisebb rovására, szóval a második gyerek már nincs úgy elkényeztetve többnyire :lol: de ehhez szoknak hozzá 8)

Kicsike
Jobbulást nektek!! Párod bizti jobban lesz a gyógyszertől! Mióta van ez nála? Egyébként volt kardiológiai kivizsgáláson? AZ negatív?
Tényleg a te szüléssztorid a gmailen van?

Csibe
Nálam is volt egy ilyen, hogy nem kakilt, előtte mindíg...utána bepótolta, nyakik szaros lett...azóta megint sűrűn van, és azóta zöldes...
Hőmérőzés jót tesz szerintem...Én 2-3 napot tudok, hogy normális kaki nélkül..

Csajok, babajógán mi történik? Elmesélitek?

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Sziasztok!

Jovana
nagyon édes a kis Fédra! Haláli hogy összeöltöztetted a plüssnyúllal!!! :lol:
Jógára gyertek csak, nagyon jó!

Őzi
ez a bababjóga igazából egy kis babatorna, még kisebb mama torna (de hát ez természetes, hogy itt is csak egy kis szelete jut nekünk az órából - az is csak akkor, ha a baba hagyja... :lol: ), valamint mondókázás babamasszázzsal kombinálva. A végén egy kis közös játék, ami tulképpen a gyerek lóbálása a levegőben énekelgetés, mondókázás közben.
Nekem azért jó, mert az életben nem tudnék 40 percet ilyen töményen vele foglalkozni itthon - pláne hogy mindössze két mondókát ismerek, valamint a Lencsilány című örökzöldet...

Kicsike
Jobbulást férjednek! Szörnyű lehet egy ilyen betegség... Nekem "csak" klausztrofóbiám van, épp elég az is...

Kép
szilveeaa
 
 


Jó reggelt!

El kell mesélnem az éjszakát!
Tegnap napközben menetrendszerinti alvások, na mondom éjjel megint nem alszunk.
Este 11 körül szopi, éjfélre elpilledt a kisfickó.
Reggel fél 6-kor kelt enni, aztán visszaludt, én elindítottam a Barnit a suliba és énis visszadőltem. 10.17-kor keltünk. :shock:
Egyszóval kipihent és üde vagyok :), csak az a kurva eső ne esne :cry: :cry: :cry: , hogy lesz így séta ma?

Szilveeaa, Csibe: elárulok egy titkot, énis szalonnázgatok esténként, lehet, hogy idejárnak a kölkök? :mrgreen:
A kakis pelust nekem is mondta a gyerekorvos, hogy ne ijedjek meg ha csak pár naponta kakil.
Csibe: üdv a Gremese klubba :) majd meglátod milyen kényelmes , milyen színűt kértél?
Jovana: ne is emlegesd a vásárlást. MIndig engem piszkál, hogy sokat költök, de ha ő megy boltba mindent vesz csak azt nem amiért elindult. Állandóan hívogat hogy ez vagy az kell-e, hiába írok listát :evil: .
Anyóst meg ne emlegessük, az összes okos. Nekem speciel nincs anyósom csak a "párom anyja" van :lol: .
Fédra tök cuki :lol:
Őzi: nekünk is zöld volt ma :shock:
Szilveeaa: én a Lencsilánykán kívűl bőszen énekelgetem még a Micimackót (halászjudittost) "Egy napon mikor micimackónak semmi dolga nem akadt....". Mondókából az ecc pecc kimehecc-nél végetért a tudományom :oops: (ja, és az se mondóka :oops: )
Viszont van sok könyvünk és nagyon szépen olvasok :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Na megyek ebédelni, azuram sütött tojásrántottát :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
anyabebi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: