Új privát üzeneted érkezett!

Benta, Beni nagyon szép ezen a fotón!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Sziasztok!

Mi ezen a hétvégén is anyuméknál vagyunk. :D

Lys!

Képzeld, már én is meguntam a kétóránkénti éjszakai maratoni szopikat, gondoltam lépek. Csak bedugtam a szájába a cumit, amit tudtam, nem fog elfogadni. Hát nem elfogadta mégis??? :shock: Éberen sosem tenné, de ezek szerint félálomban mégis mindegy neki, hogy cicit harapdál, vagy cumit. :lol: Így egy etetést mi is megúsztunk tegnap éjjel. Kíváncsi vagyok ma mi lesz. Szegény nagyon megszenved a fogával, és most már tuti, hogy az, mert nem akart aludni, nem akart enni, tiszta volt a pelus, aztán bekentem neki kamillás nyugtató oldattal az ínyét, és rögtön abbahagyta a sírást. Persze aztán újrakezdte amikor elmúlt a hatása, de most már az igazak álmát alussza.
Örülök, hogy ti is haladtok az éjszakai problémákkal. :wink:

Amadea!

Hát nem irigyellek az tuti. :( Pedig én férjem is sokat dolgozik, kell a pénz, hogy végre külön életet éljünk, de ő legalább itthon is tud dolgozni. Pl. holnap is mi megyünk anyuval az unokatesómékhoz, ő itthonmarad dolgozni. Ez van sajnos...

Kép
Kép
tabati
 
 


Csillag!

Plüssmaci! :shock: :lol: :lol:

Cosmo!

Hát a brokkoli olyan, mint a karfiol nem? Puffaszt...nem is értem miért ajánlják pici babáknak.... :roll: A védőnő nekem első körben a borsót is megemlítete, de szerintem az is puffaszt nem?

Kép
Kép
tabati
 
 

 
 

Sziasztok!


:oops: :oops: A tábliból éktelenkedik az üres sor a háromhós adataink helyén...de nekem csak négyhósak vannak. Valami logikával ki lehetne számolni a háromhósat kábé, jövő héten megteszem.

Beni nagyon helyes srác lesz!
Nórika meg épp illene a kisfiamhoz, kis feketék, hát sorba állunk mi is érte :wink:
Noémi, szerintem a csajok idősebbnek hiszik Áront a kis sonkái miatt, ezért kezdeményeznek nála. Francia csók :D

Nemzetközi traccspartin túlvagyunk...huhhhh...kettőn is, mert mára visszahivtam a csapatot, nyolcan voltunk. Viszont kulcsfontosságú szerepem lévén ma este cumisüveg volt szopi helyett elalváskor. Ráadásul a nagyanyjától. Szegény fiam nézett nagyokat, hogy most meg mi van, de végül elaludt. Úgy sajnáltam. Cserébe lefogadom, többször ébreszt majd.

Fülhuzigálás tegnap éjjel is ment, háromszor etettem és hajnal négytől tízpercenként orditott fel. Már bekészítettem a kupot, de a pelenkázóasztalon mindig elaludt. Most már kezd fogyni a türelmem, annyira visszafelé haladunk az éjszakákkal. Nagyon frusztrál, ez jobban zavar, mint a fáradtság. :( :( :(
Azért ma látom Lys és Tabati éjszakáiban történt előrelépés, szóval nemadomfel.

Valaki próbált már teával visszaaltatni? Ezt a tippet kaptam, hogy leszokjon az éjszakai evésről, mert úgy állitolag rájön, semmi kalória nincs benne és nem érdemes. Ez tényleg így lenne? Vagy ettől csak a pisis pelenkák száma nő??

Megyek is, amig csend van, kihasználom egy kis alvásra.
preta
 
 


Sziasztok!


:oops: :oops: A tábliból éktelenkedik az üres sor a háromhós adataink helyén...de nekem csak négyhósak vannak. Valami logikával ki lehetne számolni a háromhósat kábé, jövő héten megteszem.

Beni nagyon helyes srác lesz!
Nórika meg épp illene a kisfiamhoz, kis feketék, hát sorba állunk mi is érte :wink:
Noémi, szerintem a csajok idősebbnek hiszik Áront a kis sonkái miatt, ezért kezdeményeznek nála. Francia csók :D

Nemzetközi traccspartin túlvagyunk...huhhhh...kettőn is, mert mára visszahivtam a csapatot, nyolcan voltunk. Viszont kulcsfontosságú szerepem lévén ma este cumisüveg volt szopi helyett elalváskor. Ráadásul a nagyanyjától. Szegény fiam nézett nagyokat, hogy most meg mi van, de végül elaludt. Úgy sajnáltam. Cserébe lefogadom, többször ébreszt majd.

Fülhuzigálás tegnap éjjel is ment, háromszor etettem és hajnal négytől tízpercenként orditott fel. Már bekészítettem a kupot, de a pelenkázóasztalon mindig elaludt. Most már kezd fogyni a türelmem, annyira visszafelé haladunk az éjszakákkal. Nagyon frusztrál, ez jobban zavar, mint a fáradtság. :( :( :(
Azért ma látom Lys és Tabati éjszakáiban történt előrelépés, szóval nemadomfel.

Valaki próbált már teával visszaaltatni? Ezt a tippet kaptam, hogy leszokjon az éjszakai evésről, mert úgy állitolag rájön, semmi kalória nincs benne és nem érdemes. Ez tényleg így lenne? Vagy ettől csak a pisis pelenkák száma nő??

Megyek is, amig csend van, kihasználom egy kis alvásra.
preta
 
 


Sziasztok!


:oops: :oops: A tábliból éktelenkedik az üres sor a háromhós adataink helyén...de nekem csak négyhósak vannak. Valami logikával ki lehetne számolni a háromhósat kábé, jövő héten megteszem.

Beni nagyon helyes srác lesz!
Nórika meg épp illene a kisfiamhoz, kis feketék, hát sorba állunk mi is érte :wink:
Noémi, szerintem a csajok idősebbnek hiszik Áront a kis sonkái miatt, ezért kezdeményeznek nála. Francia csók :D

Nemzetközi traccspartin túlvagyunk...huhhhh...kettőn is, mert mára visszahivtam a csapatot, nyolcan voltunk. Viszont kulcsfontosságú szerepem lévén ma este cumisüveg volt szopi helyett elalváskor. Ráadásul a nagyanyjától. Szegény fiam nézett nagyokat, hogy most meg mi van, de végül elaludt. Úgy sajnáltam. Cserébe lefogadom, többször ébreszt majd.

Fülhuzigálás tegnap éjjel is ment, háromszor etettem és hajnal négytől tízpercenként orditott fel. Már bekészítettem a kupot, de a pelenkázóasztalon mindig elaludt. Most már kezd fogyni a türelmem, annyira visszafelé haladunk az éjszakákkal. Nagyon frusztrál, ez jobban zavar, mint a fáradtság. :( :( :(
Azért ma látom Lys és Tabati éjszakáiban történt előrelépés, szóval nemadomfel.

Valaki próbált már teával visszaaltatni? Ezt a tippet kaptam, hogy leszokjon az éjszakai evésről, mert úgy állitolag rájön, semmi kalória nincs benne és nem érdemes. Ez tényleg így lenne? Vagy ettől csak a pisis pelenkák száma nő??

Megyek is, amig csend van, kihasználom egy kis alvásra.
preta
 
 


:oops: :oops: :oops: bocs
preta
 
 


:oops: :oops: :oops: bocs
preta
 
 


Preta!

:lol:

Én úgy hallottam, hogy a teával való visszaaltatást nem ajánlják. Azt nemtom miért... :roll: Talán csak azok a védőnők, akik eleve nem szeretik a teáztatást. :roll: Nekem meg mindegy, hogy cumisüveggel állok az ágya felett, vagy szoptatok, így se úgy se alszom. :roll: Üres kalóriák meg...nehogy e miatt még többször ébresszen. :? :lol: A cumi hátha beválik...

Kép
Kép
tabati
 
 


No, az éjféli kelést már megúsztuk, pedig direkt megvártam. :lol: Jellemző, ez a gyerek szórakozik velem. :lol: 3ig már nem várok, lefekszem. :oops: :wink: :lol:
Jó éjt!

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!
Zéti már jobban. Este 8-tól reggel 1/2 7-ig aludt. Most megint alszik. Evett rendesen, bár szopizni nehezebben megy az eldugult orra miatt, ezért fejtem hajnalban és azt cuclizta be. Már ritkábban kell szívni is az orrát. Meg bejött az orrfolyásra ajánlott homeos bogyó is (coryzália).

Nekem is sikerülni szokott cumival visszaaltatnom. Én nem adnék neki teát, max. vizet.

Benta, nem semmi hurkák :shock: Csudiszép! Örülök, hogy nagyi is jobban van!

Amadea, ez a hajkorona! Nagyon szép Nóri is!

Preta, Zéti szopi közben is szokta markolászni a fülét.

Noémi, nem csoda, hogy Áronra rámásztak a csajok :D Azért nem túl korai a nyelves puszi? :D

Mára terveztünk egy kis rokoni látogatást Szolnokra, kár hogy le kellett mondanom Zéti miatt. Annyira készültem már rá, hogy kicsit kimozduljunk végre hármasban, nem is a szomszédba vagy anyóshoz. Na, mindegy, csak 1 hetet kell rá várnom, mert annyival halasztottuk el. Remélem addig Zéti teljesen meggyógyul!

Szép napot!

KépKép
süni76
 
 


Sziasztok!

Süni!
Örülök, hogy Zéti jobban van :D !!! Alvásért meg kicsit irigy vagyok :D , Nóri az éjjel 2 óránként ébredt :? ....

Noémi!
Ejnye-bejnye Áronnak :D

Tabati!
Nálunk is a cumi jött be....pedig, úgy nem akartam, hogy cumizzon....
Megírod annak a kamillás kencének a nevét? Nóri is nyűglődik a fogával....1 csücsök már majdnem kibújt :wink:

Benta!
Fiacskád nagyon kis édes husis :wink:

KépKép
amadea
 
 


Sziasztok!

Sajnálom az éjszakáitokat! Nálunk - lekopogom - jól mennek!
Ma éjjel viszont Áron 3x-is felsírt. Pedig még a cumija sem esett ki, szóval semmi sem indokolta, de ide-oda forgatgattam, és tovább aludt.Talán kényelmetlen volt neki!

Én is a cumis ötletet ajánlom - legalább is Áronnál ez vált be. Amikor ébredt cumit dugtam a szájába, és tovább aludt, persze nem reggelig (először) csak 1,5 órával tovább, de ezáltal rájött, hogy többet kell ennie, és akkor nem lesz éhes. Szóval nekünk ez bejött!

Egyébként olyan rossz hangulatom van ma: a diéta miatt is frusztráltabb vagyok, és össze is vesztünk egy kicsit. Persze már félig kibékültünk, de én most olyan rossz hangulatban vagyok! :(
Lehet eszek egy kis csokit - de csak a boldogság hormonok miatt! :)

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Amadea!

Ez a dentinoxnak az oldat formája. Ebben nincs lidokain.

Noémi!

Sajnálom a rossz napot :( , hajrá csoki. :wink:

Ja! Tegnap éjjel már nem jött be a cumi... :( így jártam... azért még ma is megpróbálom, meg ha hazaértünk, hátha csak otthon működik. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


LÁnyok!

Ma megint lefektettem NOét fél 8kor ahogy szoktam, és fél 10kor felsírt, majd 11kor megint, akkor már megszoptattam. Visszaraktam a kiságyba, persze sírt, de 2 másodperc alatt teljes csend lett. :shock: Én meg ezalatt ültem a sötétben a kiságy mellett és már láttam magam előtt, hogy nem hagyja abba a sírást, egész éjszaka ez lesz. :shock: Most alszik, pedig kijöttem és recsegett az ajtó... ezek szerint ilyen gyorsan sikerült mély álomba zuhannia? :shock: JA! Cumit adtam, de nagy ívben kiköpte... Úgy látszik nálunk is minden csoda csak egy napig tart... :(

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Ma délben megjöttünk apukámtól! Minden szuper volt, apu és Adél nagy haverságban vannak! :)
Elkezdtük a tápszert, nagyon erős volt a menzeszem, úgyhogy ez eléggé bekavart. Mindegy, már nem fogom fel drasztikusan, mert Szörnyű volt éjjel hallgatni Adél gyomrának korgását!!!! Majd' megszakadt a szívem, úgy sajnáltam...
Éjjelente alig aludt valamit, majdnem minden este az én ágyamban kötött ki. :? És a szopival ugyanúgy vagyunk, mint Ti: beleszív párat és sír, vagy nézelődik. Lehet hogy megint bérelnem kellene mérleget? Vagy már fölösleges, úgyis nemsokára kezdem a hozzátáplálást…

Benta: kispasid mennyit változott ez alatt az egy hónap alatt, hogy láttam!
Örülök, hogy sikerült elintézned az idióta gyereket. Anno nálunk tizenévesen voltak ilyen incidensek: szórakozóhelyen csoportba tömörültek hülye qrvák és megvertek lányokat. Csak úgy.

Banyoszka: látszik, hogy Niki igazi vízicsibe, élvezi a pancsit! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! Voltatok a 6 Lépcsősben velőskenyerezni? Mondtam, hogy ne hagyjátok ki! :)
Te, én ezen a banános sztorin (főzetlen főzelék) annyit, de annyit rötyögtem…!! :D
Ez hihhhetetlen! Ki vagy akadva a szopin, közben a csajod úszik, kúszik, jár már! :lol:

Manó: nagyon sajnálom, hogy nem jött össze a kiruccanásod! Viszont az vígasztal, hogy áttevődött máskorra, és így én is megismerhetlek! :)
Múmiád kinőtte a babakocsit! :)

Rohadt élet!! Már megint zajong az új lakó fölöttünk!! Tudjátok milyen hang jön le hozzánk? Patahangok, mintha lovakat tartana! Ez direkt dobog a lábával?! Felmegyek de szájba verem már- a gyerek háromszor ébredt fel miatta!!!! Vén dög, mi a jó fenét csinál ilyenkor: klumpában rohangál szittyósan, vagy szteppel?!

Amadea: apud nagyon megérezhetett valamit, hogy elment UH-ra! És milyen jó, hogy most derült ki! Az már kevésbé, hogy műtik…
Hogy teszik tönkre anyósék az ünnepeket? Beszólnak?
Nálunk nem volt szokás a családi banzáj, párom családjánál viszont igen, és elég nehezen viselem…
Milyen gyönyörű hajas babád van Neked is! :)

Iskola: lányok, én annyi rosszat hallottam a sulikról és a tanárokról (na, és ugyebár nekem is van pár személyes- nem túl kellemes- tapasztalatom), hogy elgondolkodtam: alapítványi iskolába fogom járatni Adélt. Szerintetek jók ezek az iskolák?

Noémi: szerda, hejehuja!! :)

Tabati: szoktál arról ábrándozni, hogy az új kecóba nem engeded be anyósékat? :lol:
tökmag79
 
 


Tökmag!

De jó, hogy jöttél! :D

Hát jól kikaptátok az új lakót...nem tudnál vele elbeszélgetni, úgy normálisan amikor nemvagy dühös? Félő, hogy ha magad ellen hergeled, akkor már direkt zajongani fog... :roll:

Amúgy kitaláltad! :lol: Filóztam már sokmindenen, de majd leírom, most mennem kell. :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


nem indul még a héten az obi :( :twisted: :cry: :twisted: :( :evil: :cry: :evil:

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!

Tökmag már nagyon hiányoltalak!
Petivel minden rendben? Majd egyszer leírod, min kaptatok össze?
Mi is kezdtük volna a tápszert, ha kéne neki..... A Sinlacból sem hajlandó szopik után 40-50 -nél többet enni. Az alma izlik Nikinek,de nem etethetem egész nap azzal!
Éjjelente és reggel szopik rendesen, de napközben és este egyre tragikusabb a helyzet! Nem tudom,mitévő legyek!
Figyu,ha Füreden vagyunk (minden nyáron) a 6lépcsős a törzshelyünk!!!!! A velős piritóst a gyerekeim is imádják :lol: :lol: :lol: Én most ugyan csak zsíros kenyeret mertem ott enni,mivel a velős csípőssége miatt nem akartam a szopit kockáztatni, de az is mennyei volt,mert valami pecsenyezsírral kenik a friss ropogós kenyeret...
A fölöttetek lakó szerintem be se költözzön, ha nem bír csendesebben közlekedni!!! :lol: :lol: :lol:

Benta nem ér ilyen hurkás combival izgatni az alultáplált gyerekeseket :lol: :lol: :lol: :lol: Gyönyörű a kisfiad!
Agresszív gyerekkel mit tettél?


Niki is tépi a fülét,vakargatja a fejét szopik alkalmával, én is aggódtam, talán fáj a füle, de aztán rájöttem,hogy ez más.

Lys Veletek mizu?


Manó obi :cry:

Banyoszka
banyoszka
 
 


Sziasztok!

Tokmag!
Jo, hogy jottel, orulok, hogy jol telt a vakacio! :D

Mano!
Teta hogy viseli? Varta mar nagyon? :(

Amadea!
Hogy adod a Sinupretet? Nalunk a takony elmult, de Lorka kohog sajnos. :( Remelem, azert nem tul veszes, az alvasban nem zavarja, es ha feljon a cucc, akkor nem kohog tovabb.

Banyoszka!
Koszi, megvagyunk, bar most nem izelgetem ejszaka, amig nem teljesen egeszseges. Tovabbra is kelunk 1-2 korul, meg kesobb is. :(
A pecsenyezsiros kenyer nagyon jol hangzik!! Hmmm! :D :D
Fultepes nalunk is megy, ugy latszik ez kortunet. En ilyenkor elveszem a kezet, es szopi kozben inkabb en simizem a fulet, mert o tenyleg meg tudja sebezni. Ezt imadja egyebkent, rogton nyugodtabban eszik! :) :) Szerintem probald ki te is!
Nalunk kb naponta kell kormot vagni, nem is a hossza miatt, inkabb azert, mert annyit kaparaszik, hogy mindig megelesiti oket, aztan jonnek a ronda karmolasok.
Sinlac nem fogja Nikit? Lorka amikor egyszer kapott, 3 napig nem volt kaki.

A

KépKép
lys
 
 


Amadea, Benta: csodásak a fotók.

Banyoszka: megnéztem a rövidített táblit. Az igaz, hogy Gézu próbál felzárkózni a csapathoz, de Niki után ő a sereghajtó a százalékos oszlopban.
Legújabb csel szopikor a lábacskáit befogom az én lábaim közé. Így nem tud kalimpálni, s így klasszisokkal nagyobb a nyugi. Az egyik kezét megfogom az én kezemmel, a másik keze megmarad kalimpálni. De már sokszor azt is nyugiban hagyja.
Fülcinca nálunk ritkán van, annál inkább a karmolászás, bőre gyűrögetése.

Ági: párod ha járja Franciao-t, akkor hozzon onnan Stodal golyókat. Nálunk a szirup változata lábvíz, meg se hess a köhögésre. Ellenben a golyókra klasszul reagálnak a lányok. Én már csak ezt alkalmazom. Tudom, hogy Mo-on nem kapható, de Boiron termék, s a Boiron az francia. Ezétt gondoltam.

Tökmag: üdv újból a fedélzeten. Mosolyogtam azon amit a talival kapcsolatosan írtál.

Téti elkönyvelte, hogy a bácsik feltették a láncot meg a lakatot, de mikor megengedik nekik, akkor leveszik, s mehet az obiba. Megáll az eszem, hogy milyen értelmes (ha akar), s milyen jól lehet vele kommunikálni (ha épp nem a hiszti ül az agyán).
És tök ügyes. Tegnap olyan profin evett késsel-villával, hogy bárki megirígyelhette. Após meg is jegyezte, hogy van kézügyessége.

Kép
kissmanó
 
 


Ja, ami még kimaradt:
Tökmag, fel ne add a szopival a harcot. Símán meglehet, hogy a miki okozta változás miatt az íze nem jött be Adélnak, s a megcsappanó érdeklődés miatt apadt még az amúgy is ilyenkor aránylag kisebb felhozatal. hidd el, tudom mit beszélek. mi ezt a múlt héten eljátszodtuk, megfejelvén azzal, hogy én sík ideg voltam amiért elmaradt a tervezett kiruccanásunk, s ugye az is negatívan hatott a mennyiségre.

Kép
kissmanó
 
 


Lys köszi,a fülsimis tippet kipróbálom. :D A buksiját én is szoktam simizni Neki szopikor, de nem nagyon hatja meg :?
Nem tudom, hogy a Sinlac-e vagy az alma ,de Niki nem kakilt tegnap és ez Rá nagyon nem jellemző!

Manó nagyon kis tündér Téta,hogy ilyen szépen elfogadta,hogy még várnia kell az obira!
Tényleg Gézu a második a tábliban utánunk, na de mennyi a különbség?????? Nem 2-3 %, hanem jóval több!!!

Tökmag Adél egyáltalán nem szopik már, vagy csak pótolsz Neki táppal? Elfogadta könnyen? Niki hallani sem akar róla!

Banyoszka
banyoszka
 
 


Banyoszka: mondtam, hogy próbál felzárkózni a csipet-csapathoz, de azért Nikit kivéve ő a sereghajtó. Szal a pasik között utolsó. S nem lesz meg a súlyduplázás 6 hóra, de én lecarom.
Amúgy Niki cumizik-e? Azok a gyerkőcök fogadják nehezebben a cici után a cumisüveget ilyen korban akik nem cumiznak. Legalábbis én ezt figyeltem meg.

Nálunk Sinlac nincs, de múlt héten is össz-vissz 2 kakis pelussal találkoztam. Hasznosít a drága. Pedig előtte ő is min. naponta termelt. Ja, s eldöntöttem: szerdán nem megyünk méricskére. Úgy is 2 hét múlva lesz az elmaradt szuri, max akkor kapjuk meg a fejmosást.

Kép
kissmanó
 
 


Alvásnál cumizik, amúgy nem.
Én beadom a felmondásom......Ennek a gyereknek ma semmi kaja nem kell.....
Kakihelyzet: volt, de sokkal"szilárdabb" mint eddig!

Banyoszka
banyoszka
 
 


én meg most megyek bevetni a szélcsövet.
iszonyat nyűgös, szerintem pocibaj van.

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!

Nincsenek csodák. Meghalt a nagymamám. Két lélek jött, kettő ment :cry: Nem tudom leírni, milyen most a lét. Feldolgozhatatlan.

Ha nem lenne Benjámin, már Xanax lenne a barátom, az tuti.

Benjámin is bojkottálja a nappali szopit, csak félálomban hajlandó. Fújja, berregteti, de meg nem szívná. Szerencsére falja az egyebeket, napi 2x eszik mást, egy gyümi egy főzi. Az első körös cuccokat nyomatja minden kombinációban. És amióta eszik, nem hány, hihetetlenül meglendült a súlya, hatalmas és erős baba.

Mindenki beoltódott, nem volt egyszerű menet.

Benta

Kép
benta
 
 


Benta: igenis vannak csodák. Az, hogy erősek vagytok, s ezen is túlkerültök. Az egész bajban gondolj a fiúkra, merítsed belőlük az erődet.
Anyukádnak is rossz lehet most (az ő anyukája volt, ugye?), de legalább ezután könnyebben tud kimozdulni hozzátok meg a húgodhoz. Ha már nem kell ápolja a betegeket.
Kitartásodhoz sok-sok +++++++++++++++++++++++++++
Puszika!

Kép
kissmanó
 
 


Köszönöm, Manó.

Kép
benta
 
 


Benta!

Nagyon sajnalom! :( :( Sok erot es kitartast kivanok! Szuksegetek lesz ra az elkovetkezedokben, asszem addig a legrosszabb, amig a temetesre kell varni, utana jon talan egy kis megkonnyebbules, hogy lezarhassatok egy eletszakaszt...
Orulok, hogy Benjamin szepen gyarapodik. Sok gyogypuszi,
Agi

KépKép
lys
 
 


Sziasztok Mamák és Babák!

Mindjárt vsszaolvasok,csak előtte kihirdetem,hogy amint Preta is elküldi a fotót,azt is lekicsinyitem és másnaptól indul a verseny,de előtte még szólok :D

Preta!Ne haragudj,hogy még egyszer el kell küldened. :(

Ja,Mniki és Anuk igy kimarad.

Pusz még jövök!(ezt nem fenyegetésnek szántam) :lol:

Kép
kata840725
 
 


Sziasztok, szupi idő volt ma!!! déltől 17-ig kinn voltunk.

Amadea: Nándi annyit kakil az ő.baracktól :o!!!
ma a 3. cso,mag.
Benta: részvétem :cry:
Vendég
 


Huh!

BENTA:mély és őszinte részvétem Neked és Családodnak.Nincs ennél borzalmasabb.Azt hiszem már a múltkor irtam,hogy tudom mit érzel és hogy milyen rossz,nekem már csak Apukám van.Sokat gondolok Rátok.

Puszi

Kép
kata840725
 
 


Benta!

Őszinte részvétem. :(

Kép
Kép
tabati
 
 


Benta, nagyon sajnálom. De talán ennél már csak jobb jöhet! Kitartást neked, és sok sok +++++ energiát! Gondolok rád! :)

Kitartás - talán ez a legnehezebb, de a gyerekek miatt muszáj.
Ma az ikres barátnőmben próbáltam a lelket tartani...az anyukájának talán már csak napjai vannak...leírhatatlanul szomorú...és a legrosszabb, hogy felhív, mert támogatás kell neki, de én úgy érzem, nem tudok eleget adni...pedig nagyon próbálok, de egyszerűen tanácstalan vagyok...meghallgatom, próbálok segíteni, de úgy érzem ez az a helyzet, amin nem lehet...ez egyszerűen megtörténik és kész..:( :(



Nálunk ma is nyűgős nap volt. Pláne most este. Vagy többet kell aludnia Áronnak napközben vagy korábban kell lefektetnem este, mert ez így nem állapot.

A szilárd kajával is bajlódunk: a sütőtök, cékla nagyon megy, meg a gyümölcsök is, de újat nem tudok bevezetni. Próbálkozunk...de eddig kevés sikerrel!

Most nincs is kedvem többet írni, majd holnap elmesélem, hogy ma végre végzetem a konyha nagytakarítással (már nem is kell holnap, mert összesen ennyi volt) és hogy miket találtam ki karácsonyra édesség gyanánt!

Jó éjt!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Noémi: én a b.nőmmel vagyok így, a 3. lombik nem sikerült, és egyszerűen nem tom mit csináljak...annyira szomorú, anynira babázna...oan rajtunk kívülálló dolgok miatt történnek olyanok, amiken sajnos nem tudunk változtatni :(.

Meggy? Sima tök?

Céklával mit csinálsz? tom, h főzni, de hány óráig? meg kell-e pucolni?én hétvégén akarok venni a piacon...
Vendég
 


Noémi!

Hú, sajnálom, hogy Áron ilyen nyügi. :roll: Mikor szoktad lefektetni? Szerintem próbáld meg inkább napközben többet altatni, mert pl. nálunk gondok voltak amikor korábban kezdtük el lefektetni. Hamarabb felkelt éjjel enni. Nehogy megborítsa nektek is az éjszakátokat.
Kajához nem tudok még hozzászólni, bár furi, Áronból nem néztem ki, hogy ilyen finnyás... :lol:

Puszedli!

Tudom, hogy nehéz ilyenkor vigasztalni, de én hallottam olyat is, hogy valakinek csak a negyedik ötödik lombik sikerült. Ő is babanetezik? Mert ha nem, talán itt sorstársakra találhat, az mindenkinek jót tesz, ha látja, nincs egyedül a problémájával.

Kép
Kép
tabati
 
 


Köszönöm lányok a vigaszt.

Puszedli,
céklát meghámoztam, felkockáztam, megfőztem. Állítólag alufóliába tekerve és sütőben megsütve is finom. Aztán kevés lével leturmixoltam, kis poharakban ment a fagyasztóba. Egy-egy adagot előveszek, kienged, főzök egy krumplit, a gőzében párolok egy almát, és összeturmixolom őket. Kb. 1/3 az arány mindenből. Ez a kutyulék annyira finom, minden gyerekem szereti. A nagyok sorban állnak B. maradékáért.

Noémi,
mit jelent a nyűgösség? Miben nyilvánul meg?

Kép
benta
 
 


áááá, nem igazság.
másik fórumról egy csajszi, kinek kislánya pár héttel kisebb Tétinél, tavaly megjárta a poklok poklát, volt egy méhen kívülije. Ha az a baba helyes úton lett volna, Gézuval egyidős lenne :(
Most próbáltak összehozni egy tesót, a labor alapján babára tippeltek, emelkedett a hormonszint már 2x is.
sajna most az uh nem jó hírekkel szolgált: a méh fala nincs megvastagodva, valamit látnak, de nem merik a fejüket arra rábólintani, hogy az bébi. meg 2 cisztát is látnak.
olyan szomorú vagyok, olyan, de olyan jó helyre menne ott a gólya.
csak mit tegyünk, ha ezek a fránya vándormadarak nem mindig tudják mi a teendő :(

bocs, csajok. csak mélyen érint a dolog. :cry:

Kép
kissmanó
 
 


Benta: részvétem.

én még reménykedek, én mamámmal egyelőre úg ynéz ki, stabil a helyzet. De agyilag sajnos egyre kevésbé beszámítható az érelmeszesedés miatt...

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Csillag,
köszönöm. Örülök, hogy jól van a mamád, akartam már kérdezni. Töltsetek vele annyi időt, amennyit csak tudtok.

Kép
benta
 
 


én innen 400 km-ről... :( de papám megy minden nap, meg aki tud. én meg üzentem neki telefonon, és imádkozom érte.

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Múltkor apa nagymamija lett rosszul, pont mikor otthon voltunk és indultunk haza, agyérgörcs, de nem volt komoly, de apa letört volt, megértem. Nekem már nincs nagyim, nagypapim akiért sírhatnék, mind elmentek, kivéve az édesapámét, de őt már 15éve nem láttam...


Nem babanetezik, nem is fórumozik már a b.nőm. flesleges, azt mondja...magának kell feldolgoznia, h a csodák másokkal történnek.

Jajj, oan szép idő volt ma, mi meg ilyen szomorú dolgokról beszélünk...

Manó sajnálom a b.nődet:(

meg a nagyszülőket is, akik betegek...de amíg lehet, legxyetek velük!
Vendég
 


Sziasztok!

Tabati: igazad van, megpróbálok majd beszélni a lakóval… Csak ha kétszeri szólás után is este csattog, akkor nem tudom még mit lehet tenni. :roll:

Banyoszka: 6 lépcsős! :D Nekünk is a kedvencünk, van hogy csak ezért megyünk le Füredre! Na meg a borhetek…! ;)
Táppal megszenvedtünk az elején, nagyon nem akarta elfogadni. De most már szereti, csak belustult, nem mindig akar szopizni, úgyhogy visszatérünk a kanalazáshoz cumisüveg helyett. Vagy megtanul pohárból inni- még nem adom fel. :)

Lys: utálom az avokádót, de felcsigáztad a kíváncsiságom ezzel a recepttel amit múltkor írtál!
Nálunk nem fül- hanem hajtépés van, mindig belemarkol mielőtt elalszik, vagy nagyon belemerül a kajába.

Kép

Manó: pár hónap és le kell kötözni a gyerekeket evéshez? Ha már most kezüket-lábukat lefogjuk…! :)
Igazad van a tejjel kapcsolatban, de úgy veszem észre, hogy mostanában úgy megnőtt Adél étvágya (persze mikor máskor, ha nem most, hiszen alig van?!?!), nem elég neki. :( Eddig max.100-at evett, most a két cici után bevág még 120-at!
Mikor jössz egyébként?

Benta: miért nem volt egyszerű menet az oltás?
Sajnálom, hogy még egy szeretted elment… :(
tökmag79
 
 


jajj, Borcsának boldog fél éves fordulót!!!
Vendég
 


Benta Együtt érzek Veled! Őszintén kívánom,hogy most már csak pozitív dolgok történjenek Veletek! Megérdemelnétek,most igencsak nehéz időszak volt Nálatok! Örülök viszont, hogy Beni ilyen szépen fejlődik,és hogy a hányások-bukások elmúltak!
Engem is érdekelne, miért volt nehéz az oltások beadatása?

Banyoszka
banyoszka
 
 


Banyoszka,
hülyegyerek: bementem a terembe, és szóban brutalizáltam. Csúnyákat mondtam neki, pl.: ha még 1x hozzányúl, azt fogom vele csinálni amit ő a fiammal, stb. És minden fociedzésen csúnyán nézek rá és emlékeztetem a dolgokra. Szóval terror alatt tartom.

Oltás: a háziorvos ugye nem akarta beadni a szoptatás miatt. Aztán beszéltem az ÁNTSZ-szel, egyéb orvosokkal, és felhívtam, hogy de igenis adja be. Jó. Megbeszéltük, nem kell recept, a baba miatt ingyenes, csak menjünk oda. Odamegyünk, erre elfogyott az oltás - mi van, tudta, hogy megyünk?! Pár óra múlva másért mentem a rendelőbe, rákérdezek, ja, jött cucc, akkor rögtön beadattam, de nem szóltak volna. Aláírattak saját felelősségre papírt, de olyan szöveg volt rajta, hogy az élettől is elment a kedvem, nemhogy az oltástól.
Férjre 2 nap múlva sor is került. Gyerekorvos nem ajánlja, de én mégis kérem, sóhajtozik, szúrás előtt remeg a keze, jajj, neked nem lett bajod tőle? Kérdezi. ÁÁÁÁÁÁÁ, de, malacfarkam nőtt meg még 6 mellem, mint a kocáknak. A gyerek előtt elmondja, ez milyen szar tű, és hogy fog recsegni, mikor beadja. Természetesen nincs külön időpont, a betegrendelésre kell bemenni az egészséges gyerekekkel az oltásra. Így kint vártunk inkább az esőben, 1 és negyed órát. A suliból persze addig lógtak, mert rendelés csak akkor van.

Nos, ennyi, röviden.

Kép
benta
 
 


Benta!

Engem felháborít a doki!!! :evil: Miért nem tudja elfogadni, hogy valakinek más a véleménye???Nyilvánvaló, hogy utánajártál, ha ennyire ragaszkodsz hozzá, akkor meg??? :shock: Főleg, hogy az egész ország vacilál... A gyerekek előtt meg pláne nem kéne így viselkedni szerintem, gyerekorvos.....hmmmm....biztos érti a dolgát, de a lelkükkel is kéne foglalkozni nem csak a testükkel. :roll:

Tökmag!

Lakó....nem tudom....csak gondoltam még egy kört megéri futni, de előtte vegyél be három nyugtatót, igyál meg 2 felest, hogy teljesen nyugodtan tudj vele a dolgokról beszélni. :lol: vagy párod menjen fel, hogy ő a szomszéd, nem kell e segíteni valamit fúrni faragni (egyedül lakik az öreglány?) és akkor legalább azt megússzátok akkor, amikor Adél fentvan. :wink: Kis álbarátságosság nem árt még előnyötökre válhat. aztán persze lehet, hogy nem jön be, de ártani tuti nem árthat.

Na, a múltkoriról (hogyan zárjam ki anyósékat a kérónkból) csak annyit, hogy tényleg az lenne a legjobb, ha csak nekünk lenne hozzá kulcsunk. csak sajnos ez megint kivitelezhetetlen, ugyanis anyósoméknak a sógorom lakásához is van kulcsa. Ez alap állapotban normális dolog, hisz emlékszem nekünk is volt a mamámékhoz. De anyósom amikor a sógorom elutazik, mindig megy kutatni a lakásába. :shock: (jó ember meg minden, csak ilyen a természete, azt hiszi, hogy eltitkol előle valamit, és neki mindenről tudnia kell) Ja, és ez tök nyilvánvaló, mert amikor hazaér mondja is, hogy mit talált ebben és ebben a fiókban. De mégis takarítás címszó alatt megy át. Sógorom eddig egyedülálló volt. Úgyhogy még azt mondom, hogy eddig rendben is lenne (ami nem így van, mert apám ugyanezt csinálta kamaszkoromban, kutatott a szobámban és ki voltam rajta akadva, de gondolom ez egy kamasznál még nagyobb sebeket ejt), de most lett egy barátnője, ami elég komoly, tavasszal lesz eljegyzés. Már együtt is élnek a sógorom lakásában. Amikor elmentek nyaralni, anyósom megint a lakásban kötött ki, és kutatott. Na, én tuti megőrültem volna a lány helyében, bár lehet, hogy nem tudja, vagy nem érdekli, azt sem tudom, hogy pl. sógorom hogy áll ezekhez a dolgokhoz. MIndegy, azt nem akarom, hogy ha mi elmegyünk nyaralni, akkor nálunk is menjen a kutatás. Pedig ha nem is adnánk kulcsot, ha nyaralni megyünk akkor mindenképpen kell, mert bármi lehet a lakással, lakásban, jó ha valaki bejáratos. Szóval majd gondolkodom, hogyan biztosítsam be a fiókokat. De lehet, hogy eleve olyan bútorokat csináltatunk vagy veszünk, amiben zárható fiókok vannak. Kiszúrok én vele. :lol:

Na, ha Füreden járunk mi is betérünk majd a 6 Lépcsősbe, annyit dicséritek. :wink:

Puszedli!

:( annyira szommorú volt amit írtál....

Nem babanetezik, nem is fórumozik már a b.nőm. flesleges, azt mondja...magának kell feldolgoznia, h a csodák másokkal történnek.

Na, majd amikor nekik is megfogan a kis bébijük, akkor feljön a babanetre és ő fog lelket önteni másokba, és rájön, hogy a csoda velük is megtörténhet. :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Mi van mindenkivel? Alszotok lányok? :D Mert tuti nem sétáltok ebben a "szép" időben! :evil: Nekem muszáj elmennem a munkahelyemre, viszem Noét is. Persze nem ma mentem volna, így váratlanul ért, de van aki tervezi a napjaimat szerencsére. :evil: Mindegy...gyorsan írnom kell kérvényt a gyedhez, aztán aláíratni a főnökömmel. Holnap is megyek, de akkor Noé nélkül, majdpénteken megint kell az önkormányzathoz. Sűrű lesz a hét, de nem bánom. :wink:

Ma este amikor Noé felkelt fél órával evés után, sírósan, elkezdtem pisszegni neki, csak úgy a sötétban az ágyban fekve, és most bevált, visszaaludt. :lol: Holnap már tuti nem fog működni ez sem...

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!
Benta, részvétem a nagyid miatt. Sok erőt és kitartást kívánok.

Puszedli, nekem az 5. lombik sikerült. Amint lesz pár percem, írok privit arról, hogy szerintem nekem mi segített. Meg pár tanácsot. Nem egyszerű a lelkünk, lombikosoknak a sok sikertelen beültetés után.

Még jövök később, csak porszívózom Zéti nóziját...

KépKép
süni76
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?