Új privát üzeneted érkezett!

Ancsika!
Szép lett a szoba nagyon!!!!Innen is már csak Jülcsi hiányzik! :wink:

Szerintem éjjel már nem kapunk hírt Vanniról....Ha meg is lesz ma a baba biztos pihen a szülés után. :wink:

Az uram is hazajött a pecázásból!Fogott egy 2 kilós potykát,el is tettem a fagyóba :lol:

annus11
 
 


Sziasztok, be kukkantok és akkor meg micsoda hir van itt.
Huh, ez igen itt lesz az első topik baba, Vanni drukk bár már bizti túl is vagy rajta és minden a legnagzobb rendben.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nem semmi lassan be indul csajok itt is a babaeső.

Mi megyúnk ma apumékhoz egy fini kis reggelre alig várom már aztán anyodékhoz ebédre :D .Jó kis programok csak még Jázminnal tojást festünk.
Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kivánok Nektek!!!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Még semmi hír Vanniról?
Remélem hamarosan írnak....

Ancsika!
Nagyon szép a szoba, ez a sárga nagyon kis pozitív-napos hangulatú! :D Ügyi vagy? A babakocsi feletti polcon az egy vasaló? :shock:

Nekem egész éjjel fájt a derekam- medencém.....volt 1-2, ami annyira kisugárzott, hogy elkezdtem nézni az órát....aztán semmi.
Lehet, hogy csak szimpátia fájásaim voltak...hajrá Vanni! :roll:

Kép
mozza
 
 

 
 

Mozza! :lol: :lol:
Na,a nagy izgalomba megszülnek még páran?!

Már én is nagyon várom a híreket....mindjárt bemegyek Vannihoz,mert már nem bírom!Remélem h szegény nem egyedül volt benn.Egy tanítványa ment volna be vele,nem a férje.

Reggelútjára engedtem az uram :( Izának keddig mindenképp benn kell maradnia!!!!

annus11
 
 


Szia Annus!
Én majd csak holnaptól szülhetek....akkor töltöm a 38 hetet, szóltam bogyónak, hogy bírja ki, vagy kikapunk tőled! :lol:

Kép
mozza
 
 


Jó reggelt

azt hittem már hírre jövök.
akkor megy tovább a drukk Vanninak

borzasztó éjszakám volt, este Álmos gyomron rúgott, fél egykor szintén, kihánytam mindent...

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Jó reggelt!

Azt hittem ilyenkor már lesz hír Vanniról meg a babáról. Ameddig itthon vagyunk benézek majd.

Ancsika! Nagyon szép a babaszobád!

Annus gratula a pontyhoz! Barátnőmék is horgászni voltak tegnap, pont akkor volt kapása amikor velem beszélt telefonon. 4 kilós pontyot fogott, de visszadobták. Szerencsére.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok!
Még semmi hír????Remélem már babázik Vanni!Biztos minden rendben!
Én alig aludtam,fájt a lábam,nincs megdagadva,csak érzik hogy vizes.Anyum szerint általában ha elkezd vizesedni,onnantól 2-3 hét és szülés.Nekem most esett le hogy lassan én jövök,hát..............
Még azért 2 hetet szeretnék egyben lenni!És fogok is!
Ancsika szép a szoba és a kocsi!Nekünk még nincs kocsi.Anya a babaágyneműt rendbe rakta,de még nem rendeztük be a kiságyat hogy ne porosodjon.Majd olyan 37 hetesen.
Kellemes ünnepeket!
Majd még benézek!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Eszter!
Rád is vonatkozik a 38 hetes határ!Tessék megbeszélni a pici fiaddal hogy viselkedjen!

Anita!
Ohh hát messze még neked is a 38.hét :lol: :lol: Tessék kibírni addig!

Én jövőhét végén fogok szülni amúgy :lol: Pont tartom is majd a 38 hetes határt :wink:

Reny!
Mi nem dobjuk vissza a halakat :oops: Egyrészt az engedély nem 2 fillér,legalább jöjjön vissza az ára!Na meg szerintem az már kínzás ahogy a halakat tartják pl a bevásárló központokban...szerencsétlenek :(

Én meg tegnap miközben Vanni elment szülni :lol: csináltam egy mixet a pocimról,a blogomban már fenn van a kép!

Én meg jósolgatok így egyedül...de szerencsére nem rendszeres :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Na én is már vártam a hírt Vanniról, de majd még felnézek ma!

Ancsika,
nagyon szép lett a szoba, a kocsinak is nagyon jó színei vannak!

Annus,
a ponythoz gratula, mi lesz majd belőle?

Na megyek reggelizek, meg lefürdetem a kutyát, ugyanis tegnap este vmibe belefetrengett, és rém büdös...

emese1979
 
 


Annus én nem tudom pontosan nekik hogy van, azt hiszem a kifogott hal súlya után kell fizetni ha haza akarják vinni. Szerintem ezért dobták vissza. Mellesleg én ezért sem horgászom. Még kifogni sem lennék képes, annyira sajnálom őket. Meg nem bírom nézni ahogy a többi horgász haza viszi őket. Legszívesebben mindet visszadobnám. :P

Kép
Kép
g_reny
 
 


Jó reggelt!
Semmi hír Vanniról???????Annyira izgultam pedig. Megjött a nyuszi Daninak és Stellának!Olyan aranyosan porszívózta Stella a szétszórt kutyakekszet. :lol: Dani meg gyűjtögette a tojásokat a lakásban,és talált egy nagy nyuszit is!!!!Úgy szeretem őket!Jövőre meg még egy fővel bővül a tojásgyűjtögetők köre. Ma amúgy végre jót aludtam, de kellett hozzá egy Renny. :?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle!
1hete én is lefekvés elött Rennievel kezdek...muszáj mert ahogy hanyatt fekszem mintha vissza akarna jönni minden...
Az uram engem ma locsolt meg,mivel ugye nem jön haza csak kedden.Kapott is tojást :wink:

Reny!
Ja az általában magántavaknál szokott lenni,oda elég drágák a napijegyek,és akkor még fizethetsz ha el akarod hozni...nekünk éves engedélyünk szokott lenni,ide a kis Dunára.Idén az enyémet nem váltottuk ki....mondjuk nekem csak 1 botosat szoktunk,mert az fele annyiba van,na meg elég nekem azt lesni :lol: Nehezen ülök meg a seggemen ott is :lol: :lol:

Emese!
Valószínű h halászlé...de én nem szeretem,szóval majd kiderül :wink:

annus11
 
 


Marci baba útja 9:15kor kezdődött és ápr.11-én 18:30kor természetes úton megszületett,aki 46 cm,2550 g és az inkubátor melegét élvezi egyenlőre.Apgar:9!Babás szobában vagyok,hogy induljon be a tej...Ma du megyek hozzá.Puszi mindenkinek!


Gratulálok az első topicbabának!!!!!Nagyon ügyesek voltak!!!!!

annus11
 
 


Jó reggelt!

ÉLJEN AZ ELSŐ TOPIC BABA!!!

Vajon ki lesz a következő? :wink:

Nekem szörnyű volt a ma reggel.Erős mensis görcsök meg Gábor is szétrúgdosta az oldalamat.Remélem nem kapott kedvet a kibújáshoz.

KépKép
harhaj
 
 


Juhéj!!!! :D :D
Gratulálok az első topik babának és persze a mamának is!
Jó egészséget Nekik és sok boldogságot!

Reggel óta várom a nagy hírt, még a páromat is felébresztettem, h érkezik az első baba! :D
sün balázs
 
 


Készítettem új vonalzót, mert a régi eltűnt. Csak kipróbálom, h sikerült-e? :oops:

Kép
sün balázs
 
 


Vanni! Hatalmas gratula Marci babához!!!!! Sok tejcsit és egészséget a picikének! Nagyon ügyesek voltatok!!!!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Kép

Én meg próba táblit teszek fel!Megnézem hogy látszik,kell e javítani rajta :wink:

Nekem is elég gáz volt a reggel,de most picit jobb!Lehet csak agyon izgultam magam! :wink:

annus11
 
 



Vanninak gratula, sok tejcsit!!! Szép, nagy baba!!!!



Jó lett a tábli Annus!

emese1979
 
 


Drága Vanni és Marci baba!

Szívből gratulálok!!! Nagyon jó egészséget, sok tejcsit és minden jót kívánok nektek!!!!


Minden mamának, babának, kistesónak és nagytesónak nagyon bodog húsvéti ünnepeket kívánok!!!!

Puszi: Évi Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára evemama 2009.04.12 09:32-kor.

Kép
Kép
evemama
 
 


Nagyon-nagyon gratula az első babánkhoz!!!! Vanni ügyes voltál!
Ahhoz képest, hogy korán jött, szép, fejlett babóca lett!

Én sem tűntem el lányok, olvasok én minden nap, csak nem írtam már jó régen, és mindenkinek szurkolok, hogy maradjanak még bent a bébik legalább a 38. hétig! :)

Nekem is már csak 4 hetem van hátra... számolom a napokat Bence érkezéséig!

Kép
Kép
bencusbabus
 
 


Sziasztok!

Bocs, h így ismeretlenül bepofátlankodok, csak olvasom a hírt!

Gratulálok az első májusi topik mamának és babának!

Amúgy én is májusra várom a az első bébimet, tulképpen topik indulás óta hű olvasótok/csendestárs vagyok. :oops:

A továbbiakban is minden jót!

Ani
vki17
 
 


Vanni, gratulálok, szép nagy baba, ügyesek vagytok! :)
Vendég
 


Na örülök hogy a nagy hírre felbukkantak az eltűnt báránykák is!!!

Ani!
Ne csak csendestárs legyél! :lol: :lol: Ha megszületik a baba dobj nekünk legalább egy képet róla!! :lol:

annus11
 
 


Köszi Annus!

Lehet, h így a végére még összeszedem magam és írni is fogok Nektek? :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Na, a vonalzó nem sikerült...
Most?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


VANNINAK ÉS MARCI BABÁNAK HATALMAS GRATULA!!!
ÜGYESEK VAGYTOK :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Gratulálok az első topicbabának!!!!!!!Éljen-éljen!!!!
Vanni,nagyon ügyes voltál!!!!!!Jó egészséget és sok tejcsit kívánok!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Mindenkinek nagyon Kellemes Húsvétot Kívánunk!Dani,Riki,Stella és Niki

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ani!
Látom megfűztelek :lol: Szép név a Blanka!Volt egy osztálytársam akit így hívtak :wink: Azóta se ismerek több Blankát :lol:
Amúgy ha van kedved írj magtokról.Hol fogsz szülni,első baba,hogy viselted a terhességet stb? :lol:

annus11
 
 


Vanni & Marci!
Hatalmas gratula nektek! Nagyon ügyesek vagytok! Marci szép nagy baba lett! :D
Várjuk majd a szülés storyt is!!!!!


Annus!
A tábliba ne legyen benne az is hogy milyen úton jött világra a babó??? Csaszi vagy norm.?

Ki lesz a következő????? :)

Kép
mozza
 
 


Magunkról: első baba lesz, vleg MÁV/ÁEK kórházban fogok szülni. Jól viselem eddig a terhességet, végülis a legnagyobb gondom ált. kimerül abban, h hova-hogyan pakoljam a pocimat, h kényelmes legyen alváskor... :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Vanni gratulálok, nagyon ügyesek vagytok és szép méretei vannak Marci babának! De jó, hogy ti már túl vagytok rajta! :)

Hú lányok meglátszik nem jövök egy kis ideig és lemaradok az eseményekről, most meg 10 perce sírok örömömben, jó érzés ilyenekre kellni, én most csak 3 napot akarok kicsikarni Larától, mert dokim jövőhéten megy Békéscsabára igaz nem árulta el melyik nap, nehogy tudatalat akkor induljanak nálam be a dolgok :)

ancsika szép a szoba, tegnap én is megcsináltam Lara ágyát, úgyhogy jöhet de mint írtam csak 3 nap múlva :)

Nekem semmi fájásom, görcsöm nincs, 3 keményedésfélém volt tegnap, de szinte nem is éreztem :)

Szerdától szerintem nálam is beindulnak a dolgok, addig szedem doki utasítására a magne b6-og meg a seduxent :)

Szép napot mindenkinek!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Mozza!
Egy szavadba kerül és jelölöm :wink: Ha van egyéb ötlet az jöhet!Azért dobtam fel hogy nézzük meg milyen így elsőre :lol:
Azt csináltam h a születési időhöz beírtam az óra percet is és utána zárójelben jelöltem h N mint normál szülés!

annus11
 
 


jajj elírtam: azon a héten megy el a doki igaz egy napra, amikor a 38. hetet töltöm :)

kutyafüle én is nagyon sok édességet eszek mostanában, kedden utoljára szerintem elmegyek tanácsadásra is ne érje szó a ház elejét, lemérlegelem magam :)

Én ma semmit nem fogok csinálni, max. összehajtogatom a tegnap kimosott ruhákat, meg utasítom a férjemet, hogy törölje le a szobai lámpát és porszívózza ki a franciaágy alját, amit emelgetni kell :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


mozza mondjuk te? :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


ÉLJEN-ÉLJEN!!! :o :o :o :o

Szívből gratulálok a gyönyörű és egészséges első babócánkhoz!


Vanni nagyon ügyi voltál, és Marci szerintem teljesen jó méretekkel bír! (Én 38. hétre születtem ennyivel!) :lol:

Köszi lányok a dícséreteket a szobára vonatkozóan! (igen az a vasalóm, mert egyenlőre ebben a szobában van helyem vasalni!)

Annyira boldogságos lett ez a húsvét így!!! :D :D

KépKép
ancsika80
 
 


Boldog nyuszit mindenkinek!

Ancsi,
csodaszép lett a szoba.

Eze szerint nagyon sietett Marci hogy láthassa a nyuszit, hogy ilyen rövid idő alatt megszületett.

KépKép
harhaj
 
 


Vanni!!Gratulálok Marcihoz!Nagyon ügyesek voltatok!Jó egészséget és sok tejcsit!!!!

Annus nagyon jó a tábla!A blogodba meglestem a képet!Nagyon tetszik.Én is akarok majd valami hasonlót később csinálni.
Kíváncsi leszek ki lesz a következő.
Gréti elment anyuék,Apucika főz,én meg mindjárt fekszem is vissza.
Nagyon feldobott Vanni boldogsága.Szép nagy baba lett,szerintem nem is lesz sokáig inkubátorban.Olyan jó!
Ani üdv itt!Gyere sűrűbben.A Blanka név szerintem is szép!
Évamama jól vagytok?Jó hogy az eltüntek is adnak hírt magukról,gyertek sűrűbben.
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Vanni! Én is sok szeretettel gratulálok és sok boldogságot kívánok Nektek! :P :P :P :P :P :P :P :P
Mindenkinek áldott,szép Húsvéti Ünnepet!

Kép
f.ancsi
 
 


Na volt itt mamám,hozott sütit meg sonkát!
Kikísértem ide a villamoshoz,kb 3 perc séta,de én nekem már minden bajom volt mire hazaértem...pedig ma semmit nem csináltam :shock:
Másnak is van ilyen h pár perc sétától elkezd keményedni,meg szurkálni meg ilyesmi????Én még nem akarok a következő lenni :shock:

annus11
 
 


Annus!

Nyugi, nálam is ez van....nem sugárzik lefelé a derékfájásod, ha nagyon keményedsz közben????

Kép
mozza
 
 


Hát nekem lefelé szokott fájdogálni,mondom olyan szúró,égő érzés...egyre jobban fáj is,sűrűbben is jön.Mármint 1 nap alatt többször jön elő mint eddig.Amúgy ez még nem a szülés kezdete...csak nem tok semmit csinálni :roll: Eddig meg olyan jól nyomtam...de az elmúlt 2 hét..főleg ez a hét :roll: Hát mi lesz így velem,az unalomba fogok belehalni :lol: :lol:

annus11
 
 


Vanni!

Millió gratula és sok tejcit kívánok Marci babának! :P


Ancsika!
nagyon szép szoba :D
Vendég
 


Vanni! Sajnos nem engedtek gépközelbe tegnap, pedig éreztem, hogy történni fog vmi, ha nem jöhetek, de így is sokat gondoltam mindenkire, hogy miden rendben legyen. :) Nagyon remélem, hogy minden szépen történt, majd mesélj, és most:

Nagyon sok szeretettel, szívből gratulálok Marcihoz! Isten hozta itt kint! :)

Ancsika! Szép a szoba, nekem is tetszik!

Annus! Ezek szerint akkor ti sűrűn szoktatok halat enni?
Jó lett az új tábli! :)

Sokat mosolyogtam így utólag, hogy mindenki milyen izgatott lett, sztem én is nagyon figyeltem volna, mikor jön vmi hír... :) De így se aludtam semmit éjjel, nem tudtam, mitől vagyok izgatott-ideges, hát most megtudtam. :lol:

Üdv Vki! Gyere csak közénk, most még van 1 kis idő, meg aztán ha megszületett Blanka, akkor is itt leszünk! :)

Kutyafüle! Sztem ne aggódj, ha jól esett a húsvétolás, akkor ezen az 1-2 napon nem fog múlni semmi... :)

Mindenkinek áldott húsvétot kívánok szeretettel!

Ja, és örülök, hogy felbukkantatok, kedves eltűntjeink! Ha csak írtok 1-2 szót magatokról, az is jó! :) De mostmár az érkezőkről is lesznek tudósítások, szóval minden nagyon izgivé válik... :)
Vendég
 


Ani, kinél fogsz szülni az ÁEK-ben? Én is ott fogok :)
Vendég
 


Sziasztok!
Mindenki ünnepel?Én ma még csak ettem :oops: Anyum hozott reggel egy nagy hamburgert,most tészta volt olaszosan,meg mindjárt gyümi tortát eszek.
Vanni már biztos babázik,de megnézném Marcit!!
Gréti elment anyuék,onnan meg elment velük Bárándra a dédi mamájához.Nem akart hazajönni,újabban el van nélkülem,ha valakit hiányol az csak az apja. :? Kicsit furi,de tudom hogy most velem nem sokra megy.
Míg odavan,apa takarított,meg még rendeztük a szobába az ágyakat,vagyis csak ő.
Most olyan jól esik ülni,valahogy fekve mindenem fáj.Bár görcsök,keményedések nincsennek,csak olyan rossz az egész közérzetem.
Kedden Nst,hát kíváncsi vagyok mit mond,meg hogy Hanna mekkora.Én már boldog leszek ha 2300gr felett lesz.
Na megyek fekszem tovább,bár elvileg keddtől én is mászkálhatom picit,meg nem szedhetem a bogyóim.
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Drága Vanni!

DE JÓÓÓÓÓ!AZ ELSŐ BABUS MEGSZÜLETETT!!!Hatalmas gratula Neked és Marcinak,persze apának is!!!
Sok boldogságot,jó egészséget,finom tejcit kívánok,szeretettel!!!!
:P :P :P

Mi jól vagyunk,most mentek el anyum,és tesómék,holnap jönnek a sógornőmék és anyóskámék.De már nem kell annyit főzni,mint ma(egy kicsit előre dolgoztunk). :)
Hanna egész jól bírta a délelőttöt,nem semmit főzőcskéztem,a tegnapi takarítás után.Most már megyek pihenni,mert mindkettőnknek szüksége van rá.Nem semmi,hogy egy napon szültünk volna Vannival! :)
Én még szeretném,ha bent maradna Hanna,mert ugye most a doki két héttel fiatalabbnak mondta... :roll:
Kíváncsi vagyok a 20-ai vizsgálatra,akkor az első Nst,és UH.újra,hogy minden rendben van-e...REMÉLEM!!!!
Mégegyszer BOLDOG NYUSZIT NEKTEK!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fabri 2009.04.12 15:57-kor.

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Még gyors annyit,hogy azt hiszem én is elértem azt az időszakot amikor a terhesség már ténylegesen "terhes"
Éjjel 2-től,hajnal 6-ig nem aludtam,az orrom eldugul,háton fáj mindenem,nem kapok levegőt,oldalasan meg fájnak a csontjaim.A lábaim vörösek,égnek,fájnak.Vizesedik gondolom.Ma már a gyűrűjeim is inkább levettem,mert ha véletlen császár,akor csak vágni tudják később.
Nektek is szokott ilyesmi gond lenni??
Itt eddig sütött a nap,most meg mindjárt esik. :(
Most már tényleg megyek,kellemes pihit mindenkinek!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: