Új privát üzeneted érkezett!

Banika Móni van igazságotok abban amit írtok, de lássuk be ahány gyerek annyi féle kosz, aki ismeri a gyerekeimet személyesen tudja miről beszélek, nekünk muszáj játszós szettet tartani mert a szívem szakadna meg ha pl egy scamp body-t kb 1 evéssel úgy elintéznek hogy 1Ft-ért sem vinné el a kutya sem... és akkor még egy 1000Ft-os tételről beszéltem mert ugye ilyen árban mennek az újak, tehát nekünk pl szükségünk van szép, utcai és jó minőségű játszósra is, amit ha leamortizálnak az sem akkora baj, turiban én csak kifogástalan cuccot veszek, de most már inkább tesz a méret miatt.


Na ezt is meg tudom érteni.
Én pl nagyon sok tescos bodyt vettem a fiúknak.Több okból i:1,tök jó volt az anyaguk(nem tudom mostanság milyen,mivel ez nálunk már 1 éve nem aktuális :lol: ) 2, alapszínben fehér,tehát ariel folttisztító,illetve amway folttisztító 99%ban kihozott mindent 3,egyszerűen a gyerekkel együtt nőtt :lol: :lol: :lol: :lol:
És röhögni fogtok,de mindet eladtuk tényleg szuper állapotban,pedig gyűrtük őket rendesen


Viszont nekem az agyam durran el,hogy nem találok rájuk trikót.Mert ami szettben van bugyival,annak a bugyogója akkora mint a ház.Sose nőnek bele.Az árakról meg ne is beszéljünk.
No meg a silány anyagukról se :evil:

Kép
aniti
Kaposvár
 
 


Na,használt ruhákhoz akkor csak annyit írok,hogy ha több időm lenne a boltokat járni,és kifogni az akciókat,akkor más lenne,de amikor utoljára bementem a C und A-ba,akkor megláttam egy nagyon szép kabátot,aztán az árát is:9900 :shock: Aztán vettem két használt next kabátot a vaterán,és együtt nem volt annyi.Turiba nem járok,egyszer próbáltam,akkor 80-as szabadidőalsó kellett volna a mászó Balázsomnak,és sehol nem kaptam...se auchan,se tesco,se c und a,se h und m,se a keletiél a nagy háda üzletben,se kelenföldön másik 2 angol használt turiban...akkor kezdtem el vaterázni,egyszerűen erre meg végképp nincs időm,hogy boltokat járjak :? Szinte csak nextet veszek,legutoljára 1030 ft-ért 3 hosszúújjas felsőt Balázsnak,de amikor bemegyek egy üzletbe,és 1990 darabja,és még nem is tetszik... :roll:
Nem mellesleg nem kell azon aggódnom,hogy fog-e a ruha,külön mossam-e :lol: :lol: :lol:
Persze azért mégegyszer leírom,ha jó akció van,akkor megveszem az újat,vagy ha egyszerűen szerelem első látásra,és azért nem egy csillagászati összeg,de ilyen ritkán van.A tescoban bélelt farmert vettem Nonónak,70%-os akcióban 2250-ért.Ez még elmegy,mert 1000 körül veszek használtat,plussz 580 a posta,de 4100-ért tuti nem kellett volna,még ha 2000-ért el is tudom adni.

Azért mi sok ruhát örököltünk,és azt is a lányosat a legtöbbet már elötte is hordta valaki,de nagyon sok jó állapotú van.(meg kell hagynom,hogy a drágább,márkásákról beszélek,mint decathlonos overal...)A játszós kategria nálam sem azt jelenti,hogy szakadt,kopott ruhát adok rájuk,igaz farmerban csak akkor vannak,ha elmegyünk valahova,de ez az én hülyeségem,mert én meg imádom a szabadidőnacikat,magamon is,egész nap :lol: farmert én is csak akkor veszek,ha elmegyünk valahova.

Vitázni nem akarok ezen,és nem is ilyen okkal hoztam fel a dolgot,mindig szívesen meghallgatom más érveit...

KépKép
noba
Budapest
 
 


Ja,taknyossággal igazatok van,lehet én lihegem túl :oops:

Törpi,hogy vagytok?Voltatok bölcsiben?

Babus,ti,maszatoltatok?

KépKép
noba
Budapest
 
 

 
 

haho CSajok
igen voltunk :lol: nem köhögtek nem lázasak igy mentünk :lol: ééés vicces lesz :wink: (azért felhivtam a csajt h ö mit mond és ö is igennel szavazott és nem a létszám miatt 8) ) szoval rajtunk kivül volt még 1 kiisfiu aki szokott járni na ö is zsepivel :lol: plusz még másik 2 nagyobbacska, ök nem szoktak járni, betegek ezért nincsenek oviban :lol: ahogy ott kiderült nagyi ott dolgozik gondolom anyuka lepasszolta de nagyinak is melo volt igy ez lett a kényszermegoldás :lol:
Zsófi: akitöl kaptam progit megkérdezem, h el tudja-e küldeni még1x :wink:
Banika: triko...nem tom fiusban milyen van de nekünk bejött a tescos kis masni van a nyakán, nagyobbat vettem igy jol be tudom türni és nem tul vastag ami nem baj mert ugyis jön még rá cucc, ja meg a lidl vagy aldis is jo az kicsit vastagabb de tényleg ennek picit nagyobb a bugyija :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


na nnayira nem akarta elküldeni h végül 2x is ment :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!
Babus! akkor tök jó, hogy elmentetek:-)

Mi tegnap játszóról hazafelé beugrottunk itt a lépcsőházban lévő fodrászhoz, most nyitott kérdeztem levágná-e a csajok haját
L-nek főleg és rögtön megcsinálta :D ilyen sem volt még itt Pesten :shock:
kis apród feje lett, de szeretném egybenöveszteni az elejével, ha megengedi, hogy csatot tegyek a hajába

Móni
KépKép
reunion
 
 


bemegyek a fürdöszobába csajok a mosdonál fogat mosnak :shock: és fogkrém is van rajta :shock: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Babus,na akkor jó :D Mondom én,hogy túllihegem :oops: de asszem már én is átértékeltem a taknyosságot,csak ugye az első taknyosság nagyon durva volt,2 hónapig tartott,oda-vissza fertőzték egymást,aztán a második is másfél hónap volt,azt hittem sose keveredünk ki belőle,akkor mentünk a kolpingba,és vittük a porzsívót is.Ez tavaly szeptember volt.Azóta csak Noémi volt taknyos,de már csak 1-1.5 hétig tart,és semmi komoly.Szóval még tavaly rettegtem,nehogy elkapják :oops: és megmaradt bennem ez,hogy ha valaki tüsszent egyet,akkor menekülünk,de legalábbis csnyán nézünk rá :lol:

Jövőhéten már bízom,hogy tudunk menni,tegnap csak a déli,meg az esti alvásnál kellett orrot szívni Nonónak.Pénzre nem írtál semmit,utaljam?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Móni: na de jo :lol: én nem merem levágatni a hajukat olyan kevés van :oops: :oops: (lehet ezért van kevés :oops: )
még nem hittem el ha levágjuk dusabb lesz :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz
Én is csak azért vagyok ám könnyen most,mert 1,fiúk oviban vannak napközbe 2,korábban is akkor csavarogtam amikor mamáztak 3, a barátnőm mániákusan készletet ellenőriz minden kínaiban,takkoban és c&a-ban :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja és van ismim a cundában aki szól ha akció lesz

Babus
Lányosban án is tök jó trikókat találok,méretre,fazonra,anyagra...de a fiús hidd el tragédia.A cundás 4db 3400ft :roll: :roll: :roll:
Én kicsit sokallom trikóért.
Pláne mert tegnap pl a Marci reggel trikóban ment oviba,de este már nem volt rajta :roll: :roll: :roll: :roll:
Persze ma előkerül majd biztos,de nem bánnám ha nem hagynánk el hetente

Kép
aniti
Kaposvár
 
 


Na, elszállt amit írtam. :twisted:

Nyulasz: éljen a szabadidőnaci otthon! Nincs annál kényelmesebb! :wink: Jó kis délutánunk lett, köszi! Fürdetésre azért csak hazaértünk, ahhoz képest, hogy én vacsira gondoltam a hazamenetelt, hogy mégse mamát terheljük annyira, dehát így járt! :lol: Átadtam a puszikat a csajoknak, Alexa olyan kis szomorúan nézett, amikor mondtam, hogy voltunk nálatok, tartott is névsorolvasást: Bada, Nonó, Kisszi, Oli :lol: :lol: :lol: Csajoknak bejön az a nyakvédő, alig bírtam leszedni, miután felpróbálták. Azt hittem fürödni is abban megyünk.

Babus: ügyes, önálló csajok! :lol: Vágasd le a hajukat bátran, Alexának is besűrűsödött és így jobban is fog nőni a fodrász szerint, mert így kevésbé törik vissza az elvékonyodott hajacska.

Móni: képet kérünk az új frizuráról!

Zsófi: enyémek is hasonlóan malacok, plusz délelőtt is délután is udvaron vannak, tutira nem fogok naponta 2-3x szép, új ruhát rájuk adni, hogy aztán sajnáljam, hogy tönkremegy 1 felvétel után. Én meg azért nem fogom őket bezárni, hogy mindíg csinosban járjanak pláne, hogy én is imádok szabadidőben lenni.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


na tavaszig még kigondolom a hajvágást :oops: :lol: :lol: :lol:
DM naptárak akcijooooooban

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


mondjuk most ennek annyira nem örülök mikor is legyen akcijooo ha nem honap végén :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: nemnem ne utalj legalább Te nem költöd el :wink: :lol: :lol: :lol: jo lesz az még :lol: igenigen gyertek kiváncsi vagyok h fog tetszeni :wink:
tök jo mert pont szerdán lesz majd szülinap igy maszatolás is lesz eljön Apa is mert persze már kiiratott szabit :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus, de jó fej apa, hogy szabit vett ki a lányok szülinapjára :D
Hajat szerintem is vágasd nyugodtan. Akkor lehet, kicsit ki leszel akadva, ahogy Timi és én is voltam a friss csuri fejű lányainkkal, de nagyon gyorsan nő azóta Mírának. Abban én sem hiszek, hogy ettől dúsulni fog, több fodrász is ezen a véleményen van (plusz nekem kiskoromban mindig csuri fejem volt, és mégsincs most dús séróm sajna), ez genetika. Ennek ellenére vicces, de mégiscsak úgy látom, hogy kicsit több haja lett Mírának :wink: :lol:

Nyuszi, csajok ma is itthon :oops: :oops: :oops: Lehet, hogy magam ellen dolgozok... Iszonyat nehezen engedem el őket újra. Pláne, mivel Emma éjjel és reggel ugat, így meg nem merem közösségbe engedni. Aztán persze 3. nap, hogy napközben semmi baja :? De ha meg kiviszik az udvarra hosszan, és nem figyelnek rá, hogy ne rohangáljon, akkor nekiáll köhögni, amitől meg félek, hogy rosszabbodik, aztán a jövő hetet is itthon töltik. Pedig azt már tényleg nem kéne :shock:
Korábbi kérdésedre, Mírát külön nem merem vinni, ki is akadna, hogy Emma velem maradhat, ő meg nem. De Emmát sem merném a bölcsi közelébe vinni, mert ő meg azon akadna ki, hogy Míra bemehet a terembe ő meg nem. Na erre varrj gombot :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Móni,képet! :D Babus,mióta mostok reggel is fogat?lehet nekünk is kéne :oops: cukik :lol: Banika,mamát küld erre,most biztos unatkozik :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


na,ezt még reggel írtam,most küldte el :shock: megyünk vitorlázunk egyet,majd jövök

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: na, vitorláztatok? mi ma délelőtt kihagytuk. Nekem főznöm kellett, apa meg lustálkodott, mert szegény egész éjjel fuvarszolgálatban volt - felváltva jöttek a lányok 1 órától és csak hozzá mennek. És dupla éjszakája lesz. :( A tejfölös-húsos tészta receptedért meg nagyon hálás vagyok ám! Lányok falják és végre valami, amit Alexa is megeszik! Bár a tetejére tejföl helyett besamelt tettem, mert nem volt elég tejfölöm, de így is isteni volt! :D

Törpi: te kis ragaszkodós! :lol: Lehet, hogy magad ellen dolgozol, de mikor használja ki az ember, ha nem most! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Az én gyerekeimet
amióta ilyen jó az időjárás, nem tudom rávenni a kimenésre

amikor a csizma cipő felvétel meg a kabát jön akkor behisztizik mind a kettő, hogy ő akarja felvenni, és nem haladunk 1ről a 2re
pedig minden nap kapnak cipőt is, hogy gyakorolják a felvételt, de olyankor amikor kellene akkor sehogyan nem akar nekik sikerülni egészen furcsa módon

így aztán megkérdezem, hogy akkor nem akartok játszóra menni? mire hevesen rázzák a fejüket és kórusban mondják, hogy "nyemm"

Aldiban lehet kapni gyerekharisnyát mától 500-ért, jónak tűnik

melegítőt én is szeretem, abból is van nagyon jó minőségű, és szép fajta ami nem nyúlik ki :D :D

tényleg jó levágatni a hajat, mert rögtön dúsabbnak hat, még ha nem is lett az :lol: :lol:

mi L-nek fél évesen nullás géppel lenyírtuk a haját, de csak fölül, mint régen a szerzeteseknek, mert nagyon sírt,de hogy az változtatott-e rajta?
és az tény, hogy ahol megmaradt, ott olyan boszorkányos és vékony

Réka meg lecserélte az összes haját 3 4 hónaposan úgyhogy neki nem nyúltunk hozzá

Móni
KépKép
reunion
 
 


Igen,vitorláztunk :lol: csak fél órát vittem ki őket,megnéztük a házunk elött a csőtörést :lol: markoló nagy sláger.

Timi,nekünk is jó volt a tegnapi nap,le is döbbentem,hogy Nonó,ki mindig a lányokat,néniket,nőket részesíti előnyben,ennyire odavan K-ét.Ki se szállt az öléből :shock: :lol: (képzeld,az a piros overál 9100-ért ment el :shock: :shock: :shock: )

Móni,na ez nálunk is játszik,hogy vagy egyik,vagy másik nem akar jönni,de aztán mégis jönnek.Általában Badával viaskodom.Igen,ez a "majd én egyedül" néha fárasztó,de hidd el,még mindig jobb,mint Balázs,aki csak ül,és várja a csodát :lol: belejönnek,és neked is könnyebb lesz.Amíg Badára adom,sokszor Noémi már el is készül.

Babus,már 3x elköltöttem :oops: :lol: de mindig aztán félretettem,szóval megvan,csak majd kamatot ne számolj :lol:
Hú,pont szülinap?De jóóóóóóóó :D Szerinted egyedül mehetek velük,vagy szervezzem oda apát is? :roll:

Törpi,persze-persze,írtam is,hogy majd csak később játszik a külön is lehet oviba-bölcsibe járni.Bizony a futkosás ebben a hideg szeles időben nem a legjobb neki!Szerintem jól döntöttél :wink:

Hajvágáson mi is gondolkodunk,de lehet mi sem várunk tavaszig,most úgyis sapkát hord :lol: Igazából azért látszódik dúsabbnak,mert a kis rövid szálakkal,amik épp nőnek egybe lesz nyírva.Ez olyan mint a fű,amikor lenyírjuk,olyan sűrű lesz.

Ma megyünk a camponába,ágyat kell venni nekik :roll: Lehet ma már abban alszanak :shock: jajjjjj,én úgy félek :oops:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz! ti rácsosból rögtön nagy ágyba mentek, vagy nektek is le volt véve a rácsos oldala?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Nyulasz: K. részéről is nagy a szerelem ám! :wink: Hazáig áradozott, hogy milyen szépek, aranyosak a gyerekeitek! :lol: Ágytól ne félj, jó lesz, meglátod és ugyanolyan jól fognak benne aludni. :wink:

Móni: önállósodát ne is mond! Nálunk a vetkőzéssel vannak problémák, Hangának még a közelébe sem mehetek, ha bejönnek, mert mindent egyedül akar levenni, de azt nem engedi, hogy segítsek elindítani a cipzárt, vagy kikötni a sapkát, inkább szenved és vinnyog. Mire sikerül levetkőzni 6x leizzad.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz: érdemes megnézni ahol mi vettük sztem tök jo áron voltak ott ágyikok ;) vagy tutira olyat akartok mint uncsitesonak? (jol emlékszem? :oops: )
maszatolás simán egyedül ne aggodj ;)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Ígértem uszi képeket:
Kép Kép Kép

És két víz alatti, de ezek nem lettek jók sajnos:
Kép Hanga Kép Alexa

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


juj de jooooooooooooooooooooooooooooooook

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,én mindenképp olyat szeretnék,nagyon tetszik.oké,akkor maszat megy egyedül :D Timi,iszonyat jooooooooooooó képek! Móni,igen,nem vettük le a rácsot,meg a két rudat sem vettük ki,nem kimászkálnak,csak felülnek a tetejére.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: tiszta sor beleszerettél :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


No és itt a kérdésem: amikor már a gyerek bilibe kakil azt ti hogy fertőtlenítitek, most hirtelen domestosos törtőkendővel töröltem át, utána kimostam, de ezt ki hogy csinálja?

DM-ben van egy denkmit-es fertőtlenítő spray,azzal mindent lehet fújni.Játékot,bilit,ágyat...bármit

egyszerű és nagyszerű
Ja és nem is drága,500valahány ft

Kép
aniti
Kaposvár
 
 


Timi! jó a képek nagyon a víz alatti is laikus szemmel :lol:
nekem a csobogós a kedvencem

Nyulasz! értem az sem piskóta :shock:

nálunk ez nem igen tud előfordulni, mert soha nem töltenek időt az ágyban, azonnal vesszük ki őket ha felébredtek

Csajok ma nagyon durván hisztiztek egy bevásárlókp-ban
sosem csináltak még ilyet
égtünk mint a rongy

Réka mikor nem az történt amit ő szeretett volna azonnal elkezdett ütni vágni, én meg lefogtam mind a két kezét, na innentől mint a sakál ordított, én meg betettem a babakocsiba, és nem vettem ki hiába könyörgött
na mindenki sandán nézett rám, biztos gondolták milyen kegyetlen vagyok, de azt sem akartam, hogy kiveszem és lepofoz

amióta hazajött a kórházból fokozottan csinálja, és olyan mintha nem tudná mit tesz, pedig tudja, hogy rossz, mert utána lehajtja a fejét, és sokszor szó nélkül elkezd puszilgatni

lehet kéne egy nevelési tanácsadó :? teljesen tanácstalanok vagyunk

sokszor már mikor L odajön, és meg akar simogatni is elrántom a fejem, mert attól félek megüt, pedig ő meg sosem tesz ilyet

Móni
KépKép
reunion
 
 


Köszi! :D

Móni: Alexa pontosan ugyanezt csinálja velem. Mi is tanácstalanok vagyunk, de ő pontosan tudja mit tesz, mert közben süt a szeméből a düh. Pár napja apa sem veszi át ilyenkor, hanem elmondja neki, hogy ilyet nem szabad és szégyellje magát, kérjen bocsánatot. Többnyire most már bocsánatot kér, amikor apa nincs itthon, akkor is. Én ilyenkor nyelek kettőt, eltávolítom magamtól, hogy ne érjen el és szépen elmondom neki, hogy ez fáj és nem csinálunk ilyet azzal, akit szeretünk. Mintha lenne javulás, de már hetek óta küzdünk, én meg naponta pityergek egy kicsit, amikor senki sem lát. Most már ott tartunk, hogy megszeretget utána és megnyugszik a karomban. Nem tudom mikor érjük el azt, hogy ne így vezesse le a haragját, de tény, ha valami nem úgy van, ahogy ő gondolja, akkor én kapok. :(

Zsófi: ügyesek voltatok Katával! :D

Nyulasz: megvannak az ágyak? Mesélj!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus,igen,beleszerettem :D de az eladó nem volt túl engedékeny,kemény 500 forintot akar engedni darabonként,végül egy ezrest mondott,de az a legalja.Mondtam apának,ha 10%-ot nem ad,akkor azértsem veszzük meg ott :twisted: most filózok mi legyen.

Móni,huh,azt olvastam a kicsik és picikben,hogy nem tudják még kezelni ezeket a dühkitöréseket,és tulajdonképp őket is megrémíti mekkora harag tombol bennük,és ha rajtunk azt látják,hogy mi sem tudjuk kezelni,akkor méginkább megrémülnek...legalábbis valami ilyesmit olvastam,lassan aktuáls lenne elvinnetek :wink:
Nálunk még 30-40-50 percet is elvannak az ágyban ébredés után,olyan jól eldumálnak,de nem lenne megoldás,ha rögtön kihozom,mert felmászni általában 1-kor szoktak,amikor beviszem őket aludni,de még tombolnak.

Timi,gondolom nálatok is hasonló lehet,a bocsánatkérés az tök jó,ha megtanulják,tudom nem ez a cél,,hogy megbánt,aztán bocsánat,de már ez is tök jó.

ma noémi olyan hisztit levágott,mert kértem,hogy várja meg,míg lehúzom a kolbász bőrét,és utána haraphat,mielött a zsömlére vágom,de nem értette amit mondtam,és csak hajtogatta a magáét sírva,aztán már apa is kiakadt,de ha őrá kiálltunk,akkor rettenetesen sírni kezd,és meg is ilyed(Balázsnál nincs ilyen),és mondtam,akkor befelé a szobába,és ha megnyugodott,akkor kijöhet,erre sírva kérlelt,hogy szívjam ki az orrát,és amikor felült az ágyra sírva hajtogatta,hogy bocsánat,bocsánat,anya puszi,bocsánat,és akkor mgbocsájtottam.Utána még ha én nem is léptem túl az egészen,már nem hozom fel,és meg is bocsátok,mert úgy érzem,hogy csak így látja értelmét bocsánatot kérni.

Zsófi :D :D :D szerintem ez így is szuper :D és hogy reagált rá?

Banika,felírtam a fertőtlenítő nevét!

KépKép
noba
Budapest
 
 


megnéztem megint uszis képeket,annyira jóóók,olyan irigy vagyok érte :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Köszi Zsófi
néztem, de nekem sajnos nincs türelmem végigolvasni :?

Én szoktam úgy reagálni, hogy akkor rögtön visszakérdezek, hogy így kell anyát szeretni, és akkor azonnal jön puszizni

(meg úgy is hogy bőgve kirohanok az erkélyre)

ha azt mondjuk, hogy nem szabad ütni a másikat, akkor újra csinálja, mintha félreértené, és azt hinné, hogy ütésre biztatjuk

Móni
KépKép
reunion
 
 


Nyulasz: apát nem küldted be alkudozni? Vagy így sem engedett?
Alexa is megijed, ha rákiabálok, amikor éppen tombol, na ez csak az igazi olaj a tűzre, ő mérgében, ijedtében csak még agresszívabb lesz.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Móni: dehogy érti félre, pontosan tudja, hogy nem szabad, azért csinálja. Bosszantásból is, mert övé minden figyelmetek olyankor. A bőgve kirohanást halaszd el, amikor már nem látja! :wink: Azt a részét én is úgy szoktam. :lol: Tudatni kell vele, hogy fáj az amit csinál, de közben meg éreztetni, hogy mennyire szereted. Nekünk legalábbis ez tűnik a járható útnak. Amikor mindenki lecsillapodott, meg ki kell menni bőgni egy jót. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára timi76 2011.10.20 21:38-kor.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz! erre már gondoltunk mi is, hogy valamilyen dühöt vezet le sajnos rajtunk

1 oka lehet dühösnek lenni, hogy L mindig mindent elvesz tőle
L a gyűjtő, nem ad neki semmit
ha pl. olyan marharépa vagyok, hogy 1 tányérból kínálom a palacsintát, akkor abból Réka nem kap egyetlen falatot sem

a krémtúró hasonló volt régebben, mikor én kanalaztam nekik
Réka egyáltalán nem is ehetett belőle, mert rögtön ellökte, és kiabált, hogy nem

játékkal ugyanez.....

Móni
KépKép
reunion
 
 


Babus,azért berakod a linket,honnan vettétek az ágyakat?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Móni,hát igen,nem könnyű ikernek lenni :lol: Nálunk mindig változik a helyzet,egyik nap Noémi szed el mindent Balázstól,másik nap Balázsnak kell mindig ugyanaz amivel Noémi játszik...Végre látom viszont a sok beszédnek értelmét,már sokszor működik,a cseréljetek,vagy most ő játszik,ha megunta,akkor odaadja,meg hasonló dumák,és 10 ből 8 szor sikerül a vitát az elején elfojtani.De ugye ez egész álló nap,mint egy igazságot tevő ott lenni,annyi energiát kivesz az emberből...de legalább javul a helyzet.

Timi,de bementünk együtt,sőt,vaterán is hirdetik,mondjuk ott az előző modell képe van fenn,írtam oda is,hátha ott nem ez az ember olvassa,de ugyanaz volt a válasz,1000 ft kedvezmény/darab.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Timi,el is felejtettem írni,tegnap bementünk a h und m-be,és volt nyakvédő...persze kinn egy darab sem,a másik eladó vette a fáradtságot,és megnézte a raktárban...valahogy éreztem.Mondta,hogy van,kérdeztem,hogy akkor érkezett-e,mert tegnap elvittük az utolsó kettőt,azt mondja nem érkezett,ő tegnap nem volt,de ha elvittük,akkor nincs.Kérdezte raktárban nézték-e,mondom nem,de azt mondták nincs.Jó,azért ő megnézi.A pénztárban ugyanaz a csaj volt,elég zavarban...próbálta azt sugallni,hogy most kapták.
Vaterán ugyanez 1500 meg 1700 :shock:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Rana,végül megvetted a h und m-es pufikabátot?Milyen? :D A lejárt aukciófigyelők közt néztem valamit,és ismerős volt a név :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi: tisztitoszer ecetes frosch én szeretem :lol:
(a korházban amikor pisiminta van biliseknél fémbili van elégetik benne az alkoholt ott ugy sterilizálnak :lol: én egy csomot gondolkodtam mikor elsö bilis pisilésre mentünk korházba kontrollra h ott h is lehet ez :oops: :lol: )
Nyulasz:
http://agymester.hu/agykeretek-gyerekeknek.html
nekünk a Törpi ( :lol: :lol: figyeled Törpi? :lol: :lol: ) van, az lett méretre csináltatva és fehér pácot kértünk
ja és nincs is messze az m0áson hamar ott lehet lenni, vannak kirakva mintaágyikók szóval meg is lehet nézni élöben a választékot

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,köszi,megnéztem.Na,ha összerakom,akkor árban ugyanott vagyunk :roll: Amit én néztem,az állítható hosszúságú,140-160-180-ra.Ágyneműtartóval,és matraccal .Így 36.500.
Itt 20.000+16.000 az ágyneműtartó.Azért köszi.Én ezt néztem ki:
http://www.minimano.hu/termekeink/babab ... loval.html

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: én is éreztem, hogy tele van a hócipője az eladónak és azért sem akar bemenni a raktárba. Azért ez akkor is bunkóság. :twisted: Szép az ágy, de az nem gond, hogy nem lehet levenni a leesésgátlót? Vagy le lehet? Vagy amikor nagyobbak, mint unokatesóék, akkor is jó, ha ott van?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


2-kor arra ébredtem, hogy valaki böködi a könyököm, hát Manókám ott aludt mellettem, de biztos kicsinyellte a kb. 120 cm-es helyet, ami a rendelkezésére állt. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!
nekem az a minimanós nagyon tetszik, de egy idő után biztos macera kiszállni belőle

Mi az ikeában néztünk ágyat báránykást (nálunk bari őrület van) de azt nem lehet állítani
de persze ide meg emeletes kell, mert akkor nem lesz hely iróasztalnak meg ilyesmi
de ki alszik felül?


múltkor én is így jártam h&m-ben, kellett volna egy mellény nagyobb méretben, de senki nem volt hajlandó bemenni a raktárba :twisted:
közben meg mondták, hogy minden nap kapnak árut úgyhogy holnap biztos lesz de ez már este volt

Móni
KépKép
reunion
 
 


Nem tudom leszedhető e a leesésgátló,nem is kérdeztem,de tuti így használják 6 évesen az unokatesóék :roll: Mitől macera? :roll:

Móni,linket,milyen az ágy?Majd cserélnek néha :lol: Óóóó,íróasztal az nekünk se fér ám majd be :shock:

Timi,én még jól alszom :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi :D

KépKép
noba
Budapest
 
 


olyan szép idő lett,én hülye meg 1 órája palacsintát sütök...

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyuszi mennyi palancsinta lesz????????

Tegnap én is kénytelen voltam, mert őnagyságák nem voltak hajlandók krumplis tésztát enni, így éhen feküdtek le,
ugyan kérdezgettem tőlük mit ennének, és mikor a palacsintához értünk arra bólogattak, de hát persze nem volt

majd ébredéskor az első szavuk az volt, hogy palicsinta

Móni
KépKép
reunion
 
 


Nyulasz: ide is jöhet a palacsinta! :wink:

Mi mentünk sétálni délelőtt, le a patikába-potyára, de legalább megvolt a levegőzés, több, mint 1 km, de nagyon jól bírják, délután mehetünk megint. Az tuti, hogy rojtosra beszéltem a számat, mert folyamatosan a pocsolyákat vették célba még úgy is, hogy fogtam a kezüket. Hanga azért már szépen kikerüli, de Alexa mondja, hogy nem-nem és már el is süllyedt. :twisted:

Zsófi: éljen a bölcsi! :D

Lányok! A gyes-igénymről valami visszajelzést-határozatot fogok kapni, vagy csak az a "rengeteg" lóvé fog a számlámon landolni? Egy hónapja postáztam, mondjuk nov. 15-től esedékes, de aggódok, mert barátnőm július vége óta kéne, hogy kapja, de még mindíg egy fillért nem kapott. :shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?