Új privát üzeneted érkezett!

annus a rendszeres fájásokat én hiába vártam volna nekem még a szülőszobán is rendszertelenek voltak :), inkább annak higgy, hogy ha nem múlnak akkor irány a kórház inkább potyára minthogy otthon szülj :)

annus egyébként 4 jel van: vérzés, magzatvíz elfolyás, szerencséseknek rendszeres fájások és ha nem mozog a baba irány a kórház

húsvétolás nálunk sem lesz, nem is hiányzik

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Edua!
Hát ige,de a másik kettő nem jelent jót...természetes h menni kell!
Azért itthon csak nem szülök!10 perc séta a kórház,első baba...nem hiszem h kipottyanna!Viszont az érdekes h nem rendszeres fájással is lehet szülni...na de mivel totál zárva vagyok így ez nem hiszem h fenn áll nálam :lol:
Szóval várjuk a nyulat,és ne a babákat!! :lol: :lol:

annus11
 
 


annus igen a rendszertelen fájásaim a 2100-as méhszájamat 8 óra alatt 3-4 ujjnyira kinyitotta.
nálam a méhszáj tűnt el nagyon "lassan", ugyanis első fájástól, ami még hascsikarásszerű volt Í(hajmali fél 2-kor) délután 3-kor már Édua kinn is volt :)

igen a másik kettő sok jót jelent :(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 

 
 

Sziasztok!

Na, nekünk ma viszonylag nyugis napunk lesz ma, már rég volt ilyen.

Csak tanítani fogok, meg nagyimat láttam/látom el. :)

Nálunk is vannak dédik: 3 dédnagyi, egy dédpapa. Nemsokára jönnek Amerikából dédnagypapa és dédmama (ők fél évet kint, felet itthon töltenek kb. mindig), meg van itthon is 2 dédi. Velük Samu mindennapos kapcsolatban van. :) Na meg nagyszüleivel is, az én szüleimmel. Férjem apukája már rég meghalt, anyukájával nem sokat találkozunk, de van "helyettesítő" nagypapa ott is, meg 2 nagybácsi, 1 nagynéni. Legfiatalabb nagybácsi most lesz nemsokára 7 éves. :lol: Legidősebb nagybácsi meg az én öcsém, aki szintén itt lakik velünk. Hát, nálunk ilyen a család. :)

Mozza! Azért jelentkezz sűrűn, mert gyanús vagy. :lol: De tényleg nem biztos, hogy már lesz vmi mostanság, csak nagyon aktívkodtok. És ez izgi. :)

Na, megyek, szépen befejezem a rámolást. Meg Samu termelt. :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bejelentkezek az apósom laptopjáról. Most lent vagyunk náluk, az uram nem jött, otthon tanul. Tüci egész nap a kertben van, nagyon cuki, már full sáros az egyetlen cipője, mert locsolt. 8)
Én tegnap voltam NST-n először. Nekem meg kellett nyomnom egy jelzőt, ha éreztem, hogy a baba rugdosott, úgyhogy így bejelölte a papíron, hogy mi volt a méhtevékenység és mi a baba mozgása. Amúgy semmi nem volt. Utána megmutattam a dokinak a papírt, meg se vizsgált, majd jövő héten megyek megint NST-re és ennyi.
Megyek is, nem akarok sokáig itt ülni, olyan szép idő van odakint.

Kép
Kép
tinu
 
 


Annus,
ez majd kedden kiderül.Mindenesetre az apasági papír már a kezünkben szóval bármi történjék is már biztos hogy az apja nevét kapja :)

Nekem is egész nyugodtan telnek a napok.Bár az éjszakai pisilések nem hiányoznak mert utána alig találom a helyemet az ágyban.Ma reggel folyamatosan rúgdosta a bordáimat a drága.Már az apjára se hallgat :lol:

Ma vettem szopis melltartót.80 b-s voltam de azok már nagyon nem jók.Szóval előrelátóan, és reménykedve hogy sok tejem lesz, vettem egy 90 c-et.

Dóri,
nálunk is él még egy dédi aki nemsokára üknagymami lesz.Hihetetlen milyen jól bírja magát, pedig lánykorában eltört pár csigolyája valami balesetben de azon kívül hogy azóta is fűzőt hord makk egészséges.

KépKép
harhaj
 
 


Annus,
elolvastam amit küldtél.Hát nem hinném hogy kivételek leszünk, de mindegy is.Úgyse nagy pocakkal akartam férjhez menni. :lol:

KépKép
harhaj
 
 


Harhaj!
Hát érdemes megkérdezni hogy milyen esetben engedélyezik elöbb a házasságkötést...remélem hogy azért sikerül!Ha meg nem,akkor mentek miután megszületett a baba! :wink: Mondjuk szerintem nem olyan sürgős ez a dolog!Nem ezen múlik :wink: Max a pici fiatok viszi majd a gyűrűket,az is szép ám!Nővéremék 2 gyerek után házasodtak.Az egyik 4 a másik 2 éves volt-Olyan cukik voltak,félúton váltották egymást a gyűrűkkel.Aztán meg nem akartak közénk ülni,és így a szülők ölében voltak végig!Ja és azóta van 3.gyerek is! :wink:
Azért drukkolok hogy úgy legyen ahogy ti szeretnétek!!! :wink:

annus11
 
 


Én olyan jól éreztem magam az esküvőnkön, "kár", hogy nem lesz több olyan nap :lol:
Vendég
 


Panndi!
Majd Zsófi és Fruzsi esküvőjén is jól érzed magad az tuti!!! :lol:

Én ma mostam,aztán elvettem a nyári ruhákat,télieket el...bár rám nem sok minden jön fel,szóval remélem szülés után gyorsan helyre áll a rend...már ami a testemet illeti :lol: vmibe muszáj belepréselnem magamat....Aztán most főzök 2 napra,délután még vasalás,meg vmikor takarítani is kéne...de ezt lehet h 2 fordulósra csinálom :lol:

Pockom továbbra is fájdogál,meg szúr odalenn...de már kezdem megszokni 8)

annus11
 
 


Nekem Zsófival szerencsém volt, a terhességem előtti farmeremben jöttem haza a kórházból, aztán új nadrágokat kellett vennem, mert minden terhesség előtti ruhám nagy lett :lol:
Vendég
 


Fájdalom nálam is ismerős.. nekem kisugárzik a hüvelyem felé is :?

Viszont jót vásároltam :lol:
Vendég
 


Panndi!
Na jó...de nézzél már rám :lol: :lol: Ekkora pocak mire visszahúzódik...hát necces lesz az tuti!!

Nekem is sugárzik ez már minden felé :lol: De az nem baj,nem?


Na írt Évamama iwiwen!Azt mondta minden oké vele,de egyszerűen nem tud jönni.Ott a 4 gyerkőc+ minden elérte így a terhesség végére.Légszomj,a visszér is fáj neki stb.Balázs meg mindig visszafordul,szóval lehet h császár lesz neki.Írtam neki h legalább arról tudósítson h Balázska kinn van :wink:

Picihenit elérte esetleg vki?

annus11
 
 


Igazából anyukám szeretné hogy még a pici jötte előtt egybekeljünk, de én se sürgetem a dolgot.Jó ahogy most van.

Én is egyedül vagyok ma :( Após elvitte maszekolni Gábort és isten tudja mikor keverednek haza.
El kellene menni sétálni egyet, de egyedül nincs sok kedvem.Picúr is folyton rendezkedik odabennt. :?

KépKép
harhaj
 
 


sziasztok,nem tudtam visszaolvasni, ha mas nem,akkor en leszek az elso... Elfolyt a magzatvizem,mar rajtam van az oxitocin,de fajas meg csak most kezdodik... Drukkoljatok kerlek, be vagzok ijedve, 34 het van, 2 kilon felulre becsulik a manot... Puszi mindenkinek....Vanni
vanni
 
 


Úristen! De izgi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vanni! Kitartás! Meglesz, nem lesz semmi baj, erős vagy te is és a baba is!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ezerrel megy a drukkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Azonnal írjatok (párod vagy valaki, akinek tudod a számát) ha van valami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon-nagyon-nagyon szurkolok!!!!!!!

Kép
mozza
 
 


Csajok!
Valakinek megvan Vanni száma?????....elfelejtettem a jelszavam a blogra.
Valaki tudósítson, hogy mizu vele, nagyon izgulok érte!
Jön az első blogbaba!!!!!!!! :lol:

Kép
mozza
 
 


Ja!
Rossz a babanet órája, most 15:46 van a gépem szerint. Szóval Vanni még az elején!!!!!!

Kép
mozza
 
 


Azta!!!!!
Huuu de izgi!!!!
Én tudom a számát!!!!De biztos ír ha megvan a baba!!!!!Máris szedem elő az új táblázatot!
Drukkolok hogy minnél nagyobb legyen a bébi!!!!És persze hogy egészséges.++++++++++++++++++++++++++++++

annus11
 
 


Na írtam smst,remélem h hamarosan jön vmi hír!!!! :lol: :lol:

Akkor nem jött be a tippem...Vanninál azért már voltak jelek...

annus11
 
 


vanni, nagyon drukkolunk :) Ügyesen!!!
Vendég
 


ÓÓÓÓ én ezt nem bírom!!Olyan izgatott lettem,mindjárt én is megszülök!2 percenként frissítem az oldalt van e vmi hír...kínomban hozzáláttam vasalni....
Ha minden szülésnél így felpörgök akkor idegbajt kapok május végéig :lol: :lol:

annus11
 
 


Jesszusom csajok, úgy izgulok, mintha én szülnék!!!! Vanni minden rendben lesz, ügyesek vagytok mindketten! Nagyon drukkolok!!!!!!!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Annus én is ezt érzem, tiszta stressz vagyok! Nagyon izgulok.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Ja és Vanni velem idős kismami. Jesszum, nekem meg még kórházi pakkom sincs. Persze tudom nála voltak előjelek, de akkor is... Kicsit beparáztam. :roll: :roll: :shock:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny!
Nyugi!Nálad még messze a szülés!!!!Még a pakk is ráér! :wink:
Én már egy csokit is megettem....kotyvasztok vmit a konyhában,hátha az eltereli a gondolataimat :wink:

annus11
 
 


sziasztok!

Felnézek, erre milyen hír!

Vanni,
drukk ezerrel! ++++++++++++++++++++++++ Minden ok lesz, ügyesek lesztek!!!!!

emese1979
 
 


Hát tényleg izgi :)

Mi most elmegyünk vacsizni a barátainkkal, izgulhatok közben :)
Vendég
 


Azt a micsoda hírek!!!
Vanni megy a drukk!!!Nem lesz semmi baj,ügyesek lesztek!!!Nyugi,ha már 2 kilón is felül van,nem lesz semmi,emlékezz Gréti csak 1950gr-al született!!Most meg egy kis elevenség!!
Drukkolok nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Egyébként ha ma még megszületik a baba, igazán szép napon lesz a szülinapja. Április 11-e van a költészet napja és József Attila születésnapja. Ilyen előd után csakis zseni lehet. :lol: :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Lányok,azért kicsit én is beparáztam,én még nem akarok szülni!Ugyanúgy feküdnöm kell,mint Vanninak.
Mindegy,tuti nem lesz gond senkinél!Majd még jövök én is,nagyon izgulok!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Nyugi Anita Gréti szülinapján még tutti egyben leszel, utána meg már tényleg nem lehet baj. :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na Annus, én meg most keltem fel, ez a hír fogadott, izgalmamban én is felfaltam már 3 pilótakekszet :)

emese1979
 
 


Látom mindenki izgalomba jött!!!
Kész csoda hogy nem törtem össze semmit odakinn...csak 2szer szedtem mellé a tarhonyát...szóval most a fél konyha tarhonyában úszik!

Anita!
Te se parázz!Minden oké lesz!!!

Legközelebb csak olyan mehet el szülni aki betöltötte a 38.hetet!!!!Remélem hallotta minden baba odabenn!!! :wink:

annus11
 
 


tényleg, Vanniék babájának mi lesz a neve?

emese1979
 
 


Emese!
Jó kérdés!A talin volt róla szó!2 név is volt,de ha jól emlékszem még nem dőlt el 100%ra,mert a vezetékneve a babának hosszú(mindkét szülő nevét kapja kötőjellel).Arra emlékszem h az egyik egy szokványosabb keresztnév a másik ritkább,de vki bizti emlékszik rá....
Na meg ha jön az sms akkor megtudjuk a végső döntést! :wink: :lol:

annus11
 
 


Jujj!!!!!Micsoda izgi hírekre jövök itt!!!!!!!!!!!!!!Ügyes vagy Vanni!!!!!!!Kitartást!!!!!!!Küldünk innen távolról sok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Lányok,én nagyon kész vagyok!!!Annyit,de annyit ettem tegnap este is meg ma is, hogy most is úgy érzem szét fogok durranni. Daninak aranyosan megfogalmaztam:ez az utolsó "vacsoráink" egyike. Viccen kívül valahogy uralkodni kellene magamon legalább holnaptól.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Juj.de izgi de izgi.Én is folyamatosan frissítek mikor lesz hír Vanniékról.Jaj de jó.de ez azt is jelenti hogy lassan ránk is sor kerül. :P

KépKép
harhaj
 
 


Jaj meddig tart egy szülés.... :lol: :lol: így nem fogok aludni éjjel.....

Holnap elszalad mamám!Hoz sonkát,kalácsot,sütit :lol: :lol:

annus11
 
 


Kutyafüle!
Ezt neked találtam tök véletlenül!
http://noitestcsodai.hu/varandossag/v05.html

annus11
 
 


Vanni!
millió drukk nektek!!!!! :shock: :D
Vendég
 


én is megkaphatom a blog címét?meg h lehet oda belépni? :roll: igaz, én nagyon nem jövök, de olvasgatni szoktam :oops:

mi jól vagyunk, a napokban hatalmasat nőtt a pocakom :shock:
enyhe görcsölgetés van pár napja :roll:

azért remélem nem én leszek a következő, még nem vagyok felkészülve :shock: :lol:

millió drukk mindenkinek :D
Vendég
 


Sziasztok!
Vanni???Lassan már bizti babázik!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Jajjjj,hogy fogok én így aludni?????
Vicuska örülök hogy jól vagytok!
Ma már nem jövök,majd holnap reggel!
Addig csak Vanni szülhet,meg aki betöltötte a 38hetet!!!
Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus,de aranyos vagy,köszönöm!!!Ebben a popsi felpolcolós pózban szoktam én is feküdni.Csak vagy nincs időm rá, vagy lusta vagyok.Így csak napi egyszer csinálom.Lehet, hogy holnaptól belehúzok kissé.
Anya is rámszólt, hogy fogjam vissza a kaját,mert ha ne adj mostanában szülnék finom szólva is lerendezném a műtőt vagy a szülőszobát a gyomortartalommal. Tudom hogy igaza van, de azt is,hogy marad még a kislegény odabent. Ma annyira nem találtam a helyem. Semmi sem volt jó.
Vanni, de jó lenne,ha kapnánk híreket Rólatok.Annyira izgulunk értetek!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Hali!
Látom még semmi hír Vanniról. Remélem holnap reggelre meglesz a manó.
:)
Kiváncsi vagyok hol tartanak :D

Kép
mozza
 
 


Vicuska!
Dobj egy emailt amire küldhetem a meghívót a bloghoz!
Amúgy meg gyere gyakrabban!!!!Most már úgysincs semmi dolgod,csak várni a babát :lol: :lol:

Szerintem én még ma felnézek párszor....meg ha véletlenül írna Vanni akkor mindenképp jövök!!

annus11
 
 


Szerintem én is jövök ma még, nagyon várom a híreket. Holnap nem vagyunk itthon, szóval ha reggelig nem kapunk híreket nagyon szomorú leszek.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Atya ééééééééég :)
Vanni megy a drukk!!!!!!!!!!!!! ügyi leszel.
Hát most akartam lefeküdni de most felébredtem ahogy olvasom.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

ÚRISTEN! Ez aztán a hír! Tudtam én mikor kell jönni!!! :o :o :o

Vanni: ++++++++++++++++++++++++++ Annyira izgulok, tuti minden rendben megy, és reggelre már boldog anyuka leszel! :D

Hoztam képeket a babaszobáról, de most olyan off-nak érzem feltenni! :roll:

Azért felrakom, mert sokat szenvedtem velük (nem vagyok egy nagy műszaki zseni) :oops: Kép kiságyas sarok Kép babakocsival

KépKép
ancsika80
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: