Új privát üzeneted érkezett!

Tessék :)

Kérdés 2007-06-02 08:21:44
9 hónapos terhes vagyok. Az elmúlt hetekben beindult az eper szezon, és legszívesebben semmi mást nem ennék, csak friss epret. Viszont hallottam róla, hogy az eper \"tiltott gyümölcs\" mind a terhesség, mind a szoptatás időszaka alatt. Igaz ez?

Köszönettel,
Szilvi
Szilvi
Válasz 2007-06-07 16:14:03
Kedves Szilvi!
Az epret allergizáló hatása miatt valóban nem szabad adni a babának. Különböző források mást mondanak, de egy, másfél éves korig ez valóban igaz. Ez azért van, mert ebben az időszakban még érik a baba immunrendszere és könnyebben alakul ki allergiás reakció. Az allergizáló anyagok az eper szőrös héjában és magjában találhatók.
Ami a terhességet illeti, nem kell tartani káros hatástól, hisz a méhlepény elég jó szűrő. Az allergizáló anyagok, mindig nagyobb fehérje molekulák. Az anyatejbe már könnyebben bekerülhetnek, de a szoptatás alatt sem tiltott gyümölcs az eper, inkább csak mértékkel fogyasztandó. Ha a babán bármilyen kóros reakció mutatkozik, akkor kell visszafognia magát az anyának. De ne rohanjunk ennyire előre. Nyugodt, rövid és fájdalommentes szülést kívánok.
Vendég
 


Én is ettem, csak Maja nem. Na de idén már ő is ehet.

Milyen az a fájdalommentes szülés?
pumuklii
 
 


Tavaly még Zsófi sem evett, de idén már igen :)

Na azt nem tudom, szerintem olyan nincs :)
Vendég
 

 
 

Böbi! örülök a jó híreknek!

Pumukli! Köszi a homeós tippet!

Én Tena Lady Extrát vettem Alíznál is, nem találtam kicsinek.

nekem a szülésznő azt mondta málnalevél tea 36. héttől, homeo csak 38. héttől.

Én biztos fogok epret enni, imádom. Remélem nem okoz semmi galibát.

Kép

Kép
hean
 
 


Be is toltam az epret. :lol:
Fájdalom mentes szülés? Én is akarok olyat.. :shock: Szerintem nincsen olyan, gondolom valamennyire fájdalomcsillapítással is fáj.
Nem baj, meglátjuk a babáinkat és úgyis elfelejtjük. (mármint a fájdalmat)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


sziasztok egy kis szussz, itthagytak elmentek Miskolcra csavarogni, és közben kiteregettem a függönyöket, és bedagasztottam a pizzatésztát

eper: engem sem érdekel én eszem
Én inkább a sajtokkal óvatoskodtam eddig is ilyenekkel: mozzarella, feta és camembert, szóval a lágysajtokkal

köszönöm nagyon kedvesek vagytok, büszke is vagyok ám rá, egyébként 6 éves volt februárban

szüléskor én nem zárkózom el az EDA-tól, de doki mondta, hogy ha nem kell, akkor ő inkább lebeszél róla, minthogy ezért húzódjon el a szülés :)

panndi csini vagy :)

pingi nem a szülés fáj igazán hanem átadni magad a szülés folyamatának, mikor már úgy érzed, hogy nyomnod kell és még vissza kell tartanod, mert a méhszájad még nem tűnt el

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


jajj én most tutira nem fogom hagyni, hogy minden doki végigvizsgáljon, aki épp betéved a szülőszobára, és behózatom a függönyt is csak befelé szeretnék figyelni :) érezni, ahogy a természet teszi a dolgát, aztán meg majd meglátjuk, mi hogyan alakul:)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


petrus nagyon-nagyon szorítok nektek, és tényleg minden elismerésem a tied, nagyon ügyes vagy, hogy a babák még mindig benn vannak a pocakban

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Petrus,
drukkolunk nagyon Nektek! a két kis manó szt hiszem majd büszke lehet arra, hogy ilyen mamájuk van...

Böbi,
örülök, hogy testvéred jobban van, most már biztos napról napról javulni fog az állapota, nagyon erős!

Köszi mindenkinek a málnalevélteás meg homeós hozzászólást!

Ildi,
én a mozzarellát tolom ezerrel :) a camamberről, márványsajtról tudtam csak, h nem lehet, mert penésszel érlelet :shock:

Epret én is eszem, ma is vettem egy keveset a piacon, a narancs már a fülemen jön ki. Alig várom az őszibarackot, cseresznyét meg a kajszit, málnát!!

Na én hülye meg elementem az állatorvoshoz oltásra. Jól megnéztem a kiskönyvét, mert nem is kellett neki ktelező, majd csak júliusban meg szeptemberben a kombinált :shock: :shock: na mind1, :x Lyme kór ellen beoltattam, inkább kifizetek néhány ezret, minthogy ha baj van, akkor súlyos pénzekből gyógyítassuk. Meg kapott féreghajtót is.

Na még eszembe jutott vmi, most már értem, mire gondoltok, mikor azt írjátok, olyan érzés járás közben, mintha a babát el akarnátok hagyni...sztm befészkelte magát a méhszájamra.

emese1979
 
 


emese én most fekvés közben érzem, hogy valamit nagyon alkot odalenn a szeméremdombom tájékán buksijával :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Csajok!

Nagyon furcsa dolog történt velem. Lefeküdtem aludni, felkeltem és hirtelen olyan furi érzésem volt....mintha téglákat tettek volna a hasamra....húz lefelé....és 'lezuhant' a pockóm...látványosan leszállt.
És keményedek, de rendszertelenül.
Lefotóztam:
Szerintetek?????
Kép Kép Kép Kép


Azért kicsit megijedtem, gyorsan bepakoltam a bőröndbe. (pontosabban egy mini bőrönd és egy sporttatyó- akkora ez a tena betét, wc papír, pelusok stb...., hogy muszáj külön vinnem :oops: )

Panndi!
Hol van Fruzsi? :lol: Én örülnék neki, ha a szülés után 1hónappal ilyen pocim lenne majd....a dominás hasszorítómat bevetve.... :lol:

Farkas!
De jó hír!!!!!! :D Gondolom felszabadultál picit! Mikor mentek meglátogatni?

Petrus!
Miért mondta a doki a 12 napot? Ha tovább bírnád esetleg, akkor is beindítaná a szülést???? :shock:

Annus!
Szuper! A férjed maradjon csak szépen veled...főleg 100-as méhtevékenység mellett! :wink:

Tena betét: Én vettem mind2 fajtát....sűrűn cserélem max és akkor el fog fogyni....annyira nem szeretem a betétet..... :? Kb. 13 éves korom óta tamponozok....kiváncsi vagyok milyen lesz. A Tena bugyi übersexi.... :lol: :lol: :lol: alig jöttem rá, hogy hogy melyik irányból bugyi.. :lol:

Eper: Én végig kívántam, eg. télen ettem...persze a brutál drága, szétkemikáliázott verzét, de akkor is olyan jól esett/esik.

Kép
mozza
 
 


Mozza!

Hát nehéz így megmondani h lejjebb van e...talán ha egy olyan képet tennél fel mellé ahol még fenn van :lol:
Amúgy nekem is eléggé dolgozik a méhem a mai nap...de hát ez van.Pihenni én már nem tudok...ha lefekszem még rosszabb.Komolyan mondom a legjobb ha itt ülök a gépnél :lol: :lol:

annus11
 
 


mozza nyugi, majd ha a derekad is fáj a keményedéssel és sehogyan sem lesz jó, se ülve se fekve, se négykézlább és csak jönnek a fájások akkor kezdhetsz izgulni:), egyébbként hogy lentebb ment semmit nem jelent, illeszkedik be ennyi, mint írtam most nekem is lenn kavar:)

legalább bepakoltál:)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Na dobok táblit,törölgettem emberkéket,szóval mindenki keresse magát h nem e kitöröltem véletlenül 8) :lol: És akkor jöhetnek az infók!Úgyis mindig utána jönnek miután feltettem,de így legalább látni h kinek mi van beírva!!!
Kép
Kép
Kép

annus11
 
 


annus így is jó hosszú a táblázat:)

mekem kár beírni, minden szerda tutira nst, ha nem tökéletes akkor még plusszba mehetek 2 naponta:)

kiváncsi vagyok a 38. heti uh-t megvárja-e Lara, bár most szerdán is le lett mérve és megszámolhattam a lábujjait is :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Edua!
Nekem meg minden csüt,de akkor beírom a szerdát h tudjuk!
:wink:

annus11
 
 


Most csak átfutottam, nemrég értünk haza...

Böbi,
aaaaaaaaaaannnyira örülök!!!!!!!!!!!!!! Tudtam én :wink:
megy továbbra is a drukk!!!!

MOzza,
hozzánk is kijött a védőnő, nem maradt sokáig, megnézte a szobát, meg adott egy listát amit kell a babának, beszélgettünk aztán elment. Semmi extra nem volt.

Dóri,
hát úgy adott össze minket a nagypapám, hogy református lelkész :) máshogy nem menne :) a keresztszüleim is azok.

Panndi,
ez aztán a pocak :) belehúztál így a végére.

Petrus,
kitartás, sajnálom :(

Jó éjt mindenkinek. Készülődök a holnapra.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Mozza,
nekem elég lentnek tűnik, állítólag akkor van lent, ha a tenyered befér a cici és pocak közé. De Annusnak igaza van, úgy a legtutibb, ha felteszel mellé egy régebbi képet.

Na azt el is felejtettem mesélni, megkérdezte az állatorvos, hanyadik hónapban vagyok, az ő tippje a 4. volt :shock: :D aztán a 6 hetes kisfiáról mutogatott képeket, cuki volt :)

emese1979
 
 


Bobi!
orulok, hogy tesod jobban van!!! remelem hamar felepul ;-)

Mozza!
oszinten szolva, durvan hangzik, de en mar tegnap elhataroztam, hogy tegnap megoperalnak es kesz.... total ki voltam bukva mar :( szegenyek megszuletnek es egy depisanyut fognak kapni... ezert mondta, hogy lassan az en erdeeimet is figyelembe veszik es esetleg korabban megmutenek.. nem tudom... csak mar ezek a kemenyedesek fajnak is, hatambol, keresztcsontbol is indul... kezd elfogyni a turelmem...

Pingi!
te lattad a szuloszobat, meg az ablak-és levegomentes odumat... gondolhatod milyen jo itt masfel hete... :(
uugy nem szeretem ezeket a szuloszobalatogatasokat.. mindenki nez befele, mintha allatkert lenne :( tisztelet a kivetelnek :wink:

eper
nyami, en is ettem kicsit es olyan jol esett!!
Vendég
 


Petra!
Akkor az is eldőlt h műtenek?Erről lemaradtam!Amúgy van benne vmi...ha elég erősek a babák és kinn se lenne már bajuk,lehet h jobb ha nem szenvedsz tovább!De nem lesz nekik depis anyukájuk!Ha eddig kibírtad akkor ezt a pár hetet,napot már féllábbal is!!!!Aztán el is felejted az egészet!Úgy el leszel foglalva a 2 picivel! :wink:

annus11
 
 


petrus nagyon is jól bírod, sokan már régen kibuktak volna, én főleg :) , de te még sokszor nekünk is erőt adsz

tényleg útálatos dolog nézegetni mást, főleg, hogy nem jókedvéből fekszik ott :(

családom még corázik, pizatészta meg kikell magából :)

anita jobbulást nektek

kicsim csuklik és persze helyezkedik közben, küldtem is le neki egy bögre tejcsit egy ini kakaós kaláccsal :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


petrus mekkorák már kb? barátnőmnek a 34 hétig bírták az ikrek odabenn, most meg egészséges 5 éves ovisok :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Petrus,
kitartás, ha a babók erősek, anygok, a doki úgyis csak akkor engedi a műtétet. (Nekem mellesleg az egyik nagybátyám 7 hónapra született, ma kb. 2 méteres csillagász..)

emese1979
 
 


Annus!
azert mutet mert az alul levo baba faros, a masiknak a buksija fordul lefele

május 1-jét szuggeraltam eddig, de aprilis 21 utan johetnenek... dokim 23-an ugyel :)

ha legalabb kicsit hazanezhetnek jobban birnam de infuzis pumpaval eleg nehez :(

kb.2-2 kg koruliek, es akaratosak, visszakapoma termeszetem :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.04.10 20:01-kor.
Vendég
 


nem találjátok ki mit hozott a család :) chillis milka csokit, nagyon érdekes :) egy kocka elég is volt belőle

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


petrus öcsém 2100 g-mal én meg 2300-al születtem é pedig nem vagyunk ikrek :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


jó éjszakát mindenkinek! :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Böbi! Nagy gratula a bátyádnak az erejéhez, és élni akarásához! Szerintem biztos minden gond nélkül felépül, a legnagyobb lépést már megtette! Részemről továbbra is megy neki az energia!

Mozza! Én amennyire emlékszem a pocidra, szerintem is lentebb van, de végül is már nem sok van hátra! Cuccod összepakolva, most már csak csupa pozitív gondolattal várnod kell a kislányodat. Én nagyon sietnék abba a gyönyörű szobába. :D

Petrus! Te nagyon ügyi vagy és erős! Én szülés után 3 napot bírtam a kórházban, aztán depis lettem, pedig még ablakom is volt. Te meg már hetek óta nyomod, ráadásul nem kevés ideje a szülőszobán, minden elismerésem. Ha megszületnek a picik, ők is tudni fogják milyen szuper Anyukájuk van.

Én jobban vagyok, azóta nem volt görcs, viszont a köldököm körül főleg már délutánra olyan érzésem van, mintha szét akarna szakadni a bőr. Sokszor már ettől alig bírok menni. Ha lefekszem, kb. negyed óra múlva csillapodik. Olyan, mintha ott akarna kijönni. :shock: Van valakinek ilyen érzése?
A gyomorégésről pedig inkább nem is beszélek. :?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Eperről annyit, hogy én már idén betoltam egy csomót, ma is vettem. :lol:

Boldog Húsvétot mindenkinek! Nem tudom hétvégén jövök e, elég sűrű a program. Ráadásul Amina megfázott. :(

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok! Ideértem. :)

Az eper tényleg finom! :) De mi még nem vettünk... Nekünk drága... :roll:

Petrus! Büszke rád itt mindenki. Jó lenne, ha legalább így mi magunk között tudnánk osztozni a nehézségeken, fájdalmakon, szivesen átvállalnék vmennyit abból, amin keresztülmész... :roll: De jobbat nem tudok, minthogy továbbra is szorítunk értetek, és drukkolunk, hogy legyen türelmed még egy darabig! Az tuti, hogy mostmár kevesebb van hátra a kórháasdiból, mint amin már túl vagy! És ennyit már kibírtál! Hát nem lehetetlen a többit is átvészelni! :wink: Drukkolok!

Mozza! Én úgy látom, tényleg lement a pocakod! De azért ez még nem jelent semmit, ne parázz! Készülődnek a dolgok, és ez így jól van! Fájdalmad van?

Jaj, a szopipárnáról akartam írni, hogy én bizony kimostam gyöngyökkel együtt, de nem mosógépben, hanem kádban. Nem volt könnyű meló, de megnyugtató volt, mert én használtan vettem. :)

Böbi, ha van vmi hír, írj, légyszi!

Annus! Akkor férjurad családjában ezek szerint hamar jöttek a generációk, nem?

Mindenki megtippelte már, hogy ki lesz az első babásunk? Kiváncsi vagyok, ki találja el... :)

Na, megyek, mert rettenet elfáradtam ma...
Vendég
 


Aminának jobbulást!
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi hogy ide pofizok! De jöttem drukkolni Annusnak!!!!! Hajrá! Már nincs sok hátra!!!!

Természetesen megy a drukk mindenkinek! Kicsit irigymirigy a pocakok miatt!

KépKép
hene
 
 


Jó reggelt!

Böbi,
örülök hogy felébredt a testvéred.Akkor ezek szerint szépen lassan felépülget.

Petrus,
ez a sok szenvedés.Hihetetlen hogy bírod.És a babák is fantasztikusak.Ugye azért ők is érzik hogy mi van a mamival.

Zdori,
még a múltkori takarításos eszmefuttatásomhoz.Ha megszületik a pici én se fogok tudni olyan rendet tartani amilyet eddig akárhogyan is szeretnék.Később meg lesz időm takarítgatni, de akkor meg jön majd hogy mindent szétdobál meg rendezkedik, pakolászik.
De már alig várom hogy totyogjon és vihessük kirándulni mindenfele.Emlékszek mi mennyit sétáltunk a szüleimmel.Volt hogy gyalog mentünk ki a munkahelyükre(5-6km otthonról) ott voltam velük egész nap utána meg még haza sétáltunk.otthon meg még ugye a kutyusommal is játszottam, szóval remélem a fiam is ilyen kis örökmozgó lesz.

Hát ahogy nézem a táblit kicsit megijedtem.Nagyon az elején vagyok :?

KépKép
harhaj
 
 


Jó reggelt!

Leszámítva az éjjeli öt pisilést, tök jól aludtam :lol:
Zsófi fél hatkor ébresztett minket egy Apa kiáltással. Persze végül én keltem fel vele hatkor, addig tudtuk az ágyunkban tartani :)

10 fele indulunk, én megyek vásárolni,a családot meg kihajítom a játszótéren a kocsiból :lol: Van egy nyári kistáskám, játszóterezős, meg ilyesmi, de nagy a pénztárcám, azt veszek, meg néhány felsőt :) És mindezt EGYEDÜL :lol: Még ha egyik reggel aludhatnék mondjuk nyolcig... minden vágyam teljesülne :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!

Leszámítva az éjjeli öt pisilést, tök jól aludtam :lol:
Zsófi fél hatkor ébresztett minket egy Apa kiáltással. Persze végül én keltem fel vele hatkor, addig tudtuk az ágyunkban tartani :)

10 fele indulunk, én megyek vásárolni,a családot meg kihajítom a játszótéren a kocsiból :lol: Van egy nyári kistáskám, játszóterezős, meg ilyesmi, de nagy a pénztárcám, azt veszek, meg néhány felsőt :) És mindezt EGYEDÜL :lol: Még ha egyik reggel aludhatnék mondjuk nyolcig... minden vágyam teljesülne :wink:
Vendég
 


hene: ennyi idős volt kb Zsófi, mikor megfogant a tesó :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!
Pocsékul aludtam.Egész éjjel fájt a hasam, forgolódtam, ömlött rólam a víz. Sehogy sem volt jó. Na meglett az "örömöm" én sem aludtam prímán.
Sebaj, nemsokára reggelizünk ész eszünk finom sonkát friss kalácskával és majonézes tormával.
Láttátok az áprilisiaknál milyen édesek a babák?Elkezdődött ám ott a babaeső!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Hene!
Köszi a drukkot!Megtalálnak a rajongóim mindenütt 8) :lol: :lol: :lol: És szerintem is pont ideális az érkezése egy kistesónak nálatok! :wink:

Dóri!
Hát igen!A férjem szülei 18 évesek voltak mikor jött az baba. :wink: Így a nagyszülők se olyan idősek arról az ágról.Nálunk mondjuk apum annyi idős mint a férjem nagymamája :lol: :lol: De én 3.gyerkőc vagyok,szóval belefér :wink: Viszont annak örülök h 4 dédije is lesz,igaz csak 1 dédpapája,de ő felér sok százzal is :wink: Na meg kapásból 3 nagyszülői páros stb.bonyolult és nagy család a miénk :wink: :lol:

Harhaj!
Hát én se tudom elképzelni hogy itthon üljek a gyerekkel.Én már azt is várom h egyáltalán babakocsival mehessek,legalább addig se kell totyognom mint mostanság... :roll:

Reny!
A köldököm nekem már régóta fáj!!!És igen,általában estére jobban,mintha ki akarna szakadni...

Panndi!
Bárcsak nekem lenne nagy a pénztárcám :lol: Jó vásárlást neked! :wink:

annus11
 
 


Kutyafüle!
Én holnapra sütök kalácsot!Alig várom!!!És mivel egyedül vagyok,enyém az egész 8)

Hát igen,nálunk is ha beindul,szinte minden nap lesz 1 baba!Amúgy is sokan vagyunk!!
De én nem tippelnék hogy ki kezd a sort...annyi h szerintem vki olyan akinél semmi panasz nincs,és majd meglepődünk hogy ő az első! :wink:

annus11
 
 


Annus!Irigy vagyok!Egy egész házi kalács!!!!!!Megérdemlitek Ti Izával azt??? :wink: :lol: Igazad lehet,bár én tippeltem, de majd kiderül.Azért jövő hét végéig tartsa még bent mindenki, aztán jöhetnek a babák. Akkor már mindenkié jóformán túl lesz a kritikus koron. :D

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!
Már jobban vagyok,hála a jégkrémnek!
Nem nagyon tudtam vissza olvasni,most épp reggelizem,itt ülve a gépnél.Bár kicsit nehéz itt ülni.
Ráadásul mára kijött valami viszketős nyavaja ott is,szokott ilyen lenni,de kenem gondolom elmúlik.
Mindenkinek Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánunk!!!!Lányoknak sok locsolót,a kisfiúknak sok piros tojást!
Mi itthon leszünk,férjem is,mivel én nem tudok pattogni,de Gréti had élvezze a várakozást!
Majd visszaolvasok szerintem holnap!!

Sok puszi mindenkinek!!!Vigyázzatok magatokra!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Na én kivagyok...kb 5 perce sírok :shock: És nem tudom hogy min.... :roll: Ez már a vég!!!!!! :lol: Jó lenne ha kedd lenne.... :roll:

annus11
 
 


Annus: a pénztárcám nagy, de nem pénzzel van tele: iratok, Zsófi iratai, mindenféle pontgyűjtő kártya, stb :)

Remélem Apa haamr végez a munkájával, és indulhatunk nemsokára :roll:

Este meg megyünk vacsizni a barátainkkal :) Jó sokat fogok enni! :lol:
Vendég
 


ÉN rájöttem, miért szeretnék szülni minél hamarabb. Szeretnék már túllenni azon, hogy Zsófi nélkül legyek napokig. Annyira elképzelhetetlen, hogy nem fogok tudni neki jóéjtpuszit adni :cry: Én mostanában ezen sírok :oops:
Vendég
 


Jó reggelt!
Heppi Nyuszit mindenkinek! :lol:

Annus!
Én is egyedül....lassan indíthatunk egy versenyt, hogy kinek melózik többet a férje... :? :?
Én vettem magamnak csokis kalácsot, fincsi! :)

Reny!
Elég para volt tegnap ez a 'has lezuhanás'....igazából azért mert olyan hirtelen éreztem....azt hittem, hogy ez napok/hetek alatt zajlik, nem így....
A köldököm nekem is fáj hetek óta....kifordult...érzékeny...és mindig olyan forró... :?

A hasam eg. éjjel keményedett, derekam leszakad....de a fájásaim nem rendszeresek! Szóval még nem szülök úgy tűnik....de legalább már kész a pakk, ha Bogyó úgy dönt, hogy megnézi magának a nyuszit kívülről is. :lol:

Kép
mozza
 
 


tegnap jó kört futottam.
Bemegyek a kórházba uh, titer.Erre kiderül hogy jövő hét péntekre van időpontom nem 10.-re.Ez az én formám.

Holnap jön anyukám.Megbeszélik apósommal hogy miként lesz ez az esküvősdi.
Kedden megyek csak be időpontért.De nem hiszem hogy ebben a hónapban lesz még szabad hely.Jókor találták ki az ősök hogy házasodjunk össze.Nem megy az egyik napról a másikra.Na majd meglátjuk.

Hát én nem nagyon szoktam ügyet csinálni a húsvétból.Valami almás süti lesz mire jönnek a locsolók.Főzni nem nagyon főzöcskézek mert párom nagyijához megyünk.

Anita,
nekem a pikkelysömöröm jött elő.remélem a gyerek nem fogja örökölni.Kenegetem ezerrel hogy elmúljon.Nem szívesen nyúlok szegénykémhez ilyen kezekkel.Nem fertőző de nem is szép látvány :(

KépKép
harhaj
 
 


Mozza!
Én nem hiszek ezeknek a jeleknek...ez a has leereszkedése is történhet közvetlen a szülés elött már a kórházban stb.2 jelnek hiszek.Az egyik h elfolyik a magzatvíz :lol: Ez elég egyértelmű.A másik a rendszeres fájások.
Amúgy nem akarok húsvétkor szülni,az milyen már h azt hallgassa szegény gyerek h a nyuszi hozta :lol: :lol:
Az uram kivételesen pecázni van...idén most van kinn először,aztán ki tudja mikr mehet legközelebb...már tiszta depi volt miatta,szóval mondtam h menjen nyugodtan.

annus11
 
 


Harhaj!
Nincs még időpont?Akkor lehet h nem fog összejönni...én úgy tudom h minimum 30 nappal az esküvő elött be kell jelentkezni,és mindkettőtöknek egyszerre be kell menni és kitölteni a papírokat,aláírni.Elméletileg van rá mód hogy ettől a 30 naptól eltérjenek,de szerintem azt kérvényezni kell,nem tudom h a baba születése az elég indok e....Esetleg neten próbálj megutánanézni addig...

annus11
 
 


sziasztok

Lányok nálunk az a hír, hogy nincs semmi, sajnálom, hogy unokatesóim mennek ma haza, annyira sokat segítettek :)

se keményedés, se derékfájás semmi nincs, jó itt utasítgatom őket az ágyból :)

Éjszaka is csak egyszer keltem fel pisilni.

panndi te aztán nem semmi vagy én már nem megyek egyedül sehová :), én meg most olyan jól elvagyok, még ráérünk :)

mozza készülnek nálatok is a dolgok rendesen, én ha állok akkor oldalt szokott húzódni :)

nem tudom mi lett ma velem, de mégiscsak megcsináltam Lara ágyikóját, bár a baldachinon itt variáltam, hogy hogyan is tudom ráhúzni a vasra, kijöttem már a gyakorlatból :)

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 



annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: