Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Barba:akkor végül neked lett igazad :D Nem tudom honnan rémlett a 30.-a :D
Gratula az új fogacskához!Na meg a többi tudományhoz is :)
Milyen volt a koncert?
Zafír akkor nagyon családcentrikus :D

Orsi:Balu lábszára is csupa kék zöld folt :) Na meg tele van puklikkal,meg karcolásokkal :? Gőzöm nincs honnan szedi össze :?
2 joghurtot eszik, a kettő együtt olyan 200-280 gramm,attól függően milyet kap.1 joghurt a fél fogára nem elég :D
én még nem adtam zöldsalátát,csak pár falatot az enyémből,elrágcsálta.

Csigaby:én is csomó mindent vettem BAlunak "szülinapjára" aztán már rég odaadtam neki :lol: Azért még van pár dolog,amit arra tartogatok,de azok már nem játékok :)
Igen,minden tiszteletem a tietek,hogy volt lelkierőtök végigcsinálni!Remélem hogy még egyszer nem lesz hasonlóban részetek :) Tényleg,akartok kistestvért?
Sajnálom hogy a feszesség ennyire gáz :( És mit mondanak,mikorra "növi ki"?

Hibernia:nem is tudtam hogy Peti csak úgy fel tud állni.Azt hittem hogy ő is csak valaminél támaszkodva,vagy kapaszkodva tud csak felállni.Balu eddig csak így tudott.Leguggolni,meg guggolásból felállni már elég régóta,kb 9 hónaposan kezdte.De most négykézlábból vagy ülésből kezdi a felállást.Sikerült felvennem,majd holnap felteszem.Nálunk ez ezért ilyen nagy szám :) Balu is így áll fel,egyébként :D
Gratula nektek is az új tudományokhoz! :)

Nálunk minden rendben,programok vannak bőven,és jön a jóóó időőőőőőő :) Szerdára megvan akkor hogy ki mit hoz?Én hozok sütit (muffint) meg valami rágcsálnivalót,meg pufit.Hozzak még valamit?

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Kis ügyes Gréti! A kúszás után ez olyan nagy változás, nem?

Csigaby, akkor jól gondoltam, nekem is aznap van a szülinapom. :) Amit végigcsináltatok ezalatt az egy év alatt... nem hiszem, hogy képes lennék rá. Nagyon ügyesek vagytok!
Anna hogy bírja az átöltözést? Samu nem repes az örömtől, ha öltöztetem. :? Azért néha tűri, de van, hogy sír. Kajálásnál már szinte mindig a hosszú ujjas ikeás előkét használom, mert az egy fokkal jobban megvédi a ruháit.
Jöttök a találkozóra szerdán?

Ó, Hibernia, ez a hátravágás szörnyű! Samu is csinálta párszor, de mindig az ölemben ült. Egyszer teli erőből az asztal szélének vágta a fejét, mert nem voltam elég gyors. (Velem szemben ült az ölemben, és előtte a mellkasomhoz bújt, nem voltam felkészülve ilyen hirtelen mozdulatra. :))
Gratula a pusziadáshoz! :)

Orsi, én már adtam kis saláta darabkát Samu kezébe és hagymát is, aztán megeszi, ha kéri, kiköpi, ha nem. :D Májat pedig minden hétvégén adok neki egyszer. A papírt Samu is szereti, fúúúj! Ma is megette az akciós újság sarkát. :?

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Zafír családcentrikus! :lol: :lol: :lol:

Szerintem ennek a fele is elég, főleg ha babakocsival jöttök. ;)

A koncert szupi volt, annyira közvetlen az a nő, jó a hangja és olyan szép... Végig mosolygott. :) Barnus mondta, hogy nem is érti, miért jön el egy ilyen kis vidéki művelődési házba fellépni. :D

Jaj, nem is meséltem, hogy ma Samu kezébe adtam egy cserebogarat, hogy mit szól hozzá! Hát haláli volt! Azzal szórakozott, hogy lerázta a kezéből, hogy minél nagyobbat essen, aztán rögtön kereste a fűben, fölvette, és dobta le megint. :lol: Aztán Zafír elcsórta a játékát. :(
Mától van homokozónk, Barnus hozott homokot. Egyelőre nem nagyon tudott mit kezdeni vele Samu. A cserebogár izgalmasabb volt. :)

KépKép

KépKép
barbazso
 
 

 
 

Csak egy gyors bekukkantásra jöttem :) . Örülök, hogy mindenki jól van; üdv újra itt Csigaby (bár mi még nem "találkoztunk" :) !

Szerdára visszük a kukoricás-házisajtos batyukat. Vigyek még valamit? Mikortól kezdôdik a buli :) ? Úgy értem, mikortól lehet "odaállítani"? (Nem reggel 7-re gondoltam

:) )

Níla nagyon kínlódik a fogaival, és ezt a hónapot gyakorlatilag végigbetegeskedte (Hányás-fosás; nátha+ köhögés, 3 napos láz....). Semmit nem hízott ebben a hónapban (fogyott az utóbbi 2 hétben 140g ot :( ), ez egy kicsit aggaszt. MOst 8940 g.
Viszont nagyon jókedvû, rengeteget motyog magában; és imádja a gyerektársaságot + a kutyákért, macskákért odavan (nekünk nincsen sajnos).
Ma is voltunk biciklizni, jó volt!

KépKép

KépKép
macianyu108
Budapest III. kerület
 
 


Utólag is mindenkinek köszönjük a köszöntéseket :)

Csöpplány - hát igen nehéz ellenállni, én is mindig hamarabb odaadom a megvett játékokat :)
A feszesség soha nem múlik el, max. javulgat, de ez mindig gondot fog okozni neki. Ha szerencsénk lesz, akkor csak tornaórán :)
Kistestvér - igen én nagyon szeretnék, ha lehetne már most újra bevállalnám, a párom bizonytalanabb. Abba egyetértünk, hogy egy testvér nagyon jó dolog, viszont az előzőek miatt elég necces a helyzet.
Most újra előjött a régi problémám egyébbel megfűszerezve :( Emiatt igen jelentős a túlsúlyom, ami miatt félő, hogy teherbe se esnék vagy ha igen, újra gondot okozna kihordani. Még egyszer nem kockáztatunk.
A párom attól is fél, hogy se a baba, se én nem élnénk túl. Abban maradtunk, hogy ha sikerül leadnom min. 20 kg-t és egy teljes kivizsgálás után a doki is rábólint, akkor jöhet. Addig még hosszú az út...
Nálatok mi a helyzet? Arra emlékszem, hogy a párod nem, de te szerettél volna. Változott azóta valami? Én most le vagyok maradva, ha volt már róla szó, akkor bocsi.

Barba - akkor utólag neked is boldog szülinapot :) Az tuti, hogy ezt most megjegyeztem.
Anna utál öltözni, állandó hiszti meg sikítozás van. Ez a sikítozás a legújabb :)
Nekünk is van ez az előke, de nagyon nagy neki, ráadásul mindent tép le magáról.
A cserebogár vicces lehetett :)

Találkozó - olvastam, hogy szerdán találkoztok, de nem akartam bepofátlankodni ennyi szünet után. Ha nem gond, akkor szívesen elmennénk mi is, csak osszátok meg a részleteket, köszönjük :)
Hibernia - gratulálok Pepkének a járáshoz, a fiúk nagyon nyomják :) Ez a hátravágás nagy sláger a kicsiknél. A tesóm anno így törte be a fejét 2 évesen :(

Orsi - én is adtam salátadarabokat, de nagyon feltapadt neki és ki is köpte.

Macianyu - köszönöm.
Szegény Níla, ez a fogzás önmagában is gázos dolog.
A fogyás miatt ne aggódj, előfordul, főleg ha betegek. Hamar vissza fogja hízni.

KépKép
csigaby
Budapest XVI. kerület
 
 


Sziasztok!

Barba:Balu se szeret öltözni,maximum lefelé,akkor húzza ki szépen a kezét,meg leszedi a fejéről a bodyt,szóval nekem azt már nem is kell :)
Szegény Samu,jól beverhette a kobakját.Néha tudnak olyan hirtelen mozdulatot tenni hogy az ember nem is gondolná :)
Na akkor azt hiszem ezt a három dolgot visszük :)
Édes lehetett Samu a cserebogárral :)
Balu imád homokozni,alig lehet kirángatni onnan.

Macianyu:Ne aggódj,látod Elisa is milyen hamar visszaszedte az "elvesztett" dekákat :) Níla még így is nagyon szép súlyban van :)

Csigaby:jajj,azt hittem hogy ez egy idő múlva elmúlik,és nem lesz vele gondja :(
Sajnálom hogy ilyen problémákkal küzdessz,és hogy ez ennyire befolyásolja a közeljövőt :( Remélem mihamarabb túl leszel rajta,és sikerül a hátad mögött tudni a betegséget :(
Hát nálunk lesz kistesó,apát siekrült meggyőznöm.Már majdnem egy hónapja nem szedek gyógyszert,kb Balu szülinapjától próbálkozunk élesbe :) Nagyon izgulok,alig várom majd hogy zebrás legyek :) EGyébként jól emlékszem,párom hajthatatlannak tűnt,de ész érvekkel sikerült beláttatnom vele hogy jó dolog egy tesó :) Igen,volt már szó róla itt. :)
A találkozó szerdán lesz, a pontos időpontot Barba majd írja.Az ő szüleinél lesz megtartva,térképet találsz a gmail-ünkön :) Én nagyon szívesen találkoznék veled/veletek! :)
És néztem a gmailen Anna képeit,és hát nem találok szavakat!!!!Egyszerűen csodaszép ifjú hölgy lett belőle :) Tényleg nem tudom szavakba önteni.Megnéztem az első képeit is amiket küldtél,és komolyan mondom hogy sírva fakadtam :cry: Nagyon sok boldogságot és hosszú csodaszép életet ennek az erős kiscsajnak és a szüleinek is!!!!

Mi ma egy barátnőmnél voltunk,vittem csajozni Balut :D Voltunk sétálni,meg játszóterezni,nagyon szép napunk volt :)
A holnapi viszont nem lesz az :? Megyek fogászatra,már be voltam jelentkezve egy ideje fogkőleszedésre,de megmutatom a "szájzáramat is,még mindig nem bírom tátani a számat,enni is nehéz,de legalább a beszéd már megy :? Kiváncsi vagyok mit mond,hogy mi lehet ez.Csak félek hogy nem a bölcsességfogam,hanem genny,mert amikor hozzányúlok,akor egy lágy,puha pukli,és az fáj :? áááááááá.... :?
Nem tudom írtam-e,de Balunak kedden megvettük az első cipőcskéjét :) Olyan cukin áll rajta,és amióta az van a lábán hihetetlen stabilan jár!!!Nem akartam hinni a szememnek,nagyon brutálul nyomja.
Ja,és megfodrászoltuk tegnap az apjával :D Tök kicsi lett a haja :D :lol: Hátul meg oldalt 6mm-s,felül meg kb 1 cm-es :D Tök édes :D És nem félt a hajvágótól,hanem kacagott rajta,ahogy a fejbőréhez ért :D Legalább nem fél a hajvágástól :)
Na megyek fekszem le,Balu már 9kor kidőlt :)

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


halihó

no vagyunk. voltunk ma barátokkal velencén, tök jó volt, jól leégett a képem. :? Peti itthon maradt anyuékkal, már ilyen vagány, hogy 9től 6ig itt lehet hagyni... :D tudunk élni... :oops:

csigaby, tök jó lenne ha ti is tudnátok jönni, minél többen leszünk, annál jobb. :) :)
hátravetést ne is mondjátok, tök gáz... :( ezt csinálta az állásnál is. :( de ezt most nem "bénázásból" csinálja, szerinte poén.
Peti is tépkedős, utálja, ha bármi van a fején. (bár most a zoknit is lehuzigálja) de sapi stb nem menő abszolút.
betegséget sajnálom. :( meg is értem, hogy félt a párod... :(
az átöltözés, peluscsere nálunk az esetek 60%-ban drámai, főleg este visít, akkor nagyon.

macianyu, a betegeskedés kivett Nílából, de szerintem se aggódj, azért még jó bőrben van a lányka... ;) itt nincs mérlegünk, tök furi, lassan egy hónapja mérlegeltünk, ez van. hány foga is van Nílának most?
(jut eszembe küldtem fogas képet)

barba, cserebogár áááááááááá, hát én is ráztam volna le... :D én még ilyesmit nem adtam neki, szerintem tuti megenné. :lol: (fúj)

csöpplány, hát ez a magától felállás még dublini kunszt, de akkor úgy próbálta, hogy nyújtott karral támaszkodott, a lába is nyújtott volt és felcsapta magát egyenesbe és úgy álldogált 5-6 mp-ig. most már variál, hogy guggol és úgy nyomja ki magát, rájött, hogy ez így jobb... :) peti elég fura sorrendben mozog: először hasról hátra fordult, majd hátrakúszott, aztán előre mászott (előre sosem kúszott :shock:), aztán felállt vmi mellett, azzal egyidőben oldalazgatott a bútorok mentén meg rugózgatott fel-le, aztán megtanult hátról hasra fordulni és egyedül ülni (!), majd magától elkezdett felállogatni a szoba közepén és abból elkezdett most elindulni lépegetni. ő úgy nem csinált sosem, mint balu, hogy áll az ágynál és elindul felém; ha lép, azt csak akkor csinálja, ha a szoba közepén feláll. :D szóval ha ágy mellett van, nem indul csak úgy el, akkor oldalazik inkább, biztos ami biztos.. ;) a csúcs amúgy eddig 10 lépés, az átlag inkább olyan 2-3. szóval balu sztár. :D

amúgy tök rossz lesz visszamenni, már érzem... :( el sem tudom mondani, mennyivel könnyebb így, "barátok között" meg nagyszülőkkel... :? :? így vagy 3 gyereket bevállalnék én is. összehasonlíthatatlan... :(

jaj ezt még leírom: Pepe buborékmániás lett, van egy játékos doboza, mindig kiszedi a fújót és nyújtja nekem... :lol: tegnap 10 perc után meguntam a fújást, eltettem a fújót peti háta mögé, a dobozba, ő meg lazán hátranyúlt, kiszedett vmit, megnézegette, eldobta, majd másodszorra kihalászta a bubifújót és lelkesen nyújtotta, hogy fújjak még. :shock: olyan brutál hogy már ilyen okosak... :D tök ledöbbentem.

mi viszünk pár üdcsit, ha az jó.

hibernia
 
 
 


csöpplány, gondolok rád, én is fogorvosozom holnap 10től... :? tényleg szegény, mi lehet ez???? :( :( :(

cipőt milyet vettetek? mi most akarunk venni pont.

peti balu mellett hippi lesz, baromi nagy már a haja... :oops:

no lelövöm magam, jó éjt!

hibernia
 
 
 


jaj megnéztem annát én is, kedvencem a cumis-nézős, gyönyörű kislány, tényleg!!! a torta is jól néz ki + te is a fotón. ;)
annyira furi, hogy már elmúlt egy éves Anna!!!!! következő Balu? :)

a csúszdát szereti?

hibernia
 
 
 


Sziasztok!

Írtam és elszállt az egész ááááááááá :(

Bocsi nem írom meg újra megyek aludni, rossz éjszakára számítok, Julcsinak estére felment a láza. Remélem nem beteg "csak" végre elindul a foga.... meglátjuk.

Mindenkinek gratula a fejlődéshez :)

Csak a cipő kérdéshez: gondoltam már, hogy megkérdezem, mert 2 irányzat van és kíváncsi lennék, hogy ki hogy gondolja? Nem vitázni szeretnék, csak kíváncsi vagyok... puhatalpú vagy siesta tipusú?
Mi ilyet vettünk:
http://www.liliputi.hu/index.php?m=prod ... l&catId=24

Jó éjszakát!

Juci

Kép
juci71
 
 


Juci, szerintem amig csak jarni tanulnak elég az olyan cipo, mit a tiétek, mi nekunk is ilyesmi van. Viszont mikor mar rendesen jarnak és kint is sokat vannak, egy "rendes" cipo jobban birja a gyurodést, de annak is hajlékony talpa kell, h legyen.

Gratu az uj kunsztokhoz mindenkinek! Nekünk a mai ujdonsag, h allva megfordul és ha van kéztavolsagra valo tamaszték, akkor odafordul és atmegy + még a kezében is van vmi. és végre végre egyre többet all a talpan és nem labujjhegyen.

Balu hajvagas :) na nalunk ez egyhamar nem kérdés..
Csöpplany én a gyerekeim minden szülinapjan elsirom magam, mikor viszem az asztalra az égö gyertyas tortat :) ezt nem lehet megszokni!

Peti hanyattdobasa durvanak hangzik... a buborékfujot jo, h eszembe juttattad, nekünk is van, de még elo sem vettem... na ugye, Hibernia, otthon milyen könnyü lenne!!! ez az atka a külfïldönélésnek, a csalad potolhatatlan...

Samu és a cserebogar :), én sem mernék bogarat adni a kezébe, megenné...

Nila biztos gyorsan visszahizza azt a par grammot! igy is nagyon jo sulyban van. Elisa Annaval lehet kb egy sulyban és méretben.

Nekünk extra suru volt a hétvége, holnap "pihenek" aztan délutan doki, annyira kivancsi vagyok, mi lesz a véleménye az asztmaval kapcsolatban. Miota nyar van, sokkal jobban kifullad Elisa, a ventolin ellenére is :(

Kép
Kép
Kép
s.orsi
 
 


Csigaby, nagyon szeretnék találkozni veletek! Mindenképp gyertek, ha ráértek! A gmailen van minden info. Azt beszéltük meg, hogy 10 és du 4 között mindenki akkor jön, amikor a legkényelmesebb, de kéne egy köztes idő, amikor mindenki ott van. Legalább egy fénykép erejéig. Meg amúgy is, gondolom, mindenki mindenkit látni szeretne. Anyuéknál lesz kertes házban, végre jó időt mondanak, úgyhogy tök szuper!
Szegény, sajnálom ezt a betegséget. :( Remélem, sikerül rendbe jönni! Igazán megérdemelnétek, hogy nyugiban, egészségesen hátradőlhessetek végre! ;)
Annácska meghatóan gyönyörű! És nagyon ügyes. Tényleg le a kalappal előttetek, mindent megtettetek, hogy ezalatt az egy év alatt idáig eljusson. A szülinapos kép a kedvencem. Milyen kis minimanó! Alig várom, hogy Samu mellett lássam! Banyek, az én fiam egy tank lesz a többiekhez képest! :) Sebaj, majd Petivel játszik. :D Nektek milyen márkájú puhatalpútok van? Olyan aranyos!

Fú, csajok, ez a tesó téma... Mi még nem akarunk próbálkozni, erre tegnap elszakadt a gumi. Ilyen még sosem történt velem. :D Az volt a durva, hogy pont azzal viccelődtem előtte, hogy direkt babacsináló cottont vettem, meg hogy házasok vagyunk, nem ciki, ha becsúszik a baba... :lol: Amikor Barnus észrevette, nem győztem magyarázkodni. Annyira röhögtünk! :lol: Persze tényleg semmi akadálya, csak nem így terveznénk. Ettől függetlenül szinte nulla az esélye a teherbeesésnek, mert most tuti nem volt peteérésem.

Mindig nevetek, amikor magam elé képzelem, ahogy segítség nélkül felállnak a babák. Hibernia olyan pontosan leírja az összes mozzanatot, hogy szinte látom magam előtt, hogyan csinálják. :D

Csöpplány, nagyon jó kis természete van Balunak, hogy még a hajvágást is így hagyja.

Hibernia, ugye mennyivel könnyebb itthon? Mármint hogy sokat levesznek a szülők a vállunkról, meg nem vagyunk bezárva, találkozhatunk barátokkal, kismamákkal,...
Hippi buborékbarát. :D

Maci, húsvétra egy kiscica Nílának? :D Ingyen van. :D :D
Ha 10-től lehet jönni, az jó? Igazából tök mindegy, nektek mikor jó? Ki hányra jönne? Azt a batyut nagyon várom már. :D

Fogorvoshoz holnapra kitartást! ;)

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Juci, a lehető legjobb cipőt vetted. ;) Ez az én álláspontom. :) Samunak is van ilyen csak fiúban, meg egy csomó cipőt örökölt. Hát Siestát tuti nem adom rá, az Elefantent ma ráadtam, hogy a kertben annak zúzza le az orrát, de brutál idegesítő ez a "kemény" talp. Egyáltalán nincs szükségük rá még. Szerintem bőven ráér majd ősszel egy komolyabb cipőt venni, amikor már hideg is a talaj alulról, és biztosan fognak járni.

Csigaby, ha valami nem tiszta a szerdával kapcsolatban, írj gmailre, vagy privátban!

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Elisa is hogy ügyesedik!
Balu hajvagas Smile na nalunk ez egyhamar nem kérdés.. :lol: :lol: :lol:

Higgyétek el, egy mászó, kapaszkodó bogarat nem vennének a szájukba! :D

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Mindjárt lelövöm magam! :)
Nekem ez a kedvencem: http://www.liliputi.hu/index.php?m=prod ... &catId=24#

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Hibernia, légyszi magyarázz ki a férjednél a facebookos megjegyzésem miatt! :D Nem úgy gondoltam... :lol:

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Barba, szuper a kiscipo, most én is vettem 2-t hasznaltan, de olyan, mintha uj lenne, mi ilyet hordunk: http://www.robeez.com/ jol le van irva, miért jo... én nem is tudom milyen az a sziszta cipo... Elefanten nagyon szuper, de még a mi gyerekeinken korai (kivéve esetleg Balu)

Mai uj kunszt: Elisa felall kapaszkodva, mindkét kezében van egy jaték és aztan sakk matt, na innen elesett az elobb..

Ataludtuk az éjjelt!!!! 9-7ig és még visszaaludt 8ig.

Kép
Kép
Kép
s.orsi
 
 


A Siestának bazi kemény talpa van, magas szára, és még meg is van emelve a sarka 19 fokban, hogy folyamatosan kapaszkodnia kelljen a lábujjaival, így erősítve a lábat. Állítólag ortopédiailag ez helyes, tehát pl egészségpénztári számlára csak ezt a márkát lehet venni. Nagyon gáz! Persze, egy beteg talpú babának lehet, hogy szüksége van korrigálásra, de fura, hogy itt az egészségeseknek is még azt javasolják. :?
Ezzel a Robeez-zal újabb szerelmet adtál nekem. :D A fiú puhatalpúknál a sátorozós macis valami haláli! Nekem olyan kéne. :)

Az éjszakáért irigykedem, Samunak fájt a hasa, és volt, hogy 10 perc után újra ordítva ébredt. Totál kidöglöttünk reggelre. Szegény Barnus még dolgozni is mehetett... :(

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


a robeez-nak csak egy hatranya van, az ara. ezért most mar hasznaltan is veszek ilyet, mert nyaron több cipocske kell, hogy passzoljon a ruhajahoz :) és a franciak nem nagyon szeretik, sokmindenki kap ajandékba és nem adja a gyerekre, mert 'nem tartja a labat". A szomszédom is adott egyet nekem, sosem volt a gyerek laban...

Kép
Kép
Kép
s.orsi
 
 


Mitol fajt a hasa Samunak?

én szieszta cipot a leirasod alapjan sosem vennék... izlések és pofonok..

Aztaa, Elisa mar ugy maszik a lépcson, mintha ott sem lenne, leültem irni és egyszer csak itt volt mellettem :) sajnos Alex Stokke székére is fel akar maszni, meg mindenhova, ami elég alacsony..

jaaajjj, nekiesett a papirszemetesnek, mennem kell, mert kipakol és közben eszegeti

Kép
Kép
Kép
s.orsi
 
 


Lefele is tud mászni Elisa a lépcsőn? Samu olyan bátran nekiindul, de nem merem engedni. Nálunk beton. :?
Furák ezek a franciák, szerintem tök jók ezek a cipők.
Több dologtól is fájhatott, vagy ezek együttesétől. :) Reggel amikor felkelt, mi nagyon kómásak voltunk (ez hajnalban volt igazából), és Barnus kivitte a szüleihez, mi meg aludtunk tovább. Nem tudom, pontosan mit adott anyósom reggelire neki, de azt igen, hogy kapott kenyeret, sajtot és párizsit is. :? Persze nem tudhatja, hogy párizsit én még nem adok, főleg, hogy előző este Samu ellopott egyet az asztalról, és mire észrevettem, már le is gyűrte. Aztán ebédre zöldbabos csirkemellet kapott, amitől eddig nem fájt a hasa, szóval nem tudom. Uzsonnára pedig egy fél banánt evett. Lehet, hogy együtt ezek nem voltak túl jó hatással az emésztésére.

Találtam egy magyar webáruházat, ahol árulnak Robeezt, de nem sokkal drágább, mint a többi ilyen minőségű cipő. Ami itthon olcsóbb, az vagy "házi gyártmány" (tehát a bőrt akárhonnan vehetik, lehet, hogy egészségre káros vegyszerekkel festették, kezelték...), vagy nagyon vékony talpú. (Egy réteg velúrbőr.)

Most jutott eszembe, hogy Maci, végül megtaláltad a telefonszámokat? A gmailen van bal oldalt a kismamik táblázatában.

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Sziasztok!

Hibernia:na látod mondtuk mi hogy jó lesz neked is egy kis kiakpcsolódás Peti nélkül :) Néha kell az embernek mert tök magába fordul :?
Nálunk is furi volt a mozgásfejlődés.Először megtanult hátról hasra fordulni,aztán kúszott,de csak hátrafelé,utána megtanult ülni (!) és utána mászni,majd ugye felállni,és oldalazva menni.Mindegyik mozgásfejlődés között (kivéve a fordulást) 1 hét telt el.Szóval laza 1 hónap alatt tanulta meg ezeket.Hihetelen beindut akkor.Aztán mióta tud oldalazni,rá 2 hónapra kezdett el megállni pár másodpercre ha elfelejtkezett magáról.Utána március elején jött a 2-3 lépés,aztán március közepén 10 lépés,és március végén már önállóan ment jó 4-5 métereket,és igazából én április első hetétől mondanám azt hogy tud járni.Aztán most egy hete kezdett el önállóan felállni a szoba közepén.Itt is látszik hogy a babák nem követik a nagy könyvet,egyénenként mindent máskor és máshogy csinálnak :D
Ja és tök muris,mert még csak 2 hónapja tud hasról hátra fordulni :lol: Elvileg ugye már fél évesen kéne tudniuk forogni :)
Hát igen,nagy segítség a rokonok a barátok.Főleg az első időkben volt számomra nagy segítség.De most is nagyon jó,hogy ha el kell mennem valahova ahova nem vinném Balut,akkor a mama mindig vigyáz rá :)
Egyre okosabbak már a babók,el se hiszem,annyira ki tudják fejezni az akaratukat :)
Még se mentem fogdokihoz,mert reggel telefonált az asszisztens hogy lebetegedett,majd egyeztetünk emgint időpontot...Pedig már tök rákészültem lelkileg.
Cipőből SIESTA-t vettünk.Itt a Tesco-ba van egy Herbária üzlet,és árulnak cipőt is,ráadásul patikakártyára is meg lehet vásárolni,szóval nekünk ez egy plusz jó dolog :) Fotót már nem teszek,szerdán úgyis abba megyünk :)
Jajj és Balu meg nem sztár,és nem is verseny ez :D Tény és való hogy ügyes de ennyi :P
Láttam a fogas képet,tényleg iccesen katonás a fogazata :D
Igen, a következő szülinapos Balu,már készülök ezerrel,már csomó mindent megvettem,remélem jó időnk lesz :)
Balu imádja a csúszdázást,virul mint a tejbetök ilyenkor :D

Cipő:nekem azt mondta a doki hogy amíg nem tud járni,csak oldalazik a dolgok mellett,addig elég ha egy csúszásgátlós zokniban,vagy bőrcipőban,puhatalpú cipőben van.Aztán amikor már többet megy mint mászik,akkor kell a rendes cipő.Az én dokim a SIESTA-t javasolja.De mondta hogy ha nincs pénz ilyenre,akkor elég ha arra figyelünk és olyat veszünk amiben van harántemelés,és tartja a bokát,és hajlékony talpú.Ebbe a cipőbe amit mi vettünk nagyon jól tud járni BAlu,sokkal stabilabban megy benne.Nagyon szép ez a cipő amit kinéztetek,míg nem tud önállóan járni addig szerintem szupi választás :)

Orsi:nagyon ügyes Elisa :) Olyan izgalmas mikor új dolgokat csinálnak :)
Balunak már 2szer vágtunk hajat,iszonyat gyorsan nő neki,mint az apukájának.
Jajj,ne is mond, már most félek,hogy nem tudom magam összeszedni és elbőgöm magam közben :D áááá :D
Majd gyere a hírekkel mit mondott a doki?
Gratula az átaludt éjszakához!

Barba: húúúú,és nem ijedtetek meg?És ha mégis becsusszant a bébi? :)
Hát mi úgy mennénk,hogy BAlu felkel,megetetem,felöltözünk és indulunk.Pontos időt enm tudok mondani.M a negyed 9kor kelt,tegnap 9kor,szóval változó mikor kel.
Balunak se volt még olyan húú de hosszú haja,csak már mindenmerre állt,így azért sokkal kezelhetőbb,meg olyan kis rendezett :)

Úgy látom a cipőkről is mindenkinek más a véleménye,és más dolgokban hisz :D Én is jól körbejártam,kérdeztem a dolgokat,és engem kintre a siesta győzőtt meg,bentre meg mezítláb.Azétr én megkérdezném hogy a többieket mi győzte meg a cipőkről?Miket hallottatok?Nekem azt mondták hogy azért jó a harántemelés és a bokatartás,mert így helyes tartásban fixálódnak a szalagok,meg a csontok.Ha lapos sima talpban jár,akkor ellaposodhat a lábfej harántja,a boltív,így nagy az esély a lúdtalpra is.Elvileg a babáknak még elég gyenge a szalagjuk és a csontok is elmozdulhatnak.A nem bokatartó cipő meg azért "veszélyes",mert a boka befelé dőlhet,és megnyújthatja a szalagokat.(ortopédus mondta).De azt is hozzátette,hogy ez akkor fontos amikor elindul a baba,megteszi az első stabil lépéseket önállóan.Többiek mit hallottak?

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Sziasztok!

jöttem én is újságolni hogy Kristóf is megy 3-4 lépést! :P Annyira cuki, elenged mindent, egyensúlyozik, rámnéz és elindul!!!

Nem nagyon tudtam visszaolvasni, így csak a cipő témára:

én most K-nak clarks első lépés cipőt vettem, mert ennek puha a talpa és tökre tetszett, olyan vagány! egyébként a nagyoknak volt siestájuk meg salus cipőjük is, az egyik lúdtalpas a másik nem....

Az itteni ortopéd orvos meg azt mondta hogy tulajdonképpen mindegy hogy melyiket veszi az ember (persze a jóminőségűek közül) aki hajlamos rá annak lehet lúdtalpa aki nem annak nem lesz! De magától a cipőtől nem lesz senki lúdtalpas! Szerintem igaza van :wink:
Akkor mindenképpen oda kell figyelni ha az orvos úgy találja!
Kertben meg mezitláb minden mennyiségben!

Megyek megnézem a gmailes képeket!

kriszta0612
 
 


Kristofnak gratu az önallo lépésekhez!!! par nap/hét és szaladhatsz utana (is) :)

Megnéztem Annat a gmailen! annyira aranyos!!! és igy ranézésre tényleg egy sulycsoport az en lanyommal.
Pont ma nem volt hajlando ebédelni, mert hamarabb le akartam fektetni, mert igy is keltenem kell majd délutan, igy még kevesebbet fog nyomni a mérleg... :( :(

Csöpplany, na ebben szerintem is igaza van a dokidnak, amikor mar többet jar, mint maszik, akkor kell a cipo. ez nagyon érdekes nekem, h Balu jobban jar a cipoben, az én fiaim elöször instabilak lettek, zavarta oket a cipo, amikor rajuk adtam.
Nalunk abszolut kizarva a mezitlab, mert mindenhol jarolap van és az nagyon hideg. sajnos.
Szerintem a ludtalp genetikailag kodolt. Senki nem ludtalpas nalunk, pedig soha ilyen szieszta fajta cipojuk nm volt. én épp az ellenkezojét hallottam, a bokanak (mint minden mas izPletnek) sajat maga kell megerosodni és azt csak ugy tud, ha sokat van mezitlab ill. puha talpu cipoben, h tudjon egyensulyozni. Akkor a térdükre miért nem kell térdvédö sin, az is ki meg befordulhat? Nem? és a kezük, amikor masznak? Probalj meg felvenni egy merev talpu cipot, szinte lehetetlen jarni benne, ha nem hajlik a talpa, ugy kell menni benne, h térdbol emeled a labad, szerintem abszolut egészségtelen.

Barba, ennek a robeez-nek van olyan is, h mini shoez. Lattad? Elisanak vettem egy ilyet is, ma hozta a posta, még nem adtam ra. Na ez olyan, h picit vastagabb a talpa, több rétegu, kintre is jo elméletileg, a kezdetekben, amig nem jar rendesen.

Kép
Kép
Kép
s.orsi
 
 


sziasztok

csak gyorsan vagyok. Ma megtettuk az elso onallo lepest :)

Kép
Kép
zsu84
Üröm
 
 


Sziasztok!

Kriszta:nagy gratula az első lépésekhez! :)

Orsi:a mezítlábat én úgy értettem hogy zokniban.Próbálok olyan zoknit ráadni,ami nem nyomja össze a lábujjait.Félreértés elkerülése érdekében,nem úgy értem hogy aki nem siestába jár az tuti lúdtalpas lesz.Csak állítólag anem harántemelt cipő deformitást okozhat a lábfejben,ellaposodhat.Nem csak a siesta cipőkben van harántemelés.Én másképp látom ezt a dolgot,de ezt már megszoktuk :D Nekem teljesen más a véleményem,és az is a baj hogy még maguk az orvosok,ortopédusok(!) sem tudnak dűlőre jutni,mi a legegészségesebb a baba lábának.Márpedig köztudott hogy a felnőttek 70 %-ának vannak panaszai.Azért elég gáz hogy ebben is a szülő dönti el hogy kinek hisz :? Aztán vagy beválik,vagy nem :?

Zsu:gratula az első önálló lépéshez :)

Mi ma voltunk párom nővéréjéknél,Balu nem aakrt aludni útközbern,folyton ült fel a babakocsiban,hát beszijjaztam hogy ne bírjon,így nagy nehezen kisebb hiszti után elaludt.Aztán játszottak a gyerekekkel,homokoztak,most értünk haza :) Többiek mit csináltak ebben a szép időben?

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Sziasztok!
Nincs nagyon netünk, meg ebben a jó időben nem is lenne időm rá, de azért vagyok, vagyok, csak még visszaolvasásnál tartok.

A lényeg: Barba, holnap sóbarlangos jóga? Mi ott leszünk.
Szerdán akkor megyünk a talira! Már várom.

Gratula a már járó gyerkőcöknek! :D :D :D :lol:

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Kristóf, Gabi gratulálok! Nagyon kis ügyesek! ;)

Orsi, néztem azokat is, nagyon édesek ezek a cipők!

Kristóf Clakrs-ját is rögtön kiszúrtam a homokozós képen. :)

Most nincs időm bővebben reagálni, de igen, Nadi, megyünk, foglald a helyet! :D Utána viszont egyenesen megyünk haza (vagyis anyuékhoz) takarítani.

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Csöpplány, Balu már rendesen homokozik? nem eszi meg, stb? :lol: Jó is, hogy írtad ezt a babakocsiba bekötést. Már akartam is kérdezni, hogy a már járó gyerkőcök hogy maradnak nyugton még a babakocsiban? De akkor sehogy :? Ma én is bekötöttem Grétit, mert iszonyat nyügi volt és mászott volna kifelé alvás helyett :?

Cipő ügyben mától van véleményem: voltunk ma a konduktornál a mozgásfejlődés miatt. Ott a nőci elmagyarázta, hogy miért jó a szieszta. Ő ezt ajánlja, én meg laikusként elhiszem. De gáz, hogy ahány doki, annyi vélemény. Engem azzal győzött meg, hogy megmutatta Grétin, hogy a lábfejei álláskor (állította, magától még nem áll) befelé állnak. A szieszta cipő ott támasztja meg, így áll majd egyenesen a talp, ezáltal lesz a tartás is tökéletes. Viszont azt mondta amíg nem áll, addig semmilyen cipőt ne adjak rá. A mostani felfogás, hogy a puhatalpúak a legjobbak szerinte téves, mert az egyrészt nem tartja a bokát, és a talpat nem támasztja alá... Mindenesetre nekünk egyenlőre puhatalpúnk van és egy Pediped-es, ami kicsit keményebb, de mégis puha talpú (még nem nagyon adtam rá cipőt amúgy) De ha majd feláll veszek egy Sziesztát is, aztán ennyi.
Amúgy szerencsére Grétinek nincs baja, csak picivel el van maradva mozgásügyileg, mert későn lett hasra fordítva a kezdetekkor. Ezt a mozgásterapeuta mondta. Így gyengébb a csípője, és a comb, ill. lábizmai, de házi feladatnak betanultunk gyakorlatokat, amivel itthon erősíthetjük. Szeptemberben kell kontrollra menni, addigra járnia kellene.
Emiatt sincs időm mostanság, mert már térdel mindenhol, és kapaszkodna felfelé, de a dereka nem bírja, ezáltal dől oldalra, mint a zsák :evil: Tegnap pl. nekiesett az asztalnak :evil: Tiszta para, már vannak rajta ilyen-olyan ütés nyomok, pedig állandóan a nyomában loholok :oops:

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Barba, most látom, hogy jöttök! De jó! Akkor holnap tali! Foglalok helyet, remélem sikerül korábban odaérnünk.
Megyek fürdetni, még jövök behozni a lemaradásom :D

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


A talit már én is nagyon várom :)

Nadi:hát próbálkozik homokozni :D Turkál a vödörbe,kézzel tesz bele dolgokat,emg homokot.Lapáttal is próbálkozik,de még nagyon koordinálatlan.Hát amikor első pár alkalommal tettem a homokozóba,fél percre nem fordíthattam el a fejem,mert már ette a homokot,illetve nyalta a vödröt,lapátot :? Aztán egyre inkább elkezdett a "játékra" figyelni,és már nem nagyon "ette".Nagyon szeret a homokozóba lenni.
Hát Balunak kedvétől függ hogy mennyire van el a babakocsiban.Legjobb amikor alszik :lol: De ha folyamatosan tolom,és mindig új látnivaló van,akkor elvan.Ha megállok,és elidőzök kicsit mondjuk a bevásárlásnál a polc előtt,azt pl unja és feszít hogy vegyem ki :?
Jajjj,Nadi,annyira örülök hogy ezt ilyen szépen leírtad,pont ezt mondták nekem is,és teljesen meggyőztek a lábbelit illetően :)
Örülök hogy Grétinek nincs semmi baja :) Bár engem ez nem lepett meg :P Na igen,nekem már két hónaposan mondták hogy sokat legyen hason,hogy azt szokja,mert minél később,anál nehezebb hozzászoktatni,meg ő se fogja nagyon szeretni.
Milyen házi feladatot kaptatok?Szeptemberre járnia kell?Végülis akkor 15 hónapos lesz,nem?Addigra valószínű hogy elindul ő is :)
És a térdelés még csak a kezdet!Majd ha fel is tud állni!Az lesz még szép,mert egyensúlya szinte 0 lesz és dőlni fog el,mint egy zsák :? De nem akarlak megijeszteni :D

Balu épp fürdik :) Ma elég nyafka,nem tudom hogy a tegnapi telihold miatt,de párom nővérének a kisfia is zizi volt.Nem szeretem az ilyen napokat :D

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Csak gyorsan jövök, mert mennem kell fürdetni.
Ma ultrahangon voltunk, holnap Pető, úgyhogy nem tudom mikor tudok reagálni.
Szerdán megyünk, még nem néztem meg a g-mailt, ha bármi kérdésem van, hívhatlak Barba?

KépKép
csigaby
Budapest XVI. kerület
 
 


Persze, hívjál! Akartam is mondani, hogy a számomat mindenki mentse el. :)

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


hali gyorsban két dolog:
nadi, én mindig bekötöm Petit a sportkocsiban is, azt hittem, ezt mindenki így csinálja... :D alul kiesne a pohártartó alatt... :oops:

cipi ügyileg most keresgélünk mi is, nekünk a scholl-t + elephantent + siestát ajánlották. holnap talán veszünk mi is, mert így nem tudunk játszózni sem, tök ciki.

ja, ma vettem egy sapit (nyári) megkötős, bakker, ezt is leszedi magáról. pedig tök helyes benne... (igaz, a haja nem látszik így :lol:)

gratu a járásohoz, durva!!!! :shock:

jó éjt

hibernia
 
 
 


Szerintem már várd meg a szerdát, viszek minden típusú cipőt mutatóba. :)
Peti egy szabadulóművész. :D

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Csigaby:huuu,majd mesélj mit mondtak a Petőbe!!!
Nagyon örülök hogy jöttök ti is szerdán! :)

Barba:mentettem a számodat!
Cipőkre kiváncsi vagyok :)

Hibernia:én is bekötöm Balut,de csak a 3 pontossal.A két vállpánttal eddig még soha nem kötöttem be.A 3-al kivétel nélkül mindig,mert alul simán kiesne.
Ne már,leszedi a nyári alul megkötőst :? Olyat akarok Balunak venni,hátha nem szedné le,de ezek szerint megoldják :(

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a cipős hozzászólásokat, ezek szerint mindenkinél aktuális a téma :)

Húú de megindultak a babák :) gratula a járásokhoz! és Grétinek is! :)

Mi nem tudom, hogy megyünk-e szerdán, nagyon szeretnék, de attól függ hogy lesz holnap Julcsi, ma 37 és 38 között volt a hője, semmi más tünete nincs csak egész nap szopizott, meg aludt, főleg ölben, karban akart lenni. Nem tudom mi lehet, remélem csak a foga jön...
De ha holnap is így lesz akkor inkább kihagyjuk...

Jó éjszakát mindenkinek!

Juci

Kép
juci71
 
 


Akkor jobbulást a pici lánynak! Drukkolok, hogy csak fog legyen.

Na, jó éjt!

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


ez a siesta cipo téma Mo-n pont olyan mint a szoptatni csak fejve lehet, kulonben nincs tej. Lehet, h az orvosokat is tamogatja vmilyen uton vki, azért csak ezt lehet felirni. Akkor az összes külföldi gyerek ludtalpas lenne..

Gabi is elindul lassan? haat a fiuk nagyon beindultak!!

Elisa 6990 gr (hianyzott az ebéd a 7 kg-hoz!) és 71 cm. Az utobbi 3 hétben 300 gr-t és 3 cm-t nott. ami biztato jel.

Mindig lehangol az orvos. Elisanal most elkezdjük az okot keresni erre a kis sulyra, a doki szerint 2 lehetoség:
1. az asztma sulyosabbik formaja
2. mucovisidosis (aki nem tudna, ez egy gyogyithatatlan genetikai betegség, sokan mar gyerekkorban belehalnak) legeloszor az ezt kizaro vagy megerosito teszteket fogjuk elvégezni, egy teljes nap korhazban. Csak abban reménykedem, h annak idején Alexnal is ezt a betegséget keresték, de minden eredménye negativ lett... Most 7 éves, 120 cm és csak 20 kg...

Kép
Kép
Kép
s.orsi
 
 


Jó reggelt!

Tegnap már nem volt erőm visszajönni :oops:

Orsi, ez nem hangzik túl jól! De, ha a fiadnál is ez volt, akkor tuti csak családi örökségről van szó Elisánál is, nem? És most ez a 300gr plusz nagyon biztató! Ha ezt folytatná, akkor semmi gond nem lenne. Mikor kell ez az 1 napos kórházi kivizsgálás?

Juci, Julcsinak jobbulást! Reméljük azért tudtok holnap jönni!
Tegnap amúgy biztos volt valami, ahogy Csöpplány is írta, vagy a telihold, vagy a felmelegedés, de Gréti is tiszta nyűgös volt egész nap. Remélem ma már normalizálódik, mert ma jóga is lesz.
Megyek is készülni, még jövök majd.

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Megnézem a táblázatba a telefonszámokat, remélem, sikerül megtalálnom...amekkora Pc-guru vagyok :D

Holnap ott leszünk!
Most gyorsan nekiállok takarítani...csak egy gyors kérdés még: a szabadban leszünk fôleg, vagy a házban? (Hogy öltöztessem nílát, stb..)

Még jövök ma,reményeim szerint.

KépKép

KépKép
macianyu108
Budapest III. kerület
 
 


barba, beírod gmailre a számod vagy a levélben a térképnél ott van? köszi!

mi olyan 11-fél 12 körül érnénk oda ha jó.

hibernia
 
 
 


Sziasztok

Kristófnak folyik az orra...nem lázas meg rosszkedvű,kicsit nyűgi de semmi extra! Ha nem lesz beteg (remélem neki is a foga miatt van) akkor mi olyan 10 körül mennénk ha jó! És bkv-zunk, mert apának kell az autó... :cry:

kriszta0612
 
 


Barba: nem találtam meg a tel.számodat, a kismamás táblázatban+ névjegyek között sem! Átküldenéd a levelekhez, a biztonság kedvéért? Köszi!!!!

KépKép

KépKép
macianyu108
Budapest III. kerület
 
 


fúúú barba most néztem meg tüzetesen a térképet nagyon sirály. :lol: jó közel volt a suli... :) és az Allé is, lehet benézünk majd...

hibernia
 
 
 


ja és mennyi italt vigyünk? és különleges kívánság?????

hibernia
 
 
 


Sziasztok!

Nagyon sajnálom, hogy végül nem tudunk menni holnap, nagyon szerettem volna találkozni Veletek és persze Julcsit bemutatni a többi lurkónak.
Ma voltunk orvosnál, a torka piros, vagy ettől lázas vagy 3 napos láz. Kiderül majd hogy lesz-e kiütése vagy sem. Napközben megint csak szopizott és aludt, nagyon bágyadt volt, estére teljesen lement a láza a kúptól és aktívabb és mosolygósabb is lett, de ha nem is lesz már lázas holnap még nem vinném gyerekek közé.
Tényleg úgy sajnálom, nagyon vártam a talit, már az üdítőket is bekészítettem a kocsiba...

Nagyon szép napot kívánok Nektek holnapra, jó időt, mosolygós barátkozós babákat! :) és nagyon várom majd a képeket, csináljatok jó sokat :D

Juci

Kép
juci71
 
 


Anna nevében is köszönöm a dicséreteket.
Szerintem is nagyon kikupálódott, de hát az én anyai elfogultságom... :D

Hibernia - csúszda nagyon tetszik neki. Csak az a gond, hogy néha annyira előre dől, hogy ha nem figyelnék, akkor fejjel előre kiesne. Most még csak úgy csúszik, hogy azért a kezét még picit fogom.

Csajok úgy irigykedem, Annának alig van haja. Pedig az első hajvágásból szeretnék eltenni.
Az összes fiú hajasbaba és mind úgy száguld, hogy lobog a haja :) A lányoknak bele kéne húzni. Nem baj, mindent a maga idejében.
Elisának is hatalmas gratula, mindjárt "fut a fiúk a után"

Juci - Sajnálom, hogy beteg Julcsi :(

Orsi - tök ijesztő, amit írtál, remélem Elisánál is minden rendben lesz, mint Alexnél. Nekünk is van egy ismerősünk. 9 éves fiú és 21 kg. A magasságát nem tudom pontosan, én 156 vagyok és a vállamig ér. A szomszédban meg van egy 5 éves, aki fél éve már 30 kg fölött járt.

Ti hányszor esztek? Nálunk egy ideje teljesen átállt napi négyre. A tápszert meg teljesen elutasítja.

Én is mindig bekötöm a babakocsiba, mert sokat bkvzunk és így biztosabbnak érzem. Ha csak a környéken sétálunk, akkor csak lent kötöm be, de az úgy nem sokat ér.

Anna nagyon utálja ha van valami a fején. Mindent letép. A sapkákat meg simán kiköti. :(

Cipő - pont ma beszéltek róla a Petőben. Most puha talpúban nyomulunk vagy mezítláb.
Anna jobb lábfeje eléggé befelé van fordulva, plusz ott a feszesség a lábában is, még most is sokat van "ökölbe szorítva" a talpa. Erre milyen cipőt javasolnak: semmiképpen ne siestát, mert az túl puha talpú. Mindenképpen nagyon kemény, merev talpú cipőt vegyünk neki :shock: :o
Meg persze olyat, ami tartja a bokát stb. De ezen a merev talpon nagyon kiakadtam. Azt hiszem pont Orsi írta, hogy olyanban nem is lehet normálisan járni, csak ilyen nagyon furán, térdből. Láttam rá példát az intézetben is.
Nem tudom mit csináljak, de én tuti nem adok rá merev talpút. Olyat én se viselnék szívesen, őt sem fogom kínozni.
:evil:

Na lelövöm magam, csak annyi ha még olvasná valaki, hogy holnap megyünk, viszünk valami rágcsát. Felkelünk, reggelizünk, öltözünk, aztán elindulunk, de elég messze van így bkv-val, úgyhogy 1,5-2 óra lesz az út. Azt mondanám, hogy 12-1 között érnénk oda. Remélem úgy jó.
Reggel még benézek.

KépKép
csigaby
Budapest XVI. kerület
 
 


sziasztok!

sajnálom nagyon, de mi sem tudunk menni :cry: Délután már zöld trutyi jött az orrából, az meg már nem a fogtól van... Doki szerint adjak neki 3 napig kúraszerűen nurofent, pedig nem is lázas :? meg kaptunk antibiotikumos orrcseppet!


Csalódottak vagyunk, már úgy rákészültünk, remélem még lesz azért lehetőség találkozni veletek!

Remélem csináltok sok képet meg beszámoltok!

kriszta0612
 
 


Jó reggelt!

Akkor ma lesz tali?? Mit vigyünk?
Barbazso nagyon eltűnt! Remélem nincsen baj!

Ki az aki biztos jön? :)

KépKép
charlott
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: