Új privát üzeneted érkezett!

Lexi,
nem ez az első UH képem, az elsőn csak egy kis gömb látható, a petezsák. De azt a képet is feltehetem, azt 5 hetesen készítették. A 7 hetes UH-ról sajna nem nyomtatott képet a doki.

Majd este jövök, mindenkinek kellemes napot kívánok!

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Dehogy gáz, azt akartad kifejezni, hogy az összes babanetes nevében nagyon boldog névnapot, Beus! :lol: Akkor én/mi is csatlakoznék/csatlakoznánk 8) !!!!!!!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Sziasztok!

Lexa, örülök, hogy neked is használt a Rennie! Meglátod, hogy majd később is kelleni fog, amikor majd felnyomja a bébi a gyomorsavat.

Patri! Teljesen egyetértek az előttem szólókkal, csakis Te és a babád a fontos, kit érdekel,hogy a doki mit akar, ha nem tetszik neki, hogy dúlával akarsz szülni, akkor fel is út, le is út! :x Én biztosan váltanék!

Melinda, igyál nagyon sokat és egyél sok rostosat, reggelire 2-3 evőkanál korpát (búza vagy zabkorpa) és egy evőkanál lenmagot (a roppantott vagy másnéven lenmagpehely jobb, mert az egész szeműt nem tudjuk megemészteni, és tele van értékes anyagokkal), ezen kívül a szilva, vagy asztalt szilva is kiváló. A gyógynövénybontokban és gyógyszertárakban lehet kapni tamarin lekvárt, az is kiváló, de vigyázni kell, mert kétfajta van, az egyikre kifejezetten rá van írva, hogy az terheseknek nem ajánlott. A zabkorpából tejjel felfőzve tejbegrízszerű pépet lehet készíteni, én imádom, sokszor azt reggelizem, az is nagyon jó. Ezen kívül kerüld az olyan dolgokat, amik fogják a hasat, pl. a banán, de az alma is ilyen.

Beus, boldog névnapot!

Monácska, megértelek, szörnyű lehet ezzel a tudattal együtt élnie az egész családnak. :( Nagyon jó, hogy a tesód ezt nem így éli meg maga körül. A sógornődnek is szörnyű lehetett átélnie azt, hogy akivel összekötötte az életét, az gyakorlatilag nincs többé, bár fizikailag ott van mellette. Biztos iszonyú volt meghoznia ezt a döntést. Reméljük boldog tud még lenni valaha!

Kép

Kép
mzx
 
 

 
 

Sziasztok csajok. Rég jelentkeztem tudom, nagyon le vagyok maradva. Próbáltam valamennyit visszaolvasni, de egy idő utén már vibrált a szemem. Nálunk most lakásfelújítás van, és a számítógépet átmenetileg kivontuk a forgalomból, így csak anyuéktól tudok netezni, ide meg ritkán jutok el. Melóban nagyon sokan vannak szabin, így helyettük kell dolgozni. Nagyon sokat. Én ezen a héten léptem be a 13. hétbe, a múlt héten voltam uh-n akkor volt a bébi 6.5 cm,és már teljesen emberformájú. Tök édi volt, állandóan rúgkapált a lábaival és mocorgott. Most már bizti van 8 cm.
Lexa! Engem nem írtál rá a táblázatra. Talán azért mert ritkán jelentkezem. Üdv nektek kismamik, igyekszem visszaolvasni és gyakrabban írni. Mindenkinek sok puszi, és sok egészség!!!!!!

livi
livike
Tatabánya
 
 


És csinálj vonalzót is, Livike!!!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


sziasztok Csajszik!

Láttam írtátok hogy valakit érdekel a szopipárna!
Légy szíves aki szeretne küldjön nekem egy emailt: pepike@citromail.hu címre és elküldöm neki a képeket hogy milyenek vannak meg leírást.
Amúgy személyesen a XV. kerületbenm lehet átvenni vagy postázom lakcímre!
Ha bármi másban tudok valakinek segíteni írjon én hátha olcsóbban be tudom szerzni.

Mindenkinek szép napot!
pepike

pepike


Kép

Kép
pepike
 
 


Halihó Csajok!

Itt annyu a neló, h készülök belehalni, de azért igyekszem benézni. Most csak beköszönök, iszom egy pohár vizet, és már folytatom is. Remélem, jól vagytok, majd otthonról jövök bővebben.

Pussz!

KépKép
lexus
 
 


annyi :roll:

KépKép
lexus
 
 


meg neló = meló, na megyek, úgy tűnik, most még egy hsz megírásához is kevés vagyok :?

KépKép
lexus
 
 


Helló Csajszik!

Bevallom őszintén, lusta vagyok visszakeresgélni, :oops: de tudom, hogy volt már valaki a Bolgárkerék utcában. Azt szeretném kérdezni, hogy adnak az ultrahangról képet, cd-t vagy csak rápillantanak, és nem marad "emlék"? Mennyit kellett várni az eredményre? A 16. heti vizsgálatot is egyben kell kifizetni a 12.hetivel? Két hét múlva megyek kedden, de annyira balfék voltam, hogy ezeket nem kérdeztem meg....
Köszi előre is!
Timi
pété
 
 


Szia Timi!

Ne is keresgesd, én például voltam ott! Van először egy 10-15 perces ismertetés, ott azt mondják el, ami a neten is van + felajánlják, hogyha fizetsz még 10 eFt-t, akkor ha valami probléma lenne, akkor azért a pénzért a magzatvízvételt is megcsinálják a Telki magánklinikán... ezen túlesik az ember, akkor utána leveszik az első vért, majd mehetsz végre az ultrahangra, ahol kb fél órán át, nagyon-nagyon alaposan, mindent magyarázva nézegetik! DVD-re veszik az egészet, azt is megkapod és a lelethez kapcsolnak még vagy 4 kinyomtatott képet. Nem fotóművészek, úgyhogy nem a legjobb képeit fogod kapni a gyerkőcnek, de akkor is. Viszont az ultrahangnál mindent magyaráznak, tök jó!

Amikor ezzel elteltél, akkor mész kérdőívet kitölteni, majd megmondják, hogy mikor gyere vissza a 16. hetire. Egyben kell kifizetni az egészet, két vérvétel+UH a dvd-vel együtt 35 eFt. volt. Ja, és mindezt az elsőnél kellett fizetni.

Én még nem voltam teljesen 12 hetes, úgyhogy csináltak hüvelyit is, hasit is és a végén átváltanak 3D-re (vagy 4D, ezt keverem...)

És benn lehet a párod, úgy van kialakítva az egész, hogy a falra vetítik fel, tök jó...

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Sziasztok!

Nem volt időm végigolvasni amit írtatok, de igérem be fogom pótolni!

Köszönöm mindenkinek a névnapi köszöntőt.

Felvesznek a munkahelyre, úgy hogy holnap megyek az álláskeresők irodájába bejelneteni. Képzeljétek nem kell vizsgáznom mert volt tegnap egy befizetésem, így mentesültem a vizsga alól.

Most este megyek dokihoz. Úgy izgulok, mert végre láthatom a pocaklakót. Képzeljétek akkorát nőtt a hasam, esténként már olyan mint egy hordó.

Este bejelentkezek, hogy mi volt a dokinál.

Sziasztok :lol: :lol: :lol:

Beuska

Kép
Kép
Kép
beuska75
 
 


Gratulálok a munkahelyhez és drukk a vizsgálathoz!!!!

Írj majd mindenképp!

Már végre én is elkezdtem hordósodni, csak én még mindig nem látom elég kismamásnak... Olyan formás kis kismamapocakot szeretnék :-)

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Monácska!

Én még mindig a testvéreden tűnődök! Tök jó neki, mert ő végülis nem fogja fel az egészet, nem is látja ilyen tragikusan, de hogy ti mit élhettetek át és hogy hogy lehet ezt ép ésszel kibírni...

Minden elismerésem az egész családotoké és a sógornődé, hogy képes volt ezt a hihetetlen nehéz döntést meghozni!!!

Eszter

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Sziasztok!

Livike,
gratulálok a 12. heti UH-hoz! Az én babám is tisztára izgett-mozgott a vizsgálat alatt. :)

Beus,
de jó, nagyon örülök, hogy felvettek a munkahelyre, szuper!!! Hatalmas grat! :D

Mzx,
Aranyos vagy, de nem én kérdeztem a székrekedésről, de köszi, hogy leírtad a megelőzésével kapcsolatos infót, ha a jövőben lesz ilyen problémám, akkor majd hasznát veszem.


Ma megvettem az első kismami nadrágot. Mammystic, nagyon jó anyaga van. Vastag, hosszú nadrág, barna, csíkos. Olyan jól érzem benne magam, a legtöbb nadrágom már szorít a pocinál. Remélem nem fogok nagyon hízni és sokáig tudom majd hordani. Bár az anyaga elég streccses, úgyhogy talán végig hordhatom.

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Lexi,
remélem minden rendben! Ugye nem hajtottad magad túl a melóhelyen???

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Sziasztok,

én is csak bekukk.
eszter, tök jó hogy leírtad hogyan zajlik ez a vizsgálat pontosan.
én is szertenék elmenni.
Itt mennyi az esélye, hogy ilyen korán kiderül a gyerek neme?

Úgy izgulok!!!Annyira szeretném már tudni, hogy kisfiú vagy kislány!!!!! :o De főleg az apukája!
mindig kérdezgeti, hogy mi lesz, de én olyan kis béndzsa vagyok, nem érzem, hogy ki is lakozik bennem. Egy csomó nő ezt megérzi, vagy mi... :?
norco
 
 


Este voltam a dokinál. Képzeljétek el, hogy nagyobb a pocaklakó a kelleténél. Most méretei alapján 11 hét és 6 napos. Így módosította a szülés időpontját 14-re. Szerintem 21-e körül fog születni, de mindegy. Nyakiredő 1,2, orcsont nagyon szép, CRL 4,6! Azt mondta, hogy minden rendben, de a genetikai UH hozassam előrébb 1 héttel. Nem tudom, hogy lesz-e időpont. A képet is felteszem. Háton fekszik felfelé néz profilból látszik. Nagyon édi volt, először összekulcsolta kezeit, utána pedig össze vissza járt a keze lába!

Kép

Beuska

Kép
Kép
Kép
beuska75
 
 


Na hahó!

Meli! Nagyon aranyos vagy, h aggódsz értem, nem hajtottam túl magam, csak amikor hazajöttem, apával még elmentünk vásárolni :) Vettünk egy plüsst Törpicseknek. Fehér kutyus rózsaszín fülekkel - tudom, tudom, rózsaszín, de ha fiú lesz, hát megtartom én, iszonyat aranyos, és puha is :D Ja, és ami még fontos, h nem gomb a szeme, hanem varrva van, tehát nem tudja kiharapni!

Beus! Gratulálok, dejó!!! :D Hajrá!

Meli és Évi képét mindjárt feltöltöm az albumba. Pizzát vacsoráztunk, hát már érzem, h nem kellett volna :? Asszem ilyet egy jóóó darabig nem eszem többet!

KépKép
lexus
 
 


Beus! Szuper, h minden OK, és nagyon cuki a kép! Felteszem az albumba. A szülésed időpontját modosítsam a tábliban?

KépKép
lexus
 
 


Lexa: Módosíthatod, mert ezt írta be a kiskönyvembe, meg a többi vizsgálati papírra. Valószínű, saját tapasztalat, hogy később fog születni, de legyen az a táblába amit az orvos mond. Legközelebb szeptember 25-én megyek.

Bocsi, hogy senkire nem reagálok, de még mindig nem olvastam el amiket írtatok, egy pár nappal le vagyok maradva. Elég sok gondom van. Per pillanat pakolok és dobálom ki a cipőinket mert 2 hónapja ázunk és az előszobába minden tönkrement. A "drága" közösképviselő nem bírja megcsináltatni az ázást 4 lakás totál úszika vízben és a penészben. Nagyon elvagyok kenődve, most volt közgyűlés és gáz minden. Na mindegy nem fársztalak benneteket ezzel. Majd megoldjuk valahogy.

Jó éjt nektek

Beuska

Kép
Kép
Kép
beuska75
 
 


Ezt nézzétek meg. Ez az egyikcsizmám volt. Kép

Beuska

Kép
Kép
Kép
beuska75
 
 


Beuska!!! Ez borzalom............... Szegények! Hát hogy lehetnek ennyire felelőtlenek!! Veled érzek!

Eszter! Hónapok óta tudom, hogy sor fog rá kerülni, de borzasztóan kiborultam, megint éjfélig bőgtem és forgolódtam, ez megy napok óta. Nagyon nehéz. Nekem az a bajom pont, hogy nem fogja fel. Számomra ez annyira borzasztó. 2 méter magas, erős férfi, aki végig csinálta a légiót is. Ez volt egyébként a karmája, már sokszor úszta meg horzsolásokkal a butaságait. Kezdett volna komolyodni, csak még húzta vissza a régi társaság. Valaki vagy valami vigyázhatott volna kicsit még rá, addigra talán benőtt volna a fejelágya..... Neki nincs senkije a feleségén és rajtam kívül, mert milyen hihetetlen a "barátok" teljesen eltüntek. Mindegy is. Annyira negatív ez ide egy boldog topikba, hogy tegnap azért ne is jöttem.
Megoldódik, csak eltart egy ideig.
Vendég
 


Sziasztok!

Beuska! Örülök, hogy felvettek a munkahelyre! Gratula! :lol: Annyira irígyellek, hogy már ilyen szép fotód van a picurkáról! Én jövőhét csütörtökön megyek uh-ra, de komolyan mondom, sosem fog eljönni az az idő! :cry: Még szívhangot sem láttam/hallottam eddig és már nagyon-nagyon aggódom, hogy rendben van-e minden a Kistesóval! :roll:
Viszont ami a lakásotokkal történik az nagyon gáz! Hihetetlen, hogy mit meg nem lehet tenni az emberekkel ebben az országban következmények nélkül! Mi a bánatnak a közös képviselő?! :twisted:

Lexi! A pizzával a 2. baba várása idején voltam hasonló helyzetben, mint most Te. Semmi mástól nem kaptam hányingert, csak a pizzától. Nem kellett, hogy meglássam, elég volt, ha beszéltek róla. Így aztán 9 hónapig tabu volt nálunk. 8)

Norco! Engem is egyre jobban izgat a baba neme! Természetesen az a legfontosabb, hogy egészséges legyen, de mégis kíváncsi vagyok! :oops: :lol:

Melinda! Olyan jó érzés volt az első kismama nacit megvenni, nem?!

Pepike! Ma küldök mailt Neked, hogy vissza tudj írni a szopipárnával kapcsolatban. (Legalábbis remélem nem felejtem el.)

Eszter! Én meg úgy vagyok a "hordósodással", hogy eddig olyan szépen nőtt a pocim, most meg úgy gondolom, hogy megállt, vagy még csökkent is! Asszem előhalászom a centit és mérni fogom, mert ez így nem lesz jó, hogy saját magamat sokkolom ilyen hülyeségekkel.
Bár csütörtök lenne már... :roll:

Monácska! Szerintem attól, hogy ez egy "boldog topik", még nyugodtan lehet írni arról, ami bánt minket - persze ez csak az én véleményem. Sajna nem csupa happy az élet, és tisztában kell lenni azzal, hogy bárkivel, bármikor, bármi megtörténhet. Akkor is, ha úgy gondoljuk, minden rossz csak másokat érhet...
Nagyon sajnálom, ami Veletek történt! Majd' megszakadt a szívem, amikor olvastam. :cry:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Emlékszik még valaki rám??? :oops:

Eltüntem, mert szabin voltunk. Jó sokat. Kipihenten, újult erővel és egyelőre egyetlen plusz kilóval sem gyarapodva kezdem a melot hétfőtől. :?

Ma du visszaolvasok, írok, és beírom az adatokat a táblázatba is, ha még bevesztek. :)

Sok puszika. :)

Kavics
11+3
Vendég
 


Sziasztok!

Eszter! nagyon köszönöm a tájékoztatást, ettől pontosabban és részletesebben szerintem a pasi sem tudta volna elmondani a telefonban.... :D
Monácska! Én is Eszterrel értek egyet, a testvéred legalább nem érzékeli ezt a sok (próbálom kultúráltan kifejezni magam...) kakit, ami körülvesz minket. Nekem is van egy rokonom, aki motorbalesetet szenvedet és fél évig kómában volt, de sajnos azóta is csak egy 6 éves szellemi szintjén van, de ő boldog, elvan a saját kis világában.
Melinda, és akinek már van kismama nadrágja!Nem esik még le ilyenkor, amikor ennyire pici a poci? Nagyon hülyét kérdeztem? :oops: Tudom, hogy gumis, de jó az 3 hónaptól a 9-ig, vagy vannak kisebb pocira is?
pété
 
 


Sziasztok,


nem akarlak terhelni titeket, de azért az örömöm nem felhőtlen. A doki már az előző uh-n is, meg most is 1 héttel kisebbnek mondta a babámat, mint amekkora. Nagyon aggódom, hogy nem fejlődik rendesen, vagy valami probléma van, és az anyai szívem ezért azt súgta, hogy nézessem meg mással is, ezért ma elmegyek egy másik dokihoz magánrendelésre és kikérem az ő véleményét is. Tegnap nagyon sírtam ez miatt, nem akarom, hogy bármi baja is legyen a babámnak...

KépKép
bnesz.eva
 
 


Szia Éva!

Az nem lehet, hogy szimplán később volt a peteérésed? Én nem aggódnék azon, hogy egy héttel kisebbnek mutatja, az a lényeg, hogy azt mondják, egészséges! Az a pár milliméter ide vagy oda... Ilyen alapon nekem meg óriáscsecsemőm lesz (aminek meg is van az esélye az én 178, az aupkája 188 centije mellett) , mert mindig egy héttel többnek mérik.

Ha az megnyugtat, akkor persze, menj el másik dokihoz, de vedd figyelembe, hogy egy mozgó babát mérnek le UH képről, ha a kis szürke pacánknál kicsit arrébb teszik a vonalzót, máris változnak a napok :lol: !
Norco: genetikai UH-n pont ugyanannyi az esélye, hogy meg tudják mondani a nemét, mint bármelyik másik UH-n, aztán vagy eltalálják ennyi idősen vagy nem :)
Beuska: grat az UH-hoz, nagyon szépek vagytok, a lakás és a csízmád viszont tragédia!

Aranykavics: már hogyne emlékeznénk, ha megnézed a táblát, Lexa mindig odatesz a végére kérdőjelekkel téged is, hogy hova tűntél, mit lehet már tudni!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Szia Kavicska! De jó, hogy látlak!!!! Örülök, hogy sikerült magad kipihenni, mesélj majd még!

Évi! Ne aggódj drága. Az a lényeg, hogy fejlődik! Ha gond lenne, akkor nem is lenne fejlődés az előző uh-hoz képest! Szóval, csatlakozom Eszterhez, ha megnyugtat a tudat, akkor menj csak el egy másikhoz, én is ezt tettem, mert nem fogadtam el, amit az sztk-s dokim mondott, de ne sírj emiatt, biztosan rendben van minden! Jelentkezz az eredménnyel, majd meglátod, hogy fogsz mosolyogni!

Pété! Tudom, hogy ő jól el van a kisvilágában, meg legyen a kávéja, a cigije, a kajája, és akkor minden okés. De nekem valahogy olyan érzésem van...... Szóval leírom, de ne értsetek félre. Még véletlenül sem hasonlítanám az embert az állathoz, de olyan érzésem van, mint mikor egy sérült kutyát félrerúg az ember, ahelyett, hogy segítene neki. Mert képtelenek vagyunk elfogadni, hogy ő már más, mint az általunk, a társadalmunk által felállított norma. Ráadásul könyörögtünk az ágyánál, mikor kómában feküdt, hogy ne menjen el, ne hagyjon itt minket, ő velünk maradt, erre fel most ez sem jó.
Tisztában vagyok vele, hogy a csodát csak egy darabig lehet hinni, és amin nem lehet változtatni, azon túl kell lépni. Csak nagyon nehéz túllépni rajta, ez fekszi meg a gyomromat, főleg most, hogy egy kicsit érzékenyebb életszakaszban vagyok!
Vendég
 


Szia Éva!

Nekem meg egy héttel többet mutat az ultrahang, de szerintem amíg csak ilyen pár napos vagy egy hetes eltérés van, addig nem kell aggódni, a peteéréssel lehet kapcsolatban. A doki szerint ne foglalkozzak vele, de azért én is inkább elmegyek a géndiagnosztikára... :) Pár napos eltérés pedig adódhat abból is, hogy az ultrahang során nem pontosan rajzolják be az x-eket (a mérésnél) Elég, ha nem túl jóminőségű a gép, vagy úgy jársz, mint én, hogy a nőgyógyim az ultrahang fejre gumikesztyűt húzott, mert nem volt nála rendes gumi... :D , ezért tök homályos volt a kép... Szóval, úgy gondolom, hogy aggodalomra semmi ok, de ha ez megnyugtat, tényleg jobb, ha megmutatod magad egy másik orvosnak is...
pété
 
 


Sziasztok!

Most várom az ebédemet, ami sajttal-sonkával töltött pulykamell lesz hasábburival. Nagyon régen ettem már, pedig imádom, úh rendeltem!

Livi! Néha szaraxik nekem a Excel.. kezdetben még tuti, h benne vtál a táblában. Ne haragudj, h kimaradtál belőle! Ha gondolod és szeretnéd, küldd el az adataidat nyugodtan, nagyon szívesen beteszlek!

Aramykavics! De jó, h hallunk felőled! Mesélj, h vagytok? És várom tőled is az adatokat.

Évikém!!! Ugyanazt gondolom, amit Eszter, h biztos csak később volt peteérésed. Ha egészséges a baba (és hát a dokesz nem mondta ennek ellenkezőjét a vizsgálatokon), akkor nem lehet semmi baj! Érthető, h aggódsz, nézesd is magad mással, h megnyugodj, de hidd el, nincs és nem is lesz semmi baj!

Közben látom, h a többiek is ezt írták, szóval nem csak Eszterrel értek egyet, hanem az előttem szólókkal :D

Kérdés: Beusnak pl. már van uh képe, ami fel van téve az első uh képünk c. albumba. Mi legyen a következő uh-s kategória?? Meli és Évi fotóit feltettem.

KépKép
lexus
 
 


bocsi, Aranykavics akart lenni :oops: :oops:

KépKép
lexus
 
 


Lexus! A Lexa-t vagy a Lexi-t vagy a Lexus megszólítást szereted? Látom mindenki mást ír.... :D

Jövő héten megyek haza Debrecenbe, valami nagyon profi ultrahangos dokit ismer anyukám és ő megpróbálja pontosan megállapítani, hogy hány hetesek vagyunk...
Ha ez megvan, akkor feltennél engem is a táblázatba, hogy ne lógjak ki a sorból? :oops:
Természetesen már vonalzót is fogok akkor felrakni...
pété
 
 


Pété! Persze, h felteszlek majd! ;) Mindegyik megszólítást szeretem :D A barátok Lexának szoktak hívni, a család és a munkahely Alexának, a Lexit a csajok ragasztották rám, de tőlük nagyon szívesen hallom, a Lexust meg ugye én ragasztottam magamra, de ezzel sincs bajom. Szóval van választék, úgy hívsz, ahogy neked a legjobban tetszik :D

KépKép
lexus
 
 


Lexi! Felnéztem a blogodra!
Nyugodtan felteheted a vonalzód előtti kis fotót, mert van különbség ám!!!! :lol: :lol: Figyeeeeeddddmááááá, hát pocakosodsz?????
Vendég
 


Timi!

Én is pont két hét múlva kedden megyek a Bolgárkerék utcába erre a genetikei vérvételre!!!(szept.11)Te hányra??

Évi!

Csatlakoznék a többiekhez,az a lényeg hogy az előző UH után fejlődött-e a baba.Nekem egyébként pontosan az van mint nálad ,a mensihez képest mindig egy héttel kisebbnem mérik a babát,de én tudom is, hogy nem a 14 hanem a 18 napon volt a pé-m.A dokim is mindig azt mondja ,hogy csak az számít ,hogy fejlődik-e az előző uh-hoz képest!Szóval ne aggódj!!!!!!!!

Mpatr!

Megkérdezhetem hogy melyik dokiról van szó a kistarcsai kórházban?Elég ha csak a monogramját leírnád!Kösz!!

Egyébként én is területeileg oda tartozom ,de valahogy nem vagyok kibékülve az ottani mentalitással.Felszereltségben tudom ,hogy szuper meg szép, de mégis előítéleteim vannak...... :?

Monácska!

Teljesen megértelek otthonszülés tekintetében,a nővérem is otthon szült,szóval jártas vagyok a témában,de sajna én se vagyok hozzá elég bátor... :?

A tesód esete pedig nagyon szomorú!Nagyon sok erőt kívánok neked és a családodnak!Megértem az aggodalmad, de ahogy írtad is,ennél többet már nem tudtok kihozni belőle.Sajna a férjem legjobb barátja is motorbalestben halt meg fél éve(27 éves volt)a férjem is imád motorzni én meg csak aggódom....

Pumperka!

Azért annyira nem vészesek a fiad szemei,mármint az értékek.Választottatok már szemüveget??
Ha gondolod meg tudom adni a SOTE szemklinikán a doktornő számát.


Végre vége a festésenk és ki is takarítottam tegnap....el is fáradtam rendesen!!

Tegnap előtt már megint volt egy kis barnázásom.... :( .az agyamra megy már!Persze megint nagyon megijedtem...de egy nap múlva elmúlt!Most megint szedhetem az utrót még egy hétig(12.hétig)

Remélem nem lesz semmi gond!!Pihennem kéne ,dehát nem mindig jön össze.....már így is sokat vannak anyunál a fiúk.

Voltam a C&A-ban,nagyon jó kismama cuccok vannak :) Trendik!!Egy gatyó 8-9ezer körül mozog.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Lányok,


köszönöm a sok bíztatást, nagyon aranyosak vagytok, este 7-re megyek a dokihoz, utána jövök remélem jó hírekkel.

puszi

KépKép
bnesz.eva
 
 


Köszi! (A Lexi kedvesen hangzik, úgyhogy maradnék annál.... :lol: )
Majd hozok fényképet, UH-t, mindent, csak legyek túl a vizsgálatokon, meg a 12. héten.
Sajnos 2 hete kórházba kellett vonulnom egy pár napra, és több, mint egy napig kellett várni arra, hogy kiderítsék, megvan-e még a baba, azóta sokkal jobban várom a bűvös 12-es számot... :?
pété
 
 


Panny! Én 13.30-ra megyek.Te?
pété
 
 


Timi!
Én 10-re!!

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Lányok!

Csak egy kérdés: szerintetek már festhetem a hajamat? Vagy inkább még most valami light-os bemosót vegyek? Állati gányul néz ki a fejem ezzel a lenőtt hajjal. :x Vasárnap lesz a nagyfiam évnyitója...

Légyszi-légyszi írjatok, hogy szerintetek mit csináljak!!!
Vendég
 


Pété! Jajjj, ezt nem is tudtam.... Mi volt a gond? Valami bevérzés? Bizosan minden rendben van/lesz, ne aggódj!

Ódry! Nem tudok neked segíteni, én nem festetem a hajam...... Nem merek tanácsot sem adni, nehogy hülyeséget írjak! :shock:
Vendég
 


Háát, nem éppen vidám a történetem...Éppen vonaton ültem pont két hete, amikor begörcsöltem, és még ki kellett bírnom kb. 2 órát, hogy megérkezzek, de akkor már majdnem sírtam. Leszálltam a vonatról, egyből ügyelet, onnan kórház, aztán közölték, hogy mostmár késő van, nem csinálnak ultrahangot, kaptam magnéziumot, nyugtatót, aztán jó éjt! Azt sem tudtam, hol vagyok, életemben nem feküdtem kórházban, nem tudtam, mi van a babával, teljesen kikészültem.
Másnap napközben háromszor kérdeztem meg, hogy mikor csinálnak UH, és mindig az volt a válasz, hogy 1. nem érnek rá, 2. van fontosabb dolguk is, pl. műtétek... Du fél 6-kor végre felhívtak, és megállapították, hogy bekeményedett a méhem, de a babának nincs baja. De lelkileg nem gyengén megviselt a 3 nap, amit bent töltöttem. Jobbra abortusz, balra ciszta, az egyik lánynak a hasfalában találták meg az embriót, meg ilyenek. Hétfőn közöltem, hogy ha leláncolnak, akkor is hazamegyek!
pété
 
 


:shock: :cry:
Hát bakkerka, meg is értelek. Ezt végig olvasni is sokk volt..... És mondd meg... Pénz kell ahhoz, hogy egy kismamát megnyugtassanak, vagy egy kis empátia, néhány kedves szó. Áááá, nagyon sajnálom, helyettük is, megértelek!

De biztosan minden rendben lesz, ne aggódj kérlek!! :P
Vendég
 


Ódry, ezt találtam Neked:

A hajfestés árt vagy nem árt?

Bizonyítani eddig nem tudták, hogy kárt tenne a magzatban, ennek ellenére nem árt óvatosnak lenni. Mivel a kisbaba szervei és idegrendszere az első 12 hét folyamán alakulnak ki, lehetőleg ezt az időszakot húzzuk ki valahogy hajfestés nélkül. A külső hatások ezután már jóval kisebb kockázatot jelentenek a gyermekre. Aki szőke festéket használ vagy a hajfestéke tartalmaz hidrogén-peroxidot, az nyitott ablak közelében, jól szellőző helységben fesse vagy festesse haját, hogy minél kisebb koncentrációban lélegezze be a vegyszert.

Aki készül a terhességre már azt megelőzően közelítheti festett hajszínét a természeteshez vagy bemelíroztathatja a haját, így nem lesznek olyan feltűnőek a lenövések.

Még egy szempont a döntéshez: a terhesség alatt a hajfestés nem mindig adja a várt eredményt – árnyalatbeli, tartósságbeli eltérésre számíthatunk.

KépKép
KépKép
mni
 
 


Sziasztok!

Tényleg aggódtam Lexi, de örülök, hogy minden oké veled. Aranyos lehet az a plüss figura. Én is nézegettem múltkor egy nagymackót kismackóval. Annyira jó tapintása volt, mondtam Apának, hogy egy ilyennel meglephetne valamikor. :wink:

Beus,
nagyon aranyos a picikéd! :D

Pété,
nem esik le rólam a kismama nadrág. A derekam megtartja, meg már a pocim is. Furi hordani elsőre, mert a poci része még nem annyira feszül, de a barátnőm ajánlotta, hogyha nem annyira stabil, tegyek rá egy övet.
Nem semmi, ami veletek történt a vonaton meg a kórházban, úgy örülök, hogy nem esett bajotok!

Aranykavics,
dehogy felejtettünk el, jó, hogy jelentkeztél! Írjál, mi újság van veletek?

Évi,
kíváncsian várom a vizsgálat eredményét, írjál mindenképpen!

Monácska,
én is sok erőt és kitartást kívánok, hogy ezen a mélyponton valamennyire túl tudd tenni magad, már amennyire lehet.!

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Lexi,
szerintem a következő UH képes kategória lehetne a 11-12. heti UH képek című. Szerintem ekkortájt megy/ment mindegyikőnk a 2. UH-jára.

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Meg a 12. héten van a genetika is!

Valaki megdobna egy linkkel? Én még nem láttam a képeket sem....... :oops:
Vendég
 


Monácska, itt vannak a képeink:

http://kep.tar.hu/tavasz2008

Melinda

Kép
melinda80
 
 


:twisted: :evil: :evil: :evil: Hát a cégnél nem tudom megkuksizni, le van tiltva......... Majd otthon!
A francba már....... :evil: :evil: :evil:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?