Új privát üzeneted érkezett!

Zora
Köszi. Hol tökéletes? A 10mm helyett nekem csak 3mm. Lehet, hogy már nem fejlődik? Ez arra volt jó, hogy most megint van min aggódnom.

Kép
[/url]
ági2
 
 


Zora
Most néztem meg az ikreknél is 3mm volt. Ugye nem?

Kép
[/url]
ági2
 
 


Egyszerre tesztelek Andival, ha még lesz értelme tesztelni. Ezen a héten, úgy érzem minden kiderül.
Jajj, Éva! Dehogy hisszük, dehogy hisszük!!! Most még ezen is kuncogok, hogy te magaddal beszélgetsz... tényleg??? Ugyan már! Ezt most miért mondod?? 8)
Vendég
 

 
 

Ági! Ne agyalj! Ha sokat idegeskedsz, akkor az kihat mindenre. Légy boldog kismami! Néhány hét, és mindent jobban látni majd.
Vendég
 


Tudtam, hogy ez lesz , már meg is bántam, hogy elküldtem. Hiszen ilyenkor 1-2 nap is számít. Valamint a méhnyálkahártyába süllyedt petezsák nehezen mérhető, szóval nehogy aggódj már! Orbitális barom vagyok!!!!

Zora
Kép
zora7
 
 


Most mennem kell, holnap jövök.

Zora
Kép
zora7
 
 


Kíváncsiságból már megint méregettem a hőmet. 36.9 volt az előbb.
Nem tudom, hogy hogyan alakul majd.... Holnap jövök újra.

Lányok! Búcsúzom mára! Rengeteg dolgom van még. Megint sok munkát hoztam haza.

Sziasztok!
Vendég
 


Egyszerre búcsúztunk Zora!!?? HÁÁÁT, EZT NEVEZEM!!!
Vendég
 


Különben én vagyok a hülye, hogy mindenen tudok agyalni. Én az orvosi könyvet úgy olvasom, mint más a regényt és az a baj, hogyha olvasok valamit akkor szinte már érzem is a tűneteket.

Mo
Sajnos én nem tudok már "boldog kismami" lenni és szerintem nem fog már megváltozni. Persze örülök nagyon de azért mindig vannak bennem kétségek, hogy mi van ha...

Zora
Ne hibáztasd magad. Ha Te nem írod le akkor megtudtam volna máshonnan. Én sajnos olyan vagyok, hogy mindig mindent akarok tudni.

Kép
[/url]
ági2
 
 


Én is megyek mert apa még bent van és egyedül vagyok velük. Lehet, hogy a film után még benézek.

Kép
[/url]
ági2
 
 


Jöttem magammal beszélgetni! :lol: :lol:
Szia Én!

Ági!
Megnéztem az előző tehességemnél, az első UH-ra az van írva, hogy koraterhesség (tehát még pontos kor se!) Szívhang volt, de a petezsák még csak 4 mm!
Szerintem kb 6 hetes lehettem!
Szóval nyugi! Ha gond lett volna azt elmondják. Azt meg, hogy nem fejlődik az két UH alapján szokták kimondani, a két UH 1 hetes különbséggel készül!
Ne agyalj! Tudod, hogy nagyon-nagyon korán mentél! Az is természetes lett volna, ha semmit se látnak!

Szép estét kívánok Nektek!
És magamnak! :lol: :lol: :lol: :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Balimama
Szerintem elnézted, a baba volt 4mm.

Kép
[/url]
ági2
 
 


Igazad van Ági!

Úgy van írva, hogy CRL 4 mm!
Kérlek szépen, ne akarj mindent tudni! Bízz meg az orvosodban! Annyi idegeskedést megspórolhatsz!
Sokat szenvedtél, de van két gyönyörű gyermeked! Neked már nem jut több rossz! Érzem!

Éva

Kép
balimama
 
 


Balimama
Nem akarok vitatkozni de a crl a baba mérete és a "D" meg a petezsáké. Azért köszi szépen, hogy megnézted. Megpróbálok nem aggódni.

Kép
[/url]
ági2
 
 


Ági!
Mondom, hogy igazad van!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok, lányok!

Gyorsan végigolvastalak, mindenkinek drukkolok, de most sajnos nincs időm reagálni. Munkám van, és nagyon remélem, hogy hazaengednek hamarabb....

Mindenképp meg akartam mutatni a görbém, hogy lássatok egy kis csodát :lol: :lol:

Kép

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildi! Ezt nem is lehet szó nélkül hagyni! Ez tényleg egyre izgalmasabb! Hű! Egyébként én már nem tudom mit gondoljak. A hőm még mindig nem emelkedett és túl vagyok 4 nappal a tuti pozitív LH teszten, és még hozzá ma reggel tojásfehérjére ébredtem, és még hozzá a cicim úgy feszül, ahogy csak a peteérés után két nappal szokott, mikor a progit megérzem. Totális káosz minden szinten, de én élvezem!!!!!

Zora
Kép
zora7
 
 


Ildi! Ez nem egy olyan görbe??? Én már kimondani sem merem, mert én számítok a nagy kétkedőnek.....

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok Lányok!

Ildikó!
Kép Szerintem, most egyszerre vagyonk a 10. DPO-n!
És akkor..!
Akár..!!
Kép

Éva

Kép
balimama
 
 


Zora!
Szerintem, ha tennél fel egy görbét, akkor jobban érteném!
Én is teszek fel egy mait!

Éva

Kép
balimama
 
 


Na itt is van:
Kép

Ma ismét vérvételen voltam! Remélem egy ideig most nem kell.
Igazság szerint az eredmény nem érdekel. Annyira jó úgysem lehet, mint amennyire kellene!

Éva

Kép
balimama
 
 


Na jó!
Majd újra próbálkozom!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva! Itt vagyok!

Zora
Kép
zora7
 
 


Kép ez van

Zora
Kép
zora7
 
 


Ildikó
Nem lehet, hogy csak a 24. napon volt pé-ed?

Balimama
Nagyon izgi már a görbéd, olyan kívácsi vagyok már a végére. Ez volt akkor az utolsó vérvételed?

Zora
Kérünk görbét!

Kép
[/url]
ági2
 
 


Na látod Éva, én ezért nem tudok eligazodni! De a tied a szépnél is szebb!

Zora
Kép
zora7
 
 


Hahó Ági! Kialudtad a tegnapi aggodalmat? Nézegettem a görbédet. Ti csak akkor voltatok együtt, amit mondtál, a 17.napon?

Zora
Kép
zora7
 
 


Egy kicsit még én is!
Annyira szeretném előre látni mi lesz egy hét múlva!!!
Ma beszéltem a laborban egy ismerőssel és ajánlott egy homeopátiás doktornőt.
Jövőhét pénteken elmegyek hozzá. Radványi doktornő is ajánlotta, hogy próbáljam meg. Ha mást nem is, de legalább azt elérem, hogy nem legyek ennyire rosszul a gyógyszerektől.
Lehet, hogy hülyeség, de arra gondoltam, hogy talán várnom kéne még egy kicsit a babával.
Persze ezt most így gondolom, délutánra meg másképpen.
Talán szerencsés lenne egy méregtelenítés, néhány kilót ledobni...
Nem is tudom mi lenne a legjobb!
A közérzetem rosszabb nem is lehetne, már fekve is szédülök!
Szombat az utolsó Utro-s napom!

Éva

Kép
balimama
 
 


Az a gond Éva, hogy nem az utolsó! :lol: A nőgyógyász mit mond erre a rosszullétre? És mi is a gond a kúppal, nem egészen értettem?

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora!
Ne haragudj, de ezen a görbén csak akkor tudok elmenni, ha leteszem a földre!
Valószínű, hogy még csak most lesz tüszőrepedések, de akkor mi az a múltkori nagy hőesés és tojásfehérje?

Ildikó görbéjén az a 24. napi hőesés bármi is lehet! Tüszőrepedés és beágyazódás is!

Ági!
Ekkora mázlit! Ha tényleg csak akkor voltatok együtt...!
Bár én lennék ilyen! 2000 együttlétből egyszer jön össze! :cry:

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva! Ma kezdtem el a 90. napos diétát. Garantáltan lefogysz és közben semmit sem kell nélkülöznie a szervezetnek, tehát terhesség alatt is lehet csinálni. Több ismerősöm is így érte el a vágyott súlyt és ami a legjobb, annyira megváltoztatja az anyagcserét, hogy vissza se jönnek a kilók.

Zora
Kép
zora7
 
 


Nincs mit nézni a görbémen, ha holnap sem emelkedik, akkor kész, fogalmam sincs. De egy biztos, a tüszőrepedést biztos nem késhetem le, még mindig jobb, ha csak ezután jön, mintha észrevétlenül lett volna, mi meg nem vagyunk együtt.

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora!
Az a baj, hogy a kúp adagolása is 2X1! Nem tudok délelőtt feküdni vele, csak este!
Ráadásul érzem, hogy nem ez lesz a megoldás!
Mi az a 90 napos diéta???? :shock:

Lányok!
Szaladok, mert a fiam felébredt! Azért visszanézek még! :wink:

Éva

Kép
balimama
 
 


Zora!
Eddig úgy látom nem hagytatok ki semmit! :wink:
A kétnaponkénti megvolt! Az elég, legfeljebb megint lány lesz!! :cry:

Éva

Kép
balimama
 
 


Hát Éva nem tudom. Nem ez a megoldás szerinted, de a Clostytól meg félsz. Egyébként a kúppal azt csinálnám, hogy fekraknék mögé reggel egy pesszáriumot, azt hadd szívódjon fel kedvére. A gyomrod meg nem készülne ki. Látod, milyen kis kreatív vagyok!

Zora
Kép
zora7
 
 


Látod! Erre nem gondoltam :oops: !
Szerintem belevágok a Clostiba! 8)
ELHATÁROZTAM! Döntésem végleges, jöjjön, aminek jönnie kell!
Jövőhéten úgyis megyek a leleteimmel az orvosomhoz!

Éva

Kép
balimama
 
 


(Zárójelben megjegyzem: Nálam a nagy elhatározásokat mindig váratlan események követik! 8) :wink: :wink: )

Éva

Kép
balimama
 
 


A diéta pedig a következő!
Reggeli mindig gyümölcs, amennyi jól esik. Utána naponként váltják egymást az ételcsoportok.
1. nap proteinnap: ilyenkor ebéd hús, vagy tojás salátával, barnakenyérrel, üres levessel. Lehet sajtot , tejet is fogyasztani. Tehát szigorúan fehérjenap. A vacsi ugyanaz, mint az ebéd.
2.nap: keményítőnap. Ebédre párolt zöldségek, krumpli, paradicsomszósz, egy szelet kenyér, tehát szigorúan keményítőtartalmú ételek, és vacsi ugyanaz.
3. nap:szénhidrátnap. Ebéd lehet pizza sajt nélkül, spagetti, vagy bármilyen tészta, torta, saláta bármennyi mindig, tehát bármi, ami szénhidrát, de cukor soha (kivétel a torta) , csokit is lehet enni. Vacsi ugyanaz.
4.nap: Egész nap korlátlan gyümölcs
Utána kezdődik az egész elölről. Napi 2 liter ásványvizet kell inni. Kávé, tea mézzel bármennyi.
Ennyi a lényeg . 90 nap alatt állítólag átáll az anyagcsere teljesen, a plussz kilók pedig eltűnnek.

Zora
Kép
zora7
 
 


Vágj bele Éva! A nagy elhatározásokat mindig váratlan események követik. Ezt egy negy embertől hallottam! :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Jut eszembe! Tartozol egy privivel, nem??????????????????,

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora
Sajnos nem tudtam kialudni. Tegnap még elolvastam a 2007. júl. aug. szept..... babák elejét, hogy megnézzem, hogy kinek mekkora volt a petezsákja. Én nem értem, hogy a doki miért nem rendelt vissza 2 hét múlvára ha kicsinek látta.
Igen mi csak akkor voltunk együtt szóval az teljesen biztos, hogy tegnap volt 4 hét 6 nap.

Balimama
Igen ez nagyon szörnyű ez a várakozás. Én is úgy érzem, hogy nem bírok már tovább várni. Idáig nem volt semmi bajom. Mi a fenének mentem el tegnap a dokihoz.
Most szerintem már ne variál, hogy még vársz a babával meg még le akarsz fogyni mert szerintem ezt már lekésted. Zorával ebben egyetértek nagyon jó a görbéd! Igen mi csak egyetlen egyet voltunk együtt. Direkt előtte sem kb 1 hétig és utána sem, nehogy beelőzzenek a fiú sejtek.
A kúpnál feküdni kell? Akkor én sem tudom, hogy hogy oldom meg a reggelit.

Zora
Én miért nem látom a görbédet?

Kép
[/url]
ági2
 
 


Ági! Ennyire az elején nem foglalkoznak ezzel. Gondold el! Hány nap különbséget okoz pl. a beágyazódás ideje. 5-10 nap között bármikor megtörténhet, és akkor máris ott vagyunk a hiányzó 4-5 napnál! Nincs értelme az aggodalmadnak, hiszen az uh sem mér mindig pontosan, minden gép más. Használod az Utrot?

Zora
Kép
zora7
 
 


Lehet, hogy azért nem látod, mert azelőtt fekraktam, hogy kérted volna, nézd feljebb!

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok!

Ági! Megkerestem az első Uh-os papíromat: 2005. 03.08-án volt az utolsó mensim és május 2-án voltam először dokinál. Az van írva, hogy 7 hetes terhes vagyok és a CRL: 11mm.
Egyébként Manó kicsi volt amikor megszületett 2250gr és 47 cm.
Ma megyünk a 15 hónapos oltásra és kíváncsi vagyok, mennyire mázsálják majd.

Zora, Éva! Én is a 90 napos diétát kezdtem el.
Itt vannak receptek is: http://www.mindmegette.hu/index.php?app ... cikk=12381

Zora! Nem akarlak elkeseríteni, de anyum is csinálta ezt a diétát és 15 kilót fogyott tőle a 3 hónap alatt, de sajna neki visszajöttek a kilók.

Üzenem a hőknek, hogy TILOS leesni!!!
Vendég
 


Ági! ne várj két hetet, egy hét múlva pontosan látszik már , hogy mi a helyzet? Minek aggódnál?

Zora
Kép
zora7
 
 


Ági! Szerintem sem aggódj! Mindenkinek más és más a terhessége. Pontosan úgy sem lehet megmondani mikor fogant és mikor ágyazódott be baba. Nyugi!!!
Vendég
 


Szia Krisz, jó hogy váltasz engem, nyugtasd neg Ágit, mert nekem mennem kell!

Zora
Kép
zora7
 
 


Ági!
Van akinek ilyen idős terhességet még nem is látnak!!!!
Nem tudom mikor szoktál kelni, de ha esetleg azt meg tudod tenni, hogy este korán lefekszel, akkor teszel fel egy kúpot és reggel nagyon korán felkelesz és akkor a másikat, hogy utána még legalább 3-4 órát tudj feküdni!
Az a baj, ha felkelsz vele kifolyik! De tényleg jó megoldás a pesszárium!

Zora!
A prvi tényleg függőben van!
:oops:

Éva

Kép
balimama
 
 


Hát Krisz! sajnos a mi estünkeben szinte mindig tudjuk, mikor fogant, sajnos ez nem vígasz. Ez azoknak a "normális" nőknek vígasz, akik egyszer csak elgondolkoznak rajta, mióta nem volt meg és sehogy sem tudják felidézni. Aztán dokihoz mennek, aki közli, hogy 9 hetes terhesek.

Zora
Kép
zora7
 
 


Na ugyi, hogy megmondtam a tutit! Zora tanítónéni mindig tudja a megoldást! Ti csak szépen csináljátok, amit mondok, gondolkozni meg nem kell! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?