Új privát üzeneted érkezett!

csak gyorsban: Balu élőben még brutálisabban jár. :shock:
voltunk délelőtt látogatóban, Peti úgy megszeppent, hogy köpni-nyelni nem tudott, érezte a vetélytársat, az első fél órában csak gubbasztott és mászni is félt. :D az idegen hely + az aktív Másik Baba kikészítette lelkileg. :lol:

Balu tündéri és baromi helyes élőben is, olyan huncut mosolya van, hogy valóban bomlani fognak utána a lányok illetve a kedvencem, hogy puszit ad + "alulról" nézi meg az embereket. :lol:

remélem lettek jó képek! ;)

hol vagytok???

hibernia
 
 
 


Sziasztok!

Orsi:így van,nem szabad napoztatni,de már az is ártalmas lehet ha kint vana napon,mondjuk babakocsiban.(ugye árnyékban is lehet barnulni),plusz mondjuk ha játszótéren van,meg iylenekre gondolok.Ezért kell már ilyenkor is kenni őket állítólag.
Igen,tudom hogy fontos ez az oltás,csak hát húzós az ára,de nagy valószínűséggel beadatjuk,erre jutottunk.Itt is csak 1 év után jár,csak mivel ritkán megyünk dokihoz,így már most odaadta a vényt,hogy ha BAlu betöltötte az egy évet akkor váltsam ki és beadja.
Majd valahogy veled is megoldjuk a találkát :)

Barba:leírod ezt a receptet nekem?Szívesen megcsinálnám Balunak uzsira.

Hibernia:nagyon szépen köszönjük hogy meglátogattál minket! :) Nagyon élveztem a doglot.Hát Pepkére nincs is szó,nem hazudtolta meg magát :lol: Azok a pofák amiket képes vágni :D Ha nem lenne ki kéne találni :D Annyira fura volt élőben látni a "sztárt" :) Tényleg eléggé meg volt szeppenve Pepke,Balu meg persze elemében volt,hisz hazai terepen járt :lol: Köszönjük a bókokat Hibernia,mindjárt elpirulok :oops: Peti is írtó aranyos,és az a séró adja meg az igazi személyiségét,írtó vagány vele :D Na meg azok a fürtök ,annyira de annyira édes vele :D Hát igen,ez az alulról megnézés egy új hóbortja,de tényleg édes :D
Mindjárt átteszem a képeket és küldöm gmailre.Nem lett túl sok,párom lusta volt :lol: Mi meg traccsoltunk :D
A csomagot meg majd viszem a szerdai talira (remélem nem felejtem el,zért még szólj rám majd előtte).

Mi ma még elmentünk játszózni meg fagyizni,most értünk haza.Balu épp most elővacsizik.Én is megyek,mert még be kell szednem a ruhát :)

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a talis képek! Cukik a fiúk nagyon!!! Várom már, hogy mindenkit láthassunk élőben is :-)
Már megint hulla vagyok, csak kicsit benéztem. Gréti megkapta az oltást, így elég nyügi volt ma. Nem tudom ettől-e vagy az egész napos széltől :? Jó idő volt, de erre felé igen nagy széllel, amit utálok.
Megyek aludni. Ígérem holnap bővebben írok már.

KépKép

KépKép
nadina01
 
 

 
 

Nincs tolongás... :)

Mi tegnap állatkertben voltunk, annyira jó volt! Ha jó idő van, kéthetente menni fogok. :D A babakocsis lépcsőzésbe is teljesen belejöttem. Egy ötemeletes házat megjártam fel-le aluljárókban és keresztmamám házában. A lehetőségek csak felénél lett volna arra járó segítség, de összesen 2 alkalommal volt, mindkétszer 60 körüli pasik. :? Amúgy most tele vagyok energiával. Nem ismerek magamra. :) Reggel a 9-es vonattal indultunk, és 6-kor értünk haza este, de még dumáltunk egy csomót az utcán a szomszéd kismamákkal (nem azokkal, akikkel bandázni szoktunk). :) Kiderült, hogy az egyik napra pontosan velem egyidős. :) Na, és ezután tökre nem voltam fáradt. Még másra is tellett az erőmből, de azt nem részletezném... Nem a mosogatás volt. :D

Nagyon édesek a fiúk! Jaj, olyan jó lesz, ha sokan találkozunk egyszerre! ;)

Csöpplány, ennyi a recept. :) Öntök a lábosba (igazából zománcozott bögrébe) annyi rizstejet, ami szerintem Samu adagja, és forralásnál teszek bele annyi búzadarát, amennyit szerintem felvesz, kevergetem, és ha megfőtt, besűrűsödött, kész is a vacsi. :)

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Sziasztok,

nagyon jók a képek!!!

Csöpplány az oltás szerintem nem olyan drága, nekünk 2ezer valamennyi volt /oltás!

Barba, igen a programok úgy föltöltik az embert!

Kristófnak középfülgyulladása van :cry: , nagyon sírt este, annyira sajnáltam! :(
Most jöttünk haza a fül orr gégészetről....

Nappal jó a helyzet, szerencsére!

A talira így nem tudom tudunk -e menni mert amellett hogy K-nak fáj a füle Botond fiamnak meg arcüreggyulladása van, amire kapott antibiotikumot tehát pár nap múlva meggyógyul, de szerdán még szerintem nem mehet még oviba, nagyokkal együtt meg nem biztos hogy mennék :roll:

Pedig olyan kiváncsi vagyok már!Na majd kiderül szerdáig!

Na megyek mert romokban a lakás K meg nyűgi! :cry:

kriszta0612
 
 


Jobbulást a fiúknak! ;)

Küldtem gmailre linket állatkertes képekről. :)

Csöpplány, voltatok dokinál Balu lábujjközeivel? :) Újabban nem jegyzetelek, és elfelejtettem írni, hogy régen egyszer én is azt hittem, hogy gombás Samu lába, pedig a lábujjak közötti törölközésre nagyon odafigyelek (még Barnusra is rászólok, ha a sajátját nem törli meg :)) , de azt mondta a dokinő, hogy ez így normális, ne ijedjek meg minden apróságtól, hámlik a bőre, azt kész. Köszi, honnan tudtam volna?! :D

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Barbazso: írjad csak, minél gyakrabban, hogy könnyű a közlekedés babakocsival és hogy milyen jól bírjátok az utazást! Kell a biztatás! ;)
Az a valami este....na, az adhat neked plusz energiát! :D

Csöpplány, Hibernia: jó hogy találkoztatok, aranyosak vagytok a képeken mindnyájan. ;)

Annyira gázos ami nálunk van, hogy tegnap ki akartam próbálni az új babakocsit és nem tudtam összeilleszteni a csattokat. Persze már késésben voltunk, így még izgalmasra sikeredett a próbálkozás. :roll: Végül inkább a régivel szambáztam újra.

Ma meg Krisszel nem bírok, biztos zavarja ez az örökös szélfújás! :(

Agyhártya elleni oltást érdemes beadatni és nem volt drága pár ezer forintra emlékszem. Én most a kullancs elleniről érdeklődnék, hogy azt Ti kéritek-e?

KépKép
charlott
 
 


Az agyhártya-gyulladásos oltás úgy van, hogy ha 1 éves kor alatt adod, 3 alkalommal kell szúrni, 1 év fölött pedig egyszer. Nekem azt javasolta a dokinéni, hogy 1 éves kora után adassam be emiatt. Pont elővettem én is az oltásos papírt, hogy mi van még. Kullancson én is gondolkozom. Szerintem beadatom, mert a kertben is van, és Pesten is. :(

Charlott, tényleg, csak bele kell vágni! Hogy őszinte legyek, a tegnapi úttól kicsit én is paráztam, de úgy voltam vele, hogy nem foglalkozom a félelmeimmel, elindulok, és félútról már úgy sem fordulok vissza, valahogy csak odaérek. Így is lett. :D
A szél Samut is megzavarja. Ma már aludt 2 órát, persze többet nem fog, de még így is tökre szenved. :(

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Charlott, nézd mit találtam fitymaszűkületre! :)
http://bionom.hu/biobolt/aromaterapia/i ... ?evp=20038 Ugye te mondtad, hogy tartasz a műtéttől?

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Tévedtem! Megint alszik!!! :D

De uncsi ez a pénteki nap.... Hol van mindenki? Itt tökre fúj a szél!

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Sziasztok!

Barba, nagyon ügyik vagytok ezzel az utazgatással!!! Samu meg egy tündér, hogy így bírja az egészet! Mi van a fogacskájával, kijött már? Még mindig taknyos?
Én is gondolkozom a kullancsos oltáson. Nálunk itt a kertben is volt tavaly kullancs :shock: A kutyába ment bele. Szóval szerintem kérni fogjuk, csak most kicsi szünetet szeretnék a 2 oltás közt. A tegnapi agyhártyagyulladásosnak 2 hónap múlva jön a 2. része. A kettő között gondoltam. Ja és Csöpplány, tényleg "csak" 2000Ft körül van (2X).

Charlott, írtak nekem a Pikler játéktér csoportról, hogy most lehet jelentkezni a tavaszi csoportjukba. Na most mi pont nem akarunk menni, mert van a sóbarlangos foglalkozás, meg járunk ide-oda sétálni, játszótér, stb. Egyre jobb az idő, inkább kint lennénk többet, mint bent. Gréti pedig egész jól kezd eljátszani egyedül is :D Ti mennétek?
Kriszt is megviseli ez a hülye szél :? Remélem már holnap jobb lesz!
Érden van egy szuper játszótér Ligeten, a Balatoni út mentén az Osváth cukrászda után. Van egy tó és az egyik oldalán van a játszó. Oda járunk ki néha, ha anyuéknál vagyunk. Esetleg ott egy tali valamikor? Mikor jártok Érden? Mi majdnem minden hétvégén elmegyünk.

Kriszta, sajnálom a betegeskedést! Fiúknak jobbulást! Hátha meggyógyulnak szerdáig és akkor tudnátok jönni a talira! Kristóf is kapott gyógyszert a fülgyulladásra? Lehet, hogy hülyeség, de pont tegnap láttam a gyógyszertárban olyan sapkát kicsiknek, amiben a fülénél valami melegítő cucc van, fülfájásra jó. Ismered?

Gréti tegnap óta tiszta nátha :? Vagy a széltől fázott meg, mert először túlöltöztettem picit, kicsit megizzadt :evil: aztán meg ahogy a kocsiból kivettem és behoztam annyira fújt a szél, hogy tutira fázhatott....vagy az oltás miatt ilyen. Ma is tiszta zizi volt :? Már jó lenne, ha rendbe jönne....tegnap éjszaka majdnem 1 órát ringattam az ölemben, felkelt, sírt és nem bírt visszaaludni. Ma meg alig aludt el és most is hallom a babaőrzőn, hogy néha nyöszörög. Remélem nem lesz beteg, mert akkor hogy megyünk a talira :cry:

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Sziasztok!

nadina, nem hülyeség a sapka én is nézetm már lehet beszerzek egyet úgy néz ki Kristóf "füles" lesz ez már a 3. fülgyulladása! :cry:

Most csak fülcseppet kapott mondván hátha elég lesz ez is!

Lehet hogy ettől a hülye széltől fájdult meg neki, mindig adok rá sapit ha fúj a szél de mindegyiket le tudja venni állandóan küzdünk ezzel...

Grétinek jobbulást reméljük hamar túl lesz rajta, én már mindent bevetek ha náthásak, hallottam a múltkor hogy szétvágott hagymát kell tenni az ágy mellé mikor alszik, már ezt is kipróbáltam és szerintem használt!
Férjem szerint olyan vagyok mint egy javasaasszony már mindenre tudok valami csodaszert...tényleg mindent sz@rt kipróbálok hátha valami használ :?

Barba tök jó aza az olaj fitymaszűkületre, olyat is veszek!!! A fiúknak mindegyiknek kell nálunk, mi szteroidos krémet kaptunk rá, amitől föl is jött de aztán azt hittük mostmár ok aztán kicsit hanyagoltuk és máris visszatapadt :evil: egyébként a mi dokink szerint 6 éves korig nem is nyúlnak már hozzá, elég a napi fürdés közbeni hátrahuzogatás!

Kristóf annyira cuki mostanság (is) néha az az érzésem hogy lehetetlen betelni vele....

A legújabb hogy van egy zenélő repülőforma bébitaxija amit hátulról is tud tolni, azt bekapcsolja hátulról tolja és ő is "énekli" annnnyira cuki rendesen dallamot dumál!

Ja és ha labdát lát belerúg ahogy fogom a kezét :P
Meg ha hívjuk a cicát próbálja mondani ő is hogy cic-cic :lol:

Szóval egy csodapók, mint minden ennyi idős gyerkőc, olyan furcsa hogy most egy hónap alatt mennyit okosodott, van egy ismerősünk ahol 2 hónappal idősebb a baba és ő már mindent megért, fut, meg egy csomó mindent csinál, olyan látványosan nagyfiú már Kristóf mellett, pedig csak 2 hónap akülönbség!

Mindenkinek jó hétvégét, csak ne fújna ennyire a szél!

kriszta0612
 
 



Mi meg az örlôfogakkal kínlódunk :? , szegény Níla annyira nyûgös tôle hôemelkedése is van. Náthásnak nem náthás, (sehol nem voltunk társaságban) a héten; szóval szerintem a foga okozza; nagyon-nagyon meg van duzzadva....

A szerdai napunk nagyon sûrû lesz, egyfolytában azon agyalok, hogy a mikortól- meddig maradjunk, mert az alvása most van átalakulóban....Kb. 11-kor alszik el, hát az pont a délelôtt közepe....

Barba, tényleg hihetetlen rugalmas vagy ezzel az egyedül vonatozással,útközben kajáltatással, stb. Ilyenkor hol szoptatod Samut??? Élvezte az állatkertet? Mi is el akarunk most már menni....

A képeket megnézem;sajna most többet nem tudok reagálni, muszáj fôznöm.

Mit vigyek a talira??? (nem babkocsival megyek, hanem hátamon lesz Níla....)

KépKép

KépKép
macianyu108
Budapest III. kerület
 
 


Megnéztem a fotókat, nagyon-nagyon aranyosak a babák!!!
Barba: mi megyünk a talira, egyetlen eset szólhat közbe: ha megbetegszik Níla, amire kevés az esély :D . Akkor nem viszem, hogy ne"köpje be" a többieket.

Egy fontos kérdésem viszont lenne (az alvással sakkozás miatt): ha Níla kidôl a partyn délelôtt, tudna valaki kölcsönadni babakocsit, amibe befektethetem, hogy nyugodtan tudjon pihenni? Ezek miatt agyalok....de semmiképpen nem szeretnék babakocsival menni.

KépKép

KépKép
macianyu108
Budapest III. kerület
 
 


Ne csináld, Maci, lesz csomó babakocsi! :) Én a rossz időtől félek. :( Nem sok jóval kecsegtet az időjárás-jelentés... Ne tegyük át egy héttel későbbre? :D
Valami kekszet vagy ilyesmit hozz akkor, ami nem nehéz.
Baszter, most jöttünk haza a tescoból, és nem vettem műanyag tányérokat, poharakat! :oops: Annyira likas a fejem!
Már kezdtem összepakolni a cuccokat, a gyerekeknek bekészítettem 2 zacskó kölesgolyót, azt ne hozzatok! Különben van ott is bolt a közelben, szóval le tudunk ugrani, ha valami kéne. Megpróbálok előtte venni kókuszzsírt, és akkor lehet kókuszzsíros kenyeret enni mondjuk snidlinggel, imádom! :) Mit szóltok hozzá? Akkor valaki hozhatna kenyeret is. :)

Hú Kriszta, akkor tudnánk miről beszélni! :D Az én férjem teljesen kivan tőlem, hogy mindig valami újabb egészséges dologgal állok elő, ami ugye többe kerül jóval, mint a megszokott. Kivétel az ecetes, szódabikarbónás, mosószódás takarításom, aminek meg a szagát utálja (ecetnek). :lol: :lol: Az a gond, hogy ha webáruházból rendelek, neki kell fizetni, mert ő könnyebben tud utalni, így viszont nem lehet eltitkolni az árát, vagyis nem beszélni róla... :) Különben lökött, mert a shea vaj 2000.-, tök szépen rendbe hozta Samu arcát, és a szteroidos gyógyszertári krém is több volt, mint 2000.-, és még gáz is. A másik, amitől rosszul van, hogy a kertes házban kertészkedek, mert miért nem pihenésre használjuk?! :D :D Mondtam neki, hogy inkább örülnie kéne, hogy lesz Samunak bio zöldség, én meg égetem a kalóriákat az ásással,... Szerintem fél, hogy majd neki kell csinálni a végén. :)
Ha megbízható, csak természetes alapanyagokból készült dolgokat keresel, itt minden bevizsgált: http://bionom.hu/biobolt?evp=20038&evp=20038 Ja, de innen küldtem az olajat is, mindegy! :)
Nagyon édesek a képek Kristófról! Tényleg nagyfiú. Értelmesebb fejet vág, mint Samu, ő még babásabb. Bár lehet, hogy a frizkó miatt látom így... :) A második képe nagyon huncut. :D
Olyan cuki dolgokat írtál Kristófról! Olyan szuper ez az időszak! Samu most azt kezdte, hogy ha örül, térden állásban ugrál a fenekén, annyira bírom. :) Ő még a zenélőivel nem énekel együtt, csak a ritmust veri a kezével, azt sem mindig pontosan. :) Meg múltkor képzeljétek, vacsoráztunk, ő meg elkezdett énekelni, és mutatta a hozzá való mutogatást! (Bevallom, anélkül nem ismertem volna föl a dallamot, hát még a szöveget... :))

Nadi, sajnálom a náthát. :( Majd a sós levegő... :) Lehet, hogy most nem megyünk, még annyira nem tudom, mi lesz, hogy lesz ezen a héten. Samu tényleg tündér, ahogy bírja a strapát mellettem. El vagyok kényeztetve vele. :)
Már kijött a másik fölső egyes foga is, de a többi még csak dudorodik. Szerintem amíg azok nem bújnak ki, az orra valamennyire folyni fog, de nem vészes szerencsére.
Csak kétszer kell 1 év alatt az agyhártyást? Mindegy, mi már várunk.
Nekem az a Pikleres dolog kicsit humbuknak tűnik. 7 alkalom 11ezerért, és amit nyújtanak, egy biztonságos szoba, ahol a gyerekkel nem csinálnak semmit, hanem hagyják felfedezni. Hmm, ide is jöhettek, a nappalink tök jó kis bababirodalom, a kertről nem is beszélve, nem kérek érte pénzt. :D

Fú, szétdurran a cicim a tejtől, amióta nap 1-2 alkalommal többször szoptatok. :roll:

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Latom Maci nagyon idegesit a "hogy fog aludni Nila" kérdés szerdan. ha egy tanacsot elfogadsz, ne tervezz elore, fog aludni, amikor tud és ha véletlenul kevesebb sikerul, haat bumm, akkor sincs semmi, ennyi neked is jar, ha minden program annyira fontos neked, h nem tudod kihagyni. Mar 11 hosan tudnak a babak alkalmazkodni néha néha, ha muszaj.

Kriszta, szerintem is annyira jo ez a korszak és még jobb, ami most jon, amikor jarni, beszélni tanulnak majd. Elisa is nagyon cuki tovabbra is, a legujabb, h felmaszik kisebb samlifélékre, a frasz jon ram mindig..
Kristofnak jobbulast!! a fül az gaz, mert fajdalmas! sajnalom!

Barba, Elisa is tancol térden allva!!!

Gréti jobban van?

Többiek?????

Kép
Kép
Kép
s.orsi
 
 


Sziasztok!

Szerdán a napirend biztosan fel fog borulni és én is csak reménykedem, hogy Kriszt inkább a babák társasága fogja érdekelni, mint hogy aludjon. :wink: Max. ha nagyon nyügi, akkor hazajövünk.
Most lehet tudni, hogy ki fog eljönni?

Barbazso: a hírekben hallottam, hogy nálatok, közeletekben volt homokvihar. Hogyan éltétek meg?
Tök jó, hogy ilyen kreatív vagy! Tényleg kevesebb vegyszeres cuccot kellene használnunk. És akinek kertje van, az miért ne kertészkedjen benne? Én is szívesen nevelgetnék zöldséget, gyümölcsöt.... :)

Nadina: erre a Piklerre nem akartam elmenni, miután az árát megláttam. De írta is a csaj, hogy teltház van, ha akarnék se tudnék elmenni rá! :lol:

Macianyu: Krisz is újabban 11-kor lesz álmos, ha most is így lenne, akkor Nílával együtt lefektetjük őket. Aludjanak míg jól esik! ;)


Babanapszemüveget vesztek csöppségeiteknek? Én ezt az oldalt találtam.
http://www.dealtech.hu/babybanz.htm

KépKép
charlott
 
 


hali jöttem dicsekedni, hogy peti tegnap egyedül ment 3 lépést, felállt, dülöngélt és lépett 3at előre. pont vendégek voltak, babával, odáig voltak érte. :lol: még csak most lesz 11 hónapos, kitartó egy flótás... :) :)

most nincs időm visszaolvasni, elég sok felé járunk, kb minden nap megyünk vmerre vagy jön vki, izgalmas.

loholok

hibernia
 
 
 


Éljen Peti! Gratulálok az első önálló lépésekhez! ;)

Charlott, olyan napszemüvege van Samunak, már tavaly is ráadtam párszor (fénykép kedvéért:)) , most újra elővettük, de már minden ellen hadakozik, se sapka, se napszemüveg, se előke, semmi ne legyen rajta pluszba. :) Mázli, hogy annyira még nem erőszakos, hogy ha gyorsan sikerül elterelnem a figyelmét, akkor magán felejti a dolgokat. Így sikerült az állatkertben is sapkában maradni kis megszakításokkal végig (9-től 2-ig). :) Elviszem azt is szerdán, kipróbálhatod, Krisz elviseli-e magán.
A homokvihart én nem észleltem. :? :D

Orsi, Elisa és Samu nagyon egymásra vannak hangolódva így a messze távolból... :D

Hát igen, senki nem írt a gmailre, hogy biztosra jönne. Ide pár ember, de a nyári találkozó miatt van bennem egy kis rossz érzés, hogy nem-e azért nem írjátok meg konkrétan (tisztelet a kivételnek), hogy én jövök, és ezt vagy azt hozok, mert majd aznap reggel döntitek el, hogy akkor jöttök-e. Bocs, hogy ezt írom, de így azért kicsit nehéz szervezkedni. Gondolom, megértitek, hogy nem akarom fölösleges kiadásokba verni magam, és bevásárolni 20 embernek poharat, tányért, enni, inni, hogy aztán ránk maradjon. Már akkor is az volt, hogy mindenki írta, hogy alig várja, és tök jó lesz, aztán 3-an voltunk. :? Hát én elmondhatatlanul csalódott leszek, ha ez meg fog ismétlődni. :( Ugye nem? :)

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Halihó!ű

Elolvastam mindent,de nagyon reagálni nincs időm.Csak Barbát szeretném megnyugtatni hogy mi mindenképp megyünk,száz ezer százalék :) Én viszek sütit (muffint),meg valami rágcsát.Üdítőre nem vállalkoznék,mert bkv-val megyünk sportbabakocsival.De ha gondolod abba is szívesen beleszállok anyagilag :) Szóval mi tuti ott leszünk.Párom nem jön,csak Balu meg én :)

Nálunk az elmúlt pár napba Balu rengeteget fejlődött,mint mozgásban,mint értelmileg :)
Egyre stabilabban jár,mindenhol elindul,és nagyon sokat megy most már,nem is számolom hány métert :D
Csináltam egy videót,hogy megunja a játékot,kimegy a szobából,de mikor észreveszi hogy követem akkor visszajön és bedobja a figurát a bödönbe :)
A bödönbe mindent bepakol,még ami nem abba való,azt is :D Sőt a fiókokba is bepakol most már :)
Rájött hogyan lehet megszólaltatni a furulyát :) Édesen fújja,arról is csináltam egy videót.
Egyre többet dumál is,visong :)
Megtanulta mondani hogy ffff,és fel tudja húzni az orrát :D Ez elég vicces egyébként :D
Viszont mint kiderült körömgombája van,és a lábujja közt is szárad a bőr,tök eleven neki.Ez egy genetikai betegség sajnos,nem fogja kinőni,csak kevésbé lesz "látványos" később :( Valószínű hogy tőlem örökölte,nekem van hasonló problémám :( A körme miatt kétszer voltam gyerekdokinál,aki azt mondta ez semmi,de már annyira csúnyának találtam hogy elvittem bőrgyógyászatra,ahol ezeket mondta a dokinő.Állítólag nagyon érzékeny a bőre,kapott testápolót is,meg továbbra is a gyógyszertári fürdetővel kell mosdatni.Szegénykémnek most annyira fáj a lábujja között,hogy nem tudjuk fürdetni,mert üvölt és emeli ki a kádból a lábát,szóval gyors zuhanyzásokat csinálunk pár napja :(
Körme már szebb,nem annyira sárga mint volt.A lábujjközénél a cucc szépen halványodik.Bár kicsit macerás kezelni,meg utána nehéz a hintába tartani,hogy ne akarjon mászkálni,mert akkor csak elkeni a krémet.Szóval azért nem egyszerű,de remélem használ.Kenjük a testápolóval is,mérföldekkel puhább a bőre,mint volt.
Enni nem nagyon akar,jól bereggelizik,és utána szinte csak kunyerál.Inni viszont borzalom sokat iszik.Fél litert biztos egy nap.
És akkor itt a videók:
http://www.youtube.com/watch?v=iqMyIrmEIA4
http://www.youtube.com/watch?v=r_TMSR--dbA
http://www.youtube.com/watch?v=YOzoJGwqCSE
További szép napot! :)

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, elvesztem...

Sajnos én továbbra is csak olvasó üzemmódban, másra nem nagyon jut időm, zűrösek mostanában a napjaink, alvással-evéssel nehezen haladunk, mindig borul a napirend valamiért, meg próbálunk sokat kint lenni, ha jó az idő. Azért jól vagyunk, Julcsi sokat fejlődik, ügyesedik, próbálgatja a hangját...csak elindulni nem akaródzik neki :D, ja és még mindig nem jöttek ki a fogai, talán már azért is nyűgösebb, most már illene növögetni néhánynak.

Ne haragudjatok, hogy nem tudok reagálni mindenkinek egyenként, nézem a képeket, videókat... nagyon aranyosak, ügyesek a gyerkőcök, olyan gyorsan nőnek, fejlődnek :D

Hibernia: örülök, hogy jól telik az idő itthon és a repülőút is jól sikerült. Gratula a járáshoz!

Csöpplány: Balu hihetetlenül ügyes a járással!

Barba: köszi a hiányolást :), nagyon ügyes vagy az utazással, állatkertezéssel :)

A találkozó miatt irigykedem, nincs pofám bekéredzkedni, így, hogy csak olvasok :D

Szép estét!

Juci

Kép
juci71
 
 


Hát ezek a videók...! Az elsőt kétszer is meg kellett néznem, annyira édes, ahogy egyensúlyoz a kezeivel! Tök jó lesz élőben is látni! :) Milyen menő furulyátok van! Ilyen színűt még nem is láttam.
A lábbajt sajnálom. :( Rossz lehet, hogy így fáj neki. Eddig mivel fürdetted Balut? Van egy márka, ami nagyon híres, de állítólag baromira szárítja a bőrt. Mondjuk a samponját én is használom a könnymentes formula miatt. Gondolom, rájöttetek, melyikre gondolok. :D (J&J) Samu most Alverde babafürdető habbal fürdik, ebben csak tiszta, megbízható anyagok vannak, és tényleg nagyon jó, egyáltalán nem száraz a bőre, még krémezni sem kell. Sajna már hetekkel ezelőtt elfogyott a shea vajam, ami nálam nagy csapás, de eddig nem volt pénzünk rendelni. Tegnap végre feladtam a rendelést, nem tudom, mikor érkezik majd meg. Ki fogok dobálni minden tusfürdőt, sampont, krémet, amiben káros anyagok vannak. Ma ilyennel mostam hajat: http://www.youtube.com/watch?v=0uh6RotBOys Nagyon szuper! Felkentem a hajamra, bedörzsöltem, befóliáztam, és ilyen fejjel felmostam a konyhát, az előszobát meg a fürdőt, aztán felgőzöltem a padlót, és csak utána mostam le a hajamról. Annyira puha és szép lett! Hihetetlen! 2 tojás, egy citrom, és pár csepp illóolaj. :)
A lábgombára ezt találtam:
"Lábgombára lábfürdő
A lábgombának is az áztatás, vagyis a lábfürdő a hatásos ellenszere, egy lavór vízhez adj 3 evőkanál ecetet, és áztasd benne a lábad kb. 10 percig. Utána kend be egy kis teafás olívaolajjal.
Fontos! Gombafertőzések idején hamarabb megszűnnek a problémák, ha odafigyelünk arra, hogy nagyon kevés vagy leginkább semennyi cukrot ne fogyasszunk, hasonlóképpen tartózkodjunk az alkohol- és a fehér lisztből készült ételek fogyasztásától."
Mondjuk egy lábfürdő nem biztos, hogy kivitelezhető Baluval, de olívaolajba cseppenthetsz teafaolajat, és bekenheted a lábát.

Juci, ha ráérsz, gyertek! Szeretnénk látni titeket! Különben is, te vagy a legkitartóbb olvasónk! :D
A fogak miatt ne aggódj, tök ari lehet! Pont múlt héten hallottam, hogy egy babának már 5 hónapos korában azt mondta a doki az anyukájának, hogy bármikor kibújhatnak a fogai, és egyszerre több is, erre 14 hónaposan bújt ki az első. :shock: :)

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


A lábfürdős teljes cikk itt van: http://illoolajok.hu/component/content/ ... arsai.html

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Nem akarom osztani az észt, csak elküldöm ezt a cikket, hátha érdekel valakit: http://antalvali.com/10legkockazatosabb ... adbol.html

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Jó reggelt

Hibernia gratulálunk a járáshoz! 8)

Megnéztem a videókat Baluról, nagyon ügyes, és a furulya!!!!

Barba azt tudom hogy a j&j a lehető legrosszabb....a börgyógyász azt mondta azt sose használjunk :shock:
Egyébként nálunk is mindenből frosch termék van (férjem máshogy hívja :) ) Én mondjuk alapból környezetvédőként is inkább ezt!

Kertben meg én is szívesen ülteteek bár nincs sok hely, de a gyerekeknek tök jó hogy látják nőni a növényeket amit együtt ültetünk 8)
Képzeljétek lesznek kis pintyeink! Tök arik a szülők egyfolytában költenek enni is csak váltásban jönnek!Be vagyunk már sózva hogy mikor bújnak ki!

Mi mindenképpen megyünk a talira, ha mehetnek a fiúk oviba szerdán, szerintem simán mert már szépen kitisztult az orruk!

Én tudok vinni innivalót esetleg, de mit gyümölcslevet,ásványvizet? Gyümölcsöt, almát?

kriszta0612
 
 


Ja és mi ha lehet 10 körül mennénk mert 12 körül már jönnünk kell mert 13-ra megyünk a nagyokért oviba! Többiek mikorra mennek?

kriszta0612
 
 


Jó reggelt!

Mi is megyünk a talira, Gréti szerintem nem azért náthás, mert beteg, hanem vagy az oltás miatt, vagy a foga miatt. Már a felső rágók jöhetnek majd, mert nagyon dudorodik és a cumit féloldalasan rágdossa, ha teheti (nem engedem neki azért, mert az nem játék :D ) Teljesen színtelen jön az orrából és hiába szívom alig van valami, csak úgy hallani néha, hogy szürcsög. Na meg taknya nyála folyik. Azért mindenképp csak akkor megyünk el, ha nem fordul rosszabbra a dolog. Nem akarok senkit netán megfertőzni :shock:
Mi kocsival megyünk, gondoltam viszek egy karton babavizet, ami nekünk is jó inni. Még mit vigyek?
Sajna tényleg úgy néz ki, hogy pont szerdára jön a hideg front jó szar idővel :? Barba írtad, hogy esetleg ne tegyük-e át a talit. (nekem a jövő hét is jó lenne)

Igen, ez a Pikler csoport már elég húzós árban és már annyira én sem tartom jó ötletnek, mint az elején.....
Barba, mi megyünk holnap a sóbarlangba mindenképp, ha tudtok gyertek! Utána megint bandázhatunk itt nálunk! Ha valakinek még van kedve és vállalja az ideutat, akkor várjuk :lol: 8)

Ez a Baby Banz napszemcsi tök jó! 8) Pont múlt héten voltunk a Decathlonban, de nem is láttuk. El kell mennem megint megnézni. Gréti üvölt, ha kicsit is a szemébe süt a nap :? Kocsiba meg tök gáz, mert hiába van az ablakon napfényvédő, az vagy leesik, vagy mellette süti.... be kell szereznünk valami biztosabbat. Bár Gréti se nagyon visel el magán plusz cuccot ruhán kívül :shock: Bevallom én már előke nélkül etetem :x Gáz, de nincs kedvem ezzel is küzdeni, mert tépi le magáról...

Hibernia, most olvasom, hogy Peti jár!!! :shock: GRATULA!!!

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Juci, tényleg gyertek a talira! Minél többen leszünk, annál jobb lesz! Látom Julcsi is a lustibb fajtából való, akár Gréti. Tegnap óta Gréti kezd próbálkozni a felüléssel, de olyan fura a technikája, hogy sikerülni még nem sikerült neki. Mi 18-án megyünk a konduktorhoz, aki megnézi, minden ok-e. Remélem, hogy csak lusti. Julcsi miket csinál? Ő már ül, mászik? Gréti még csak kúszik, és tulajdonképpen nem ül.

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Sziasztok!

Juci:én mondjuk szívesen találkoznék veled is :) Engem nem zavarna ha jönnél,de ezt csak a saját nevembe mondom :)
Az elindulás alatt mit értessz?Magát a járást?Mert azzal még ráér :) A legtöbb baba 12-14 hó között indul el,legalábbis azt olvastam :D Szerintem szépen fejlődik Julcsi is,nincs vele semmi gond :)
Még mindig nincs foga?De komoly :D A hugomnak is 1 évesen jött ki az első foga,állítólag ez is normális.De nagyon édes lehet fogak nélkül :D

Barba:én is nagyon csípem amikor ilyen csípőtartásban van a keze behúzva.Na meg amikor még a nyakát is behúzza na az a halál :D Egyzserűen nem bírom ki nevetés nélkül :D Na meg mikor egyensúlyát veszti és imbolyog,de aztán sikeróül visszanyerni az egyensúlyt :D
A furulyát a Tesco-ba vettem :D
Eddig is a gyógyszertárival fürdettem,csak elfogyott,és mivel nem voltam dokinál receptet iratni,így 2 hétig kipróbáltam egy Nivea-sat.Nekem azt mondta a bőrgyógyász hogy az ilyen bolti fürdetőket normál bőrű babáknál lehet használni,érzékeny bőrűeknél meg legjobb a gyógyszertári.Lehet hogy tényleg emiatt lett ilyen száraz a bőre,mivel kb pont 2 hete kezdett neki ennyire száraz lenni a bőre,hiába testápolóztam.
Hát ez a lábgombás lábfürdő kilőve nálunk,hisz a sima vízben üvölt hogy fáj neki,nem hogy még az ecetes víz :? De azért köszike,aranyos vagy hogy így utána néztél :) Én már csak azt nem értem hogy HOL KAPHATTA EL????????EZen agyalok és tök kivagyok emiatt :?

Kriszta:köszi a dicsit :) A furulyára tegnap jött rá :D Charlott tett régebben egy videót ahol Krisz furulyázik,na felbőszültem és én is vettem neki,hátha rájön mire való :) Hát majd 2 hétig csak rágta meg forgatta :lol: Aztán tegnap a szájába volt és elnevette magát és ugye megszólalt.Na akkor elkezdett próbálkozni és rájött hogy működik :)
Pintyek???Jajjj azok annyira cukik!!!! :)
Mi kb 10 fél 11re érünk oda.Balu mostanság fél 9kor kel,de aznap szerintem keltem 8kor.Így 9 körül már tuti el tudunk indulni,és akkor kb 1, másfél óra az út nekünk.

Nadi:már én is előke nélkül etetek sokszor,mert nem viseli el magán csak ritkán. :( Sapka az csak megkötős jöhet szóba,de sokszor már azt is leszedi :? Napszemcsit én próbáltam ráadni,a Kikbe volt leértékelve,de azonnal leszedte,meg nem tudta mit csinálok,és ki se nyitotta a szemcsi alatt a szemét :D Bárnem tudom hogy ezt az "úszószemüveg" megoldást mennyire viselné magán.Lehet még jobban le akarná tépni :? Előre félek a nyártól,mert sehol nem láttam még nyári vékony sapit megkötőset :? És csak áll alatti megkötős jöhet szóba,mert amit a tarkóján kell megkötni is simán leszedi :(

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Azt hiszem, rájöttem, férjed hogy hívja a frosch termékeket. :D
Kis pintyek, de jó! Mi a kiscicákat várjuk izgatottan, aztán nem tudom, hova fogjuk elpasszolni őket. Egy kandúrkát tuti megtartunk. :) Mindkét csajszink vemhes. Utána megműttetjük őket. :(
Szerintem jó valami gyümölcslé.

Nadi, holnap szinte 100%, hogy nem megyünk. Megígértem anyunak, hogy kitakarítom a lakást, hogy ne neki kelljen miattunk nagytakarítást végeznie. :) Lehet, hogy az időmbe beleférne, csak félek, hogy fáradt leszek, ha megyünk, és utána már nem lesz kedvem dolgozni. :oops:
Egy karton babavíz? Szupi, akkor én azt nem is viszek. :D

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Szasztok, egyszerűen nem tudok visszaolvasni+ írni is vagy-vagy alapon működök, így ma az írás van :oops:

Szóval megyek, bár nem autóval, arra jutottunk férjemmel jobb ha nem vágok neki túl bizonytalan vagyok és azért túl messze lenne+ elég forgalmas/bonyolult arra a közlekedés, így rávettem magam a bkv-ra.
Szerencsére a flóriánról elvileg megy oda busz nem kell sokat átszállni, de cska a de. alvás után megyünk, olyan 12re azért szeretnék ott lenni :D

Meddig lehet maradni? Mert a férjem vinne haza olyan 4 körül? az nagyon pofátlan barba? Bár addig el is sétálunk a környéken ha az már túl késő

Ha hozol pelust akkor én nem. És milyen új pelusotok van?

Hibernia, gratu a járáshoz, mi állunk!!!
Cukor falat Gabesz imádom, mint egy hullahopp táncos, csak a fűszoknya hiányzik róla :lol:

Na meg igaz van járássegítőnk, de ő inkább a széket tolja és azzal közlekedik. Tele vagyok videóval de az a szemét youtube nem mükszik valamiért :?

Ja és Hibernia, most már tuti megyünk Dublinba egy hétvégét :)
Egyelőre úgy néz ki júni 24-27ig
Kicsit fosok a repüléstől. Tényleg 3 óra az út????

Kép
Kép
zsu84
Üröm
 
 


hali

na most ez ultragáz, de most szerdán nem tudunk menni. magyarázatot küldök gmail-re, nem publikus. :cry:

hibernia
 
 
 


most olvasom, nekem is jó a jövőhét is.

Benn nem férünk el?

Én akkor tuti megyek Gabival, de csak bkv-al. Van itthon valamennyi műanyag cuccosunk azt viszek, ha kell.

Babakocsival megyek, kiváncsi vagyok milyen lesz, kicsit parázom, de ez van. Aludni sem tudom mikor fog, de ha álmos úg yis elalszik, ha mást hazafelé az autóban.

Kép
Kép
zsu84
Üröm
 
 


Petinek gratu a jarashoz!!

Balu labizéjét nagyon sajnalom... nem biztos, h elkapta vhol, hanem ha oroklott dolog, akkor egyszeruen elojon a melegben, mint az ekcéma és tarsai. sajnalom, ha igy faj neki. mi most egy picit piros szemmel kuzdunk, valszinu napallergia! vagy pollen.
Megkotos nyari sapkat én mar lattam, elsosorban hasznaltan, mert "nem divat", de létzeik. Elis ais leszedi a sapkakat.

Napszemuveget ilyen pici babakra én sosem tudtam adni. Elisanal még nem probaltam, ha elviselné annak orulnék nagyon.

A mult héten megint kaptunk egy rakas ruhat a szomszéd notol, kb 15 kis ruhacskaja van Elisanak, ra sem fogom tudni mind adni, szerintem...

Az éjjeleink megint valtozoak, visszaalt a 2x kelésre. :( nem tudom miért...

Kép
Kép
Kép
s.orsi
 
 


Akor szerintem legyen már 1 héttel később, mit szóltok?

Amúgy a legjobbat nem is írtam. MA Gabi önállan ivott a pohárból. Véletlen kézközelben hagytam, felkapta, szépen ivott 2-3 kortyot..aztán úriasan leb*szta a földre :lol: :lol:
De állati büszke vagyok rá, már csak a pohár lerakását kel megtanulni :D

Kép
Kép
zsu84
Üröm
 
 


Barbazso, most lattam még csak az allatkerti képeket! annnyira aranyos ez a Samu! föleg amikor kormanyoz!

és Balu videoit i s most lattam. Rendkivül ügyes!! és nem tudom tudjatok-e, a furulyazas nagyon jol erositi a szajizmokat és segit a poszeség és mas beszédhibak megelozésében!!

Hibernia, olvastam. sajnalom! drukkolok, h "csak" az elso verziorol legyen szo!

Kép
Kép
Kép
s.orsi
 
 


Gabi és a pohar :) :) :) :) Elisa ma a joghurtos poharbol akart inni, és csodalkozott, h semmi nem jön belöle, nem sok kellett volna hozza, h az egész joghurt a nyakaba boruljon...

Kép
Kép
Kép
s.orsi
 
 


Sziasztok!

Akárhogy nézem a gmailt nem találom Hibernia levelét... :( Remélem nincsen nagy baj!
Akkor most a szerdával mi a helyzet?

Nagyon ügyesek a babák! Gratulás a fejlődésekhez! :)

Én meg nem bírok Krisszel, dackorszakában lehet, a határait feszegeti, de már egész hétvégén rosszalkodott és ma sem kímél. És az a baj, hogy én meg egyre feszültebb vagyok. Tisztára boszis anya lettem! :(
Nálatok is hasonló a helyzet? Ez a szeles idő okozza ezt?

Találtam egy nagyon jó cikket - nálunk ez a helyzet...és ebbe beleőszülök. :()
http://www.kismamablog.hu/babazas/gyerm ... gyermekkor

KépKép
charlott
 
 


Jesszus, Hibernia, sajnálom! :( Természetesen akkor egy héttel később. Talán az idő is szebb lesz. ;)

Charlott, az én levelemnél van a válaszok közt Hibernia levele.
Boszis anya. :lol:

Pohárból egyedül? Gabi és Elisa nagyon ügyik! Samu az ikeás csőrösből próbálkozik, én meg hót ideg vagyok, hogy mindene csurom víz lesz. Arra gondoltam, nyáron majd próbálkozhat, megengedem neki. :D :D Na, jó, most is hagyom, de folyton ott állok ilyenkor, annyira égő vagyok! :)

Zsu, nyugodtan várd meg nálunk az "öreget"! :) Én úgyis ott leszek. :) Bent is elférünk, csak a kertben kényelmesebb. :)
Többféle pelust is vettünk a tiptopbaba.hu-ról, mind zsebes. Coolababy, Happy Minkee, talán ennyi. Meg van egy szem Upsy Daisy.

Jaj, Orsi, az a kocsi az állatkertben nagyobb élmény volt Samunak, mint bármi más egész eddigi életében. :D Ez az autómánia beléjük van kódolva?! :)
Kis ruhák... Egyszer nekem is lesz lányom! :D Az lesz nálunk az anyagi csőd... :lol:

KépKép

KépKép
barbazso
 
 



KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Charlott,
Jo ez a cikk! Akkor mi mar réges régen a kisgyermekkorban jarunk. :) mire felnonek a gyerekek az idegeid acélbol lesznek! az elso gyerek a "kisérletinyul", akin a szüö megtanulja, mit hogyan kell csinalni. azt hiszem csak az segit, ha minél többet beszélgetsz hasonlo koru babak szüleivel, h megnyugtasd magad, nem te csinalod rosszul, mindenki atéli ezeket a pillanatokat és a helyzet csak egyre bonyolodik majd... a ti éjszakaitok milyenek mostanaban?

Kép
Kép
Kép
s.orsi
 
 


Annyira el vagyok keseredve....

Megrendeltem szerdára a vega kukoricás-házisajtos batyukat (25 db!!!), de Nílával valami nem OK. 3 napja erős hőemelkedése van, nagyon-nagyon nyűgős, fájdalmasan sír; és félek, nem csak a foga. ma este már 39, 1 volt a hője (nem levonva)....beszéltem a gyerekorvossal, holnap vizeletvétel lesz; lehet, hogy húgyuti fertőzés, ami pedig kórházzal jár :( :( :( Remélem, hogy nem az!!!! Nagyon nagyon nem szeertnék kórházba menni vele!!!!!
Drukkoljatok lécci! Holnap estére meglesz a pisi-eredmény..... :( :(

Pedig annyira vigyázok rá, fogalmam sincs mit szedett össze.....A fogával is iszonyúan kínlódik....

A gmailt nem olvastam még. Akkor most nem lesz tali szerdán?

KépKép

KépKép
macianyu108
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm az invitálást, kedvesek vagytok, akkor ha tényleg nem zavarunk, akkor mi is mennénk Julcsival :), végül jövő hét szerda, ugye?
Kocsival megyünk, úgyhogy tudok vinni bármit, nehezebb dolgot is, viszek én is üdítőt és akkor nem kell egy embernek sokat cipelni... és még mit??

Hibernia: nagyon sajnálom, kellemetlen lehet a vizsgálódás, de remélem semmi komolyabb. Szorítok!

Zsu: gratula az iváshoz, végre mi is találtunk egy poharat, amiből tud szépen inni, nem kell a janás flakonból itatni, már olyan ciki volt, hogy üvegből tud csak inni. Tulajdonképpen bögre, amin van csőrös fedél, ezzel azonnal tudta mit kell csinálni, a szelepesekkel nem tudott mit kezdeni.

Nadi: Julcsi inkább sokat időzik egy fázisnál, óvatos és alapos :) Ahogy Csöpplány írta az elindulást a járásra értettem, már nagyon régóta lépked a dohányzóasztal körül, meg a kanapé mentén, de kapaszkodás nélkül állni még nem akar (max. néha megfeledkezik magáról néhány másodpercre :)), és lépegetni sem akar úgy ha a hóna alatt vagy a kezét fogjuk, illetve pont ma tett így néhány lépést, eddig azonnal "lerogyott" :)... talán lassan ráérez... Persze nem akarom erőltetni, tényleg ráér még.

Csöpplány: jó hallani olyanokról, akiknek későn jött a foga, már aggódnék, ha nem tudnám, hogy ez is normális. Nekem az lesz fura, hogy a többi babának már tele a szája fogakkal :D

Ja és az az érdekes, hogy Julcsi meg már nem nagyon akar püréset enni (mostanában szinte semmit :shock: ), a darabos dolgokat eszi szívesebben, na meg még mindig szopizna állandóan.

Juci

Kép
juci71
 
 


Maci: sajnálom :(, remélem nem az, és hamar rendbe jön.

Juci

Kép
juci71
 
 


Jajj Maci, nagyon sajnalom! de ha esetleg hugyuti fertozés, miért kell azzal korhazba menni??? antibiotikumkuranak elégnek kell lenni, nem?

Juci, jo hallani rolatok is! épp ma akartam irni, h Elisanak uzsonnara felkockaztam egy fél kortét és szépen egyesével megette, az almaval ugyanez par napja, reszelve nem eszi meg... szoval most mar közeledik az az ido, amikor egyedül akarnak enni és csakis egyedül, és haat anya legyen a talpan, aki napi többször olyat tud feltalalni, aminek a nagy része a szajaban köt ki...

Barba, félreértettél, Elisa nem tud inni egyedül poharbol.

Kép
Kép
Kép
s.orsi
 
 


Küldtem néhány új képet...

Jó éjszakát mindenkinek!

Juci

Kép
juci71
 
 


Szegény kis Níla, drukkolunk, hogy ne legyen gond! Pisimintát szerezni egy babától... Nem egyszerű... Mi még nyáron próbálkoztunk vele. :)
Hú, az a batyu borzasztó jól hangzik! ;)

Ja, azt hittem, a joghurtos poharat egyedül kaparintotta meg Elisa. :)

Ezt meg kell néznetek! Unokaöcsém (apai segítséggel) csinált egy saját blogot, ahol gurigából barkácsol. Annyira cuki! Olyan kis "meg nem értett zseni" típus. :) http://gurigavarazs.blogspot.com Még csak egy bejegyzés van, de az elkészítési mutatóval, videókkal, imádom ezt a gyereket. :) Fordítva tartja az ollót. :D

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Níla hogy van?

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Sziasztok!

hát el vagyok szomorodva,csupa rossz dolgot olvastam most itt :(
Először is,Hibernia remélem semmi komoly,majd gyere és meséld el mi volt!!!
És Nílának is jobbulást,reméljük semmi komoly!

Hát nekünk a jövő hét szerda nem jó.Tudjátok a most szerdai státuszvizsgálatot áttetettem a következő szerdára hogy most el tudjunk menni.Elég hülyén jönne ki ha most megint áttetetném :?

Reagálni nem fog menni,ezer dolgom van,csak ezért gyorsan beugrottam.

KépKép
Kép
csöpplány
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: