Új privát üzeneted érkezett!

Boboka: Nekem azt mondta a dokinő (múlt héten felhívott), hogy születés után minden babának ellenőrzik a TSHját és ha gond volt terhesség alatt a mama szintjével, akkor érdemes 4 hetesen újra ellenőrizni. Mivel nekem végig rendben volt, így azt mondta, nem lesz szükséges. Esetleg erre is kérdezz rá.

Ha beírod a keresőbe, hogy labor vizsgálat, akkor elég sok helyet kiad, ahol tudsz csináltatni bármit, TSH-t is. Igaz fizetősek, de gyorsan kész van. A háziorvos csak TSH-t nézhet, de nekem mindig néztek t4-et is.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Szép délutánt(lassan estét)!

Mindenki megvan és egyben ez jó :lol: !

Kicsi Imola igazi nőci! Beült a fotó erejéig :lol: Megjegyzem gyönyörű!

Törlőkendő: Pampers :az elnézést mindenkitől, de hulladék! Nem a minőségét kifogásolom, nem az illatát, de vegyszerekkel fehérítik!
Én pelusból sem veszem pont ez miatt!
A Johnsons termékek meg még drogot is tartalmaznak, és elég allergizálóak!

Bocs nem okoskodom, de teszteltük anno, és most már megtalálták a magyarázatát annak, mitől volt tiszta kiütés 12 éve a lányom! (a fenti okok)

A babaápolást a DM megoldja nekem, nagyon jók a termékeik, és bababarátok!!!

Ja, régen imádtam a Gabi termékeket, de Johnsons ezt is meggyalázta, a Neogranormonról meg kiderült még a punit és fütyit is összenöveszti, mert olyan fasza a hámképző hatása( lehet túlparázom, de utána olvastam több helyen).

És a cumisüveg(mert mindig veszek mumusnak, eddig nem kellett) meg jobb, ha üvegből van! A műanyag rákkeltő!

Egyre idiótább vagyok, ahogy eljön a szülés ideje, de én már ilyenekkel is foglalkozom alvási nehézségeim alatt.

A legjobb babaápoló cuccost a Veleda csinálja (de erre nekem nem igazán van keretem :oops: mert nem ócccsó)

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Ja és majdnem elfelejtem:

Aldiban 10 db bukórongy (textil pelus) nagyon jó minőségű 2000 Ft!!!

Én most vettem és mosom ki, de igaz nem fehér, hanem mintás, mondjuk babát nem érdekli mit bukik össze :lol:

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 

 
 

Süti: Piacon is drága az ágynemű, néztük :S Ha sikerül anyagot találnom még a héten, akkor szólok, ha nem, akkor hagyom a fenébe.

KépKép
Kép
scooper
 
 


Süti: Pécelen merre fele laksz? Ismered a lovardát a vasút túloldalán? Dombon van fennt, egy erdősebb részen, állomástól kb 15 perc gyalog, nem tudom sajna, mi a neve.... :shock:

KépKép
Kép
scooper
 
 


Süti, mit én is? :shock:

T-pk
okés. :)

Csunyeszka, ha jól megnézzük, mindenben van valami vegyszer, vagy méreg, vagy egy rakás allergén :?

Manó????
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vicger 2009.08.13 18:17-kor.

vicger
 
 


Visszaértem, túléltem az elmenetelt, mindjárt ledőlök picit.

Vicger, a hordozó, amit én vettem, sztem nem rossz. (Így, használat nélkül tudom még csak mondani, persze) Ha kell, adok elérhetőséget.

T-pk, sms nekem is jöhet!! :)

Csunyeszka, köszi az infókat!
Aldiban majd megnézetem anyuékkal, mert mostanában csak oda járnak, biztos hoznak nekem is pelust.

Imola szépséges, és nekem is az jutott eszembe, mintha idősebb lenne, pedig picur még!! :D

floranan
 
 


Azt nem annyira,még csak egy éve lakunk itt,de a vasútállomást tudom hol van!!

sutimano76
 
 


Vicger,csak írtad,hogy fáj a szeméremcsonton,meg minden bajod van már,bár az nst-d jó lett. :oops: ...csak gondoltam....hátha :?

sutimano76
 
 


Vicger,Manót láttam már bejelentkezve,bizti csak olvasó üzemmódba van.

sutimano76
 
 


[quote="sutimano76"]A írta:sutimano76zt nem annyira,még csak egy éve lakunk itt,de a vasútállomást tudom hol van!!


csak azért, mert húgomnak van lova, ott van kinnt bértartásban. Gondoltam, hátha van egy kis ismerettség közöttünk :lol: :lol:

KépKép
Kép
scooper
 
 


Mamik!

Egész nap annyira fáj a szeméremcsontom,hogy majd belehalok.Egyszerűen iszonyú.Ez mitől van?Vicger?Ja és olyan mintha csak a bal oldalon fájna,legalábbis így érzem.És egyre rosszabb. :?
Vendég
 


[quote="lina85"]M írta:lina85amik!

Egész nap annyira fáj a szeméremcsontom,hogy majd belehalok.Egyszerűen iszonyú.Ez mitől van?Vicger?Ja és olyan mintha csak a bal oldalon fájna,legalábbis így érzem.És egyre rosszabb. :?


Azért van, mert a testünk készülődik a szülésre, tágul picit ott lenn minden, a csontok is...
Próbálj meg nem csinálni hirtelen mozdulatokat, én is így próbálom túlélni...
Nekem is volt, h egy-egy oldalon, mostanában mindkettőn :(
Doki és vedőnéni is mondta, h normális, most már főleg, nekem mondjuk hónapok óta van :(

Plusz még a nem javuló derekam...
Ááá minnyá hisztis kismami leszek :cry:

floranan
 
 



Hahó,

vagyok-vagyok, csak ténykedtem egész nap. De. bank meg bót meg mosás meg ilyenek, du. meg Mírának csináltam egy kis meglepit... naná, hogy zümik meg katicák. Majd holnap fotózom és mutizom. Szóval ezzel el is ment a nap.:) Közben 2 nagy adag kimosva öcsi ruháiból, holnapra is még maradt 2.... aztán meg vasalhatom és az is kééész.

Most valami jópofa dínó és oroszlán képet kell még keresnem. Ákosnak a kiságyához a falra szeretnék még gumidekor képeket csinálni. Ezeket úúúgy imádom, mikor lehet alkotni! :lol:

Olvastam a mai termést... de mivel folyamatosan, így most estére nem sok maradt meg, bocsika. :oops:
Azt láttam volt szó a popsitörlőkről. Én is kétfélét használok. Dm... az mindig van itthon és ha akciós vagy volt épp úgy pontom, akkor Nívea... mint minden más is. Mírának elég érzékeny a bőre és ezek beváltak. De hát ki kell próbálni ebből is többfélét én azt mondom.
A többivel a tapasztalataim: Tesco-győztem kiszedni a helyéről, mindig jött egy valag (lehet csak béna vagyok), de amúgy jó... Pampers - nagyon nedves és csak ken mindenfelé... Huggies - túl vastag és merev.... Neogranormon - azt csak 1x volt, de már nemtom milyen volt.

Süti, nagyon szép lett Berni szobája... olyan tisztaság és ártatlanság sugárzik a sok fehértől.

Bibi, Kriszti... nem csuklottatok? Míra ma olyan hisztit csapott le most este, mint a csuda... és hát nálunk se igazán válik be semmi... zuhany, meg arcmosás és hasonlók csak olaj a tűzre... hagyni kell.... de az vagy 15-20 perc mire abbahagyja... közben meg rúgkapál meg fetreng és hasonló. Szerencsére eddig még csak itthon csinálta és 1x, mikor be kellett jönni a játszóról... De sztem akinek nem hisztis a gyereke, az nem is érti miről beszélünk..

Megyek, mert asszem egy újabb hiszti van soron... pedig lassan fürdés meg alvás lenne soron.

Kép Kép
manósziget
 
 


Floranan: köszi,a derékfájás az nálam is megvan már régóta.Mostanában néha úgy megyek mint egy pingvin. :D

Ne hisztizz,pihenj és nyugi! :D :D
Vendég
 


Lina: szeméremcsont fájdalom: tágul a kismedence ezerrel... normális, csak szar :? Szülés után elmúlik ;)

Süti, háááát... végtére is lassan de biztosan szülök ;) már én is kivégeztem a 35. hetet ;)

Manó, már azt hittem, hogy beindult Ákos :) hiszti: szerintem a gyerkőcök 99%a hisztizett életében legalább egyszer. Teljesen normális dolog, ha próbálgatják a határaikat. Akkor van gáz, ha a szülő mindent megenged, csak hogy csendbe legyen a lurkó :?

Flora, van egy nandu kendőm, az jó első pillanattól, csak kissé vastagnak találom az anyagát, nehogy besüljön a csajszi a nagy hordozásban :D Bár, egyáltalán nem biztos, hogy 50 fok lesz szeptemberben is...

[size=9]ma kolozsvári szalcsit fogok vacsizni orda sajttal és zöldpaprikával nyammmmmmmmmmmmmmm[/size]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vicger 2009.08.13 20:11-kor.

vicger
 
 


Vicger: köszke!!!! :D

Ja és jó étvágyat,de azért gonosz vagy,hogy ilyen finomságokat eszel és még el is meséled nekünk. :D Bár mintha ilyet már én is csináltam volna. :wink:
Vendég
 


Vicger, ilyet én is szoktam (szalonnázás), meg még mást is :P csak nem hirdetem, mert nem kínzom a többieket :D :wink:

floranan
 
 


jóvanna :oops: azért írtam apró betűvel :oops: na, most még kisebbre veszem :D

vicger
 
 


Még egy kérdés és mára befogom: 120x60 -as kiságyba mekkora paplant és párnát érdemes csináltatni a picinek????Csak mert ebben nem vagyok jártas és mivel az anyagom megvan hozzá meg a mamikám megvarrja a dédunokájának így csak a méret kellene,de tanácstalan vagyok....
Vendég
 


Kép Kép Kép Még jó,hogy a szemem jó Kriszti!!! :lol: :lol: :lol: Szalonnát én is ehetek,mert 0 ch-s.

Mabe,majd elfelejtettem,a kislányod gyönyörű.Látom már tudja,hogy vegyen le mindenkit a lábáról.

Lekopogom,nekem pár kósza keményedésen kívül semmi.Még a lábam is ok.Viszont ma hallottam,hogy a kresz szerint szülés előtt 2 hónappal már nem vezethet a kismama :oops: :oops: :oops: Szóval csajok,ki is vezet még mindig :?: :lol: :lol: :lol:

Kép
v.andi
 
 


[quote="hgrita"][ írta:hgritab]Bibi, Vicger: Én ilyen rugalmas kendőre "gyanakszom". Mabe, majd erősíts meg, ha tudsz, ilyen-e.

http://celesztina.blogspot.com/2009/06/ ... endok.html


nekem meg az előző napi kép alapján ilyennek tűnik:

http://www.mobywrap.com/t-mobywrap.aspx
http://www.youtube.com/watch?v=CamfWi0cEU8

nekem egy barátnőm küld egy ilyet (Amerikában él), az ő képein láttam hasnlóan megkötve, mint Imola vállán ... ő nagyon dícséri, és újszülött kortól használható, szerintem a mei-tai (ahogy Flora is írta ) csak kb 3 hónaptól ... ( vki kérdezte korábban)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="hgrita"][ írta:hgritab]Babcika: Hát, együttérzek veled. Nekem egy 3 éves örökmozgóval kell ezt előadnom. Főleg akkor vagyok bajban, ha éppen fáj a hasam, mert akkor az annyira zavar, hogy nincs türelmem máshoz. Ideig-óráig leköti Andrist a kirakó, olvasás, autószerelés, műhelyezés, dominózás, de van, hogy ő is inkább focizna, ökörködne, az meg már nem megy. :oops: Ő szerencsére nem igényli annyira a TV-t, de azért előfordult már, hogy többet nézett egy délelőtt a kelleténél. Akkor én inkább DVD-t teszünk be neki: Micimackó, Franklin, Hunyor-Major, Süsü vagy Minimax megy, de szigorúan felügyelettel.

Andrisnak most vettük meg élete első társasjátékát, Kisvakondos. Ezzel elég jól elvan egy menetig, ami kb. 15 perc.


Nálunk, (főleg mióta nem bírok rendesen mozogni, s két naponta gyerektársaságba vinni ) sokat megy a Tv: DE szigorúan csak DVD ... most Barney és barátai a sláger, illetve Thomast szereti nézni, de azt csak angolul :shock:

Egyébként a sok TV előtt töltött óra miatt nekem is lelkifurdalásm van rendesen ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="t-pk"]S írta:t-pkziasztok,

itt vagyok! Csak most értünk haza Pestről.

Doktor bácsi megdícsérte a görbécskéimet, hát voltak benne "hegyek", de a méhszáj még teljesen zárt, így hétfőig haza engedtek. Hétfőn kell újra mennem, akkor azt mondta, hogy biztos, ami biztos vigyek cuccot magammal, de ha minden így marad, akkor még haza jöhetek. Azt mondta hétfőig maradjak egyben, utána jöhetnek a lányok.
Csinált uh, a méretektől majdnem leestem az ágyról: 2700 gr és 2900gr. Tudom és ő is mondta, hogy ezek az adatok nem pontosak már - azt mondta, az biztos, hogy mindegyik 2500 gr fölött van - de ha jók a mért súlyok, akkor simán 3000 gr fölött lesznek mind a ketten. És még nem is beszéltünk arról, hogy kihúzom mondjuk a 39 hétig.
Szóval jó súlyban vannak a drágák.

Most elég hulla vagyok ettől a hosszú úttól, de holnap visszaolvasok mindenkit.


KAta: gondoltunk rád egész nap !!! :) .... húúúúúúúúú, nem semmi méretek !!! :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="manósziget"]H írta:manószigetahó,

vagyok-vagyok, csak ténykedtem egész nap. De. bank meg bót meg mosás meg ilyenek, du. meg Mírának csináltam egy kis meglepit... naná, hogy zümik meg katicák. Majd holnap fotózom és mutizom. Szóval ezzel el is ment a nap.:) Közben 2 nagy adag kimosva öcsi ruháiból, holnapra is még maradt 2.... aztán meg vasalhatom és az is kééész.

Most valami jópofa dínó és oroszlán képet kell még keresnem. Ákosnak a kiságyához a falra szeretnék még gumidekor képeket csinálni. Ezeket úúúgy imádom, mikor lehet alkotni! :lol:

Olvastam a mai termést... de mivel folyamatosan, így most estére nem sok maradt meg, bocsika. :oops:
Azt láttam volt szó a popsitörlőkről. Én is kétfélét használok. Dm... az mindig van itthon és ha akciós vagy volt épp úgy pontom, akkor Nívea... mint minden más is. Mírának elég érzékeny a bőre és ezek beváltak. De hát ki kell próbálni ebből is többfélét én azt mondom.
A többivel a tapasztalataim: Tesco-győztem kiszedni a helyéről, mindig jött egy valag (lehet csak béna vagyok), de amúgy jó... Pampers - nagyon nedves és csak ken mindenfelé... Huggies - túl vastag és merev.... Neogranormon - azt csak 1x volt, de már nemtom milyen volt.

Süti, nagyon szép lett Berni szobája... olyan tisztaság és ártatlanság sugárzik a sok fehértől.

Bibi, Kriszti... nem csuklottatok? Míra ma olyan hisztit csapott le most este, mint a csuda... és hát nálunk se igazán válik be semmi... zuhany, meg arcmosás és hasonlók csak olaj a tűzre... hagyni kell.... de az vagy 15-20 perc mire abbahagyja... közben meg rúgkapál meg fetreng és hasonló. Szerencsére eddig még csak itthon csinálta és 1x, mikor be kellett jönni a játszóról... De sztem akinek nem hisztis a gyereke, az nem is érti miről beszélünk..

Megyek, mert asszem egy újabb hiszti van soron... pedig lassan fürdés meg alvás lenne soron.


Manó: hasonló az izlsünk popsitörlő kérdsben ;)

Hiszti: LIlla mstanában itthn még pörög is a hátán a hatás kedvéért ... semmi más nem használ nálunk, csak a teljes figyelmen kívül hagyás ... ha megpróbálm csitítani, csak sokkal rosszabb lesz ... :shock:

JAAAAAAAAAAJ, milyen "élményünk " volt a szemorvosnál :shock: :shock:

Pupillatágítást mg elg jól túrte, mindenben együttműködő vlt, amíg le nem akarták takarni az egyik szemét, majd ugye jött volna a másik: annlkül pont a vizsgálat lnyege nem történt meg ... ellenben : 3an lefgták, közben minket kiküldtek, és még meg sem lett csinálva, ami miatt ezt a tortúrát végigcsináltuk : a gyerekem magán kívül volt, s mg 10 perc múlva is reszketve bújt hozzám, ennyit sikerült elérni az "anyuka, menjenek ki, majd mi" módszerrel .... verem a fejem a falba, miért engedtem ezt: tudhattam volna, hogy ettől csak be fog pánikolni, ennyit rnek el vele ... többet biztosan nem hagyom ott rendelőben soha egyedül !!!

Az kiderült: gond van a szemével: most 3 hónapig minden nap 2 órára le kell ragasztani a szemét, felváltva: egyik nap egyiket, másik nap másikat ... csak a lényeg nem derült ki: mi okozza a problémát :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="v.andi"][ írta:v.andiimg]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1250191482.0154.gif[/img] Kép Kép Még jó,hogy a szemem jó Kriszti!!! :lol: :lol: :lol: Szalonnát én is ehetek,mert 0 ch-s.

Mabe,majd elfelejtettem,a kislányod gyönyörű.Látom már tudja,hogy vegyen le mindenkit a lábáról.

Lekopogom,nekem pár kósza keményedésen kívül semmi.Még a lábam is ok.Viszont ma hallottam,hogy a kresz szerint szülés előtt 2 hónappal már nem vezethet a kismama :oops: :oops: :oops: Szóval csajok,ki is vezet még mindig :?: :lol: :lol: :lol:


Ez a vezetés-ügy komoly? :shock:
Találtam neten KRESZT (kérdés, h jó-e), de nem volt benne elvileg utalás terhes, terhesség, kismama, állapotos szavakra... azért ezt jó lenne tudni.... :?

floranan
 
 


[quote="v.andi"][ írta:v.andiimg]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1250191482.0154.gif[/img] Kép Kép Még jó,hogy a szemem jó Kriszti!!! :lol: :lol: :lol: Szalonnát én is ehetek,mert 0 ch-s.

Mabe,majd elfelejtettem,a kislányod gyönyörű.Látom már tudja,hogy vegyen le mindenkit a lábáról.

Lekopogom,nekem pár kósza keményedésen kívül semmi.Még a lábam is ok.Viszont ma hallottam,hogy a kresz szerint szülés előtt 2 hónappal már nem vezethet a kismama :oops: :oops: :oops: Szóval csajok,ki is vezet még mindig :?: :lol: :lol: :lol:


ez komoooooooooooooooly ??? ... én naponta vezetek .... :shock:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


DORKA, s akit érdekel: itt a homeos 1X1em :)

BEVÁLT HOMEOPÁTIÁS KÉSZÍTMÉNYEK A SZÜLÉS MEGKÖNNYÍTÉSÉBEN


Szülés előtt:
1. Betöltött 37. héttől:
- Caulophyllum D6 ill. 5CH-s potenciál, folyamatosan napi 1x5 golyó, és
- Arnica 15CH, Cimicifuga 15CH, Gelsemium 15CH, és
Pulsatilla 15CH egymást követő napokon (4 napos ciklusok), napi 1x5 golyó.



Szülés után:
- Arnica 15CH-s potenciál, napi 3x5 golyó, 5 napig
Utófájásokra:
- Caulophyllum 15CH-s potenciál 3-4 óránként 5 golyó




Figyelem! A hatás érdekében tudni kell:
1. egy adag: 5-7 golyócska (lehetőleg műanyag kanálba/kupakba kiöntve)
2. menthol kiiktatása (Fogkrém: kapható homeopátiás fogkrém patikában pl. Elmex, vagy Homeodent. Mentholos rágó, cukorka is kerülendő!)
3. szájüregből szívódik fel, ezért szopogatni kell, vagy nyelv alá tenni
4. előtte, utána fél óra ( min. 20’) evés-ivás szünet
5. a golyócskák tárolása: távol mobiltelefontól, TV és rádiótól, mikró-tól, aromás anyagoktól (kölni, illóolaj...) stb.


Székrekedésre: Alumina 9ch, napi 1-2x5 golyó
Gyomorégés: Robinia pseudoacacia 9ch, napi 1-3x5 golyó

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


CSAJOK:

hlnap délelőtt nem lesz laptopom, viszi a frjem megjavíttatni (az o és é betűk :shock: . illetve le lesz takarítva ...

1 kr indulunk Budára, az első NSTre !!! :) ... fl3ra van időpontom, nem tudm, mennyit fg csúszni, rám az Árkádban ne várjatk, mert kész leszek ettől az egész műsrtól (Lillával alvás időben, péntek délutáni csúcsban átbumlizni tőlünk Budára, majd onnan haza ...

JÓ FAGYIZÁST NEKTEK: MINDENKIT PUSZILoK!!! ... csináljatok sok képet !!! :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak olvasó (visszaolvasó) üzemmódban. Az elmúlt napokban nem nagyon jutottam a gép elé.

Imola! Nagyon szép a kicsi lányod! Jó egészséget és sok boldogságot kívánok Nektek!

Velünk minden rendben, ma voltam NST-n. Kicsi lányomat az elején bökdösnöm kellett, hogy mocorogjon, de aztán úgy döntött, hogy megkegyelmez és hajlandó erőszak nélkül is mocorogni. Talán hatott a Bounty, amit küldtem neki :D :D :D

Ja, teszteltem, árba mennyire jön ki kb. a betét. Egy csomag vatta kb. 230 volt, 1 csomag szegett mullpólya (géz, 10 cm x5m) 110, ebből kijött 3 betét (kb. 350 Ft-ból). Nekem jobban bevált, mint a boltiak, egyrészt vastagabb, másrészt kevésbé mozdul el. Én TENA-bugyival használtam, nekem nagyon bejött.

Nem semmit álmodtam: éppen szülés közben voltam, és odanyúltam az éppen kibújó babám hajas és ragacsos buksijához.

Jóslófájások: második gyerkőcnél már vannak és jóval erősebbek, mint esetleg elsőnél.

Főzés: nekem naon jó dógom van, ugyanis hol anyuméknál hol anyósoméknál vagyunk, és főznek ránk (azért van, amikor besegítek én is). :D :D :D :D

Ja, képet tervezek feltenni magunkról (lakóm+én), csak férjemmel még nem tudtuk elintézni a fényképezkedést
cicke
 
 


cicke nem semmi álom tényleg! :) Jóslók első babánál is vannak ;) Örülök az nst-nek :) a bounty tényleg fini :D

Bibi, én Vicámnak is takarni kellett a szemét , később műtét lett belőle, lehetett volna előbb is, csak akkor még nem a megfelelő dokink volt... én lányomnak valszeg az újszülöttkori kékfényezés nem tett jót /mindig le volt csúszva a szeméről a takaróbizbasz/
Sajnálom nagyon kicsi lánykádat, most már egy "élmény" lesz vizsgálatra menni... :? Mikor kell visszamennetek kontrollra? Ja, és hol voltatok? A sote szemklinikán? Mi oda járunk Szamosi doktornőhöz, nagyon jó és profi, csak iszonyat sokat kell várni mindig, úgy, hogy időpontra megyünk...

Andi, most azért kicsit jobb a lelkemnek, hogy ehetsz szalcsit :)

vicger
 
 


Ez a KRESZ dolog tényleg komoly :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: én is minden nap vezetek..... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Kicsi Imola nagyon szííííííííííííííp!!!!! :) :) :)

Móka... s többiek hol vagytok????????????????????????

Nekem ma a derekam fájt/fáj nagyon .... :? :? :? :? kezdek én is szétcsúszni.... :? :? :? :? :? :shock: :shock: :shock:
vikiviktor
 
 


Jelentem a masszázs kedvező a szeméremcsonti fájdalomra.

vicger
 
 


Kriszti de jó.... nekem is jól jönne egy masszás... de enyim apika bealudt..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bibi ... anno nekem is le volt takarva felváltva a szemem... tengely ferdülés miatt... ma már semmi bajom.... igaz... nagyon jól tudok bandzsítani ha akarok.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: csak a közvetlen környezetem mindig sápítozik, hogy úgy maradok... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pedig nem ... remélem... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vikiviktor
 
 


Masszás... jól hangzik!!
:D
Na, majd intézkedek :D

floranan
 
 


Brumi,sajnálom,hogy így sikerült a vizsgálat!!

Lina,párna nem kell a babának!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nekünk felnőtteknek se kéne,sokkal egészségesebb.Én csak egy textilpelust fogok a buksija alá rakni!!!A takaróm méretét,holnap beírom!!!

Vicger,Atit mikorra is szülted????Kajás apróbetűs részt csak részben tudtam elolvasni,pedig jó a szemem!!!

Manó köszke!de majd lesznek még benne szép dolgok,csak még azok picit ráérnek,deha meglesznek akkor majd rakok képet!!!!

Vezetés,általában én szoktam naponta vezetni.

sutimano76
 
 


Próbálok reagálni, de nehéz behozni a két nap lemaradásomat. Kíváncsi vagyok, akkor is ilyen bő termés lesz-e, ha már meglesznek a babák?

Viki:: vízforralás: zománcos lábosban forrald a vizet.

Szuszika: üdv Neked is! Én fogadtam orvost és szülésznőt is, már az első gyereknél is. Nem bántam meg, mert nem volt túl egyszerű szülésem.
Megbeszéltem már mindkettőjükkel, hogy ugyanaz a felállás lesz, most is, mint három éve.
Amúgy nem szükséges szülésznőt fogadni, általában nagyon kedvesek szoktak lenni (sajnos akadnak kivételek).
Tesóm pl.: a Dél-pestiben szült, neki nem volt fogadott szülésznője és nagyon meg volt elégedve az éppen ügyeletessel.
Esetleg annyi előnye van, ha fogadsz, hogy csak Veled foglalkozik és végig ott van ha elhúzódik a szülés akkor is, ha nincs akkor a műszakváltások miatt esetleg több szülésznő vezeti le a szülést.
Hasmarsosoknak mielőbbi jobbulást!!!

Floranan: csini a pocid! + Jobbulást derékodnak!

Kriszti: mai napod :evil: :evil: :evil:

tp-k: szép nagyok a babókáid! ügyik vagytok!

Bibi: szemészet :evil:
cicke
 
 


Floranan.... kicsi fiú nagggggggggyon édes :!: :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vikiviktor
 
 


Köszi az infokat.... a teával kapcsolatban.... nekem ízlik.... :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Dorka egyben vagy még???? Gyomorsavad????
vikiviktor
 
 


Manó.... most már tuti szülés előtt nem megyünk Kaposvárra.... nem hiszem, hogy végig tudnám ülni az utat.... :? :? :? :? :? :roll: :roll: :roll: :roll:
vikiviktor
 
 


He-he most én rakom tele az oldalt.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vikiviktor
 
 


Hát íme a képek:

Ez vagyok én:
Kép

Norka-lak:
Kép
cicke
 
 


Cicke... Norka-lak nagyon szííííííííííp! És a neve is... Norka! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vikiviktor
 
 


Sziasztok lányok! Autóvezetéssel kapcsolatban, régen tényleg volt kismamavezetéssel kapcsolatban valamilyen jogszabály,hogy meddig vezethet! Szerintem ez már nincs,de az utolsó hónapban már nem ajánlott az tuti!

Kép
lipót beatrix
 
 


Jó reggelt!

Kép

Csak egy gyors beköszönés, hogy megmutizzam, hogy ma millllyen korán ébredtünk :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Boboka: Nagyon édes ez a kép! :lol:

Bibi: Nekem nagyon tetszik a hordozó, amit feltettél. Itthon lehet valahol kapni?

Mi is ma megyünk az első NSTre, 9.45re, szóval hamarosan. Drukkoljatok, hogy Máté aktivizálja magát. Tegnap elég lusti volt estig. Délután pedig doki, remélem ott is minden rendben lesz. Majd este jövök!

Kép

Kép
hgrita
 
 


Imola édes :) :) :)
Floranan, sajnálom, hogy nem múlik!!! Nekem mindenki azt tanácsolta az 50 fokban, hogy melegítsem :twisted: :twisted: Köszöntem :twisted:
Fruzsi ma megint nem hagyott aludni, talán 3 órát sikerült... Jövő héten megmondom a dokinéninek, hogy szedje ki :lol: :lol:
T-pk, nagyon szép méretek, ügyesen csinálod :) :)
Fruzsi lak tegnap este totál kész lett, csinálok képet, ha lesz hangulatom, ma még be kell mennem a melóhelyre is. Ja, egyébként én is vezetek minden nap. Nem tudok róla, hogy nem lehetne, de tutira nem ácsorgok a bkv-ra várva.

Kép
lili34
 
 


Jó reggelt! :)

Remélem mindenki jól van, s pihentető éjszakán van túl!
Végre csak egy pisijárattal szakítottam meg az alvást éjszaka.. ha jól emlékszem... max kettővel :) :) :) :) és most a csontom sem fájt annyira :) :)
Viszont megfáztam :shock:

Csajok, ma hidegfront van, tessék odafigyelni ;)

Rita drukk az nst-hez. Vigyél csokit, s edd meg előtte :) Nálam is mindig van csoki, ásványvíz, gyümölcs, ha nstre megyek. Ezentúl már könyv is lesz :)

Cicke: nagyon szép a Norka lak :)

Süti, Ati 41. -re született, indították. Vicám 37.-re pont, Gergő pedig a kiírás napján érkezett 40.-re. Vica volt aki spontán beindult, illetve megrepedt a burok, Gergőnél doki egy kicsit megpiszkált, s ettől indult el, Atit pedig kilalkoltatták, rá volt tekeredve a nyakára a zsinór, ezért múltak el mindig a rendszeres 5 perceseim, nem tudott elindulni.
Most kíváncsi leszek, hogy mi lesz :D

vicger
 
 


Jó reggelt!

Bocsánat az autóvezető kismamiktól,nem akartam én rátok rakni a parát,nekem is mondták,hogy állítólag nem szabad.Próbáltam utána nézni,de nem találtam semmit.Gondolhatjátok,hogy nem fogok gyalogolni :wink: :lol:

Rita,hajrá.Máté legyen ügyes az NST-n.Wudu megvolt :lol: :lol: :lol:

Floranan,sajnálom a derekadat.Biztos nagyon kényelmetlen lehet,pláne így pocival. Kép

Cicke,örülök,hogy látunk rólad is képet.Nagyon szépek vagytok

Brumi,kíváncsi leszek a te NST-re is nagyon.

Kép
v.andi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?