Új privát üzeneted érkezett!

tetykoban rengeteg játék féláron :shock: :lol: lehet már karira spájzolni :lol: vettünk egy micimackos kirakot 10 fajta van benne 1490volt micimacko láz van éppen remélem kariig kitart :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: isteni lett! :D Lányok meg ették a tetejét, amit jó vastagon kentem tejföllel meg szórtam sajttal. A tojás sárgája folyós volt, abból nem mertem adni nekik.

Megyünk szemészetre, 8-kor kezdem a csepegtetést. Hát kíváncsi vagyok hogy hagyják, hogy félóránkét csöppentsek a szemükbe! Szegény babáim, alig fognak látni valamit. Nem bántam volna, ha ma kicsit borongós az idő legalább délelőtt.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: drukk szemészethez :wink: nekünk nem volt cseppentös vizsgálat :shock: hogyhogy neketek az lesz?
na örülök h jo lett :wink: sztem én is fogok még csinálni Apának majd tejföl nélkülit :lol:
nekünk is kellene már menni szemészet, ortopédia, Lalunak a hemangiomájával és novemberben meg nefro kontroll mind2nek :lol:
Móni: jelentkezz ha tudsz!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Babus: ortopédiára miért kell mennetek? Volt valami gond? Nem emlékszem. :? Nekem már alapból az is sok az orvoshoz mászkálásból, hogy a kötelező státuszra kell menni és akkor még itt a szemészet. Sosem volt gond, mégis nagyon komolyan veszik nálunk. Legutóbb nem volt pupillatágítás -fél évvel ezelőtt- most azért lesz.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: sztem befelé döl a lábuk anno azt mondták ez még belefér de nézessük évente Tamié a jobban dölö látszolag :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: most már értem, nem emlékeztem rá.

Szemészeten minden rendben, normál tartományba vannak a dioptriák. 1 órás csúszással hívtak be, ami azt eredményezte, hogy hazafelé a kocsiban bealudtak pár szem keksz elrágcsálása után, itthon beraktuk őket az ágyukba csendben, csak cipőt, nacit vettük le és még alszanak szerencsére -koppkoppkopp. :) Ebéd, majd lezs, ha felkelnek. Pedig azért későn nem értünk, de ők tartják 3/4-ed 12-es elalvást. :lol:
Ja! És nagyon megdícsérték őket, mert nagyon ügyesek voltak. Szegénykéim az itthoni csepegtetést is félóránkét úgy hagyták, szépen feküdtek sorba, mikor mondtam, hogy most csöpi jön. :D Hangával persze a kisördög is jött, pedig reménykedtem, hogy ma itthon hagyhatjuk, de nem. Hát égtem kicsit, mert amit művelt a váróban, az felért egy tanulmánnyal rosszaságból és hisztiből.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: jaj de jooo h minden okés :wink: hu de ügyik vagytok nekem még sose sikerült autobol alvásbol folytatni a szunyát :wink:
ennyi várakozás után egy gyerek se ülne moccanás nélkül ne izgulj :wink:
nekünk ma beszolt egy árusnéni mert a lányok levertek 1 paprikát na többet se vásárolunk nála :evil: mellesleg tele volt pakolva szokásos piac filing ugye tornyozzuk a legurulo mindent :evil: :evil: csajok meg tök ügyesen visszarakták és mondtam h kérjenek bocsánatot és mondták is na akkor a nönek azért leesett az álla :shock: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus, ott pukkadjon meg az ilyen! Jól megmutatták a csajok neki, hogy csak ő nem tud viselkedni! Jól csináltátok! :wink:

Timi, jaj de kis ügyik! És milyen jó, hogy nincs semmi gond a szemükkel! Várakozni meg nem lehet gyerekkel "kultúráltan". Hidd el, csak az ítél el ilyenkor, aki szenilis, mert már elfelejtette, hogy egyszer neki is ilyen volt a gyereke, vagy az, akinek nincs is gyereke.

Móni, mennek a drukkok Nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! xxxxx

Az előző oldalra nem emlékszem :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Hello Csajok!
Na talán van egy kis remény hogy már javulunk,
vasárnap délben hazahoztuk Rékát, mert nagyon jól volt,
viszont most délelőtt volt egy kis visszaesés

Család többi tagja is kezdi csak én meg Laura úszta meg gond nélkül

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: millió gyogypuszi!!! jaj de jo h már otthon :wink: otthon azért mégiscsak jobban gyogyul a kis Drága :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Móni: de jó, hogy javultok! Csak így tovább! :D

Azért égtem kicsit, mert ez gyerekrendelés, tele volt minimanóval, meg néhány korunkbeli gyerkőccel, de mindegyik kultúráltan viselkedett, Alexa is, csak Hanga kergült meg nem kicsit. nem lehetett ölben fogni, rohangált, vannak kirakva kisasztalok, kisszékek, színescerkák, papír firkálni, hát annak 10 ceruzának már nincs hegye, mert az én drágám folyamatosan földhöz csapkodta, borogatta, összegyűrte a műanyag poharat és mindehhez ördögien röhögött. És összességében eléggé antiszaciálisan viselkedett. :oops:

Babus:pukkadjon meg az árus, te meg nagyon büszke lehetsz a lányokra, hogy ilyen ügyesek és okosak voltak!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Babusok noszogatott, hogy írjak... Ne haragudjatok az eltűnésért. Az igazság, hogy nem igazán tudlak titeket követni. Sok olyan szösszenet van már az életetekből, amihez nem tudok csatlakozni. Főleg mert annyira jó kis barátságok alakultak ki közöttetek. Valahol kívülállónak érzem magam, de ezzel nincs baj, én örülök, hogy tudtok találkozni, meg minden. Részben ezért is tűntem el. (Persze a fotókat nézegetem, már iwiw-en és facebookon ha tesztek fel, de nem vagyok képben talán azóta, hogy Timivel történt valami...)
Azt meg nem láttam fairnek, hogy néha írjak egy-egy helyzetjelentést, mert túl egyoldalú lenne. Most azért leírom, és ha nektek így megfelel, ezt tudom vállalni némi rendszerességgel. De tutira nem tudok képbe kerülni. Ha észre vettétek az utolsó bejegyzéseimben is annyira megritkultam, hogy azt sem tudtam mi van veletek :( De ez persze senki más hibája, mint az enyém.
Csak hogy értsétek, kevesebbet ülök a gép előtt. Vagy ha igen, jobbára nyomozgatok, és olvasok ezt-azt, de nem igen fórumozok. Egyszerre építettem le minden grafomán függőségemet, azaz felcseréltem egy zárt bloggal, amit csak magamnak írok, és egy meghívóssal, amiben némi családi szösszenet mellett található a fogyókúra körüli harcaim.
Meguntam, hogy csak várom a csodát, és komolyan diétázni kezdtem. Számolom a kalóriákat több barátom sikeres próbálkozásán felbuzdulva. Mindemellett varrogatok sok mindent, bele kezdtem a táskák varrogatásába, de még csak két darab készült el belőlük (a lejgújabbról még képet sem tettem fel). Közben befejeztük a felújításokat, és ezen felbuzdulva lekapartam a tapétát a konyhában, fűrész porossal kitapétáztam, és lefestettem avokádó zöldre. Meg csináltunk némi szekrénykét, ami addig szolgál, amíg nem lesz pénzünk rendesebbre.
Lányok oviba járnak, egy hetet voltunk betegek, de semmi komoly a srácoknál sem. Nem rég felrátották a kukijukat és nagyon szép lett nekik, bár volt pár rossz napunk miatta!
Sokat vagyunk kint az udvaron és sétálunk, már kézen fogva egyre nagyobb köröket róva. Megnézzük a kamionokat az autópályán a hídról, vagy vonatot nézünk, vagy csak úgy kavicsot szedünk. Ügyesek. Bálint már mindent ismétel, bár elég fura hangja van.
Gergő inkább mutogat, és kevesebbet beszél, de nagyon ügyesen pakol. Azonban irtó balhés kiskölyök lett. Felborogatja a székeket, az asztalokat, dobál mindent, és lökdösődik, meg harap, csíp van hogy kedvtelésből. Sokat veszekednek és ez annyira elszomorít sokszor!
Még mindig velünk alszanak, bár berendeztem nekik a szobájukat megint, de csak max pár órát alszanak benne. Bilizés még nagyon messze, rengeteg teát isznak, és rengeteget szívok az átázással, bármit is próbálok, mert éjjel is kérnek ám inni. Bár legutóbb átaludták az éjszakát. Most kezdünk átállni az egy alvásra! Szemfog még csak egy van, az is Gergőnek.
Úgy egy hónapja álltam le a szoptatással teljesen!
Johanna 4 éves lett, de még mindig nagyon pörög, és igen csak feszegeti a határokat.
Vera sokat segít, de emellett irtó hisztis is lett. Látszik rajta hogy első gyerek, mert nehezen viseli, hogy nem ő van a középpontban.

Most ennyit rólunk. Remélem mindenki jól van, ha van kedvetek, írhatnátok egy rövidke összefoglalót magatokról, hogy hogy is vagytok, elolvasnám!!!

Kata
labkat
 
 


Jó reggelt!

Kata: de jó, hogy írtál! Gyere máskor is! :D Mi jól vagyunk, lányok, rosszak, mint az ördögök, nálunk is megy a hiszti ezerrel. Alexa sokmindent mond már, szinte mindent ismétel utánunk, Hanga kevésbé beszél, viszont ő minden este fürdés előtt belepisil a bilibe régóta.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt! Csemeték leadva :(

Zsófi, ne féljél előre, a Te nyitott gyerekeid szerintem jobban veszik az akadályokat, mint az én paragép Mírám. Elég lesz akkor leesni a tantusznak, mikor ott vagytok :wink: Addig meg élvezz ki minden pillanatot velük. Bár arra még nem jöttem rá, mit lehet élvezni azon, ha egy gyerek hanyatt vágja magát és hisztizik :wink: de majd gondolkodok :lol: Emma a bölcsi közepén csinálta tegnap reggel ezt, körbeállta a sok kis gyerkőc és értetlenül nézték a műsorát. Mit ne mondjak, én is kikerekedett szemmel ámultam :shock: Próbálta minden kis manó nyugtatgatni, simogatni, de csak hergelte magát tőle. Megint az én drága bölcsi vezető nénimnek kellett véletlenül megjelennie ott, és rendbe tenni a dolgokat :) Míra meg ettől olyan sokkot kapott, hogy elfelejtett műsorozni. Ma reggel is ez volt, csak ha jól láttam a break műsor kimaradt Emmától, Míra szintén abbahagyta a sírást meglepettségében, és mire a szoba másik ajtajához értem már nem volt sírás.
Drukkolok Nektek, hogy ne legyen semmi gond, de hármónk közül engem viselt meg a legjobban, ha ez megnyugtat. Mi felnőttek meg csak túltesszük magunkat rajta, a lényeg, hogy a gyereknek jó legyen.

Timi, megértem, ha kellemetlen volt a sok nyugis gyerek között Hanga műsora. De legalább nem unatkozott a kedves várakozó tömeg :wink: És talán egy kicsit megnyugtat, tuti az én lányaim is hasonlóképp működtek volna :wink: :lol: :lol:

Móni, jaj de jó hírek!!!!!!!! Kitartás, innen már remélem csak felfele lesz! Az nagyon jó viszont, hogy Te talpon maradtál, igazán szörnyű lenne, ha nem tudnál ebben a nehéz helyzetben maximálisan fitt lenni. Örülök!

Szia Kata, sosem gondoltam, hogy 4 gyerkőccel egyszerű lenne minden fronton 100%-ot nyújtani. A legfontosabb, hogy nekik megadj mindent, minden más, ahogy mi is csak sokadlagos. Gyere, ha tudsz, írj, ha van kedved, mi itt vagyunk, nem költözünk, itt mindig megtalálsz minket :wink:
Fiúk veszekedése miatt teljesen megértelek, az én csajaim is ölik egymást mostanában. Sajnos elég tehetetlen vagyok én is ezzel szemben, bár belőlük a bölcsi váltotta ezt ki; minden délelőtt felgyülemlett feszültséget délután rajtam és egymáson vezetnek le.
Ugyanis mi meg bölcsisek lettünk, nem kis akadály ez az életünkben, próbáljuk megugrani, apránként, szakaszosan, de eléggé nehezen akar menni. De talán lesz ez még könnyebb is. Időközben csajok szobatiszták lettek, már csak éjjel van rajtuk pelus, nagyon kis ügyin, pikk-pakk csinálták augusztusban. Nekem van még 20 napom és kezdem újra a melót, így valószínű én is csak ritka vendég leszek itt, legnagyobb bánatomra. Röviden, tömören ennyi.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Emma a bölcsi közepén csinálta tegnap reggel ezt, körbeállta a sok kis gyerkőc és értetlenül nézték a műsorát. Mit ne mondjak, én is kikerekedett szemmel ámultam Shocked Próbálta minden kis manó nyugtatgatni, simogatni, de csak hergelte magát tőle.




Ezt elképzeltem és olyan jót mosolyogtam magamban

Hogy az orvosnál műsor van?Én ezen már nem akadok ki.Enyémek fixen eladják a rendelőt ketten.Csütörtökön is kell mennünk vesegondozóba,hát unatkozni nem fogunk az biztos




de hármónk közül engem viselt meg a legjobban, ha ez megnyugtat. Mi felnőttek meg csak túltesszük magunkat rajta, a lényeg, hogy a gyereknek jó legyen.
Örülök,hogy jobb a lelked kicsit
aniti
Kaposvár
 
 


Törpi: Emma :shock: Meglepő tőle ez a viselkedés, de hatásos Mírára nézve. :wink: Még 20 nap az élet? :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, nem olyan meglepő, itthon már többször előadta, csak a bölcsiben nem volt eddig ez porondon. Valamint bemutatták a 4. héten, milyen is, mikor ők veszekednek :lol:
És ott aludtak a bölcsiben. Szó nélkül lefeküdtek, egész könnyen elaludtak, több, mint másfél órát. Cumi nélkül!!! (Mert a flúgos anyjuk elfelejtett nekik cumit vinni, de mivel szándékunkban állt a gondozóval leszoktatni róla őket, így nem is volt gond, nem is keresték.)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Zsófi, igazából tegnap próbáltak beszélni vele, simogatni, de lerázta mindenki kezét, és még jobban üvöltött. Hozzá kell tennem, hogy reggel a héten 9-re jön a saját gondozójuk, ő nem volt ott, csak a másik, aki az eddig problémás Mírát fogta magához, és a hal módjára kezéből kicsúszó Emmával már tehetetlen volt. A másik csoport is egyben van velük ilyenkor az ő egyik gondozójukkal, és bár ő fel akarta emelni, de az ő kezéből is kicsúszott annak ellenére, hogy nála nem volt senki. Így kötött ki a földön ordítva először háton aztán hason (pörögve a simogatások elől)
Ma már másképp jött ki a dolog, mert Emmát a társgondozó kezébe sikerült adni, így azonnal megnyugodott vele, Míra meg sírva besétált, de a sokktól megint hamar elhallgatott. Talán ezzel őt sikerül leszoktatni a reggeli hosszú sírásról, Emma meg tudom, hogy hamar meg fogja magát emberelni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Emmával amúgy én, nem szakember azt szoktam csinálni, hogy felveszem, átölelem és az ellenkezése ellenére próbálom magamnál tartani, megnyugtatni, majd valamivel gyorsan terelni. Persze ez makacs tiltakozásba ütközik, mindenre ordítva tiltakozás a reakció, de aztán idővel sikerül valami izgivel, viccessel terelni.
A gondozók amúgy eleinte próbáltak hatni rá, de mikor látták, hogy eredménytelen, akkor hagyták kitombolni magát. A lecsengés környékén jelent meg a vezetőnő, és őt szeretik annyira, hogy engedte felvenni magát, odabújt hozzá, és így nyugodott meg.
Szóval valódi megoldást nem kaptam én sem, csak amit eddig is tudtunk mindannyian, hogy hagyni kell, míg lecseng. Spanyol visz nincs sajnos :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi! ezt én is nagy érdeklődéssel olvastam, hogy van-e valami szuper csoda hiszti és sírás megnyugtatásra, kár hogy nincs :roll:

Törpi Zsófi Nálatok volt családlátogatás bölcsiből???
Nálunk lesz, én őszintén elég furának érzem, minek jön ide a bölcsis gondozónő??? mire kíváncsiak vajon?

Mi alakulunk, de nagyon ragaszkodik ez a vírus
Laura totál vaslédi, kutya baja, csak belé bújt egy kisördög, és akkor alszik el délben mikor Réka kel (biztos most kompenzál )

Réka most a változatosság kedvéért hasmenős, szegénykém nagyon sír megijed mikor kakil, és rögtön szalad azzal hogy folyik...

Apa meg.....totál kész, kidőlt, 1 hét alatt fogyott 6 kilót szintén hasmars

nekem most kezdett hányingerem lenni kb 2 órája, de virslit ettem lehet csak attól


Kata! üdv jó hogy bejelentkezel néha, nem is kell hogy képbe legyél, csak írj magatokról :D
reunion
 
 


Törpi: nagyon ügyik az ottalvással! :D Hurrá-hurrá! :D És cumi nélkül?! Tudod te hogyan kell leszoktatni a cumiról a gyereket! :lol: Enyémek simán elalszanak az autóban cumi nélkül, bezzeg itthon megy érte a dili! :lol: Emma hisztije honnan is ismerős nekem??? Ja! Hanga dettó. Nem engedi, hogy nyugtassam, ellők, tiltakozik, kicsúszik a kezemből, mint egy hal. ha lecsitult, akkor már lehet ölelgetni. Alexát ellenben nem lehet elvakarni olyankor és akkor is visít ha megmoccanok és 1 mm-t eltávolodik tőlem. Tutijó módszer biztos nincs hiszti ellen, mert kinél ez, kinél az működik. Majd az idő ezen is finomít. :wink:

Móni: ti lesztek a kitartóbbak nem a vírus! :wink: Jobbulást mindenkinek!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi! Alvásidőben jönnek!

Móni
KépKép
reunion
 
 


Hűűű ez a cumi dolog elég nehéz lehet,
ha pl. nem viszitek el nyaralásra vagy ilyesmi akkor nem alszanak el csak nyűgösen?
ilyenkor mondjuk vesztek újat? vagy csak az jó ami addig volt?

Nálunk csak Laura cumizott néhány hónapig de komolytalan volt

én mindig kivettem a cumit a szájukból, mikor nagymama bedugdosta 1-2 hósan, mert nagyobb volt a mini cumi mint a fejük, Réka szerintem meg is fulladt volna tőle

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: látod, nálunk nem gond, ha nincs cumi és csak alváshoz kell, de nélküle is simán elalszanak. Azért még sosem maradt itthon, ha nyaralni mentünk. Az itthoni elalvásukhoz viszont kell. Sajna nálunk a PIC-en a nővérkék rontották el, mert Alexának 2. naposan már adtak cumit, csak azzal bírták csendre bírni, felüvöltötte az összes pindurt. Hanga meg úgy 6 hónaposan döntött úgy, ha a tesó cumizik, akkor neki is kell, előtte föld körüli pályára állította, ha próbáltunk cumit dugni a szájába. :lol: Viszont nem szopják az ujjukat, ergó a cumiról könnyebb lesz leszokni, mint az kéznél lévő ujjacskákról. Legalábbis ezzel vígasztalom magam. :lol:
Olyan édesek reggel, mikor kelnek, jönnek ki cumi a szájukban és sokszor mondanom sem kell, maguktól hajítják a mosogatóba.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Móni, hozzánk is ki kellett volna jönni, de mivel "vidékiek" vagyunk, és önköltségen kellene jönniük, így ez kimaradt. Igazából valóban az lenne a lényege, hogy saját környezetükben lássák a gyerekek viselkedését. Így valóban érdekes, miért is alvásidőben mennek :shock: Mellesleg, mivel hozzánk nem jöttek ki, de le kellett írniuk, mi is a szitu nálunk, így kérdéseket kellett feltenniük nekem. Nem kicsit lepődtem meg, mikor a fűtési mód után érdeklődtek :shock: A többi azért érthető volt; hol játszanak és mit legszívesebben, hogy alszanak, milyen ágyban, külön szobában... olyan teljesen átlagosnak mondhatóak voltak.
Nagyon remélem, hogy nem robbansz le! Apának meg mihamarabbi felépülést! Szegény, 6kiló?

Cumi kérdéssel kapcsolatban már párszor nekifutottunk a nézeteknek itt, szerintem senki nem kényszerül magyarázatra, miért és hogyan döntött. Sok érv van ellene és mellette is. Mindenesetre szerencsére lányok is csak alváshoz használják már, de tavaly ilyenkor idegrohamot kaptam, mert nem tudtam kiimádkozni a szájukból napközben. Aztán valahogy lassan elhagyták, de éjjelre maradt. Nyaraláskor még sosem maradt itthon, csupán egyszer, mikor nagyinál aludtak ebéd után, és érdekes mód, elaludtak nélküle. De sajnos az itthoni ágy egyet jelent számukra a cumis léttel. És mivel éjjel néha keresik, én meg a sötétben nem találom, van egy-egy pótcumijuk. (Ugyanolyan színű, csak más mintájú, mint a "fő" cumi.) Na egy nap nem találtam esti lefekvéskor a főcumit, így a pótot kapta Míra. Kiszedte a szájából, megnézte a mintáját, és közölte, hogy neki a madárkás kell, mert ez nem az övé :shock: Szavakat nem találok erre, őszintén megmondom.

Timi, amúgy cumi elhagyásra van majd pár tippem, amiket én is úgy hallottam "nagyoktól", majd elmondom őket, ha már nálatok is aktuálissá válik. Nekünk most a bölcsi volt az első lépés. A következő majd kicsit később, stabilabb lelki állapotban lesz, talán Karácsony környékén már érettek lesznek rá.

Zsófi, nagyon megértem, min mész át, az én jóevő Emmám nem eszik ebédet a bölcsiben és ezek után még a vacsit is alig tudom belediktálni. Bezzeg Miru! Zabálna egész nap. Gurulni fog ez a csaj, akárki meglássa :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nyuszikám, merre jársz? Minden rendben? Jelentkezz, ha van időd.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


bocsi,még mindig vaterázok.reggel jövök!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: benyeltek az aukciók? :lol:

Törpi: köszi, a tippek jól fognak majd jönni! :wink: De nem sürgős, majd tavasszal-nyáron, hogy ovira már ne legyen cumi.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!

Hű,éjjel még végigolvastalak titeket,de már nem volt erőm írni.

Móni,örülök,hogy már otthon,gyógyuljatok hamar!!!

Kata,jó,hogy jöttél.Én még 2 gyerek mellett is alig tudok...nálunk duma megy ezerrel,sokat nevetünk rajtuk.Balázs elvetemült,Noémi kezelhetőbb...de mától külön fürdetjük őket,annyira nem lehet este bírni velük. :lol:

Törpi,két hét :shock: milyen fura lesz újra dolgozni :roll:
Látod,milyen ügyik voltak,így elaludtak,és még cumi sem volt :D Azért Emma jól tud terelni,legalább Mírára pozitívan hatott a műsor :wink:


Én rendesen kiakadtam,a tavalyi decathlonos hótaposó ami háromezervalamennyi volt,idén 11990 :shock:

Viszont deichmannban Dei-tex cipik,3990-5990-ig iszonyat jól néznek ki!!!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi,este 11-ig vártam,hogy apa felálljon a géptől,aztán bevágtam a durcát,akkor kapcsolt...napközben meg ugye nem sok időm :roll: Milyen volt a tescos pelus?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: ha bébi hótaposóknál nézed, ott 2990 és 3990 a hótaposó, csak nem tudom hányas méretig van. És ugyanaz a szürke, mint a gyereknél, meg van rózsaszín.
Tescos pelus bevált, bírja az éjszakát, nappalra meg elhasználjuk a pamperst, amit beraktároztam. :D
Külön fürdetés? Mit művelnek? :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 



KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,egymást heccelik,ugrálnak,felmásznak a nyakamig,mert ugye áll a kádban,fogom a kezét,másik kezemmel fürdetem,amikor ugrálni kezd,akkor megfogom a másik kezemmel a másik kezét,de ez kevés,és akkor elkezd fellépkedni a nyakamig,és nem is tudok vele mit kezdeni :lol:

hótaposón kiakadtam,és meddig van a baba méret? :roll:

KépKép
noba
Budapest
 
 


amit Timi linkelt ott 30tol irják a méretet ;)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Méretek : 18/19, 20/21, 22/23, 24/25, 26/27
Színválaszték : rózsaszín. 2990FT
Méretek : 18/19, 20/21, 22/23, 24/25, 26/27
Színválaszték : szürke. 3990FT

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi Zsófi Nálatok volt családlátogatás bölcsiből???
Nálunk lesz, én őszintén elég furának érzem, minek jön ide a bölcsis gondozónő??? mire kíváncsiak vajon?


Nálunk hatalmas lépés volt amikor jöttek családlátogatásra az óvónénik.Előtte lévő héten kezdtük a beszoktatást,kis sírással.És a családlátogatás utáni másnap,mintha elvágták volna.
Igazából arra jó,hogy a gyerek a saját környezetében kicsit közelebb kerüljön az óvónénikhez.Nekünk tutira bejött.Úgy vitték őket a szobájukba mutogatni a játékokat,ágyakat....stb,mintha ezer éve ismernék egymást.Tök jót játszottak és másnap boldogan mentek reggel.
aniti
Kaposvár
 
 


Móni szerintem nekik nagy segítség saját környezetében látni a gyereket, hidd el nem arra kiváncsiak hogy a héten pucoltál-e ablakot :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ez így van
aniti
Kaposvár
 
 


Törpi látod azért csak-csak megszokják a bölcsit
A cumiról én speci azt gondolom,hogy minden gyerek leszokik egyszer róla.És minden gyereknek meg van a maga "hülyesége" arra,hogy megnyugtassa magát.Kinek a cumi,kinek az ujja,kinek a hajtekergetés.Enyémek speci a ruhájukban lévő címkéket morzsolgatják(főleg ha lelkisek,fáradtak)Elég viccesek amikor a pólójukban nincs címke,csak a nadrágban pl :lol:
Apa is kiabált velük egy időben emiatt,de mondtam neki,majd akkor lesz joga elvárni tőlük,hogy erről leszokjanak,ha ő is leszokik a cigiről.Őt az nyugtatja meg,a gyereket meg ez.
Nálunk az oviban pl nem csinálnak ügyet abból ha van cumija a kiscsoportosnak,csak annyit kértek,hogy szóljon a szülő róla.Van kisgyerek akinek a zsákban ott a cumi és ha elfárad,akkor kikéretőzik,szív kettőt-hármat,megnyugszik és megy vissza játszani.Majd el fogja hagyni később.
Meg kell érniük erre is,ahogy a szobatisztaságra és minden egyéb másra is
aniti
Kaposvár
 
 


ja,elfelejtettem belinkelni,találtam egy oldalt:
http://bolthely.hu/mesedivat/oldal/fooldal

most alkudozom,mert szeretnék sapkát,meg pizsit,kiváncsi vagyok engednek-e.De nagyon szép dolgok vannak.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi: nem azért, de ennyiért már újat is lehet kapni. :shock: De nem kell mindent érteni! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


:lol: Megkérdeztem az egyik licitálót van-e valamilyen márkája, vagy valami különlegessége az overálnak de nem tudja, csak tetszik neki

Móni
KépKép
reunion
 
 


Jé,tényleg jól felnyomták az overál árát :shock: mondjuk jól néz ki...

Mi ma megvettük a deichmanos dei-tex cipiket.Noéminek 24-est vettem,ráadtam a 23-ast is,de alig fért be az ujjam a sarkához,bár lehet csak nem ment elég előre a lába elöl,azt ugye nem érzem.Aztán ráadtam egyik lábára a 24-est,másikra a 23-ast,és mondtam sétáljon,és mondja meg melyik a kényelmesebb,és a 24-esre mondta.Legalább még februárig is jó lesz :lol: Balázsnak 27-est vettem :shock: ugyanez volt,abba ment bele könnyen a lába,lehet a bélés miatt kell ekkora :roll: most 25-ös cipőt hord.

Móni,jól vagytok?

Babus,voltatok maszatolni?

Banika,cimke :lol: :lol: :lol:

Én nem tudom mi van a gyerekeimmel,napok óta 2 felé alszanak csak el,hiába 1-kor berakom őket az ágyba,aztán fél5-ig nyomják a szunyát...ma a röpke egy óra alatt amíg nem aludtak el,hatszor mentem be.Vagy a rács tetején ugráltak,vagy éppen a pizsit,és pelust szedték le,vagy éppen kaki miatt kellett pelust cserélni.És kezd Nonó is ördög lenni.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: ma remélem előbb elalszanak! :wink: 27-es cipi? :shock: Azta!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz: egyik nap játszottak csajok az ikerbabákkal ééés még mindig Nono és Bazsi a nevük :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pedig már régebben taliztunk és nem is emlegettelek Titeket név szerint :shock: :lol:
igen voltunk, nagyon jo volt, bejön csajoknak, az elején volt tenyérfestés és lenyomatolás na nem merték...deee a végére meg igen :lol: Apának büszkén mutogatják a müalkotásokat mikor hazaér cukik :lol:
Kata: örülök h irtál :wink:
na nem tom mit akartam még :oops:
jaj annyira béna voltam kitaláltam h ma soska lesz örültem is h multkor vettem na erre nézem hát naná h spenotot vettem :evil: :oops: még jo h korán megnéztem a zacsit igy Apa gyorsan hozott 8)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


nálunk is 2 volt mostanság az elalvás de most megint korábban kelnek igy fél2kor koppkopp szunya van az már jo nálunk :lol:
ma észre se vettem h átjött egy gyerek és befeküdt közénk :shock: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,következő maszatra mindenképp jövünk! Timi,én is remélem :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Babus,halkan osont? :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Sziasztok,

Babus, bevallom, nem egyszer vagyok így én is :oops: Amúgy pedig annyira szeretem, mikor odabújnak mellém, kicsit bánom, ha nem veszem észre :lol:
Maszatolás jó lehet :lol: :lol:

Nyuszi, azta, mekkora nyúlcipő :wink: Hát szép piskóta lehet lefektetni akkor a gyerkőceidet, ha ilyen jó kis cowboy műsort találnak ki maguknak :lol: :lol: :lol: merészek. Gondolom Te meg szívbajt kapsz, ha látod őket a rács tetején lovagolni :lol:
Na, de a fürdés sem lehet kis látványosság. Vegyétek fel videóra. jó lesz később is megnézni :wink:

Én benn voltam ma a melóhelyemen, és egyértelművé tették, hogy valakinek búcsúznia kell, ha én kezdek 3 hét múlva. Iszonyúan érzem magam. És nem sok jóval biztatnak, az utóbbi hetek felgyorsult és problémás pénzügyi malőrjei miatt a csajok 7 előtt nem igazán indulnak haza a melóból. Mi lesz itt velem :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: ez olyan szomorú, hogy valakinek mennie kell, mert egy gyesen lévő anyuka visszamenne dolgozni, valahol ez is olyan, mint amikor egyszerűen kirúgták, hiába a gyes-törvény, valakinek így is-úgy is mennie kell. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


En is pont erre gondoltam ma, hogy be kellene menni vegre a munkahelyre, es megbeszelni a reszleteket, szerintem a helyemre is vettek fel valakit szerzodessel
de csak hogy kicsit nyugtassam magunkat, ok szerzodessel lettek felveve, es tisztaban vannak vele, hogy gyeses anyuka helyere aki hamarosan visszamegy, ok igy vallaltak el a munkat
en peldaul amikor allaskeresesben voltam es felvettek volna almaim munkahelyere pont ezert nem vallatam el mert hatarozott ideju szerzodest ajanlottak gyesre ment anyuka helyere

Móni
KépKép
reunion
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?