Új privát üzeneted érkezett!

Ezt most találtam...

www.fali-matrica.hu
Vannak egész jók!

Andi, 5000-ért mennyit kaptál, mennyi van az íven?

floranan
 
 


Nyulasz!

Nagy gratula!!! Nagyon szépek a babácskák!!!

Kriszti!

Nálunk ezt a liftes dolgot úgy oldották meg, hogy nem használhatod a liftet, hiába hívod nem jön. Persze ha szólsz akkor a személyzet nyitja kulccsal és használhatod, de gyerek szórakoztatásra nem lehet.

Hát a görbéi alapján szerintem is lehet Tpk már a szülőszobán. Ahogy az enyémmel összehasonlítom, alföld kontra alpok :)

Madar!

Jó utat! Tudom én a lelkem mélyén,hogy nem vagyok annyira rossz anya, de Janókám sem egy egyszerű eset. Mostanában néha egyik percről a másikra tündér-ördögfióka-tündér, és mikor éppen ördi akkor néha szépen rá is ordibálok, és ha meg tündérke lesz akkor bánt a lelkiismeret, hogy még ha van türelmem akkor nem kellett volna ordibálni. Na meg a hülye mesék, hát elég carok, CN, JETIX, de ha megköveznek sem tudok mit csinálni, nézni akarja, én meg hagyom.

Flora!

Én is használtam Baby bruin-t és sok másat is .Nekem a bruin-nal annyi volt a bajom,hogy bár szinte szakíthatatlan, de nagyon vékony, nem nedvszívó, hanem inkább nedvedző :) ömlik belőle a lé. A kakit pl. nagyon jól szét tudod vele kenni a gyerek popóján, nem tapad hozzá. Szerintem. Ami nem annyira nedves, de azért nem is száraz az jobb.

Kép
babcika
 
 


Flora: nagyon jó ez az oldal! Én ezt találtam, de a tieden nagyobb a választék:

www.falimatrica.eu

Ha jól láttam a vatera-n, akkor az ottani is 50x70-es, azaz akkorák, mint amiket most tettél fel.

Kép

Kép
hgrita
 
 

 
 


Kép

Kép
hgrita
 
 


[quote="floranan"]E írta:florananzt most találtam...

www.fali-matrica.hu
Vannak egész jók!

Andi, 5000-ért mennyit kaptál, mennyi van az íven?


A vaterán,kruplaker a felhasználónév.
Itt vannak a matricák:
http://picasaweb.google.hu/kruplaker

Én a gyerekszobákból választottam 2 félét.

Kép
v.andi
 
 



Kép

Kép
hgrita
 
 


Kriszti!

Gondolom (vagy csak nagyon remélem :D) ha csak gyerekkel vagy csak nem mondják azt, hogy nem viheted be!

Süti!

Ok, de a gyerekek néha annyira önfejűek tudnak lenni, ki tudja, hallgat-e rám. :D Ráadásul ha a saját dolgaimat nézem, akkor 24-29 között kellene érkeznie (előbb ne és később se), azért lehetőleg ne hétfőn és szerdán. Az se lenne gond, ha esetleg 1-én már itthon lehetnék. Szóval marad a 25-e, 27-28-a. Kicsit lecsökkentettem neki a lehetséges napokat! :D:D
(És ebben ő az első, a többieknél nem volt elvárás, látszik, volt szombati, szerdai és hétfői gyerekem, délelőtti és esti is. Mondjuk azon kívül, hogy egynél elment épp vidékre a fogadott szülésznőm, azért mindenki tudta magától is a dolgát, jókor érkeztek :D:D (nem a dokik magánrendelése alatt, párom is itthon volt).)

Floranan!

Én pisihez nem használok popsitörlőt, ez ciki? :shock: :oops: De kencét sem szoktam... Popsitörlőt csak a kakihoz (bár eleinte úgyis sok pelusban van az is), és mostanában kencét ahhoz sem. Én DM-est használok az vastag. A vékony szerintem semmit nem ér, párszor volt a kezemben, de mindig megállapítottam, hogy nem jó.
(Ami nagyon jó volt ha a legkisebbem popsija kipirosodott, kimaródott, és még a krémek se segítettek, az a DM-es olajos törlőkendő. Amúgy nem azt használom (drágább is, mint a sima, és sima kakinál picit nehezebben is kezelhető), hanem a simát vagy a sensitivet, de ilyenkor határozottan jó volt.)

Astrid

Kép
astrid
 
 


Nagyon jók ezek a matricák!!!

Lányok! Szed valaki Neo ferrofolgammát? Én azt szedem és rajta van,hogy mit nem lehet enni inni előtte utána stb. Így olyan rossz,mert előtte 2 órával már semmit nem merek enni, és utána 1-gyel sem, hogy nehogy ne szívódjon fel.
Ja és tej függő lettem, szerintetek lehet belőle ártalmas mennyiséget inni,mert van hogy napi 2 liter lemegy. :oops:

Kép
babcika
 
 


Babcika: Hát, együttérzek veled. Nekem egy 3 éves örökmozgóval kell ezt előadnom. Főleg akkor vagyok bajban, ha éppen fáj a hasam, mert akkor az annyira zavar, hogy nincs türelmem máshoz. Ideig-óráig leköti Andrist a kirakó, olvasás, autószerelés, műhelyezés, dominózás, de van, hogy ő is inkább focizna, ökörködne, az meg már nem megy. :oops: Ő szerencsére nem igényli annyira a TV-t, de azért előfordult már, hogy többet nézett egy délelőtt a kelleténél. Akkor én inkább DVD-t teszünk be neki: Micimackó, Franklin, Hunyor-Major, Süsü vagy Minimax megy, de szigorúan felügyelettel.

Andrisnak most vettük meg élete első társasjátékát, Kisvakondos. Ezzel elég jól elvan egy menetig, ami kb. 15 perc.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Babcika: Én is ezt szedek, de nem olvastam el a használatit. :oops: Nekem a pajzsmirigy gyógyszeremet éhgyomorra kell szednem, azzal együtt veszem be, és fél óra múlva reggelizek és kv-zom. De eddig nem volt gond az értékemmel, őedig kezdetektől így csinálom.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Rita!

Hát igen, mi is minimax-szal kezdünk reggel és amig valami "gagyi" ( fiam szerint) nem következik, addig az megy, meg Nody, Thomas, dvd-n de sokszor nem teteszik neki, unja, ja és apa is rázizzent este a Jetix-re, a H2O, egy vizcsepp elég, ha ezt ismeri valaki, hát azt nézik ketten. Tegnap is csak akkor tudtam ránézni House-ra mikor ők ketten fürcsiztek :D

Társas játék Jancsinak most a gazdálkodj okosan, de hál istennek nincs itthon csak uncsinál, mert abból egy menet akár több óra is és nem bírok annyit ülni, feküdni stb a földön.

Kép
babcika
 
 


Süti: Nagyon tetszik nekem is a szoba! Berni biztos nagyon jól fogja érezni magát. :lol: Olyan a huzata a pelenkázóalátéteteknek, mint amilyen a járókánké. Andris imádta nézegetni. :wink:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Rita!

Én meg görcsösen figyelem ,hogy nehogy egyek, ígyak olyat amit nem lehet. Én napi 2*1 és úgy,hogy délben ebéd, utána 2-kor bogyó, addig csak víz, aztán még utána is 1 órán át csak víz, a 2. -at meg éjszakára veszem be, de éjszaka is tejet innék!!!! Azt meg nem lehet vele inni.

Kép
babcika
 
 


[quote="vicger"][ írta:vicgerb]Flora, én egy fajtát használok mindenhez, pampers-t, vagy gabit, mindegyik 7 ft körül van darabilag /asszem... de lehet, h 9.../ A bruin márkát nem szerettem, bár Vicánál használtam utoljára, a Háppy-t nem ismerem...

Nyulasznak nagy gratula a szépséges babáihoz!!! :) :) :)


A Bruin én sem szerettem, Nivea-t használk a kakinak, és Babylove-ot a többinek ... de amíg szopik csak, addig nincs nagy különbség a pisi és a kaki állaga között, kaki nem is büdi (annyira :) ... én a Nive Soft Creme-et nagyn szeretem, csak drága mulatság lenne azt használni ... a Babylove jó nagyon, de nincs illata, ez pedig a kakihoz már jó ha van :)

Nyulasz: hatalmas gratuláció, nőjjetek nagyra :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Babcika: Hát, én ezt nem tudnám betartani. Én csak napi 1et szedek, az elégnek tűnik.

Mi a nagyágyunkon társasozunk, mert Andris kisasztalánál a fa kisszéken vagy a földön már én sem tudok ülni.

Jetix és CN nálunk egyáltalán nem megy. Nem is akarom, hogy nézze, mert szerintem horrorisztikus. :roll:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Sziasztok!
Gyors átfutottalak benneteket, de lehetetlen ennyire írni :lol:

Nem rég értem haza, elbicajoltam a dm-be-5000 rongyot hagytam ott :evil: És alig vettem valamit: két csomag betétet, tenna-bugyit, nedves wc-papírt, intim törlőkendőt, sima wc-papírt, fogkefét, egy kis dobozos persilt, pzs-t!
Gyógyszertárba is két rongyot otthagytam :evil: De, a lényeg: táska bepakolva, készen áll! Illetve holnap még veszek hálóinget meg papucsot, és akkor végre megnyugodhatok. :lol:

Önként jelentkezőt keresek! :lol: :lol: Nem jó a varrógépem, és most nincs keret venni másikat. Van nekem egy 90*130-as kispaplanom, arra szerettem volna varrni 2-3 huzatot, mert venni drágának tartom, mert amit normális anyagból láttam, az is min. 2 részes volt, és garnitúránként ebbe a méretbe 2500 alatt nem találtam. Valakinek nincs kedve varrni nekem? Kifizetem persze, de ha nincs kedve egyikőtöknek sem, megoldom másként, csak gondoltam hátha valaki unatkozik otthon :lol: :lol: :lol:

KépKép
Kép
scooper
 
 


Nivea-s cuccokat én is nagyon szeretem, gyerekben és felnőttben is. Andris samponja és kréme (popsi, fütyi és testápolás, ha száraz a bőre) és a mi illatszereink nagy része is az. De a popsitörlő sajnos elég drága, ha nem akciós.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Süti, Kriszti! Köszi :wink:

Babcika
! Én is kettőt szedek, és én is betartom "görcsösen", de már megszoktam. Reggeli után két órával szoktam bevenni az elsőt, a másodikat pedig vagy ebéd után két órával, vagy vacsi előtt 1 órával... Merugye az ember általában eszik gabonát, csokit, iszik tejet, kávét v. teát... szóval borzalom ez a NeoFerro, dehát ha szükség van rá, akkor nincs mit tenni... Néha már annyira éhes vagyok, hogy az nem igaz, ilyenkor gyümölcsöt szoktam enni a gyógyszer "körül". Jobb, mint a semmi. Kitartás!!!

Nyulasz! Gratulálok a kiscsöppökhöz, nagyon szépek és édesek! Jó egészséget, sok tejet nektek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára peppino 2009.08.13 15:33-kor.

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Köszi, Rita, Andi!

Andi, azt néztem, hogy az általam megnézett oldalakról ollózta össze, csak olcsóbb picivel... még életemben nem vateráztam, vajon most kezdem el? :D

Mindegyik 5000? Ha mind 5, akkor jó, mert máshol ezek úgy kb. 5300 és talán 8000 között vannak!

Rita, kb ezeket néztem én is :D
Illetve még ezt:

http://www.wallies.hu/products/gyereksz ... llagok_253

Derekam egyre rosszabb, de el kell menjek egy rövid távra kocsival, de csak anyu kocsiját tudom elvinni, és tök lenntre kell beülnöm :( 2 napja azzal megyek, lehet, h attól is durrant be a derekam :(
Anyu meg valami vírust elkapott szegény, rókázik :(
Segíteni nem bírok, és nem is merek, nehogy elkapjam... ááá :(

floranan
 
 


Hát ez a Rita, hogy a CN és Jetix gyakran horroisztikus, na olyankor kapcsolok el.

Kép
babcika
 
 


Hú Floranan!

Hát a derekad miatt nem irigyellek :( Anyukád biztosan megérti, hogy ebben a helyzetben nem tudsz segíteni neki!!! :(

Kitartás!!!

Kép
babcika
 
 


Scooper,én talán megoldhatnám a varrást,ha nem kérsz bonyolultat,de el tudtok jönni pécelre,mert a varrógép ipari.Kicsit nehéz lenne elvinni.

sutimano76
 
 


Köszönjük a sok-sok bókot! :lol: :lol: :lol: :lol:

Vicger
Az egy kendő... kaptam...
Arra sokat kellene várnod, hogy én varrjak :oops:

Hgrita, Bibi
Egy barátnőmtől kaptam a kendőt. Én nem értek hozzá.... :oops:

Szekeres Adrienn-szám
Egy blog zenéje... szomorú aktualitás... a kislány 6 évesen angyalka lett :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Szüléstörténet
Fájásokkal bementünk, akkor már 2 ujjnyira nyitva volt a méhszáj. Tanakodás, hogy most szüljünk, vagy próbálják leállítani a fájásokat. Aztán Imola döntött...megrepedt a burok... akkor már mese nem volt, szülünk...
EDA-val szültem. Szépen, lassan, kivárva... nagyon kevés oxytocint kaptam csak. A lényeg az volt, hogy végig jó állapotban volt a baba.
Megszületett, felsírt...megkaptam....
Az első éjszakát töltöttük csak külön (hogy aludjak én is)...

V.andi
Mi a Kaáliba viszünk majd babaképet. Ott a doktorok nem nagyon fogadnak el mást! nekik az a legnagyonn öröm, ha visszamennek a boldog párok a szép, egészséges csemetékkel :lol: :lol: :lol:

Gyomorégés szülés után szinte egycsapásra megszűnik :lol: :lol: :lol:

Babcika
Melyik doktor volt ez?

Floranan
Komoly tapasztalatom van popsitörlés terén :wink:
Szerintem, hatékonyabb és bőrkimélőbb a csap alatt lemosni a fenekét, mint törlőkendővel maszatolni...
Nekem egyébként DM-s van...

Ennyit hagyott a gyerekem....
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Mabe: De helyes Imola! :lol: A számot én az Aranyág műsorban láttam először, nem tudtam, hogy egy blog is ezt választotta zenének.

Nagyon szép szülésed lehetett, ha minden ilyen simán és természetesen zajlott.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Imola!

Doki Kenézy-s mert végül oda mentem, kerültem, tesóm orvosa révén. Körülnéztem,nem túl extra, sőt, de 3 napra jó lesz, viszont a doki, a saját nagyon ott van, és megvárjuk tuti.

El sem hiszem,hogy mini Imola még csak 5 napos és hogy egy hónappal korábban érkezett, úgy ül itt mint egy kis hercegnő, komolyan első ránézésre minimum 1-1.5 hónaposnak mondanám, nagyon szép fejlett, erős baba!!! :lol:

A szülés akkor szép élmény volt gondolom!! És látszik is rajtad!!! Nagyon szépek vagytok!!!

Kép
babcika
 
 


Köszi,köszi,köszi Mabe hogy jöttél.Hát kb úgy írtad le a szülést,mintha egy színházi élményről írtál volna,semmi extra,szültem és kész.Egy csepp rossz érzést nem adtál hozzá,hát remélem én is ilyen lazán írok majd róla.Bár gondolom az eda sokat segített. És a kép,imádnivaló kiscsaj Imola.Nagyon szép!!!

sutimano76
 
 


Bibi, Vicger: Én ilyen rugalmas kendőre "gyanakszom". Mabe, majd erősíts meg, ha tudsz, ilyen-e.

http://celesztina.blogspot.com/2009/06/ ... endok.html

Kép

Kép
hgrita
 
 


[quote="sutimano76"]S írta:sutimano76cooper,én talán megoldhatnám a varrást,ha nem kérsz bonyolultat,de el tudtok jönni pécelre,mert a varrógép ipari.Kicsit nehéz lenne elvinni.


:lol: Anyám ott lakik Pécel nyakán, (17 ker, Maglódi csücske, Rákoskert)legfeljebb átküldöm. Nem kell bonyolult, sima 90*130-as paplanhuzat. Csak anyagot nemtom hogy tudnám megoldani olcsón, meg egyáltalán hol :shock: :shock: :shock:

KépKép
Kép
scooper
 
 


Sziasztok,

itt vagyok! Csak most értünk haza Pestről.

Doktor bácsi megdícsérte a görbécskéimet, hát voltak benne "hegyek", de a méhszáj még teljesen zárt, így hétfőig haza engedtek. Hétfőn kell újra mennem, akkor azt mondta, hogy biztos, ami biztos vigyek cuccot magammal, de ha minden így marad, akkor még haza jöhetek. Azt mondta hétfőig maradjak egyben, utána jöhetnek a lányok.
Csinált uh, a méretektől majdnem leestem az ágyról: 2700 gr és 2900gr. Tudom és ő is mondta, hogy ezek az adatok nem pontosak már - azt mondta, az biztos, hogy mindegyik 2500 gr fölött van - de ha jók a mért súlyok, akkor simán 3000 gr fölött lesznek mind a ketten. És még nem is beszéltünk arról, hogy kihúzom mondjuk a 39 hétig.
Szóval jó súlyban vannak a drágák.

Most elég hulla vagyok ettől a hosszú úttól, de holnap visszaolvasok mindenkit.

t-pk
 
 


T-pk Kép Kép Kép Le a kalappal,isteniek vagytok.

Kép
v.andi
 
 


Madar: jó utat,pihizz sokat.

Popsitörlő: én Beauty Baby-t vettem a Müllerben,a sógornőmnek bevált és az illata is jó.

Süti: szoba nagyon aranyos.Ügyes vagy!

Mabe: gyönyörű ez a kicsi lány!Még mindig!!!! :D

Falimatrica: nagyon tetszenek,imádom őket,lehet én is rendelek,a citromsárga falon biztos jól mutatna,már oda is képzeltem.A bordűrünk úgyis micimacis lesz. :D
Vendég
 


T-pk: Nagyon ügyik vagytok és akkor kitartás hétfőig. A méretek pedig tényleg hihetetlenek! Mivel hízlalod ezeket a kölyköket? :wink:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Popsitörtlő: Amit anno használtam,már nincs,de mi azóta is használjuk,és a tesconak van egy nagyon jó törlője.4 csomag van egy pakkban,1800 ft körül van.Lila a csomagolása,és műanyag visszazárókája van.Jó illatú,nem tocsog,nem szárad ki.Én nagyon szeretem.

Kép
v.andi
 
 


Babcika, én is neo-t szedem, először én is kiakadtam azon, hogy előtte utána pár óráig nem lehet enni stb., először be is tartottam, de most már nem foglalkozom vele. Reggel beveszem vagy reggeli előtt vagy után, talán az estit pontosan szedem, mert az közvetlen lefekvés előtt veszem be.

Rita, a pajzsmirigyedre mit szedsz?

Én napi fél szem L-thyroxint (remélem jól írtam le) szedek az alulműködésre. Múltkor kérdeztem a dokit, hogy nem kéne e megnézetni újra egy vérvétellel, hogy javultam e, de mondta, hogy magán úton nyugodtan nézethetem, szóval nem nagyon foglalkozott vele :roll: Nem tudom milyen gyakran kellene nézetni?

T-pk, ügyik vagytok:)

Andi, én is úgy tervezem, hogy egy doboz bonbon és egy kis fénykép kíséretében adjuk majd át a borítékot a hat hetesen a dokinak.
Vendég
 


Popsitörlőt én neogranormont vettem, én is szoktam itthon használni.
Vendég
 


Nekem is Neogranormon törlőm lesz egy darabig, mert anyukám az egyik patikában látta,hogy akciós volt, 300 Ft. körül/csomi és vett nekem is és tesómnak is 12 -12 csg-gal. :D

Kép
babcika
 
 


Kicsi Imola gyönyörűséges :)
Vendég
 


Boboka: Én Euthyroxot szedek. 100 mikrogrammal kezdtem, ezt emeltük 200ra, majd fokozatosan csökkentettük. Most 175-nél maradtunk, már ezt szedem végig és utána szülés után kell 4-6 héttel mennem először vérvételre. Onnan visszacsökken majd az eredeti 100ra.

Én kezdetektől fogva 3-4 hetente jártam. Muszály voltam magánrendelést keresni (szerencsére találtam is nem messze), mivel az Sztk-ban írtó hosszú a várakozási idő és a vérvétel eredményére is 1 hetet kell várni. Az pedig ugye most nem mindegy.

Itt leveszik a vért (nem kell várnom), másnap délre megvan az eredmény, azt megkapom emailben, és az első személyes konzultáció után a doktornővel, most már úgy kapom az instrukciókat tőle is.

Ez így nagy szerencse, mert Andrissal nem kell egy rendelőben órákat várakoznom, gyors és el tudjuk számolni egészségpénztárra.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Jól tudom, hogy endokrinológus foglalkozik a pajzsmirigy problémásokkal?

Én a 29. héttől szedem, tehát most 5-6 hete és csak most kapcsoltam, hogy ezt nem ártana azért néha ellenőrizgetni. :roll:
Vendég
 


T-pk,örülök sikerült egyben hazaérnetek,kit is értesítesz,ha mégis szülnél????
Petra Bibit fogja értesíteni.
nekem Johnson van a popsitörlőből,vettek egyet nővéremék,meg volt egy a pelenkázótáskában!!!

sutimano76
 
 


Scooper,sajnos anyagvásárlásban nem tudok segíteni.Nekem maradt egy pár még uncsiöcsémről,de teljesen más méret,és egy régi de színes felnőtt paplan huzatból csináltam még kettőt.Jó lenne ha minnél hamarabb döntenél,mert már alig férek a gép elé,így behatárolt a segíts!!!

sutimano76
 
 


Kit értesítek, őőőőőőő nem tom??

Kit????

t-pk
 
 


T-pk nagyon ügyesek vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Mabe
, Imola csudaszép :) mintha kissé meg lenne sértődve a szentem ;) :) :) :) :)
Jöhetnek ám még képek töménytelen mennyiségben!!! :) Örülök, hogy szépen, nyugisan zajlott a születés :)

Andi,
teszkós törlőtől én totál rosszul vagyok. Mármint az illatától :oops: :?

Most már nem csak este van szemérmetlen fájdalmam, hanem szinte mióta hazaértünk, déltől.... este Apa megmasszírozza, remélem használ valamit, mert már előre parázok az éjszakától :? :?

Erika, meg vagy???? Mostanában olyan ritkán jössz ..

vicger
 
 


Mondjuk,egy jó tanács!!!!Nézd meg mennyiért tudnál anyagot venné,és nézd meg hogy a józsefvárosi vagy irsai piacon mennyibe kerül,mert sztem a piacon készre varrva olcsóbb lenne!!!!!!!!!!!Mostanában röhejesen drágák az anyagok!!!!!!!!!!!

sutimano76
 
 


T-pk, nekem jöhet a sms, mms :D

hordozó kendők: láttam már 30ezerért is... az a baj, h már nagyon nagy divatot csináltak, s ezáltal üzletet, belőle... :( A divattal nem is lenne baj, mert a hordozás nagyon jó a babáknak, de már pénzlehúzás megy itt is ezerrel...

vicger
 
 


Hát ,T-pk akit szeretnél!!!!!!Csak ne Madart,mert lassan ő is sorra kerül!!!!Válassz a lista végéről,talán.
Kriszti,ne csi',csak nem te is???

sutimano76
 
 


Boboka: Igen, endokrinológus. A gond az szokott lenni az sztk-ban, hogy elég drága állítólag a tesztje, így megvárják, amíg elég minta összejön és akkor csináltatják meg. Ezért van kész egy hét alatt, nem pedig 1 nap alatt, mint a sima vérvétel-vizelet.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Akkor szerintem hamarosan felkeresek én is egy magánrendelőt.

Meg jövő héten megyünk az istenhegyire, és majd ott is megkérdezem a dokit, hogy ezzel az eredménnyel mennyire parázzak vagy ne parázzak ezen az alul működés dolgon :)
Ha azt mondja parázzak csak, akkor azonnal nézek egy magánrendelőt :)
Vendég
 


Vicger, ok, leírtam a számod!

t-pk
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?