Új privát üzeneted érkezett!

Na, ezt jól elküldtem, szaladok is, paradicsomos húsgombócot főzök, amíg alszik.
Annyira energikus a kiscsaj, Erzsike, most értem meg, amire panaszkodtál, hogy folyton rajtad csüng Babó.
Alexa is csak jön, egész nap bújik, meg rajtam mászik.

Képzeljétek, napok óta este csak az ölemben hajlandó elaludni, annyira anyás lett.
Ha otthagyom, "had sírjon kicsit, majd elalszik" szlogennel, akkor feláll az ágyban, és üvölt. :(

Futok, mert nincs sok időm, nagyon keveset alszik itthon.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Látom mostanában mindenki nagyon elfoglat alig jövünk.
Áronnal a bölcsibe szoktatás nem megy olyan simán mint hittem. Addig semmi baj nincs amíg ott vagyok én is. Oda sem jön totál jól elfoglalja magát szépen játszik stb... Ha kiküldenek elköszönök ad puszit integet meg minden kb 10 perc után elkezd sírni amikor rájön, hogy nem vagyk ott és semmivel nem lehet megvígasztalni így kb fél óra után visszahívnak. Remélem a jövő héten kicsit előrébb jutunk.

Brimo
Miért költöztök el otthonról? Ha csak a férjed nevén van a lakás nem egy jó ölet Mindenképpen kérdezd meg az ügyvédedet hogy nem lesz e ebből hátrányod.
Nagyon sajnálom, hogy ennyire elmérgesedett ez a viszony közöttetek. Mind a ketten értelmes emberek vagytok legalább Csenge miatt meg kellene próbálni nem acsarkodnotok. Tudom, hogy nehéz és sok kitartást!

Verzsike
NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK BABÓNAK!
Kép

Titi
Ne aggódj ez a háztartás vezetése nálunk is egy merő szélmalom harc mire végzek valamivel kezdhetem előröl az egészet.
Nagyon ügyes a lánykád hogy így közlekedik és áll. Most már egész nap csak a veszélyt fogja keresni mert az az izgi. Sok időd nem marad másra készülj fel.:)

Mesi, Ági, Eszter,Gyöngyi, Kicsi hol vagytok olyan régen nem írtatok semmit?

Na megyek mert Áron felébredt és megyünk Dávidért az oviba.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányok.

Bufo
Kettőnk nevén van a lakás!Az ügyvéd azt mondta nyugodtan elköltözhetek minden rendben lesz!
Te várnád mikor vernek meg?Állandóan fenyegetőzik.Nem akarom,hogy Csenge lássa a veszekedést ha haza jön!
Rettegek és hidd el mindenkinek ez a legjobb megoldás!
A bíróság úgyis megítéli a gyerek tartást és abból ki tudom fizetni az albérletet!A rezsi meg nem sok!
Nem alszom,nem eszem,ideges vagyok állandóan Csenge is érzi!

Verzsike!
Nagyon boldog szülinapot kívánunk Babónak!!

Jucikám!
Hívtalak egy párszor!Vissza hívhatnál!

Most mennem kell még egy csomó dolgom van!

Este még jövök!

brimo
 
 

 
 

Sziasztok!

Bocsi, most nincs sok időm, még végigolvasni se volt időm, csak Brimo hozzászólásáig jutottam!!!

Brimo!
Karcsi azt mondja, hogy igenis kell hogy "segítsenek" a rendőrségen, menj be és mondd azt, hogy
FEL AKAROD JELENTENI, MERT ÉLETVESZÉLYESEN MEGFENYEGETETT, ÉS MENEKÜLNÖD KELL A GYEREKKEL!!! NE ENGEDD MAGAD LEBESZÉLNI RÓLA BENN, MÉG HA HÚZZÁK A SZÁJUKAT AKKOR SEM!!! EZ UGYANÚGY BŰNCSELEKMÉNY (RÉGEN SZABÁLYSÉRTÉS VOLT CSAK)!
A LEGEGYSZERŰBB, HA MEGÍROD A FELJELENTÉSEDET 3 PÉLDÁNYBAN, BEVISZED A KERÜLETI KAPITÁNYSÁGRA ÉS OTT VAGY AZ ÜGYELETES TISZTNEK, VAGY A PANASZFELVEVŐNEK ODAADOD. ŐK AZ EGYIK PÉLDÁNYT LEPECSÉTELIK, ALÁÍRJÁK, HOGY ÁTVETTÉK, ÉS EZ ALAPJÁN MEGINDÍTJÁK AZ ELJÁRÁST!! (így nem kell ott ülnöd neked se órákat, és ők se ezzel töltik az idejüket...)
A FELJELENTÉSNEK TARTALMAZNIA KELL:
-ki teszi a feljelentést (elérhetőség, adatok, mobilszám)
-kit jelentesz fel (minden adat, amit tudsz róla: hol tartózkodik, hol lakik, telefonszám)
-mit történt, hol történt, hogyan történt, miket tett tönkre, mit vitt el, mekkora kárt okozott neked ezzel
Ha kérdésed van, szólj!!!!


Verzsike!
Babónak nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!!

img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1218807398.9099.jpg[/img]
csné
 
 


Na, a szülinapi képet mégegyszer!!!
Kép
csné
 
 


Sziasztok.

A feljelentést megtettem már régen,most szerdán voltam tanú kihallgatáson is! Azt mondta a faszi majd a felettesei eldöntik indítanak e nyomozást.Kérdeztem és mi van ha haza jön és megtámad?Azt mondták hívjam a rendőrséget!Mondtam nekik és két pofon között kérjem meg pill hagy hívjam fel a rendőröket?
Erre azt mondták a törvények nem engedik,hogy mellém rendeljenek egy rendőrt!!
Ja és lehet nem is lesz nyomozás!Majd eldöntik mi számít veszélyes fenyegetésnek!Mert csak annyi bizonyítékom van,hogy az msn írta elverlek.A többit telefonban mondta és senki nem hallotta!!
Lehet hétfőn a hullámat viszik el a rendőrök!
Sebaj a törvények azok törvények!Ellenem be kell tartani csak az ilyen szemetek ellen nem!!

Most mennem kell!
Altatom csibét!

Puszi

brimo
 
 


Szép estét mindenkinek!

Manócskám alszik már 1,5 órája, mindjárt megyek én is, csak gyorsan néhány szóra jöttem.
Dani legénybúcsúban van, én lánybúcsúra mentem volna, de Alexát nem tudtam volna itthon hagyni, főleg, mivel este ugyebár még szopizik...
Jövő héten az unitesója lagzijába megyünk, kíváncsi vagyok, hogy fogjuk tudni megoldani az itthon hagyását.

Timikém, rémes ezeket hallani, nagyon bízom benne, hogy gyorsan túl lesztek ezen az időszakon, mert tényleg borzasztó lehet ez az állapot.
Tyű, ilyen korán altatod Csengét? Minden este ilyen korán alszik el? És reggel mikor kel? Mert Juci valami nagyon rémes korai időpontot említett. Gondolom, ha 7-kor már alszik, akkor 5 körül már felkel reggel, igaz?

Bufo, na, jól azt hittük, ilyen simán fog menni Áronka beszoktatása? Szegénykém, de vacak érzés lehet, amikor keres, és nem vagy ott. :( Nem tudom, én hogy fogom csinálni, a szívem fog meghasadni érte.
Lassan nekem is be kellene iratni, vagyis felvetetni várólistára, gondolom, úgyis legalább 1 év, mire bekerül.
Aztán majd meglátjuk, mikor kezd el járni, egyáltalán lesz-e lehetőségünk rá, vajon nem jön-e közben a kistesó. Aztán ha ketten lesznek, gondolom, már nem fogják bevenni.

Na, megyek lefeküdni, mindjárt "szól az ébresztő órácskám".

Jó éjt mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


Brimo,
én csak segíteni akartam... De ha az egész világra haragszol a férjed és a családja miatt, az hidd el nem változtat semmin!
Igazán nem tudom, hogy mit vársz a rendőrségtől??!! Azt te se gondolod komolyan, hogy minden családi viszályhoz ki tudnak küldeni folyamatos őrizésre rendőrt, ugye?? Sajnos a rendőrség nem áll annyi emberből, mint azt mondják... :( Tudod, járőrözni is sokszor 1 kerületre 1 autó jut. És ez igazán nem sok ennyi bűnözés mellett. Na, de mit is magyarázkodok, ez rajtad nem segít ?! :(
A lényeg, hogy azzal már sokat tettél, hogy feljelentetted, mert ha bármi van, akkor megint és megint bemész, akkor legalább tudják, hogy odafigyeljenek! És nem beszélve arról, hogy papírod van arról, hogy miket csinált. Ez a vállásnál csak a te malmodra hajtja a vizet. Csak ne verd meg az anyósodat megint... :wink: :lol: :lol: :wink:
Amúgy úgy tudom, hogy már nem is kell, hogy hallja bárki más a fenyegetést ahhoz, hogy eljárás induljon ellene!!!!

Na, pusz.
Felkelt a bébim :)
csné
 
 


BOLDOG ELSO SZULINAPOT KIVANUNK BABONAK!

Kicsi!

Azt hittem hogy reg tul vagytok mar rajta. Valami virusos vacak volt?
Jok a kepek nagyon!

Koda!

Most mar jol vagytok?

TIti!

Mar all Kicsibebid? Mindjart jarni fog! Ejszakak nem valtoztak? Gyomroi to jo lehetett,hugom mindig fuz hogy menjunk ki csak setalni,jatszani(marmint a gyerekek).

Bufo!

Szegeny Aron! Mennyi idod van meg a beszoktatasra?

Bolcsit talaltam is meg nem is. AMi tetszik,az vegul is egy ovoda,oda ket es fel eves koratol veszik fel,elotte vannak ezek a csaladi napkozik,legfeljebb oda fogom elhordani heti 1,2 alkalommal,aztan majd meglatjuk,hogy mennyire igenyli .
Megyek mert mindjart kiboritaj a maradek zabkasajat.

Szep hetveget!
momo35
 
 


Sziasztok.

Csné!

Köszi az aggódást de nem nyugtattál meg.Ma voltunk a lakásba kitakarítottam és remélem szerdán költözünk is!Ma jön a bútorszállító megbeszélni mert tegnap nem ért ide.
Kedden csomagolok ezerrel!Valaki segíteni nem tudna?Nincs sok holmi de elkélne a segítség! Meg Csengét is lefoglalná valaki! :D :D

Nagy botrány lesz ebből az biztos!
De végre jön a nyugalom! Remélem!

Ha minden igaz munka is lesz!

Ja holnap randim van egy fiúval aki egyedül neveli a 3éves kisfiát.A neten ismerkedtünk meg kB 2hete.
Tegnap beszéltünk telefonon először!
Majd jövök és mesélek!
De nem füzök sokat a dologhoz! :(

Most mennem kell majd még jövök ma!

Sziasztok

brimo
 
 


Sziasztok!

Erzsike!

Megkésve én is boldog szülinapot kívánok Babónak! :D

Brimo!

Sajnos segíteni nem tudok neked,mert az allergiám ilyenkor pokoli, a lányok ezt már tudják,ráadásul kedden bálintkámat MRI-re kell vinnem,de hétfőn szívesen elhozom Csenikét néhány órára hozzánk,és addíg te tudsz haladni a pakolással.Délelőtt van egy kis elintéznivalóm,bank,vásárlás...,utána érte megyek,ha jó neked.Légyszi írd meg,hogy legyen! :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Momo!

ha az allergiám engedi,jövő hét után még megyünk Titivel tavazni,gyertek el Mishallal,nem fogod megbánni. :lol:

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok.

Eszter köszi de hétfőn sok dolgom van és akkor jön este a Férjem tehát még nem pakolhatok.Majd kedden de délelőtt még el kell intéznem valamit,úgyhogy csak délután tudok kezdeni!
Az egyik barátnőm eljön szerdán segíteni de arra gondoltam egész éjjel pakolók akkor szerdára alig marad valami!
De nagyon köszi a segítségedet!! :D :D

Nagyon ideges vagyok ahogy közeleg a hétfő!

Momo.
Akkor hozol nekem kedden dobozt? Vigyázni fogok rájuk ígérem és vissza adom!

Most mennem kell még a konyhában pakolok!Meg készülők holnapra. :oops: :oops:


Jó éjszakát mindenkinek!

brimo
 
 



Brimo!

Kedd de. tudnek atvinni parat, kb. 11 korul,ugy jo? Mert addig dolgom van,utana meg ebed,stb...


Eszter!

MRI? a fejfajasa miatt?
momo35
 
 


Brimo!

Hát sajnálom! :?

Momo!

Igen,amikor a nyaralás előtt vizsgálták,ez kimaradt,mert ugye várólista van,amire most kerültünk sorra.Oda megyünk kedden, a klinikákra.

Jó éjt!

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Kép
momo35
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Na,feltoltottem par kepet,most egy ideig csendben leszek. :lol:
momo35
 
 


KIcsi!

Sms-t megkaptam,holnap hivlak,jo?
momo35
 
 


KIcsi!

Hivtalak,dehat nem vetted fel. :cry:
momo35
 
 


Szia Juci!
Én vagyok!
Kell még a barátnődnek a kisfiú ruci? Én a múltkor írtam, hogy nekem van, csak nem tudom, hogyan jutassam el hozzá...

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Énis vagyok olvasok is, de nem írtam pár napja.

Timi: milyen volt a randid?

Erzsike: nagyon boldog születésnapot babónak.

Juci: nem hiszem, hogy eddig tartott volna, de sokan egymással beszélnek, így ezeket már nem írják le...

Ha van kedvetek jövőhéten jöhetnétek hozzánk.
Jó lenne egy tali még suli és ovi kezdés előtt.

A beszoktatás nagyon nehéz lesz, de utánnais, nagyon tartok tőle, de megtudom csinálni!
Agykontrollnak az Észkapcsoló agytornáját megvettem, arra gondoltam, amikor haza ér a suliba kicsit tornázunk, majd ezeket Anna és Bence is csinálhatja akár, utánna meg jobban fog az agya.

Voltak az ovónénik, nagyon aranyosak voltak, remélem Anna nagyon jól fogja magát ott érezni. Annyira várja!

Zsuzsa: nektek, hogy megy a beszoktatás?

Levelezek egy lánnyal, aki Forever-es, tudom, hogy jók a termékek, de nem tudom akarom-e csinálni.

Most a Nikken foglalkoztat még, sztem tényleg nagyon jó termékei vannak, mondjuk már tesztelek is párat.
A talpbetétet a medált, pivíz csinálót, zuhanyba pivizet, nagyon jók, most ebbe lépek sztem be...
A vizet, amikor iszom sokkal jobb lesz a kedvem , nem tudom jobban leírni olyan könnyű az egész, energizál, a talpbetétet és a medált anyuéknak vettem, hát és lábfájásra tutti jó-:)
Bokapántot is anyunak vettem, de ahogy látom nem nagyon használja, inkább a betétet...

Viszont hiába tetszenek a termékek, még az áruk se sok, pl. pivíz 27000.- körül van...de nem vagyok tukmálós típus...vagyis max. család részére veszek.

A forever is hasonló nekem, aloveráját First, rendszeresen használjuk, de ez nem jelenti, hogy árulniis tudnám, házalás nem az én stílusom.....hiába ígérnek számokat amiben nem hiszek nem tudom csinálni.

Már csak 4hónapom van és kell vmi munkát találnom...mert a gyesből nem fogunk megélni...de mégsem hiszem, hogy ilyen cégek lennének a megoldás.

Szép napot: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Kicsi! Szerintem ne ijesj meg, tavaly nyáron is ugyanez volt :cry: .
Sajna én se jutok ide a géphez, most vendég gyerekeink vannak, este talán lenne időm, de a nappaliban alszanak, ahol a gép van.
Holnap meg megyünk keresztapámékhoz és csak 26-án jövünk haza.
Így megy ez nálunk mikor Zsolti szabin van. Szept 7-én megy dolgozni, utána még meg is fogtok unni...
Köszönjük a szülinapi köszöntéseket, majd teszek fel képeket ha végre megkapom a tesómtól. Mi márnem is fotóztunk, mert hogy ő jobb képeket csinál, csak szörnyű kínkeserv kiszedni belőle a képeket :evil: .

Jók legyetek! PUSZI MINDENKINEK
verzsike
 
 


Sziasztok!

Csak pár szó erejéig tudok most is jönni. Kész rohanás minden nap. Ha jövő héttől elkezdek dolgozni már látom hogy folyamatos időhiányban fogok szenvedni.
Áronnal a beszoktatás megyeget. Nagyon sír ha kiküldenek kb fél órát folyamatosan és csak utánna tudják megnyugtatni. Utánna el lehet terelni a figyelmét és nem üvölt végig csak néha ha eszébe jut. Két pozitív dolog van eszik és alszik is minden gond nélkül úgy hogy én nem vagyok ott. Már csak 2 napunk van és addig remélem kicsit jobb lesz a helyzet.
Dáviddal semmi gond nincs az oviban tetszik neki még így is hogy nem a saját csoportjában van hanem összevont vigyázás van.

A bébiszitter nénink is aranyos a gyerekek jól elvannak vele.

Bocsi hogy nem írok senkinek külön, de ahogy látom más sem nagyon tud jönni.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányok!

Én is gyorsan jelentkezem, sajnos kész rohanásak napjaim, no meg tiszta zombi vagyok szokás szerint.

Mi folyamatosan költözünk felfelé, muszáj, mert Kicsibébi annyira mászkál már (mászik, meg kapaszkodik felfelé), és itt kint elég veszélyes.
Tegnap felmentek a bútorok, így már fent is aludtunk. Hát, elég vacak éjszakám volt, de majd csak lesz jobb.
Fura volt új helyen, meg kell szokni, még rémálmaim is voltak.
Meg arra keltem, hogy valami sugallat jött belülről, meg kell szentelni a házat. Hallottatok ti már ilyet?

Bufo, jaj, de nehéz lehet, hogy Áronkát sírva kell ott hagynod, Istenem, a szívem hasad meg.
De az, hogy alszik, az azért nagyon jó!!! Reméljük, hamar megszokja az új helyzetet, és nyugodtan tudsz menni majd dolgozni.
Biztos vagyok benne, hogy nagyon nehéz lesz az első időszak. Dolgozni két kicsi mellett, no meg a háztartás... biztos nem lesz időd jönni közénk. :(

Na megyek is tovább, gyorsan mosdok, még Daninak vacsit csinálok, aztán fekszem le.
Holnap pakolunk tovább, hogy itthon lesz Dani, aztán csütörtökön jönnek anyukámék, szombaton ugyanis esküvőre megyünk, és ő fog este vigyázni Alexára. (Persze csak fürdi után éjfélig, az első szopiig.)

Jó éjt mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok lányok.

Holnap költözünk de nem akarok senkit untatni a problémámmal! Remélem végre jobb állapotok lesznek! :D :D
A gyámügy nagyon segítőkész! A férjem nem ! :? :?

Titi.
Nekünk megszentelték a házat!Én is úgy éreztem kell,valamiért!Ha megnyugtat tedd meg! Biztonságot ad! Főleg ha hiszel benne!

Bufo.
Nekem is nehéz lesz Csenikét beszoktatni a bölcsibe?Már előre félek! Nem tudok tőle elszakadni,de muszáj lesz!


Remélem hamar találok munkát és minden rendbe jön!

A randi!
Inkább hagyjuk! A pasi inkább egy csaj mint férfi!Kicsit olyan nyávogós fajta! Mintha meleg lenne! De neki sem jöttem be ,bár azt mondta milyen szép vagyok és csinos!Lehet ezt csak udvariasságból mondta! :oops: :oops:

Most nem is érdekelnek a pasik!


Most megyek!

Jó éjszakát mindenkinek! :D

brimo
 
 


Sziasztok lányok!

Jaj, de nehéz napon vagyunk túl, annyit pakoltunk ma! És még mindig nem vagyunk készen sajnos.
Manócskát délután először adtam át anyósomnak, hogy vigyázzon rá, mert egyszerűen nem haladtam semmivel, mindig a lábamon csüng a drágaságom.
Hát, jó szutykos lett, mire hazahoztam! :( Pedig olyan jó volna gyakrabban átvinni, közel vannak, és anyósom nagyon szereti, csak tudjátok...

Brimo, Neked is nehéz nap lehetett ez, remélem, sikeresen elköltöztetek, és azt is remélem, hogy lesz neted az új helyen is. Végülis hova tudtok költözni? Hol találtál albérletet?

Momo, kérdezted, bizony, már áll a lelkem, és már sétálgatni is kell vele, nagyon élvezi. Gondolom, nem olyan sok idő, és lassan elindul.

El kezdett pakolni is, most már eléri az alsó polcokat, húzogatja a fiókokat, nyitogatja az ajtókat, imádnivaló. Egyelőre még élvezem, nagy újdonság.
Néha persze baromira fáradt vagyok, alig bírom vonszolni magam, de igyekszem túllépni ezen, és élvezni a drágaság minden fejlődési lépését.
Egyszerűen nem bírok betelni vele, annyira imádom!
És ma megtalálta a cicimet is, "levetkőztetett", és lecsapott a cicire. Igyekszem pedig már nem szoptatni napközben, pedig annyira jó vele összebújni.

Na, megyek, még felmosok.

Jó éjt mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


Titi!

Hadd szopjon a draga,engedd neki. :wink:
Mishal meg mindig napi 3x szopik,delben el se aludna anelkul.
Jo ha van kire hagynod,ha szutykos az nem baj,csak ne legyen bagoszagu. :roll: Az szuper hogy mar alldogal es megyeget,ugye milyen hirtelen jott az egesz?

Bufo!

Orulok,hogy jol mennek a dolgok a beszoktatassal. Szerintem az teljesen normalis hogy sirdogal.

Tobbieknek jo pihenest,nyaralast!

Ma levettuk a racsot Mishal agyarol,ma aludt el eloszor igy,remelem nem esik le es nem akar lesetalni a lepcson.Ettol felek igazan,ha foldszintes hazunk lenne,abszolut nem kellene ezen aggodnom.

Szep almokat!
momo35
 
 


Sziasztok!

Sok kihagyással, de vagyok én is újra. Túl vagyok a melón is. Két hétig dolgoztam, de nem sikerült mindent megtanulnom, sőt mondhatnám szinte semmit. Jó volt bennt lenni újra, igaz eleinte féltem, hogy majd végig a lányokra fogok gondolni, de nem. Tudtam, hogy jó kezekben vannak, és ők is élvezték a mamákkal a kényeztetést. Persze délután mikor hazértem, akkor el nem engedtek. Ebédre is hazajártam, és talán 2x volt úgy, hogy a Sára nem akart mással elaludni csak velem. ilyenkor 2 perc kellett csak neki, és más aludt is. Annyira tündér volt, hogy bújt, és simogatta a kezem. Mindig úgy alszik el.
Múlt héten pedig próbáltam behozzni a lemaradásaimat, meg anyukámnál voltunk sokat. Hétvégén Balatonfüredre mentünk, és annyira bánom, hogy nem tudtam találkozni a Kodával. mi csütörtök délután értünk oda, így ha előbb tudom, akkor este összefuthattunk volna.

Koda, ti merre voltatok? Mi a Marina hotelben. Életemben először all inclusive ellátásba volt részünk. Nagyon élveztük, igaz az ételek az utolsó napon már kezdtek ismétlődni, még jó, hogy csak 4 napig voltunk :lol:
A szálloda nem volt valami modern, de ki lehetett bírni. Nem volt légkondi se,így egész nap a parton voltunk. Szombaton meg Tihanyban, mert lehüllt az idő.
A Sára kis tündér volt, mert kabátot vettem fel, és nem érezte a kezem mikor felemeltem, mert elfáradt a sok sétálás közben. Rámnézet, és kérdezte, anya keze??
Fel kellett húzni a kabátom újját, hogy tudja a kezem simizni.
A Rezi is nagyon élvezte, csak ne lenne állandóan hisztis. Nem tudom miért, de mióta nincs ovi, mindenért hisztizik. Már jó lesz, ha elkezdődik újra, pedig annyi programot szervezek neki.

A héten pedig végre elkészült a kis fa házikójuk is. Remélem sikerül összehozni egy talit szeptemberben, és akkor láthatjátok majd. Kinek mikor volna jó? Hétvégén, vagy inkább hétköznap. Majd írjátok meg, és akkor talizhatnánk nálunk.
Már nagyon jó lenne, mert az utóbbi időben elég depis a hangulatom. Talán emiatt se jöttem, csak olvastalak, ha tudtam. Én se értem miért. Tegnap már a gyomrom is fájt, lehet már a sok idegeskedéstől. De, hogy miért idegeskedek állandóan, azt ne kérdezzétek, mert én se tudom. Mindig kitalálok valami hülyeséget, és azon rágódom.

Brimo!
Annyit gondolok rátok is. Nagyon sajnálom, hogy végül így alakult. Remélem sikerült már átpakolnotok, és megnyugszol egy kicsit te is. Nem semmi amin keresztűl mész.
Csenike nagyon ügyes, hogy már mellőzi a pelust.
A Sára is szól, hogy pisi, vagy kaki, és ráül a bilire, de a pelust nem engedi levenni. Szóval lassan, de haladunk.....

Bufo!
Neked se lesz könnyű a következő néhány hónap, de biztos ügyesen megoldód. Énmár előre rettegek attól, hogy mi lesz, ha elkezdek dolgozni.

Erszike!
Kicsit nagyon megkésve, de annál nagyobb szeretettel kívánunk Boldog Születésnapot BABÓNAK!!!!!!
Várjuk a képeket is!!!

Na mostmár rohanok, mert holnap csomó dolgom lesz. Jönnek a Rezi csoporttársai, hogy felavassák a kis házikójukat.
Boooooocsi, hogy szinte csak magunkról írtam, de igyekszem minnél előbb visszarázódni.


Sok Puszi:GYöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Gyorsan írok, mert hamarosan indulunk.

A tegnap szuper volt.
Kirándultunk: Pomáz, Dobogókő-séta-ettünk, Esztergom-mindent megnéztünk fagyizás, Szlovákia-boltban voltunk, Visegrád-séta, majd kompoztunk Szobra és, haza felé még kajcsizni mentünk....persze ahogy haza értünk még főziiztem: skrumpli, rhal.
Sült marha züldségekkel, rizs, sali és gofrit csináltam nekik.
Alig vártam, hogy vége legyen a napnak.

Most pedig rohanok, mert ma állatkertet terveztünk.

Nektek milyen volt a tegnap?

Puszi, szép napot!

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok!

Jaj, de örülök Gyöngyikém, hogy bejelentkeztél! Már olyan régóta tervezem, hogy felhívlak, de egyszerűen nem jutottam esténként telefonközelbe emiatt a felköltözés miatt.
Nem is gondoltam, hogy emiatt nem jösz. Dolgoztál?! És akkor hogy lesz ez a jövőben? Visszamész hamarosan? Sáruskára a nagyik fognak majd vigyázni?
Hát, nem csodálom, hogy idegeskedsz, meg depis vagy, gondolom, van mit csinálnod, és néha ki se látsz Te sem a tennivalók közül.
Sosem értettem, hogy bírod. Ott a nagy ház, a két kis lurkó, és még dolgozol is most már?! Jézusom, ezt még így leírni is sok, nem hogy csinálni.
Én nagyon szívesen mennék el hozzátok, személy szerint inkább a hétköznapra szavazok, mivel a hétvégén itthon van Dani, akkor olyan jó együtt, no meg a sok tennivaló itthon. :(
De meglátjuk, a többiek mit szólnak hozzá, igyekszem alkalmazkodni.
Sárust meg lehet zabálni gondolom, mikor így simizi a kezed. Hogy ragaszkodik hozzád! :)

Momo, hogy sikerült az éjszaka így rács nélkül? Viszont ha jól emlékszem, akkor van rács a lépcsőfeljárón, nem? Vagy ki tudja már nyitni? Bár már nekünk is van, mégis attól rettegek, valahogy átjut rajta, és felmászik.
(Lefelé még sajnos nincsen, olyan széles, és baromi drága, még nem tudom, hol fogom beszerezni.)

Jut eszembe, nincs ötletetek, hol lehet olcsón ilyen rácsot kapni? 126 cm a hely odafent, az átlagosak 70-80 cm-esek. A Kikában meg az Ikeában is ennyi az alja, onnan lehet toldókat venni rá. Persze, ha nem lesz más választásom, marad valamelyik.
Lentre már megvettünk, az is 13000 Ft volt, és az csak 99 cm.

Sziszike, azt a mindenit, egy napra ennyi program? És még főztél is utána? Hogy a fenébe csinálod ezt? Hogy van ennyi energiád?
Nagyon ügyes vagy.

Titeket hallgatva lányok, néha úgy érzem, lófütty az, amit én csinálok, lehetne még többet kihozni egy napból. Na, de majd ha nagyobb lesz Kicsibébim, gondolom, nekünk is jobban kell majd menni ide-oda.

Most futok is tovább, anyukámék jönnek fél 1-re, megyek értük az állomásra, most alszik a kisasszony, ha alszik tovább, ledőlök vele én is, mivel szokás szerint kb 5 órát aludtam 3x-i bontásban. :(

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Állatkert szuper volt, 4800 volt a családi! Jól felemelték....

Titi: amíg kicsi volt Zsolti minden rólunk szólt, vagyis a kirándulások, éttermek, ahogy nőnek pedig az ő igényeikhez igazodunk, pl étterem velük már sehogy nem jön össze....szuper volt a tegnap, energiám nem sok volt, amíg a yerekek medencében fürcsiztek én a forrógőzben fürödtem.., de megérte!
Imádom őket és ez ad erőt nap, mint nap!

Ígérem írok még és jövök képekkel is.

puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki tolong, hogy írhasson.... :roll:

Nekem kicsit összesűrűsödtek a dolgok, úgyhogy azért nem jövök. Apát kedden műtik, így kiköltözök a lányokkal anyukámhoz egy hétre, hogy onnan tudjak bejárni a kórházba (addig anyu vigyáz Livire). Még intéznem kell a tankönyveket, tanszereket, Vivinek most rendeltük a szemüvegét... stb. Úgyhogy lesz dolgom a jövö héten is!

Mindenkinek pusz.
Jövök majd, ha gépközelbe kerülök!

Eszter,
a képeket majd küldöm, ne haragudj, de semmi időm... :( Csak majd szólj rám légyszi!!!!
csné
 
 


Sziasztok!

Ágikám!

Nem sürgős nekem,majd amikor lesz egy kis időd. Csak azért szeretném őket,mert olyan édesek voltak együtt a gyerkőceink! :wink: Karcsinak drukkolok majd,teljesen el is felejtettem,hogy műtik szegényt. :roll:

Mindenkit puszilok,most sajnos többre nincs időm,de olvasni mindíg jövök ám! :wink:

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Holnaptól 5 év után újra belépek a dolgozó nők táborába. Fogalmam sincs hogy mikor fogok tudni jönni és írni nektek , mert egynlőre csak a káoszt látom. Remélem jó hamar kialakul valami menetrend amihez lehet tervezni.
Áron nagyon ügyes a bölcsibe pénteken már csak 15 percet sírt és utánna szépen elvolt egész idő alatt. Evett és aludt is rendesen, így holnaptól már nem kell készenlétben senki aki be kell hogy menjen ha nem tudnak vele mit kezdeni.

Ahogy néztem túl sokan nem írtok mostanában. Úgy látszik ha kiesnek a minden nap írók akkor már senki sem jön. Ja olvasni persze igen, de vigyázat egyszer csak nem lesz mit olvasni. :roll:

Sziszike
Hú de ügyesek vagytok. Hogy a fenébe sikerült ennyi mindent egy napba sűríteni? Nekem ez még nem megy, mert ha nem alszanak eleget a fiúk akkor sehová nem lehet velük menni a folytonos hisztik miatt.

Oné
Siránkozok itt hogy mi lesz ezután te meg már rég túl is vagy az első munkanapjaidon. Áruld el hogy sikerül mindent megoldani van valami segítséged vagy tolod magad előtt azt amire nincs időd?
Szeptembertől ha lesz ovi akkor csak Rézi megy ugye? Sárusra a nagyik fognak vigyázni?
Ja a hisztik miatt ne aggódj ahogy Rézi újra megy oviba sokkal szófogadóbb lesz, legalábbis Dávidnál ez van most.
Nekünk a találkára a hétvége jó csak, de a többség döntsön.:)

Titi
Már teljesen felköltöztetek? Külön szobában alvással? Továbbra sem jobbak az éjjelek?
Most lesz csak izgi ám hogy a kisasszony elkezdett közlekedni és kutakodni. Csinálj neki olyan fiókot és polcot amit lepakolhat . Persze ne játékokat tegyél oda mert az nem jó. Nálunk bevált.
Anyukádék meddig maradnak, vagy ,már haza is mentek?

Momo
Na hogy sikerült a rács nélküli alvás? Emlékezz vissza én is ezért szereltem le. Semmi gond nem volt utánna nem esett le .

Brimo
Na milyen az új lakás? Hogy érzitek magatokat?Csenike mit szól hozzá, gondolom hiányzik neki a kert.
Mi a helyzet a férjeddel ő már tudja hogy eljöttetek mit szólt?
A bölcsibe szoktatásnál meg készül fel rá hogy Csenike sírni fog, ez a jó azt mondják.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Lányok!

Főleg Jucihoz és Mesihez szól a kérdésem,mert veletek beszéltük,hogy a ti lányaitok is bukósak voltak.Annyit bukik még Domi! :shock: Hogy lesz ennek vége? Ti voltatok valamilyen vizsgálaton?

Gyöngyi!

Én duplán is örülnék ha rendeznél talit,mert mi még nem jutottunk el hozzátok!


Puszi

Eszter :wink:

Kép

Kép
anubias
 
 


Zsuzsa!!!
Sok sikert neked a munkához! Hidd el mindent ügyesen megfogsz tudni csinálni! :)

Eszter,
ha majd több darabos kaját kap Domi, akkor nem fog bukni! Livi is sokáig bukott, de aztán egyszer egyik pillanatról a másikra elhagyta!
Ezt gyorsan felrakom (ennyire futja az időmből):
Kép
Kép

Millió puszi mindenkinek!
Ha bárki bármit szeretne, telefonon elérhető vagyok!!! :D
csné
 
 


Jajj Ági de ari vagy,hogy tettél fel fotót!Hát remélem ,hogy abbamarad ez a bukás,mert néha komolyan aggaszt. :roll:

Sziszike!

Írok ám neked,csak annyira nincs időm. :roll: Bezzeg te olyan jól beosztod! :wink:

Megyek,mert megyünk a gyerekorvoshoz.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk az első dolgozós napokon. Nem késtem el és nekem ez nagy szó. Gyerekek jól viselték a reggeli kapkodós készülést és utánna a bölcsibe és az oviba sem volt gond velükl.
Persze rögtön első nap tovább kellett bentmaradni így a férjem rohant a fiúkért sőt még boltba is voltak. Büszke vagyok rájuk ügyesek voltak. Így a hirtelen főpróba is megvolt ha én nem érek oda.
Már most látom semmire nem lesz időm idő kész rohanás a hazajövetel után minden.
Most még a melőhelyen minden tetszik főleg az hogy újra emberek között vagyok és kimozdulhatok. Azt meg meglátjuk ha jövő héttől tanulók is vannak hogy boldogulok velük újra.

Ahogy látom a topikunk erőteljesen kihalóban van most már hetek óta, így nincs lelkiismeretfurdalásom, hogy nem tudok jönni. Remélem hamarosan azért mindenki írni is fog nem csak olvasni.

Na mennem kell Dávidot fektetni.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányok!

Végre én is itt vagyok röviden.

Az esküvő jól sikerült, Bébike annyira jól bírta, nagyon jól érezte magát! Mindenki csak dícsérte! :)
1/2 1-re jöttem haza véglegesen hozzá, érdekes módon addig aludt, de ahogy beléptem az ajtón, rögtön felébredt. Biztosan megérezte, hogy hazaértem.
Képeket majd igyekszem hozni!

Anyukámék sajnos vasárnap visszamentek, pedig olyan jó volt, hogy itt voltak, sokat segítettek. Anyukám reggelente átvette Alexát, hogy vissza tudjak még feküdni, így minden nap volt még +1 óra alvásom.
Hihetetlen, de képzeljétek, a hajam is kevésbé hullik, gondolom, attól, hogy egy hajszálnyit többet pihentem.
Mert hogy a kevesebb stressztől nem, az biztos.
Sajnos ugyanis rémes a helyzet itthon nálunk, ma irtózatosan összevesztünk Danival, azért is jövök olyan ritkán, sajnos a helyzet nálunk csak romlik.
Folyamatos vitáink vannak a szülei miatt, az apja még mindig cigizik Alexa mellett, és Dani nem képes szólni neki. Azt mondja, nem lehet rögtön mindent megváltoztatni, legyek türelemmel. No meg az otthoni vita miatt félő, hogy odabent is lehetnek problémák az anyjával, tudjátok, még mindig ő a főnöke.
De így meg folyamatos a vitánk, mivel úgy élem ezt meg, hogy nem képes kiállni mellettünk, és felemelni a hangját értünk.
Ma már a válás is szóba került, lányok, ha nem volna a kismanócska, én most álltam volna fel, és itthagyom őt.
Ami azonban visszatartó tényező, az, hogy közölte, ő nem fogja engedni, hogy elvigyem a lányát. Mindent latba vetne, hogy megakadályozza. És tudjuk, hogy pénzzel szinte minden vehető. Szóval félek, tényleg elvenné tőlem őt.
No meg azért nem kőbe vésett ez a dolog, de az már rossz jel, hogy szóba került. És minden a drága szülei miatt, akiknek eszükbe sem jut, hogy milyen konfliktusokat okoznak nálunk.

Nem akartam így a nyilvánosság elé tárni a gondokat, de már úgyis a fél világ ismeri a históriánkat, tök mindegy most már.

Na, de ennyit rólunk.

Bufo, szuper, hogy ilyen jól sikerült a nap, és végül a párod értük tudott menni.
Áronka a jelek szerint akkor jól viselte a bölcsit.
Gondolom, hogy nem lesz időd semmire, megértem, és látod, így is jösz írni! :)
Biztos izgi lesz emberek között lenni, és jövő héttől pedig ismét gyerekek között is, csak ügyesen!

Mi már 1 hete fent vagyunk, Alexa külön szobában alszik, először rémes volt, de már jobb a helyzet, kezdem megszokni. Néha még át is hallatszik a szuszizása, ami olyan megnyugtató.
Az éjszakák hol jobbak, hol rosszabbak. Van, hogy csak 2x kel fel, de van olyan is, hogy 1,5 óránként. Igyekszem nem szoptatni éjszaka, egyelőre éjfélkor tápszert kap, mert szerintem a tejem estére kevés, rángatja már a cicim, de a tápszert nem mindig fogadja el szopi után.
Ilyenkor előfurdol már, hogy éjféltől alszik még egyhuzamban 2-3 órát, ami már jónak mondható.
De nem akarok már panaszkodni, mert biztosan untok ezzel a témával.

Momo, azóta sem jelentkeztél. Hogy alusztok rács nélkül? Minden ok?

Futok is tovább, lefekszem, közel az éjfél.

Jó éjt mindenkinek, Bufo, Neked pedig holnapra jó munkát ismét!

KépKép
titi_27
 
 


Hali!

Bufo!

Orulok,hogy minden rend ben megy,vagy legalabbis sokkal jobban mint remelted. Es ahogy TIti irta biztosan szuper lesz ujra emberek kozott lenni. Normalisan tarsalogni,es nem feltetlenul a gyerekekrol. :lol:
Drukk,hogy minden siman menjen!

Agi!


Minden rendben??Parod jol van?

Sziszike!

Keszulsz ezerrel igaz? Jovo heten mar suli? A hetvegi programjaitok hihetetlenek,nem tudom hogy tudtok ennyi mindent suriteni egy napba.

Eszter!

Mi volt az MRIn? EL se hiszem hogy DOmi is mar 6 honapos! :roll: :lol:

Titi!

Hat,...ugy latszik a gyerek mindenkinel elohozza a vitakat. Szerintem ez azert van mert magad miatt sok mindent tursz,nem teszel szova...de amikor a sajat gyerekedrol van szo,oerte mindent megtennel.Es persze hogy neked van igazad,meghogy mellette fustol..jol nyakon is vagnam,bocs...folyt kov,jottek a medenc esek
momo35
 
 


Na,itt vagyok.
Szoval Titikem,ne hagyd magad..de ahogy latom semmi se fog valtozni. En a te helyedben nem vinnem az anyosodekhoz,hatha elobb vagy utobb(mire leerettsegizne Szandika :roll: ) megertenek,hogy unokajuknak nem feltetlenul kell a cigifustot szivni.
Minden ferfi azt mondja,hogy nem engedne a gyereket,de szerencsere a magyar torvenyek a noket tamogatjak ebben...szerintem semmi eselye se lenne elvenni a gyereket toled. De tudom,hogy ez csak vegso elkeseredesedbol fakado vitaban jott fel.

Mi jol vagyunk masaallah...Mishal eleven,egy percig se lehet pihenni mellette. A kisagyat megszokta..bar ki szokott illetve le szokott esni rola..de nem gaz,mivel max 10 cm,es parnakra gurul le.Csak a legzesfigyelo riaszt,onnan tudom hogy lemaszott.
Hiszti tovabbra is megvan,es eleg nehez kezelni.Ha meg masok is vannak korulotte,pl. hugom kislanya,anzyukam..na akkor be tud kattanni...Ha anyukam itt van akkor hihetetlenul viselkedik,...szoval jobb ha egyedul vagyok vele. :roll:

Mostanaban kezdik majd a garancialis javitasokat a hazon,a kertben is sokat vagyunk.Mishalnak most vonat,mozdony es repulo orulete van,mindig azokrol kell neki meselni.Es van neki a kutyaja,amit az apukaja hozott neki,ha azt is beteszi es a masik orias kutyat,o mar be se fer az agyaba.Na,diohejban ennyi.AMugy nekem sincs nagy kedvem irni,mert hat mirol is,kinek...igy ennek nem sok ertelme van.

Jonnek at a hugomek,es meg porszivoznom es foznom is kellene valamit addig.


Tovabbi szep napot!
momo35
 
 


sziasztok drága barátnöim!emlékeztek még rám? (na jo ez csak vicc volt,tuti biztos hogy emlékeztek)
gondoltam olyan kihalt a topik irok és hátha akkor jön mindenki példát vesz rolam és ir!mi jol vagyunk!multhéten jöttünk haza a tiz napos nyaralásunkrol!olaszba voltunk,nagyon jo volt kikapcsolodni egy kicsit,feltöltödni az öszre!Nimrodkának szeptemberbe kezdödik a suli,már meg is vettünk mindent neki,nagy az izgalom,tökre várjuk!férjem a héten leszerel,ugyhogy egy kicsit bonyolodik az életünk,munkakeresés stb... és ha sikerül lehet el is költözünk!én jol vagyok, a szervezetem még mindig bolond,de már javul!babaprojekt most egy kicsit áll,de nem is baj most valahogy én sem akarom annyira!na röviden ennyi rolam!holnap irok mindenkinek,mert azért tudom ám kivel mi történik!
puszi mindenkinek
szeretlek titeket

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Momó!

Én is nagyon sok boldog szülinapot kívánok neked! :D Akkor most hogy álltok a házzal,eladás,vagy mégesem?!

Virág!

Annyira örülök,hogy írtál!!! :D Éppen tegnap beszélgettünk Titivel,hogy vajon mi van veled, és hogy bizti olvasol minket,mert láttunk ám az új képpel és a vonalzókkal a kajcsis topic böngészésekor. :lol: Jól teszed,ha írsz,nagyon hiányzol és sosem felejtenélek el. :roll: Hiányoztál is piszokul. :? Akkor a ti életetekben is komoly változások vannak.Kívánom,hogy jól sűljenek el és minden úgy alakuljon,ahogy szeretnéd! :wink: Ninminek drukk a sulihoz!!! :D


Bufó!

Gratula a dolgozó családanyu poszthoz! Sok erőt kívánok hozzá!
:wink:

Erzsike!

Egy darabíg azt gondoltam,hogy majd úgyis összefutunk egy talin és visszaviszem a rucukat,amiket Dominak adtál,de olyan régen nem találkoztunk és te nekem olyan hihetetlen messze vagy,hogy lassan azon tanakszom feladom postán,mert nem szeretném ,ha nem tudnám ilyen sokáig visszaadni őket.Mi a véleményed?Ha priviben megírnád a címed,akkor feladnámneked. Köszike! :wink:

Lányok,tegnap voltak nálunk Titiék és annyira ügyes már Szandika,hogy az hihetetlen! Egyedül áll és úgy teker négykézláb! :lol: Majd teszek fel képet is.

Nos lányok én tudom,hogy mindennek oka van és nyilván azért nem ír,aki nem ír,mert valamiért azt érzi nem akar és azért ír csak annyit és akkor aki meg ír,mert valamiért így érzi.Én ezt megértem és nem erőltetem,hogy MI LESZ MÁR!! :roll: ,mert remélem,hogy majd azért lesz valahogy :wink: , a szándék bennünk van,a többi képlékeny!!! :roll:

Sok puszi mindenkinek ! :D

Kép

Kép
anubias
 
 


Momó!

Nem hat,hanem 7 hónaposak vagyunk!!! :lol: :wink:

Kép

Kép
anubias
 
 


Itt se vagyok,mert fel 10 re megyek talpmasszazsra,es Mishalt meg fol kell vinnem a hugomhoz.

Eszter! Bocs :oops: Hazeladas jelenleg all,persze ha valaki azon az aron megszeretne venni meg mindig elado,de nem is igen hirdetem.
Koszi a koszontest!

Kicsi!

Annyira edes vagy!!!! Honvagy a kobon most! :lol: :cry: :lol:
Szerintem egyszerubb ha te hivsz,akkor tuti,hogy a kezedb en van a telefon. :lol:

Majd jovok,de ma jon at mindenki,itt unneplunk. Es remelem lehet pancsizni is.
momo35
 
 


Virag!

Bocsi,...ugy orulok,hogy ujra irsz. Majd tenyleg gyere es meselj bovebben,ne csak igergesd! Kepeket is tehetnel fel.
momo35
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk, már nagyon rossz volt net nélkül. 5 napig segítettem keresztanyám boltjában míg ők nyaraltak, ezek után azt hiszem még jobban tudom értékelni, hogy tanultam. Reggel 3.15 kor kelni és utána csak folyamatos strapa.

Brimo! Gondolom sikerült a költözés, hogy azóta nem írtál. Remélem rendeződnek a dolgok hamarosan. Munkahelyet sikerült már találni?

Titi! Ügyes vagy, hogy odaadtad Szandikát anyósodnak. Biztosan nagyon nehéz volt, de néha muszáj lesz, főleg hogy anyukád olyan messzi van. Az meg hogy szutykos lett ne aggasszon, otthon is az lesz, ha kimentek vele az udvarra. Mi ma mikor hazaértünk a játszóról mindent az előszobában levettünk, mert folyt még a pelusból is a homok.
Nézd meg a rácsot a vaterán vagy a teszveszen, ott olcsóbbak azért. Láttam olyat is,a mi fából van, kb 65 cm magas és nem lehet kinyitni, hanem át kell lépni, azok sokkal olcsóbbak, mint a nyithatók.
Szörnyű, hogy már nálatok is szóba került a válás! Sajnos a fáradtságod miatt még érzékenyebb lehetsz mindenre, olyankor sokkal több a veszekedés. Valahogy meg kellene értetned Danival, hogy mostmár értetek kellene lennie, nem a szüleiért. Ha véglegesen eleged van, akkor meg ne hagyd megad megfélemlíteni, Alexát nem veheti el tőled. Nem tudnál anyósoddal leülni négyszemközt megbeszélni a problémaákat, ha már Dani nem teszi. Ha Dani nem lenne ott, talán tudnál beszélni értelmesen anyósoddal.

Momo! Boldog születésnapot!
Mishal jobban szereti így az ágyat rács nélkül? Most mit csinálsz, ha el akarod altatni, emlékszem régen volt olyan, h betetted a kiságyba és ott sírt, most már alszik hiszti nélkül? Nagykovácsiban akkor már földszintes házat építetek? Erre volt már érdeklődő?

Gyöngyi! Ha elkezdődik az ovi akkor mégy rendesen már dolgozni?
Rezi biztosan hiányolja már az ovis pajtásokat és azért nem jó neki semmi, persze ha elkezdődik az ovi gondolom pár nap után meg majd az nem lesz jó.
Szupi lenne, ha lenne megint tali nálatok, nekönk tulajdonképpen mindegy mikor, csak 13-án megyünk esküvőre, az nem lenne jó.

Ági! Hogy van Károly? Megműtötték?

Zsuzsa! Jól besűrűsödtek a napjaid így a munkával. De biztosan beleszoktok majd és mindent megoldasz. Azért jó, hogy ha kell, a férjed is tud segíteni. A néni akit hívtál segíteni ő mikor lesz a gyerekekkel, vagy úgy döntöttetek megoldjátok nélküle?

Eszter! De jó neked, hogy találkoztál Titiékkel!
A ruhákat nehogy feladd postán, tök felesleges lenne fizetni érte. Egyszer majd csak összefutunk, nekünk február előtt bizti nem kell, addig meg remélem találkozunk!

Kicsi! Veletek mi újság? Voltatok nyaralni a lányokkal?

Koda! Milyen volt a nyaralás? Remélem javult nálatok a helyzet, hogy pihiztetek egy kicsit.

Mi nagyon élvezzük, hogy itthon van Zsolti, csak így olyan sűrűk a napok, hogy semmire nincs időm. Állandóan megyünk ide –oda. Majd csak 7-én megy dolgozni. Ma is alig tudtam rábeszélni, hogy egy kicsit csakk legyünk már itthon és ne csináljunk semmi programot.
Most alszanak Babóval.
Megpróbálok még válogatni egy pár képet, ha addig nem ébrednek fel.

Puszi
verzsike
 
 


Szülinapi képek a Balatonról:
Képzeljétek direkt csináltam Babónak gesztenyetortát növényi tejszínnel, hogy ne legyen semmi allergén benne, aztán nem is akart enni belőle. Alig tudtuk rávenni, hogy odategye a kezét aztán meg csak mutogatta, hogy piszkos lett a keze. Azért kiskanállal utána evett, csak kézzel nem akart. Kép Kép [img]

Az ajándékoknak nagyon örült, már délután megkapta, de lefektetni is alig tudtuk, annyira játszott.
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 0.1093.jpg[/img] Kép Kép

Taplcán egy hintában:
Kép
Apával: Kép
Mostanában a kedvenc szórakozás a vezetés, akár egy órát is elvan az autóban:
Kép
Másik jó szórakozás az ivás: Ha mglát valakit innni valamiből, egyből neki is abból kell inni, így már a kólás dobozba is kénytelen vagyok töltögetni a vizet, mert nem tudom megmagyarázni, h ő abból nem ihat, kólát meg mégse igyon. Ti ezt hogy csináltátok?
Kép Kép
verzsike
 
 


Sziasztok!

A csajok végre alszanak. Most 2 napja eléggé lefárasztanak. Igaz én is sokmindnt akarok mellettük megcsinálni. Délelőtt olyan ügyesen segítettek megcsinálni az ebédet. Mindketten ültek a konyhapulton és együtt csináltuk. Aztán kimentünk a kertbe gyurmáz, és onnantól kezdve kis ördögök lettel. Nagyon nehezen sikerült bevonszolnom őket, de simán elaludtak a tévét nézve.

Holnap megint megyek be dolgozni, mert csinálják a fizetéseket. Így néha napján majd bejárok, amikor olyan meló van. Most a férjem keresztanyukája fog vigyázni a lányokra, mert a nagyik már dolgoznak megint.
Csak 2hétig dolgoztam eddig, és nagy szerencsém volt, hogy a nagyikkal voltak a csajok. Nem tudom még, hogy lesz, de januártól szeretnék visszamenni 4 órába. Még találnom kellene egy megbízható személyt, aki vigyázzna a Sárára, de olyan nehéz. Ha belegondolok, hogy milyen kitolás szegénykémmel, de muszáj lesz, mert párhónapom maradt, hogy megtanuljak mindent. Igaz, hogy elvégeztem a sulit, de jó sokmindent nem tanítottak meg. Meg az élet se úgy hozza mindig, ahogy a könyvben van. Na majdcsak lesz valahogy....

Bufo!
Hogy bírod? Én első héten tökre elfáradtam, pedig anyukám még el is pakolt, meg kivasalt, elmosogatott.... Nekem csak főznöm kellett délután, hogy legyen ebéd nekik másnapra.
Hányadiksokat fogsz tanítani? Ez a tanítás is nagy kihívás, de biztos jól megoldod.
Azért jó, hogy emberek között vagy újra, nem? Legalábbis én féltem tőlle, hogy mi lesz, ha megint bemegyek, de nem volt gond.

Momo!
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!
Hogy sikerült az ünneplés? Medencéztetek is? Mishal biztos baromira élvezi. A Csajok is állandóan mennének fürdeni a medencébe.


Virág!
De jó, hogy újra írtál. Akkor nálatok is zajlik az élet. Merre fel voltatok Olaszban? Majd várjuk a képeket.

Brimo!
Nagyon eltüntél, vagy nincs neted? Sikerült már teljesen beköltöznötök? Csenike hogy viszonyul az új házhoz? Hamar megszokta?

Ági!
Hogy van a férjed? Milyen műtét volt, mert én lemardtam róla?

Verzsike!
Na akkor te is jól belekeztél a melóba? Milyen boltban dolgoztál, hogy ilyen korán kelltél? Biztos valamiélelmiszer bolt, mi?

Lányok akkor ki kellene tűzni egy időpontot, hogy mikor lenne jó a tali. Erzsike írta a 13.-i hétvégét, hogy nem jó. Mit szólnátok az utánna lévő hétvégéhez. Akár pénteken(19) vagy szombaton(20) is lehet.
Akkor úgy készülök. Bár gondolom Zsuzsának a munka miatt nem jó a péntek, de lehet délután is, vagy nekem a szombat is jó. Akkor (ha az idő engedi) bográcsozhatunk is. Megcsinálnám nektek a levesem.
Jó lenne, ha visszaírnátok, hogy akkor mikor legyen. Ha sokaknak nem jó, akkor eltolhatjuk egy héttel. Majd írjatok,OKÉ!!!!!!

Megyek elpakolok egy kicsit. Nem igérem, hogy jövök este, mert mostanában elalszok a csajokkal. Nem tudom mi van velem. Szerintem vérszegény lehetek, mert mindenki azt mondja, hogy nagyon sápadt is vagyok. Anyósom már 2 hete küldözget, hogy menjek vérvételre, de mindig elfeljtem.

Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: