Új privát üzeneted érkezett!

andi már vagy 2 hónapja nekem is ég......:))) hajjj messze vagyok már attól, hogy most kezdjem kapizsgálni mi is az a gyomorégés:))) sokszor nem is alszom de ennyire durván kb a tea óta..... (lásd hajnali négyig egy szemhunyásnyit sem aludtam....) Csak mivel faros a pöttöm a pocóban, minden lehetőséget szeretnék megragadni a könnyebb táguláshoz..... és ha nem muszály akkor nem hagynám abba....
Arra gondoltam annának hátha van valami tuti tippje hogyan lehetne mégis meginni.
De azért köszi:))

KépKép
dorkamartini
 
 


Hát ezt írom én, Mónika, hogy alig több, mint 10 nap múlva szülsz és mentek a Balatonra!
Nekem még Pápára bemenni is nehezemre esik, vagy elmenni a 3háznyira lévő boltba! :wink:

Dorka, nem tudom, az én gyomrom nem ég tőle, úgyhogy tényleg nem tudom. Én most azt a homeopátiás előírást követem, hogy 1x Pulsatilla C 30, utána 5 nap 1x Cimicifuga C9 (6-12-t ír a könyv) - már a második adag után megszűnt az éjszakai lábszárgörcsöm, pedig eddig hónapok óta minden éjjel ezzel szórakoztam -, 1 nap szünet, 1x Pulsatilla C30, és utána kéne 5 napig Caulophyllum D vagy C 6-12, de még azt nem sikerült vennem. Még homeopátiás előkészítést eddig nem csináltam, kiváncsi leszek a hatására.

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Dorka, és ha csak egy-két kortyot innál, és mondjuk fél-egy óra múlva megint egy-két kortyot?

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 

 
 

[quote="sutimano76"]S írta:sutimano76ziasztok!

Raktam fel a picasara az albumomba képeket a gyerekszobáról,még egy két dolog hiányzik,de majd azt is fotózom.És pociképet is raktam fel.


Visszajöttünk mi is, mindent elintéztem :)

Süti: naaaaaaaaaaaagyon-nagyon szép lett :) ... annyira ügyes vagy :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="laki papné"]S írta:laki papnéziasztok, én nagyon fáradt vagyok. Fél éjszaka jóslóztam és még mindig, de a nyákdugó még megvan, a hasam nem szállt le, és az arcom se olyan, mint szülés előtt - viszont a melegfronttól tartok egy kicsit: fogyóholdkor és melegfrontkor szoktam szülni (vasárnap? - az már a 38. hét lesz), úgyhogy most takarítanom kell ezerrel. Ha elfáradok jövök megint.


Anna :cry: :cry: :cry: ... legalább jjel tudnál picit pihenni :( ... de neked tutira nem sk van már hátra ... lehet, hogy csak a nevére vár :) ... van már neki ???? :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="dorkamartini"]C írta:dorkamartinisak gyors bekukk és annához egy kérdés:
szerinted létezik, hogy a málnalevél teától ég ennyire a gyomrom?

már nem is tudom mióta csak vizet iszom meg néha lecsusszan kajcihoz egy kis üccsi....szóval teát valamikor talán dcemberben láttam utoljára......
És pont tegnaptól van iszonyat gyomorégésem mióta iszom a teát. Pedig ízre szerintem tök fincsi....... és faros babyvel mindenképpen szeretném inni.
Szerinted a teától van? és ha ettől van akkor van valami amivel lehet finomítani a tea erősségén, hogy ne marasson?


ja és még valami - bibi ha megkapod a homeos akciótervet akkor szívesen megnézném - köszi

most kicsi szunya mert 4-ig nem aludtam.........


Rendben, mg nincs itt, küldöm majd priviben :)

Apropó Dorka: MI VAN A HANGYAHADSEREGGEL ??? használtak a só-sáncok? :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Jó "reggelt" :)

Sikerült ma fél 11-ig húznom a lóbőrt 8) 8) :oops:

Remélem használ a reggeli kv-m, mert nagyon lustinak érzem magam, és elég sok mindent kellene csinálnom.

Süti, gyerekszoba nagyon tündéri, és a képaláírások is nagyon tetszettek :lol:
Berni lak is nagyon szépen gömbölödik :wink:

Madar, jó pihit nektek a balcsin :)

Én úgy vagyok vele, hogy ha apával kocsival megyünk valahova, akár hosszabb útra is, akkor benne vagyok, a hosszú sétás intézni valóktól ráz ki a hideg.

Fodrász: enyim fodrász 5800 és 6000 között szokott vállalni egy festés-vágás-szárítást.

De ez még istenes ár, anno pár éve költözött ide tőlünk 2 percre egy fodrász szalon, gondoltam kipróbálom, végre nem kell sokat mászkálni a fodrászhoz. Egy pár centis vágásért meg kb. három-négy melír csík hajba tételéért tizenkét-tizenhárom ezret elkértek, mert valami "nagy nagy mesternél " (nevet direkt nem írok) tanulták a szakmát, és nekik ennyiért dukál a semmit megcsinálni.... :evil: :evil: :evil:
Ja, és még életemben nem húzták annyira a hajam kifésülésnél, mint itt ennyi pénzért....
Szépen meg is váltunk egymástól :lol:

Kriszti, nst, de jó nektek :)

Andi, jó pihit neked mára :wink:

Lina, mienk ágyikó is ilyen, csak + egy ágyneműtartó van benne.
Tök jó, hogy szépen minden meglesz.

Bocs, ha valakit kihagytam
:oops:
Vendég
 


Nos,egy hsz már elszállt,én bénaságom miatt!!!!

Astrid,fagyiládánk van,abba azért több fél az hütő tetején vagy alatta elhelyezettbe.

Zsófiéknakörülök,lassan ők is otthon lehetnek!!!

Taranee,színe nagyon tecc a hajadnak,készített dolgok nagyon profik.

Mabe,nyudogtan halmozz el képekkel,igaz lassan engem visznek a kék fény alá,de szívmelengető titeket nézni.Ha lesz időd kicsit kivesézhetnéd azt a szülés dolgot,mondjuk onnan hogy kezdtél görcsölni!!

Brumi,szimpi doki :D ,szabija :( ,Ha nem akarsz több gyereket akkor sztem érdemesebb fiatalabbat választani(mondjuk enyimet),mert pár év múlva ez is nyugdíjba megy és vadászhatsz megint.Ha enyim doki jól végzi dolgát a mostani szülésnél,biza együtt fogunk megöregedni!!!!
Apika,nagyon édi,filmet még nem láttam.Vagy ha igen nem emlékszem.

Kriszti,még egy-két ilyen történet és lehet Berni etyke marad!!!Remélem Ati ma jobban van!

Lina,szerzemények nagyon szépek!!

Rita,pedikür,az én lábom annyira csikis,hogy mikor apika masszírozza,akkor én közben fetrengek röhögök és folyton kihúzkodom a kezei közül a lábam,persze mire hozzászoknék vége a masszírnak.Na ezt a jelenetet képzeljétek el a pedikürösnél :lol:

Vicger
[quote] írta:Szép napot!

mindjárt vonulunk a kórházba.

vérvételre és nst-re

ez nem volt széphirtelen tökre beijedtem!!!!!szabad ilyet csinálni a kismamikkal????Már Mabenél is pánik tört a topikra!!!

Andi,Madar,köszi dicséret,hát kevés pénzből erre futotta!
Andi,képek egy részét már bemásoltam ide régebben,de természetesen megmutizom,csak hazaszaladok és lefotózom,aztán vissza a nővéremékhez,mert csak itt van net.
DE,ha átruccanál,láthatnád élőben is!!!!!!!!!

Kata,Lili,Manó,Anna,Dorka,Sziszuka,Pancsika és most bocs de kismama aggyal ez a teljesség igénye nélkül készültnektek csak simán pusz!!

Petra :?: Merre jársz??????????????Csak nem????????????????
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sutimano76 2009.08.13 10:26-kor.

sutimano76
 
 


[quote="dorkamartini"]a írta:dorkamartinindi már vagy 2 hónapja nekem is ég......:))) hajjj messze vagyok már attól, hogy most kezdjem kapizsgálni mi is az a gyomorégés:))) sokszor nem is alszom de ennyire durván kb a tea óta..... (lásd hajnali négyig egy szemhunyásnyit sem aludtam....) Csak mivel faros a pöttöm a pocóban, minden lehetőséget szeretnék megragadni a könnyebb táguláshoz..... és ha nem muszály akkor nem hagynám abba....
Arra gondoltam annának hátha van valami tuti tippje hogyan lehetne mégis meginni.
De azért köszi:))


Dorka: hideg tejet, háztartási kekszet próbáltál rá ??? ... nekem Lillussal volt ilyen a végén, és a tej mindig segített, de csak hidegen ... a salvus vízről én is hallottam, hogy jó lehet ... mst nem tudm, hl kpgjam le, de alig ég ... :shock:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="sutimano76"]N írta:sutimano76os,egy hsz már elszállt,én bénaságom miatt!!!!

Astrid,fagyiládánk van,abba azért több fél az hütő tetején vagy alatta elhelyezettbe.

Zsófiéknakörülök,lassan ők is otthon lehetnek!!!

Taranee,színe nagyon tecc a hajadnak,készített dolgok nagyon profik.

Mabe,nyudogtan halmozz el képekkel,igaz lassan engem visznek a kék fény alá,de szívmelengető titeket nézni.Ha lesz időd kicsit kivesézhetnéd azt a szülés dolgot,mondjuk onnan hogy kezdtél görcsölni!!

Brumi,szimpi doki :D ,szabija :( ,Ha nem akarsz több gyereket akkor sztem érdemesebb fiatalabbat választani(mondjuk enyimet),mert pár év múlva ez is nyugdíjba megy és vadászhatsz megint.Ha enyim doki jól végzi dolgát a mostani szülésnél,biza együtt fogunk megöregedni!!!!
Apika,nagyon édi,filmet még nem láttam.Vagy ha igen nem emlékszem.

Kriszti,még egy-két ilyen történet és lehet Berni etyke marad!!!Remélem Ati ma jobban van!

Lina,szerzemények nagyon szépek!!

Rita,pedikür,az én lábom annyira csikis,hogy mikor apika masszírozza,akkor én közben fetrengek röhögök és folyton kihúzkodom a kezei közül a lábam,persze mire hozzászoknék vége a masszírnak.Na ezt a jelenetet képzeljétek el a pedikürösnél :lol:

VicgerSzép napot!

mindjárt vonulunk a kórházba.

vérvételre és nst-re
ez nem volt széphirtelen tökre beijedtem!!!!!szabad ilyet csinálni a kismamikkal????Már Mabenél is pánik tört a topikra!!!

Andi,Madar,köszi dicséret,hát kevés pénzből erre futotta!
Andi,képek egy részét már bemásoltam ide régebben,de természetesen megmutizom,csak hazaszaladok és lefotózom,aztán vissza a nővéremékhez,mert csak itt van net.
DE,ha átruccanál,láthatnád élőben is!!!!!!!!!

Kata,Lili,Manó,Anna,Dorka,Sziszuka,Pancsika és most bocs de kismama aggyal ez a teljesség igénye nélkül készültnektek csak simán pusz!!

Petra :?: Merre jársz??????????????Csak nem????????????????


SÜTI, ANDI: hozzánk mikor jöttök már ??? ... én Lillussal nehezen mozdulok, örülök, ha itt a környékbeli dolgaimat elintézem vele, de annyira jó lenne talizni :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Dorka: megkérdeztem a dokinénimet a gyomorégésről, este fog válaszolni mailben ... :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Sziasztok!

Andi, és mennyiért lehet ezeket a matricákat megrendelni, mert nekem is tetszik ezek közül jó néhány!? a vaterán hol találom meg?

Bocsi, de most másra nincs időm, mennem kell főzni!

KépKép
Kép
s.vera
 
 


ANDI,az albumomba a picasan már bent is vannak a képek!!!!!

sutimano76
 
 


Most hallgattam meg, amit Rita tegnap belinkelt. Nagyon szííííp.
Vendég
 


Szia!

Ajánlom figyelmedbe, ha szeretsz utazni és szereted az extrém kedvezményeket!

Turisztikai - információs portáljainkon keresztül több száz szálláshely között válogathatsz, illetve exclusive üdülési csomagokat vásárolhatsz extrém olcsón!

Dióhéjban a vállalkozásról:
www.szallasszerviz.hu portál belföldi szálláshelyekről és kapcsolódó szolgáltatásokról ad információkat a hazai utazni vágyó közönségnek.

www.familytravel.hu portál kiemelten a családoknak szóló, gyermekbarát szálláshelyeket és a kapcsolódó szolgáltatásokat katalogizálja és teszi elérhetővé a családok számára.

www.aukciosutak.hu portál üdülési ajánlatokat, programcsomagokat kínál eladásra licit formájában, illetve direkt ajánlatokon keresztül.

Amennyiben szeretnéd igénybevenni az extrém, esetenként 40-50 %-os kedvezményeket, kérlek kattints az alábbi linkre és igényelj Travel Action Klubkártyát most díjmentesen!

www.szallasszerviz.hu/oldal.php?megnyit=1004

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Sziasztok! Szép napot!

Tegnap nekem is megvolt az első NST, egészen jól sikerült miután a "néni" megmozgatta a drágámat, mert ugye aludni méltóztatott, és utána nagyon hamar végeztünk is, 9-9.45. Szerintem ez rekord idő. Megismerkedtem a helyettes dokival, hát vegyesek az érzelmeim.

Bemegyek, még oda sem érek, kérdi,hogy panasz, mondom nincs nekem olyanom, hellyel sem kínál, de én leültem magamtól, kérdi,hogy miért van 1 héttel korábban NST? Mondom ezen én is csodálkoztam, de nem bírálom felül a kolegáját ( a saját dokimat), akkor jó, egy hét múlva jöjjek az újabb NST-vel. Mondom azért lenne egy kérdésem, ha nem ér vissza dokikám akkor számíthatok e rá. Erre ő vissza fog érni, még csak 35 hetes, de ha mégsem akkor igen. Itt már ismét álltam, hogy akkor húzok, és odaadtam neki a kis borítékok, biztos ami biztos, remélem jövő héten már legalább hellyel megkínál, és esetleg a számával is, hogy ha rámjön a dolog, tudjam hívni.... De egyébként jó a pasi, olyan szépfiús, ezt megjegyeztem magamnak, meg alig idősebb nálam max. 33-35.

Tegnap aztán lett matracunk végre és kórházi cuccok . Voltunk a tescoba. 3 db-os rövid ujju body (fehér) 650 Ft, és 3 db-os frotil szerű rugika 1100 Ft. Szerintem megérte. Vett valaki brendonba szivacs matracot? (sajnos kókuszra nem futotta), olyan puhának érzem, de jó lesz, majd jobban figyelek.

Képzeljétek oda a mnk. helyem valószínüleg. Még nem kaptam meg a júli fizumat, nem is tudom megkapom e? És ha nem tart ki a cég addig,hogy a tgyást elkezdjék folyósítani, akkor nem kapok gyed-et sem ,csak gyeset, most készen vagyok. Azért nem mindegy, hogy havi 90, vagy havi 26.

Tiszta ideg vagyok!!!


Bocsi!!

Ja és kicsi Imola nagyon édes, és nem is nagyon kicsi. Szép arányos baba. Tesóm lánya is 2900 gramm volt, ő is arányosan picur, de ő 41. héten született, Imolájék nagyon ügyik voltak, hamar megnőttek a pociban.

Én mostanában jól alszom, max 1 pisi szünet, ivással egybekötve.

Bimbóizélgetés! Én is bírtam :oops: ,még most is bírnám, ha nem félnék,hogy indít, de persze nem parancsra, hanem ahogy valamelyikőtök írta, apival közös meggyezéssel.

Na megyek eszek, mert kopog a szemem!!!

Kép
babcika
 
 


nos ,látom mindenki elhúzott kajálni,aludni vagy mást tenni,akkor most én se ülök itt hsz-t várni,hanem poszívózok,meg felmosok,és majd ebéd után visszanézek!!!!!

sutimano76
 
 


Na megvolt az ebéd! Rájöttem nem kell semmi, így ettem egy negyed dinnyét. Egyelőre jó!

Madar!

Hogy bírok Jancsikával?

Hát hogy őszinte legyek, sehogy. Ő még "csak" 4 múlt, a társas nem nagyon köti le, és fiú, nem játszik túl nyugis játékokat. Gyúrmázik néha, csak annak a szagától hányingerem van. Ezen kívűl focizni akar, firizbizni, harcosat játszani stb. Néha már sírhatnékom van,hogy mekkora szar egy anya vagyok,mert nem nagyon játszok vele, így inkább egész nap mesét nézünk. Úgy volt csak szept 1-től megy oviba, de az ovi nyit már 23-án és inkább viszem jobb lesz ott neki, lesz kivel játszania, és lesz mit játszani....Nagyon rossz ez így.

Kép
babcika
 
 


Nincs még neve :wink:

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Én ma 9-kor keltem, de nem azért, mert ilyen sokat aludtam, hanem éjszaka E-bayeztünk (Amerika, 6-9 óra eltolódás miatt nálunk legtöbbször hajnali 3-4 óra van, amikor ott az aukciók záródnak). Ehhez képest a gyerekeink elég rendesek voltak, magukracsukták az ajtót és igyekeztek csendben maradni, ami nagy szó! :)

Süti!

A legnagyobb méretű (8 rekeszes) fagyasztónk van + 2 rekesz a hűtőnk alatt! :D:D Szóval nem kis méretek, de ugye 6 (lassan 7 :D) személyre kellenek is. És a két nagyobb fiam (10 és 7 évesek) biztony tudnak enni, egyre inkábbnőnek a mennyiségek (pl. nem is oly rég elég volt az egész családnak 30 dkg körüli (nem egész zacskó) száraztésztát megfőznöm tésztaételekhez, ma már keresem a kilós csomagolásúakat, mert 1/2 kg (ami átlag egy zacskó) nem elég :D).

Babci!

Hát ez nem volt túl szimpatikus a dokitól... :(
Munkahely: :(:(

Dorka!

Kisebb adagokat egyél inkább gyakrabban. Nekem akkor ég a gyomrom, ha nagyon megterhelem, ha nem, akkor azért kisebb a valószínűsége. Próbálj nem teljesen vízszintesen feküdni.

Bibi!

Szerintem hisztit semmilyen körülmények között nem szabad tolerálni, ha az a boltban van, akkor vagy kimenekülsz mihamarabb, vagy ha nem megy (vásárlás közepén vagy), akkor nem figyelsz rá. Akinek van épp gyereke, az úgyis tudja, hogy mi a helyzet, aki meg nem, attól nem csak ezért kaphatnál csúnya pillantásokat.
Nekem sem nyílvános helyen, sem itthon nem sikerült elkerülnöm a hisztiket, nagy nyugalom kell hozzá. Főleg a két kisebb próbálkozik rendszeresen még vele.
A mentőnél nincs valami olyan, hogy ha nem vagy sürgős eset, és bent van a kiskönyv hátuljában a választott kórház, akkor oda visznek??

Kriszti!

Én megszavazom neked a piros pontot! :) 5 pirospont 5-öst ér! :)
Jóslók: nem érzem, hogy erősebb lenne, mondjuk egyébként sincsenek és nem is voltak olyan nagyon-nagyon erős jóslóim, mint amiről többen írnak, és utolsóra az is kiderült számomra, hogy ezek a jóslók nem is nyitnak feltétlenül. 4. szülésre megtanultam épp emiatt, hogy mi az a fájás, ami nálam nyitja is biztosan a méhszájat.
Viszont a szülés után az utófájások tényleg egyre erősebbek lettek, a picinél már felértek a szülési fájással, csak azért nem 3 percesek voltak. De szoptatáskor nagyon rossz volt, és ugye olyankor az ember nem is nagyon ugrálhat, de szívtam rendesen a fogam. Erre készülök is, hogy ha kell, bizony fogok fájdalomcsillapítót kérni (úgy vagyok vele, hogy 1-1 nagyon szükség szerint bevett bogyó tuti kevésbé árt, mint az, hogy ne tudjak szülés után pihenni).

Astrid

Kép
astrid
 
 


Tud valaki valamit Katiról (T-pk), most néztem a görbét, amit föltett...

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Én sajnos nem Anna, de reméljük minden ok velük!!

Kép
babcika
 
 


Jó,jó Astrid,ez már elég jó hely,és oké hogy sokan vagytok,de igazából csak 2 hétről beszélünk kb.nem????Csak arról volt szó,hogy amíg bent vagy a kórházba meg utána még pár nap.És ha nincs segítség ez is lehet egy félmegoldás.Amúgy neked lesz segítséged????Anyud,anyósod????Legalább az utána 1 hétben???

sutimano76
 
 


Halihó!

Megjöttünk, szép vízszintes méhtevékenységem van, Luca mozgott is, nyugi is volt, szóval nagykönyvi nst.

Kicsit kiakadtam a kórházban, de erről majd később, mert az éhhalál szélén lavírozok, s azon múlik h lesz a jövőm, h Atesz milyen gyorsan készül el a kajával :D

vicger
 
 


Anna:
[quote]T írta:ud valaki valamit Katiról (T-pk), most néztem a görbét, amit föltett...


Az ikresek.hu-n is regisztrálva van(Kati), de onnan sincs még babajelentés :wink:

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Hahó!

Bocsi, csak pár reagálásra futja!

Remélem mindenki jól van, fájások, hasmars, mindenkinél minden rendben!!

Vicger, nem tudom, bevallom, lehet-e egész pici kortól a mei tait... én sztem 2-3 hónapot azért várok majd... de nézz utána, asszem, pl itt is van róla szó:
http://hugipakk.blog.hu/2008/03/24/baba ... hasznalata

Köszi a matrica-ötleteket!
Nekem a fóti Cora és Brico Store messze van, megnézem, remélem a törökbálintiakban is van!!

Babcika, munkahely
:( :( :( :evil: :evil: szorítok, h minden ok legyen!!!!

Bibi, végülis tegnap nem kellett annyira főznöm, Anyu hozott husit, csak csináltam mellé tésztát és salit :)

Ma nagyon fáj a derekam... :(

floranan
 
 


Süti, nagyon tetszik a szoba, gyönyörűséges lett!!! :) nagyon ügyes vagy :)
Babcika, jól teszed az ovit, biztosan élvezni fogja a törpe :) :) Én is szivacs matracot vettem, mert úgyis rárakjuk a nedvességet nem áteresztő cuccot, így a levegő sem megy át, tehát tökmindegy milyen martac van. Nekem azt tanácsolta a gyerekorvos+a védőnő, hogy a puhaságra érdemes odafigyelni, hogy hasonló legyen a szülők ágyához, mert úgyis fog itt is, ott is aludni a bébi.
A gépem szarakodik, a napokban újrarakja az egyik barátom, ha eltűnnék, a gépem a ludas :)

Kép
lili34
 
 


Floranan, derék :? :? :? remélem "csak" úgy jártál, ahogy én a múltkor és megfáztál kicsit, az hamar elmúlna, nekem 3 nap volt. Ha nem akkor jobban sajnálsajnál :)
Egész délelőtt a gyerekszobában eveztem. Ezt oda, aztán vissza, fiók ki, fiók be, babakocsi odébb, aztán vissza :lol: :lol: :lol: tiszta zizzent vagyok :lol: :lol: :lol: Már menjen az idő, azt akarom!!!!!!!!! A babácskámat akarom!!!!!!!!!!!!!! Most aztán öntsön valaki nyakon valami hideggel :lol: :lol: :lol: :lol: Emmmár hiszti a javából :lol: :lol: :lol:

Kép
lili34
 
 


[quote="lili34"]F írta:lili34loranan, derék :? :? :? remélem "csak" úgy jártál, ahogy én a múltkor és megfáztál kicsit, az hamar elmúlna, nekem 3 nap volt. Ha nem akkor jobban sajnálsajnál :)
Egész délelőtt a gyerekszobában eveztem. Ezt oda, aztán vissza, fiók ki, fiók be, babakocsi odébb, aztán vissza :lol: :lol: :lol: tiszta zizzent vagyok :lol: :lol: :lol: Már menjen az idő, azt akarom!!!!!!!!! A babácskámat akarom!!!!!!!!!!!!!! Most aztán öntsön valaki nyakon valami hideggel :lol: :lol: :lol: :lol: Emmmár hiszti a javából :lol: :lol: :lol:


Sajnos sztem nem :( lumbágós vagyok, és elég érzékeny a derekam, pár napja érzem... de lehet, h meg is fázott, mert nyitott ablaknál alszunk, néha arra ébredek, h ki vagyunk takarózva, Apa is prüszköl tegnap óta...
Próbálom pihentetni...

Gyerekszoba és ziziség :D

floranan
 
 


Süti!

A legrosszabb a tervezhetetlenség.
Úgy döntöttem, rendelés lesz a dologból, már összeírtam holnaptól (:D:D, de azért még ne kelljen), hogy mit kellene a páromnak rendelni, azt se neki kelljen keresgélnie, csak kódokat beírni.
Talán a jövő héttel vagyok a legnagyobb gondban, mert akkor csütörtök már ünnep, szóval lesz 4 nap, amikorra nem lehet rendelni.
Persze a párom nyugtat, hogy megoldja (ja, tejbepapi, virsli :D, na jó, annyit kinézek belőle, hogy barátoktól kér segítséget étel ügyben, szerencsére van olyan, akikkel olyan viszonyban vagyunk, hogy meg is tudja tenni).
Nem, nem lesz segítségem, anyum, anyósom 120-120 km tőlünk, két ellenkező irányban.
De nem is gond, a párom egyébként 2-3 napot dolgozik hetente csak elmenősen, a többi napon itthonról dolgozik, csak időnként munka függvényében kell többször elmennie. Vásárolni profin tud, gyerekeket is elrendezi, szóval csak a főzés kérdése érdekes, ha azt tudom egy héten 1-2 napra redukálni (hétvégére), akkor rendben lesz minden. Minden házimunkába mindenkit bevonok! :D:D

Kriszti!

Mi történt a kórházban??

Astrid

Kép
astrid
 
 


Babcika, munkahely :evil: Azért még nagyon szorítok, hogy ne szűnjön meg!

Doki: én lehet, hogy csak azután adtam volna neki borítékot, miután megvan a száma.
Van egy doki ismerősünk, ő csak zsebre teszi mindig a borítékot, fingja nincs róla, hogy kitől mennyit kapott.... meg szerintem pár óra múlva már arra sem emlékszik, hogy kitől kapott....

Lili, ezzel én is így vagyok, nagyon szeretném már, hogy itt legyen, de Neki még nem merem megsúgni, mert még jó lenne, ha azt a pár hetet bent töltené a pocóban :lol:

Flora, derékfájás :evil:

Kriszti, kaja után várjuk a kórházas sztorit.
Vendég
 


Miért, történt valami T-pk-val???? :shock:

Kórház: na az úgy van, hogy nőgyógyászat épülete: előtér: itt van automata, kávés stb jobbra, balra uh helységek. Egyenesen előre alula, innen nyílik az ajtó a szülőszobára, balra terhes ambulancia folyosója, szemben lépcső az emeletre, ahol az osztályok vannak, lépcső mellett folyosó egyenesen terhespatológia osztály, ahol az nst-t csinálják, meg a diabéteszes tanácsadást.

Na, szóval megyünk be, Atesz, KisAti és én, erre portásnő közli, h gyereket nem lehet bevinni! :shock: mondom he???? mióta????? nem lehet és kész, ez osztály már /az aula/ ide gyerek nem jöhet! :shock: :evil: :evil: :evil: :evil: wazze, s mi van akkor, ha Atesz nem tud velem jönni, akkor hova a búbánatosba teszem a gyerekemet??????????????
Na, aztán a végén kiderült, hogy az magyar állampolgárok egy bizonyos rétege miatt hozták ezt az intézkedést, h júli 1től osztálynak minősül az aula is, mert 50-60 ember vonult jobbra-balra... Ettől függetlenül a poén az egészben az, hogy ők ugyanúgy bevonulnak...
Egyébként teljesen jogos is lenne h nem jöhet be a fél pereputty, hisz szülőszobáról ide tolják ki a kismamikat frissen szülve, mert a liftek is innen mennek. S elég gáz, ahogy az embert ezren bámulják :evil:
Utána meg egy bunkó taxis a zebra kellős közepén akart tolatgatni, mellette fél centire babakocsi, kismamák, betegek, szart a világra, már elnézést... na itt is jól felhúztuk magunkat, meg is jegyeztük neki, hogy azért nem gyalogátkelőn kellene bohóckodnia.
meg még egyéb apróságok és fincsiségek :)

vicger
 
 


Pancsika! Mi van veletek??? Voltál dokinál??

Floranan! Jobbulást a derekadnak, ilyenkor gondolom még kellemetlenebb tud lenni, a bébisúllyal együtt.. :cry: :cry:

Süti! Nagyon édes Betty szobácskája! Ügyi vagy!

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Kriszti! A kórház tényleg kiakasztó!! Azért már egy gyereket csak be lehessen vinni...

Na, elmentem takarítani, vasalni, mosni...

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Lányok, elolvastam, na jó átfutottam :oops: az elmúlt néhány óra termését, de most nincs időm reagálni, mert még autóba be kell pakolnom, aztán indulok Julcsiért, utána apához az irodába és onnan Balcsi. :) 8) 8) 8)

Babcika: csak Neked reagálok most gyorsan, mert olyan "magadalattlevős" hangulatot éreztem.
doki: azért kíváncsi vagyok a boríték megteszi-e a hatását, milyen lesz legközelebb? :roll:
Munkahely: Drukkolok, hogy jól alakuljanak a dolgok. Ez tényleg kemény egy helyzet. :(
Jancsika: egyáltalán nem vagy rossz anya!!!!! Csak most más a helyzet, én is érzem milyen nehéz leülni és vonatosat játszani, meg rúgni a labdát stb. stb. stb. nekem sem megy már mindig, és azért a munkahely-ügy is pakol ilyenkor az ember idegrendszerére. Ez most egy nehezebb időszak, de felállsz belőle és menni fog. Jancsika pedig tényleg jól fogja érezni magát a kistársai között az oviban és boldogan fog hazamenni ovi után a családjához, a kistesóhoz, az anyukájához, aki nagyon szereti. Ne gondold azt, hogy rossz vagy, csak azért, mert most kevesebb a türelmed.


Holnap utolsó eresztésben felvonulnak a festők, mert a padlót még fenn le kell kenniük és akkor 1,5 napig nem lehet rálépni, így viszont vasárnap estére, mire hazajövünk rendben lesz. :wink: Lehet, hogy nagyon kicentiztem ezt itt a szülés előtt? :roll: :wink:

Lányok, felhatalmazlak Benneteket, hogy ha bárki beelőzne jelezzétek nekem sms-ben (számom a táblázatban), mert ugyan gép lesz nálam, de nem biztos, hogy lesz lehetőségem nézni. Remélem én is, hogy Katával minden rendben .... meg Petrával is, mert Ő sem írt most, és Ő is a sor elején van ...

Vigyázzatok magatokra, babákra és tessék pihenni ... én is azt fogok. :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


"Dorka, nem tudom, az én gyomrom nem ég tőle, úgyhogy tényleg nem tudom. Én most azt a homeopátiás előírást követem, hogy 1x Pulsatilla C 30, utána 5 nap 1x Cimicifuga C9 (6-12-t ír a könyv) - már a második adag után megszűnt az éjszakai lábszárgörcsöm, pedig eddig hónapok óta minden éjjel ezzel szórakoztam -, 1 nap szünet, 1x Pulsatilla C30, és utána kéne 5 napig Caulophyllum D vagy C 6-12..."

Akkor most semmit nem értek.... nekem úgy van felírva, hogy 1x Pulsatilla C 30, utána 5 nap 1x Caulophyllum D vagy C 6-12, 1 nap szünet.... 1x Pulsatilla C30 és utána 5 nap 1x Cimicifuga C9....
Anna, Bibi így is jó????? :?: :?: :?: :?: :?: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Lili.... Babcika... mi is szivacsot vettünk... és tök jó.... :lol: :lol: :lol: :lol: unokahugim már tesztelte..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kriszti... én is adok neked pirosat.... nagyon ügyi vagy.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anna... és vannak már esélyes nevek?

Lemaradtam.... :( :( :( :( :( T-pk szül???????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Süti.... szuper szíííííííííííííííp szoba.... nagyon ügyes vagy!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Andi... szuper jóóóóóóóóóóóó képek!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Babcika.... munkahely... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Bocs, hogy ilyen összevissza reagáltam... de így jutott eszembe.... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Vérnyomim jó.... így, hogy a nap 90 %-ban fekszem.... a lábam is tűrhető.... (most nem elefántos inkább fionás.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
vikiviktor
 
 


Köszi a szobadicseket!

Astrid,szerintem beszéld meg Dórababával,hogy csak az 4 napos ünnep után jöjjön,ha eddig sose szültél idő előtt ,ne ő legyen aki megtöri ezt.Hát gondolom azért apa belejött már ebbe a dologba,hisz nem először hagyod ott a gyerekekkel.Ha akkor megoldotta,most is menni fog!!!!

Anna ,úgy gondolod,hogy a görbék alapján T-pk már akár a szülőszobán lehet???

Itt iszonyú szélvihar támadt!!!

Peppino,ma vagy 36 hetes, Kép

sutimano76
 
 


Nyulasz írta:
[quote]S írta:ziasztok!

Egyenlőre egy gyors életjel,tegnap hazaengedtek minket,nagy csodálkozásunkra.Noémi a születés utáni súlyveszteséggel 2 kiló alá ment,de épp visszahízott 2 kilóra,Balázs pedig 2240 volt,de a gyerekorvos azt mondta,szépen szopiznak,híznak,teljesen jól vannak,ezért 4 naposan már jöhettünk haza.Elmondhatatlan a boldogság


Balázs: Kép



Noémi: Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára sutimano76 2009.08.13 14:08-kor.

sutimano76
 
 


Süti nagyon klassz lett a szoba!!! :) Nagyon ügyes vagy!!! :)

Peppino, gratula a betöltött 36 héthez! :)

T-pk szerintem nem szül, akkor írt volna, hogy buli van, nem?

Viki,
jól teszed, hogy fekszel, én is vízszintközelibe vágom magam mindjárt, Ati is elaludt.
Neked is gratula a betöltött 36hoz! :) :) :) Most már Te is a 37. -ben vagy, innentől bármikor jöhet Dóra baba :) Izgalmas kezd lenni a dolog :D

Madar, a jó időzítés nagyon fontos :D Azért tessék néha lassítani... nehogy aztán lassításra kényszerülj, inkább önként, mint kényszerből! Jó Balcsizást!

Pancsika?

vicger
 
 


[quote="s.vera"]S írta:s.veraziasztok!

Andi, és mennyiért lehet ezeket a matricákat megrendelni, mert nekem is tetszik ezek közül jó néhány!? a vaterán hol találom meg?

Bocsi, de most másra nincs időm, mennem kell főzni!


Vera, 5.000,- Ft volt egy garnitúra.
kruplaker felhasználónéven fut
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára v.andi 2009.08.13 14:19-kor.

Kép
v.andi
 
 


Ledőltem kicsit, derekam kész van, de már nem bírok feküdni... és el is kell mennem, és úgy tudom, kenni sem szabad, áááááááááá

Madar, de jó, h Balcsi!! Én is, én is, én is szeretnééék!!!

Süti, annyira szép a szoba, és eszméletlen ügyes vagy!!!! gratulálok, tényleg!!

Taranee, csini haj!! :wink:

Tapasztalt anyukák, arra gondoltam, (szóljatok, ha ez tapasztalatlan anyuka hülyesége) hogy kétféle törlőkendőt fogok használni, egy vékonyabbat pisisnek, és vastagabbat a nagyobb dolgoknak... ez jó így? Ha most feltaláltam valami tök evidenset, bocsesz :D:D
És mi a véleményetek a Baby Bruin márkáról? És a Háppy-ról? Mindkettőnek csak a törlőkendőjét ismerem, de azok bejöttek.

floranan
 
 


Vicger, kórház és taxi nem semmi... :evil:

floranan
 
 


Köszi Floranan,tudod amennyire nem volt pénzünk,asszittem nem lesz semmi,de azért fentről megszántak!!!
A gyógyszertárba menj be és kérdezd meg a gyógyszerésztől hogy tud-e ajánlani valamit a derékfájásodra!!! :(

sutimano76
 
 


Flora, én egy fajtát használok mindenhez, pampers-t, vagy gabit, mindegyik 7 ft körül van darabilag /asszem... de lehet, h 9.../ A bruin márkát nem szerettem, bár Vicánál használtam utoljára, a Háppy-t nem ismerem...

Nyulasznak nagy gratula a szépséges babáihoz!!! :) :) :)

vicger
 
 


Kriszti,ez a kórházas story. :evil: Mondjuk azzé más vagy te 1 gyerekkel,meg más akik miatt hozták ezt szabályt.
Amúgy mikor kistarcsára jártam az uncsiöcsém látogatni,ott is volt egy nagy család,épp szaporodás végett :? ,és ott a liftes szólt rá a fiatal(20)anyukákra,akik 2-4 éves forma gyerekekkel voltak,hogy jó lenne ha látogatni járnának be,mert gondolom vagy 50 szer lifteztek a szülészet meg a földszint között,ahol a család többi tagja ücsörgött a büfé előtt.Nem melesleg sztem dédapáig felmenőleg jöttek el,mert tényleg sokan volt.Amúgy ez annyira röhej hogy hogy fel tudnak háborodni,de egész nap ott dekolni,oké hogy nem dolgoznak(na jó nem oké),de ücsörögni otthon is lehet,nem?

sutimano76
 
 


T-pk ma ment a következő nstre.Sztem még vagy Pesten van,vagy szül,vagy útban hazafelé.

Madar,jó pihenést nektek,és vigyázzatok magatokra.Húú,már csak másfél hét.

Süti,tök jó fej vagy,köszi a képeket.Nagyon ügyes vagy.Tényleg nagyon szép lett a szoba.Én is megnyugodnék végre,ha kész lennék.

Kép
v.andi
 
 


Andi,ha meg van minden akkor csak álljatok neki.Bejelentkezek jövő hétre de addigra kész legyen ám!!! :lol: :lol: :lol:

sutimano76
 
 


Flora: Én használtam már Happy márkájú popsitörlőt, nekem bevállt. Mi mindig azt veszzük (ebben nem vagyok márkahű), ami éppen a legolcsóbb, általában 5-6 Ft/db áron. DM-es is e körül jár, ha 4 csomagos megapacket veszel.

És amit Bibi írt a listához, a pelenkázóalátétet, azt is DMben érdemes venni. Én is viszek be, ha a közös pelenkázón vagy az ágyon pelenkázok majd.

Madar: Jó pihenést és nagyon vigyázz magatokra!

Kriszti: Kórház :x , taxi: Már nem csodálkozom sajnos a vezetési morálon. Ide nálunk az egyirányúba rendszeresen hajtanak be szemből, plusz az utca jobbkezes, és 10ből 8 nem adja meg az elsőbbséget, de még le se lassít. :twisted:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Viki, ez teljesen ugyanaz, csak én azért kezdtem a Cimicifugával, mert Cauphyllumot még nem sikerült szereznem :wink:

Hát vannak érdekes dolgok a kórházak környékén :shock:

Süti, szerintem is nagyon szép a babaszobád, és igen azt gondolom, hogy ez lapján a görbe alapján (nincs rajta időpont és nem emlékszem, mikor tette fel), simán lehet már a szülőszobán, úgy eltűnt. De az is lehet, hogy csak pihen és nem jön gépközelbe.

Mónika, jó hétvégét a Balatonon!

Nekem olyan kis Mária ez a lány, de Attilának nem tetszik (eddig én se adtam volna soha egyiknek se ezt a nevet...) Szóval, még nem tudjuk.

Attila ma felszerelte leendő helyére a kicsi szekrényét, rögtön be is tettem a ruháit. :D Ez olyan megnyugtató.

Nyulasznak nagyon szépek a gyerekei :D

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Anna, Mária... szép név, kicsit komoly, nem? hm......... Borbála? :) Nekem az is nagyon tetszik.. Vaaaaaaaaaaaaagy, meg van, legyen Krisztina! :D :D :D :D :D Éva, Sarolta, Sára, nekem nagy kedvencem a Panka is :D na, okés befogtam :) hóhóóóóóóóó, vagy legyen Anna!!!! Nagyon szép név!!

T-pk görbéje asszem van vagy 4 napos talán... tény és való, nem nagyon vízszintes :) nem úgy, mint az enyém :D :D :D

vicger
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?