Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én is vagyok :)

Kicsi lányom alussza a délutániját...

Tegnap Juciéknál voltunk ebben a csodálatos időben. Jó lett volna, ha mindenki el tud jönni!!! Mondjuk végül így is lettünk jópáran, volt kivel megint beszélgetni (bár mint mindig, megint szinte senkire nem jutott elég idő)

Juci,
köszönjük szépen az ebédet, meg a vendéglátást! Nagyon jól éreztük magunkat. A csomagolt kaját is köszönjük, én így ma megszabadultam a főzéstől, mert Karcsi azt vitt magával ebédre. :D

Bufo, Verzsike,
képeket én se csináltam. Szerintem csak Mesi és Juci fényképezett.

Eszter,
én se tudok menni, mert nekem átbumlizni a városon hosszabb idő, mint amennyit ott töltenénk... :roll:
Meg igazándiból apa szerdán itthon van velem, és lehet egy kicsit kimegyünk pancsizni Domony-völgybe. Az elég lesz a hétre. Arról nem is beszélve, hogy Vivi most itthon sincs, főként miatta mozdulnék ki ilyen helyekre!

Momo,
ha még nem írtam volna, köszönjük az invitálást. Annyira nem egyszerű megoldani az utazást Juciékkal, de szeritnem valahogy biztos menni fog... :roll: :wink: :lol:

Erzsike,
imádom, amikor elalszanak kaja közben!!! :)
CSak neked egy kép, hogy mi is szoktunk ilyet csinálni még a mai napig:
Kép

Na, megyek, ledőlök én is kicsit.

Puszika mindenkinek.

ui: mostmár tényleg hozom majd a képeket amik Mesiéknél készültek!!!
csné
 
 


Titi!

Boldog Nevnapot kivanunk!


Kicsi!

Kepek szuperek,szuper hely lehet!
momo35
 
 


Sziasztok!

Hát lányok nagyon szuperek a képek! Tényleg nagyon jó hely. Ha közelebb laknék, tuti mentem volna....úgy is csak itthon ülünk.
Nagyon aranyosak a gyerekek. Hogy megnőtt mindegyik gyerkőc!

Sajnos mi nem vagyunk túl jól. Igaz soha nem írtam, de szép lassan felörlődtem ebben a kapcsoltban...most a válást latolgatjuk, mert én már idegileg teljesen tönkre mentem....most úgy érzem soha sem találunk vissza egymáshoz. És nem tudom, hogy akarjuk -e egyáltalán. Ez nem hirtelen felángolás vagy düh....ez már több év eredménye. Nálam most borult a bili. Napok óta csak a fröcsögés, veszekedés van. Pontosabban én veszekszek, ő meg hallgat.....és ezzel lehet a legjobban engem kiborítani....nem tudom mi lesz....már tegnap ő is rávágta, hogy akkor adjuk be a papírokat.....csak persze nálam is itt van, hogy semmi pénzem sincs, mit csinálnék egyedül 2 gyerekkel......de csak a fiúk miatt meg maradhatunk együtt. De ez se jó, hogy csak kerülgetjük egymást..........már csak nyugtatókon élek. Ja, és így megyünk nyaralni jövőhéten......már nem mondjuk le, egy másik család is be van szervezve........hiába agyalok, nem tudok túllépni a sérelmeken, amik évek alatt gyűlt össze.....és már ő sem.....nem megcsalásról van szó, csak szép csendben elhidegülésről, nemodafigyelésről és hasonlókról........és amiket már egymás fejéhez vágtunk......olyanok hangzottak el, amiken nem tudok túllépni....és én is mondtam olyanokat, amiken ő sem......hát mondjatok valami okosat.....
A sírástól már alig látok, úgy fel van dagava a szemem. A tököm kivan.......és nem lehet vele kommunikálni. Én csak így tudom megoldani a problémákat, ő meg csak magában tudja elrendezni. És mivel én álandóan nyomom a dumát, ő egyre jobban begubózik....és nem jutunk semmire. De én meg nem tudsom megállni, hogy ne mondjam a magamét.......csak rágom magam egész nap. Azt mondja hagyjam békén egy kicsit, neki ezt magában le kell rendeznie. De én nem bírom megállni....és belekerültünk egy ördögi körbe.
Na most én is rátok zúdítom a bajom:)
És a doktornő sem írta fel a gyógyszereimet. Nem találta elég súlyosnak hozzá az állapotomat. Homeopátiás szert írta fel. Szart sem ér. 4 hét múlva megyek hozzá. Azt hiszem addigra lesz olyan állapotom, ami miatt felírja a gyogyikat. A nyugtatót is úgy kértem kölcsön......

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

 
 

Kicsi!

Nagyon köszönöm amit írtál!
Amiket leírsz, szóról szóra elmondtam Gabinak......azt, hogy imádom a fiúkat, de bele vagyok fásulva, nincs semmi ingerem, ő későn jár haza, nem beszélünk, stb.......egyszerűen nem jut el a tudatáig. Szerinte nekem ez a dolgom, találjam meg ebben a boldogságot. Nem ilyen volt, de megváltozott. És ezzel a megváltozott emberrel nem tudok már élni. Semmi sincs meg belőle, amibe beleszerettem. Öntelt lett és arrogáns.....Csak a munka érdekli, utána jöhet minden más. És én nem akarok második lenni. Nem akarok senki cselédje, házi mosónője lenni. Semmibe sem vesz. Se anyának, sem nőnek nem néz. Én úgy érzem. Azt hiszem nincs mit erről beszélgetni vele. És nem is akar.
A nyaralás is csak arról fog szólni, hogy hogy kerüljük el egymást.
Ő persze fent akar tartani egy kedélyes viszont itthont, hogy neki nyugalma legyen, hogy tudjon dolgozni. De hogy én mit érzek közben, azt őt nem érdekli. Szerinte helyre lehet még hozni a dolgokat, szerintem nem. Én nem tudok valakivel kedélyesen elcseverészni, mikor darabokban a lelkem. Egyszerűen nem tudom, hol hagytam el azt az embert, akihez hozzámentem. Persze szerinte minden miattam van, én változtam...ő nem......ezek után mit mondjak még neki????? Mire várjak?

Zsuzsa, Ági!
Milyen papírokat kell összeszednem? És hova kell vinni ezeket? Közös megegyezés lenne, senki nem tart igényt semmire, a gyerek kérdés is tisztázott. Így mennyibe kerül? Kell ügyvéd?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Titi:)

Neked boldog névnapot:) Remélem ha legközelebb jösztök, lesz időnk találkozni. Ez az időszak most sajnos nem erről szólt.

Kicsi!
Más kérdés:) Nincs véletlenül kölcsön 1 hétre utazóágyatok? Nem tudunk elmenni balatonra, mert már 1 hónapja nem tudok senkitől kérni ágyat. Így Bencét nem tudom hol altatni. Te vagy az utolsó reményem. Mert ha megszánna valaki, be tudnánk szaladni érte odafele.

Amúgy csak az hozna megoldást itthon, ha be tudnám varrni a számat és egy hétig legalább nem szólalnék mert. mert látod, itt sem tudom abbahagyni, hogy ne folytassam a mondókámat. De én ilyen vagyok, nem tehetek róla. Nekem beszélni kell a bajaimról, folyamatosan. És elnézést a többiektől előre is.........De ő meg pont ettől van rosszul, hogy csak meg a duma. Azt mondja nem kap levegőt, időt az átgondolásra, nem hagyom, hogy lenyugodjanak a kedélyek.
De egyszerűen hülyét kapok és ordítok, amikor veszekedés után 5 percel ő már kedélyesen elkezd cseverészni valamiről velem.........én nem tudok ilyen lenni. Ebből is látszik, őt nem is izgatja a dolog. íerre persze ő azt mondaná, hogy hülye vagyok, igen is őt is izgatja, de ha folyamatosan basztatják, ő visszavonul...áááááááááá...már itt is vele veszekszem magamban. Egyszrűen nem tudok uralkodni magamon.
Bár csak lenne egy hely messze, ahova el tudnék menni a fiúkkal pár napra, hogy nem is lássuk egymást. Másban egyszerűen nem látom a megoldást. Akkor hátha mindenki el tudna gondolkozni, hogy mit is akar.........persze a szülőkhöz nem lehet, mert senki sincs beatva, ez egyenlőre a mi játszmánk. Ráadásul itt laknak nem messze, semmi értelme nem lenne.......lenne pénzem, elmennék egy szállodába. Mert itthom megőrülök.........................

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Koda:Sajnálom, ami veletek van..nem ezt érdemelnéd....sajnos, ha nem figyelünk egymásra szép lassan észrevétlenül elmegyünk egymás mellett, de még semmi nincs veszve, ha meg akarod tartani vagy esélyt adnál magatoknak még: a saját eszközeivel le tudod győzni!!!
Nem szabad filózgatnod, tereld el a figyelmedet..gondolj a célra.
Ne próbáld neki bizonygatni, hogy neked van igazad...én taktikáznék.

1. Nem szólnék hozzá, vagy amikor igen- kedves lennék...csak Pál fordulás segíthet vagyis visszakaphatod még, akibe beleszerettél vagy megtudhatod van-e még, ha végig csinálod.

2. Elnézést kérhetnél, hogy ennyit veszekedtél és megköszönhetnéd, hogy eddigis ilyen kedves volt....nem kell így gondolnod, ez egy szerep..nehéz szerep, de neked kell változnod ahoz, hogy ő is változzon sztem.

3. Utánna meg már bármit kérhetsz tőle.

Ahogy olvastalak elég nagy benned a feszültség, mert semmibe vesz..nagyon megértelek...
Sztem Gabi befelé örlődő, te szereted tisztázni, megbeszélni, attól nyugszol meg..ő belőle is ki lehet hozni ez, harmóniával , megértéssel, odafigyelésssel.

Csináld az ellenkezőjét, mint, amit tennél, ne veszekedj, legyél kedves, igen megint te, tudom milyen nehéz lesz, de meg kell próbálnod.

A gyógyszert pedig nagyon sajnálom, hogy nem írták neked fel.:(
Nem értem még mi kellene nekik..
Tudom mennyire számítottál rá...remélem 4 hét múlva megkapod, de nem mindegy milyen áron.

Vigyázz nagyon magdra, nagyon sok pozitív energiát küldök neked, szeretünk és gondolunk rád.

Juci: nagyon szuperek a képek, örülök, hogy ennyien ott voltak!
Te, hogy vagy, berendezkedtetek rendesen? Nekünk fél év volt.

Titikém: nagyon boldog névnapot neked!!!


Puszi, mindenkitől elnézést, hogy nem írok neki, de erőm nem sok, időjárás szórakozik..olyan nyomott a hangulatom.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziazstok!

Csak egy percem van. Megy a pakolás ezerrel.

Koda! NAgyon nagyon sajnálom, h ilyen állapotban vagy. Ha tényleg eljönnél otthonról pár napra a gyerekekkel, nagyon szívesen látunk Kecskeméten. Anyukáméknak nagy háza van, bőven elférnénk, gondold megés írj.
Hová mennétek a Balcsira? Mi hétfőn jövünk haza Révfülöpről, ha valahogy össze tudnánk futni, szívesen odaadpm az utazóágyat.

Titi! NAgyon boldog névnapot kívánok!

Puszi Este még remélem lesz időm jönni (vagyis mindenképpen csinálok)
verzsike
 
 


Sziasztok lányok!

Titi.
Nagyon boldog névnapot kívánunk!!

Koda!
Én pont igy érzek! Megértelek! Nincs miről beszélni már,őt nem érdekli amit mondok! Nekem az a dolgom,hogy neveljem a gyereket (ami nagyon könnyű egyedül).
Nálunk is ez volt a helyzet szóról,szóra amit leirtál.
Ja és én is csak mondom a magamét egyfolytában,nem tudom befogni a pofámat!
De legalább a te férjed nem fenyegetőzik és nem kell félned tőle.
Ha megpróbálnátok egy házassági tanácsadó segitségét kérni??
Főleg ha nincs egy harmadik fél,talán sikerülne!
Remélem megoldodik a gondotok!

Nálunk annyi a változás,hogy felhívott reggel,hogy küldjem el az ügyvédem számát,hogy oda adja az ővének!
Nem tudom mi lesz mert nem beszéltünk semmiről.Remélem hamar lezárul ez a dolog és nem fog minket zaklatni.
Még az anyukáméknál vagyunk,holnap megyünk haza.


Most mennem kell majd még jövök!

brimo
 
 


Brimo!
Hát neked se semmi......nincs harmadik fél, az igaz, de talán ez sem izgatná.....neked már tényleg csak azt kívánom, hogy a lehető leghamarabb záruljon le minden! Bár nem tudom, utána jobb lesz -e. Az a szar, hogy az embert sárba tiporják, minden önbecsülését alá ássák. És el is hisszük, hogy semmit sem érünk. Jó annak, aki erős és nem így gondolkozik.

Sziszike!
Köszi a tanácsokat, én is így gondolom, hogy ezt kéne tennem. De képtelen vagyok rá. Én nem tudok kibújni a bőrömből. Pedig totál igazad van, csak ez vezetne megoldásra. vagy ha eltünnék itthonról....

Erzsike:)
Mi vasárnap, 10-én indulunk Balatonfüredre. Úgyhogy pont ütjük egymást:( Pedig nem is leszünk egymástól messze.
A meghívást köszönöm, de nem is akarnék egy egész családnál zavarni, meg igazán a mostani néhány nap a kritikus.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szia Koda!

2 dolgot gondolj át: ha eltűnnél itthonról az miért lenne megoldás..
nem lenne megoldás, sőt saját magad, az elveid ellen cselekednél.

Eltűnsz otthonról= menekülsz

Szted meddig menekülhetsz? Mostis ezt teszed, gondolatban apróbb tettekben...kűzdened kell, tudom kevés az erőd és minden porcikád ellenkezik, de erőt kellene merítened.

Én mit csinálnék csak azt írhatom le: mi itt vagyunk neked, nagyon sok erőt, energiát meríthetnél belőlünk..gyerekekre nem tudnának anyudék vagy anyósodék, vki vigyázni pár napra?
Neked legjobban a kikapcsolódás hiányzik pár nap nyugalom-gyerekek nélkül, mert nagyon sok inger ér téged a gyerekek felöl és gondolataidbanis.

Te szereted tisztázni mindig, akkor megnyugszol, ha megbeszélnétek, ha elmész attól nem fogsz megnyugodni, sőt...gondold át.

Könnyű lelépni, elmenkülni, de nagyon nehéz kűzdeni, viszont megéri és mi 100%-osan melletted állunk. Ne add fel.
Nálatok nincsen nagy baj....helyre hozható.

Nem kell kibújni a bőrödböl, gondold azt, hogy egy szerepet játszol, mert színésznő vagy. A feladatod a kedves, nyugodt feleség eljátszása, aki visszaszerzi, elcsábítja a férjét...sok-sok kedvességgel, figyelmességgel. Zárd ki az agyadból a sok negatív energiát, fogadd be a pozitívat..sikerülni fog-én hiszek benned!

Érdemes behunyt szemmel, ellazulva képzeletben kibékülni az ügyben érintettekkel. (Gabival és Magaddal is!)

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziaszike!

Ha ez ilyen könnyen menne! Tudod jó ,hogy itt vagytok de pl:nekem ki segit? Jó,hogy biztattok de ettől még nem oldodik meg az életem! Nehéz!

Remélem Koda megoldodik az életed és sikerül helyre hozni a dolgokat! Én nagyon szoritok nektek! :) :)

brimo
 
 


Drága Timi!!!

Én szívesen segítek neked papír ügyben, és ügyvéd se kell, ha nincs vita semmin, de csak akkor segítek, ha már biztos nem menthető a dolog!!!
És én is azt gondolom, hogy itt nincs veszve még semmi!!! Csak kérlek ne add fel!!!
Tudod, a pasik ilyenek. És még az én Károlyom is olyan, hogy ha mondok neki valamit ami nekem probléma, sokszor rávágja, hogy én problémázok csak...
Ők mások, másként rendezik le magukban a problémát is. Karcsi egy-egy vita után olyan jókat alszik, én meg egész éjszakát végig tudom bőgni!!!
Én ilyenkor azt szoktam, hogy leírom neki levélbe a bánatom. Akkor nem veszekszünk, hanem amikor kettesben vagyunk (gyerekek alszanak), odaadom a levelet, hogy elolvassa. Sokszor nem is kell, hogy válasz jöjjön rá, csak az, hogy tudjam, felfogta, hogy mi a bajom és el fog gondolkodni rajta!!!
Nálunk ez jön be legjobban.

Hagyd őt. Tudom hogy nehéz, én se tudom sokszor megállni, de ők nem a nyaggatásból értenek, hanem ha érzik a bajt. Azt meg csak úgy tudod, ha azt érzi, hogy már nem is szólsz dolgokért...

Mennem kell, mert ébred a lányom!

Fel a fejjel, és higgy benne, hogy menthető a kapcsolatotok!!!
csné
 
 


Sziasztok!

Koda: Ahogy olvastam Ági szavait..nekünkis bejött a levélke, mert abban nem írok elhamarkodott szavakat, átgondolom, én versben fogalmazom meg..de azt hiszem első lépésben most nem zúdítani kellene. ...volt egy tanárom és azt mondta, amíg veszekednek veled fontos vagy , hamár csak legyintenek van baj..vagyis, abból fog érteni, ha megváltozol vagy szerepet veszel fel.
Próbálj kizökkenni , én egy percig sem állítom, hogy könnyű lesz, de megéri!

Brimo: nálatok egész más a helyzet, te mentetted volna, ha lehet-itt egy harmadikról volt szó.. és, hogy ki áll melletted? Sztem mindannyian, többen felajánlottuk a segítségünket, amivel élhetsz és számíthatsz ránk, nem vagy egyedül, sztem erről szól a barátság. Csak az idő oldja meg és mindenki csak maga oldhatja meg a saját életét. Amit itt leírunk, nem csak szavak, úgyis gondoljuk...és senkisem mondta, hogy könnyű, úgyérzem gyakran mondunk olyanokat, ami segítség kérés, de vajon meghallja-e vki...innen indul a lavina, figyelni a másikra, minden kapcsolatban a legfontosabb.

Mennem kell, mert még nem vagyok kész, hamarosan jön párom.

Reggel tudok csak jönni, gondolok rátok szerettel.
Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Szia Koda!

Még vmi eszembe jutott csak ezért jöttem.
Mi lenne, ha naplót írnál vagy levelet....

Pl Kedves Gabi!
Én, így és, így érzek, ssztem ezekben nincs igazad: vagy ezekben segíthetnél.
Majd írd a végére: igazad van kicsim, ne haragudj, szeretlek!- mintha ő mondaná .....és kezd el leírni te miben hibázol.(Én meg ingerültebb vagyok, énis keveset figyelek rád, tudom, hogy hibáztam énis..stb,

Ezt maganak írd egyenlőre, majd később nekiis megmutathatnád, de avval, hogy beszélsz róla vagy leírod, nagyon soakt segít.

Jó éjt.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Koda! Sajna most akkor nem tudok segíteni a pár napos távollétben :( . De igazán komolyan mondtam, tehát bármikor áll az ajánlat.
Ha nem sikerül utazóágy, akkor hétfőn hazafelé beadhatjuk a miénket.
A házassági tanácsadó tényleg jó ötlet. Egyszer a baba mama klubban volt a családsegítő szolgálattól vendég. Ő mondta, hogy nagyon kevesen mernek hozzájuk fordulni, de aki megtette, eddig mindenkin tudtak segíteni. Szerintem biztosan van ilyen Miskolcon is, az önkormányzatnál kell megkérdezni és teljesen ingyenes, a házassági tanácsadástól, a gyerekekre vigyázásig mindenben segítenek. VAn pszichológus és szociális munkás is köztük. Egy próbát biztosan megér, ha Gabi is belemegy.

Kicsi! Köszönjük a képeket és mégegyszer a vendéglátást. Nagyon jól éreztük magunkat.

Most fejeztem be a vasalást, reggel már csk beteszek mindent a bőröndbe és indulunk. Sajna ott nem lesz net, majd csak hétfőn este tudok megint jönni.
Reméel már egy pár jó hír is fog fogadni!

Puszi
verzsike
 
 


KOda!

Nagyon sajnalom...el se hiszem szinte hogy valason gondolkodsz.
Maximalisan megertem ahogy erzel,es igazad is van...csak probald ezt megertetni egy ferfival...
En nem adok tanacsokat,mert a tobbiek mar sok mindent leirtak..es ha a magam eletet se igazan tudom rendezni akkor meg plane nem all jogomban. De bizom benne,hogy sikerulni fog nektek.
(Ahogy Agi,tobbiek is irtak,a ferfiak altalaban mar csak ilyenek...nem a szavak hanem a tettek emberei,nem szeretnek atbeszelni dolgokat..ugy gondoljak ha hallgatnak rola akkor valahogy minden megoldodik magatol...). Nekunk van utazoagyunk,illetve a hugomeke van nalunk,ha gondoljatok akkor beugorhattok erte.Megkerdem tole,de nem hiszem hogy nemet mondana.


Brimo!

SOkat gondoltam rad..ezek szerint akkor haza se ment,vagy az anyosodhoz??? Az viszont jo hir(idezojelben) hogy talan normalisan el tudjatok majd intezni a dolgokat.

Eszter!

Voltatok a tonal? Jo volt? En ezer eve nem voltam ott,anno a hugomek ott szerettek volna az eskuvot lebonyolitani,de akkor meg nem volt kiepitve.

Verzsike!

Jo nyaralast nektek! Multkor nem irtal...akkor most Babo mar nem szopizik? :wink:
Ja babaprojecthez sajnos a leheto legrosszabb idoben jott ferjem. :wink:

KIcsi!

Ha visszatertek..meglatogattok,vagy most Illessel lesztek es megvarjuk a szeptembert? ELmeletileg parom is jon majd szeptemberben+hugomek mennek wellneszezni es Velencebe es nalam lesz a kislanyuk.

Olyan gyorsan telik a nyar,mindjart vege. Bolcsiket nezegetek Mishalnak,ahova heti 1/2 alkalommal bevihetnem. Abba bele se akarok gondolni,hogy utana meg mar ovoda jonne.
Ez a par nap szuper volt,Jo volt harmasban lenni,pancsoltunk,jatszottunk,fagyiztunk egesz nap,ferjem fozte az ebedet,vacsit(vegre egy kis kuwaiti kaja),Mishal is annyira elvezte.APja hozott neki egy kutyust,azota azzal alszik,vonszolja magaval mindenhova.
Ennyi,most megint nagyon rossz egyedul.

Jo ejszakat mindenkinek!
momo35
 
 


Sziasztok!

Olyan jó volt a tegnap, Zsolti és Anna anyuéknál volt, ma d.u. jönnek haza, de Bence mikor elaludt nyugalom és béke volt, desszertet eszegettünk, pezsiztünk, gyertyfénynél..közben beszélgettünk, zenét hallgattunk. Szupi este volt.

Én ilyenkor töltődöm fel, imádom a gyerekeket, de egy kis pihi nagyon jó, Bence sokkal több figyelmet igényel, így, de igyekszem lefoglalni.

MOst megyek, mert vár rám, talán ma, amíg alszik jut egy kis időm magamra, mert délutántól megint pörgés.

Mindenkinek szép napot!

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a hozzászólást, megfogadom a tanácsaitokat. Tegnap csak négyszer kezdtem el a magamét fújni, de le is állítottam magam....Még a szoliba is elvitt kocsival tegnap este......nagyobb balhé nélkül lement az este.
Zsuzsának külön köszi a hívást, nagyon hasznos volt és sok jót mondott. Elnézést, hogy raboltam a pénzedet :oops:

És az utazóágy ügye is megoldódott, köszi, hogy abban is segíteni akartok. Képzeljétek, Fidoli felajánlotta, hogy a balatonra menet ugorjunk be hozzájuk, nekik van. Ők Érden laknak, igazán nem kitérő. Szívesen odaadja. Olyan rendesek! Írok is neki (vagy talán olvassa is:) ), hogy akkor köszönettel elfogadjuk!

Vasárnap indulunk reggel, próbáljuk a lehető legjobbat kihozni a nyaralásból. Ma is hamarabb hazajön Gabi, és elviszi Marcit bobozni. Hívott engem is.....majd csak lesz valami:)

Kicsi:) Semmi gond, bár legalább így találkoztunk volna:)


Sziszike!
Tényleg jó lehetett a napod:) Ritka ugye, hogy csak 1 gyerkőcöd legyen?

Momo:)
Örülök, hogy minden jól ment:)
Hirtelen úgy olvastam, hogy egy igazi kutyát kaptatok:) De gondolom csak egy játék....

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szia KOda!

Örülök, hogy tudatosan próbálsz figyelni ezekre, Nagyon szorítok értetek!

A nyaralás pedig remélem jól sül el...d.u.-ra jó bobozást nektek, érezzétek jól magatokat, menj el teis, biztos lesznek vicces dolgok a nevetés meg gyógyít.:)

Vigyázz magadra.

Örülök, hogy az utazóágy kérdése megoldódott.

Puszi: Sziszike.

U.I.: Igen nagyon furcsa nélkülük, de élvezem.:) ugye nem vagyok goni, mert imádom ám őket, de néha jó nem rájuk figyelni csak.

Mennem kell Bence bekaksizott....

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Titi
Utólag NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!

Koda
Jaj ne butáskodj már, dehogy raboltad az időmet. Tudom milyen érzés amin most kersztülmégy és jobbnak láttam beszélni mint leírni amit akartam. Ha egy kicsit el sikerült tisztábban átlátnod a helyzetet akkor már mindnképpen megérte. Ahogy látom ma már sookal nyugodtabb vagy az írásod alapján.
Hidd el valahogy mindig lesz de semmit nem szabad elhamarkodni és első felindultságból dönteni. Légy okos és kitartó meg erős is!

Sziszike
Hát elhiszem hogy örülsz a kis fdelszabadulás miatt. Én is így voltam vele amikor a fiúk anyánál maradtak. Persze hiányoztak de olyan jó volt kikapcsolni és azzal foglalkozni amit én szeretnék. Egyáltalán nem önzőség a részedről.

Momo
De jó, hogy ilyen szuperül elvoltatok a férjeddel. Mostanában hogy gyakrabban jön sokkal jobban kijöttök egymással nem?
Mikortól szeretnéd hogy bölcsibe járjon Mishal?Tudod mi egy évvel korábban jelentkeztünk és így is épphogy bejutottunk. Ha csak alkalomszerűen adnád be akkor ha meg tudod fizetni akkor inkább ilyen játszóházas vagy magánháznál kialakított bölcsin nem gondolkoztál?

Verzsike
Nagyon jó utat nektek érezzétek jól magatokat!

Csné
Hú mi ezt a levélkés módszert nem is próbáltuk. Lehet hogy bevetem én is ha bibi lenne.Adja az ég hogy ne legyen rá szükség.

Tegnap volt a bölcsis szülői. Egészen aranyos gondozónénit fogtunk ki. Hétfőn 9-kor kezdünk. Nagy várakozással nézek elébe, remélem zökkenőmentesen sikerül beszoktatni a legénykét.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok.

Nem nagyon akarok írni nincs is kedvem.Kíváncsi vagyok mit ötlöttek ki ellenem!Félek,hogy el akarják venni tőlem Csengét!

Remélem Koda neked megoldódik a problémád!

Évával mi van?

Mindenkinek jó nyaralást kívánunk,szép időt!

Majd még holnap jövök!

Puszi és Jó éjszakát!

brimo
 
 


Sziasztok!

Brimo
Megértem, hogy nincs kedved semmihez sem.
Miből gondolod hogy el akarják venni tőled Csenit?
Tényleg haza sem ment a férjed?
Melókereséssel hogy állsz?

Koda
Mi a helyzet bírod? Hogy vagytok?

Kicsi
Hogy vagy, hasad?

Mi holnap reggel elmegyünk anyáékhoz és vasárnap jövünk haza. Kihasználjuk az utolsó hétvégét a bölcsi és az ovi előtt. Ha tudok jövök onnan is.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányok.

Csak egy percre jöttem.

Képzeljétek anyukám itt volt és anyós lelakatolta a garázs ajtót,nem tudott kiállni.Úgy kellett levágnom csípő fogóval!
Ez már beteges,ha találkozom vele megmondom menjenek orvoshoz.
A férjem telefonált,csak azért nem ver meg mert a jog nem engedi! Szó szerint ezt mondta!Kérdeztem miért ha megvernél jobb lenne?Azt mondta megérdemelném!
:? :?

Betegek ezek mind a ketten! Remélem hamar megszabadulok tőlük!


Meló még nincs,sajnos.Bölcsi sincs most várok majd csak lesz valami.Ma hívott a támogatóm a gyámhatóságtól és azt mondta van valami magán bőlcsi,ha minden igaz 10ezer Ft/hó lesz és szólnak ha vihetem Csenikét!
Csak addig hova teszem ha lesz meló?

Na mennem kell!

Jucikám.
Jobbulást nektek!

brimo
 
 


Titi!
Megkésve (szokás szerint)
NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK NEKED MI IS!!!
Kép

Juci,
Gyógyuljatok meg hamar!!!! :(

Brimo,
nem normális az anyósod se ahogy elnézem!!!! :shock:
Viszont Csenit nem tudják olyan könnyen elvenni tőled, úgyhogy ettől ne félj!!! Nem sok kapcsolata van az apjával, veled van, mióta megszületett, el fogod tudni tartani, és lesz hol laknod, úgyhogy nincs miért elvegyék tőled!!!!!
Hidd el, ha valaki, én tudom, hogy milyen nehéz neked most. A legfontosabb, hogy legyenek körülötted emberek, akik szeretnek, bíztatnak és átsegítenek a nehéz időszakon. Nekem is nap mint nap bizonygatni kellett, hogy meg fogom tudni csinálni, és jó anya vagyok...

Koda,
mi újság?? Tegnap már jobb volt a hangulatod... :) Bobozás???

Tegnap elmentünk Domonyvölgybe pancsizni egyet... Sajnos fújt a szél, úgyhogy nem maradtunk sokáig Livi érdekében!
Kép

Éva???? Virág???? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Pusz
csné
 
 


Csné!

Köszi!
És milyen nehéz mindennap magamnak bizonygatni,hogy jó anya vagyok!
Holnap megyek a segélyt intézni megvannak a papírok végre!

Szép napot!

brimo
 
 


Kicsi!

Jobbulast nektek! Kiderult mar hogy mi lehet? Valamit ettetek volna,vagy valami virus?

Brimo!

Nem komplett,hogy meg tudnak valtozni emberek,teljesen kivetkoznek emberi mivoltukbol. Vagy mindig is ilyen volt? Kitartast! Miert lakatolta le egyebkent,azert mert te eladtad a kocsit,vagy csak ugy poenbol?
Cseni hogy viseli,vagy meg nem igazan erzekeli a dolgokat?

Agi!

Edes a kep!

Bufo!

Jo hetveget akkor nektek,erezzetek jol magatokat. Maganbolcsiben gondolkodom,rendesbe fel se vennek amugy se. Talaltam egyet,de oda csak ket es fel eves koratol veszik fel,vagyis ez egy angol bolcsi/ovi,addig meg valami csaladi napkozibe szeretnem bevinni heti 1,2x max. Hadd legyen gyerekek kozott,es nekem is lenne par ora szabad idom.Persze ez attol fugg majd,hogy hogy birja,ha esetleg nagyon nem menne,akkor felfuggesztem egy ideig,elvegre nem surgos.

Na,megyek,folytatom a kotorlest. Holnap jon egy ingatlanos kora reggel.

Puszi mindenkinek!
momo35
 
 


Jó estét lányok!

Csak gyors bekukk, mert már igencsak késő van, hulla vagyok, de csak most jutottam gépközelbe, igyekeztem picit visszaolvasni, de még nem vagyok kész teljesen.

Koda drága, bizony, ahogy Juci írta, az volna a legegyszerűbb, ha én adnám Neked oda az utazóágyat, rögtön hívtalak is volna, csak egy a bibi, hogy mi meg szombaton megyünk a Balcsira, a fene egye meg, ott leszünk 2-3 este.
Bárcsak tudnék segíteni, rögtön nekem is eszembe jutott, hogy leszaladnék vele holnap, de így sajnos nem lesz jó.
Úgy örülök neki, hogy Fidoli kölcsön tudja adni nektek.
Nagyon bízom benne, hogy fel tudtok picit töltödni a nyaralás alatt, picit érnek más behatások, és talán megnyugszol egy kicsit.
Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült talizni, én sem kerestelek most ezügyben, mert ugye most ez a Liszkai menet közbeszólt, itt meg voltak intéznivalók.
De remélem, legközelebb tudunk megint talizni!
Sajnálom ezt a helyzetet, ami kialakult nálatok, de nagyon bízom benne, hogy menthető még a helyzet. Tudod, mindenhol vannak problémák, senki sem tökéletes, én mindig csak ezt tudom hajtogatni.
Ti már ismeritek egymást, tudjátok egymás gyengeségét. Néha azt hiszi az ember - elkeseredésében -, hogy talán mással könnyebb volna, de nem hiszem!
Azt hiszem, Juci annyi jó dolgot leírt, én megfogalmazni sem tudtam volna ilyen szuperül a gondolataim.
Bízom benne, hogy visszataláltok még egymáshoz, hisz annyi a közös emlék, élmény, és főleg a gyönyörű két fiatok, akikre ha ránézel, gondolom, Gabit látod bennük.

Lányok, én most nem is regélek, majd otthonról, remélem, lesz rá időm, mert holnap délután indulunk, és szombaton meg megyünk tovább a Balcsira (márha lesz mit vinnem a kismanónak, annyi szutykos ruhánk van :wink: ).

Egy mondattal, eszméletlen jó ötlet volt hosszabb időre eljönni otthonról, teljesen őszintén mondom Nektek, nincs honvágyam! Egyedül Dani hiányzik, persze most este hozta a formáját ő is (akárcsak itthon a szüleim), közölte, hogy ő most játszik, nem tudja megnézni a lányáról küldött képeket, amiket átküldtem neki.
Gondolhatjátok, majd' felrobbantam, kedvem sincs hazamenni. Itthon azért anyával nagyon nehéz egy fedél alatt, mindenbe beleszól, tegnap éjjel, amikor hagytam Alexát sírni, bejött, hogy ez már emberkínzás, amit csinálok a kislányommal, inkább adjak rá hosszú ujjú felsőt, biztos fázik, azért sír. :twisted:
Hiába próbáltam vele megértetni, hogy cicit akar, azért hisztizik, szóval a végén muszáj voltam feltenni cicire, nem akartam itthon balhét ebből. Ááá, katasztrófa!
Ja, és egy nagy hír, megjött! Először!!! Na, ez azért nem változtatott a lányom cicizési kedvén. :wink:

Ez több is lett, mint 1 mondat, tényleg itt sem vagyok már.

Jó éjt mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


Szia Timi!

Ha neked jó , én szívessen vigyáznék Csengére addig, amíg megoldódik a bölcsi, tudom, nem vagyok annyira közel, deha neked megoldható, én segítenék.

Ma nem vagyok, de este mesélek.

Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok.

Ma megjött a válóperes papír de majd holnap megyek érte a postára.Nem voltam itthon.Megelőzött mert az én ügyvédem szabin van csak 18-án megyek hozzá.


Momo:
Vasárnap mit csináltok? Átmennénk hozzátok ha ráértek!Csak mondd meg a központtól melyik busszal kell menni?

Juci:

Jól vagytok már?Hozzátok is elmegyünk a jövőhéten ha ráértek valamikor!

Sziszike!
Nagyon köszi a segítséget de remélem hamarosan beveszik a bölcsibe Csenit. Még októberig kapom a gyedet addig van egy kis tartalékom!Ma elintéztem a segélyt de képzeljétek csak 4-5ezer ft adnak!Kijönnek környezettanulmányra is.

Most mennem kell Csenike felébredt!

Mindenkinek jó hétvégét kívánunk! :) :)

brimo
 
 


Brimo!

Vassarnap nem jo mert itt van anyukam+hugomek,kedd de. nem jo? Elmegyek ertetek kocsival ha kell(az ulesed meg megvan,nem?),mert toletek 3 busszal kellene jonni.

Kicsi!

Akkor most jobban vagytok mar?

Jo hetveget mindenkinek!
momo35
 
 


Brimo!

Hivtalak volna de rajottem hogy mar keso van es nem tudom mikor altatod Csenget. Szoval kedd jo lenne nekunk,hetfon jon eloszor a takaritono,ezert nem jo. MOst pont anyukamnak a baratmentes hetvegeje van ,azert lesz nalunk,bocs.
A segely nem sok..ezen kivul mar nem jar nektek semmi?Akkor most a ferjed adta be a valopert?
Csenge miatt ne aggodj ahogy a tobbiek is irtak,hogy tudna elvenni,szerencsere itt azert elegge a nok mellett all a torveny.


Mas...
tegnap jot nevettem.Lefektettem Mishalt,es kikapcsoltam a legkondit,gondoltam nincs annyira meleg mar nala. Erre eloszor csak az apjat szolongatta,majd mikor nem reagaltam elkezdett sirni es azt hajtogatta hogy mummy,airsziszi(igy hivja angolul fonetikusan a legkondit) please. Be kellett kapcsolni neki ,es ugy rogton elaludt. Tiszta apja.Mit fogok csinalni telen,akkor majd futeni fogok vele? Egyre tobb mindenben hasonlit ra,es ez biztosan genetika,mert ugye eltanulni nem tanulhatott el tole dolgokat.

Ingatlanos volt,...beadtam egy honapra..tobbre nem kotelezem el magam. MI se tudjuk mar hogy mit csinaljunk,epitkezzunk most,kesobb,hova...
Megyek es elolvasom az eheti szinvonalas Storyt es Hot magazint egy pohar bor tarsasagaban.

Titi!

Hazaertetek?Mentek akkor Balcsira! Orulok,hogy jol ereztetek magatokat otthon...szulokkel meg nem konnyu,plane ha mar jo ideje nem elsz otthon.

Koda!

Hogy vagytok?

Puszi kifelejtetteknek!
momo35
 
 


Sziasztok!

Csak egy hír, rászántam magam és berakattam az orromba piecinget, kisköves, mutizok képetis...

Puszi.

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Még elég furi, de nagyon tetszik.

Mais lett pár kép rólam, csatolok 1et.

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok.

Elmentem a postára és nem a válós papír jött hanem anyós feladott 20ezert Ft gyerektartást.
Jó sokat mi? 250ezer a fizetése és ad 20ezret. Majd a bíróság megítél mást,bár már ott tartanánk!
Félek hétfőn jön haza! Utálom már ezt az egészet.

Majd megirom mi volt.

Momo.
Jó nekünk a kedd eddig! De mi mennénk busszal ha csak nem esik az eső! Gyerek ülésem van.

Ma egész nap esett nem tudtunk kimenni.Csenge be van zsongva.De rendületlenül a bilibe kakil,pisil!!
Büszke vagyok,hogy rossz anya létemre ezt is megcsináltuk!! :lol: :lol: :lol:

Most megyek majd még benézek! Mindenkinek szép napot!!

brimo
 
 


Sziaszike.

Jó ez a kő nagyon! Nekem egy egész hát tetkóm van,meg a köldökömben kavics!
Nem fájt?
Már én is gondolkodtam rajta,hogy kellene az orromba.

Csak mi van ha náthás vagy??? :? :?

brimo
 
 


Sziasztok!

Juci!
Bocsi, hogy nem jelentkeztem, elég sok gondom lett hirtelen....
Utólag is nagyon köszönjük a meghívást, meg az ebédet, meg mindent! A képeket később hozom!

Lányok!
SOS:
Cirmoskának új gazdit keresnénk:
9 hetes, kislány, szobatiszta... sürgősen kellene bizonyos okok miatt... valakinek kertbe, szobába nem kellene? Vagy valamelyik ismerősötöknek, szomszédotoknak....? Nagyon fontos és sürgős lenne !!!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Egy puszira van időm, nemsokára indulunk Balatonfüredre. A másik család, akivel megyünk, holnap csatlakozik hozzánk.
Itthon nyugalom van és béke, Gabi olyan, mint régen volt, bocsánatot is kért, amiért a múltkor olyanokat mondott, de már úgy felidegesítettem, hogy azér mondta azokat. Megkért, hogy én min változassak, hár próbálkozunk. De sajnos ez a hülye betegségmen visszavet, ideges vagyok, aztán nem mindig megy a kedvesség.

Kicsi!
Majd a Balatonról felhívlak és akkor megbeszéljük, hogy be tudunk -e ugrani hozzátok hazafelé. Legalább akkor megnézem a nagylányok szobáját, hogy milyen ajtófelirat illene hozzá :wink: Persze csak akkor, ha nektek is jó és otthon vagytok. (15-e, péntek kb. 12-15 óra).


Puszi mindenkinek, de most ennyire van idő, mert rohanunk.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok lányok!
Jaj mi történt ma! Megvertem az anyósomat! Jött az utcán nem akartam megállni de elkezdte rángatni a babakocsit és akkor megálltam.Erre elkezdte mondogatni,milyen anya az ilyen?Meg Csengét csókolgatta.Mondtam neki,most már elég és hagyjon hagy menjünk a dolgunkra.Erre nem engedett!Elkezdtem lökdösni erre pofon vágott.Na nekem sem kellett több!Ütöttem ahol értem!
Anyám reggel jön ha ez a fasz jön haza valaki legyen itt velem.Ha ez elmondja a fasznak az kinyír engem!
De még kapni fog az biztos,mert ha még egyszer meghallom,milyen anya vagyok pofán verem!
Szerinted itt kell élnem félelemben?
És képzeld Csenge elmesélte a szomszédnak mit csinált a nagyanyja!
Pedig még nem is beszél.De úgy sírt!

Ezek nem normálisak!
Na mennem kell Csenikével játszani!

brimo
 
 


Brimo!

Holnap hivlak! Ez hihetetlen...de probald meg hogy ne tettlegessegig fajuljon a dolog,mert ki tudja mit akarnak ellened felhasznalni. Addig is jo ejszakat! Nagyon jo hogy jon anyukad!

Mesi!

Sajnos en nem tudok senkit,itt nalunk annyi cica van az utcaban amugy is. Csak nem allergias lett a kislanyod vagy Zsoltika?

TObbieknek szep almokat!

Kepzeljetek,megtalaltuk egymast a legjobb baratnommel(gimiben),95ben elveszitettuk egymast. ANnyira jo!
momo35
 
 


Sziasztok!

Hazajöttünk tegnap este. Szokásos rohangálás volt jól el is fáradtam. Ma kezdjük a bölcsit Áronnal, hogy ne legyen minden zökkenőmentes Dávid szombaton belásasodott.

Brimo
Nem szeretném véleményezni azt ami történt. Egy jó tanácsot fogadj el nem szabad hogy ennyire elveszítsd a fejedet legyél mindig te az aki kultúráltan felül kerekedik az ilyen helyzeteken. Soha nem tudhatod mit akarnak felhasználni ellened, ez pedig egy jó alkalom arra hogy nem vagy alkalmas ellátni a szülői feladataidat.

Most sajnos nincs több időm, mert készülni kell. Jövök ahogy tudok.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Koda: nagyon boldog vagyok, hogy sikerült megbeszélni, tisztázni a helyzeteket. A betegséged nagyon rossz, de talán a legjobb tanács a számolj el 10ig mielőtt beszélnél, ha nem vagy jó hangulatodban számolj és utánna mond csak ki, miközben számolsz gondolj arra mennyire szeret. Kellemes nyaralást!!!!!

Brimo: Sztemis hiba volt, hogy reagálj a dolgaira, nem szabadna felvenned, amiket mond...mindegy mit kellett volna másképpen csinálnod már. Próbálj mindig nyugodt és kedves maradni, ha másértnem Csengéért.

Zsuzsa: jobbulást Dávidnak, van még láza? Hogy van?
Áronnak szuper napot a bölcsihez!

MOmo: hogy találtátok meg egymást?? Iwiw?
Szupi!

Mesi: Miértnem maradhat a cica? Sajanos énsem tudok a környéken senkit...:( Elég sok a kutya és misem vállalnánk be 3 gyerek mellé.

Piercing: nem fájt, azótasem fáj. Nagyon tetszik!
Anyuék nagyon lehúrrogták, inkább anyu, de nem érdekel, szte érdekesen valósítom meg önmagam, erre a mondatra már párom is beszólt.:D

Köldökömben nekemis volt, Zsolti elött, majd kivettem, de a szúrt hely a terhességek alatt ott szakadt ...egyszóval a köldökben megbántam, pedig nagyon szép volt.

Már nemis raknék oda többet, fülemben 7 másikon 5 füllbevaló volt, most egyántalán nem hordok olyan is van...változik az ember.:)

Gyöngyi: hívlak később..ma megyünk hugomékhoz.

Éva: miis boldog születésnapot kívánunk neked!

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Ma nem nagyon tudok jönni, szorítsatok, ma jönnek az óvónénik.

Nagytakarítás, férjecském is segített, tegnap éjfélkor feküdtünk le...ma is még a fenti gyerekszobák hátra vannak....még sütnöm és főznöm is kell...már most fáradt vagyok mindenhez.

Megyek, mert nagyon sok munka vár rám, majd írjatok, hogy este sokat olvashassak.:)

Brimo: mi volt tegnap, ugye nincs baj?!!!

Gyöngyi: végül nem találkozhattunk, mert hugomnak kellett segíteni, de jhéten csak félnapra megyek és összehozzuk.

Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Brimo kert meg hogy irjak nektek. A ferj visszament,elkerultek egymast mert a tegnapi napot itt toltottek Csengevel. ELvitt par dolgot es tonkre tett dolgokat,tobbek kozott a computeret,ezert nem tud jonni. Ugy nez ki hogy talalt alberletet,el akar koltozni onnan.
De majd o mindent megir kesobb.

Bufo!

Tenyleg hogy megy a bolcsi?

Sziszike!

Milyen volt az ovonoi latogatas?

Joejszakat mindenkinek!
momo35
 
 


Sziasztok!

Kicsi
Még egyszer köszönjük hogy elküldted a gatyókat!
Hogy vagytok rendbe jöttetek hasfájs elmúlt?

Momo
Hogy találtatok újra egymásra a gimis barátnőddel?
Bölcsikereséssel hogy álsz?

Sziszike
Hogy sikerült a családlátogatás?
Miket főztél?

Bölcsis beszoktatás nagyon jól alakul. Első perctől kezdve otthagyott és játszott azzal ami megtetszett neki. Igaz folyamatosan ott vagyok csak a jövő héten lehet otthagyni először 1 órára.
Dávid jól van nem trudom mi lehetett a baj,2 nap voltl láza de semmi más és az is csak estére. Így már megy ő is oviba.
Időm az szinte semmire nincs és még nem is dolgozom, fogalmam sincs mi lesz később. Legjobban a reggeli készülődés készít ki most hogy időre megyünk és húzzák az időt nem jönnek öltözni stb...
Remélem ebben a két hétben belerázódunk ebbe is.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Jó reggelt!

Tegnap, fél 4re jöttek, de én reggeltől 18ig meg sem álltam.

kb. egy bő órát voltak. Kitakarítottam mindenhol, előző este férjecském is nagyon sokat segített...Anna szobája is tipp-topp volt, majd mutizok képeket..

Kajcsik: mézes-krémes, sajtosrúd, perecek, banán chips...inni 100as üdítők, kristályvíz. Ennyi.
Hozzáteszem nem ittak csak a sajtost kóstolták.

Annyi mindent mesélhetnék, de a lényeg szept.4-étől van szoktatás.

Egyedül kellene szoktatnom, Bence nélkül, ezenkívül Zsoltit is...nagyon nehéz lesz.

Még sok mindent nem tudok, de, majd alakul.
Azt szeretnék, ha Zsolti még 1hétre visszamenne oviba, sztem meg nem kellene megzavarni Zsoltit evvel, se Annát-csak sírás lenne én már szívem szerint nem vinném.
Sztetek????

Jó lenne túlleni ezeken....

puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok!

Végre én is be tudok már jelentkezni, tegnap ugyanis megjöttünk a Balatonról, annyira szuper volt, kár, hogy nem tudtunk tovább maradni, Daninak sajnos menni kellett dolgozni.
Most viszont majd' meggyulladunk ebben a nagy melegben.
Annyira jó volna holnap valami vízközelbe eljutni, majd meglátjuk, sikerül-e.

Most csak egy-két mondat, aztán este próbálok bővebben jönni.
(A kisasszony ugyanis úgy jön-megy, lesni kell minden mozdulatát, mert már feláll mindenhol, és simán elesik, beüti a buksiját, Istenem, ez tényleg nehéz, de olyan édes!!!)

Jucikám, látom, csak megtartottátok a talit Esztergomban, annyira szuperek a képek, biztos nagyon jó lehetett. Gondoltam is otthonról rátok, de én abban a hitben voltam, hogy lefújtad végül, nem? Nem láttam aztán további infókat, hogy mégis lesz tali. De lehet, hogy csak én siklottam át felette?

Mesikém, látom, Ti is eljutottatok, biztos Erzsike vitt el benneteket, de jó, hogy Ti is kimozdultatok, és sikerült elmennetek. Gondolom, milyen nehéz lehet két kis gyerekkel utaznod, de már nincs sok a munkáig, aztán reméljük, hogy lesz autókád!

Timikém, hihetetlen, mik történnek nálatok, ez a helyzet egyre rosszabb, de örülök neki, hogy sikerült a géped megjavítani.
Nagyon bízom benne, hogy hamar sikerül valami megoldást találni, nehogy szegény Cseni még jobban sérüljön ebben az irdatlan állapotban.
Tényleg, és az apja nem akarta látni, mikor itthon volt?

Most futok tovább, a lányom már az asztal szélén ágaskodik... jaj-jaj!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy ismeretlenül zavarlak titeket!
Van egy felesleges, bontatlan (3X28db) Cerazette nevű fog. gátlóm, amit 5500ft-ért eladnék!
Kiváltottam, de nincs rá szükségem.
Akit érdekel írjon privát üzit. Köszi!
További szép napot!

sz.andi
 
 


Sziasztok lányok!

Itt vagyok csak a gépemet is tönkre tette ez a szemét.
:twisted: :twisted:

Momo!
Nagyon köszönöm,hogy nálatok tölthettük a hétfőt meg az éjszakát!Az életem végéig hálás leszek!
Hétfőn anyukám itt alszik mert Attila megígérte,hogy jön haza !Azt mondta a telefonba,ha tehetné megölne mert megérdemlem és ezt el fogja mondani a gyámügyön is! :? :?
Minden értéket elvitek a lakásból még Csenge babakocsiját is!

A barátnőm kiadja nekünk a lakását és jövőhéten oda is költözünk!Remélem nem lesz nagyobb balhé ebből de nem akarok itt maradni!Nagyon félek és nincs aki segítsen mert a mai törvények csak akkor szolnak bele az ügyekbe ha már valaki meghalt!!A rendőrségen is kértem segítséget azt mondták hívjam ki őket ha erőszakoskodik! :? :?
Jó mi??
Azt mondta nekem egyszer majd váratlanul jön és akkor elrabolja a gyereket és nem láthatom soha többet!
Ez nem normális !!

De jól vagyunk Csenike már nagyot nőtt és bilizünk mindig!
Hétfőn megyek az ügyvédhez majd jövök és elmondom mi volt!Remélem szerdán tudunk költözni is de majd holnap jön a költöztető fickó és megbeszéljük a részleteket!

Most megyek majd még jövök!

Jó éjszakát mindenkinek!

brimo
 
 


Sziasztok!

Hazajöttünk a Balatonról, vagyis Kecskemétre, azért nem tudtam jönni eddig. Itt sajna nagyon bizonytalan a net, nagyon örültem, hogy most sikerült behozni az oldalt.
CSak végigfutottam gyors az írásokat, majd Pesten lesz időm rendesen végigolvasni mindent.

Brimo! Teljesen le vagyok döbbenve Attila viselkedésén, egyszerűen nem értem, hogy miért kell ezt csinálnia. Szorítok nagyon, hogy ne csináljon semmi hülyeséget. Ha tudok vmiben segíteni csak szólj nyugodtan.

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok lányok!

Először is, Erzsike, nagyon boldog első szülinapot kívánok Babónak!!!

Hogy elszaladt az idő! Már 1 év eltelt, hogy meglátogattunk a kórházban? Emlékszem, iszonyat ügyesen mozogtál már császár után 1 nappal, én meg csak vonszoltam magam.

Ági, én még azóta sem köszöntettem Livit, de tudd kérlek, hogy minden 24-én gondolok Rátok, hisz egy napon születtünk ugyebár.
Annyira akartam elsőként köszönteni benneteket, hogy utána meg már egyáltalán nem köszöntöttem Livikét. :( :oops:

Amúgy hol van mindenki?

Mi itthon "hűsölünk", bár iszonyat meleg van sajnos idebent is. De ma ki sem mentünk, főleg mivel baromi álmos vagyok, alig bírom vonszolni magam.
Alexa most alszik, én meg főzök, gondoltam, bejelentkezem.

Képzeljétek, tegnap Eszterékkel kint voltunk a Gyömrői-tón, eszméletlen egy hely, nem tudom, hányan ismeritek, de tényleg csúcsszuper! Bár ma is mehettünk volna, de remélem, még lesz lehetőségünk kimenni a nyáron.
Amúgy nálunk minden változatlan, zajlik az élet, a házimunka folyton kifog rajtam, nem győzöm.
Néha úgy érzem, elhatalmasodik rajtam a takarítási láz, mintha már beteg volnék, egész nap csak felmosok, pakolok, törölgetek, és mindig kezdhetem előlről az egészet.
Annyira jó volt otthon lenni, feltöltődni, de 1 nap alatt itthon lerombolok mindent magamban.
Gyakrabban kellene kimozdulnunk Bébikével, csak elindulni olyan nehéz mindig.

KépKép
titi_27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: