Új privát üzeneted érkezett!

Manó: mi is voltunk román teherauó hülyeségéből szenvedő alanyok..motoros baleset a jó kis forgalmas budapesti úton..nászút előtt egy héttel.pár zúzódás lett csak szerencsére rajtunk.

Noémi: remélem görbülni fog!!!

mini babatalis képek megvannak :). majd érkeznek ;).
Vendég
 


Szívesen!

Banyoszka
banyoszka
 
 


Lányok, a következő téma:

A következő gyerekülés milyen legyen?

Amit én hallottam:
egy gyereket általánosan 3 gyerekülés szolgál ki:
1.) hordozó (13 kg-ig)
2.) gyerekülés 1. (18 kg-ig)
3.) gyerekülés 2. (36 kg-ig)

Most ugye a 2. gyerekülés lesz aktuális. (tudom még nem, de jó karácsonyi ajándéknak, azért nézek most utána)

1.) Szerintetek melyik a jobb 0-18 kg-ig vagy 9-18-ig
Az első azért tetszene, mert Áron már alig fér bele a hordozóba - moccanni sem bír.

2.) melyik a jó: römer, concord, maxi cosi
A römerről hallottam, persze az ára horror...de német.
Abból nincs csak 9-18 -kg ig.
A concord 0-18 kg-ig

Mit javasoltok?

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 

 
 

Sziasztok!

Betegek vagyunk:(....

Kilok: én nagyon kiakadtam, amikor szülés után +7 kg-val mentem haza és semmi cucc nem jött rám :( ....na, aztán a jó kis epehólyag gyulladásnak és a 2 hét koplalásnak köszönhetően 1 hónap alatt fogytam 15 kg-t.....amiből visszajött 3....most 172 cm és 55 kg vagyok... kicsikét véznácska :( ...szóval oda akartam nagy körülményesen kilyukadni, hogy nem baj egy kis felesleg, csak egészség legyen!!!!!

Közben sikerült megfejtenem a tejszaporítás titkát is, a sok citromos teától nem csak pisijárat van éjjel-nappal, hanem a cickók is durván rákapcsoltak....hát akar a fene éjszaka is fejni :cry: ....( bocsi, csak most semmi se jó, levegőt is alig kapok, a mellgyula meg végképp nem hiányzik)

KépKép
amadea
 
 


Noémi!

Szerintem mind a 3 jó márka, a maxi cosinak lettek a legjobbak a tesztjei.Valamelyik augusztusi babás magazinban van erről egy 2 oldalas cikk, összehasonlító táblázattal. Estére megkeresem ha gondolod....

KépKép
amadea
 
 


Szerintem amíg nem tud ülni a babó, addig mindenképp a 0-18- kg-os ülés a jó,a 9-18-as inkább már az ülni tudó babáknak van kitalálva azt gondolom.
Ha meg már tud majd ülni, akkor pedig meg lehet venni a végleges, 9-36 kg-ig megfelelő ülést, ami akár már a kocsi saját övével is használható vagy később szétszedhető ülésmagasítónak.

Banyoszka
banyoszka
 
 


Manó!
Nagyon szeretnék találkozni végre veletek, komolyan gondoltam, hogy felmennénk a talira....persze ha nem leszünk betegek:(....
Kamionok miatt megértelek, párszor már rám is a frászt hozták....
Amúgy tegnap este apukám "csak" 5 balesetet látott mialatt hazajött a munkából, 3-nál kint voltak a mentők, tűzoltók is...tiszta agyrém :?

Tökmag!
Hihetetlen, de megkaptam a privid :D !

KépKép
amadea
 
 


Amadea: én most pakoltam ázni a görögszéna magocskákat. Jobban szeressem a telítettség érzést mint a pangó cicket.
De az tény, hogy mellgyula monnyon le.

Egészség a fontos, ezt aláírom. A legcarabb a gyereked látni betegen. Há remélem nem kell ösvényt verjünk a dokihoz. Eddig nem voltunk túlzottan jelen nála, eztán se szeretnék ezen változtatni.

Noémi: most nem tok személyes tapasztalatot mondani 0-18 kg-os kategóriában. Bár tény, hogy Áronnak ez lenne a jó.
Ha érdekelnek a bíztonsági mutatók, akkor nézz szét a
http://www1.adac.de/Tests/Kindersicheru ... efault.asp
oldalon.
Bár tudom sokkal többet segítenek a személyes tapasztalatok, esetleg.
Edinának Chicco volt, de letörtek az autó bíztonsági övét rögzítő fülecskék mindkét oldalon. Szal ezt a márkát többet nem promováltam.
Adriának Concord Trimax volt, istenítettem egész addig míg tavaly októberben nem lőttem egy Maxi Cosi Priori-t Tétának (hogy legyen az apa autójában is meg az enyémben is, mert a Concord még müxik). Na, azóta nálam van a Maxi Cosi. Csúcs. Imádom. Erre tényleg igaz, hogy 1 kézzel símán meghúzod a bíztonsági övét. A Concordnak sokkal macerásabb. Bár lehet, hogy a frisebbek már másképp kezelhetők, ez már 4 éves darab.
Amit még dícsérnek, az a Römer, meg a Maxi Cosi Tobi-ja.

Kép
kissmanó
 
 


Na, én azért jobb szeretném, ha egy 4-5 évesnek olyan széket találnának ki a kocsiba, aminek még van saját bízti övje.
Mert nem minden gyerek egyformán fegyelmezett, hogy az autó övje alól ne akarjon kibújni.
Adria hamar beletörődött, hogy mindig csak veszekedés van ezért, de Edina a mai napig képes olykor kibújni az öv alól.

Én azért is javasoltam pocakosságunk idején, hogy aki teheti, az a hordozókból a 0-13 kg-osat válassza, mert az valamivel tovább tart. S a babák míg nem ülnek, azért az a legjobb nekik
(mondom, a 0-18-as kategóriával nincs tapasztalatom)

Kép
kissmanó
 
 


Amadea: tényleg jó lenne, ha Nórival tudnátok jönni.
Legfennebb majd jól megnézzük, hogy kellene-e neked még pár kg, avagy irígykedjünk a kilóid számáért.

Kép
kissmanó
 
 


Manó, a Cabriofix (maxi cosi) 13 kg-ig való. De Áron most 9, úgyhogy úgy gondolom, hogy mivel tél van és sok ruhát kell hordani nem fogjuk tudni 13 kg-ig használni. Úgy saccolom, hogy 10-10,5 lesz karácsony környékén, utána már szerintem nem nagyon fog beleférni.
Ami 9-18 kg-ig való, abban viszont már ülni kell tudni.
Szóval ezért maradt ez az ötlet...

Azt az augusztusi számot én is láttam, megpróbálom megkeresni, ha jól emlékszem a römer és a maxi cosi is benne volt.
Ha nem találom, akkor írok újra, légyszi Amadea akkor rakd fel!

Amadea, egyetértek. De én egészséges vagyok, szóval most már jöhetnek a kilók! :)

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


citromos tea, eddig oké....
de milyen teát iszol?

Kép
kissmanó
 
 


Ja, ismétlem maga: tök szuper autósülések vannak az ebay-en is.
Maxi Cosink onnan van. A hordozó is (esernyőkocsistól) meg a Priori is. Nézz szét, szerintem megéri.

Kép
kissmanó
 
 


Taliba én is benne vagyok, de még mindig gyalogosan. Ugyan még nincs meg a mei tai-unk, de addigra meglesz. MOst már csak egy kabátot kell majd keresni, amibe ketten is beleférünk. :wink: Ja, és ugyebár mi is gyalogosan vagyunk, úgyhogy ahova nem visz bkv, oda nem tudnánk kimenni. :( Autóba sem tudunk bekéredzkedni, hacsak nincs valakinek plusz hordozója, mert a mienket nem cipelném fel a vonaton plusz tehernek ... :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


Na utána néztem, megnéztem a teszteket. A concordról nem is írnak, így az a sejtésem, hogy az csak egy divatmárka, így kilőve...(pedig úgy tetszett)

Marad a Maxi cosi vagy a Römer.
A maxi cosi a huzat moshatóságára kapott "rossz pontot", a többi ugyan az. A maxi cosi jobban tetszik.

A használttól félek. Az útmutató azt írja, hogy baleset esetén le kell cserélni. Mi van, ha valaki ezért adja el. Persze ez egészen addig nem derül ki, amíg meg nem történik a baj.

Most hétvégén is volt egy baleset. 2 gyerek. A fél éves karcolásokkal megúszta (ugye biztonságos hordozó) a 2 éves viszont már az angyalok között van...
én inkább nem eszek, de ha már használjuk az autót nem kockáztatok.
Nekem a biztonság az első

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Hát te tudod.
Ellenben szerintem aligha lehet olyan autósülést kapni, ami balesetes volt. Meg az szerintem meglátszana rajta valamilyen formában.
ez meg az én véleményem.
amúgy egy darabig én is az újakra hajtottam, csak mikor alaposan megcsappan a családi költségvetés, akkor újraértékelem a nézeteim.

a bambinonál amúgy már se kék, se bordó gyapjú lábzsák nincsen :(
húgom megrendelte nekünk a zöldet.

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!

Autósülés témában már én is nézelődöm egy ideje. A Römer és a Maxi cosi mellett a BeSafe márkájú is jól szerepel a teszteken, de árat még nem kerestem hozzá. A Concord pedig tényleg baromi drága :( Amit még olvastam, a Nania márka nagyon rossz, minősítést kapott (az egyik legismertebb babaáruházban sok fajtája van, csak ezért írom).
Használt ülést mi sem veszünk, pontosan azért, amit Noémi is írt. Erre nem fogjuk sajnálni a pénzt, az tuti (na jó, normál keretek között, persze)

És egy link, az eladók hozzáértéséről :)

http://www.origo.hu/auto/20071011-gyere ... tml?pIdx=1

Egyébként kivagyok agyilag, ma Dávid szuper nyűgös, semmi sem jó, csak a nyöszörgés és a sírás megy egész nap. Most, végre, el tudott aludni.
magdii
 
 


Magdi: az alsó vonalzója Dávidnak nem csal 1 napot?

Kép
kissmanó
 
 


Hát Manó, én már mindent el tudok képzelni. A börzén volt egy nő römer king üléseket árult 20 000 Ft-ért. (akár új huzattal is)
Ha belegondolok, hogy ezen van haszna is, akkor az ülés alapára...szinte a nullával egyenlő. (ráadásul vidékről utazott fel egy csomó üléssel)
Ezek az ülések újonnan 65000 Ft-ba kerülnek.

Bizonyára sokan vannak olyan szülők - ahogy én is - hogy eladja a már kinőtt cuccost jó áron...de amiket a teszveszen találtam egyáltalán nem győzött meg.
Meg ugye több gyereknél az elsőnél kell csak megvenni!

Egyébként eddig gondolkodtam rajta, hogy megveszem az ikres barátnőm Peg perego hordozóját, mert az a következő babakocsihoz csatlakoztatható...de most elbizonytalanodtam, mert az enyém jobb teszt eredményeket ért el. Egyedüli hátránya, hogy ez nem csatlakoztatható a babkocsihoz, de pl. egy qunny zapp esernyővázhoz igen. Úgyhogy lehet mégis megtartom.

Magdii, ma Áron is nyűgös volt. Most éppen apukája foglalkozik vele.
Ellenben uzsonnára megevett egy majdnem teli őszibarackot (kecskemétit) egy egész banánnal összeturmixolva!
Lehet, hogy 1 hónap múlva már elérjük a 13 kg-ot??

:D :D :D :D

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Manó, én is néztem, egyik vonalzóm se normális :D

Noémi, nálunk ma még az őszibarack sem ment, pedig Dávid szereti, ma viszont az első falatnál görbült a szája, a másodikat kiköpte és elkezdett sírni. Néztem így: :shock: majd csináltam így: :lol: de semmi... :) (tegnap megette a harmadát a kajának, ma viszont így jártunk - hátha holnap több szerencsénk lesz)


Autósülésnél: megéri az isofix, vagy tökéletes a normál biztonsági öves is?

Ja, és, Noémi, láttam egy Ferraris autósülést a teszveszen - új, de hiába kerestem a neten, nem írtak róla - viszont baromi jól nézett ki :)
magdii
 
 


De jó, hogy tettetek fel képeket! Szépek a kis rabok!

Isteni fánkot sütöttem a hapsiknak. Holnap megyünk oltásra.

Csillag,
ne parázz ezen!

Banyoszka,
Niki szenzációs, nagyon ügyes! Máté kezdett el 5 hósan kutyázni, B. még csak a fürdőkádban próbálkozik vele.

Lys,
ha kell, szívesen elmegyek érted, nem maradhatsz le a taliról.

Manó,
Gézu bírja az autót? Hány km az út?

Benta

Kép
benta
 
 


Benta edes vagy!
Varjuk ki a vegleges idopontot es helyszint, en is probalok meg szervezkedni, es csak akkor, ha minden kotel szakad. :D
Koszi!

Amadea!
Gyors gyogyulast kivanok!

En hulla vagyok, Lorka sokat aludt ma, en viszont sokat dolgoztam a gep elott, kivan a szemem. :(
Megyek is pihizni,
jo ejt,
Agi

KépKép
lys
 
 


Benta: olyan 740 km.
amúgy milyen fánkot sütöttél? nem ér recept nélkül nyomulni.

na, lépek, nyikorgás van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kissmanó 2009.10.20 20:29-kor.

Kép
kissmanó
 
 


Manó: a 13.kerületben lakunk, az Árpád híd pesti hídfőjéhez közel.
Nekünk is van régi rabos kép, június 30-i kép.
Kép

Tökmag: nagybácsi jó fej :lol: Jót röhögtem rajta.
Igen, valószínűleg megerőltettem. Még ma is fáj, az a furcsa, hogy reggel a legjobban. Kicsit olyan, mintha kicsúszna valami a helyéről. :? Az egy kicsit megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül.

Süni: nekem csak a bal fáj és én is fáslizom, de nem érzem, hogy használ.

Amadea: jobbulást.

Én ma olyan jót nevettem. Petra rákattant a banánra. Az apja ette és odatartotta neki. Azt hittük max. csak megnyalja, de teljes extázisban szopogatta, rágta. Két kézzel fogta és nem eresztette. Mikor elvettük akkor nyúlt utána és követelte vissza. Annyira cuki volt.
Kép

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Benta, fánk?! Imádom, csorog a nyálam!!

Magdii, nekünk nincs isofix az autóban, ezért most is csak simán övvel kötjük be. Az isofixet ugyan meg lehet olcsón csináltatni (barátnőm férje csináltatta meg egy hegesztő bácsival 7000 Ft-ért), de az ülések horror áron vannak.
Én szerettem volna a mostani maxi cosihoz...de 40 e ft az isofix talp.

A következőt is most így tervezem, pláne hogy az isofixes még drágább. V. így is elájult, hogy milyen áron vannak.
A teszveszen a használtak (anyukáktól, nem a kóklerektól) 40-50 között vannak...akkor inkább már új!

Cosmo, petra nagyon édes a képen! :)

Képzeljétek ma Áron kitátotta a száját, hogy rakjam bele a kaját. Nagyon cuki volt.
Most este nem evett, de nem is csoda 1 banán és egy barack után!

Azt hiszem elteszem magam holnapra. Reggel 6-kor keltem, ráadásul éjjel is 2x felkeltem, Áron kicsit felsírt (szerintem a foga).
Holnap megint nagyizni megy, én tanulok!
Csütörtökön vizsga, aztán egy ideig ezen a téren nyugi van.
Végre kitakarítok!
Remélem holnap a babakocsit is eladom (régit) most 5 megfigyelő van. Ha nem, akkor 2 részben teszem fel, mert úgy is van rá érdeklődő!

Ja, és most már végérvényesen kijelenthetem Áron nem akar megfordulni (egyenlőre). Ma próbálkoztunk, és már csak egy hajszálra van, de inkább kitekeredik, minthogy a popsiját megmozdítsa...ez van! Csináltam képet, nagyon vicces! :)

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Nyálgép:
Kép

"Tekeredik a kígyó rétes akar lenni..."
Kép

Mit akarnak ezek? Nem akarok megfordulni, nekem így jó!
Kép

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Sziasztok!

Ki látta a Debrecen első gólját? Nem vagyok focimániás, de ezt pont elkaptam és tetszett! :)

Csillag: de hát Borcsa is szépen nődögél, hogy lehet, hogy nem gyarapodik? Talán már túl sokat tornázik és leadja? Vagy Banyoszkának van igaza: ilyen alkatú a csaj.

Manó: Gézunak nagyon helyes puszilnivaló pofija van!
Jobb a helyzet légügyileg?
Múltkor kérdezted, mikor kel a gyerek: ma felkelt egyszer tízkor, aztán kettőig visszaaludt…

Süni: a kis fegyencgyerek nagyon cuki, és látszik rajta hogy igazi gézengúz lesz, már most nagyon huncut a szeme! :)

Banyoszka: mit művelt veled a fodrász?? Én évekig kerestem egy jót- tavaly végre találtam (150km-re Bp-től :P)
Szabad neked édességet kajálni?! Írtad, hogy van valamilyen érzékenységed.

Ági: otthon jógázol? Férjed sokáig lesz távol?

Kata: beütötted a lábad?
Én is jöhetek a következő játékba? Most hány hós kép kellene?

Noémi: nekem a szóbelik mindig jobban mentek, egyfolytában nyomattam a hülyeséget, soxor azt sem tudtam miről beszélek, de mindig bejött. :)
Már én is akartam mondani, hogy anyukád nem éppen „nagyis” típus! Az anyósom sem, és mindig jókat derülök mikor mondja Adélnak, hogy gyere ide öreganyádhoz. :lol:
Mehetek Veled a talira? (szépennéz :))

Amadea: mit szedtetek össze?? :(
Már nem is mertem remélni, hogy megkapod a privit…! :P

Használt cucc: nekem volt egy ismerősöm, aki rossz légzésfigyelős bébiőrt akart eladni. Mondtam, hogy ez szemétség, de kellett neki a pénz… :roll: :?

Magdi: elolvastam az autósüléses cikket. Hát igen, Tecsótól mást nem is vár az ember… :?

Cosmo: egyik képen sem látom Petrus arcát- az egyiket a banán miatt! :) Szóval nálatok is kinézi az ember szájából a kaját? Adél ilyen, sőt, múltkor elkezdte utánozni a szánk mozgását amikor ettünk! :D
Borogattad a csuklód? Vagy esetleg Richtofit nem használ?
tökmag79
 
 


Cukimuki Áron....kis kis kígyó, tekeredj és azok a nőcsábász szemek....amúgy igaza van...ha kis kígyóként is szét lehet nézni a világban, akkor minek megfordulni?

Cosmo: hú, az a rész tökre befigyel nálam, ott laknak most az Adriám keresztanyujáék. Csak épp a Budai részen. Oda tuti elmegyek. Legalábbis ez a terv.
Petruson látszik az élvezet ahogy a banánt ízlelgeti.

Kép
kissmanó
 
 


Noémi: mennyit változott Áron két hét alatt...!
Csodaszép szemei vannak- lányok, jaj nektek! :)
tökmag79
 
 


Noémi, köszönöm a véleményt, sajnos az ára miatt nagy dilemma... Tibi is nézett nagyokat, amikor mondtam mennyibe kerülnek, és ezek az ülések még nem is isofixesek...

Áron nagyon szép! A tekeredős kép nagyon tetszik :)

Közben nagyjából visszaolvastam, láttam a rabruhás képeket is, nagyon jók, a babák pedig szépségesek!!!! :) (tegnap Dávid is csíkosban aludt, de nem csináltam képet, így a rabcsapatból egyenlőre kimaradunk :) )
magdii
 
 


Tökmag: most már értem miért kicsibetűzöl.
Ennyi alvást egy gyerektől? :shock: :shock: :shock: :roll: :roll:
Este mikor fexik le? s gondolom ha már luxus anyának, akkor éccaka sem kel, max egyet kajál reggel 7-kor, bár asse bíttos.

Kép
kissmanó
 
 


Magdi: nos, ha nem növi ki, akkor még készíthetsz.
Gézun asszem ez a csíkos szerkó most volt utoljára.
Nekem magas: rugikból, blúzokból símán jók még a 68-asok, de a bodyknál ma egy 74-est adtam rá. Hát a 68-as bodykat is elzsákoljuk ezennel.

Kép
kissmanó
 
 


Tökmag, ne már, ennyit aludni :D :D Dávid jó, ha háromszor fél órát alszik napközben... :)

Manó, nálunk is teljes káosz a ruhaméret... vettem már olyan 74-es bodyt, ami pontosan akkora, mint egy 68-as... van olyan 68-as body, ami jó, van, ami nagy... hordunk még 62-es bodykat is... kész téboly :)
magdii
 
 


Manó: 8-kor fürdetés, és mostanában már a Barátok Közt-öt sem várja meg, fél kilenckor bealszik. Nem, hétkor sem kelt hogy éhes lenne. Apja is ilyen egyébként: ha éhes és álmos, inkább alszik, mint eszik (éjszaka sem kelt).
Nem merünk hinni a szerencsénknek, ugyanis mi nagy alvók vagyunk Petivel. :) Noémi mondta is, hogy csak meg ne szívjuk: barátnője is így kezdte, aztán mostanában hajnalban kukorékol már a csajokkal. :)
Mindegy, tart ameddig tart, addig is kiélvezzük!
tökmag79
 
 


Magdi: hát figyu, az lesz majd, hogy mire Adél felébred, Dávid szépen lemegy a boltba, kitakarít (csendben!!), és megfőzi az ebédet! :P
tökmag79
 
 


Tökmag, nekem is pont ez jutott eszembe :) (szóval tanítsam meg főzni, ugye? :D :D )
Hallottam már én is, hogy fél éves koráig a gyerkőc átaludta az éjszakát, és onnantól nem... na de ilyesmikre ne is gondoljunk :)
magdii
 
 


Kép

Ez a body Áronnak nem ismerős? :lol:

Kép
benta
 
 


Mi az a kutyázás, Benta?

Petra nagyon cukor, a kis mohó! ÉS Áron is édes!

Nekünk ma sütőtök kóstolás volt: az ujjamról nyalogatott egy keveset, mer tmég nem tudtam beüzemelni a turmixgépet. De ízlett neki. Este pedig megoldottuk a szuperokos háztartásigéprejtélyt, úgyhogy turmixoltam tököt, megy is a fagyra.
Tényleg, Ti hányx napig tároljátok sima hűtőrészben a saját készítésű bébipapit? Mert az üvegesen 3 nap van, én a homemade-et eddig 2 napra rakom el.

És még egy kérdés: mikor kell lejjebb állítani a kiságyat? Mert nekünk még a legfelső fokozaton van.


Ma olyan car napom volt. Beárnyékolta ez a súlydolog. Borcsa 2400-el született és most 5580. A gyógytornász pl azt mondta, hogy egy átlagsúlyt (3400 g születési) néznek, és ezt kell megduplázni fél évesen, vagyis 6800-nak kellene lennie. Szerintem ez hülyeség...

Tökmag: szerintem Borcsa is elaludna 10ig, 9ig tuti, de nem hagyom, mert ennie kell.

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Hű, most látom a csábostekintetű Feneséges Herceget! :lol: :lol:

Amadea, Nektek pedig jobbulást, ugye nem súlyos?

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Csillag: én akkor állítom lejjebb a kiságyat, ha már látom, hogy Adél nagyon fel akar ülni.
Megértem, hogy felébreszted Borcsát a kaja miatt. Adél elég hurkás, ő aludjon csak, van miből leadni. :)
Ne legyen car kedved, szerintem minden ok és mindent tök jól csinálsz! Nem írtad meg: sokat mozog a csaj?
tökmag79
 
 


Benta: mekkora sérója van már Beninek! Cukorfalat husimusi! :)
Komolyan mondom, Áront sem ismertem volna fel, de Benit sem, pedig két hete, hogy találkoztunk! Fiúk, nagyon gyorsan változtok! :)
tökmag79
 
 


Sziasztok!

De jó ez a sok fotó!!!!! :lol: :lol: :lol:

Beni milyen cuki!!! Kis hajasbaba :lol:

Áron meg azokkal a csodás szemekkel.... :wink:

A kis Banánkirálynőről nem is beszélve!!!

Benta köszi a dícséretet, Niki is a kádban kezdte, úgyhogy akkor gondolom Beni is hamarosan nyomatni fogja! :D

Tökmag a fodrásznak azt mondtam,hagyja meg a fazonját, csak kicsit rövidebb verzióban.Erre úgy megkopasztott, hogy alig maradt haj a fejemen. Tükörbe nézve legszívesebben sírva fakadnék.... :evil: Pedig eddig mindig olyan jól megcsinálta... :roll:
Ehetek édességet,csak nem mindegy,mit! Étcsokit, étcsokis vaníliáskarikát,pilótatallért ehetek,azokban nincs tej. Meg a 3 perces mikrós sütit is tej nélkül :D
Alvásra visszatérve, egy ideig Niki is ilyen jó alvó volt, ma ez már csak álom.....

Kiságyat lassan mi is lejjebb rakjuk,mert négykézlábból már hamar felkapaszkodhat....

Nem hiszem el! Felébredt Niki! :roll: :roll: :roll:

Banyoszka
banyoszka
 
 


Banyoszka: engem egyszer úgy megkopasztott egy kókler, hogy valami iszonyat volt rám nézni! Hátul hagyott egy tíz centis cicfarkat (ezt a húgom otthon lenyeste), a fejem tetején pedig egy csomó minitincset kreált amik fölfelé álltak! Több mint egy év kellett, hogy helyrejöjjek!
Ismerősöm pedig múltkor mesélte, hogy a fodrásza levágta rövidre a haját (pedig megmondta, hogy csak a végéből szeretne!), merthogy ő utálja ha valakinek hosszú a haja... :evil:
Vajon miért vagyunk mi nők ennyire édesszájúak? :roll:
Páromnak vettem egy hatalmas Milkát, még mindig ott figyel a kamrában- én meg csak egyre azt várom, mikor kínál meg belőle! :lol:
tökmag79
 
 


Tökmag boldog hófordulót kis barátnőmnek,Adélnak!

Banyoszka
banyoszka
 
 


Sziasztok!
Tényleg nagyon jó ismét ennyi képet látni :D
Kata, küldök mindjárt e-mail-en egyet a játékba. Lehet, hogy már picit frissebbet.

Köszi a tanácsokat a babakocsival kapcsolatban. Most picit vacillálok. Lehet, hogy mégis újat veszünk, ugyanis megtaláltam a tavaly karácsonyra kapott sodexho-s ajándékutalványt és azt olvastam a honlapjukon, hogy a Brendon-ba is le lehet vásárolni. :D Eddig teljesen megfeledkeztem róla.

Tökmag, asszem Te kérdezted a tegnapi gólt? Hát, én meg az első 4 percről maradtam le. A fene se gondolta, hogy ilyen jól kezdünk :D

Benta, tényleg milyen szép, hosszú haja van Beninek. Már én is kiváncsi vagyok, milyen lesz Zétié. Szerencsére a férjemnek és nekem is elég jó hajunk van. Bár az enyém most nagyon hullik. Le is vágattam jóval rövidebbre.

Noémi, nagyon jó kis pasi Áron! :wink:

Petra is nagyon édes a banánnal!

Mi is köszönjük a dicséreteket. Mindjárt teszek is fel egy friss képet. Csak, hogy könnyebb legyen majd a tippelés :wink: Kép

KépKép
süni76
 
 


Igéző szemű Zéti...

Borcsa reggel akkorát bukott, hogy őt is, engem is át kellett öltöztetni (én magamtól öltöztem :D ). méghogy éhezik!...
Lehet,hogy sokat mozog, nem tudom megítélni, mert nincs összehasonlítási alapom.

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Zéti még facér? Mert akkor lecsapnék Rá Nikimnek :lol: :lol: :lol:
Még hajzatban is hasonlóak! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára banyoszka 2009.11.22 23:32-kor.

Banyoszka
banyoszka
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is,de hétvégén nem jutottam géphez,na meg tegnap és hétfőn sem!
Jázminkám beteg itthon van,délután dokibácsi!
Visszaolvasok!
20140328174041
 
 


Sziasztok!

Benta, de ismerős!

Kép

:D :D :D

Akartam tőled és Banyoszkától kérdezni ezt a kutyázás dolgot: Akkor nálatok a babák hason fürdenek? :shock:
Nem értem...csináltok képet!

Mindjárt rakok még egyet a börtöntöltelékről! :)

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


.......
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára banyoszka 2009.11.22 23:33-kor.

Banyoszka
banyoszka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?