Új privát üzeneted érkezett!

Brimo, ezt nem értem!
Attila ott volt nála?! Vagy honnan tudta meg, hogy telefonáltál? Ezt el sem hiszem!
Ááá, azt hiszem, nem szabad tovább folytatni ezt így Timi, csináld végig amit elkezdtél.
Anyósod mit mond erre az egészre?
Komolyan mondom, felháborító! Azt gondolja, hogy neki mindent szabad?

Nem értem, miért adják fel a férfiak ilyen hamar? Miért jobb nekik elmenekülni, keresni a könnyebb utat? Azt gondolják, mással problémamentes lesz a kapcsolat egy életen keresztül?
Feladni egy csodás családot azért, mert esetlegesen problémák akadtak? Hát hol nincsenek?
Na jó, nem kezdek bele, teljesen felhúzom magam.
Elnézést az általánosításért, tudom, akadnak kivételek, és van, akinek olyan férje van, aki ezek közé tartozik.

Jucikám, hát dehogyis haragudtam meg azokért amiket írtál! Tudom, hogy igazad van, ma sokat beszélgettünk Bufoval is és Mesivel is.
Én nagyon hálás vagyok minden tanácsért és hozzászólásért, amit kapok tőletek, igyekszem tanulni belőle, és megfogadni azokat. Sokat filózom azon, mit hogyan csináljak másképp. Egy biztos, ha valami sikerül, azt csakis nektek köszönhetem. Nekem nagyon kell a fenéken billentés!
Amúgy sem vagyok egy sértődős típus, max rosszul esik egy-két dolog, persze, nem rátok értem ezt. De mindig próbálom végiggondolni, nincs-e igazság abban, amit esetleg az emberek a fejemhez vágnak.
Szóval a jövőben is nagyon várom a jó gondolatokat!
Én pedig igyekszem tanulni és megfogadni a tanácsaitokat.

Most megyek, hulla vagyok.

Mesi, Bufo, nem fogjátok elhinni, a lányom hazafelé elaludt a kocsiban, utána még aludt 2 órát!!! És este 5-kor még aludt 45 percet. Igaz, én egy pillanatot sem aludtam vele. :(
El sem hiszem, ennyire elfáradt volna? Nagyon tetszett neki szerintem a gyerekek közötti lét! Máskor is megismételhetjük, ha van kedvetek.

Jó éjt mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Hú mennyit írtatok ióta nem tudtam olvasni...

Ági! LÍVIKÉNEK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!

Titi! NE csodálkozz, hogy Alexa ennyit aludt, a friss élmények kifárasztják. Lehet otthon az is a baj neki, hogy nem nagyon csinál semmit, amiben elfáradna akár szellemileg is. Ha sűrűbben jártok társaságba akkor tuti több élmény éri és jobban elfárad. Már szerintem megpróbálkozhatnál egy játszótérrel is. Babó már hét-nyolc hónaposan imádott a bébihintában csücsülni és nézni mit csinál a többi gyerek. És mire felértünk ebben a nagy munkában rwendesen le is fáradt.

Kicsi! Ahogy olvasom nem sokan érnek rá, de nekem szupi lenne az a hétvége. ulajdonképpen mindegy melyik nap, mert ZSolti továbbképzésen lesz.

Brimo! NAgyon genyó dolog, amit Attila veled csinált, egyszerűen el vagyok képedve, nem is tudom mit írjak...

Koda! Küldök egy kis energiát,hogy hátha meggyógyulsz.

Bocsi a többiektől, de nagyon hulla vagyok, egész nap sütés főzés volt, meg persze Babó is itt van. Szerencsére az uncsitesóimmal jól elvan és amíg nem lát addig semmi gond, tudok dolgozni.

Jövő héten esetleg nálunk is összehozhatunk egy kis talit, én már nagyon rég láttam mindenkit és végig ráérünk.

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Momo!

Tudom,hogy szerinted Domi egy nyugis gyerek :D ,amit részben én is osztok,de hidd el,tud hisztizni. :lol: Amúgy kúszik,forog,kapaszkodva felül,de nem fekvésből,szóval igen aktív,és nyüszít :lol: Tegyél fel sok képet! :wink:

Ági!

Hová lettél? A tali óta nem is jelentkeztél be! Képek jók lettek?Hogy telt a szülinap?Vagy hétvégén tartjátok?

Brimo!

Hogy vagy? Jelentkezz be,írj magadról. :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 

 
 

Elvitte Zsoltit, és ő olyan boldogan ment! Még csak vissza se nézett rám az utcáról, pedig integetni akartam neki az ablakból!

Anyukám meg azzal riogat, hogy el fogja venni tőlem, mert magához édesgeti!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok.

Mesi.
Nem haragszol ha nem megyünk szombaton de nincs egy árva vasam sem! Azt sem tudom miből veszek Csengének pelust. :( :(
Ez a szemét meg nem ad pénzt!

Most megyek majd jövök és olvaslak benneteket!

Sziasztok!

brimo
 
 


Sziasztok!

OFF üzenet lesz ez, előre is bocsánat, de mivel holnap van a

Babanet-Kölöknet találkozó,

gondoltuk, írunk egy emlékeztetőt.

Márcsak azért is, mert az egész heti rettenet időjárással ellentétben végre ragyogó napsütés árad Budapestre, így a Millenárisra is!

Részleteket itt találtok a találkozóról , a szervezkedős-topikbanpedig megnézhetitek, ki jön és mit hoz!

Reméljük, minél többen eljöttök, hogy végre személyesen is találkozhassunk!
dia
Budapest
 
 
 


Mesi!

Bavallom én épp emiatt örülök,hogy Bálint apja nem tartja velünk a kacsolatot.Én még emlékszem,hogy amikor együtt életetk semmi kedve nem volt a gyerekekkel törődni,úgyhogy én nem hiszem,hogy alapjaiban megváltozott volna és volna kedve folyton Zsoltikával foglalkozni.Úgyhogy én nem tartanék ilyentől.De ha még eszébe is jutna ez akkor sem ilyen egyszerű.Gondolj arra,hogy ez fáj neked,de mennyivel nehezz is lenne,ha Zsoltika zokogva kapaszkodott volna beléd és te sírva engeded el,úgy,hogy nem akarna menni. :roll: Szóval ez nem baj,hogy szívesen ment,attról még az anyját sosem pótolhatja senki. :wink:

Brimo!

Mi újság meló ügyben?

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok.

Most is voltam megnézni egy állást itt a szomszéd utcában.De képzeljétek 6-17ig kellene dolgozni
és 120ad.Majd értesitenek hogy kit választanak.
De ha be kell jelenteni akkor kevesebb a pénz.Viszont a jövő hétre van két meghallgatásom is!
Annyira ki vagyok.Ez miatt a görény miatt nem lehetek Csenivel!

Anyos meg bög egész nap és csak fekszik a sötét szobában.Engem szapul.Miattam van az egész.Jövőhéten megy a pszihologushoz akihez én is járok.Na majd ott elmondd mindennek!

Feltettem a kocsit a netre.Még senki nem hivott.Attila azt mondta megveszi tőlem!Mondtam neki küldd a lovét és viheted.Persze pénze az nincs!

Most mennem kell mert csibe sir.
Majd még jövök este!

Sziasztok!

brimo
 
 


Sziasztok!

Kicsi
Jaj istenem, úgy sajnálom, hogy nem sikerült előbb jönnöm és írnom. Elhiszem, hogy nagyon szomorú lehetsz a buli miatt te töröd magad és mi arra sem vagyunk képesek hogy hamar visszajelezzünk. Nagyon sajnálom nem is tudom mit írhatnék rá. Most már úgy látom mindegy de mi ráértünk volna sőt a párom is azt mondta ha nincs munka jön.

Brimo
Ezt a szemétséget a csajt viszi el nyaralni. Mégis akkor hogy a fenébe akarja helyrehozni a dolgot vagy csak szavak ezek.
Sajnálom, hogy keresztül kell menned ezen. Az meg hogy nem ad semmi pénzt nem is találok rá megfelelő kifejezést, ennyire nem számít neki a lánya? Nem is minősítem megvan neked a magad baja nem hergellek.
Légy erős és fel a fejjel. Mikor mégy ügyvédhez vagy ki adja be a válópert ezt már beszéltétek?

Mesi
Osztom Eszter véleményét jobb hogy mosolyogva ment mintha mind a ketten sírtok. Hidd el ezzel a néhány nappal nem fogja magához édesgetni Zsoltikát. A másik meg akármilyen apa is joga van látni és elvinni még akkor is ha nem foglalkozik vele semmit. Te tudod a legjobban hogy a jogait érvényesíteni is fogja. Nyugi nem valószínű hogy ez az elvitel sokszor elő fog fordulni.
Most nézd a jó oldalát kicsit fellélegzel, ha tudod Ágikát is bízd néhány órára anyudékra és kapcsolódj ki, mert nem sok ilyen alkalom van.
A fiúk a cicát folyamatosan emlegetik és kérdezik mikor megyünk megint. Szegénykét már most sajnálom.

Most csak ennyire van időm. Bocsi akinek nem írtam.
Mindenkinek szép hétvégét!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Jó reggelt lányok!

Csak egy gyors bejelentkezés, mert készülünk a Balatonra (ilyen vacak időben :cry: ).

Jucikám, én annyira szeretnék menni Esztergomba, szerintem sokan így vagyunk ezzel. Nem lehetséges esetleg, hogy valamikor hétközben menjünk?
Akkor talán több lehetőség is szóba jöhetne.
Sajnos nekünk már minden hétvégére van program nyár végéig, esküvő, Miskolc, Liszka, Balaton.

Nem tudom, másnak jött volna-e a párja, azért tettük-e hétvégére? Csak mert Dani nem is tudom, biztos eljött volna, de a pasik általában másként élik meg az ilyen szitukat. Ők nem ismerik egymást, mi meg csak csacsognánk, babáznánk, talán nekik nem volna akkora élmény, mint nekünk.
Ismét csak magamból kiindulva tudom ezt mondani, biztos van olyan apuka, aki szívesen jönne.

Mindenkinek szép hétvégét!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok.

Zsuzsa.
Nem akatr ő békülni csak ugy mondta! Nem érdekel már ez az egész!
Csak nagyon el vagyok keseredve,hogy mi lesz?Egy csomó helyre elküldtem az őnéletrajzomat de még vissza sem jeleznek!
Az ügyvéd várja,hogy hívjam miokor küldheti a papirokat csak nincs 40ezer ft mert annyiba kerül.
Már árulom a kocsit de arrra sincs jelentkező.

Küldjetek egy jó tündért ,hogy valami sikerüljön!


Jucikám.
Gyertek nyugodtan itthon vagyunk.
Várunk nagyon benneteket!
Mi elmentünk volna esztergomba csak sajnos nincs pénzem.


Mindenkitől elnézést kérek,hogy csak sirok,meg panaszkodom de rajtatok kívül nincs nagyon senkim aki meghallgatna.

Köszönöm nektek!


Szép napot mindenkinek!

brimo
 
 


Brimo!

Nem panaszkodsz,csak most sajn aez történik veled.Gyere csak és beszéld ki magadból. :wink:

Titi!

Balatonra?! :?

Juci!

Én is jó ötletnek tartom amit Titi írt. Nem lehetne esetleg hétköznap? Persze nekem a hétvégék is ugyanúgy szabadok és apa meg sajna dolgozik,ha hétvége van,ha nincs.Szóval a lényeg,hogy ha mégis lesz Esztergom,csak szólj és akkor ,ha tudom,hogy megyünk nyilván úgy kalkulálok.Most mondjuk az tett be,hogy ugye 11-én értünk haza a nyaralásból és sajnos mindíg többet költ az ember,mint tervezi,így nem maradt a hó végére.De ha máskor tartod én tuti ott leszek.(Ami meg a pasikat illeti,Feri is olyan,hogy eljönne a kedvemért,ha nyagyon nyúzom,de magunk közt szólva az a véleménye,hogy nem vágyik 10 tyúk és 30 csibe közé :lol: ,ha végre pihizhet egy napot :lol: ) Jajj ezt nehogy félreérts,meg ha valaki,akkor az én férjem aztán tényleg része minden dolognak,ami engem mozgat,így névről és fotóról ismer mindannyiunkat és ha magamtól nem beszélek rólatok,akkor kérdez,ami nekem annyira jól is esik. :wink: Szóval 1 szó mint száz,hétvégén vagy hétköznap,pasikkal vagy azok nélkül,de nagyon mennék hozzátok Esztergomba és bármikor,csak szólj!(4-e után :oops: )

Most voltunk a piacon,olyan jó volt. :D Sokkal olcsóbb és szebb az árú.Akkora élmény volt,mert mindíg tescoba,lidlbe,pluszba járok,de szerintem gyakrabban fogok piacra menni.A gyerekeimnek is bejött.Csajok,Domi annyira imádja Bálintot és Bálint is őt,ez szinte hihetetlen. :D

Kép

Kép
anubias
 
 


Juci!
Ha hajóval tudunk menni, akkor mi elvileg tudnánk menni.
De ha átteszitek későbbre, akkor akár autóval is, mert 1-2 héten belül szeretnék autót venni!

Zsuzsi, Erzsike!
A Captivára nem reagáltatok! Nem kell senkinek?

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mesi!

Én szívesen felteszem neked a vaterára,csak küldj róla egy fotót,meg írd meg mennyiért adod.Mondj egy minimál árat és egy villám árat,és szívesen felrakom.(Persze csak ha neked nincs ott regisztrációd)Milyen autót veszel?

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok.

Nem akarom elkiabálni de telefonált valaki holnap jönne megnézni a kocsit.
Szoritsatok nekem!!

Remélem elmegy.

Most megyek még felteszek egy pár holmit a vaterára.

Majd jövök holnap.

Puszi

brimo
 
 


Sziasztok!
Köszönjük a köszöntéseket!!!


Jucim!!!!

Ne haragudj, hogy nem reagáltam, de nekem Vivi akkor megy apukámékkal nyaralni, és azt fixáltam, hogy mikor viszik. Most akartam írni nagy boldogan, hogy szombaton viszik Vivit és Karcsi nagyon várja, hogy mehessünk megint hozzátok, ha vasárnapra rakjátok, akkor mi mindenképpen ott leszünk!!!!

Én hétköznap tudod, hogy nem tudom megoldani annyira, és szerintem is az lett volna a tök jó az egészben, hogy apával együtt mentünk volna!!

:( :( :( :( :( :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Úgy sajnálom!

Bocsi mindenkinek, nem nagyon jutok a géphez. Ilyenkor este olvasok, és már semmi erőm nincs írni. Livi pár napja rettenetesen alszik éjszaka, nem tudom mitől?!!? Fáradt vagyok és nyűgös. Apa kimerült, Vivi meg halálra unja magát itthon...
De azért ma kirándultunk kicsit Zebegényben. :)

JÓ éjszakát!
csné
 
 


Kicsi!
Nekem van egy szatyor újszülött kisfiú rucim!
A nagyobbakat elvitték a tesómék, tudod, nekik 1 hónapos a kisfiuk.
De az 56-62-esek itt vannak!
Csak nem tudom hogyan eljuttatni hozzájuk...

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Kicsi

Sajnos én már minden kicsi ruhát odaadtam a tesómnak. Bezsákolva valahol a költözésre váró mindenféle bútor, holmi között van Nyíregyházán a garázsban. Bocsi de most nem fogok tudni segíteni.

Mesi
Hétfő kedd nekünk sem jó. A férjem azt mondta szerda már igen.

Csné
Hú nagyon ismerős ez az unatkozom dolog. Dávid is tud ilyet. Hiányoznak neki a barátai.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Csütörtök este óta nem olvastam...s egy ideje csak bejelentkezem...elnézést.

Annyi minden van.

Anna beteg, 3 napja lázas, a dokinő meg antibiotikumot ír fel, amit persze kis sem váltottam, most homeopátia 3 napig, de legalább már tudom miért nem eszik, miért fájlalja a hasát, miért lázas, beteg, nyűgős, ha ébren van nincs mellette semmi időm...mostis alszik, így tudtam picit jönni, de semmi időm nem marad Zsoltira és Bencére most, hogy nem alszok csak pár órákat meg egy dolog csak..annyira sajnálom, de szerencsére sokat iszik, nincs baj evvel.
Piros a torka, mandulagyulladás..:(

Zsoltikám túl kíváncsi mindent meg akar vizsgálni, nézni, a hiperek egy élmény vele....de ezt most nem írom le, majd legközelebb.

Keresztelő nagyon szép volt és utánna is minden jó volt, csak Anna volt beti, nyügike....de vigyáztam ám rá.:)

Megpróbálok pár dologra írni: Jucikám: mi most betik vagyunk amúgy , ha nincs gond, bármikor számolhatsz velünk, számíthatsz ránk.
Timi: hogy derült ki, hogy nem veletek menne? És a csaj számát honnan tudod? Ő honnan tudta meg, hogy felhívtad a csajt? Ott volt? Avval, hogy a csajt felhívtad elismerted, hogy ő nyert és kiadtad magad....sebezhetővé váltál...majd hívlak vagy msn-en beszéljünk vmikor. Nagyon sok szerencsét az új életedhez.

Mesi: nagyon jók a képek...szupi lehetett a tali.:)

Ruhák: nekem sztem vannak még fiúsak, körül nézek, majd beszéljünk mik kellenének.
Amiket meg kinőttetek , ha nem kell hugomék sztem átvennék.

Puszi mindenkinek, gondolok rátok mindennap, de most nincs erőm, kedvem semmihez....nagyon fáradt vagyok.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


http://www.simonmed.hu/index.php

én innen szoktam megnézni mi-mire jó és kb mennyi lesz.....úgy néz ki
Annának hat a homeopátiás csepp.

Meg persze az anyai szigor, nem akarta, de beadtam neki az orvosságokat csellel, már nem alszik, játszani hív, talán este még eszik is? de jó is lenne.

2napja csak ivott., 100as multikat veszem neki, hogy vmi tápérték is legyen benne.

MOst mennem kell, mert azért zajlik az élet...csatárnázásit intézem, locsolási és medence felengedési kedvezményt.

Puszi....hol van mindenki?

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok.

Sziszike.
A csaj mondta neki,hogy felhívtam.A telefonjából néztem ki a számát a nevét az emailből tudtam meg.
Nem érdekel már mit akar Attila még ha békülni akarna akkor sem! :D :D
Ma voltam a gyámhatóságnál nagyon segítőkészek voltak.Még a munkakeresésben is segitenek.Meg mondták milyen segélyek járnak és hol kell igényelni,Na meg a bölcsibe helyezésről is gondoskodnak.Sőt képzeljétek még ingyen ügyvédet is adnak a váláshoz!
Majd hivni fognak.

Holnap elviszik akocsit,sikerül eladni.Nagy botrány lesz belőle de leszarom!Attila el akart menni vele horvátba meg 4-5-6án a csajhoz ! :lol: :lol:


Most mennem kell.Hamarosan pancsizunk!

Sziasztok!

brimo
 
 


Sziszike!

JObbulast Annanak! Nemcsak locsolasi kedvezmeny van? En medencefeltoltesrol nem is hallottam.A 10%os kedvezmenyre gondolsz vagy a mellekvizmero orat igenylitek? Szerdan utalok,ugy jo?

Agi!

Livike alvasa javul? Mentek meg nyaralni valahova?

Kicsi!

Mierrt hivtal? ALudtunk,es elnemitottam. Ruhak...en meg remenykedek hogy tesoja lesz Mishalnak. :wink:

Brimo!

ALakul azert az eleted..bar minden megvaltozik. Hol fogtok lakni,maradsz a lakasban,es o megy(gondolom az anyjahoz),vagy hogy lesz. Jo,hogy ilyen segitokeszek a gyamugynel. Nekem is eppen eszemb e jutott az ingyen ugyved,itt a keruletben van ingyenes ugyvedi tanacsaadas.
Hajra..orulok,hogy osszejon a kocsieladas.Anyos mindezekhez mit szol? Foglalkozik azert Csengevel,vagy at se megy mar?
Kitartas!!!!

Kicsi fiam este santitva jott be,fogalmam sincs hogy mitol,miert..nem latok semmit..kedve jo,csak santitva jar. :roll:
Holnap elviszem dokihoz ha nem javul...Lehetseges,hogy nonek a csontjai es azert faj es santit.

Szep almokat mindenkinek!
momo35
 
 


Sziasztok!


Brimo! Azért a rosszban szerencsére akad egy kis segítség is. Tök jó, hogy bementél a gyámhtósághoz, hogy jutott ez eszedbe? Nem is gondoltam volna, hogy ők ilyenkor is segítenek. A kocsi meg ha a tiéd volt, akkor tök mindegy Attila hová akart még menni vele (meg amúgy is az lenne).

Mesi! Nekünk nem kell a captiva, mi kaptunk egyet a tesómtól, azt majd adjuk nekik tovább. Gondolom egy pár hónap átfedés lesz, míg mindkettőnknél lesz pelus, de az első fél évben nekünk se nagyon hiányzott, inkább utána volt hasznos, addigra meg remélhetőleg Babó szobatiszta lesz.

Kicsi! Kár, hogy nem lesz hétvégén tali, de természetes, hogy ha ilyen sokan nem tudnak jönni, csak úgy örültem, mert már olyan régen láttam mindenkit.
Bocsi, hogy nem reagáltam a bejöveteletekre, de vmikor csütörtök táján olvastam csak, akkor már rég elavult.

Reggel korán hazaértünk végre. Nagyon jó volt Kecskeméten, de azért már hiányzott egy kis nyugi, ott mindig nagyon pörgős az élet. Az eljegyzés jól sikerült, csak sajna kiderült a meglepim, csináltam egy tortát azon kívül amit kértek, mert az úgyis kevés lett volna annyiunknak, csak sajna a tesóm véletlen rálelt, utána meg nem tartotta a száját.
Szegény Babónak visont nem nagyon tetszett, h hazajöttünk. A nagyinál egész nap kint volt az udvaron, itt is folyton az ajtót ütötte, h menjünk ki, de a legnagyobb melegben nem mertem vele kimenni, semmi árnyék nincs a játszónkon.
Holnap majd teszek fel képeket, csak eddig még nem küldte át a tesóm, a mi gépünk meg Nyergesen maradt.

Puszi mindenkinek!
verzsike
 
 


Sziasztok!

Anna kicsit jobban, de egész éjjel nem aludtam csak 2-3órát megszakítva...nagyon nyügi.
MOstis itt nyösörög mellettem, így csak gyorsan írok.

Víz: a locsolási van 10%, de a csatornázásinál lehet medence feltőltésre is igényelni, vagyis, írok egy kérvényt, majd ők elengedik a csatornázás-ból azt a részt.

Ezt a vízműnél mondták...sztem nagyon jó dolog ez.

Almérőt szeretnék felrakatni, mert, ha locsolunk 4naponta 1 köbméter tutti elmegy, szóval megérné sztem.
Ennyivelis kevesebbet kellene fizetnünk....nagyon sokat kell mindenre...de ezt nem kell bemutatnom nektek.

Timi: A csaj mit mondott még neked? Legalább megbánó volt a hangja?

Vissza fogják még ezt kapni az élettől...te meg boldog leszel még!

Momo: ahogy neked jó, én nem sürgetlek...azt hiszem Erzsike, te és Gyöngyi van még- utaltok, ahogy nektek jó.

Puszi .

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Juci!

Mi minden apró rucit kölcsön kaptunk,így én csak később vettem,inkább mostanában 1-2 darabot,azt is vaterán,vagy börzén,nekünk sajna nincs kis ruhánk,azaz saját!A Bálintka osztálytársáéktól kaptunk gyönyörű,számomra megfiezethetetlen rucikat,de mostanára már sajna utolértük Áront,így nem kapunk többet. :lol: Ő egy éves és jelenleg 1 méretet hor a két gyerek. :lol:

Sziszike!

Jobbulást Annának!



Lányok!

Domim tegnap volt fél éves,8650 G és 72 cm,foga egy sem :lol: ,oda vissza gurul,kúszik és néha kapaszkodva felül. :D Ollyan naggyon büszke vaggyokk!!!! :D

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok.

Képzeljétek pénteken megyek a segélyt intézni és délután meg ahoz az ingyenes ügyvédhez 15.30ra kaptam időpontot.
A Kocsit elvitte a pasi! Anyós még nem tudja.
Holnap viszem a gépem a szerelőhőz elszált az outlokom és nem tudok őnéletrajzot nyomtatni meg küldeni sehova. :twisted: :twisted:
Jó hogy 4hónapja vetttem a gépet.


Sziaszike.
Nem mindegy mit mondott a csaj? Egyébként lerakta a telefont miután elmondtam a mondokámat!

Most megyek mert csibe elaludt takarítom a fürdőt meg a konyhát!


Szép napot nektek!

brimo
 
 


Sziasztok!

Kicsi
Privit olvastam és válaszoltam!

Brimo
Hú de ügyes vagy hogy ilyen gyorsan eladtad a kocsit. Már az egészet ki is fizették vagy csak előleget kaptál?
Pont most nem hiányzott a gép elromlása remélhetőleg hamar kijavítják. Nagyon ügyesen kezeled ezt a borzasztó helyzetet, csak így tovább!

Anubias
Hú mekkora Domi nem semmi! Ha már ennyit mozog lassan semmi sem lesz biztonságban tőle készülj fel rá.:)

Sziszike
Gyógyulást Annának! Hat a homeós gyógyi?

Verzsike
SAjálom hogy kiderült a meglepi de gondolom azért így is jó volt.
Elhiszem hogy nagy volt a nyüzsi amikor mi is hazamegyünk ugyan ez van.
De rossz lehet hogy nincs árnyék a játszón mert délelőtt sokkal kellemesebb a levegő lent az árnyékban mint fent a lakásban nekem legalábbis ez a tapasztalatom.

Ma is már 9 körül lent voltunk. Újra sarazás volt a sláger csupa malacok lettek megint, de nem érdekelt mert mostanában olyan rossz idő volt hogy végre lehetett megint ilyet csinálni.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Sziszike! Én se e-mailt, se privit nem kaptam, hogy hová és mennyit.

Zsuzsa! Azélrt reggel egy kicsit le tudunk menni, csak Babó alsuik még délelőtt és utána már sajna nem.

Az ígért képek:
Már gumicsizmát is kellett venni, mert nem lehetett bent tartani a lakásban, akármekkora sár is volt. Még szerencse, hogy kaptunk ilyen picit:
Kép

Kép

Még mindig szeret enni:
Kép

A meglepi torta:
Kép

Ezt a tortát kérték a tesómék:
Kép
verzsike
 
 


Sziasztok!

Köszi...Anna ma már jobb kedvü, de még mindig nem eszik, de sokat iszik és ez jó.

Timi: de mindegy...igaz, csak reméltem legalább bánja, ezekszerint nem. Az autót hamar eladtad, ügyes vagy...remélem hamar megoldódik minden.

Eszter: hatalmas Domikád. Gratulálok.

Juci: sztem van nekünkis rucink, ha kell vmi írj.

Erzsike, majd átküldöm.

Nagyon jók lettek a torták, a meglepi is!

Zsuza: sarazás nálunkis megy a fiúk sokat saraznak, Annának bár lenne kedve hozzá.

puszi.,

Kép
sziszike1000
 
 


Verszike!
Hogy a fenébe tudod ilyen szépre csinálni a tortákat? Fantasztikusak!

Bufo.
Az egész pénzt ide adták,már le is kötöttem a bankba!


Eszter.
Szép nagy baba Domika!És milyen ügyes!

Most mennem kell majd még jövök!

brimo
 
 


Sziasztok lányok!

Sajnos csak bejelentkezni jöttem, képtelen vagyok hosszabb időre géphez ülni. :(

Pörögnek a napok nálunk, hétvégén a Balatonon voltunk, holnap pedig megyünk Alexával Miskolcra.
Bízom benne, hogy minden rendben lesz az úton, most megyek az autókámmal hosszabb útra először.
Jucikám, azt hiszem, Te kérdezted, sajnos muszáj vagyok ezzel menni, mert Dani céges autóját nem tudom 1 hétre elvinni, elvégre semmi közöm hozzá. A hétvégéket még meg lehet oldani, de hétköznap már semmiképpen sem.
Ha valaki észrevenné, elég hülyén venné ki magát.

Pénteken megyünk tovább Liszkára, szerdán vissza Miskolcra, és jövő pénteken jövünk vissza Pestre.
Megpróbálok majd otthonról bejelentkezni, hogy megérkeztünk, nem tudom, otthon rendben van-e a számítógép.

Jövő hétvégén igyekszem jönni, addig is sok puszi mindenkinek!!!

Brimo, Neked pedig továbbra is kitartást, és sok erőt kívánok! Nagyon ügyes vagy, hogy ilyen gyorsan eladtad az autót! Légy erős, hidd el, meg lesz a kárpótlásod!!! Lehet, hogy nem most, hamar, de biztos vagyok benne, hogy megéri ezt végigcsinálnod! Büszke vagyok Rád, hogy ilyen erős vagy!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok lányok.

Képzeljétek Attila megfenyegetett hogy hétfőn agyon ver.És ma megyek a rendőrségre feljelenteni.Azt mondta hétfőn eltakarodok a lakásból!És ha nem adok neki pénzt viszi a számítógépem meg az ékszereimet.
Milyen buta igy kiadni magát.Nyilván anyukám mindent elvisz ma ha jön!És hétfőn mi sem leszünk itthon! Kicsit félek,hogy mi legy.De majd a gyámhatóság segít remélem!

Most megyek majd még jövök.
Remélem hamar megsinálják agépemet!

brimo
 
 


Szia Timi!

NAgyon dúrva, még ő mer fenyegetni?

Miért fenyegetett meg? Mire föl?
Ráadásul a lakáshoz jogod van...kemény menet lesz ez...remélem a gyámhatóság segít...de ránk is számíthatsz, ha vmi, amiben segíthetünk szólj.

Még neked kellene adnod neki pénzt? Nevetséges...tőle éhen halhat a lánya is, mit törődik ő veletek, remélem nem leszel otthon, ha megy.

Anyudnál nincs hely nektek?

Vigyázz nagyon magatokra.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Titi: jó utat, remélem minden rendben lesz és éppségben megérkeztek, ha tudsz jelentkezz be. jó pihenést.puszi.

Juci: nagyon vártam, hátha jössz még...merre vagy? rucik kellenek még? megnézzem?
Dudi huncutsága nagyon emlékeztet Annára, alapból őis ilyen huncut, csibészke.

Többiek hol vagytok? Ugye senki sem beteg?

Koda: nagyon sokat gondolok rád, nehéz lehet 2 gyerek és a betegséged mellett végigcsinálni minden egyes napot. Remélem holnap felírják a gyógyszert és jobban leszel. Vigyázz nagyon magadra...majd jelentkezz, ha tudsz.

Momo: A sántítás elmúlt? Vagy elvitted dokihoz? Mit mondott?

Ági: hogy aludtatok? Én Anna totokgyulladása és nyűgössége miatt vagyok éjszakánként most fennt...Livikével mi lehet?

Írtad Vivi unatkozik, tegnap Zsolti is elmesélte nyár van és mit kellene csinálnia. Nintendozni, medencében pancsolni, úszkálni, biciklizni, focizni..stb.
Nem mindig van fürdős idő és csalóka, most 2napja jó idő van, de Anna miatt féltem Zsoltit beengedni....A kerékpározást engedem neki, ha megkérdezi, NIntendo meg rendrakás után szigorúan.
Lehet nem vagyok tökéletes, de vmit-vmiért sztem....ha ezért azt érzi szigorú vagyok vagy nem tetszene neki a nyár....egésznap csak játszik pakolás helyett. Napi 5perces munkája lenne pedig...aztán meg csodálkozik, hhogy nem engedem nintendozni vagy ki az utcára kerékpározni...
A legnagyobb melegben gyöngyöt fűzünk , bent játszunk vmit, olyan 5 fele mehetnek ki......most öltözünk és kb 9-10ig maradhatnak.

Ti, hogy csináljátok?

Rohannom kell segíteni...puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Jó reggelt lányok!

Délben indulunk... pont a legnagyobb melegben. :(

Timikém, egyszerűen nem térek napirendre afelett, hogy megfenyegetett?! De biztos csak a düh beszél belőle, nyilván nem bántana. Ugye így van?
Gondolom bepipult, hogy eladtad az autót?! Már tudja, igaz?
Szegénykém, gondolom, jól kilehetsz!

Ha bármiben tudunk segíteni, mondd csak bátran!

Most már van egy külön szoba az emeleten, igaz most még üres, de mindent megoldunk, ha arra kerülne a sor.
Nyugodtan jöhettek hozzánk is, amíg nem találsz más megoldást!
Bár gondolom, anyukádhoz mentek, de tényleg a lehetőség áll Timikém, bármikor!

KépKép
titi_27
 
 


Szia Timi!

REttenetes, hogy ezt kell átélned!
Vivivel ugyanezt végigcsináltam, volt, hogy az utcán üvöltött velem a volt férjem, hogy "megöllek", és közben Vivi az ő kezében volt, hogy elvigye tőlem...
Mást nem tudok mondani neked, amit akkor nekem mondtak (és igazuk lett) "amelyik kutya ugat, az nem harap!!!"
Vagy volt már máskor is, hogy megütött esetleg??

Az msn címemet elküldöm neked priviben. Ha nem vagyok elérhető is írj, ha gondolod, mert van, hogy "rejtőzök" :D
És ha tudunk mi is bármiben segíteni, akkor szólj!

CSenge gyönyörű lány lett, amióta nem láttam!!!


Lányok ne haragudjatok, de én is teljesen kivagyok. Van, hogy ki se mozdulunk a lakásból, csak ha apa hazaér (ilyenkor mindig Koda jut eszembe). Ebbe a melegbe nem nagyon tudunk hova menni, és a barátnőm is elköltözött, akivel összejártunk babakocsizni, játszóterezni... Valamit ki kell találnom, össze kell magamat szedni!!! Csak nem tudom, hogy hogyan?! :(

Livikém annyira változóan alszik és nem tudom, hogy mitől függ az éjszakája. Ma éjfélig (8-tól) fenn volt vagy 5-ször, aztán csak fél 6 körül ébredt meg, és 6-kor végleg felkelt. Napközben még alszik 2x1 órát. Hiába próbáltam az egyszeri alvást, annál rosszabb volt.

Momo,
kérdezted a nyaralást. Nem már nem megyünk sehova. Vivi megy apukámékkal egy hétre most, aztán még egy-egy napot megyünk együtt pancsizni ide-oda... Karcsit műtik augusztusban, utána legalább 2 hónap betegácsi, úgyhogy most mindig másodállásozik, amikor csak tud :(
Mi újság a lábával a szerelmemnek???

Sziszike,
nekem Vivi egész nap velünk van a lakásban. A kisbarátnője (ugyanaz a család, akivel én babakocsizni szoktam) elköltözött, így nincs senki a közelben akivel játszhatna, vagy bringázhatna. Így marad a tv, a net, és a rajzolás.
Irigykedek a kertre, a medencére. Persze én is, ahogy te megszabok minden napra valami feladatot is a Vivinek (pl szekrényt átpakolgatni, tanszereket átrámolni, takarítás) segít is mindenben, de valahol igaza van Zsoltinak, a nyár nem erről kellene hogy szóljon... Pancsiról, játszásról, feltöltődésről. Majd ha sulisok lesznek észre fogod venni, hogy szünetek előtt mennyire kimerültek már!
Gyógyulóban vagytok?

Titi,
vigyázz magadra az úton!!!

Verzsike,
Édes a kicsi fiad! Nagyon szeretném már látni élőben. Mi is így szoktunk reggelizni kis falatokat. Manci képes két szelet kenyér belsejét megenni szendvicsnek! Képzeld Livi júli elején elindult a mamáéknál, és mostmár úgy közlekedik a lakásban... Imádom!!!
A bölcsöről beszéljünk majd. Eszter azt mondta, hogy augusztusban valamikor elhozzák, utána tőlem vihetitek is.

Virág? Éva? Zseppy? Rimar?? Róluk tudtok valamit?

Éva,
én annyira örültem, hogy láttalak és kicsit beszélni is tudtunk Mesiéknél... Úgy hiányzol. :(


Megyek, mert felkelt a Manci délelőtti alvásából...

Jövök és hozok képeket is nektek mostmár ígérem!!!

Pusz
csné
 
 


Brimo

Hú a mindenit de elmérgesedett a helyzet nálatok. Mindig ilyen indulatos volt ha valami nem úgy történt ahogy ő elképzelte? Az igazat megvallva én úgy hiszem csak a szája jár mert nem lát a méregtől, most te tettél neki keresztbe és ez nem tudja lenyelni ezért fenyegetőzik.
Arra viszont ügyelj hogy ne lehessen ellened felhasználni hogy te elhagytad a közös lakást. Add tudtára hogy nem végleg mentél el hanem csak néhány napra elutaztál kikapcsolódni, de mégy haza mert ehhez neked is ugyan olyan jogod van mint neki.Nehogy lecserélje a zárat ha ilyen indulatos. Én a helyedben nem mennék el hamen odahívnék valakit magamhoz mire jön, hogy ne legyek egyedül. Akkor úgy sincs akkora szája netán fizikai fölénye ha van valaki aki melletted áll.
Vigyázz magatokra és ha bármiben tudunk segíteni szólj!

Csné
Tudom írtó szar ez a bezártság, főleg így hogy most már nincs semmi társaság nektek. Hátha elkezdtek játszóra járni most hogy már Livi is élvezi és kialakul valakivel egy új barátság. Nekem is így lettek barátok és azóta is összejárunk.Gratula a kicsi lányak a járáshoz!

Titi
Jó utat nektek vigyázz magatokra és jelentkezz ha tudsz!

Sziszike
Szerintem kellenek a gyerekenek ezek a kis feladatok. Ne aggódj nem csinálod rosszul én is ezt tenném, remélem el is érem én is ha a fiúk ekkorák lesznek.

Momo
Rendbejött Mishal lába? Kiderült mitől fájlalta?

Koda
Hogy vagy sikerült eljutni a dokihoz a gyógyszerért?

Kicsi
Köszönjük a sok képet aranyosak a lányok!
Anna hogy van?

Hát lányok tudjátok nézegettem a naptárat és már csak néhány hetem van hárta az újbóli munkába álláshoz. Kicsi meg vagyok ám ilyedve nem tudom az okát miért hiszem várom is de ahogy mennek a napok egyre jobban félek hogy fogok mindent észben tartani megoldani...
Bébiszittert kettőt is találtam jövő héten személyes találka az egyikkel utánna a másikkal. Eldöntöm melyik tetszik jobban és nem keresgélek tovább. Mind a kettőbe az a jó hogy itt laknak a környéken és nagymama korúak. Ítéljetek el de fiatal lányokat nem nagyon szeretnék több okból.Úgyhogy szorítsatok hogy ne csak a telefonba hanem élőben is normálisak legyenek a bébicsőszök.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Hali!

Jovok majd,csak tegnap szolt a ferjem hogy elugrik nehany napra,igy meg rendbe kellene tennem a lakast. ANyukam persze megint bekavart,...marhara lehet Mishaltol takaritani.Na,mindegy.DOkihoz elvittem,most mar nem santit(kippkopp),de azt mondta, ha visszaterne megrontgenezik.Szerinte csak elesett es beutotte.

Brimo!

En se hiszem hogy komolyan gondolta..es ne m enj el..nekem is az ugrott be rogton hogy lecserelei a zarat. Ha barmire szukseg van hivjal!!!!! En azert eleg kozel vagyok hozzad.

TObbiektol bocsi,csak par napot marad,utana jelentkezem.
Puszi mindenkinek!


Bufo!

Na,gyorsan hasznald ki ezt a par hetet! Azert varod egy kicsit nem?

Agi!

Ha erre tevednek KIcsiek(ugz volt hogy holnap jonnek,es most megint nem jott ossze),akkor beszeljetek mar meg,es akkor ti is johetnetek. ROhangalhatna kint a fuben Livike. :lol: Vivi meg pancsizhatna.
momo35
 
 


BUfo!

En se vennek fel fiatal babysittert,nagymama koru idealis,es tenyleg a gyerekekre figylenek,nem tanulni szeretnenek mellette...vagy egyebet.Drukkolok hogy osszejojjon es megtalald a megfelelot.

Titi!

Jo utat,de mar elkestem.

Sziszike!

Szigor kell,...nem fenekig tejfel az elet meg a gyereknek sem.
momo35
 
 


Megjöttünk!!!

Minden rendben lányok, a kisasszony már alszik! Nagyon elfáradt, gondolom a jó meleg is megviselte.

Lányok, viszont segítségre volna szükségem SOS! Nem használt valaki Baby Control légzésfigyelőt?
Ugyanis otthonhagytam a mienket, most kaptam egyet az itteni védőnői szolgálattól, de nem tudom használni!

KépKép
titi_27
 
 


Titi!

Sajna nem ismerem. De gondolom hasonlo elven mukodik az osszes. Orulok,hogy epsegben odaertetek.
momo35
 
 


Sziasztok!

Kicsi
Úristen ez nagyon borzasztó. Remélem nincs komoly sérülése bár írtad hogy jól van. Kórházban van vagy otthon Danika? Gondolom hogy a tesód totál ki lehetett amikor értesült róla nem csodálom hogy megvisel mindenki. Gyors felépülést a kicsi fiúnak!
Várom a levelet holnap!

Titi
Örülök, hogy rendben megérkeztetek és Kicsibébi is jól viselte az utat. Érezzétek jól magatokat és pihenj annyit amennyit csak tudsz!

Momo
De jó hogy nincs semmi baj Mishal lábával.
Az meg egyenesen szuper hogy a férjed újra jön. Most sokkal gyakrabban sikerül jönnie mint egy éve vagy csak nekem tűnik úgy? Érezzétek jól magatokat és jelentkezz ha tudsz!
A melót várom már ennyi itthon töltött év után, de egy csomó minden aggaszt. Gyerekek háztartás mindenhol megfeleni hogy fogom én ezt összehozni és ez megriaszt egy kicsit . Azzal nyugtatom magam hogy mindenki így csinálja és működik hát akkor nekem is fog.

Ma délelőtt Mesiéknél voltunk és persze továbbra is a cica volt a minden. Áron folyamatosan ciplete volna úgy kellett szegény cicust kimenteni, Dávid viszont nagyon szépen bánt vele megértette hogy nem jó a Cirminek ha nyaggatják.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


ÁGI!
LÍVIKÉNEK BOPLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!
verzsike
 
 


Sziasztok!

Kicsi, Brimo! Nagyon aranyosak a lányok, már olyan nagyok… Szupi, lesz szerintem nagy korukban, hogy van egy barátnőjük, akivel egyszerre születtek.

Kicsi! Szörnyű, egy kisfiút elütni, ugye nem lett semmi komoly baja? Bár akkor is nagyon megviselhette lelkileg. A hugodnak is gondolom még pont ez hiányzott a zűrös válás mellé.

Brimo! Szörnyű, hogy milyen vadállattá vált Attila! Szerintem is igaza van Zsuzsának, hogy otthon kellene lenned hétfőn, csak valaki legyen veled. Esetleg Csengét elvihetnéd valahová, ha tud rá vigyázni valaki.

Titi! Örülök, h szerencsésen megérkeztetek, és még kaptatok is légzésfigyelőt.. Sose gondoltam volna, hogy ilyet is lehet. Érezzétek jól magatokat és próbálj egy kicsit pihenni. Anyukád biztosan vigyáz Szandikára egy-egy délutánt, hogy tudj aludni, csak neked kell rávenni magad, hogy bevonulj a szobádba és meg se halld a kinti hangokat.

Ági! Téged is jól megvisel az egyedüllét a gyerekekkel… Ha van kedvetek jövő héten eljöhetnétek egyik nap, szerintem nem oylan vészes tömegközlekedéssel se.
Már Babó is egyedül közlekedik, itthon már egy pár hete, de a héten már a játszón, meg akárhol idegen helyen is nekivág a világnak egyedül. Itthon az most a legjobb móka, hogy ezt vidd oda anyának vagy apának és akkor boldogan fut vele.

Momo! De jó, gondolom örültél, hogy váratlanul hazajön a férjed. Esetleg szoríthatunk a kistesóért vagy azért még később szeretnéd?

Zsuzsa! Igazad van, hogy idősebb nénit néztél ki a fiúk mellé, szerintem is megbízthatóbbak. De gondolom nem sokat lesznek vele, csak oviba vivés hozás lesz a lényeg, nem?
A háztartás miatt ne aggódj, tuti menni fog, a fiúk az ovi/bölcsi után majd örülnek az otthoni játékoknak meg egymásnak és meg tudod csinálni. Igaz Babó még nem volt, de nekem sokkal jobban ment a házimunka mikor dolgoztam, most sokkal inkább el vagyok maradva dolgokkal.

Tegnap azért nem jöttem, mert Babó szájában előjött egy nagy hólyag a nyelvén, elég csúnya volt így elmentünk a doktorbácsihoz, aki persze szabin volt és megint a nemaranyos doktornéni volt. Valószínű bekapott vmit Bbaó a játszón, mert folyton eszi a homokozójátékokat, néha már sírásig veszekszem vele, aztán ráhagyom, de sajna ez lett a vége, úgyhogy keménynek kell lennem. Kaptunk rá jó randa sárga ecsetelőt. Ennivalót alig tudok belediktálni és nyűgi szegény egész nap, remélem holnapra jobb lesz.

Puszi
verzsike
 
 


Jó estét lányok!

Jézusom, Jucikám, még szerencse, hogy nem lett nagy baja Danikának. Mert ugye nem? Kórházban van?
Istenem, hogy megijedhettek!

Bufo, megértem, hogy aggódsz, hogy fogod tudni összehangolni a sok teendőt, biztos baromi nehéz lesz először.
De biztosan rájösz majd, mit hogy kell, és majd jösz nekünk tanácsokat, tippeket adni, hogy vezessünk háztartást, legyünk jó anyák és feleségek és persze dolgozzunk párhuzamosan. :)

Erzsike, szegény Babó, gondolom, hogy megviseli ez a bigyó a nyelvén. De mi a fenétől jött az ki? Mit evett meg a játszón?
Nekünk lassan múlik a szájpenész, viszont 1 hete ráment a nunijára, szegénykém gombás lett alul.
Istenem, ezek a gyerekek! Annyira kell figyelni, de nézd meg, másnak meg meg sem kottyan, ha más játékát eszi, vagy bármit összeszed az utcán.

Nekünk igen eseménydús napunk volt, voltunk babák között, iszonyatosan tetszett Alexának!
Ma is szépen alszik már fél 9-től. Én gyorsan levittem a cuccainkat a kocsiba, reggel már csak az utazóágyát kell valahogy vele együtt levarázsolni, meg persze az apróságokat.

Hát, nem egyszerű segítség nélkül vele együtt cuccolni. Felfelé egy barátnőm segített, holnap talán átszólok a szomszédba, hogy nézzenek addig Alexára, amíg leviszem a motyókat.

Jucikám, de drága vagy! Igen, gondoltam, hogy így működik, csak hogy ez nem érzékelt, akármit csináltam.
Gondoltam, hogy mindegyik légzésfigyelő ugyanazon elven működik. Szóval végül visszavittem ma, ahol közölték, hogy van még egy (tegnap még csak az az egy darab volt, mindegy), úgyhogy a másikat elhoztam. Ez működik!
Igaz, irdatlan ütemben villog a zöld, szerintem baromi nagy érzékenységű, de össze van ragasztva, nem tudom szétnyitni. Mindegy, lényeg, hogy ez már működik.
A dokinéni meg akarta magyarázni, hogy biztosan csak a led égett ki. Nem bírtam megértetni vele, hogy ha kiégett volna, akkor bekapcsoláskor sem villant volna fel.

Szóval végre megnyugodtam levegővétel ügyben, és holnap utazunk tovább Liszkára anyukámékhoz. Itt Miskolcon ugyanis most csak kettesben vagyunk. Annyira, de annyira kellett ez már nekem, nagyon jól érezzük magunkat. És végre nem kell hazarohanni!
Ez az autó iszonyatos nagy szolgálatot tesz nekünk.
Ma kint voltunk Tapolcán, sétálgattunk a friss levegőn, csak kettesben. Iszonyatos honvágyam lett, majd' elbőgtem magam, annyira nem szeretek Pesten lakni.
De ugye valamit valamiért. Talán gyakrabban ki tudok majd az autókámmal mozdulni idefele is.

Na, most megyek aludni, Kicsibébi éjfél körül kel először.

Mindenkinek sok puszi, jó éjszakát, jövő szerda, csütörtök tájékán bejelentkezem, ha visszajöttünk Miskolcra.

KépKép
titi_27
 
 


KIcsi!

Hal Istennek!!! Biztosan nagyon vigyaztak ra odafent! Puszi es jobbulas neki!
momo35
 
 


Sziasztok!

Jucikám!

Hála Istennek,hogy Danika megúszta ennyivel.Bálintnak is elmeséltem mi történt,mert nem lehet elégszer felhívni a gyerekek figyelmét! :shock: Mégegyszer nagyon,de nagyon boldog vagyok,hogy nem lett semmi a lila foltokon kivül! :wink:

LÁNYOK!!!

GYÖMRŐN VAN ITT TŐLÜNK NEM MESSZE EGY TÓ.NAGYON JÓ KIS HELY,STRANDNAK VAN KIALAKÍTVA,TALÁN VAN AKI ISMERI IS.ARRA GONDOLTAM,HOGY JÖVŐ HÉTEN HA VAN KEDVETEK EGYIK DÉLUTÁN KIMEHETNÉNK.SZÉP NAGY FA JÁTSZÓTÉR VAN,NAGY FÁK,SOK ÁRNYÉK,LEKERÍTETT SEKÉLY VÍZ A GYEREKEKNEK ÉS A BELÉPŐ IS OLCSÓ.SAJNOS MOST NEM TALÁLOM A LINKET,DE ESTE APA SEGÍT ÉS BELINKELEM NEKTEK FOTÓVAL,ÁRAKKAL A HELYET.SZÓVAL IDŐJÁRÁST NEM NÉZTEM,DE MIT SZÓLNÁTOK A KEDDHEZ?! AKINEK VAN KEDVE JÖJJÖN,ÉN KIVISZEM A FIÚKAT!HA VALAKI NEM TUDNÁ AZ UTAT JÖHET HOZZÁM ÉS AKKOR EGYÜTT MEHETÜNK TOVÁBB,HOZZÁNK KB 10 PERC KOCSIVAL.KINEK VAN KEDVE KEDDEN EBÉD UTÁNI ÓRÁKBAN STRANDOLNI? LÉGYSZI ÍRJATOK!!!!!

Brimo!

Annyira sajnálom,hogy így elmérgesedett a dolog és még ezt sem tudod elolvasni. :roll:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Szia Lányok.
Nincs még gépem de itt vagyunk anyukámnál és ott van gép.
Maradunk szerdáig mert nem merek haza menni,bár Attilának nincs kulcsa nem tud bemenni a lakásba.Nem beszéltem vele már rég óta de anyosom azt mondta ne is akarjak semmit követelni mert nincs jogom hozzá.Bár a lakás fele a nevemen van azt mondta az ügyvéd jár nekem ez a törvény és kész!
Nagyon félek,hogy mi lesz nem tudunk minden alkalommal eljönni otthonról.
Az anyaotthont elvetettem mert ha kiteszem a lábam és elköltözünk nem fognak soha kifizetni igy legyalább elgondolkodnak rajta.
Munkát meg keresek ezerrel remélem hamarosan sikerül.Segélyt elintéztem azt is kapok csak nem tudom mennyit.
Nem tudom mi lesz ezzel az üggyel. Az ügyvédem nyaral 18-án megyek akkor inditjuk a papirokat.

Remélem azért valamit kapok!

Megyek majd még jövök este!
Sziasztok.

brimo
 
 


Sziasztok!

Sehol senki???????????

A tegnapi képeket légyszi rakjátok fel!!!!!

Eszter! Mi nem tudunk menni strandolni, ha minden összejön akkor már szerdán megyünk a Balcsira, de ha nem akkor is csütörtök hajnalban. Így addig ezerrel mosok-pakolok készülődök itthon. Még vásárolni is kell menni és Zsolti az utolsó pillanatig dolgozik, így egyedül kell mindent elintéznem. De ha hazajöttünk utána szívesen elmegyünk.

Képzeljétek Babó ma úgy döntött már nagyfiú és nem alszik délelőtt, 3/4 12-kor nagyon elálmosodott, gondoltam még megebédel gyors alvás előtt, de az első kanál után rádőlt az etetőszékre és bealudt. Kíváncsi leszek mennyit fog majd aludni.

Puszi

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Brimo
Jaj te szegény nem menekülhetsz el minden alkalommal otthonról ha hazajön a férjed. Valami kultúrált megoldást mindenképpen találnotok kellene. Oké nem működik az együttélés mind a ketten külön szeretnétek lenni akkor erre kell törekedni közösen hogy minnél hamarabb megoldódjon minden. Meg kellene vele is értetni hogy minnél tovább makacskodik annál később lesz ő is szabad ember.

Verzsike
Ha nekem lenne kép én már felraktam volna. Sajnos most sem vittem fényképezőt.
Remélem a többiek ma már jelentkeznek és kapunk egy kis néznivalót..)
Jó utat nektek és jó időt is, mert ahogy nézem megint valami hidegfront jön.

Anubias
Sajnos nekünk a kedd nem jó, mert akkor van a bölcsis szülői. Sőt lehet hogy már ez a hét sem ugyanis ez az utolsó hetünk az ovi és bölcsi előtt, és mindent be kell szerezni a fiúknak a kezdéshez.

Kicsi
Tegnap ottfelejtettük a fiúk fürdőgatyáját, bár gondolom már észerevettétek. Semmi baj majd visszajut legkésőbb ha már be kell járnom dolgozni akkor már elég közel leszek hogy elugorjak érte.
Remélem túléltetek minket vasárnap. Mégegyszer mindent köszönünk!

Ma jön a bébicsősz délután ismerkedésre remélem jól fog sikerülni.
Bízom benne Dávid nem a legrosszabb formáját fogja mutatni nehogy nekem örökre elmeneküljön.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: