Új privát üzeneted érkezett!

én futnék, de....
nem tuti bírják még a térdeim
nincs akire hagyjam Gézut (este a sötétben már nem mennék)
tejet nem kockáztatom, szal még felejtős

Kép
kissmanó
 
 


De jó Benta, úgy örülök!! :lol: :lol: :lol:

Bevallom nekem szerencsém van: a férjem vendéglátós, így egyik héten hétfő-szerda-szombat, másik héten kedd-csütörtök-pénteki napokon dolgozik.
Így én azokon a délelőttökön fogok tornázni járni amikor itthon van, kivéve a szombat helyett csütörtökön, így akkor anyukám fog Áronra vigyázni. (de persze örül már most!)

Most heti 3x-i edzést tervezek.
Én 56 kg voltam, de pont mielőtt terhes lettem adtam le 2-t. (nem akartam, de 2 hétig rossz volt a gyomrom - persze utólag már örültem neki :))
Most 55 szeretnék lenni.

Tejci: a börzén kaptunk kismama újságot - ha jól emlékszem augusztusit.
Már hónapok óta ment egy riport. Egy két gyerekes anyukát fogyasztottak le: heti 4x 1,5 óra edzés személyi edzővel (persze a kismama újság fizette, zsebből neki se ment volna) és az étkezés teljes átalakítása. (3 óránként kellett ennie, állítólag az étrend is benne van egy korábbi számban, de az sajna nincs meg.)
A végeredmény: 3 hónap alatt -11 kg (!) (68-ról 57-re)
És ami a lényeg azt írja a csaj, hogy több teje van, mint a kúra kezdetén. A kisfia 1 éves!
Tudom ez nálunk nem kivitelezhető. Kire hagyjuk a gyereket, drága az edzés, stb. De nekem erőt ad!
Ha gondolod beszkennelem a cikket!

Szóval én most teljes erőbedobással elkezdem, mert azt várom magamtól, hogy Áron fél éves korára a régi formámban legyek.
Ja és most vitamint is újra szedek, mert nem szeretném, ha beteg lennék esetleg a diéta miatt!

A térdeim nekem is nagyon fájnak, de nem tudom miért. Korábban sosem volt probléma vele..most meg néha alig bírok felállni. Ma torna közben, hallottam, hogy ropog. Ez mitől van?
Kb. minden 2. este calciumot iszok, és a terhesség alatt is sokat ittam...

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


érdekes lehet, majd vizsga után szkenneld be ha időd engedi.
amúgy a kismama honlapján nincs meg véletlenül?

na, eldöntetett. Nov. 1-e után megyünk, találjatok ki egy napot mikor minél többeteknek megfelel a talicska. de ne nov. 7-én, szombaton legyen, mert akkor másik fórumosokkal lesz a talicska. másnap meg irány hazafele. szóval csütörtök, péntek? max szerda. korábban nem.
nos?
ja, és hol? tényleg rászabadulnánk Bentára? elhiszem, hogy tényleg felajánlotta, de tuti jó lesz az Neki(k)?
s kik jönnétek?
Amadea: tényleg komolyan gondoltad, hogy jönnétek Nórival :?:

Kép
kissmanó
 
 

 
 

Noémi, Benta: nekem egy ismerősöm (nem kismama) úgy fogyott le, hogy 3óránként evett (kicsit kevesebbet, mint szokott) és lefekvés előtt 3órával evett utoljára. Ennyit tartott be és lement neki 8kiló. Edzett is mellette, de azt korábban is tette, szóval szerinte csak az étkezéseken múlt. A lényeg, hogy két evés között csak vizet ívott (egy falatka akármit se). Édességet is evett.
Én is csatlakozom hozzátok, de csak a magam szolid módján. Én egy tízest akarok majd leadni (álom).

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


nálam jó lenne húsz is, de ha csak tíz távozna sem lennék bánatos.

Kép
kissmanó
 
 


Oké, beszkennelem.
A cikk is pont ezt a 3 óránkénti étkezést írja
gondolom: 7, 10, 13, 16, 19 óra utána meg már semmi.
Mondjuk így nem tűnik olyan betarthatatlannak, bár én 1 órát tuti csúsznék...8-kor kelünk, és először Áron eszik.

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Íme a cikk:

1. rész:
http://www.kismama.hu/kisgyerek/fogyj_e ... ival/5783/


4. rész:
http://www.kismama.hu/kisgyerek/fogyj_e ... resz/6095/

Sajnos a másik kettőt nem találom...:(

Érdemes megnézni a képeket.
A tejről a 4. részben van szó!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Köszi Noémi, érdekes volt nagyon. Mintha nem is ugyan az a csaj lenne!

Nem tudom, más hogy van vele, de nekem a szoptatás alatt olyan étvágyam van, mint egy bányásznak. És kb. annyit is eszek. A vacsoráról meg az esti nasiról fogok lemondani.

Nekem a csütörtök jobb lenne, de végül is mind1, és a házam nyitva áll mindenki előtt! A XI. kerületből 15 perc az M7-en, és full baba-barát. Lehet fekve is szoptatni, és meleg van, és isteni pizzát tudok rendelni :lol:

Vagy ha Bp., akkor béreljünk termet bölcsikben, játszóházakban, művházban érdemes kérdezősködni.

Ötletek?

Benta

Kép
benta
 
 


Az a baj, hogy nekem is farkas étvágyam van, pedig már nem szoptatok. Egyszerűen megszoktam az elmúlt 1 évben, hogy bármit lehet. :(
Azért is akarom visszanyerni a régi külsőmet, mert ha magamra gondolok még az jut eszembe, viszont ha belenézek a tükörbe, meglepődöm...

Nekem bármelyik nap jó és bármelyik helyszín.
Talán egy házban sokkal barátságosabb lenne, de én nem akarlak Benta ezzel terhelni.
Szóval részemről a terembérlés is ok. (pizzát ott is tudsz rendelni? :lol: )

Talán onnan kéne kezdeni, hogy ki jönne el. Aztán a létszám függvényében eldönthetnéd Benta.

Eddig:

Benta
Kismanó
Noémi
Tökmag (nem beszéltem még vele, de ő is benne van a talikban :))

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Holnap megkérdezem a Campona melletti művházat meg egy bölcsődét.

Kép
benta
 
 


Igazad van, várjuk meg, mennyien leszünk! A fuvar nem hiszem, hogy gond lenne. De neked nem tanulnod kéne :lol: ?

Kép
benta
 
 


Én is-én is! :D Tali mindenképp, fogyó meg jó lenne, de egyenlőre még én is a szoptatásra fogom!
iszonyat éhes vagyok folyton, rosszabb mint mikor Bence baba még pocakban volt. :(
Majd januártól............. :)

Kép

Kép
mukkancs
 
 


De igen Benta!
Tanulnom kéne...most is csak azért jöttem a gép elé, hogy megnézzem ki éppen most a legfőbb ügyész... :D :D :D :D

Ja és kiválasztottam a holnapi ruhámat: egy barna naci - ha nem eszem, iszom és levegőt sem veszek, akkor talán a felső gombot is be tudom gombolni, egy kismama felső (garbó) és egy rövid zakó (a hátam már visszaállt)
Ing szóba se jöhet, mert akkor tényleg nem tudnék levegőt venni, vagy lerepülnek a gombok!

Na jó megyek!

Drukkoljatok!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Noémi: megsasoltam Áront az iwiwen! :lol: :lol: A nagyi anyukád? Elég fiatalnak tűnik a képen, annyira nem nagyis! :)

Jaj, Csajok, ma mi történt velem! A boltban az eladó csajszi elkérte a személyimet, mert sört is vettem... :cry: :evil: Visszakérdeztem, hogy ennyire fiatalnak tűnök? de baromira rosszul esett... pedig szerintem nem néztem ki gázul, bár otthon felfedeztem 2 pattanást, úgyhogy be is izzítok egy kozmetikust... de ez most letörte az önbizalmam...

Benta: én 169 cm és 71 kg vagyok. Még rosszabb... És a has meg a fenék a gond... Amúgy ma néztem a Váratlan utazást, és Janet-ről te jutottál az eszembe. Gőzöm sincs, miért, hiszen nem is ismerlek személyesen, talán a sok gyerkőc miatt, de ennyi erővel Manó is lehetne... Na, nem tudom :shock: :lol:

A tornába már nagyon be akarok szállni, de egyedül lusta vagyok még DVD-re ugrálni is! Keresni kéne vmi csajtornát. Aerobicot mondjuk eléggé utálom...

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


jaj, én is annyira éhes vagyok, jobban mint várandóan! Ma is állandóan... :(

Taliról írni akartam, hogy sajnos nem OK, 3án kell Pesten lennünk (kompletten mindhárman), de máskor nem. PEdig annyira szívesen!!! Manó, 3a neked még nem jó?

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Csillag!

Elhiszem a boltos sztori rosszul esett. De azért én olyan jót rötyögtem, hogy a könnyem is kijött.
Kárpótlásul elmondom, hogy kb. annyi idősen mint most Te, a postás engem is jól le leánykázott, kis híjján a torkának szöktem.

Noémi: na, akkor meg is lesz az első reggelimentes napod, innen már csak folytatni kell a keveset eszel tempót.

Nekem tényleg tök mind1 melyik nap, csak aztán ne gyertek nekem azzal, hogy Campona és társai. Rendes becsületes címet, mett én gps-el kell nyomuljak, s eléggé távol áll tőlem Bp ismerése.
Én a nyóckerből, a Baross utcából fogok indulni.
Szal ha amerre mennem kell majd, az útvonalról összeszedhetek még találkozni vágyó anyucit a babóval, szívesen megteszem.
Csak elviekben tárgyaljuk le előtte.
Ja, nemtom iwiw-en van-e telószámod, ha nem, akkor lécci Benta majd nyomj nekem egyet priviben.
Remélem majd a húgomtól is fogok tudni jelentkezni, mett van internete, csak há az ördög sose alszik, résen kell lenni.

Kép
kissmanó
 
 


Csillag,
nyugi, ennél sokkal rosszabb, mikor már a mekiben sem mernek letegezni :) . A kedvenc filmem,amit írtál! Te mi leszel, ha nagy leszel? Ha Pesten vagy, kivel van Kiscsillag? Almával lecsúszik a Sinlac?

B. gyönyörűen iszik pohárból. És rájött, hogyan kell sikítani :roll: . És fél a durva zajoktól.

Benta

Kép
benta
 
 


Hát ha többen is megszavazzátok a nov. 3-at, akkor lehet szó róla.
Azon a héten úgy is apa már a novemberi versenyükre készül, amiben ismételten ő a főszervező.

Kép
kissmanó
 
 


Durva zajok sosem voltak bejövősek Gézának se.
Nem csípi mikor kiabálok a nagyokkal.
Ma pl. Edinának az angol leckét mondtam már nem tudom hányadszor, s utoljára eléggé emelkedett hangnemben. Hát a kicsi nem elbődült?
Sikítás nálunk is egy ideje befigyel, egyenlőre örömében teszi.
S az antibika végére tökéletesre fejlesztettük a lötty bevételének a tudományát. De hálisten elfogyott.
Szerdán meg még nem fogom engedni oltatni, ezért tuti lesz egy meccsem a banyekkel, mert ő tuti akarni fogja, de meg vok győződve, hogy a dokinő az én pártomon lesz.

Kép
kissmanó
 
 


Manó: amúgy a csaj is kb 20nak nézett csak ki... :lol:

Benta: huppsz, saját tapasztalat a Meki? Én is nagyon szerettem nézni, és most megint adják du, pont szopiidő környékén. Almával és krumplival lecsúszik, holnap indul a sütőtökprojekt! :lol: Apájával szokott lenni, de3án, kedden, ha minden igaz, Pesten lessznek ők is, mert 7végén kellene menni Szombathelyre, 3án meg nekem kötelező gyerekotthon látogatásom van Bp-n vhol 10-12 között... Vagyok egy szakdoga híján majdnem régész, meg vagyok hittantanár (rkat), meg most mesterképződöm hittanár-nevelő-családvédelmi izés, szóval minimálbéres-éhenhalós néninek :lol: Poharat ki fogom próbálni, hátha bejön. Azért levet is kiskanállal adni már nem nyerő nálam.

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Tali: nekem kérdéses az a hét, még gondolkodom, hogy ki tudna elvinni. :roll: :( A város másik végén van tőlünk a Campona és Budaörs is.

Csillag: én örülnék neki, ha olyan fiatalnak néznének :wink:

Petra rendszeresen a templomi harangozásra görbíti a száját, ha pont akkor sétálunk arra.

Csajok, nekem ma úgy fáj a csuklóm. Reggel azt hittem hívnom kell valakit, mert még felemelni se fogom tudni a gyereket :shock: Most se sokkal jobb, de van olyan póz, amikor tudom cipelni.

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Cosmo: VIII kerület nincs közel hozzátok? Ne már épp Petra babával ne találkozzon Gézus

csuklódat sajnálom, nekem Tétával volt ilyen

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok csajok!

Egész hétvégén mentünk jobbra-balra, nem is nagyon voltunk itthon, úgyhogy egyelőre csak az uccsó oldalt olvastam el + előzőn a képeket megsasoltam és itt-ott beleolvastam.

Manó: sokkot kaptam Gézutól száján a maszkkal… Annyira sajnálom! Remélem ez használni fog és eldobhatjátok utána a fenébe! Nem csodálom hogy kiakad, én is utálnám magamon…
November 21-én ne jere, esküvőn leszek! :)

Noémi: szerdán jóga? :)
Ügyes legyél holnap, úgy mint múlt héten! ;)
Börtöntöltelék! Klasszul fog kinézni! :D
Én is csodákat hallottam erről az UH-os fogyásról. Majd lecsekkollak!
Jól ismersz már: naná, hogy megyek én is a talira! ;)

Hihi, képzeljétek: tegnapelőtt megfordult hátról hasra Adél. Petivel itt örömködtünk, mikor azt mondja a bátyja- ja, ha tudtam volna hogy ez ekkora szám, szóltam volna hogy múlt héten már megcsinálta, én láttam, csak mindig visszafordítottam!
:D

Csillag: ezek olyan bosszantó dolgok! :evil: Múlt héten barátnőm táskáját nézték meg egy boltban (vele volt a nyolcéves és másféléves kisfia, plusz hatalmas a pocakja, decemberre várja a harmadikat). Valami zöldség volt a tatyójában, és még rá is kérdezett az a dög, hogy blokkal tudja bizonyítani, hogy ezt máshol vette?!
Talán VÉDŐNŐ is lehetsz?? :lol:

Cosmo: megerőltetted a csuklód? :(
tökmag79
 
 


Tökmag: védőnő???? ne már, ennyire hülyének tűnök?? :lol: :lol: :lol: nem, az eü képzés. Ezzel max gyermekjólétis, de egyáltalán nem tervezem, hogy az leszek. Tesódnak ezek szerint nincs gyereke, hogy nem tudta értékelni a forgást. :lol: :lol: de olyan jót nevettem! :lol:

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


jaj, és most megyünk dokinénihez, remélem, már kielégítőnek találja a súlyát...

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Áron pajtás!
Nagyon várom ám a te fotódat is, hallom téged is rabnak készít az Anyukád. Ez ilyen, haver. Anyáink lehet szeretetből teszik, de egy darabig még jó az ő fogságukban lenni.

Üdv, egy távoli rab kispajtás.

Kép

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!

Cosmo, nekem is nagyon fáj már jó ideje a csuklóm. Egyik nap be is fásliztam mindkettőt, de elég hülyén néztem ki vele. Lehet, hogy a csukószorító jobb lenne? Max. teniszezőnek néznének :D

Benta, Noémi, sok erőt a fogyóhoz. Nekem szerencsére visszament a súlyom. Még kb. 3 kg van rajtam, de az a pocakomon, úgyhogy én Zétivel edzek. A popó felemelős gyakorlatnál ott ül a hasamon és nagyokat vigyorog.

Benta, én is várom már, hogy sikongasson. Egyelőre nem olyan hangos még.

Jut eszeme a harangozásról. Múltkor azt vettem észre, hogy amikor a rádióban délben megszólalt a harang, Zéti másodpercenként kiadott érdekes hangokat. Tuti, hogy azt próbálta utánozni.
Egyelőre nem sikerült még hátról hasra fordulni, de oldalra már igen, úgyhogy gondolom innem már nincs messze az sem.

És ha már fegyencekről van szó, nekem is van egy :D Nem a legfrissebb kép. Kb. 1,5 hónapja készült.

Kép

KépKép
süni76
 
 


Manó, nagyon édes Gézengúz-rab :D

KépKép
süni76
 
 


Sziasztok!!!

Végre itthonrol jelentkezem! Még én is csak az utolso oldalt olvastam vissza, meg a képekért átlapoztam a tÖbbit - Tökmag, érdekes, mindenkit ez érdekel elŐszÖr :)
Mano, nagyon megijesztett engem is a Gézus maszkja. Remélem már kilábaltatok a bajbol.

Hopp, telefon. Megyek s aztán visszaolvasok.
preta
 
 


Sziasztok!

Nagyon édes Gézengúz és Zéti is!!!!

Noémi mennek a drukkok, ügyes légy!

A talira én is szívesen mennék!

Benta néni! :lol: :lol: :lol: Emlékszel, amit a talin mondtál Nikiről és a kutyázásról? Tegnap megvolt, de hol van az előírva,hogy este az ágyban elalvás helyett kell ezt az igen fontos műveletet gyakorolni????? :lol: :lol: :lol: Volt vagy 23.30 mire nagy nehezen elfáradt és elaludt.....Valószínű már túlpörögte magát.

Tökmag Adél nagybátyját csókoltatom :D Az a nagylány produkciózik, Ő meg nem tulajdonít Neki jelentőséget?

Csillag, majd írd meg, mennyit nyomott Borcsa a mérlegen!

Apropó mérleg! Én nem fogyizok Veletek,jelenleg jóval kesesebb a súlyom,mint terhesség előtt! :oops:

Azt hiszem,mást nem akartam...
Ja,tegnap elmentem fodrászhoz, kár volt... Így is alig van hajam,annyi kihullott már, erre azt is úgy megnyeste, hogy csak na! Ez van!

Banyoszka
banyoszka
 
 


Sziasztok!

Nagyon jok a fotok! :D Nekunk is vannak mar ujak, csak lusta vagyok feltenni a gepre. Azert nemsoka raszanom majd magam.

Noemi!
Nagyon drukkolok! Lehet, hogy mar tul is vagy rajta! :)

Tali : Mi nagy orommel jonnenk, a Camponaba nem gond, de kocsis helyre nem tudok elmenni, mert apank Franciao-ban lesz. Esetleg bekeredszkedhetek valakihez, ha messzebb lesz? :)

Sok energiat a fogyozoknak! :D
En a masik oldal vagyok, inkabb elfogadnek 1-2 kg-t, nyom nelkul eltunt a multkori 15. A petyhudtseg az mas tema, nekem a joga jon be, az aktiv sportokat nem szeretem. Egy idoben nagyon jol ment, mar egesz hajlekony lettem, ujra kellene kezdeni.

Agi

KépKép
lys
 
 


Csajok, én teljesen elkeseredtem!! Most jöttünk a dokitól, Borcsa 2 hét alatt 170g-ot hízott, ez szerintük kevés. És nem tudjuk, h mi van, mert kibírja a 3 órát kaják közt, nem tűnik éhesnek, alultápláltnak stb, kedve jó, szóval minden OK, és mégis. Még arra tud gondolni, hogy hátha a fogzás miatt, de ha 2 hét múlva se lesz jobb ,akkor az is kizárva. Mit csináljak, már nem tudom jobban ömni ezt a gyereket!!!

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Csillag én ugyanezt éreztem a múltkor, Niki ugyanez a téma! nem látszik éhesnek,alultápláltnak, mégis nagyon keveset hízik!
Én ugyanilyen elkeseredett voltam múlt csütörtökön,ha emlékszel Akkor írtam azt is,hogy lehet,hogy ártok Neki,ha csak szoptatom,mivel nem hízik a tejemtől....
Ne kenődj el,gyerek jól van, vidám, Ő még nem olvasta a szakirodalmat! :wink:
De megértelek maximálisan, csak okos tanácsom nincs, max annyi, el kell fogadni, lehet,hogy Ő ilyen alkat!
(én 4 kg-al születtem, és 6 évesen alig akartak felvenni az elsőbe, mert nem értem el addigra a 20 kilót....)

Banyoszka
banyoszka
 
 


Sziasztok!

Na végre,én is ideértem.

Ma reggel,hivott a védőnő,hogy menjünk csütörtökön a pneo.oltás második adagját beadatni.Mondtam neki,hogy oké.Erre 10 perc múlva visszahív,hogy most nézte,hogy majd csak november végén jár le a 2 hónap,úgyhogy csak akkor adják be.

El kéne mennem röntgenre.Már 2 hete 1 óra állás után annyira fáj a combcsontom,hogy rogyik össze a bal lábam.Nem tudom mitől lehet,de meg kell nézetni,iszonyúan fáj.

Kép
kata840725
 
 


Kata mikor indul a játék újra?

Banyoszka
banyoszka
 
 


Csillag! Fel a fejjel. Neked sem bírok okosabbat írni.
Szopizni még szopizik, tehát bíztosítod neki az alapvetőket.
Hozzátápit is indítottatok, szal akkor ilyen a csájje. Tesz egy egész kalappal a szakirodalomra.
Sápadt-e? Esetleg ezen a vonalon lehet(ne) elindulni.
Amúgy csaj, majd huszonév múlva ha fogyoznia kéne, mit nem adna ezekért a mostani állapotokért.
Anno engem hazugsággal engedtek haza a szülészetről. Nem és nem és nem ettem. Azaz rém keveseket. Anyám már az őrület határán. És sosem ettem sokat.
6 évesen volt ama nagy kijelentésem, hogy "Anyuci, éhes vagyok"
mire az anyám válasz "te ilyent sosem mondtál".
erre a lehető legfrappánsabb válaszom "én igenis eddig már 2x voltam éhes"
na, majd akik megismernek személyesen elmondhatják, hogy jobban jártam volna esztétikailag ha megmaradok ama gebe csajnak aki harmincvalahány éve voltam.

Rabruhás testvéreket várunk a kiadóba :wink:
Zéti befogadva :lol: :lol:

megyünk a sulisért

Kép
kissmanó
 
 


Manó, és azóta hányszor voltál éhes? :D

Csillag, hallgass a rutinosabb anyukákra! Lényeg, hogy Borcsának jó a kedve! Biztos ilyen alkat, esetleg sokat mozog...

Noémi, mennek a drukkok a vizsgához! Lehet, hogy mégis a lepattanó gombos inget kellett volna felvenned? Ha pasik vizsgáztatnak, tuti átmész :wink:

Én meg teljesen ráálltam a babakocsi keresésre, csak baromira nincs türelmem itt ülni a net előtt. Még soha nem vásároltam használt holmit a neten. Bezzeg Ti mennyivel rutinosabbak vagytok... Már kinéztem a Brendon-ba is egy-két babakocsit, de tanácstalan vagyok. Asszem vasárnap elcsalom a férjem és körbenézünk. Nekem pl. tetszik a Touragoo, de nem olvastam róla túl sok jót. Mit csináljak? Meg tetszik a Neonato Piuma is. Árban kb. azonos kategória.

KépKép
süni76
 
 


Banyoszka!
Eddig 5 db kép van.Remélem hamarosan ideér a többi is. :D

Kép
kata840725
 
 


Csillag Mennyi most Borcsa súlya? És mennyivel született?

Süni Szerintem először is mérlegelj, hogy mi a fontos a babakocsiban. Súlya, mérte, összecsukott mérete (kocsiba befér-e), ára... És utána hátha egyszerűbb a döntés.
Nekem amúgy mindkettő tetszik, csak nekünk pl.fontos volt, hogy esernyőre lehessen csukni, mivel a lapra csukható kocsik elfoglalják az egész csomagtartónkat!

Banyoszka
banyoszka
 
 


ez az....
Borcsa 3 hós korára megduplázta a születési súlyát, amit 6 hóig "kell". ilyen infó tarsolyában én asszem nem idegelném magam.

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!

Nekem 2 kg van a versenysúlyomig, szóval nem fogyókúrázok, pesti taliban nem most nem tok részt venni, de júniusban tuti megyünk fel-állatkert Nándi első szülinapjára :).

Manó: a mi városunkon esetleg keresztülmentek? vagy nem erre visz az utatok? ha igen, pihenőt tarthatnátok itt ;). És ma megvolt egy visszaforgás :o, de pont nem láttam.
Vendég
 


Puszedli: köszi a megállásos felhívást, de Arad fele útálok menni.
Arra járnak a kamionok, török, meg iráni meg minden, s őrület a forgalom. Nagyon hiányzik az ótópálya.
Emígyen Nagyváradnak megyek, onnan Debrecen s ott fel az ótópályára.

Kép
kissmanó
 
 


na, a kamionforgalmat én is utálom. Tegnap volt egy jó kis baleset..két kamion összepréselt egy suzukit.

http://www.delmagyar.hu/szeged_hirek/br ... l/2120959/
Vendég
 


hát Szeged zónájából annyi balesetet mutiznak még nálunk is a tv-ben, hogy rémes.
rengeteg román állampolgár is szenvedő alanya szokott lenni ezeknek a borzadalmaknak.

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!

Megjöttem! Kiöltöztem mint szaros pista - a többiek is - erre ott közölték, hogy írásbeli lesz. Mondjuk én nem bántam, mert így nem bőgök le...viszont egy fiatal kedves tanár volt, szóval valószínűleg ki tudtam volna udvarolni belőle egy kettest.
Csütörtökön eredmény!

Még 1 vizsgám van csütörtökön, úgyhogy Tökmag emiatt a jóga sajnos nem megy holnap.

Lys, Banyoszka - most hivatalosan is fújok rátok! 1 árva kiló sem maradt rajtatok...beszarok! :lol: :lol: :lol:

Csillag, igen az iwiwen a nagyis képen anyukám van. Köszi, majd elmesélem neki, hogy fiatalosnak lett titulálva. :) (egyébként tényleg az, pedig 25 évesen szült)
Erről jut eszembe egy story: 1x az auchanban vásároltunk. Mikor végeztünk, véletlenül becsuktuk a csomagtartót, és bent marad a kulcs. Odahívtunk 1 biztonsági őrt, hogy segítsen...az egy másikat, közben telefonáltunk haza. 1x megszólalt az egyik biztonsági őr walkie talki-ja: ezt mondták benne két fiatal nő bezárta a kulcsát a kocsiba....én persze nem figyeltem, csak utána anyu teljesen boldogan súgta oda, hallottad azt mondták két fiatal nő?! Utána már baromira nem érdekelte, hogy még vagy 1 órát dekkoltunk, amíg a férje megérkezett a pótkulccsal. :)

Süni, én már a 2. babakocsit veszem a neten. Először menj el a Brendonba. Nézz meg mindent. Kérdezd ki az eladót. Ha elmondod neki, mi a fontos segíteni fog.
Utána nézd meg a használtakat. Így már tudni fogod, hogy minek kell rajta működni, hogy néz ki az új stb.
Szerintem kockázat nincs: ha nem tetszik max nem veszed át és kapsz egy negatívat.

A drágám pizzát süt nekem! :)

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Kedves Gézengúz!

Anyukám holnap fogja rám adni a csíkos szerkót.

Hát nem is tudom, remélem nem fogok benne úgy kinézni, mint valami idióta...egyébként is lövésem sincs mi az a halloween...de a ruha legalább puha és meleg.

Te is jól nézel ki ebben a szerkóban.
Én is tudok ám sikítani, csak anya egy idő után cumit dug a számba. Az is jó, de nem értem, neki miért nem jó, ha sikítok vagy 10 percen keresztül...

Üdv: Áron

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


jaj lányok:

Írtátok, hogy ki lehet nyomtatni a rosmannos hipp kupont.
Honnan? Nem találtam sehol...

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Noémi nem kinyomtatni lehet a Rossmannos kupont, hanem kérni a Rossmann.hu-n . Legalábbis egy barátnőm írt nekik,hogy nem találja a kupont és küldtek Neki postán.
Mostantól hivatalosan is fújsz ránk?Akkor eddig csak suttyomban tetted? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Akkor meg se írom,mennyivel vagyok minuszban... :oops: De ez sajna valószínűleg nem tartós állapot, majd szépen visszakapkodom, amennyi édességet zabálok...

Banyoszka
banyoszka
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ne is mond meg, mert megesz a penész! :)

Akkor írok nekik!

Kösz a tippet! :)

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


én is fújok. mindenkire ám, akinek 4 szülés után nem marad húsz kiló plussza.
bár ha jól belegondolok, ebből 15 az első utánkereste meg a technokol rapidot s tapadt hozzám

Kép
kissmanó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?