Új privát üzeneted érkezett!

Cosmo: nincs bennük cukor, mielőtt megvettem, mindegyiket végignézegettem, az eladó már ilyen :shock: arcot vágott :D
A levek 250 ml, a kaják 190 gramm. Nem mindegyik volt 100 Ft, de a négy hós közül háromféle lé és háromféle kaja igen.

Kata, a képekről már én is akartam írni, csak mindig olyan kutyafuttában tudok jönni, szóval én is borzasztóan sajnálom, hogy elvesztek :( Sajnos, a modern technika hátránya :(
magdii
 
 


Lenne egy kérdésem.
Ti is kaptatok a tb-től egy nyilatkozatot, az adóterhet nem viselő járandóságok figyelembevételéről?
Hát biztos én vagyok nehéz felfogású, de nem értem. Egy ismerősöm szerint, mivel egyedül nevelem Zalánt, csak az első pontot kell kitöltenem, de miért csak a csp. fele adómentes? :oops: :oops:

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a megnyugtatást, marad a hason alvás-bár nem is nagyon tudok mást csinálni... :)

Tabati: akkor nem írok már emlékezetből! :)

Mi is voltunk a börzén, édes kis cuccokat túrtam,, de amilyen hülye vagyok, a kajákat nem néztem meg!
Novemberben megint lesz valami, rárakták a kocsira szórólapot.

És akkor néhány kép: Kép

:) vagyis csak 1, később a többit, mennem kell.

Kép

Kép
mukkancs
 
 

 
 

Zsu: szerintem is csak a családi pótlékot, vagyis annak a felét kell beírnod. Házasoknál azért a fele, mert a két szülőnél feleződik, de olvastam valahol, hogy az egyedül nevelőknél is csak a felét kell beírni.
Én már 3helyre nyilatkoztam :evil:

Magdii: köszönöm.

Mukkancs: jaj, Bence nagyon cuki ezen a képen. Nagyon jó a haja :D

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Zsu!

Egyedük neveled Zalánt? :shock: Én valahol nagyon lemaradtam... :shock: :oops: :oops:

MIért van az, hogy eddig amikor leraktam NOét aludni 8kor, éjjel ébredt legközelebb. (legkorábban 2kor) 3 napja viszont dumál 9kor, nem megyünk be, visszaalszik, majd 10kor is kel, ugyanaz a móka. Aztán már abbahagyja, legközelebb éjjel kel enni.

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati! Hivatalosan nevelem egyedül, egyébként nem. :wink:

Cosmopolita:köszi a választ. Én is úgy tudtam,hogy házasoknál így van, de ha én egyedül vagyok akkor miért a fele? Vagy mi?

Ma nálunk is elég macerás volt az esti alvás. Nem aludt Zalán csak kétszer és nem is olyan sokat napközben, így elég nyűgös volt. Gondoltam gyorsan bealszik majd szopi közben. Persze, csak mikor beraktam a helyére felkelt és vigyorgott, majd még cicizett. Közben bealudt, és a szájában maradt tejtől majd meg fulladt. Felvettem a vállamra emelte a fejét, lebukott, emelte, lebukott......, ezt játszotta párszor, mire letettem. Megint kinyílt a szeme, de már nem volt ereje nyitva tartani. Olyan édes volt, ahogy küzdött az elalvás ellen, de nem ment neki. Szóval most szépen alszik, remélem 4-ig.

A fejést viszont újra kezdtem. Remélem több tejem lesz megint tőle, mert már arra is gondolok,hogy kevesebb,és ezért eszik kevesebbet. Mérni nem mérem, a mérleg már a terhességem alatt is az ellenségem volt.

És most már tényleg visszaolvasok valamennyit, amíg az én szemem is bírja.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Vettem Zalánnak egy kabátot a tesz-veszen. Ha már ott voltam szétnéztem,és ezt láttam. Az ára elég horror még így is.

http://www.teszvesz.hu/item767327008_gy ... azsak.html

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Ja, értem... :oops:

Kép
Kép
tabati
 
 


Szép vasárnap reggelt!

Zsú: első körben én is nagyot néztem, csak gyorsan eszembe jutott, hogy apájának a bőrbetegségéről írtál, szal akkor más megoldás nekem sem ugrott be mint az, hogy csak hivatalosan neveled egyedül a fiad.
huhh, megnyugtató, még jól le tudom vezetni a dolgokat :wink: :lol:

az este épp befejeztem az aeroszolos kezelést az apróságnak, még le se tettem az ölemből a gyereket, s áram balra el. elfogott a pulykaméreg. mert a múlt hét pénteken se volt, abból tudom, hogy 9 órás késleltetéssel volt beindítva a ruhaszárítógép mikor elindultunk Vármezőre, s mikor hazajöttünk, a cuccok vizesek voltak benne, s a lámpácskák másképp világítottak, amit csak az áramkiesés okozhat.
azelőtt meg volt még egy alkalom, mikor este 8-kor lefeküdtünk, mert sötétben nem volt mit tenni.
gyorsan felhívom a hibabejelentőt, az kezdi, hogy bíztosítékot ellenőríztem-e, meg stb. kapásból mondom, hogy igen (pedig dehogy), meg hogy egyetlen szobában égett a villany meg a laptop müxött. kicsit sem nézett hülyének, kár, hogy telefonon keresztül nem lehet pofot osztogatni. jutott volna a pasinak tőlem. meg mondja, hogy még senki nem tett hiba bejelentést. ami késik.....
aztán kaptam egy bejegyzési számot, meg hogy üljek itthon, ne menjek sehova. na ja, 2 beteg gyerekkel, este 9:39-kor. aztán bementem s a fürdőszoba ablakán kitekintettem, haddlám az utcán van-e világítás meg a szomszédok irányából jön-e valami fény. hát mintha az erdő fele néztem volna: tök sötét. tuti kapta a pasi a többi hívást is. azaz remélem nem mindenki tűrte békében a sötétséget.
kb. fél óra múlva megjött az áram, tartózkodott is vagy 3 mp-ig. na, ennél többet marasztaltam volna, bár már gyertyafénynél megkapta a fiam az orvosságait. meg ágyba is voltunk bújva, épp befejeztük a cicizést.
aztán végül 2,5 óra kihagyás után tért vissza újból. na ja, éjfél után.
hab a tortán, hogy a kenyérsütő müxött. aztán éccaka közel 3 óra magasságában kész is lett. na, majd minnyá megyek s megnézem mit tett a vasárnapi kenyerünkkel az áramszolgáltató.
remélem felétek azért nem ennyire aktív ez a 7vége :roll:

Kép
kissmanó
 
 


Mukkancs, nagyon cuki ez a szélfútta haj! :lol:

Manó: mi lett a kenyérrel? Nálunk is volt mostanában, h bejelentés nélkül nem volt áram v víz. :?

Zsu: néztem a Rákóczi könyvtér honlapját, és megörültem, h lesz szerdán babusgató klub. Akarok írni neked, erre mégegyszer megnéze,m, most szerdán volt :evil:

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Manó: gyöngyösi fazonnal 2 tárgya, van most. és ha pechem lesz, jövőre egy gyakorlati szem. is, ami ráadásul a külsős gyakorlat elemzése stb. :cry:

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Csillag: s mennyi van még hátra neked ebből a tanulásdiból?
mert azt kivettem, hogy jövőre is. s akkor vége?

Mukkancs: ez a frizura Bencusnál :lol: :lol:
A többi elhullott, avagy a feje búbján az születéskori, s az nőtt, a többi meg csak azután bújt elő?

Kép
kissmanó
 
 


Helló!

Tegnap egész nap börzéztünk!
Hulla vagyok...

Sajna nincs időm visszaolvasni: ma meg holnap tanulás: kedden vizsga.

Szerintem holnap azért kicsit tudok jönni!

Csók!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Sziasztok!
Ezt olvasta már valaki?Iszonyat jót röhögtem. :lol:
Egy fél éves első levele a világnak


Sziasztok!

Gondoltam most, hogy eltelt életem első fél éve, én is leülök ez elé az izé elé. Anyánál ezzel komoly elvonási tüneteket okozok.
Magamról pár szóban:
Megvallom őszintén, nagyon aggaszt állapotom, mivel nagyon úgy érzem: öregszem
Egyre aggódva szemlélem a számhoz közelebb eső, kiálló izéket, amin óriási hurkák nőttek, és a kicsit messzebb kalimpáló nyúlványokat, amik napról napra hosszabbak. Ennek egy előnyét látom, tökéletesen beleillenek a számba. A hordozójárművemből kilógok, sőt, egyenesen kinőttem, ezért már csak ücsörögni lehet benne. Nem tudom, hogy meddig fokozható még ez az állapot, remélem nem leszek olyan melák mint Anya és Apa!
Ha már szóba kerültek: Ők képzik az én saját személyi udvartartásomat. Kicsit körülményesek, de személyzetnek megfelelnek.
Egyikőjük, a magas, mélyhangú ritkábban áll rendelkezésemre, de vele sokkal könnyebb dolgom van. Na, rajta nagyon sokat röhögök, megállás nélkül hülyeségeket beszél, idióta pofákat vág. Persze erre nekem még jobban nevetnem kell rajta, miközben azt gondolom magamban: szegény hülye. Ő persze mosolyom láttán még jobban
bevadul. Azt hiszem, Őt máris kenyérre kenhetem.
A másik, a töpszli, leharcolt már keményebb dió. Mivel mindig körülöttem sertepertél, néha az idegeimre megy. Mindig mást csinál, mint amit kellene, ezért igen sokat veszekszem vele. Ilyenkor néha megsértődik és elvonul. Különben javára váljon, hogy mindig kéznél van, sok nyálas cuppanosat nyom a fejemre és ha szorult helyzetbe kerülök, számíthatok rá, hogy hasra fordít, kihúzza a lábam, kezem, fejem stb. És belémnyom néhány kanál nyúlós, íztelen iszonyatot. Itt jegyzem meg, hogy amint tehetem feljelentem őket éheztetés vádjával. Két pofával nyelik a rántott húst, nekem meg tolják az arcomba a pépeket. Normálisak ezek?
Aztán van néhány ideiglenes, kisegítő alkalmazottam, ritkán tűnnek fel, na de akkor Apát is túlszárnyalják gyermekdedségben. Néha komolyan aggódom értük, ha én netán nem leszek ( fent említett aggodalmaim végett, méretváltozás, fura hangok a torkomból stb), ki figyel majd rájuk?

Búcsúzóul leírom egy napomat:

05 : 45 - Valami nem stimmel: leltárhiány Először is hiányzik egy ujj a számból, egy takaró a pocakomról és egy alkalmazott, aki ezeket a helyére igazítja. Egyes fokozatú nyöszörgésem hamar eredményes.

O6 : 30 - Egy ideje űr támadt a hasamban, a gatyám pedig aggasztóan nehéz és nedves. Egyes fokozat: karikásszemű kisebbik példány. Jó munkát végzett, de dolga végeztével le akar passzolni az ágyba.

O7 : 30 - Vége az éjszakának, ágyamnál sorakozó! Mélyhangú megpróbálkozik egy gyenge mesével, miszerint követ törni megy. Persze, nyakkendőben. Ez teljesen hülyének néz.
Gyors ruhaválogatás, Anyának sikerül kiválasztania a legrondábbat.

O9 : 00 - Hajtóvadászat a kiságyban néhány kacsa, egér és mackó után.

10 : 00 - Iszonyat banánpép, mindenkire jut belőle 10 : 30 - Röpke séta, borzalmas enyelgés az idióta szomszéd nénivel

12 : 30 - Anya bugyuta dolgokat pakol a kezembe, én ezeket eldobom, ő visszaadja, én eldobom stb.

13 : 00 - Tűrhető ebéd, kimosakodás és alvás ( ez a nő mennyire tud ennek örülni)

16 : 00 - kaja, majd hintázás a parkban. No, ez nagyon klassz, csak anya mindig idő előtt kap ki.

17 : 00 - uzsi Ezt edd meg te, anya!!!

18 : 00 - Apa teljes bevetése, ilyenkor alkalmazom az egyeduralkodás eszközeit. Ő nagyon jó táptalaj. Végül végérvényesen elvesztem a türelmemet.

19 : 00 - Na, a nap fénypontja: Fürdés. Apa kitesz magáért, én pedig mindent elkövetek azért, hogy tokától bokáig ő is részesülhessen a vízből.

19 : 45 - vacsora, nyöszi, ujj, maci, jó éjszakát

Na, abbafejezem, mert Anya nyűgös a gép miatt


W. Viktória


2003.07.13

Kép
kata840725
 
 


Puszedli: kérlek szépen holnapra átadni kisfiadnak a névnapi jókívánságainkat!!!!!

Kép
kissmanó
 
 


Manó: köszke!
már alig várom, hogy megkapja az ajándékait :))
de ő is megajándékozott ám! tegnap óta hátról simán hasra fordul :), nem is érdekli se játék, se mondóka, semmi :).
Csak ha már elunta magát vissza kell fordítani. ő meg megint hason lesz pillanatok alatt, megunja, nyöszörög, kezdődik elölről :), jó játék :).
Vendég
 


most még jó játék. de míg megtanul hasról is visszafordulni, lesz időtök megunni a mókát.
és mit kap ajándékba?

Kép
kissmanó
 
 


ím hogyan kell(ene) naponta 4x kínozni a gyereket (tegnap is csak 3x jött össze, ma sem látok többre esélyt)

Kép

Kép
kissmanó
 
 


Nem egy nagy vmit, csak egy csörgős-zörgős-sípolós rágókát :).

Kíváncsi vagyok mennyi idő alatt jön rá, hogy kell visszafordulni..1 hét? 1 hónap? 2?

Gézának jobbulást!!
Ezt annyira utálja mint a bébik a porszívós orrszívóst?
Vendég
 


sípol is....az igen.
aztán képet.
meg arról is ahogyan épp fordulómutatványt végez.

Téta kb. 3 hét alatt jött rá a visszaforgás hogyanjára.

aeroszolozás? hát tegnap a 3 esetből 1x rém cirkuszt csapott, abba is kellett hagyni.
ma reggel símán viselte, délben kissé akciózott, így hamarabb végeztem, nem volt lelkem még vagy 2-3 percig csesztetni.
egyébként olyan 12-15 perc, attól függően mennyi lütyőkét kell elporlasszon a masina

Kép
kissmanó
 
 


privi ment Manó.

3 hét? Hú, én azt hittem majd oan karácsony körül élemmeg az oda-visszaforgást...ezek szerint kb. egy hónap és megy majd neki? húha, az lesz még szép :)).

És hat ez a kütyü?
Vendég
 


hát nem tom hogy hat vagy hét.
én azt óvastam valahun, hogy min.2 nap mire megjön a hatása.
hát egyenlőre a hörgői még ugyanúgy "szólnak", de étvágya olyan, hogy leette a ciciket ma a helyéről.

karácsonyig ha ki kéne bírnod, akkó jó kis meló lenne.
nekem előre hideglelésem van tőle, mett akkó egész nap csak az lesz műsoron, s micsiálok a többi gyerekeimmel? meg a főzéssel?
(egyéb dógoktól még el is tekintenék)

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!

Végre visszaolvastam én is! :)

Hát Manó a "kinek a babája fordul meg legutoljára?" versenyben úgy tűnik még mi is versenyben vagyunk, úgyhogy ne vegyél rá mérget, hogy megnyered! :)
Áront még egyáltalán nem foglalkoztatja....de pl a fogással is így volt. Nem tartott meg semmit a kezében, mikor legutoljára itt járt a védőnő, rá napra meg már mindent. (hehe, holnap lemondom a banyát - tanulnom kell és Áron anyukámnál lesz)

A börze:
Nekem baromira tetszett. Áronnak megvásároltam a következő kollekciót. Gyönyörű márkás cuccok, fillérekért. Van egy ismerős csaj, a fiai nagyobbak Áronnál. Tőle vettem Timberland és egyéb tök jó cuccokat. A vége: 11 póló, 2 szabadidő garnítúra, 2 kötött mellény (karácsonyra) 3 szabadidő gatyó, 2 body, zokni, pártedli..kb. 10 ezer forintért.
A legjobb vásárt a barátnőm csinálta: egy édi rózsaszín overáll (74-es) 600 Ft-ért. Az apuka közölte, hogy ők semmit sem akarnak hazavinni! :)
A kecskeméti babakaja valóban 150 Ft volt, a Hipp 200. A Humana olcsóbb volt, de én azért már nem álltam sorba...
pelenkát nem vettem, mert a DM-es 15%-os kuponnal ugyan úgy 4000-re jön ki, és ezért nem fogok előre betárazni/cipekedni!
Mi 9-4-ig voltunk, este mint a mosott kaka, de boldogan a sok ruci miatt. Ráadásul még mind nagy egy picit Áronra. Most valóban februárig megvan mindene...na nem garantálom, hogy nem veszek semmit :):)

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Szisztok!

Köszönjük, a kép dícséreteket, hát igen, a hajcska... :D
Manó: Asszem ez már az új, amikor született, hosszú volt és fekete. Ja és DÚS!!! :D
Szegény kicsi Gézengúz. gyorsan gyógyulj meg!!! A tesókkal egyetemben!

Noémi: Nagy kalappal!

A novemberi vagy decemberi börzére jön valaki? A barátnőm nagy börzéző, azt mondta, hogy a novemberi szerinte kaki lesz, de a decemberi jó lehet.
Tök bosszús vagyok, nagyon kéne egy bébiőr, volt is egy Philips 5.000ft-ért, ott variáltam és mire elindultam vissza, hogy megveszem,már nem találtam meg.
Ja, meg tök vicces volt, vittünk Bencusnak tejecskét, és a színpad mellet volt 2 fotel.
A férjem etette, mellette meg szintén egy apuka, üveges kajcsival etette a babájukat. :D Le kellett volna őket fotózni! :D

Kép

Kép
mukkancs
 
 


Szisztok!

Köszönjük, a kép dícséreteket, hát igen, a hajcska... :D
Manó: Asszem ez már az új, amikor született, hosszú volt és fekete. Ja és DÚS!!! :D
Szegény kicsi Gézengúz. gyorsan gyógyulj meg!!! A tesókkal egyetemben!

Noémi: Nagy kalappal!

A novemberi vagy decemberi börzére jön valaki? A barátnőm nagy börzéző, azt mondta, hogy a novemberi szerinte kaki lesz, de a decemberi jó lehet.
Tök bosszús vagyok, nagyon kéne egy bébiőr, volt is egy Philips 5.000ft-ért, ott variáltam és mire elindultam vissza, hogy megveszem,már nem találtam meg.
Ja, meg tök vicces volt, vittünk Bencusnak tejecskét, és a színpad mellet volt 2 fotel.
A férjem etette, mellette meg szintén egy apuka, üveges kajcsival etette a babájukat. :D Le kellett volna őket fotózni! :D

Kép

Kép
mukkancs
 
 


Szisztok!

Köszönjük, a kép dícséreteket, hát igen, a hajcska... :D
Manó: Asszem ez már az új, amikor született, hosszú volt és fekete. Ja és DÚS!!! :D
Szegény kicsi Gézengúz. gyorsan gyógyulj meg!!! A tesókkal egyetemben!

Noémi: Nagy kalappal!

A novemberi vagy decemberi börzére jön valaki? A barátnőm nagy börzéző, azt mondta, hogy a novemberi szerinte kaki lesz, de a decemberi jó lehet.
Tök bosszús vagyok, nagyon kéne egy bébiőr, volt is egy Philips 5.000ft-ért, ott variáltam és mire elindultam vissza, hogy megveszem,már nem találtam meg.
Ja, meg tök vicces volt, vittünk Bencusnak tejecskét, és a színpad mellet volt 2 fotel.
A férjem etette, mellette meg szintén egy apuka, üveges kajcsival etette a babájukat. :D Le kellett volna őket fotózni! :D

Kép

Kép
mukkancs
 
 


BOCSIIIIII :D inkább megyek aludni... 8)

Kép

Kép
mukkancs
 
 


Noémi: nem semmi a szerzeményed :) :)
Különösebben nem gyúrok semmiféle titulusra, majd a fiam eldönti, hogy neki mi a megfelelő.

Bundazsákos licit nem jött be. Innen sajna cudar sokba kerül a banki átutalás, szóval nálam kizárólag a Pay Pal-os licitek jöhetnek szóba.
Tegnap este egy hasonló bundazsák 23,78 euróért kelt el (nem Pay Pal-os), míg amit én kinéztem magunknak (ugyanaz a gyártó) ma este 40,50 euró volt. Szal ezt elbuktam.
Marad nálam is a bambinós, a húgom majd intézkedik.
Én ma 4 db hosszú ujjó bodyt vettem a fiatalúrnak, meg egy rágókát.
Ma figyeltem meg, hogy bármit nyújtok felé, a mai nap kivétel nélkül mindent bal kézzel fogott meg. Apájának persze tetszett, hisz ő balkezes.

Húgomat az anyám informálta, hogy Edina is antibikát szed. Húgom reakciója: "tiszta szerencse, hogy nincs több gyereketek" :lol: :lol:

Na képek alukálni, megvolt az esti gyogyó bevétel, megvolt az inhalálás, nekem meg ragadnak le a szemeim.
Jó éjt!

Kép
kissmanó
 
 


Mukkancs: sebaj! Igaz, egy pillanatig azt hittem milyen sokmindent lesz amit olvassak :lol: :lol: :lol:

Tényleg kellett volna egy instans fotó az etető apucikról.

Ja, s köszönjük a gyógyítő üzeneteket.

Ma este mintha már nem hörgött volna úgy mint eddig. Reménykedem.

Kép
kissmanó
 
 


Noémi én is csak lestem, hogy mit csinál a gyerek, mert idáig "le volt maradva mindennel", a mosolygással, a fogással...de mondjuk nem is nagyon zavart, fejlődik a saját ütemében :). De msot büszke vagyok rá. De majd megunom még.
de tényleg, ha megtanulja majd a visszaforgást, akkor lesz jó kérdés majd a főzőcskézés is pl.

amúgy Nándi is mindig a v.nő "rosszalló tekintete" után aktivizálja magát. Szerdán voltunk tanácsadáson, kérdezte is a v.nő, hogy még mindig csak oldalra? mondom igen, ő meg elhúzta a száját-csak tudnám miért, erre tessék...

Örülök, h jól sikerült a börze, a vizsgához meg kalappal!

na, én is elteszem magam, a gyerek elaludt-remélem, a blogja megírva mára.

jó éjt!
Vendég
 


idevele blogcímmel!

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!

Manó,nagyon szép Gézengúz ezen a fotón (is),sok gyógypuszika Neki és a tesóknak is,jobbulást az összes porontynak!
Húgod beszólása "édes",bírom az ilyet! :evil:
Nálunk ilyesmi akkor volt, mikor februárban a lányom törte a kisujját, márciusban a fiam a lábujját,mire a sebészeten a doki rám néz:"látom,jön a következő" :shock: :shock:
Jó fej,mi?

Puszedli gratulálo kNándi fordulásához és boldog névnapot a nagylegénynek!

Noémi jó vásárt csináltál! :D Drukkok mennek a következő vizsgádhoz! Még utána mennyi van vissza?

Benta nagyon örülök,hogy ilyen jól sikerült a buli! Főleg azután,hogy alig volt hozzá kedved! :)

Képzeljétek,ma voltunk anyósoméknál,és nem szóltunk előre,hogy megyünk,mert eredetileg nem oda indultunk. Nem is volt ebből különösebb gond,csak annyi,hogy Ők még nem fűtenek... :? Olyan hideg volt náluk,hogy Nikit le sem vetkőztettem, overállban szopott, én ugyan addig levettem a kabátomat, mégse kabátba szoptassak,de majd megfagytam. És végig azon rimánkodtam,hogy nehogy Niki bekakiljon.... Szerencsére megúsztuk!

Megcsináltuk ma a 3 perces mikrós sütit, jelentem nagy sikere volt!
Köszi a receptet!

Jó éjt mindenkinek!

Banyoszka
banyoszka
 
 


Köszi! :)

Puszedli, én sem értem! A gyerekek teljesen önálló ütemben fejlődnek. Oldalra már - néha (!) - Áron is fordul, de a többi nem érdekli.
Mondjuk szerintem az lehet mögötte, hogy tökéletesen érzi magát háton. Nehéz a fejecskéje, így aludni szeret hason, de ébren lenni olyan 10-15 percig. Szóval ha háton van jól elvan, minek fordulna meg. Hason pedig: inkább leteszi a fejét és sír...és akkor jön anya és megfordítja. :lol: :lol:

Amit viszont nagyon csinál, hogy állandóan emeli a fejét, fel akar ülni. Szóval én látom, hogy fejlődik...csak lehet, hogy nem könyv szerint.

Banyoszka, ezen a héten lesz 2 vizsgám...remélem átcsúszok.
Utána a decemberben induló vizsgaidőszakban - azt hiszem - 6. De az hetente 1, menni fog.
Utána még 1,5 év, tehát jövő tavasszal lehetek dr. Remélem sikerül!
Nem mintha jogászként akarnék dolgozni...de ha már elkezdtem. Engem inkább a munkaügy érdekel. Abban megvan minden: jog, adó, pénzügy, stb. Az a nekem való móka! :D

Manó mi újság az utazással? Tudsz már időpontot?
Idén még összejön?

Képzeljétek férjemnek lesz osztálytalálkozója. Az idétlen szervezőcsaj dátumai: dec. 20, 21, 28,29... :shock: :shock: :shock:
Jó hogy nem szenteste akarja megtartani...

Na megyek, holnap kemény napom lesz.
Meg kell tanulnom a dög unalmas anyagot! :evil:

Jó éjt!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Jó reggelt!

Noémi: kitartást mára, s holnapra meg egy hatalmas kalappal :wink:

Utazás: remélem nem jön közbe semmi. Ma délután előveszem apát, hogy rárgyaljuk meg mikor és mennyit mehetek.
A suliban az őszi szünetet végül nem jól tudtam, nem okt. utolsó hete, hanem a novemberi első.
Namármost apának ugye a versenye okt.30-nov.1 között van. Épp akkor kapják a gyerkők a szünetet. A nagyok anyósékhoz kéne menjenek, ha már bejelentettük őket náluk. Téti anyuméknál.
A másik fórumos csajokkal is szeretnék találkozni ha már megyek, de ott már sokan dolgoznak, így velük csak szombat figyelhet be. Ez a hibatényező, mert vagy okt. utolsó péntekén utazom kifele, de akkor én sem lehetek itthon Mindenszentekkor, vagy pedig következő varásnap jövök hazafele, s akkor apa kell összegyűjtse a csajokat. Hát ezt kell letárgyaljam vele.

na megyek, Gézu zsémbel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kissmanó 2009.10.19 07:12-kor.

Kép
kissmanó
 
 


Noémi: én vmiért azt hittem, hogy már államvizsgázol :shock: még másfél év? :( Nekem jövő ősszel fejeződik, ha minden igaz. De már megfogadtam, hgy utána sohatöbbé!! Elég volt, ez eddig a 7. év egyetem... (persze lehet,h évek múltán meggondolom magam, de most sohatöbbet)

Forduló babuk ügyik, mi az oldalrafordulásnál tartunk egyelőre. Meg, ha oldalra rakom, akkor néha hasra, de a keze többnyire alaulmarad és balhézik. Tegnap viszont egy teljes étkezésnyi Sinlacos almapürét betörölt! :lol:

Bp-i börzék ezek szerint jobbak, mint a miskolciak. Nem is tudom, itt mikor lesz az őszi. Tavaszin igazából a ruhák voltak a jók, bár akkor még bébipapit nem néztem, de azt hiszem, nem is volt.

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Sziasztok!

Megpróbálok fél kézzel, hintázás közben írni....Zalán az ölemben alszik.

Csillag, ez a babusgató, amiről írtál nincs minden héten?És azt írták, hogy milyen korú gyerekeknek?
A börze 25-én, tehát most vasárnap lesz. Mi menni akarunk.

Puszedli, Nándi babának boldog névnapot!

Manó, gyógypuszik a gyerekeknek!

Noémi, neked meg drukk a vizsgához. Nagyon ügyesek vagytok Csillaggal együtt.Én biztos nem tudnék tanulni Zalán mellett.Meg aztán nem is tudom senkire hagyni.(bár ezt nem bánom)

Nálunk már megy a hátról oldalra fordulás, amit a védőnő csak akkor hitt el. amikor látta. Én azt hitem, hogy ezt már tudhatja. Ezek szerint még nem "kell".Ma reggel meg annyira lökdöste magát, hogy hasról vissza fordult hátra. Úgy meglepődött szegénykém, hogy majdnem sírva fakadt. :lol: De sztem biztos nem tudná megismételni.
Egyébként én már nem nagyon olvasgatom, hogy hogyan kéne fejlődnie, mert csak idegesítene az is. Ahogy Puszedli is írta, fejlődjön a saját ütemébe.
Az etetésbe viszont visszatértem a 3 óránkéntire.Most már jelez is, ha letelt az idő. Ma reggel mértem, 80g-ot evett.De nem tudok mit csinálni vele.Viszont műlt héten hízott 5dkg-ot! Azért a 0-nál ez is jobb.

Jaj, még Katának akartam írni, hogy nagyon jó a levél. Párom is itt röhögött velem.

Kép

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Kedves Nándi baba!

Nagyon boldog névnapot kívánok neked! Sok puszi!

Benta néni :lol:

----------------------------------------------------------------------------------

Gézunak meg gyógyulást, gyorsan-gyorsan!

Benta

Kép
benta
 
 


Benta néninek üzenem, hogy igyekszem gyorsan-gyorsan gyógyulni, Anya már nem is visz ma vissza a dokinénihez, mert hálisten bejött neki amit nagyon várt: s 2 nap inhalálás után nagyot léptem előre az egészségesedés fele vezető úton. Már csak azért, mert Anya ezt nagyon akarta, engem nem zavart, de járjak már a kedvébe neki.

Géza baba

Kép
kissmanó
 
 


öööö....most jutott eszembe.
most nagyon piszok és szemét leszek.
ha már úgy adódott, hogy a Kata gépe megadta magát, s a találósdi fotóverseny második fordulójára az inaktívak közül nem küldik a képet, akkor a tábliból is törlöm az illetékeseket.
jelzem, persze ez csak az inaktívaktóra vonatkozik.
ha valaki írogat, de most épp úgy alakul, hogy nem játszik a tippversenyben, attól a tábliban marad.
(lásd Adél bébi sem szerepelt az első képsorban, de anyája mikor úgy adódik akkor felénk néz)

Kép
kissmanó
 
 


Manó, szerintem Nikit még ne töröld. Hátha...

Nándinak sok boldog névnapot!!!

Képzeljétek, mikor ma megjöttünk a gyógytornáról, Borcsa előbb oldara majd rögtön hasra fordult!!! Én sajna csak a végeredményt láttam, de nagyija tanúsítja :lol: :lol: Úgy örülök!

Zsu: írok püt börzével kapcs.

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


köszönöm a köszöntéseket a fiam nevében!
Vendég
 


Zsu, remlélem, elment a pü, ha nem kaptál, írj, mert vacakolt vele a honlap...

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Manó: szuper, hogy a kis Gézengúz jobban van :) Petra is hajt arra, hogy balkezes legyen :wink: Apukája is az. A múlt héten Ő is a bal kezével nyúlt először a játékokért, de pár napja áttért a két kezes nyúlásra.
A forgás nálunk egyelőre még egyszeri akció volt, de nem feltétlenül véletlen, mert mikor oldalra fordul, akkor gyakran fúrja a fejét a matracba, mint aki próbál fordulni. Viszont nálunk még soha nem kérdezte se a doki, se a védőnő, hogy forog e már.

November első hetében Anyós elutazik, pedig vele akartam elfuvaroztatni magam a talira :roll:

Megvan az overál!! A 6. C&A-ban (Fehérváron :lol: ) találtunk. Persze, nem emiatt ment arra a család. Ez is nagyobb, mint Petra, de amit kaptunk kölcsön az nagyon nagy (+8cm) és P. az utóbbi 1,5 hónapban összesen 1 centit nőt. Igaz szülés óta 11et.

Nándinak boldog névnapot!

Noémi: egy kalappal holnapra. Minden tanulónak megemelem a kalapom... én nagyon nem szeretek :oops:

Tegnap óta nem szopizik Petra (nincs is igazán mit), de igazából már kicsit megkönnyebbülés, mert az utóbbi 1hétben már inkább szenvedés volt.

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Noémi: másik fórumon olvastam, hogy a Corában lehet kapni baba "jelmezt" (pl. párduc, tigris rugi).
cosmopolita
 
 


Cosmo: cicizést sajnálom, de mikor nyűg, akkor jobb így. Meg már az alapozás úgy is megvolt.
Majd muti meg Petrust az új szerkóban.

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!

Gondoltam ebéd közben visszaolvasok - és sikerült is!

Csillag, szerintem Mormotával keversz ő szakvizsgázik most.
Én már 9 éve nyomom a felsőoktatásban...a tököm tele van, de most már megszerzem ezt a diplomát és kész! Kettő lesz: egy főiskolai már megvan és a jog....bár a barátnőm jár a Kodolányira, alig pár vizsgával lehetne egy harmadikat szerezni...de nem!
Egyébként is valami HR-t kéne még tanulnom...

Na mindegy! Ezen legyek túl, aztán majd meglátjuk!

Köszi Cosmo, de már megvan a jelmez. Vettem a börzén egy kifordítható szabadidő együttest. Az egyik fele csíkos, így az lesz Áronon. Börtöntöltelék lesz! :)

Áron ma anyunál van. Kapott céklát - állítólag - nagyon ízlett neki, és délelőtt 1,5 órát aludt az erkélyen. :)
Lehet szerdán is ott fog bandázni, de nem bánom: nagyon jó helye van, én meg már alig várom hogy vele legyek!

Hivatalosan is bejelentem, hogy jövő héttől indul a fogyókúra projekt. Le kell adnom a maradékot, mert én szarul érzem magam. December 17-én lesz céges parti, azon már csini akarok lenni.
Megyek uh-s fogyasztásra (egy ismerősöm 11 cm-et fogyott vele/comb) és tornázni...na meg a diéta...ez a kemény dió, de muszáj!
Valakinek van valami jó ötlete, tippje?

Megyek, folytatom a tanulást!

Manó, jösz amikor jösz, én alkalmazkodom!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


...

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Noémi: én megmaradok egyenlőre bálnának.
evvan...sajna....de már nem is tom milyen csininek lenni.
szerencsére apa is akkor volt "modell" alkat mikor megismertem.

Kép
kissmanó
 
 


Én most nagyon utálom a testem. Az egy dolog, hogy cicit növeszteni nem tudok...de a popsim lehetne kisebb. Ami a legnagyobb baj, hogy nem férek bele a régi ruháimba: két farmert vettem, azokat hordom felváltva...de pl. hogy holnap a szóbelire miben megyek, arról egyenlőre lövésem sincs.

Szóval igazából magam miatt csinálom, meg tetszeni is akarok a kisfiam apukájának! :)

Most a tanulás pihenése képen végigcsináltam RR 20 perces hasizom gyakorlatát. Egyenlőre nem érzek semmit - gondolom majd holnap! :)

Többiek hol vagytok?

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Csillag,
Borcsa nagyon ügyes! Itt a sok munka eredménye! Szuper!

Gézunak örülök :) , így tovább!

Noémi,
végre, már én is említeni akartam. Én kilóban ugyanannyi vagyok, mint voltam, de ez ugye amolyan asszonyos, a 168 cm/68 kg. Viszont szétfolyt a testem, egy massza. Nálam nem is annyira fogyás, inkább formálás kell, meg puhány lettem, és zavar. Szóval kezdődik a futás. Aztán ha nem kavar be nagyon, elmegyek heti 2x aerobicozni. Csak vagy a reggeli nyugimat kell feláldozni, vagy az estéket amit a nagyokkal tölthetnék, mert akkor B. már alszik. Asszem a reggel lesz belőle. Kérdés, mi lesz a tejjel. Majd meglátjuk. Fogyjunk együtt!

Anyák, ki tart velünk?

Benta

Kép
benta
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?