Új privát üzeneted érkezett!

http://www.sugarshop.hu/
Verzsike nézd meg ezt!

A kocsinak nincs baja csak letört a benzintank ajtó és azt kellett megcsináltatni 18ezer volt.

Attila nem érdekel azok után meg föleg nem,hogy neki azon kell gondolkodni kivel menjen nyaralni! :? :?
Ha én meg akarok menteni egy kapcsolatot ez nem kérdés! De ez én vagyok! :cry: :cry:

Csenike most aludt el megyek kicsit alszom én is.

Majd jövök még délután!

Sziasztok

brimo
 
 


Sziasztok!

Ma kapunk 18 hónapos oltást.....remélem minden jól fog menni és nem lesz gond.

Megyünk ma még 1-2 helyre, aztán írok.

Szép napot: Sziszike.

U.I.: Timi : akartalak hívni, de teljesen kiment a fejemből...hogy vagy??

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Nem tüntem ám el én sem csak tegnap hoztuk haza a fiúkat 2 hét után anyától. Amíg meg nem voltak itthon mindig csináltunk valamit.
Remélhetőleg lassan minden visszazökken a szokásos hétköznapokba és akkor én is tudok jönni a megszokott időben.

Visszaolvasni még nem teljesen sikerült így nem nagyon vagyok képben. Ígérem igyekezni fogok.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 

 
 

Sziasztok lányok.

Van egy rossz hirem.
Cseninek a taknya,nyála,könnye egybe folyik.Tüsszög reggel óta.Adom neki a c-vitamint meg porszivozom az orrát! Orrcsepp.
Remélem nem lesz rosszabb.Szerintem megfázott.Nem tudom menjünk e holnap.Még meglátom.

Ma voltam melót nézni délelött.Már csak el kell dönteni menjek e dolgozni vagy sem.

Most megyek madj még jövök.


Sziasztok.

Sziszike utalom a pénzt!

brimo
 
 


Brimo!

Szegénykém! :roll: Ez nem jön jókor.Hát azt te látod,hogy mennyire beteg!Milyen melót néztél?

Csajok!

Valaki nem tud felvenni minket valahol,mert nekünk nem lesz kocsink holnap, és BKV-val végig nagyon messze lenne.Én bármerre mehetek,Őrs fele,vagy Kőbánya Kispest felé,meg persze utána metróval tovább.Ha esetleg valakihez beférnénk és felvennétek,azt nagyon megköszönném.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok.

Eszter.
Egy szállodába keresnek szobalányokat.Mivel franciául beszélek örültek nekem.Nem sok a pénz de jobb mint ami most van.Már csak egy bölcsit kellene találnom csibinek.
Te mit mondanál hova adjam be?


Szerintem nem lesz jobban csibe holnapra nagyon ugy néz ki, most megy bele valami takonykorba.
Remélem nem lesz nagyon sz@r az éjszakánk!

Még jövök.

brimo
 
 


Brimo!

Bálint a Sági u-i bölcsibe járt.Meg voltam vele elégedve .Ez Kersesztúr előtt van,tehát neked is közel,de nagy a túljelentkezés,de próbálkozni kell.Én a helyedben egy percet sem gondolkodnék,mert ha elkezdessz melózni attól te is magabiztosabbnak érzed magad,nem leszel ennyire kiszolgáltatott, és ráadásul a férjed is láthatja,hogy nélküle sem állna meg ez élet .Szerintem ez méginkább arra sarlaná,hogy te kellessz neki,nem a csaj.Ha meg ne adj Isten mégis tényleg különmennétek,akkor is kell kezdeni valamit.Ha nem is sok a pénz,de legalább az tuti.Gonolom én! :roll: Nem akarok ám okoskodni. :roll: Csenikének jobbulást! :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Brimo!
Sajnálom, jobbulást Csengének!

Eszter!
Remélem, Ti jöttök, mert kész vagyok a finomságoddal! Remélem, jó lett, mert most csináltam ilyet először :oops:

Holnap talán jó idő lesz, így az elsődleges helyszín akkor a kert!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Tücsi!

Nagyon kedves vagy! :D Biztos fini lett. Mi mindenképpen megyünk.Ha másként nem jön össze,akkor BKV-val,de semmi pénzért nem hagyjuk ki a bulit! :wink:

Jó éjt!

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Mesi!
Nagyon sajnálom, hogy nem tudunk menni. Remélem következőleg már sikerül taliznunk.
Szurkolok a jó idő miatt. Érezzétek jól magatokat, és készítsetek sok sok képet nekünk, akik sajnos nem juthatunk el.

Kárpótlásul felteszem a nyaralási képeket, amit végre sikerült lekicsinyítenem. Előre szólok, hogy sok lett, de így is már egyszer csökkentettem. Annyira sok szép látnivaló nem volt (mint Juciéknál), mert nem kirándultunk, csak mi vagyunk rajta, de már úgy is rég láttatok :lol:

Szóval a halom kép:

Kép Ez még itthon készült

Kép Egy kis kaccsintás! Erzsike ismerősek a rucik? Ezt vette veled az Árkádban, és azonnal fel is vették, mikor hazaértem.

Kép Ezt a széket kapták gyereknapra (jó friss vagyok,mi?)

Kép Sára a parton

Kép Rezi a parton

Kép Készülődés....jó sok naptejjel

Kép A parton, ahol állandóan homokoztak

Kép

Kép Na meg néha puszit is adtak a papinak,aki mindig homokozott velük

Kép Aztán próbálkoztak úszni is a homokban....

Kép Ilyen rosszcsontok voltak az apartmanban

Kép Egy kép a teraszról. 5 épület tartozott hozzá, és a tető volt néhány medence, de mi ott csak 1X voltunk. A kilátás onnan nagyon szp volt, de baromi meleg is.

Kép Esti séta....

Kép Egyik este elmentünk a Luna parkba, amit nagyon élveztek. Nem is akartak haza jönni

Kép Beültek a kenuba is, és nagyon eveztek...

Kép

Kép Végül vezettek egy kicsit. Talán 3 féle különböző autót kellett kipróbálnunk, és a Sára mindig sírt mikor kivettük.

Kép Egy vacsi a családdal....

Kép Kis éhenkórászom....

Kép Apával


Kép Imádta a szökőkutat.Még jó, hogy több is volt séta közben.

Kép

Kép Egy másik szökőkútnál

Kép Ki repül magasabbra....1

Kép 1.-2.-3. Nagyon rákészült...

Kép Ki repül magasabbra....2

Kép Játszószoba a szállodában. Még jó, hogy megtaláltuk a 3.napon

Kép Kukuccccs

Kép Mivel is játszak???

Kép Kicsit fáradtan...

Kép És végül az én balerinám!!!!!


Na végeztem. Azt hiszem most jól meg is untatok......boccccsi

Holnapra nagyon jó talit kvánok, és várjuk majd az élménybeszámolókat, meg a képeket is.

Brimo!
Jobbulást Csengének. Biztos ebben az esős időben fázott meg. Csodálkozom,hogy az én lányaim még fáztak meg, pedig amint lehül az idő,mindig taknyosak lesznek..


Jó éjt!!!!
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok Lányok!

Juci!
Kivételesen nem Te leszel az utolsó! :wink: Még javában sütök és dobozolok. Sajnos ugye meg kell ismételnünk a költözködést, de szerencsére csak a saját pincénkig. Szerdán aztán elutazunk és szerintem augusztus közepéig nem nagyon jövünk haza. Addigra kész lesz nagyjából a ház.

Holnap mi is megyünk! Sajnos most nem tudok szállítást ígérni! :cry: :cry:

Gyöngyi!
Gyönyörűek lettek a lányok! De jó így nagy családdal nyaralni! Sajnos nálunk nem sok normális ember van a családban, pedig úgy el tudnám képzelni, hogy legalább a nyaralás alatt vigyáz valaki Balázsra!

Brimo!
Szuper ügyes vagy! Bölcsibe föl fogják venni Csengét, ha elmondod mi a helyzet!

Kicsit ritkán sikerül jönnöm mostanában, de hívni próbálok mindenkit, van aki fel is veszi a telefont! :wink: :wink: :wink: :lol:
Mindenkit puszilok és nagyon várjuk a holnapi napot!!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Jó reggelt lányok!

Gondoltam, én is bejelentkezem most már, bár nagyon kivagyok, a lányom 3/4 5-től fenn van, azóta fél órát aludt. Mire elaludtam, felkelt. :(
Éjszaka 4x voltam fenn hozzá, evett, ivott, élő halott vagyok ismét. Mindig reménykedem, hogy lesz ez még jobb, de nincsenek jobb napok, csak még rosszabbak a rossztól. :(

Igyekszem délutánra összekaparni magam, hogy kommunikatív állapotba kerüljek, de mindenképp megyünk, már nagyon várjuk!

Hál' Istennek csodaszép időnk van, szóval remélem Mesikém, sikerül kint tartani a bulit, és nem mos el minket az eső. Hallgattam tegnap az időjárást, és mára nem mondtak esőt!!! Talán szerencsénk lesz az idővel?! :)

Megyek, a lányom itt randalírozik, én meg csak vonszolom magam. Jaj, nem is újságoltam el, hogy 2 hete mászik, egyedül ül, és néhány napja próbálkozik kinyomni magát állásba is.

Puszi mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok lányok.

Nem lett jobban csenge tüsszög nagyon.Nem merek elmenni mert félek megfertőz valakit.Folyik az orra nagyon,futkosok utána a papirzsepivel. :? :?


Remélem mindenki ott tudd lenni aki igérte és jól fogjátok magatokat érezni.Nagyon szép az idő már most.
Nagyon sajnáljuk,hiogy nem lehetünk ott.


Mesi.
Nagyon sok boldogságot kívánunk Ágikának,Zsoltikának!

Puszi nektek

brimo
 
 


Sziasztok!

Én is bejelentkezem,míg alszanak a fiúk. :wink:

Juci!

Nagyon drága vagy,hogy segítenél,köszönöm szépen. :D :wink: Nagyon jól esik.Végül apa úgy döntött ,hogy ő megy kocsi nélkül,hogy én nem vergődjek keresztül a városon,mert azért az legalább 2 és fél órás út csak oda és a metrón nem szeretnék szoptatni. :lol: Szóval apa megy hévvel ,meg egyebekkel Kistarrcsára,én meg kocsival.Az Esztergomi út szuper ötlet,mindannyiunk nevében köszönjük a meghívást és mi bizti szívesen mennénk,természetesen addígra nem bénáznánk a kocsival sem.Nagyon jó lenne egy egész nap együtt.

Titikém!

Próbáltalak hívni sokszor,mert jó lett volna,ha elvisztek,nem akartam volna én,hogy kitérőt tegyél,elmentem volna hozzátok ott beszállunk és haza is ugyanígy,de sajnos nem vetted fel,pedig sokat kerestelek,gondolom nem voltatok otthon.De nem baj,már megoldottuk így apával. :wink: Kiváncsi vagyok Szandira,micsoda ügyes nagylány lett belőle. :wink:

Gyöngyi!

Milyen nagyok már a lányok. És a babakocsi is szupi. :lol: Micsoda homok,ebben még én is elhomokozgatnék. :lol: Nagyon szuper lehetett a szálloda is,ha ilyen kis játszóház volt a gyerekekenek. :D

Na megyek,mert ezer a dolgom.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Juci!

Tényleg te nem Ágiékat hozod? :roll:

Kép

Kép
anubias
 
 


Brimo!

Nagyon sajnálom,hogy beteg Csenike,jó lett volna nagyon veled is találkozni.Jobbulást neki. :wink:

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi! Köszönjük a képeket, nagyon jók! Olyan huncutul tudnézni Sára, hoyg az csuda. Egyből felismertem a Hello Kitti-s pólót :wink:

Brimo! Elvileg ugye már elkéstél a bölcsi jelentkezéssel, de szerintem ha a váratlan válásra hivatkozol lehet hogy segítenek. Ha a bölcsiben nem, próbáld meg az önkormányzatnál. MEnj csak el dolgozni, mert az csak rosszabb lenne, ha még a pénz miatt is ennéd magad, így talán könnyebb lesz.
Csenikének jobbulást!

Kicsi! Szuper ötlet az Esztergomi kirándulás! Mi nagyon szívesen mennénk, aug 7-11 között a Balcsin leszünk ha megoldható légyszi ne akkorra tervezd.
A tegnapi privid után csak nem hagyott nyugodni a fondant dolog, beszéltem egy gyógyszerész barátnőmmel és sikerült a glükóz szirup is hozzá, így megvolt tegnap a főpróba. Csináltam egy tortát egy tóban levő levélen két kicsi béka. Aranyos lett szerintem majd teszek fel képet ha lesz. (Éva te bizti tudod, abból a könyvből csináltam, amit te mondtál).

NAGYON JÓ BULIZÁST NEKTEK DÉLUTÁN!!!!!!!!!!!!!!!
PUSZILUNK MINDENKIT!
verzsike
 
 


Sziasztok!

Jöttem bejelentkezni.

Sajnálom, hogy ennyien nem jöttök...:( Mindenkinek jobbulást!
Gyöngyi: nagyon jók lettek a képek, milyen nagyok már a lányok!

Timi: nagyon rád fért volna ez a tali, úgy vártam, hogy találkozzunk...jobbulást Csengének.

Juci: Sztem szuper ötlet a kirándulás.:) miis benne vagyunk.
Hozzátok meg 2hét múlva mehetnénk, azért 2 hetet írtam, mert nem tudnánk ilyen rövid idő alatt többen összejönni, amúgy...ez a tapasztalat, de szívessen meglátogatnánk.:)


Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok.


Valaki jöjjön már és meséljen mi volt?
Mit szoltak az ajándékokhoz?
Képeket is hozzatok.
Egész nap rátok gondoltam annyira sajnálom,hogy nem lehettünk ott.
Csenikének még folyik az orra de remélem ennél nem lesz komolyabb baja. :? :?


Sziasztok!

Még jövök.

brimo
 
 


Sziasztok!

Szuper volt a mai tali és isteni volt Mesi gluténmentes meglepije,amit mégegyszer ezúton is szeretnék megköszönni.Dumcsizni sajna most sem tudtunk sokat,de ez már csak ilyen,ahol ennyi a kisgyerekőc.Nagyon jó volt veletek talizni és Bálintom is jól érezte magát.Mégegyszer köszönjük nezt a mai bulit! :D

A képek nem éppen profik a felét én,felét Bálintom készítette,de nem szelektáltam.

Puszi

Eszter

Kép

Kép

Kép
anubias
 
 


KépJajj Domi sír,nem tudom folytatni,de később jövök.

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek nagyon köszönöm a köszöntést, azoknak is akik eljöttek, és azoknak is, akik sajnos nem tudtak.
Nagyon szépen köszönjük az ajándékokat nektek, a gyerekek nagyon boldogok.
Remélem, akik el tudtak jönni, jól érezték magukat!

Még 1x köszönök mindent!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Alexa már alszik, én is megyek, kidőlök, nagyon álmos vagyok. A kisasszony végigsírta az utat, olyan fáradt volt, itt a ház előtt aludt el, de fel is ébredt, ahogy megérkeztünk.

Mesikém, nagyon köszönjük a babazsúrt, Istenien éreztem magam, annyira szuper volt minden! A hely csodaszép volt, és annyi finomságot ettem, hogy csak na! Irtó sokat dolgozhattál!
Remélem, legközelebb a lányom is aktívabb tud már lenni, már most is jobb volt, mint amikor még nem ült, de a végére már elfáradt.
Jaj, de jó, hogy ilyen szuper időnk volt! A héten mindenképp kereslek, ahogy megbeszéltük!

Mindenkinek jó éjt!

KépKép
titi_27
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
anubias
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
anubias
 
 


Jajj de béna vagyok,bocs a duplákért,egy meg lemaradt! Kép

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Mesi
Nagyon szépen köszönjük a tegnapi napot szuperül éreztük magunkat!
Isteni volt a lepény meg a pogácsa is. A férjemnek is nagyon ízlett.
Köszönjük a szüleidnek is hogy ott lehettünk és le a kalappal előttük, hogy ilyen jól viselték a kis gyerekhadat és minket csacsogó csajokat.

Lányok úgy örülök, hogy ennyien ott tudtunk lenni és sajnálom hogy nem sikerült mindenkivel beszélnem de így van ez akkor ha ennyien vagyunk valaki mindig kimarad már megtanulhattam volna.
Köszi hogy ilyen gyorsan tettetek fel képeket ha már én olyan béna voltam hogy elfelejtattam vinni a fényképezőt.

Most ennyire futotta...

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Tegnap már nem volt erőm bejelentkezni.

Mégegyszer nagyon köszönjük a meghívást!
Én kettesben mentem Annával és nagyon jó kikapcsolódás volt nekünk, haza felé pedig a saroknál már kidőlt a kis angyalkám.:)

Zsoltika, Ágika: nagyon boldog születésnapot kívánunk mégegyszer, örültünk, hogy láthattunk, Ágika: imádnivaló vagy ezekkel a puszikáiddal.:)

Zsoltikának mondtuk: boldog születésnapot, mire ő: köszi, nekedis.:)) annyira édesek voltak.

Lányok nagyon jó volt látni mindenkit, örültem nektek.

Mesi: köszönünk mindent neked és a szüleidnek is, tényleg nagyon fini volt minden, a pogácsa receptet elkérhetem??
Párom este megkóstolta és nagyon dícsérte.

A kemence meg egyszerűen szuper, annyira jó dolog, nagyon tetszik!

A gyerekek is nagyon jól érezték magukat, de, majd a képeken látni fogjátok.

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Eszterék értek ide leghamarabb.

Kép

Majd mi jöttünk...
Kép

Zsoltika nagyon bújik-:) Kép

Nagyon vártunk titeket!!!
Kép

Domi nevetése...
Kép

Ágiék is megjöttek:)
Kép

Majd Dudiék...
Kép

Kép

Kép

A kemence..ahol a sok finomság sült
Kép

Nagy beszélgetések..
Kép

Anya lába finom.:)
Kép

Szépek vagyunk!
Kép

Zsoltika vonatos tortájára sokan vártak.:)
Kép

Kép

Kicsi és Dudi
Kép

Szandika
Kép

Így kezdődött....;)
Kép

Anna és Balázska.:)
Kép

Dudi szereti, ha fotózzák.:)
Kép

Összhang

Kép

A torták!!!

Kép
Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Eszterék értek ide leghamarabb.

Kép

Majd mi jöttünk...
Kép

Zsoltika nagyon bújik-:)
Kép

Nagyon vártunk titeket!!!
Kép

Domi nevetése...
Kép

Ágiék is megjöttek:)
Kép

Majd Dudiék...
Kép

Kép

Kép

A kemence..ahol a sok finomság sült
Kép

Nagy beszélgetések..
Kép

Anya lába finom.:)
Kép

Szépek vagyunk!
Kép

Zsoltika vonatos tortájára sokan vártak.:)
Kép

Kép

Kicsi és Dudi
Kép

Szandika
Kép

Így kezdődött....;)
Kép

Anna és Balázska.:)
Kép

Dudi szereti, ha fotózzák.:)
Kép

Összhang

Kép

A torták!!!

Kép
Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Elnézést, 2* ment el, de azt hiszem, ezek azok a képek, amiket jó többszőr is megnézni. :wink:
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok!

Lányok, csodaszép képeket csináltatok!

Sziszike, szokás szerint hoztad a formád, baromi jók a képek!!! Elárulod, milyen gépetek van? Csodajó képeket készít, na persze tudom, hogy a fotós sem elhanyagolható hozzá! Annyira ügyes vagy, mindig ott teremsz, ha van valami történés, vagy a gép mindig a kezedben van?

Én lányok sajnos még mindig szinte csak a lányom fotózom, ami tudom, nem egészséges, majd csak leszokom róla. Szóval ismét nem sikerült túl sok képet készítenem, és szinte azokon is a lányom van rajta, úgyhogy most elbújdokolnék inkább valahová.

Szóval azt a néhány darabot, amit csináltam, felteszem...

Én még mindig a tegnapi nap hatása alatt vagyok amúgy, annyira jól éreztem magam, hogy ezt fogom emlegetni még egy darabig.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok.
Hát nagyon irigy vagyok és sajnálom,hoghy nem lehettünk ott Mesiéknél! :twisted: :twisted:
Jók a képek és mekkorát nöttek a gyerekek.

Jusi.
Probáltalak hívni de ki voltál kapcsolva!
Illésnek nagyon boldog névnapot kívánunk!

Mindenkinek Jó éjszakát !!

Puszi

brimo
 
 



Csak egy pár kép Cirmoskáról:

Kép

Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!!!

Titi: Minoltánk van, ha kell írok pontos típust, ha meg rá akarod szánni magad, írok honnan vegyél olcsón..:)

Mesi: cirmoska, nagyon édes, játékos kiscica...veletek lakik?
vagy anyudéknál volt? nem láttam.

A mai napom rohangálós:

Július 27-én lesz Bence keresztelője, majd jövök a képekkel, utánna állófogadásszerű, illetve keresztelői torták lesznek, üdítők..., majd kerti party.

Annának július 26-án van a névnapja, egybe tartjuk a keresztelős partyval...bár sztem többen szombaton fogják köszönteni, mert aznap kimegyünk segíteni. Mi természetesen még reggel.:)
Már van több ajándéka...lesz meglepi neki!

MA megyek el Annának ünneplős szandált venni a ruhájához....kiegészítőket, Bencének meg van már, ZSoltinak is..., de neki meg iskolatáskát kell vennem...így meg van a mai napi program.
Megyek hiperek felé és akkor már veszek 2 csomag pohár készletet is...nagyon fogyó..nálatokis?

Illésnek miis boldog névnapot kívánunk.

Mindenkinek legyen szép hete!

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

NAgyon szupi képeket tettetek fel. Tuti nagyon jó volt, minden gyerkőc annyira csinos!
Annyira sajnálom, hogy nem lehettünk ott, de remélem majd Kicsiékhez eljutunk mi is.

Azért nekünk is jól telt a szombat, anyukám vigyázott Babóra. Zsolti elvitt vacsizni, aztán moziba. NAgyon szupi volt egy kicsit kikapcsolódni. És az ajándékának is nagyon örült, csináltam neki egy fotomozaikot Babóról, 70*100 cm méretben. Nem is engedte felhozni a kocsiból, ma már vitte is dolgozni, hogy kirakja az irodájában.
Kép
verzsike
 
 


Sziasztok!

NAgyon szupi képeket tettetek fel. Tuti nagyon jó volt, minden gyerkőc annyira csinos!
Annyira sajnálom, hogy nem lehettünk ott, de remélem majd Kicsiékhez eljutunk mi is.

Azért nekünk is jól telt a szombat, anyukám vigyázott Babóra. Zsolti elvitt vacsizni, aztán moziba. NAgyon szupi volt egy kicsit kikapcsolódni. És az ajándékának is nagyon örült, csináltam neki egy fotomozaikot Babóról, 70*100 cm méretben. Nem is engedte felhozni a kocsiból, ma már vitte is dolgozni, hogy kirakja az irodájában.
Kép
verzsike
 
 


Folytatom még, csak a kpép miatt elküldtem, nehogy bezavarjon.

Holnap megint megyünk haza Kecskemétre, Babóval ott leszünk hét végéig, segítek anyukámnak készülni az eljegyzésre. Nálunk lesz a banzáj és most fogunk először találkozni a menyasszony anyukájával meg tesójával, ilyenkor persze mindennek nagyon szupin kell mennie.
Felteszem a békás tortát amit csináltam próbának, ezt választották, hogy ilyet kérnek. Valakinek esetleg ötlete, hogy hogy lehetne a brekiket egy kicsit élethűbbre?
Kép

Bocsánat, most aztán csak magunkról írtam :roll: .
verzsike
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Ismét kómásan jelentkezem, hisz fél 6-tól fenn van a lelkem, és az éjszakánk ismét ramaty volt.
Most még egy fél 11-es ébredést is betett napok óta, nem értem miért?! Akkor teát kap, különben üvölt.
Szóval most várom, hogy álmosodjon, és igyekszem azt a "jó sokat" én is alvással tölteni.
Szerintem lesz megint egy 3/4 órás alvása. :(

Mesikém, nagyon cuki a cica! Ahogy látom, mikor lesz autóm, hívlak a menetünkről. Holnap délben viszem a szerelőhöz, és meglátjuk, szerdán el tudjuk-e hozni. Így marad a csütörtök, mert pénteken már megyünk le a Balcsira megint. (Feltéve, ha jó idő lesz.)
Jó volna Nektek a csütörtök?

Sziszike, akkor van Nektek is teendőtök. Nekünk is illő volna már megtartani a keresztelőt, de a nyáron folyton van valami program, mindig csak napoljuk.
Akkor jó vásárolgatást, a pénzt pedig küldöm még ma!

Erzsike, csúcs ez a torta! Olyan ügyi vagy! Jó nyüzsi van nálatok hallod!
Irigykedem a szombat miatt, képzeld, az enyém végül simán elfelejtette a házassági évfordulónkat. Ebben az évben eddig így egy szál virágot sem kaptam. Meg is mondtam neki! Annyira hiányzik már egy kis gyengédség meg romantika!

Brimo, remélem, jobban van már Csenged. És Te? Ti? Hogy alakul a helyzet otthon mostanában? Párod még mindig nem enged a számlához nyúlni? Hihetetlen ez számomra!

Jaj, mennem kell, a lányom ismét kakilt, ma már másodszorra! Tisztába teszem.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok.

Titi.
Nem érdekli hogy jutok pénzhez azt mondta. Nem nyilatkozik a kapcsolatunkat illetően de én már tudom mi lesz a vége.Csak nem értem miért nem meri kimondani,hogy nem akar már semmit tőlem.

Gondolkodok erősen,hogy kellene csinálnom? Ki ad hitelt egy egyedül állo munkanélküli kismamának?Ha eladom a kocsit lesz 2milliom és akkor valahogy lakáshoz kell jutnom.De hogyan?
Itt a kerületben néztem lakásokat már 7-8m vannak jok.1.5 szobás az pont jó lenne.


Majd meglátom aug 1-én mert akkor kiderül mit akar Attila.Addigra kell megmondani az utazási irodába kivel megy nyaralni le kell adni az utlevél számot,nevet.
Szerintem a csajjal megy!

Mindegy már nem is érdekel,föleg,hogy gondolkodik rajta.

Most az izgat hogy jussak lakáshoz!


Mennem kell.

Mindenkinek szép napot!

brimo
 
 


Sziasztok!

Mesi!

Nem is írtad,hogy van cicád?! Nagyon kis édes.A lakásban tartod?

Titi!

Ma reggel is hívtalak a vonalason épp akörül,amikor írtál itt a babaneten.Biztos elfelejetetted visszadugni. :roll: Na mindegy,mostmár majd hívsz te,ha otthon vagy és visszahívlak. :?

Brimo!

Na mi lesz az állással? Hogy van a lányod?

Erzsike!

Nagyon ügyes vagy,szupin néz ki ez a torta.Én még sosem kreáltam hasonlót sem.Mondjuk engem is nagyon mozgat,hogy veszek marcipánmasszát és bevonom vele a tortát,csak sikerülne. :roll: Én nem változtatnék rajta a helyedben,mert így jó,ahogy van. :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Brimo!
Egyedülálló kismamaként vettem fel én is a hitelt, nem is keveset, hanem 6M Ft-ot. Senki sem kérdezi, hogy egyedülálló vagy-e és hogy gyesen vagy-e.
Az a lényeg, hogy a részleteket ki tudd fizetni. Ezt az egyet kell "csak" megoldani.

Titi!
Nekem jó a csütörtök!

Eszter!
Holnap megpróbálom feltenni a sütireceptedet a másik topicba.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Tücsi!

Köszi szépen! :D

Kép

Kép
anubias
 
 


Mesi.

Irtam neked privit!

Eszter!
Még a melóval nem mondok semmit de lehet van egy jobb állás! Most nem mondok semmit majd ha már biztos!

Kérlek szoritsatok!

Ja és annyi ötletem támadt!
Attila csak nézni fog nagyokat,hogy nincs is nekem szükségem egy ilyen pasira! Legyenek boldogok a csajával!

Mindenkinek szép napot!

brimo
 
 



Timi!
Válaszoltam!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Brimo! CSak így tovább, nagyon ügyi vagy! Kíváncsi vagyok ám az új ötleteidre.

Eszter! NEm marcipánnal van bevonva, hanem fondanttal a torta. Még Apolkáék eljegyzésére csináltam marcipánnal, de azzal sokkal nehezebb dolgozni mint ezzel.

Titi! Hogyhogy nincs kocsid, elromlott? Nem is írtad még (vagy én voltam béna és nem olvastam...) hogy múltkor milyen volt a Balcsin, tudtatok pancsizni Szandikával?

Kicsi! Feladjam postán Dudi ajtódíszét, vagy ráér míg találkozunk?

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Brimo! CSak így tovább, nagyon ügyi vagy! Kíváncsi vagyok ám az új ötleteidre.

Eszter! NEm marcipánnal van bevonva, hanem fondanttal a torta. Még Apolkáék eljegyzésére csináltam marcipánnal, de azzal sokkal nehezebb dolgozni mint ezzel.

Titi! Hogyhogy nincs kocsid, elromlott? Nem is írtad még (vagy én voltam béna és nem olvastam...) hogy múltkor milyen volt a Balcsin, tudtatok pancsizni Szandikával?

Kicsi! Feladjam postán Dudi ajtódíszét, vagy ráér míg találkozunk?

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!


Nem tuntem el,csak eloszor gepem nem volt,utana meg internetem.
Majd jovok.

Agikanak es Zsoltikanak igz utolag sok boldogsagot kivanok!

Tobbiektol bocsi,MIshal vegre alszik,en is ledolok ha lehet.

Titi!

Baratod egy angyal! KOszi :lol:
momo35
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: