Új privát üzeneted érkezett!

Rana: tetykoban vannak még akcijooos gumicsimmák :wink: érdemes megnézni a régebbi modellek 1500-2000körül még ki vannak szorva akcioba az ujak azért elég drágák ahogy elnéztem 3500körül :?
overál amugy decathlonoswedze :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Rana: hu de furi nekem ez a csimma :shock: :oops: nem olcso :?
nekünk télre amugy nagyon bejött az aldis ha lesz én idén is azt veszek :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


infokat kössz. Ettől a drágától én is idegenkedek, persze más lenne, ha találnék vkit, aki ódákat zeng róla... :roll:

Ha lesz aldis megint, szóljatok.

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 

 
 

Enyémek 86 és 87 cm-k, de közelébe sincsenek a kimászásnak, szerencsére.
Vagy csak ügyetlenek? :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Zsófi: hóban voltunk párszor de nem több orát :oops: sokat voltak betegek sajnos :cry: igy csak rövidtávon használtuk akkor jo volt és mindig meleg volt a lábuk :wink: (de harisnya-zokni komboba)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Rana: enyémek 80 cm-esen kimásztak. Szerintem ez csak habitus kérdése. Enyémek mindenre másznak, múltkor a kutyakennel tetejéről szedtem le Hangát, olyan 2,5 m biztos van, már félig a tetőn hasalt. :lol: Az a csizma....hát nekem is nagyon furi. Hogy tartja az a bokájukat? Mert az azért nem ártana. :?

Hanga 3. napja fürdés előtt belepisil a bilibe ahogy levetkőztetjük. Nem erőltetjük, egyszerűen ráül, mi meg mondjuk, hogy pisiljen bele. Ma bele is kakilt, de nagyon megijedt tőle. Szegénykém úgy sírt. Kíváncsi vagyok meddig tart a csoda! Alexa meg úszáson mondta kétségbeesve, hogy kaka-kaka és mutogatott az öltöző felé, úgyhogy mentünk, de nem sikerült. Olyan aranyos volt, próbálta, erőlködött, de nem ment, aztán kérdeztem, hogy nem megy babám? Mondja: nem. Próbálod még? Nem. Mehetünk vissza? Igen. De imádom, hogy így válaszolgat végre!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi! csajok kis űrhajósok :lol: :lol: nagyon tuti
mekkora overálok? 86 vagy 92?
Hanga nagyon ügyes:-)

Rana! ne haragudj, hogy mondom, de én biztos nem vennék ilyet

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: nincs vagy. 86/93 Nem írtam el, tényleg ez van benne. 2 éves méret.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi! igen erre voltam kíváncsi, hogy 78/85 vagy 86/93
csak tudod a megszokás, hogy a 18 hó az 86 a 92 meg 2 éves más ruháknál

csak mert én múltkor próbáltam 18 hós kabátot csajokra és legalább ennyire nagy rájuk

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: a méretezést én csak tájékozódó jelleggel használom már csak. Tavaly enyémek 80-as kabátokat hordtak, abból sosem baj, ha kicsit nagyobb, idén 86-os lesz, de majd próbálni kell. Most olyan 80 és 86 közötti a méretük, utálom, hogy a 80-as gatya már rövid, de a 86-osat meg fel kell hajtanom, mert túl hosszú. Elő is kéne vennem a varrógépet, mert itt egy pár next gatyó és fel kell varrnom, viszont tavasszal meg leengedem és még tuti jó lesz. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Na méretezésről ne is beszéljünk, tesz-veszen vettem 2 egyforma kabit, C&a 86-os színeltéréssel, egyik nagy , másik kicsi :twisted:

Nálunk most megint gyésm a sláger, most hogy pár napig nem voltunk kinn, betettük nekik, és azóta sem tudnak róla megfeledkezni naponta 4-5X kell megnézni
ahogy vége, Réka jön, hozza a távirányítót hogy kakocs :lol: mégszer :lol: anya tuggya (mert mama nem tudta hogyan kell elindítani a dvd-t)

Móni
KépKép
reunion
 
 


hali,bocsi,semmi időm nem marad,nincsenek ruháink őszre,azokat lesem.és a télről még nem is beszéltem.majd olvasok valamikor :oops:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: hajrá vásárlás :wink: tetykoban vannak öszi cumok leárazva egész jo áron ám :wink:
nekem ma kimenöm volt ese nemrég jöttem csaptunk egy csajos estét :lol: azaz anyucis :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,jól tetted!!! :D na tetykoban nem voltunk,viszont a c und a ban nagyon szép dolgok érkeztek,meg is lepődtem,de nem pénztárcabarát :roll: legalábbis én sajnálok annyi pénzt kiadni,amikor olyan hamar kinövik.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Babus: jól tetted! :D

Nyulasz: jó vásárlást!

Mi tegnap vettünk lidlis gumicsizmát, bundás belül, hát abban a melegben alig bírtam leszedni róluk. Annyira tetszik neki, pedig nem szép, de itthonra tökéletes lesz sarazni maikor már hűvös van.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi: hogy vagytok?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lányaim sztrájkolnak. Aludtak 1 órát sem. :twisted: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


juj :(

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


na magamnak is jöhet a szomoru szmájli :evil:
Apa sikeresen virágot locsolt majd dolga végeztével leejtette a kannát :evil: :evil: naná h felkeltek :lol: még jo h vendégségbe megyünk legalább korán tudunk indulni és még lehet kint lenni a kertbwn :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Hali, olvasóban, mert lelkileg romokban. Csak ha alszanak is rám jön a sírás, annyira ramaty. Ez a hiányérzet feldolgozhatatlan, megszokhatatlan :cry: Már azon gondolkodom, hol tudnék költségcsökkenteni, hogy ne kelljen őket járatni, ne kelljen melóznom menni, de nem látok még megoldást :(
Bocs, hogy csak ennyi vagyok, de ennyit is érek mostanság.
De ha ébren vannak, kicsattanok a boldogságtól, és magamat is meglepve határtalan türelemmel bírok :oops: És most már ébrednek, megyek is.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: csattanjál is csak a boldogságtoool :wink: a többi meg :( evvan sajnos elöbb vagy utobb ez lesz mindenhol...ügyi Csajszikáid vannak Te meg csak egyszerüen jo Anyukájuk vagy és kész :wink: ne edd magad és probáld a pozitiv dolgokat megfogni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Törpi,jujj,ennyire megvisel :roll: Meglátod,mikor Míra mondja,hogy mennyire szereti a bölcsit,akkor könnyebb lesz.És bizony eljön hamar az idő,gondolj arra,hogy ez csak hétfőtől péntekig van,hétvégén mindig együtt lehettek.

Babusnak meg igaza van,ne vádold magad,hogy dolgozni mész,elöbb-utóbb tényleg mindenhol ez lesz.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Móni,meggyógyultatok?Mikor jöttök?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Törpi: nagyon sajnálom, hogy ennyire megvisel, de egy kicsit szerintem is a pozitívabb oldalát kellene megfognod a magad szemszögéből is. :? Na de ki tudja én hogyan élem majd meg jövőre az ovit! :?

Lányok 7-kor visszaaludtak. :shock: Ilyen nem nagyon volt, amióta nincs rács. Tuti a hidegfront!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


jo reggelt!
Nyulasz: jöttök szerdán maszatolni? (csak mert szolnék a Csajnak a létszám miatt :wink: )
Timi: jövöre elkezditek az ovit ha lehet?
délelött kinti program lesz sulimban hivtak de még nem tom el merjünk-e indulni nagyon esöt mondanak :? de nem ugy néz ki itt egyelöre :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: nagyon jot irt Nyulasz h Neked is könyebb lesz ha eljön a szeretek bölcsibe járni :wink: :wink: :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: mindenképpen mennek jövőre oviba. Már egy ideje nagyon érzem, hogy jobb lesz mindenkinek, ha elkezdik, sőt! Mit nem adnék egy bölcsiért! :wink: Munkát is neki kéne állnom keresni.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi! én annyira ugyanezt érzem, pedig még nem is járnak,
most mi már ki is találtuk, hogy hogyan ne vigyük őket minden nap,
de én is jobb szeretném nem vinni őket

Nyulasz: én gyógyultnak tekintem őket, de időnként napi 2X mondjuk van hogy meg kell törölgetni az orrukat
mondj időpontot
pénteken meg hétfőn nem leszünk itthon egyébként a jövő hét is végig jó

Móni
KépKép
reunion
 
 


Timi! nálatok is beveszik őket 3 éves kor előtt?

Móni
KépKép
reunion
 
 


ez ovifüggö nem? legalábbis én olyat is hallok h elkezdheti a gyerek ha pl oktoberi-novemberi de van ahol meg meg kell várni a szülinapot azaz h betöltse a 3at...talán vmi olyan van h felvehetik és itt jön be h ez ovifüggö

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Móni: még nem tudom, de szerintem igen, mert még tavasszal az óvodavezető szólt egy anyukának, hogy be kéne iratkozni, ha novemberi a kislány.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


[quote="babusok"]
írta:
babusokNyulasz: jöttök szerdán maszatolni? (csak mert szolnék a Csajnak a létszám miatt :wink: )

mit mondasz? :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Na, ma megúsztam egy fakidőlést. Éppen indultam hazafelé barátnőmtől, amikor már azt gondoltam elvonult a vihar nagyja, erre előttem vágott a villám egy nagyon öreg, hatalmas fába és ki is dőlt az útra. Hát nem volt szép látvány, meg érzés sem, hogy kb 5 percen múlt az életem. Azt hittem a tóba csapott a villám, erre pár 10 m-rel arrébb meg ott a félbetörött fa. (Velencén voltam)

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus,Noémi taknyos :( Marad a következő hét,sajnálom,pedig nagyon vártam ám.Ma játszózni is akartunk,aztán nem indultunk,mert fél8-tól-fél12-ig jártak le az aukciók,és még 20 perccel a befejezés elött is kérdeztek,így gondoltam jobb ha maradok,és nézem mi van,aztán még jó,hogy nem indultunk,jöhettünk volna haza :?

Móni,neked is írom,sajnos Noémi miatt tolódik.Nem tudom mi lehet,egész délelött törölgettem az orrát,délben szívtam,de nem sok jött,aztán délután tök jól indult,és úgy 7 felé rajzolgat,felnéz,és tiszta takony az egész feje.Megint fürdés utánig törölgetés,aztán orrszívásnál alig jött valami.Láz nincs...szerencsére.és sajnos fenistil cseppem sincs.

Törpi,merre vagy,hogy telt a mai nap?Emlékszel az első 3 hónapra,milyen nehéz volt?Ugye már nem is emlékszel,pedig ha visszaolvasnánk meg is lepődnénk.Szerintem jövő ilyenkor már úgy fogsz mesélni erről,hogy pár napig nehéz volt,aztán szépen mindenki belejött :wink: Addig meg sok erőt!Persze jövőre idézzetek nyugodtan,mikor ugyanezt csinálom végig :roll: :wink:

Timi,uhhhhh :shock: jó ha neked is van őrangyalod!Dobj be este egy kis lazítót,aztán aludj egy nagyot!

Zsófi,milyen Benyus feje?

Ja,aukciók lezárultak,minden elment,Balázs kabátja vitte a pálmát,1 ft-ról 4000-ért kelt el.Mit is akartam még írni :roll:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: taknyot sajnálom, nem lehet fog? Gratu az aukcióhoz, enyémek szerdán indulnak. Kicsit félek tőle, de csak nem járok nagyon rosszul!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,nem tudom,én még soha semmit nem tudtam a foghoz kötni,kivéve a Badánál,amikor pár napig a délutáni alvásnál 30 perc után sírva ébred,majd visszaalszik,mert ez időszakosan jön elő.Remélem tényleg semmi komoly.

Aukció miatt majd szólj,ha annyira alacsony az ára,amiért nem adnád,akkor "megveszem" :wink: legalábbis gondolom ez tud működni,max a listázási díjat bukod,meg valami aprópénzt az eladás után,de mégsem a vagyont érő kabátot :roll:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: köszi, majd szólok, bár nekem nincs vagyont érő kabátom, de ezer alatt nem szívesen adnám. (victory1976) :wink:
Én meg mindíg mindent a fogakhoz kötök-mert máshoz nem tudom, ha csak egy ilyen tünet van. Remélem semmi komoly! Enyémeknek kicsit megy a hasuk, illetve napi 2x van, de az átütős, meg pöttyös a fenekük, szájuk, ömlik a nyáluk Hanga keze majdnem a torkán van. Biztos jönnek a nagyörlők. Alexának meg a szemfogak.

Fél 6-kor arra ébredtem, hogy Manó fekszik mellettem az ágy szélén. Ilyen is régen volt, mindíg apjához megy az utóbbi időben, hát nem is tudtam visszaaludni. :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,tudod, ki korán kel...egész nap fáradt lesz :lol: na ott már annyi fogzós tünet van :shock: bújjanak ki gyorsan!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Tényleg! Most hogy így félkómásan átgondoltam (fogzós tüneteket)! :lol: Lehet nekem fel sem kéne ébrednem teljesen, délig nem is fogok, utána meg már minek, K. délutános, jobb is ha kómázok! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


:lol: az idő is gyönyörűűű :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: jobbulást Nononak :wink:
na de jo h minden elment :wink: ügyi vagy
jövöre Ti is ovi???
Timi: huha :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


tegnap kimentünk sulimba nagyon jo volt birták egy darabig Csajok aztán kolléganöm kisfia kinyomta Lalu szemét és innentöl beindult a menjünk haza müsor :? na nekünk ezt kell szokni :lol: pedig érdekes mert egymással is szoktak ilyeneket :oops: :lol: szegény LAlukám teljesen kivolt :( szoval van mit még tanulniuk :wink: persze hazafelé 15 perc szunya de ugymind kapora jött mert telefonált Anyum h jo lenne bevásárolni nekik mert nagyon fáj a csipöje alig tud menni :? dokihoz csütörötkre kapott idöpontot :? igy ebéd után át is mentünk majd hazafelé aludtak szintén egy 20 percet este 6kor :shock: izgultam is mi lesz este de simán elaludtak 9kor :shock: :lol: ma gondoltam beiratkozunk a könyvtárba hátha eláll az esö...

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Az idő, az mesés! :lol: Sebaj, ilyen is kell!

Babus: szegény Lalu! Dehát ez erősen benne van a pakliban meg a közösségi helyeken. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: persze csak olyan kis mimozák más gyerekkel :? :oops: inkább menekülnek :(

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


[quote="reunion"]T írta:reunionörpi! én annyira ugyanezt érzem, pedig még nem is járnak,
most mi már ki is találtuk, hogy hogyan ne vigyük őket minden nap,
de én is jobb szeretném nem vinni őket




Sziasztok!
Bocs,hogy bepofátlankodok ide,régen írtam az ikrek+veszélyeztetett terhességbe banika néven(Nyulasz emlékszik rám :lol: )


Szóval ha nem gond,leírom a véleményem a bölcsi témáról.Bár enyémek nem voltak bölcsisek,most kezdték az ovit 3 hete
DE szerintem az nem túl jó ötlet ha nem viszitek minden nap.Azt is megmondom miért-mert a gyerek ebből azt a következtetést fogja levonni,hogy nem is kell minden nap menni és ez később az ovinál már gondot jelenthet.Nekem speci ugyanez a véleményem a fél napos bölcsiről/oviról is,mert nagyon gyorsan hozzászoknak és később ezt el is várják a gyerekek sajnos.De mi van ha már nem tudod megoldani,mert dolgozol?Akkor sokkal nagyobb a törés.

Én is munkát keresek még jelen pillanatban,de nem hozom el őket ebéd után,csak 4 körül megyek értük.És reggel bizony már fél 8-kor ott vagyunk,mert ha dolgoznom kell,akkor is korábban kell menni.
Arról nem is beszélve,hogy korán kelnek,így könnyebben elalszanak ebéd után az oviban,na és az esti korai fekvés sem hátrányos szempont :lol:
aniti
Kaposvár
 
 


[quote="törpilla812"]H írta:törpilla812ali, olvasóban, mert lelkileg romokban. Csak ha alszanak is rám jön a sírás, annyira ramaty. Ez a hiányérzet feldolgozhatatlan, megszokhatatlan :cry: Már azon gondolkodom, hol tudnék költségcsökkenteni, hogy ne kelljen őket járatni, ne kelljen melóznom menni, de nem látok még megoldást :(
Bocs, hogy csak ennyi vagyok, de ennyit is érek mostanság.
De ha ébren vannak, kicsattanok a boldogságtól, és magamat is meglepve határtalan türelemmel bírok :oops: És most már ébrednek, megyek is.



Törpi az az igazság,hogy ezeket a dolgokat magadban illetve magaddal kell rendezni leginkább.Mert amíg te így éled meg,addig sajnos a gyerekeknek sem könnyű.Hidd el érzik,hogy nem szívesen hagyod ott őket.Tudom milyen érzés,mert az első ovis héten azt hittem a szívem tépik ki,pedig csak fél napokat voltak ott a fiúk.De tudom,hogy szeretnek ott lenni és napközben semmi gond nincs velük,nem sírnak,nem is keresnek.Játszanak,élik a kis életüket a kis barátaikkal.
Persze én is szemétnek és szar anyának éreztem magam amikor pár napig sírva kellett otthagynom az éppen aktuálisan lázadó gyereket,de ez az élet rendje.
Ha meg tudjátok oldani a költségcsökkentést,akkor ne kínozd sem magad,sem a gyerekeket.Viszont ha nem,akkor picit keményítsd meg a szíved és amíg ők a bölcsiben vannak,kösd le magad valamivel(mindegy mi az,fuss,tornázz,vasalj,takaríts,barátnőzz...)Bármi,csak tereld el a figyelmed.Hidd el,könnyebb lesz
Én bringáztam az első héten,mint egy idióta olyan erővel.A világból ki tudtam volna tekerni dühömben :lol:
aniti
Kaposvár
 
 


[quote="noba"]h írta:nobaali,bocsi,semmi időm nem marad,nincsenek ruháink őszre,azokat lesem.és a télről még nem is beszéltem.majd olvasok valamikor :oops:


Édesem néma gyereknek az anyja sem érzi a szagát :lol:
Biztos nem tudod a mail címem,illetve nem tudod mekkorák a gyerekeim :lol: Most adtam el egy fél szekrénnyi ruhát,fele szinte új volt bakker
Mit keresel?Hátha akad még valami :wink:
No meg szerintem Szandrának is van egy csomó ruhája,mert úgy nőnek a fiai mintha húzná őket

Van még pár dolgom a teszen Banika1 néven ha gondolod
(megy rakás még dobozokban,csak át kellene válogatni)

1 pár 24-es vízálló sötétkék tentexes bakkancsom tutkó van,szinte új állapotban :lol:
aniti
Kaposvár
 
 


Sziasztok!
aniti! biztosan van igazság abban amit írsz

azt gondolom azt szűrted le a mondataimból, hogy amikor épp nekem kedvem tartja nem viszem, vagy hamarabb elhozom
a rendszeresség hiánya az amire gondoltál nem?

lehet rosszul fogalmaztam
én dolgozni fogok, első pillanattól kezdve, de heti 4 napot és 8-4 ig
tehát minden reggel 3/4 8-ra viszem. és 1/4 5kor hozom őket heti 4X nekik fel sem fog tűnni, mert egyenlőre még ezzel nem lesznek képben, hogy a hétköznap 4 vagy 5 napból áll
és miért fizetnék napi +840 forintot/hét, mikor így is úszunk a "boldogságban" de ez persze már csak az én bajom :?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Nyulasz akkor jövő hét? biztosan nem komoly, lehet hogy légkonditól vagy ilyesmi ha nem a foga

Babus! szegény Lalu :?

Timi! de durva ez a fakidőlés :shock: elég ijesztő lehet egy villámcsapás
tuti én berezeltem volna, a kocsi csak a villámtól véd a fától nem :twisted:

Móni
KépKép
reunion
 
 


[quote="reunion"]S írta:reunionziasztok!
aniti! biztosan van igazság abban amit írsz

azt gondolom azt szűrted le a mondataimból, hogy amikor épp nekem kedvem tartja nem viszem, vagy hamarabb elhozom
a rendszeresség hiánya az amire gondoltál nem?

lehet rosszul fogalmaztam



Igen,ez volt az első gondolatom,bevallom.
Persze így mindjárt más,ha 4 napot dolgozol.
Nekem elsőre az jött le,hogy 1-2 napot mennének kb hetente

Persze ez is gyerekfüggő és majd meglátjátok hogy fogják ők is,és te is bírni.
Mert pl az is lehet,hogy szeretnek majd járni és nekem pedig az a heti 1 nap pont elég lesz arra,hogy otthon utolérd magad a házimunkával.
Nekem pl így,hogy napközbe meg tudom csinálni nyugodtan a dolgom,így sokkal több időm és TÜRELMEM van a fiúkhoz amikor hazajönnek.Persze ,munka mellett ez is más lesz majd
aniti
Kaposvár
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?